dregintre

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 18/09/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2812058228309
Gemiddelde tier7,368,508,948,96
Overwinningen1264444,96%2644,83%8939,04%12841,42%
Verloren1518353,99%3051,72%13559,21%17656,96%
Gelijkstand2931,04%23,45%41,75%51,62%
Gevechten overleefd579820,62%1118,97%4318,86%6119,74%
Tanks vernietigd165460,59360,621440,631920,62
Gedood / dood ratio0,740,770,780,77
Gezien198250,71280,481720,752190,71
Schade toegebracht825,901.352,261.356,441.369,01
Veroveringspunten197340,7000,001850,811850,60
Verdedigingspunten56310,20130,221050,461050,34
Ervaring514,18672,72649,58659,79
WN7711,41800,20741,92750,65
WN8810,931046,17988,08991,09
Totaal
Gevechten28120
Gemiddelde tier7,36
Overwinningen1264444,96%
Verloren1518353,99%
Gelijkstand2931,04%
Gevechten overleefd579820,62%
Tanks vernietigd165460,59
Gedood / dood ratio0,74
Gezien198250,71
Schade toegebracht825,90
Veroveringspunten197340,70
Verdedigingspunten56310,20
Ervaring514,18
WN7711,41
WN8810,93
Voorbije 24u
Gevechten58
Gemiddelde tier8,50
Overwinningen2644,83%
Verloren3051,72%
Gelijkstand23,45%
Gevechten overleefd1118,97%
Tanks vernietigd360,62
Gedood / dood ratio0,77
Gezien280,48
Schade toegebracht1.352,26
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten130,22
Ervaring672,72
WN7800,20
WN81046,17
Voorbije 7 dagen
Gevechten228
Gemiddelde tier8,94
Overwinningen8939,04%
Verloren13559,21%
Gelijkstand41,75%
Gevechten overleefd4318,86%
Tanks vernietigd1440,63
Gedood / dood ratio0,78
Gezien1720,75
Schade toegebracht1.356,44
Veroveringspunten1850,81
Verdedigingspunten1050,46
Ervaring649,58
WN7741,92
WN8988,08
Voorbije 30 dagen
Gevechten309
Gemiddelde tier8,96
Overwinningen12841,42%
Verloren17656,96%
Gelijkstand51,62%
Gevechten overleefd6119,74%
Tanks vernietigd1920,62
Gedood / dood ratio0,77
Gezien2190,71
Schade toegebracht1.369,01
Veroveringspunten1850,60
Verdedigingspunten1050,34
Ervaring659,79
WN7750,65
WN8991,09
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten29000
Overwinningen517,24%00,00%00,00%00,00%
Verloren2379,31%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,45%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd620,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,520,000,000,00
Gezien160,5500,0000,0000,00
Schade toegebracht835,070,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring305,900,000,000,00
Totaal
Gevechten29
Overwinningen517,24%
Verloren2379,31%
Gelijkstand13,45%
Gevechten overleefd620,69%
Tanks vernietigd120,41
Gedood / dood ratio0,52
Gezien160,55
Schade toegebracht835,07
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring305,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten18000
Overwinningen633,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren1266,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd316,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien130,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht839,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring374,390,000,000,00
Totaal
Gevechten18
Overwinningen633,33%
Verloren1266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd316,67%
Tanks vernietigd90,50
Gedood / dood ratio0,60
Gezien130,72
Schade toegebracht839,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring374,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten861000
Overwinningen41347,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren44852,03%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd34239,72%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5900,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien7680,8900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.127,350,000,000,00
Veroveringspunten23272,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten42024,8800,0000,0000,00
Ervaring681,510,000,000,00
Totaal
Gevechten861
Overwinningen41347,97%
Verloren44852,03%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd34239,72%
Tanks vernietigd5900,69
Gedood / dood ratio1,14
Gezien7680,89
Schade toegebracht1.127,35
Veroveringspunten23272,70
Verdedigingspunten42024,88
Ervaring681,51
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2647000
Overwinningen104839,59%00,00%00,00%00,00%
Verloren150456,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand953,59%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd75328,45%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd14370,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,760,000,000,00
Gezien24800,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht880,180,000,000,00
Veroveringspunten48671,8400,0000,0000,00
Verdedigingspunten17830,6700,0000,0000,00
Ervaring468,280,000,000,00
Totaal
Gevechten2647
Overwinningen104839,59%
Verloren150456,82%
Gelijkstand953,59%
Gevechten overleefd75328,45%
Tanks vernietigd14370,54
Gedood / dood ratio0,76
Gezien24800,94
Schade toegebracht880,18
Veroveringspunten48671,84
Verdedigingspunten17830,67
Ervaring468,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten215000
Overwinningen9142,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren12256,74%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,93%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6530,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1280,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,850,000,000,00
Gezien960,4500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.641,770,000,000,00
Veroveringspunten1990,9300,0000,0000,00
Verdedigingspunten180,0800,0000,0000,00
Ervaring608,860,000,000,00
Totaal
Gevechten215
Overwinningen9142,33%
Verloren12256,74%
Gelijkstand20,93%
Gevechten overleefd6530,23%
Tanks vernietigd1280,60
Gedood / dood ratio0,85
Gezien960,45
Schade toegebracht1.641,77
Veroveringspunten1990,93
Verdedigingspunten180,08
Ervaring608,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (499)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
SU-130PM 81164,3662785044,24%1003,76
Object 252U 81024,4759381845,11%968,21
Lorraine 40 t 81008,6659068042,50%986,16
TS-5 81235,7376860248,84%1238,43
T26E4 SuperPershing 8673,5057556246,09%665,25
T-34-85 Rudy 6455,3837553747,67%632,27
T28 Prototype8659,7235544340,18%462,14
T25/27558,7036243946,47%669,95
XM57 81463,9773338243,46%1193,37
T3091037,0144334236,84%622,78
Strv 103B101438,3958931842,14%802,09
Tiger I7616,8040631651,58%642,36
ELC EVEN 90 8486,5358331343,13%754,84
UDES 038867,6947630639,22%683,30
T14 5756,8277528351,59%1745,23
VK 36.01 (H)6373,4231028045,71%426,39
LTP 3121,7717425746,69%394,68
E 7591016,1364725452,36%785,84
T110E3101451,0561524346,09%876,93
T-345235,6825823050,43%495,09
Tiger II8688,9945822045,00%590,17
T9591311,0656322038,18%834,75
M53/M5591022,6251521235,85%719,77
M18 Hellcat6388,2425420948,33%490,08
M40/M438988,0260120848,08%1073,02
FV215b (183) 101313,6353420843,75%774,13
T675321,7526320445,59%567,83
Jagdpanzer E 90 91523,7973219850,51%1135,23
M127831,5144818849,47%1027,64
Strv 103-091276,5659318544,32%911,33
Škoda T 56 81122,9765318040,00%856,40
IS-38766,3254017937,99%600,37
Pz.Kpfw. III/IV5177,4522617844,38%259,39
Object 70591077,1262417346,82%836,01
M56 Scorpion 7788,6261317349,71%1061,21
T288829,8850317042,94%657,41
T110E4101667,0268216546,06%1084,61
E 100101157,6457116334,97%560,49
IS-M8679,1449416045,63%597,09
M446705,9753615844,94%1209,62
ISU-152K 8917,0458815846,20%804,14
Valentine II 4322,3538015350,33%1129,76
IS7586,8050014649,32%621,19
SU-1006597,6340914442,36%888,53
TVP T 50/51101156,2059014344,76%728,41
WZ-113G FT101768,5273313847,83%1061,86
ISU-1528703,8247113541,48%472,54
Turtle Mk. I 81241,7278613450,75%1190,93
Progetto M35 mod. 46 8886,6356913240,91%740,51
Bat.-Châtillon Bourrasque 8986,7065512848,44%1021,48
UDES 1691015,4058312439,52%704,94
O-Ni7809,9354712347,97%925,15
Rhm.-Borsig Waffenträger8850,3550512344,72%631,91
Object 43091273,5068312146,28%1004,39
SU-1527546,7041212050,83%604,37
Konštrukta T-34/1007567,2945711944,54%677,36
Jagdtiger Prototype 81218,8572211648,28%1140,25
A-436268,0827811437,72%242,97
O-I6550,0438410944,95%756,52
Challenger7696,9948010944,04%718,45
Grille 15101364,3863510849,07%832,25
AMX 12 t6314,3838810742,99%671,46
Pz.Sfl. IVc5233,8121610643,40%293,69
50TP Tyszkiewicza91289,0169610545,71%1027,98
Panhard AML Lynx 6x68294,1743810434,62%206,46
Jagdpanzer E 100101601,9866310349,51%1057,66
A-447417,3642310351,46%474,94
FV4004 Conway91164,5650610335,92%713,17
M41 Walker Bulldog8242,8639910336,89%127,59
VK 100.01 (P)8942,5965910344,66%924,85
T376291,2147210147,52%597,37
Ikv 65 Alt II6441,6935110039,00%558,12
O-I Experimental5494,173609952,53%940,74
Leopard Prototyp A91211,626119941,41%860,89
M8A14207,321889746,39%344,31
M415498,934489551,58%791,75
BZ-75101847,637499538,95%1166,30
SU-855325,383809451,06%629,25
Nashorn6448,343569440,43%537,30
Waffenträger auf Pz. IV91194,665359438,30%731,03
KV-1S6306,553199346,24%349,39
IS-7101720,847299240,22%1120,05
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5388,544659260,87%1078,49
T-34-85M 6591,075499251,09%836,04
M-VI-Y91264,646859140,66%1001,00
KV-856466,164689052,22%667,14
T698882,595889042,22%888,60
Pz.Kpfw. III Ausf. J4105,841668942,70%36,93
Grille5441,343868850,00%859,95
Škoda T 256485,264788646,51%744,27
FV217 Badger101641,946848640,70%948,49
SDP 60 Gonkiewicza91572,796918540,00%1239,51
WZ-111-1G FT8868,445598547,06%807,51
T71 DA7379,524588544,71%599,48
Type 71101638,807168344,58%1043,17
M374293,103498254,88%959,14
KV-37632,244698237,80%576,91
KV-15212,592658242,68%185,99
Pz.Kpfw. III Ausf. E378,231278148,15%84,11
T110E5101801,167488042,50%1135,22
Maus101674,677937949,37%1081,26
Type 6891423,337347844,87%1144,20
Kanonenjagdpanzer 105 8883,505147837,18%671,82
Object 70491581,396207744,16%1127,84
ShPTK-TVP 100 8926,686097651,32%847,95
Emil II91277,157047548,00%945,18
IS-3-II91278,036857545,33%1083,53
WZ-131G FT6421,813797450,00%580,54
Type 5781019,446667342,47%916,45
Object 277101488,426447338,36%972,75
A-205103,251617143,66%122,08
STA-18664,944907136,62%552,83
Hummel6614,834537050,00%834,79
KV-48706,045817050,00%648,87
T-284198,292306962,32%593,19
Ikv 90 Typ B7511,773586942,03%482,12
M2 Medium Tank3172,172466955,07%577,38
Strv m/425197,042776847,06%339,09
60TP Lewandowskiego101596,317096847,06%1047,95
Vz. 55101466,045926729,85%783,30
DBV-152 101487,905796738,81%733,64
BZ-176 81032,756816743,28%771,16
P.43 bis6597,475056648,48%1013,37
Jagdtiger91240,335796636,36%788,20
T803111947,478286643,94%1163,48
T-448601,555686246,77%626,06
SMV CC-678848,695996245,16%728,77
M24 Chaffee5207,872926243,55%519,98
Ferdinand8888,215266140,98%654,67
Mäuschen91302,367926162,30%1248,85
Bofors Tornvagn 81162,347086139,34%1007,40
Type 5 Chi-Ri7765,425675942,37%981,77
Charioteer8716,055505954,24%659,28
FV227 Conceiver81036,566645938,98%1139,68
Škoda T 245323,253845752,63%772,51
SU-182151,231765747,37%815,12
G.W. Panther7721,425615749,12%741,27
Object 268101482,515795742,11%858,81
Panhard AMD 178B6166,793905642,86%211,72
Hotchkiss EBR7200,144505635,71%124,22
Chrysler K GF 8927,466425642,86%788,22
Super Conqueror101528,586515540,00%1004,91
Object 25791040,475545532,73%688,80
53TP Markowskiego8819,526385451,85%773,31
Ho-Ri 191618,067315457,41%1280,36
AMX ELC bis5115,832795437,04%97,34
Versuchspanzer 5791480,337645444,44%1065,73
P.43 ter7552,345245350,94%739,91
IS-4101456,237285352,83%1048,15
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4259,153025244,23%512,79
CS-538556,354975240,38%466,06
ST-I91067,356505248,08%791,93
Panhard EBR 909399,425755248,08%375,47
AMX 50 Foch (155) 101356,615835141,18%757,04
SU-122A5387,753185147,06%771,11
Object 705A101388,576765149,02%900,67
SU-54214,743055044,00%333,48
14TP4265,373204951,02%875,01
VK 45.02 (P) Ausf. A8778,575804940,82%641,96
Type 619687,404604829,17%328,38
B.U.G.I.6628,734814850,00%974,11
Sturer Emil7540,273714835,42%419,21
IS-2-II8707,335844850,00%688,08
Strv 746503,984234740,43%698,74
Type 4 Heavy91542,857924753,19%1280,56
P.44 Pantera8701,545504643,48%650,82
Kranvagn101403,916524636,96%834,71
T-34-2G FT7644,435284652,17%752,72
M10 RBFM 5503,484994647,83%863,54
VK 30.01 (P)6371,243294542,22%374,47
AT 158835,225844540,00%636,04
BZT-70 101671,967454548,89%945,94
Tiger (P)7707,225084537,78%698,76
VK 30.02 (M)6538,785184553,33%946,29
G.W. Tiger (P)8899,865464440,91%907,14
Carro d'assalto P.8871063,867684348,84%1507,25
Controcarro 1 Mk. 291121,607024346,51%776,08
BT-7454,951304250,00%103,72
60G FT5349,693284240,48%542,65
Type 4 Ju-To7920,866344247,62%954,87
FV229 Contender91438,677704252,38%1155,72
Tortoise91409,407274245,24%1002,34
Panther7624,175634143,90%798,37
SDP 58 Kilana81137,887474160,98%1288,75
SU-100M17694,055474148,78%787,51
122 TM 8741,125394136,59%522,05
T-109654,404364027,50%302,54
AMX 105 AM mle. 474253,182304045,00%680,80
T54E19978,405794035,00%573,27
SU-86529,054253836,84%498,09
Chi-To SP7654,845543855,26%607,68
Object 430U101174,976803852,63%855,16
Object 26391201,115773839,47%762,51
LT-432 8294,795643850,00%351,21
Ikv 1035212,083023740,54%268,44
Bat.-Châtillon 25 t AP91414,146153729,73%1119,30
Pz.Kpfw. 5581789,419393745,95%1641,58
Object 777 Version II 91025,896473748,65%701,84
Somua SM 81058,976013743,24%888,06
M3 Stuart362,941603666,67%247,39
Jagdpanther7681,924713644,44%687,80
Controcarro 3 Minotauro101697,697343650,00%1107,40
T-437676,815253638,89%833,02
VK 45.02 (P) Ausf. B9961,816223638,89%586,45
Marder 38T4175,672343661,11%367,44
Renault FT 75 BS2119,171383548,57%605,65
MKA 2231,773903554,29%907,57
Ambassador 91605,096953540,00%1043,85
WZ-120G FT 91878,348333551,43%1507,70
45TP Habicha7559,184773441,18%477,79
VK 30.02 (D)7475,824413435,29%427,42
FV226 Contradictious 81167,476913441,18%930,62
P26/404288,182883339,39%562,33
AMX 50 1008763,305323339,39%562,55
Type 95 Heavy4155,032243345,45%317,02
Panther II8617,305483345,45%597,26
AT 77902,366273354,55%1124,33
KV-26416,943723336,36%415,91
AMX AC mle. 488568,064933348,48%423,41
Leopard 1101074,915273342,42%592,54
SDP 57 Gowika7738,474983240,63%715,68
AMX 50 Foch B101643,636043243,75%1053,88
Object 452K 101504,667383250,00%902,98
Renault FT192,611493141,94%324,64
P.435276,773373138,71%507,25
T-34-856316,613913148,39%399,17
SMV CC-567667,945883141,94%699,17
Valentine3203,062603170,97%769,79
T-1506354,652873145,16%361,57
Saryuda 91332,946703145,16%908,34
AMX 13 57 GF 7486,456583148,39%741,58
ST vz. 394164,832553053,33%405,30
Leo7634,035373056,67%919,72
M5 Stuart475,031743043,33%33,72
Type 3 Ju-Nu6795,906053050,00%1095,42
M-II-Y7963,277343050,00%1202,53
T-45 2122,272233063,33%580,17
TNH T Vz. 5191320,797182948,28%1098,43
TNH 105/10008971,766192941,38%1066,37
AMX 13 757423,414422934,48%643,74
T297731,896922860,71%836,25
Projekt ION 81290,578012853,57%1104,35
SU-1018558,644452839,29%339,48
T7 Combat Car 264,321202828,57%44,87
Buryan 91345,297062839,29%727,93
Conqueror9980,156202740,74%631,00
SU-76G FT4289,743232751,85%552,55
Ho-Ri 3101428,566222751,85%818,85
Indien-Panzer8680,445622748,15%649,79
Panhard EBR 10510452,444542729,63%213,79
XM66F 81007,006972759,26%1003,00
SDP wz 66 Grom 8957,706342748,15%835,91
AMX 404140,502082646,15%318,14
Sturmpanzer II4210,463052646,15%503,11
O-Ho81154,355862646,15%1228,19
SDP 44 Burza6478,274382653,85%690,88
Marder II3114,231642646,15%138,11
M10391125,007172650,00%866,51
Type 4 Chi-To6497,804082540,00%658,82
TVP VTU Koncept8365,563682524,00%160,69
Type 95 Ji-Ro6683,405292560,00%1153,17
FV224 Chopper71195,046192520,00%1242,89
T-463115,041572445,83%302,19
Sexton II3108,291572445,83%246,53
Type 2597 Chi-Ha3111,882272450,00%232,54
AMX 50 B101656,837162445,83%1194,26
Type 3 Ho-Ni III5500,883242437,50%773,16
Bat.-Châtillon 12 t8458,965312437,50%555,07
T-50-2 6214,334042458,33%455,27
Rheinmetall Skorpion 8946,085952441,67%689,00
Jagdpanzer IV6517,003042330,43%656,43
T1 Heavy5462,304822352,17%887,32
Lorraine 39L AM3124,481442343,48%199,20
Ho-Ri 281259,307842365,22%1496,66
E 509453,004672334,78%111,55
M-III-Y8775,836342347,83%663,91
Caliban 8755,304702317,39%549,22
STA-2 8784,095812347,83%834,84
Toro 91216,785732321,74%834,93
SDP 40 Zadymka5385,092962245,45%574,22
AT 86542,505632259,09%922,34
Pz.Kpfw. I Ausf. C367,951902254,55%190,85
T-29 3301,414062263,64%1143,70
BT-7 artillery 3385,954162231,82%1457,66
Lago4183,573102157,14%509,37
Prototipo Standard B9852,716102152,38%632,55
Leichttraktor125,521052152,38%103,68
AMX 50 1209609,675182138,10%267,45
Type 5 Heavy101861,527532138,10%1155,38
UDES 14 Alt 58595,814752138,10%427,42
Type 3 Chi-Nu Kai 5237,292502128,57%322,64
S-517780,755132035,00%752,31
Pz.Kpfw. II267,801482030,00%24,98
212A9572,954482040,00%262,91
AMX AC mle. 467530,955552075,00%696,01
SFAC 105 8624,704832035,00%294,76
Emil I8516,054911947,37%339,35
IS-27558,325211936,84%429,26
AMX 38336,471131921,05%0,00
AT 25368,843141926,32%631,91
Somua SAu 404447,582791926,32%1030,70
M47 Iron Arnie 8697,585071931,58%511,06
AMX M4 mle. 49 Liberté 8732,006071936,84%589,19
LT vz. 383104,721641833,33%164,03
Char Futur 4 91090,616001838,89%668,36
T1 HMC2146,411301758,82%843,33
Semovente M43 Bassotto6595,184721752,94%865,94
Churchill VII6909,597431747,06%1638,11
Type 586526,885301758,82%919,55
Lätt Stridsfordon 120 91672,657261747,06%1263,54
Prototipo 6 81174,947041758,82%1053,87
IS-2 71070,658131770,59%1392,75
D2392,131291631,25%89,85
Type 3 Chi-Nu5366,563841656,25%964,69
Sav m/434169,502801650,00%305,78
Type 91 Heavy329,441081643,75%51,07
BDR G1 B5250,312601637,50%196,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4248,503471650,00%678,62
D1299,472111533,33%228,97
40TP Habicha6474,605101560,00%906,73
M5A1 Stuart4115,801871540,00%122,85
Cruiser Mk. II288,33911520,00%118,85
FV4005 Stage II10695,804591533,33%196,07
Taschenratte111476,678251546,67%633,02
Škoda T 509749,214521435,71%354,04
1108442,793811428,57%179,92
Coccodrillo 101479,075991435,71%693,60
ARL V396464,294321442,86%668,20
Object 140101394,365821428,57%842,05
Durendal 101244,437361464,29%797,17
Vz. 44-17490,233311323,08%297,94
AMX M4 mle. 457537,234791338,46%383,99
T92 HMC101175,236031353,85%905,74
AMX 50 Foch9890,005131346,15%488,83
Achilles6245,464071369,23%390,67
Ares 758908,545931338,46%766,55
Type 59 G 8625,254391233,33%422,72
Pz.Kpfw. 35 (t)288,581121225,00%195,71
50TP prototyp 81025,586571250,00%931,68
Sturmpanzer I Bison361,001281241,67%15,70
WZ-1317322,585351266,67%649,04
Caernarvon8274,754401241,67%50,14
T328490,004381233,33%223,36
Cruiser Mk. I198,831551258,33%399,58
S35 CA5467,504591266,67%1069,34
PTZ-78112234,587901241,67%1081,85
Archer5198,001381216,67%165,30
Cavalier5339,754181266,67%800,49
T499320,003681241,67%179,92
LT vz. 35293,911671172,73%443,33
BT-22110,911411145,45%351,46
STB-110522,823511118,18%88,72
T2 Medium Tank263,641141136,36%72,81
Semovente M415407,184551190,91%893,18
SU-263109,732891172,73%302,01
Renault UE 573102,551171154,55%185,91
Object 268 Version 4101648,276501136,36%874,68
Object 703 Version II 81090,457921163,64%1280,76
L-60 272,091631136,36%119,57
Pz.Kpfw. II Luchs419,201461030,00%0,00
Renault FT AC298,401561030,00%134,77
Super Hellcat 7480,503851040,00%399,76
Hotchkiss H352136,67266955,56%496,35
Type 1 Chi-He4584,67431944,44%1823,87
M3 Lee4145,56215944,44%293,55
CS-447547,89487933,33%533,37
T3 HMC272,00133966,67%278,56
M3G FT3114,11227966,67%319,10
Cruiser Mk. III361,2288922,22%18,40
Leox 91719,561033988,89%1398,14
Vickers Medium Mk. I159,5096825,00%56,15
Strv m/40L3164,13334875,00%579,21
WZ-111 model 1-49934,88759850,00%762,65
ARL 446500,63603850,00%722,73
T-262176,63194850,00%825,17
AT-1270,38130875,00%279,07
UDES 15/16101154,63575837,50%547,24
G.Pz. Mk. VI (e)244,38138850,00%114,04
Kpz. Erich Konzept I 91242,7532880,00%676,68
Vz. 68 Squall 8645,63527837,50%772,81
Bretagne Panther 6682,38559825,00%1140,86
Kolohousenka157,43112728,57%22,38
StuG III Ausf. G5352,14302771,43%783,18
Renault NC-31157,5789742,86%66,01
DS PZInż5499,43392728,57%933,25
Type T-345400,43439728,57%934,82
CC-46 Pancernik 91449,29946771,43%1214,18
T56 GMC3109,43214757,14%252,81
T-26G FT2122,43140757,14%313,90
Pz.Kpfw. I238,00119742,86%44,79
T57 Heavy101989,00619728,57%1358,78
Concept No. 5101327,29432728,57%592,11
Kampfpanzer 67101075,43509714,29%433,15
TS-6 91066,71737757,14%891,11
Löwe 8971,14859771,43%1049,64
Pz.Kpfw. T 25 5312,14381728,57%609,64
Sexton I 3578,00464728,57%2075,22
Großtraktor - Krupp 3131,14193714,29%204,79
M22133,67330650,00%533,18
B14185,83304650,00%336,11
7TP2165,83221633,33%354,51
10TP333,00151650,00%105,41
Pvlvv fm/42250,00198650,00%145,12
Churchill I5341,83447666,67%658,69
59-166368,50425650,00%817,21
E 65 Zwilling 8723,00725666,67%603,34
Pz.Kpfw. Neu111128,50519616,67%346,12
ASTRON Rex 105 mm 81222,33790666,67%1284,62
T-116 3293,50262616,67%940,04
FV4201 Chieftain Proto 9710,67489616,67%311,71
T1E6 292,0010960,00%176,91
Wz. 64GC Bzyg 10862,50736650,00%423,18
LHMTV8270,83558666,67%449,76
StuG IV 5304,83232616,67%529,82
T78 6623,17600683,33%863,74
King Tiger (Captured) 7760,83470616,67%625,94
121B 101081,33564633,33%535,05
KR-1111479,33677633,33%610,68
Terrifiant 9882,50643650,00%485,00
Vickers Medium Mk. II245,60114560,00%178,81
Chi-Ni217,40112520,00%0,00
M14/412151,80212520,00%356,90
Matilda4367,60521580,00%1135,98
M2 Light2155,40203520,00%433,23
25TP KSUST II50,0077520,00%0,00
Vickers Medium Mk. III338,0070520,00%0,00
Progetto M40 mod. 65101665,20492540,00%1194,25
Panzerjäger I287,80112540,00%77,62
Bishop5291,80257540,00%369,29
Pawlack Tank6204,40232520,00%24,36
M-V-Y101270,40717560,00%978,21
Škoda T 27 8672,40451520,00%553,18
Krupp-Steyr Waffenträger 7993,40475520,00%1317,54
T1 Cunningham120,2585425,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2104,00143450,00%259,18
Char Mle. 75 9327,25350425,00%124,80
AM 39 Gendron-Somua 294,75188425,00%93,30
HWK 30 8453,75482450,00%642,05
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3135,25285450,00%163,35
MTLS-1G14 3196,75330475,00%811,57
Light Mk. VIC 292,00277475,00%487,54
Type 1 Ho-Ni II 4533,75624475,00%1288,59
Sherman VC Firefly 6311,00265425,00%213,59
AE Phase I 91337,75833475,00%1096,74
43 M. Toldi III 3100,50253475,00%462,26
Type 64 6590,00649450,00%1406,44
Renault Otsu198,00188366,67%413,57
4TP142,00145333,33%0,00
MS-11110,002733100,00%653,26
Vz. 60S Dravec 10463,33725366,67%261,00
BZ-7911916,00661333,33%199,63
Chieftain/T95 8580,00402333,33%458,23
K-91-PT 9971,336493100,00%911,80
TS-54 8451,6733330,00%172,10
CS-52 LIS 8539,33548366,67%561,01
Ram II 5486,33552366,67%1193,50
AAT60 8486,67471333,33%201,02
Cobra 9730,3327130,00%293,01
Cromwell6267,5016520,00%211,31
Pz.Kpfw. 38 (t)339,507720,00%0,00
AMX 13 105 AM mle. 505298,0014120,00%331,54
Cruiser Mk. IV4271,504992100,00%843,33
SDT-58 Vlkodav 9976,50781250,00%614,86
Birch Gun4190,00197250,00%500,34
FCM 36256,50230250,00%94,44
AMX 30 B10404,00345250,00%166,70
T 54D 91177,50682250,00%999,71
Windhund 8315,50397250,00%151,41
Kunze Panzer 90,0020820,00%0,00
IS-2M 71358,0010212100,00%1489,61
M24E2 Super Chaffee 6188,00354250,00%327,89
Heavy Tank No. VI 6779,00626250,00%1017,90
TBT 91516,00860250,00%1157,53
Type 5 Ka-Ri 81756,00838250,00%5474,52
Cromwell B 6275,0025420,00%188,80
T92 8251,0031920,00%170,31
BZ-72-1 10802,5028220,00%275,29
Concept 1B 91177,00739250,00%758,62
SU-100I 5125,00258250,00%107,11
Strv fm/21135,001731100,00%261,00
Fiat 3000130,00911100,00%261,00
Strv m/382127,004651100,00%551,54
M15/423598,008431100,00%2526,16
Type 97 Te-Ke 290,003631100,00%427,71
SU-76M40,002310,00%0,00
Loyd Gun Carriage2157,002561100,00%1134,30
Object 4168296,008910,00%51,66
Waffenträger auf E 100102037,0064410,00%1074,41
SU-2-122 5100,008910,00%0,00
KJPZ TIII Jäger 91784,0058410,00%1333,11
AMR 35 2114,002211100,00%504,92
T77 81029,0045610,00%828,42
Primo Victoria 80,0011610,00%0,00
Tetrarch 245,006610,00%0,00
Object 244 6722,0060810,00%956,78
Gonsalo 8436,0022210,00%122,59
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5108,0010210,00%0,00
DZT-159 90,0029410,00%0,00
Yong Bing 9465,0028110,00%64,40

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 18/09/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 18/09/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/02/2020
Gestopt: 18/06/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/07/2020
Gestopt: 16/08/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/09/2020
Gestopt: 11/09/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 18/01/2020
Gestopt: 04/02/2020
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 04/07/2019
Gestopt: 13/09/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/06/2019
Gestopt: 02/07/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/01/2020
Gestopt: 16/01/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 14/09/2019
Gestopt: 02/10/2019
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 20/06/2020
Gestopt: 20/07/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/10/2019
Gestopt: 13/01/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 15/04/2019
Gestopt: 02/06/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/02/2019
Gestopt: 11/04/2019
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 03/11/2018
Gestopt: 16/02/2019
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 30/09/2018
Gestopt: 29/10/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/01/2018
Gestopt: 23/09/2018
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 24/08/2017
Gestopt: 06/01/2018
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 19/07/2017
Gestopt: 20/08/2017
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 31/08/2016
Gestopt: 16/07/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/08/2016
Gestopt: 28/08/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/05/2016
Gestopt: 31/05/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/05/2016
Gestopt: 11/05/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/04/2016
Gestopt: 02/05/2016