czyzyk68

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 12/07/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31764000
Gemiddelde tier7,040,000,000,00
Overwinningen1465346,13%00,00%00,00%00,00%
Verloren1671452,62%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand3971,25%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd880427,72%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd185310,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,810,000,000,00
Gezien225190,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht650,370,000,000,00
Veroveringspunten342461,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten118220,3700,0000,0000,00
Ervaring454,310,000,000,00
WN7688,370,000,000,00
WN8694,460,000,000,00
Totaal
Gevechten31764
Gemiddelde tier7,04
Overwinningen1465346,13%
Verloren1671452,62%
Gelijkstand3971,25%
Gevechten overleefd880427,72%
Tanks vernietigd185310,58
Gedood / dood ratio0,81
Gezien225190,71
Schade toegebracht650,37
Veroveringspunten342461,08
Verdedigingspunten118220,37
Ervaring454,31
WN7688,37
WN8694,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten293000
Overwinningen12542,66%00,00%00,00%00,00%
Verloren15753,58%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand113,75%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10535,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1020,3500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,540,000,000,00
Gezien1920,6600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.004,440,000,000,00
Veroveringspunten6162,1000,0000,0000,00
Verdedigingspunten2740,9400,0000,0000,00
Ervaring548,830,000,000,00
Totaal
Gevechten293
Overwinningen12542,66%
Verloren15753,58%
Gelijkstand113,75%
Gevechten overleefd10535,84%
Tanks vernietigd1020,35
Gedood / dood ratio0,54
Gezien1920,66
Schade toegebracht1.004,44
Veroveringspunten6162,10
Verdedigingspunten2740,94
Ervaring548,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen426,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren960,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand213,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd213,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,0700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,080,000,000,00
Gezien140,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht728,130,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring360,000,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen426,67%
Verloren960,00%
Gelijkstand213,33%
Gevechten overleefd213,33%
Tanks vernietigd10,07
Gedood / dood ratio0,08
Gezien140,93
Schade toegebracht728,13
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring360,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien21,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht370,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring93,000,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien21,00
Schade toegebracht370,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring93,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten65000
Overwinningen1218,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren5381,54%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd913,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd160,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,290,000,000,00
Gezien440,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht706,830,000,000,00
Veroveringspunten330,5100,0000,0000,00
Verdedigingspunten140,2200,0000,0000,00
Ervaring245,540,000,000,00
Totaal
Gevechten65
Overwinningen1218,46%
Verloren5381,54%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd913,85%
Tanks vernietigd160,25
Gedood / dood ratio0,29
Gezien440,68
Schade toegebracht706,83
Veroveringspunten330,51
Verdedigingspunten140,22
Ervaring245,54
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1104000
Overwinningen55650,36%00,00%00,00%00,00%
Verloren52047,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand282,54%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd41837,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5640,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien7270,6600,0000,0000,00
Schade toegebracht799,000,000,000,00
Veroveringspunten39633,5900,0000,0000,00
Verdedigingspunten18521,6800,0000,0000,00
Ervaring564,940,000,000,00
Totaal
Gevechten1104
Overwinningen55650,36%
Verloren52047,10%
Gelijkstand282,54%
Gevechten overleefd41837,86%
Tanks vernietigd5640,51
Gedood / dood ratio0,82
Gezien7270,66
Schade toegebracht799,00
Veroveringspunten39633,59
Verdedigingspunten18521,68
Ervaring564,94
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten702000
Overwinningen30843,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren38354,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand111,57%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd24635,04%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3760,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien3690,5300,0000,0000,00
Schade toegebracht665,800,000,000,00
Veroveringspunten11321,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten4900,7000,0000,0000,00
Ervaring420,920,000,000,00
Totaal
Gevechten702
Overwinningen30843,87%
Verloren38354,56%
Gelijkstand111,57%
Gevechten overleefd24635,04%
Tanks vernietigd3760,54
Gedood / dood ratio0,82
Gezien3690,53
Schade toegebracht665,80
Veroveringspunten11321,61
Verdedigingspunten4900,70
Ervaring420,92
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten109000
Overwinningen4238,53%00,00%00,00%00,00%
Verloren6761,47%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4339,45%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd400,3700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,610,000,000,00
Gezien820,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.015,340,000,000,00
Veroveringspunten160,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten1371,2600,0000,0000,00
Ervaring301,370,000,000,00
Totaal
Gevechten109
Overwinningen4238,53%
Verloren6761,47%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd4339,45%
Tanks vernietigd400,37
Gedood / dood ratio0,61
Gezien820,75
Schade toegebracht1.015,34
Veroveringspunten160,15
Verdedigingspunten1371,26
Ervaring301,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (291)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Tiger I7664,71427150447,81%719,39
IS-38978,82563107646,93%993,55
T-34-856563,6942581448,03%1037,70
VK 36.01 (H)6314,3525480146,82%331,73
KV-856586,9339177747,10%901,46
IS7718,5340070245,44%842,67
AMX 50 1008970,3160866145,39%995,21
T-1091130,3256164745,75%957,15
T34 8933,9160862749,60%1008,47
E 7591210,4066060245,02%1067,82
Pz.Kpfw. III/IV5171,5218959447,47%263,16
IS-7101225,8056856738,98%740,47
E 100101305,2164053147,83%928,71
T297815,2455252347,80%929,92
T26E4 SuperPershing 8773,1061552245,40%860,96
WZ-1209811,2555345838,65%542,82
Type 586492,7138444843,97%821,25
AMX 50 B101491,4860342142,04%1018,66
T-549929,2062342146,32%801,31
Waffenträger auf Pz. IV91120,7556739245,66%803,23
M10391142,0164335545,63%957,35
Tiger II8949,0750835247,44%985,34
AMX 50 12091069,4058934843,10%834,87
KV-15211,9619930243,38%201,72
VK 30.02 (D)7330,9027629543,05%260,00
Rhm.-Borsig Waffenträger8953,7552727939,78%808,95
T-448677,3854827342,49%716,38
T110E5101310,3563227044,81%860,38
Tiger 131 6434,4749126948,70%538,80
Tiger (P)7778,8061226756,55%1026,96
M66464,4631025442,91%536,77
Ferdinand8947,8860224949,40%927,64
T-345242,6227324146,47%489,98
VK 30.01 (P)6593,9738823650,85%1014,25
T-1506676,4054422648,23%1058,38
T-34-28713,3359022151,58%875,05
KV-48954,4663421651,39%1043,30
AMX M4 mle. 457666,7652221543,72%750,82
T328748,5155920947,85%708,19
11081055,9864720243,56%1223,17
T675252,9220519844,44%340,91
T1 Heavy5323,4426119649,49%523,30
121101127,4654919240,10%685,12
ISU-1528737,0648619139,79%537,13
M18 Hellcat6593,4035519050,00%968,89
Panther7465,4637718445,11%512,31
AMX 13 757345,8748118141,99%472,33
T-437439,7241617549,14%531,19
Churchill VII6428,7935117439,08%503,57
CS-599685,2255617244,77%425,80
ARL 446555,8049116448,17%890,21
Panther II8694,5754615945,28%736,21
AMX 12 t6301,1541115749,68%679,98
50TP Tyszkiewicza9672,6554915642,95%344,90
60TP Lewandowskiego10884,2358115642,95%393,10
Leopard Prototyp A9604,4454315649,36%374,93
53TP Markowskiego8505,6250915449,35%372,27
T28 Prototype8778,0353815046,67%661,90
SU-1527657,1748814948,99%830,62
IS-27930,4764114851,35%1197,35
Sturer Emil7639,9849114846,62%785,97
SU-1006732,6355614650,00%1439,19
CS-538424,1142914137,59%269,25
BZ-587545,1651614149,65%503,60
T25/27706,4253714047,86%938,12
T-46390,4813013852,17%227,33
T-284147,3516513751,09%289,72
M3 Lee4122,5417313652,94%288,21
TS-54 8379,5449313444,78%166,88
E 509536,7757013353,38%348,95
Jagdtiger91008,3861213051,54%720,03
T-34-17696,1556312947,29%977,16
Pz.Kpfw. III Ausf. J437,2411212342,28%21,12
T309764,4255812045,00%436,65
M4A3E8 Sherman6357,2034911845,76%521,13
Marder II396,4214611450,00%114,18
E 25 7480,2247811442,98%467,65
Type T-345218,0222411343,36%367,29
Pz.Kpfw. III Ausf. E346,2611211250,00%99,68
T54E19736,1653111241,07%411,90
Mäuschen9724,0656011241,07%409,09
T14 5281,2542311051,82%430,64
SU-855329,9828211036,36%547,56
Hummel6396,5535210845,37%404,74
Sherman Firefly6466,1246810347,57%715,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4120,6915710243,14%74,91
Object 268 Version V 10971,2155910042,00%461,53
VK 100.01 (P)8686,076029949,49%592,25
Grille 1510905,745749643,75%417,53
Jagdpanzer IV6448,364289547,37%680,05
O-Ni7515,625319550,53%486,25
45TP Habicha7468,614949447,87%422,49
T376300,794299441,49%595,39
FV227 Conceiver8621,685369441,49%413,99
T71 DA7489,724999339,78%759,43
AT 25388,762989253,26%961,35
BZ-1668627,375469246,74%521,81
AMX ELC bis5220,582789252,17%585,31
VK 45.02 (P) Ausf. A8887,716049048,89%872,41
Churchill I5321,493728957,30%623,83
M41 Walker Bulldog8401,175098948,31%518,55
B14140,132088846,59%200,77
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6415,634498853,41%687,98
M4A1 Sherman5247,552728639,53%380,40
Caernarvon8469,274788636,05%223,79
CS-447396,724768653,49%422,35
Pz.Kpfw. 35 (t)247,751248343,37%27,43
Type 4 Ju-To7576,595238145,68%494,93
ARL V396385,103678138,27%471,56
Type 2597 Chi-Ha3165,791898046,25%461,37
Object 140101263,445297727,27%820,40
T110E410875,615597643,42%392,95
FV224 Chopper7583,244957439,19%413,20
AMX 404110,291587349,32%238,46
M5A1 Stuart499,851767345,21%124,46
M8A14198,531687346,58%345,46
Black Prince7396,974937149,30%338,94
A-20575,811576943,48%48,55
A-436390,194366946,38%613,73
BDR G1 B5363,613806744,78%556,92
BZ-689635,786046750,75%378,88
Pz.Sfl. IVc5386,674106660,61%876,85
KV-37769,655706544,62%896,58
AMX 65 t8470,754716339,68%273,39
T216266,824496150,82%629,79
StuG III Ausf. G5315,973306046,67%612,27
Vz. 64 Blesk8283,124316041,67%203,05
P.43 bis6366,153925942,37%456,45
AMX 13 909465,224755843,10%419,67
Wespe3118,311305846,55%267,64
Type 578620,724855735,09%330,26
Type 4 Chi-To6300,843495639,29%278,51
Covenanter5105,551975556,36%225,18
Cromwell6368,393425450,00%542,71
Pz.Kpfw. 38 (t)344,301055442,59%17,31
Škoda T 177199,524175446,30%195,73
IS-2-II8280,693825435,19%12,21
Crusader6182,642845341,51%311,56
Type 3 Ju-Nu6429,124085238,46%349,46
Grille5257,982185141,18%299,47
Valentine3156,842155046,00%379,18
Type 3 Chi-Nu5199,783004948,98%361,74
Pz.Kpfw. II Luchs476,921314951,02%108,45
T698554,396354965,31%660,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5437,353234852,08%1167,39
FV215b (183) 10795,435434742,55%334,64
Alecto4278,702434645,65%678,78
T-50559,541524636,96%0,00
AT 86421,173994643,48%533,78
Panhard AMD 178B6221,693654540,00%357,82
S35 CA5334,163314440,91%547,88
M5 Stuart441,021564341,86%19,42
O-I6533,704914351,16%750,80
AMX 105 AM mle. 474301,523404247,62%1047,34
MT-256146,743324245,24%194,78
B.U.G.I.6314,243084129,27%238,27
BT-7476,481404057,50%175,77
AT 77435,554454035,00%268,30
M24 Chaffee5217,674053956,41%620,95
M2 Medium Tank344,471053842,11%17,59
O-I Experimental5388,824233847,37%596,89
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4121,841773836,84%155,92
Type 1 Chi-He4147,302373745,95%241,32
T2 Medium Tank266,651423756,76%227,42
Mitsu 1085358,443593652,78%508,72
D2370,701213354,55%112,80
CS-6310504,764993336,36%77,68
Sherman III5274,943573351,52%663,31
T-34 shielded 5324,884283345,45%579,55
Type 5 Chi-Ri7337,883693234,38%207,60
40TP Habicha6396,723773240,63%464,01
Vz. 5510823,286423243,75%357,21
Maus10770,716363141,94%323,09
T207686,106413063,33%1034,66
T1 Cunningham159,901842951,72%192,43
Bat.-Châtillon 12 t8209,764582948,28%179,41
Object 777 Version II 9593,835502948,28%330,55
AMX 38371,791362850,00%95,17
T56 GMC3139,821542846,43%291,62
SU-76G FT4200,752042835,71%175,42
KV-1SA 5325,294132846,43%465,58
Škoda T 245197,632822740,74%268,77
P.435212,352672634,62%272,18
Vickers Medium Mk. III3127,271472646,15%288,47
Cruiser Mk. II294,721372552,00%271,27
M3 Stuart385,041482450,00%163,40
Somua SAu 404211,632912441,67%376,12
Leopard 110621,044452433,33%151,29
Strv m/425289,523472352,17%652,03
VK 16.02 Leopard526,481592339,13%10,70
T-103 8564,964642339,13%313,14
Matilda463,451272259,09%178,44
14TP4175,912692245,45%465,66
Pz.Kpfw. II240,821362263,64%205,18
Cruiser Mk. IV490,411632259,09%180,46
Grant4289,433402152,38%934,36
Carro d'assalto P.887304,954002138,10%103,25
Nashorn6424,903882147,62%552,43
Type 97 Chi-Ha3219,403242055,00%752,92
FCM 36 Pak 40 3218,903082050,00%460,49
Churchill Crocodile 6371,005372060,00%461,16
DS PZInż5305,952991936,84%397,06
Cruiser Mk. III3103,781431861,11%400,98
Valentine AT4381,723321861,11%1308,07
Marder 38T4235,283501855,56%496,91
Vickers Medium Mk. II250,47711729,41%0,00
Hotchkiss H35273,881471764,71%284,96
M7563,182111747,06%84,10
Škoda T 256258,133721643,75%252,99
D1250,44791631,25%0,00
25TP KSUST II5123,132321637,50%5,04
Lago4186,072751553,33%442,30
Leichttraktor118,47581526,67%0,00
Panzerjäger I246,93631526,67%0,00
T-26268,071021553,33%189,48
Indien-Panzer8360,875471566,67%399,33
Type 3 Chi-Nu Kai 5339,474121553,33%814,41
STG Guard 8168,573661442,86%71,02
LT vz. 383163,621271315,38%373,43
WZ-131G FT6446,234551369,23%709,13
Type 98 Ke-Ni3257,423521266,67%1248,98
Type 95 Heavy4241,583591266,67%828,96
Renault UE 573178,503291266,67%623,11
Light Mk. VIC 262,671521241,67%88,47
Renault FT1103,271781163,64%552,80
Strv 746283,553901154,55%399,24
Challenger7410,004901154,55%402,02
T57 Heavy10526,006341154,55%269,61
Hotchkiss EBR7192,553661145,45%174,81
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6196,453641136,36%176,83
Patton the Tank 9574,824411127,27%282,64
ST vz. 394195,203061070,00%625,15
T3 HMC2175,801611060,00%730,24
SDP 40 Zadymka5256,902611040,00%256,62
60G FT5349,503161040,00%516,30
Sav m/434165,78226955,56%319,46
MS-1120,1158933,33%0,00
BT-7 artillery 3165,11309966,67%621,13
Super Hellcat 7411,67360933,33%280,41
Fantôme 91141,89689944,44%852,20
Vickers Medium Mk. I193,6394825,00%246,66
Type 95 Ha-Go2103,38156837,50%221,59
P26/404333,25366862,50%847,45
Ikv 1035253,63296850,00%411,75
SDP 44 Burza6350,13369837,50%279,76
Renault FT AC2168,88257850,00%562,94
Durchbruchswagen 24108,63273850,00%122,31
LTP 3224,75361862,50%1238,79
T1 HMC240,0063742,86%40,36
Type 91 Heavy3131,43211757,14%354,02
Pz.Kpfw. II Ausf. D 266,00285757,14%196,89
Strv m/40L3250,50274650,00%741,15
M2 Light263,67149666,67%238,89
Lorraine 39L AM323,50121650,00%123,01
LPT-67 Šelma9254,17583666,67%298,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5217,00321616,67%220,56
M15/423280,80324560,00%819,41
GSOR the TANK 9224,40468560,00%232,91
T-50-2 6163,40353540,00%159,23
BT-2251,2550425,00%0,00
Type 5 Ke-Ho4239,5017640,00%514,78
KV-137102,00145425,00%0,00
StuG III Ausf. B4194,50306450,00%329,70
Gabler’s Destroyer 5255,25470475,00%722,22
M24E2 Super Chaffee 6217,50262425,00%267,22
Renault Otsu1151,00248333,33%546,30
TNH 105/10008368,0031030,00%115,30
Cruiser Mk. I171,3390333,33%94,09
Universal Carrier 2-pdr2124,33136366,67%489,18
M-V-Y10594,33564333,33%114,66
Black Prince II 7385,00725366,67%476,64
Chi-Ni2129,005232100,00%673,67
LT vz. 35222,001982100,00%261,00
Strv m/382186,50275250,00%727,62
Renault FT 75 BS20,0079250,00%86,70
Vickers Mk. E Type B2266,00347250,00%1223,08
Object 2579824,50588250,00%628,09
Pawlack Tank6166,00261250,00%112,29
T7 Combat Car 229,50164250,00%110,55
Strv fm/21163,006310,00%75,20
Fiat 3000189,008310,00%179,71
4TP10,003810,00%0,00
Renault NC-311210,003341100,00%1535,46
10TP3109,003591100,00%419,50
Type 97 Te-Ke 20,004210,00%0,00
Achilles6147,0011710,00%0,00
M-VI-Y9588,0010951100,00%471,70
T3E2 Medium Tank 3185,005481100,00%825,09
Convert. Medium Tank T3 3453,007861100,00%1710,32
AMX ELC 901 6207,0024510,00%229,82
Straussler V–4/40 3199,005001100,00%788,32

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 12/07/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/01/2025
Gestopt: 11/07/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/02/2024
Gestopt: 01/09/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 19/11/2014
Gestopt: 24/01/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/01/2014
Gestopt: 16/11/2014