dave_long

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/01/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten609270124429
Gemiddelde tier8,130,009,979,75
Overwinningen3036549,84%00,00%5141,13%19645,69%
Verloren2980748,92%00,00%7258,06%22953,38%
Gelijkstand7551,24%00,00%10,81%40,93%
Gevechten overleefd1911031,37%00,00%3729,84%13932,40%
Tanks vernietigd531720,8700,00970,783970,93
Gedood / dood ratio1,270,001,111,37
Gezien522760,8600,00700,563330,78
Schade toegebracht1.300,270,001.773,601.774,72
Veroveringspunten585580,9600,0000,003070,72
Verdedigingspunten327030,5400,0070,061590,37
Ervaring622,440,00682,90753,36
WN71096,010,00790,021004,09
WN81433,460,001216,141495,11
Totaal
Gevechten60927
Gemiddelde tier8,13
Overwinningen3036549,84%
Verloren2980748,92%
Gelijkstand7551,24%
Gevechten overleefd1911031,37%
Tanks vernietigd531720,87
Gedood / dood ratio1,27
Gezien522760,86
Schade toegebracht1.300,27
Veroveringspunten585580,96
Verdedigingspunten327030,54
Ervaring622,44
WN71096,01
WN81433,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten124
Gemiddelde tier9,97
Overwinningen5141,13%
Verloren7258,06%
Gelijkstand10,81%
Gevechten overleefd3729,84%
Tanks vernietigd970,78
Gedood / dood ratio1,11
Gezien700,56
Schade toegebracht1.773,60
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten70,06
Ervaring682,90
WN7790,02
WN81216,14
Voorbije 30 dagen
Gevechten429
Gemiddelde tier9,75
Overwinningen19645,69%
Verloren22953,38%
Gelijkstand40,93%
Gevechten overleefd13932,40%
Tanks vernietigd3970,93
Gedood / dood ratio1,37
Gezien3330,78
Schade toegebracht1.774,72
Veroveringspunten3070,72
Verdedigingspunten1590,37
Ervaring753,36
WN71004,09
WN81495,11
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten190000
Overwinningen7740,53%00,00%00,00%00,00%
Verloren10454,74%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand94,74%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7036,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1190,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,990,000,000,00
Gezien1400,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.766,060,000,000,00
Veroveringspunten2821,4800,0000,0000,00
Verdedigingspunten2221,1700,0000,0000,00
Ervaring643,740,000,000,00
Totaal
Gevechten190
Overwinningen7740,53%
Verloren10454,74%
Gelijkstand94,74%
Gevechten overleefd7036,84%
Tanks vernietigd1190,63
Gedood / dood ratio0,99
Gezien1400,74
Schade toegebracht1.766,06
Veroveringspunten2821,48
Verdedigingspunten2221,17
Ervaring643,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren4100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien20,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.175,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring169,250,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen00,00%
Verloren4100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd20,50
Gedood / dood ratio0,50
Gezien20,50
Schade toegebracht1.175,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring169,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen240,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren360,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd120,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien20,4000,0000,0000,00
Schade toegebracht201,400,000,000,00
Veroveringspunten265,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring194,400,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen240,00%
Verloren360,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd120,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien20,40
Schade toegebracht201,40
Veroveringspunten265,20
Verdedigingspunten00,00
Ervaring194,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten77000
Overwinningen4457,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren3342,86%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3950,65%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd430,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien821,0600,0000,0000,00
Schade toegebracht828,130,000,000,00
Veroveringspunten260,3400,0000,0000,00
Verdedigingspunten3554,6100,0000,0000,00
Ervaring524,080,000,000,00
Totaal
Gevechten77
Overwinningen4457,14%
Verloren3342,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3950,65%
Tanks vernietigd430,56
Gedood / dood ratio1,13
Gezien821,06
Schade toegebracht828,13
Veroveringspunten260,34
Verdedigingspunten3554,61
Ervaring524,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2765000
Overwinningen142251,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren122144,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1224,41%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd109339,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd19030,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien17710,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.466,130,000,000,00
Veroveringspunten22930,8300,0000,0000,00
Verdedigingspunten29341,0600,0000,0000,00
Ervaring664,980,000,000,00
Totaal
Gevechten2765
Overwinningen142251,43%
Verloren122144,16%
Gelijkstand1224,41%
Gevechten overleefd109339,53%
Tanks vernietigd19030,69
Gedood / dood ratio1,14
Gezien17710,64
Schade toegebracht1.466,13
Veroveringspunten22930,83
Verdedigingspunten29341,06
Ervaring664,98
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1373000
Overwinningen84361,40%00,00%00,00%00,00%
Verloren52137,95%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand90,66%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd62745,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11540,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,550,000,000,00
Gezien7510,5500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.949,220,000,000,00
Veroveringspunten11350,8300,0000,0000,00
Verdedigingspunten10410,7600,0000,0000,00
Ervaring862,810,000,000,00
Totaal
Gevechten1373
Overwinningen84361,40%
Verloren52137,95%
Gelijkstand90,66%
Gevechten overleefd62745,67%
Tanks vernietigd11540,84
Gedood / dood ratio1,55
Gezien7510,55
Schade toegebracht1.949,22
Veroveringspunten11350,83
Verdedigingspunten10410,76
Ervaring862,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (377)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Škoda T 5091927,28831281653,02%2078,45
Progetto M35 mod. 46 81468,98828265251,32%1934,80
TVP T 50/51102083,13749184948,51%1925,67
Progetto M40 mod. 65102165,10760150249,87%1866,94
Tiger I7790,83409136850,00%906,44
T25 Pilot Number 1 8937,40623131850,30%1199,23
Tiger II8874,97412117047,35%831,57
VK 30.02 (D)7563,9438187045,63%687,54
E 7591105,0146781143,40%812,84
Leopard 1102147,1470878947,02%1742,22
Spähpanzer Ru 2519825,8648472346,89%1170,54
Leopard Prototyp A91563,1062872150,07%1519,29
UDES 0381431,2457670451,56%1698,83
SU-130PM 81578,9069269152,68%1647,06
Jagdpanther7788,2841562349,60%962,45
Jagdpanther II81031,9241561143,86%922,18
T95/FV4201 Chieftain 102413,4788156053,57%1727,83
T3091686,1369054050,00%1458,64
Type 64 6562,9149553953,43%1520,76
StuG III Ausf. G5468,8331053547,85%1019,04
DBV-152 102337,3658753147,46%1598,13
VK 30.01 (D)6280,7027450739,64%253,65
Strv 103-091670,4359049951,90%1518,22
Strv 103B101949,6562349646,37%1419,08
VK 36.01 (H)6464,2032849147,86%603,49
FV4005 Stage II101800,1164649146,64%1312,89
G.W. E 100101446,6464747847,70%1132,73
Jagdpanzer IV6605,5039647752,62%1092,69
Grille5466,2528047750,10%957,11
Lorraine 40 t 81540,3476547451,69%1989,31
T-100 LT101075,5675346453,45%1369,36
Centurion Action X101992,0976142750,12%1710,76
IS7984,8356441651,92%1382,75
AMX 12 t6518,3642041350,36%1403,65
IS-381141,5554641147,93%1250,13
Indien-Panzer8963,6746440648,77%1192,13
114 SP2 102192,9272038550,39%1476,71
T-44-100 81339,5181538353,26%1761,26
FV380591117,9467538246,34%999,56
AMX ELC bis5221,1131537847,88%606,63
O-I6628,4942737047,84%969,41
M48A5 Patton101884,0573336744,41%1431,12
Cromwell6540,6340636648,63%984,50
Charioteer81312,1268535851,40%1453,96
Grille 15101933,2765834752,45%1367,50
Prototipo Standard B91763,4677534647,11%1752,27
Rheinmetall Panzerwagen101033,4464334447,38%1109,13
Type 4 Heavy91543,3772034248,25%1422,03
Vickers MBT Mk. 3 102066,2968734045,88%1770,84
VK 28.016314,3035933548,96%819,29
Bat.-Châtillon 12 t8723,1357633247,59%1291,00
Object 140101702,0673032648,16%1335,43
Lion 102017,5578132453,40%1771,71
KV-1371038,3270931356,87%1957,73
TNH T Vz. 5192037,9888631151,13%2025,97
Škoda T 256610,9242530246,36%1157,22
ShPTK-TVP 100 81295,7075429251,71%1539,12
T2971614,2399529159,45%2493,75
G.W. Tiger91349,4962429147,08%1230,43
STB-1101876,3273729047,24%1563,16
T28 Prototype81198,7266128550,88%1249,86
EMIL 1951 81561,1586327556,00%1895,79
Bat.-Châtillon 25 t101914,2375427350,92%1590,35
Centurion Mk. 7/191688,4581526553,21%1718,04
E 50 Ausf. M101963,0373026451,14%1608,53
T-1091444,9362726149,04%1338,77
M46 Patton91683,3578125549,41%1636,27
Manticore101215,8572625451,57%1474,72
Vz. 55102166,0877924748,18%1568,64
G.W. Tiger (P)81160,8856224553,06%1383,38
G.W. Panther7791,8542123945,61%974,72
O-Ni71164,3973623856,72%1697,25
XM69 Hacker112159,6765923847,48%1422,63
VK 16.02 Leopard5142,9324323446,58%253,48
Object 25791502,6068622155,20%1423,04
TVP VTU Koncept8913,0060621748,39%1171,50
Bat.-Châtillon 155 5591023,0165021648,15%880,78
T-4481027,2667821145,50%1321,26
Carro da Combattimento 45 t 102338,9981919750,76%1914,15
Conqueror91618,1580819654,08%1541,25
Char Futur 4 91921,0481619348,19%1852,40
Spähpanzer SP I C7513,8039119147,64%924,24
Object 43091712,3275719149,21%1577,33
KV-856573,4648918856,91%940,69
FV4004 Conway91489,7366817850,56%1300,07
T28 Concept 7896,6956417852,81%1287,81
Super Hellcat 71163,4973217857,30%1950,55
T 55A 91563,3472817749,72%1571,68
Object 260 102053,4778117548,00%1414,43
Leopard 120 Verbessert112038,9177217257,56%1713,63
Kranvagn101991,5777717147,37%1505,79
Bat.-Châtillon 25 t AP91539,4870117148,54%1634,15
Ikv 90 Typ B7675,5435816844,64%774,21
Type 62 7839,5079916648,80%1971,36
Konštrukta T-34/1007813,7350616655,42%1448,06
AMX 13 757644,5939116640,96%1216,19
CS-63102085,3376516648,80%1795,62
KV-1S6445,5746716662,05%803,03
T110E4102123,5376816459,76%1568,57
Object 26391530,9368416444,51%1313,22
T110E3102065,7674216347,85%1478,89
VK 30.01 (H)5208,2921116140,99%227,58
M18 Hellcat6669,4944216147,83%1040,60
SU-1006745,9048616057,50%1401,91
Rinoceronte102119,8575015845,57%1598,31
Object 279 early 102231,1293115857,59%1513,46
LPT-67 Šelma91060,2956815746,50%1511,56
M26 Pershing81225,7177015651,28%1626,63
IS-3-II91743,8082615347,06%1679,29
Pz.Kpfw. III/IV595,3822115240,13%12,54
SU-10181023,7464415149,67%1038,92
T25/27732,1541915150,99%937,98
Lorraine 155 mle. 5181114,5068414945,64%1166,08
Caernarvon Action X 81161,5276714353,15%1491,85
Object 4168940,7957014146,81%1049,34
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4216,8918114043,57%350,69
A-447691,7945914055,71%1013,37
Progetto C50 mod. 6691999,4788913953,96%2115,66
Vz. 64 Blesk81048,6570513751,09%2257,04
AMX 50 Foch91888,6581913751,82%1712,04
Kampfpanzer 07 P(E) 101943,5475013651,47%1562,51
GSOR 3301 AVR FS9479,0762713646,32%511,70
AMX 50 10081527,2879213057,69%1799,29
Sherman Firefly6764,9855113042,31%1416,22
T71 DA7754,0765612646,03%1550,61
Ikv 65 Alt II6558,3130412544,00%869,83
Strv m/425402,4532412445,97%1028,22
O-I Experimental5403,8126412442,74%551,04
IS-7101998,3673912450,00%1628,30
T54E191757,3373812245,08%1547,03
Chrysler K GF 81563,2687812152,07%1809,75
Black Prince7978,2965112056,67%1376,79
50TP Tyszkiewicza91935,5684212053,33%1885,15
T-5491242,2473811850,00%1223,31
Pz.Kpfw. II Luchs481,8318411751,28%127,39
KV-15359,8629911753,85%663,32
Conqueror Gun Carriage101580,6867011756,41%1449,00
Super Conqueror102066,9775711743,59%1442,80
Hummel6532,3433711654,31%763,58
Kampfpanzer 50 t 92001,2191811558,26%1975,57
UDES 15/16102059,3180311351,33%1805,90
Black Rock 112011,4682311353,98%1329,70
Object 430U101557,6069611245,54%1163,60
AE Phase I 91786,8583611156,76%1709,18
Emil II91452,5972210947,71%1167,45
KV-481207,6877110948,62%1382,08
122 TM 81403,8262510650,94%1590,73
Leo7794,2055310350,49%1261,63
T9591612,0579010359,22%1407,82
Rhm.-Borsig Waffenträger81324,2963910248,04%1249,94
WZ-111-1G FT81167,5064610048,00%1167,38
Panhard AML Lynx 6x68715,8963110052,00%1272,59
Jagdtiger91873,557749951,52%1531,20
Panhard EBR 909828,206889952,53%1264,39
Object 268 Version V 101843,026879851,02%1320,01
Strv 746598,913789751,55%1142,43
LTG7630,866439746,39%1237,92
Object 277101943,777569750,52%1509,52
53TP Markowskiego81571,598449658,33%1965,94
Maus101838,028119551,58%1316,69
CS-5991433,377499552,63%1311,20
T675502,833519553,68%1168,38
T-34-856673,955279351,61%1279,20
T2881314,317989361,29%1583,91
Škoda T 177687,517369055,56%1586,48
AMX 50 B102013,827359047,78%1563,13
HWK 128617,813808941,57%884,23
Kunze Panzer 91816,798198948,31%1879,89
O-Ho81111,907588852,27%1176,91
Object 777 Version II 91545,928528859,09%1417,80
UDES 14 Alt 58984,756238741,38%1065,55
VK 100.01 (P)81320,068148749,43%1641,49
Tortoise92012,808968754,02%1756,73
SU-14-281229,717098646,51%1366,12
VK 20.01 (D)468,571888639,53%0,19
Panhard EBR 10510882,016628648,84%985,98
Object 268 Version 4102009,117548554,12%1490,57
Crusader6281,922448340,96%635,04
Pz.Sfl. IVb4206,201718344,58%447,83
Ikv 1035265,792258247,56%465,23
SU-100M17928,405358251,22%1326,76
Object 430 Version II91582,767908252,44%1618,49
E 5091787,008398053,75%1911,13
Matilda4322,592807954,43%848,67
S-517877,536337850,00%1109,98
Škoda T 245288,072637653,95%671,01
Caernarvon81235,877687656,58%1533,62
Churchill VII6505,334037542,67%666,56
AMX AC mle. 4881286,996637441,89%1377,62
T-284157,951937350,68%323,69
CS-538986,606467352,05%1316,40
FV217 Badger101999,077867252,78%1572,78
T-437810,036697156,34%1366,01
Type 5781622,698017154,93%2071,74
Ares 7581121,306067145,07%1410,39
Strv K 91808,658197147,89%1752,39
T-28E with F-30 4438,844087054,29%1063,29
Type 5 Heavy101995,207556946,38%1274,16
BZ-6891616,147226939,13%1322,11
AMX 50 12091405,536516847,06%1202,76
Object 70591454,387436852,94%1211,36
Progetto CC55 mod. 5481322,547706749,25%1471,30
Controcarro 1 Mk. 291429,287436747,76%1186,76
Hotchkiss EBR7625,965836749,25%1473,23
T-45 2110,061776756,72%422,53
UDES 1691519,777846549,23%1517,22
WZ-111G FT91862,827526553,85%1529,06
BZ-75101924,887276549,23%1286,87
T6981163,207556560,00%1438,78
Covenanter5141,672236454,69%335,39
Mäuschen91669,928586460,94%1647,03
Waffenträger auf Pz. IV91272,815706346,03%884,66
Object 780 102045,358166248,39%1489,62
ST vz. 394143,111816145,90%237,81
FV2078877,497146160,66%1082,73
Panther II81065,656366041,67%1200,26
Durchbruchswagen 24107,292165945,76%82,82
P.44 Pantera81268,577725855,17%1685,69
Char Mle. 75 9881,216015850,00%1130,80
Taschenratte112078,217045841,38%1010,97
SMV CC-5671049,476645740,35%1335,92
LTTB8705,356405749,12%1245,12
Chimera 81341,677605750,88%1227,21
Panther/M10 71073,537075733,33%1900,92
B.U.G.I.61004,987205558,18%2041,12
Crusader 5.5-in. SP7658,246115455,56%890,69
T-26292,831355347,17%272,29
M10391248,086985345,28%1003,43
IS-M8692,915565350,94%634,64
Type 5 Chi-Ri7873,716665251,92%1456,56
Object 705A101679,756745246,15%1176,56
IS-2-II81304,257725251,92%1558,30
Emil I81358,737305147,06%1466,36
Jagdpanzer E 100102019,676975150,98%1391,49
P.43 bis6642,465235062,00%1258,77
AMX M4 mle. 457963,086655056,00%1304,10
T-463101,371374944,90%210,85
IS-2M 71475,088994953,06%1916,63
BZ-16681107,546944841,67%1233,87
T-54 ltwt.9774,656404845,83%1011,09
Cobra 91459,756814854,17%1233,58
LT vz. 383101,281374742,55%171,44
T-345335,743064643,48%801,28
SU-855574,804124463,64%1463,38
Pz.Kpfw. II269,091454443,18%51,83
Renault FT165,491864362,79%318,23
STA-181001,336864355,81%1241,82
T2 Medium Tank259,351244358,14%192,17
ST-I91989,589014348,84%1959,18
M4A3E8 Thunderbolt VII 6894,127354353,49%1807,65
King Tiger (Captured) 71195,337284341,86%1506,94
Sturer Emil7898,935404250,00%1214,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5392,604724055,00%1069,55
P.435495,234833953,85%1322,79
Sav m/434238,052173948,72%476,02
FV3046519,133723943,59%694,37
P.43 ter7943,266653836,84%1387,22
CS-4471166,037523852,63%1871,54
AMX 40492,311493644,44%116,37
M2 Light286,941803545,71%153,04
IS-2 shielded 71391,468103545,71%1841,29
SU-15271227,825203458,82%1798,27
45TP Habicha7977,796653450,00%1257,24
ARL V396641,944963458,82%1265,50
AMX M4 mle. 5191666,007853450,00%1353,85
Rambo 91320,916953441,18%1049,85
Panther7949,797383351,52%1604,29
60TP Lewandowskiego101759,817843256,25%1360,80
Pz.Kpfw. III Ausf. E366,661663262,50%214,68
Wespe374,091203253,13%152,89
Type 91 Heavy367,231083148,39%93,03
FV215b (183) 101397,396243145,16%839,11
M56 Scorpion 71001,586433148,39%1296,90
StuG IV 5324,132493151,61%691,23
Marder II3134,611442860,71%328,34
T110E5101595,866682839,29%1038,54
Pz.Kpfw. II Ausf. G365,251612846,43%59,74
Pz.Kpfw. 5581361,687252842,86%1059,28
Object 452K 102017,966452857,14%1434,40
Type 95 Heavy4144,671452744,44%246,72
T56 GMC3144,701682751,85%332,54
T-34-2G FT7828,635022737,04%902,97
E 100102330,628202646,15%1689,23
Light Mk. VIC 282,881632650,00%279,32
A-205203,442492548,00%509,55
Leichttraktor1103,682072556,00%426,55
GSR 3301 Setter7371,044622528,00%640,62
Vz. 44-171819,049092454,17%2903,24
BZ-587925,965662454,17%1136,24
AMX AC mle. 467728,925002450,00%992,79
Challenger71149,756452441,67%1540,53
Panhard AMD 178B6499,505742454,17%1575,46
Strv m/40L3121,261452326,09%154,58
SMV CC-6781140,486882343,48%1150,93
FV230 Canopener101666,397252347,83%957,98
Ashigaru 102024,525592343,48%1379,06
ARL 446733,186462272,73%1357,79
Comet7988,416882259,09%1649,55
Centurion Mk. I8884,187072250,00%1023,75
K-91101553,147822263,64%1289,68
Tiger (P)7970,056322142,86%1171,57
Churchill I5491,005392055,00%980,04
AMX 38358,281491850,00%92,23
Cruiser Mk. III367,001411877,78%303,70
M8A14260,062501861,11%646,21
Panzerjäger I271,59791735,29%7,87
Nashorn6823,296301758,82%1625,54
T57 Heavy101648,007531758,82%1292,50
Bishop5518,004411656,25%1168,27
Vickers Medium Mk. I174,801211540,00%148,91
LT vz. 35280,791251450,00%203,35
Vickers Mk. E Type B268,362381478,57%293,34
Ikv 723118,931391442,86%119,16
AMX M4 mle. 54102137,369561471,43%1755,36
T-29 3296,713191450,00%1066,57
Vickers Medium Mk. III396,921721353,85%232,14
AMX 13 F3 AM6754,697151369,23%1261,45
Type 89 I-Go/Chi-Ro287,771191338,46%102,51
Vz. 60S Dravec 102047,777131353,85%1372,75
Type 4 Ju-To7771,007331376,92%916,06
BZ-58-2 91972,388241338,46%1628,49
G.Pz. Mk. VI (e)229,381031369,23%261,84
Kolohousenka135,421111250,00%76,78
Vickers Medium Mk. II243,50691233,33%0,00
VK 30.01 (P)6757,926421258,33%1417,61
T3 HMC257,911391163,64%201,26
Cruiser Mk. IV485,9194119,09%0,00
Renault FT 75 BS2106,701471060,00%594,50
MTLS-1G14 3279,304621050,00%1066,91
Cromwell B 6839,708521080,00%1772,23
LHMTV8348,803531010,00%292,40
TS-5 81506,609521080,00%1596,57
Lago4160,89187944,44%276,22
Patton the Tank 91698,44722944,44%1514,58
MS-1199,13149862,50%474,62
Type 6892020,25786837,50%1749,37
FCM 36246,13148862,50%202,74
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4268,50309850,00%531,03
Strv m/382114,43150742,86%261,58
M24E2 Super Chaffee 6690,57572728,57%1972,28
BT-7 artillery 3187,14241728,57%496,15
Fantôme 91933,86621757,14%2151,66
Type 3 Ju-Nu6673,67744666,67%1093,04
T23E3 7839,00607633,33%1084,44
Windhund 8774,83457633,33%453,07
Pz.Kpfw. T 25 5709,17508650,00%2278,64
Strv fm/211163,80181540,00%705,99
TKS z n.k.m. 20 mm 239,60202560,00%210,07
Pvlvv fm/42223,0061520,00%0,00
FV227 Conceiver8974,60628560,00%1065,20
TS-60 91906,60601540,00%1587,89
MKA 2139,60301540,00%299,97
Tetrarch 269,40189560,00%255,67
Somua SM 81744,80603520,00%1341,67
Fiat 30001161,25339450,00%795,15
A46 6809,33775366,67%2919,19
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6435,334343100,00%772,63
T1 Cunningham185,002032100,00%522,74
4TP135,00156250,00%81,38
FV224 Chopper72854,0016982100,00%5379,34
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6538,50549250,00%1268,29
T-34 shielded 5229,004622100,00%504,31
L-60 292,00169250,00%328,66
Excalibur 6699,0031020,00%972,26
Bretagne Panther 6649,50477250,00%940,91
ELC EVEN 90 8598,50566250,00%1086,70
Turán III prototípus 5273,004022100,00%645,06
Renault Otsu165,002701100,00%292,12
Renault NC-31166,004321100,00%356,60
GSOR the TANK 92070,0033510,00%2190,00
Valentine II 4339,007201100,00%1285,37
TOG II* 6290,005731100,00%439,72
T7 Combat Car 239,0019710,00%0,00
Char de transition 6424,0027810,00%401,13
Großtraktor - Krupp 30,007710,00%0,00
M10 RBFM 5976,009001100,00%2735,42
Panzer 58 Mutz 8244,0026010,00%2,52

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/01/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/01/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/01/2023
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/08/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/10/2023
Gestopt: 08/01/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/05/2020
Gestopt: 21/06/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/01/2017
Gestopt: 04/01/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/01/2019
Gestopt: 29/05/2020
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 22/06/2020
Gestopt: 25/06/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/06/2021
Gestopt: 11/08/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/11/2022
Gestopt: 22/01/2023