danio___

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1651159204
Gemiddelde tier7,098,008,008,33
Overwinningen841050,94%480,00%777,78%11455,88%
Verloren787647,70%120,00%222,22%8541,67%
Gelijkstand2251,36%00,00%00,00%52,45%
Gevechten overleefd413025,01%480,00%777,78%8139,71%
Tanks vernietigd134610,82122,40151,672121,04
Gedood / dood ratio1,0912,007,501,72
Gezien194011,1861,2091,002181,07
Schade toegebracht1.090,462.467,202.028,001.867,77
Veroveringspunten112610,6800,0000,00480,24
Verdedigingspunten65590,4000,0000,001460,72
Ervaring552,98914,60768,78666,96
WN71136,952467,471931,231488,25
WN81546,913578,692703,572252,33
Totaal
Gevechten16511
Gemiddelde tier7,09
Overwinningen841050,94%
Verloren787647,70%
Gelijkstand2251,36%
Gevechten overleefd413025,01%
Tanks vernietigd134610,82
Gedood / dood ratio1,09
Gezien194011,18
Schade toegebracht1.090,46
Veroveringspunten112610,68
Verdedigingspunten65590,40
Ervaring552,98
WN71136,95
WN81546,91
Voorbije 24u
Gevechten5
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen480,00%
Verloren120,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd480,00%
Tanks vernietigd122,40
Gedood / dood ratio12,00
Gezien61,20
Schade toegebracht2.467,20
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring914,60
WN72467,47
WN83578,69
Voorbije 7 dagen
Gevechten9
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen777,78%
Verloren222,22%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd777,78%
Tanks vernietigd151,67
Gedood / dood ratio7,50
Gezien91,00
Schade toegebracht2.028,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring768,78
WN71931,23
WN82703,57
Voorbije 30 dagen
Gevechten204
Gemiddelde tier8,33
Overwinningen11455,88%
Verloren8541,67%
Gelijkstand52,45%
Gevechten overleefd8139,71%
Tanks vernietigd2121,04
Gedood / dood ratio1,72
Gezien2181,07
Schade toegebracht1.867,77
Veroveringspunten480,24
Verdedigingspunten1460,72
Ervaring666,96
WN71488,25
WN82252,33
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten58000
Overwinningen1729,31%00,00%00,00%00,00%
Verloren3865,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand35,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1017,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,650,000,000,00
Gezien480,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht2.128,120,000,000,00
Veroveringspunten210,3600,0000,0000,00
Verdedigingspunten40,0700,0000,0000,00
Ervaring599,830,000,000,00
Totaal
Gevechten58
Overwinningen1729,31%
Verloren3865,52%
Gelijkstand35,17%
Gevechten overleefd1017,24%
Tanks vernietigd310,53
Gedood / dood ratio0,65
Gezien480,83
Schade toegebracht2.128,12
Veroveringspunten210,36
Verdedigingspunten40,07
Ervaring599,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen120,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren480,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd240,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien40,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht491,800,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring177,000,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen120,00%
Verloren480,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd240,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien40,80
Schade toegebracht491,80
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring177,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten47000
Overwinningen2144,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren2655,32%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2042,55%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd300,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,110,000,000,00
Gezien521,1100,0000,0000,00
Schade toegebracht804,190,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten2385,0600,0000,0000,00
Ervaring504,090,000,000,00
Totaal
Gevechten47
Overwinningen2144,68%
Verloren2655,32%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2042,55%
Tanks vernietigd300,64
Gedood / dood ratio1,11
Gezien521,11
Schade toegebracht804,19
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten2385,06
Ervaring504,09
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1203000
Overwinningen58748,79%00,00%00,00%00,00%
Verloren58448,55%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand322,66%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd43836,41%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9860,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,290,000,000,00
Gezien13001,0800,0000,0000,00
Schade toegebracht899,030,000,000,00
Veroveringspunten10370,8600,0000,0000,00
Verdedigingspunten19731,6400,0000,0000,00
Ervaring539,220,000,000,00
Totaal
Gevechten1203
Overwinningen58748,79%
Verloren58448,55%
Gelijkstand322,66%
Gevechten overleefd43836,41%
Tanks vernietigd9860,82
Gedood / dood ratio1,29
Gezien13001,08
Schade toegebracht899,03
Veroveringspunten10370,86
Verdedigingspunten19731,64
Ervaring539,22
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten138000
Overwinningen7755,80%00,00%00,00%00,00%
Verloren6144,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5136,96%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1060,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,220,000,000,00
Gezien700,5100,0000,0000,00
Schade toegebracht2.100,520,000,000,00
Veroveringspunten940,6800,0000,0000,00
Verdedigingspunten330,2400,0000,0000,00
Ervaring877,220,000,000,00
Totaal
Gevechten138
Overwinningen7755,80%
Verloren6144,20%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd5136,96%
Tanks vernietigd1060,77
Gedood / dood ratio1,22
Gezien700,51
Schade toegebracht2.100,52
Veroveringspunten940,68
Verdedigingspunten330,24
Ervaring877,22
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (297)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T499845,2148263246,68%1107,84
T-34-85M 61102,9571448556,29%2186,47
Panhard EBR 75 (FL 10) 81000,7564843347,58%1848,34
Cromwell6595,0441742549,88%1188,75
M41 Walker Bulldog8523,2038435448,02%830,97
Object 277102329,5469432550,46%2083,79
BZ-176 82099,42104231057,42%2388,98
SU-1006536,5933430346,20%797,03
T297782,4340027449,27%869,98
AE Phase I 92225,8978625651,95%2313,20
M127668,1732024850,40%802,19
T92 HMC101666,9759523450,85%1418,64
T328682,8041023049,13%616,74
M18 Hellcat6449,6927222843,42%576,63
IS-381697,2779222454,91%2197,77
Škoda T 56 82198,62102321559,07%2501,88
T376340,2331421349,30%788,93
M446390,9324219841,92%447,33
Mars 81844,8583117858,43%2421,13
M53/M5591589,3059116547,88%1592,95
KV-856522,4433516052,50%782,99
SU-855303,2322815947,17%527,20
Panhard EBR 105101281,4563715941,51%1531,66
T-34-856520,3234715752,87%926,28
M66469,8531715641,67%498,08
IS7946,5347815051,33%1257,48
ISU-15281358,4858714548,28%1386,30
Type 64 6701,5652114542,76%1858,02
Panhard AML Lynx 6x68919,4861414348,25%1723,59
KV-1S6381,2829314344,06%497,62
SU-130PM 81765,9067914348,25%1795,75
M415287,6119014238,73%202,42
M24 Chaffee5228,7524913043,85%567,40
SU-1527859,9241712156,20%1161,26
Panhard EBR 9091046,3276612149,59%1710,54
AMX 12 t6513,2944611852,54%1609,67
T-1091825,9484811560,00%2059,92
T675237,3023311247,32%339,70
SU-100M17879,4147611151,35%1229,84
AMX ELC bis5392,8636711160,36%1464,07
Super Conqueror102626,8391910757,01%2272,14
T71 DA7636,8847310447,12%1224,23
AMX 13 F3 AM6652,3939110344,66%874,36
Vz. 64 Blesk81080,8760910053,00%2044,72
Object 43092084,488059948,48%2131,84
IS-3A 81867,1410009446,81%2137,02
Miel 81936,257059352,69%2225,88
T9592160,107159261,96%2078,45
SU-10181715,567879052,22%2430,11
Hotchkiss EBR7541,045449047,78%1218,39
AMX 50 10081507,927508751,72%1759,45
STB-1102285,857038754,02%2069,42
Crusader6297,442838552,94%864,64
Hummel6604,724188346,99%751,69
T54E192288,079368356,63%2413,33
M10 RBFM 5893,406298354,22%2180,72
S-517934,496028254,88%1098,87
Strv S1 81693,337988260,98%1929,87
ELC EVEN 90 8646,735738248,78%1172,52
T-4481413,026108145,68%1972,12
TVP T 50/51102265,297558050,00%2103,97
50TP prototyp 81682,849157951,90%1862,06
SU-85B4192,121707848,72%313,68
IS-3-II92055,498427646,05%2091,55
T110E5102581,709017454,05%2257,07
Bat.-Châtillon 12 t8922,207117157,75%1868,29
T-437870,345607044,29%1435,59
KV-15345,462707041,43%507,40
53TP Markowskiego81907,867876949,28%2500,42
M374184,011696946,38%434,18
IS-7102780,017836949,28%2308,00
T6981129,465846952,17%1428,59
BT-7 artillery 3425,844406953,62%1829,49
Škoda T 2561395,859996867,65%3943,83
STA-181200,607136848,53%1511,59
T25/27818,785086857,35%1205,82
M5 Stuart4155,282326750,75%291,32
AMX 13 757761,125436761,19%1747,19
M2 Light2494,503796656,06%2578,60
M40/M438900,624776657,58%952,33
Ares 7581450,856766654,55%1901,95
T77 81548,267106651,52%1756,71
Sturmpanzer II4162,921766550,77%376,39
Caernarvon81651,348976460,94%2195,52
AMX M4 mle. 5192010,788676357,14%1937,23
KV-26901,215246248,39%1695,60
Panhard AMD 178B6524,394496250,00%1648,87
T-345310,833126056,67%836,82
45TP Habicha71259,936916061,67%2007,02
AMX 13 57 GF 71030,587605945,76%2199,38
Ikv 1035336,673035754,39%795,20
FV215b (183) 101938,965745743,86%1495,61
T57 Heavy102050,266385745,61%1550,29
Type 6191902,468275651,79%1917,53
T28 Prototype81309,716005646,43%1470,59
IS-2-II81592,387745657,14%1970,25
T3092140,857735552,73%2073,60
Grille5352,982285543,64%559,15
M8A14154,601575545,45%181,79
G.W. Tiger (P)81422,625845550,91%1685,90
Char Futur 4 92331,629035554,55%2284,94
60TP Lewandowskiego102357,566645444,44%1736,87
Lorraine 155 mle. 507961,545415442,59%1219,93
M10391425,157335350,94%1291,14
Ikv 65 Alt II6748,544495265,38%1620,74
NC 70 Błyskawica102394,007365253,85%1935,44
CS-63101875,026515044,00%1307,05
Sav m/434219,782034942,86%420,01
T1 Heavy5394,534984961,22%814,94
FV3046618,423884845,83%938,78
40TP Habicha6766,815084751,06%1474,43
Marder 38T4211,912254757,45%468,05
Prototipo 6 82164,877764765,96%2429,93
AMX 50 12092223,078654452,27%2390,06
SFAC 105 81764,365954450,00%1711,78
IS-2 shielded 71265,306704355,81%1657,81
T-463145,451834245,24%439,70
T-505180,211904247,62%422,40
T-50-2 6679,056474153,66%2117,23
Type T-345630,854244055,00%1871,61
T-284185,762093844,74%406,77
AMX 404203,652543756,76%722,68
B.U.G.I.61308,465953767,57%3026,13
VK 16.02 Leopard5381,893423751,35%1334,19
Leopard 1102575,227393745,95%2008,19
Object 703 Version II 81704,657953740,54%2004,66
P.435539,863933658,33%1518,83
M3 Lee4171,442903658,33%546,59
Type 4 Heavy92690,149633644,44%2551,22
Covenanter5152,172483661,11%430,40
Pz.Sfl. IVc5352,112563652,78%700,25
121B 101998,837113644,44%1551,30
ARL 4461283,746593554,29%2860,70
Type 4 Chi-To6980,035623354,55%2319,82
Churchill VII61056,216613360,61%2353,43
Kampfpanzer 07 RH 81828,477593246,88%2470,77
Super Hellcat 71042,256383259,38%1712,02
SU-76M4156,581573151,61%294,83
M7 Priest3149,171513050,00%294,50
B14887,314272941,38%3288,84
Pz.Kpfw. II Luchs4248,313182962,07%931,31
G.W. Panther7917,936382948,28%986,76
P.43 bis61071,866362864,29%2312,45
CS-538975,546842857,14%1384,22
O-Ho82394,7911572864,29%3673,83
Crusader 5.5-in. SP71192,045222867,86%2064,94
Pz.Kpfw. II Ausf. G3138,791962853,57%428,75
T110E3102418,078152857,14%1909,21
AMX M4 mle. 54103022,048982860,71%3046,65
Type 3 Chi-Nu5908,636612751,85%2868,87
SU-86984,815642744,44%1412,79
AMX 50 B102735,238552653,85%2490,35
Excelsior 5898,736812650,00%1994,71
VK 30.01 (H)5676,123692548,00%1585,96
M5A1 Stuart4233,842722544,00%697,49
Conqueror92398,3210712556,00%2542,05
Kunze Panzer 91682,086612552,00%1588,12
T2071120,336802462,50%1776,33
Bat.-Châtillon 25 t102230,967382441,67%1812,04
CS-4471298,928302458,33%2223,94
Type 63 81568,0810152470,83%2045,92
P26/404349,743242360,87%1068,38
Leichttraktor1172,912562334,78%681,01
AMX Canon d'assaut 105 81576,137412352,17%1767,92
14TP4312,953332259,09%1272,72
SU-263115,641132236,36%65,34
L-60 2158,953292250,00%881,74
Sexton II3103,431692157,14%340,87
Chi-To SP71376,008682166,67%1752,83
MT-256636,005192161,90%2319,74
Ares 8591831,575982138,10%1469,80
Škoda T 245646,103892060,00%1971,27
Birch Gun4135,902242060,00%432,15
LTG7941,005472050,00%1997,71
AMX M4 mle. 49 Liberté 81467,308002050,00%1786,80
M3 Stuart3201,682441947,37%743,67
Ikv 723183,582331936,84%329,40
59-166792,897111952,63%2679,03
Škoda T 1771083,748491947,37%2769,19
O-Ni71777,5810041963,16%2769,26
AMX 65 t81227,476011926,32%1285,33
T28 Concept 71199,117721978,95%1957,57
Type 5 Heavy102655,897361844,44%1639,44
BDR G1 B51099,676031844,44%2735,34
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5755,675791861,11%2748,51
ISU-152K 81591,337111844,44%1612,22
IS-5 (Object 730) 81316,787911877,78%1590,74
Bat.-Châtillon 25 t AP91798,128001752,94%1846,74
Marder II3118,181581764,71%307,82
LT vz. 383130,751881656,25%458,09
T56 GMC3246,252651681,25%914,18
Object 430U102085,199181668,75%1887,37
Škoda T 5091127,876871546,67%822,00
SMV CC-5671224,678171553,33%1870,29
Ho-Ri 281964,339841573,33%2470,13
Cruiser Mk. III3134,601751560,00%553,80
Matilda Black Prince 5653,136271546,67%1641,34
Renault FT AC284,86741435,71%69,18
M15/423320,383281369,23%1164,02
SMV CC-6781880,3110261369,23%2760,51
Toro 91884,089881369,23%1767,56
M4A3E8 Thunderbolt VII 61303,0810921369,23%2964,40
Cruiser Mk. IV4187,752241250,00%453,56
E 7591474,176751250,00%1375,49
SU-2-122 5483,754291241,67%837,90
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4774,678441266,67%2164,31
Sturmpanzer I Bison3132,731411136,36%226,35
Type 2597 Chi-Ha3294,182391145,45%996,25
AMX 383178,912311127,27%378,37
M3G FT3232,452331145,45%573,37
E 100102852,556851145,45%1844,46
SU-122A5421,823451145,45%808,76
T-116 3274,003471136,36%1185,14
Pz.Kpfw. II2100,801681040,00%175,45
DS PZInż51074,905791070,00%3336,34
T-26G FT2142,401471040,00%268,84
Pz.Sfl. IC 4245,702911040,00%543,59
M3 Light 3447,204921020,00%1997,84
TKS z n.k.m. 20 mm 2256,56325955,56%1432,19
Vickers Medium Mk. III3146,56241977,78%588,72
CS-52 LIS 81647,78906966,67%2302,08
StuG IV 5262,78303966,67%617,94
10TP3101,25145837,50%116,66
Vickers Mk. E Type B2197,75322887,50%1036,99
T-262111,75238887,50%595,02
M2 Medium Tank3316,00448875,00%1595,80
AT-1289,00132837,50%105,60
SDT-58 Vlkodav 91860,63586812,50%1502,12
Pz.Kpfw. I Ausf. C3373,88457837,50%1975,59
King Tiger (Captured) 71370,63941837,50%2019,30
T1 Cunningham1158,71244742,86%846,79
Strv 7461242,00723742,86%2483,51
Panzerjäger I2141,00176742,86%319,19
Pz.Kpfw. T 25 5383,14430742,86%777,09
Vickers Medium Mk. I1167,17140666,67%884,98
Renault FT145,0091633,33%0,00
Type 1 Chi-He4334,17303650,00%916,42
Type 89 I-Go/Chi-Ro2107,17199666,67%405,13
Loyd Gun Carriage2101,17139650,00%522,00
FCM 36275,00147650,00%158,64
XM66F 81318,50638633,33%1030,80
SU-18279,60130540,00%211,85
T3 HMC246,0070540,00%0,00
Rheinmetall Skorpion G 81120,60507560,00%1268,20
Tetrarch 2101,60171540,00%274,12
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61013,60723560,00%2004,88
ISU-122S 71289,40510560,00%2068,62
Somua SM 81731,20595520,00%1917,96
Lorraine 40 t 81622,40937560,00%1993,12
T1 HMC2167,25163425,00%948,45
SU-14-281400,508474100,00%1507,47
Pz.Kpfw. III Ausf. J4491,75402425,00%1500,82
Comet7776,75311425,00%1123,51
O-I6718,00513475,00%1262,46
VK 30.01 (P)6524,75393450,00%666,25
Object 2639473,25510450,00%218,27
ASTRON Rex 105 mm 81804,25837450,00%2106,20
LT vz. 35240,335830,00%0,00
Renault Otsu186,67189333,33%152,26
M14/412218,00275333,33%637,53
Pvlvv fm/42264,67231366,67%264,10
Ikv 90 Typ B71307,33479366,67%2060,65
T2 Medium Tank2196,00189333,33%859,26
Object 274a 81084,00820366,67%1393,48
T-29 3384,00298366,67%1358,76
Dicker Max 61144,33695333,33%1875,17
Strv m/40L3311,004752100,00%1245,20
Matilda4360,00232250,00%968,51
Universal Carrier 2-pdr264,0079250,00%81,42
Waffenträger auf E 100101932,5027720,00%863,52
IS-M8173,50272250,00%125,77
AM 39 Gendron-Somua 2598,50645250,00%2851,81
Tiger 131 61545,508972100,00%3229,66
Strv 81 8947,0035820,00%821,81
M16/43 Sahariano 3670,50767250,00%2075,05
TOG II* 61008,508072100,00%1777,91
T-54 first prototype 8585,0039720,00%498,85
Strv fm/211204,004021100,00%1243,87
Vickers Medium Mk. II2411,004231100,00%2809,80
ST vz. 394477,003481100,00%1473,83
4TP10,00910,00%0,00
Renault NC-31130,003710,00%0,00
7TP2447,007021100,00%2588,99
Vz. 44-17919,0010471100,00%1379,97
Panzerwagen 39 328,008310,00%0,00
SDP 40 Zadymka52038,0071410,00%6088,59
Somua S3531166,006731100,00%4740,95
G.Pz. Mk. VI (e)234,002021100,00%261,00
Chieftain/T95 81746,0089110,00%2511,37
T-45 2150,0011710,00%550,10
Lätt Stridsfordon 120 9730,005151100,00%556,14
Stridsyxa 81611,0059610,00%1470,81
Cromwell B 6693,0028410,00%895,88
Valiant 5327,0038710,00%397,13
GSOR 1010 FB 8960,0033910,00%698,15
M4A1 Revalorisé 81107,005551100,00%1169,25
WZ-120-1G FT 80,00810,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 20/10/2023
Gestopt: 08/10/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 20/10/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/12/2022
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Commandant
Toegetreden: 06/02/2021
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 26/01/2021
Gestopt: 04/02/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/09/2022
Gestopt: 23/10/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/12/2020
Gestopt: 09/12/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 07/10/2023
Gestopt: 18/10/2023
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 07/01/2021
Gestopt: 25/01/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/12/2020
Gestopt: 06/01/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/12/2020
Gestopt: 15/12/2020
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 30/11/2022
Gestopt: 02/12/2022
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 30/11/2020
Gestopt: 08/12/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/10/2020
Gestopt: 30/10/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/11/2020
Gestopt: 14/11/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/08/2020
Gestopt: 20/09/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 16/11/2020
Gestopt: 21/11/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 25/08/2020
Gestopt: 27/08/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/06/2020
Gestopt: 23/08/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/04/2020
Gestopt: 27/06/2020
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 11/04/2019
Gestopt: 29/07/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/03/2019
Gestopt: 30/03/2019
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 02/03/2019
Gestopt: 03/03/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 01/07/2018
Gestopt: 04/09/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/06/2018
Gestopt: 28/06/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/04/2018
Gestopt: 09/06/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/03/2017
Gestopt: 27/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/02/2017
Gestopt: 15/03/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/02/2017
Gestopt: 10/02/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 21/10/2016
Gestopt: 29/01/2017
Rol: Kwartiermeester
Toegetreden: 18/08/2016
Gestopt: 18/10/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/06/2016
Gestopt: 06/07/2016