fgas_cz

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten34241000
Gemiddelde tier7,920,000,000,00
Overwinningen1779551,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren1590846,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand5381,57%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd990228,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd331820,9700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,360,000,000,00
Gezien334600,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.324,110,000,000,00
Veroveringspunten438701,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten259790,7600,0000,0000,00
Ervaring574,870,000,000,00
WN71244,540,000,000,00
WN81633,730,000,000,00
Totaal
Gevechten34241
Gemiddelde tier7,92
Overwinningen1779551,97%
Verloren1590846,46%
Gelijkstand5381,57%
Gevechten overleefd990228,92%
Tanks vernietigd331820,97
Gedood / dood ratio1,36
Gezien334600,98
Schade toegebracht1.324,11
Veroveringspunten438701,28
Verdedigingspunten259790,76
Ervaring574,87
WN71244,54
WN81633,73
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2126001
Overwinningen128060,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren76035,75%00,00%00,00%1100,00%
Gelijkstand864,05%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd75335,42%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd13810,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,010,000,000,00
Gezien30301,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.504,880,000,002.247,00
Veroveringspunten32371,5200,0000,0000,00
Verdedigingspunten21801,0300,0000,0000,00
Ervaring646,500,000,00123,00
Totaal
Gevechten2126
Overwinningen128060,21%
Verloren76035,75%
Gelijkstand864,05%
Gevechten overleefd75335,42%
Tanks vernietigd13810,65
Gedood / dood ratio1,01
Gezien30301,43
Schade toegebracht1.504,88
Veroveringspunten32371,52
Verdedigingspunten21801,03
Ervaring646,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht2.247,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring123,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten758001
Overwinningen46961,87%00,00%00,00%1100,00%
Verloren25834,04%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand314,09%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd28637,73%00,00%00,00%1100,00%
Tanks vernietigd4390,5800,0000,0022,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien14011,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht854,840,000,001.520,00
Veroveringspunten14921,9700,0000,0000,00
Verdedigingspunten11031,4600,0000,0000,00
Ervaring532,350,000,00732,00
Totaal
Gevechten758
Overwinningen46961,87%
Verloren25834,04%
Gelijkstand314,09%
Gevechten overleefd28637,73%
Tanks vernietigd4390,58
Gedood / dood ratio0,93
Gezien14011,85
Schade toegebracht854,84
Veroveringspunten14921,97
Verdedigingspunten11031,46
Ervaring532,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd22,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.520,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring732,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten182004
Overwinningen10557,69%00,00%00,00%375,00%
Verloren7340,11%00,00%00,00%125,00%
Gelijkstand42,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7239,56%00,00%00,00%125,00%
Tanks vernietigd1330,7300,0000,0010,25
Gedood / dood ratio1,210,000,000,33
Gezien1100,6000,0000,0020,50
Schade toegebracht578,700,000,00265,25
Veroveringspunten1931,0600,0000,0000,00
Verdedigingspunten2441,3400,0000,00102,50
Ervaring413,170,000,00418,50
Totaal
Gevechten182
Overwinningen10557,69%
Verloren7340,11%
Gelijkstand42,20%
Gevechten overleefd7239,56%
Tanks vernietigd1330,73
Gedood / dood ratio1,21
Gezien1100,60
Schade toegebracht578,70
Veroveringspunten1931,06
Verdedigingspunten2441,34
Ervaring413,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten4
Overwinningen375,00%
Verloren125,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio0,33
Gezien20,50
Schade toegebracht265,25
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten102,50
Ervaring418,50

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13910010
Overwinningen70050,32%00,00%00,00%10100,00%
Verloren66948,09%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand221,58%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd44632,06%00,00%00,00%660,00%
Tanks vernietigd10640,7600,0000,0060,60
Gedood / dood ratio1,130,000,001,50
Gezien18081,3000,0000,0090,90
Schade toegebracht968,750,000,00776,90
Veroveringspunten15211,0900,0000,0090,90
Verdedigingspunten13470,9700,0000,0000,00
Ervaring564,510,000,00961,40
Totaal
Gevechten1391
Overwinningen70050,32%
Verloren66948,09%
Gelijkstand221,58%
Gevechten overleefd44632,06%
Tanks vernietigd10640,76
Gedood / dood ratio1,13
Gezien18081,30
Schade toegebracht968,75
Veroveringspunten15211,09
Verdedigingspunten13470,97
Ervaring564,51
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten10
Overwinningen10100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd660,00%
Tanks vernietigd60,60
Gedood / dood ratio1,50
Gezien90,90
Schade toegebracht776,90
Veroveringspunten90,90
Verdedigingspunten00,00
Ervaring961,40

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten535004
Overwinningen29254,58%00,00%00,00%250,00%
Verloren23042,99%00,00%00,00%250,00%
Gelijkstand132,43%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd20438,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3890,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien5761,0800,0000,0020,50
Schade toegebracht1.191,070,000,00980,25
Veroveringspunten8701,6300,0000,0000,00
Verdedigingspunten16263,0400,0000,0000,00
Ervaring665,200,000,00511,25
Totaal
Gevechten535
Overwinningen29254,58%
Verloren23042,99%
Gelijkstand132,43%
Gevechten overleefd20438,13%
Tanks vernietigd3890,73
Gedood / dood ratio1,18
Gezien5761,08
Schade toegebracht1.191,07
Veroveringspunten8701,63
Verdedigingspunten16263,04
Ervaring665,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten4
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien20,50
Schade toegebracht980,25
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring511,25

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12985008
Overwinningen823963,45%00,00%00,00%562,50%
Verloren455935,11%00,00%00,00%337,50%
Gelijkstand1871,44%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd486537,47%00,00%00,00%562,50%
Tanks vernietigd83030,6400,0000,0091,13
Gedood / dood ratio1,020,000,003,00
Gezien153861,1800,0000,00101,25
Schade toegebracht988,350,000,001.790,88
Veroveringspunten193601,4900,0000,0000,00
Verdedigingspunten116260,9000,0000,0000,00
Ervaring530,970,000,00595,63
Totaal
Gevechten12985
Overwinningen823963,45%
Verloren455935,11%
Gelijkstand1871,44%
Gevechten overleefd486537,47%
Tanks vernietigd83030,64
Gedood / dood ratio1,02
Gezien153861,18
Schade toegebracht988,35
Veroveringspunten193601,49
Verdedigingspunten116260,90
Ervaring530,97
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten8
Overwinningen562,50%
Verloren337,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd562,50%
Tanks vernietigd91,13
Gedood / dood ratio3,00
Gezien101,25
Schade toegebracht1.790,88
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring595,63

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1349001
Overwinningen70151,96%00,00%00,00%1100,00%
Verloren64247,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand60,44%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd37928,09%00,00%00,00%1100,00%
Tanks vernietigd7980,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien13751,0200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.415,930,000,002.229,00
Veroveringspunten8860,6600,0000,0000,00
Verdedigingspunten12470,9200,0000,0000,00
Ervaring473,110,000,00889,00
Totaal
Gevechten1349
Overwinningen70151,96%
Verloren64247,59%
Gelijkstand60,44%
Gevechten overleefd37928,09%
Tanks vernietigd7980,59
Gedood / dood ratio0,82
Gezien13751,02
Schade toegebracht1.415,93
Veroveringspunten8860,66
Verdedigingspunten12470,92
Ervaring473,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht2.229,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring889,00
Anzeigen

Tanks (210)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81554,13685605654,34%2198,08
Ferdinand81574,26448158348,64%1932,16
Bat.-Châtillon 25 t101493,85625140151,25%1236,40
AMX 13 909815,02545121149,30%1224,72
StuG III Ausf. G5517,76277107751,81%1247,80
E 100102315,2572797260,08%2191,27
Jagdpanzer E 100102412,6862891350,71%1992,08
T57 Heavy Tank102366,3074567157,97%2006,53
Bat.-Châtillon 25 t AP9900,7142159747,40%763,38
T-5491550,6481251354,78%1914,71
VK 45.02 (P) Ausf. B91556,8761749849,00%1502,33
T-54 ltwt.91324,9559947950,10%2222,77
FCM 50 t 81486,8261145250,66%2092,06
T3281445,6578244064,77%2033,57
AMX 50 Foch (155) 102409,4567844047,27%1907,33
KV-26796,4459241357,63%1570,10
Maus102099,3568941252,43%1866,08
KV-856750,0654140958,92%1342,14
Jagdpanther7674,1229439950,13%774,23
T110E4102465,2564439454,82%1981,13
IS-7101880,5672737953,83%1616,53
IS-381327,5468836646,99%1597,20
T-1091345,3760535547,89%1192,77
Jagdtiger91713,8758435448,87%1350,89
Conqueror92088,2062631753,94%2104,36
T54E191638,4474428549,82%1448,00
AMX 50 12091651,2657827142,44%1509,26
Waffenträger auf Pz. IV91857,4274827154,24%1736,26
T23E3 71024,1956626148,28%1813,20
T3091349,9157225850,39%1007,50
Jagdpanzer IV6402,8424625650,39%577,58
T9591695,5867025352,96%1351,14
M10391838,9064925248,81%1995,14
T-505146,6623924450,41%336,99
T28 Prototype81172,6863624450,00%1157,17
212A91294,2446724344,03%1151,92
E 7591441,4772423546,38%1280,67
AMX 12 t6272,0241123151,08%575,24
AMX 50 Foch91449,8568923151,08%1170,27
Tiger II81230,3773922749,34%1483,30
Object 140101871,8862421555,35%1751,47
Waffenträger auf E 100102461,3067821460,28%1998,82
Rhm.-Borsig Waffenträger81854,8387618359,02%2216,17
T6981089,2765818145,30%1270,66
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4195,3415717744,07%322,32
VK 45.02 (P) Ausf. A8988,0461717143,27%965,10
AMX 50 B102181,9664416852,98%1945,67
T110E3102356,1158716750,30%1732,19
AMX 50 10081444,5277516453,66%1756,49
KV-15528,2436016455,49%1178,07
S-5171347,1860316250,62%1754,56
VK 16.02 Leopard5106,9722316251,85%202,49
T25/27740,4750816144,10%961,04
AMX 13 757461,0337315755,41%908,06
Lorraine 155 mle. 507853,2549815453,25%1101,00
T2881153,9852215445,45%1108,85
M3 Lee4262,8525414140,43%795,02
AMX AC mle. 467630,9443113938,85%638,40
Object 41681217,2756913953,24%1669,56
Pz.Kpfw. III/IV5177,4519813548,15%302,86
IS7783,5060513448,51%965,01
AMX AC mle. 4881067,6253213347,37%1110,68
SU-1006822,8854512864,06%1682,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5283,1325512058,33%640,02
T71 DA7549,5364811963,03%1084,30
Object 261101752,1650011857,63%1766,45
Hummel6668,4345211649,14%879,81
Panther7485,9845811643,97%487,69
STA-181248,3459110851,85%1718,84
Tiger I7777,0159210649,06%917,08
T297894,2063510245,10%921,61
Pz.Kpfw. III Ausf. J4109,7718410252,94%225,27
T-1506494,7741310155,45%740,81
SU-15271120,7162510050,00%1628,25
Type 5 Chi-Ri7969,136079955,56%1672,76
VK 36.01 (H)6618,144139552,63%1140,96
T110E5102285,566549451,06%2179,04
AT 771264,737309252,17%1739,99
Tiger (P)7889,986429148,35%1091,13
A-4471024,005859151,65%1881,62
S35 CA5423,712329044,44%769,38
T-448763,114908844,32%846,09
Cromwell6726,056798762,07%1771,63
Sturer Emil7894,125348653,49%1298,97
ARL V396478,123918647,67%743,36
O-I61289,866178557,65%2972,26
VK 30.01 (H)5482,673878252,44%931,56
Grille5403,312168143,21%709,31
Type 4 Chi-To6655,945687757,14%1359,98
T-62A102002,746157748,05%1798,10
M18 Hellcat6672,555017544,00%1159,65
M66600,665077349,32%978,10
T675424,014067047,14%884,88
T216286,424866943,48%578,39
Grille 15102063,375466546,15%1514,87
T-437967,087106446,88%1681,53
VK 30.01 (P)6487,924296457,81%861,75
Wespe3273,731696352,38%1019,83
O-Ni71214,856136154,10%1626,44
Marder II3205,051426040,00%416,64
AMX M4 mle. 457922,936745754,39%1237,99
AT 86692,605585752,63%1166,44
M4A1 Sherman5397,265165459,26%1057,31
M4A3E2 Sherman Jumbo6631,466225453,70%1320,53
A-436673,376265461,11%1599,06
Type 64 6795,915775448,15%2050,54
Comet7897,755045238,46%1354,08
Bishop5589,833565248,08%1357,81
SU-100M17856,105475158,82%1201,07
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.485,821985056,00%191,96
Type 3 Chi-Nu5509,715834961,22%1612,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E3126,351604938,78%344,92
Somua SAu 404258,811774742,55%570,16
FV3046633,414024650,00%1154,70
Object 907 101709,717924575,56%1381,70
BDR G1 B5437,644234452,27%806,08
KV-137477,595344440,91%579,40
M41 Walker Bulldog8951,885954365,12%1954,21
leKpz M 41 90 mm GF 81009,655174344,19%1635,65
T-284168,711754242,86%342,45
Type 1 Chi-He4465,405584057,50%2182,42
WZ-1317966,105464047,50%1927,12
Caernarvon81520,105734050,00%1891,55
VK 28.016291,743463951,28%724,50
MT-256275,453363855,26%694,21
IS-27929,705273759,46%1242,01
AT 25356,653563743,24%641,89
AMX 404149,501973663,89%713,75
Crusader5479,095053554,29%1544,65
T1 Heavy Tank5514,575463560,00%1146,95
M8A14254,412743447,06%594,10
SU-855565,973913351,52%1395,33
T1 Cunningham174,243693348,48%262,37
ARL 446669,645393342,42%1143,83
Pz.Kpfw. 38 (t)3113,661663250,00%246,26
Lorraine 39L AM3242,471553243,75%656,44
M75247,193973253,13%834,68
Pz.Kpfw. 35 (t)2119,101683050,00%530,11
Pz.Kpfw. II2131,471993050,00%587,49
Pz.Kpfw. II Luchs4157,312012941,38%345,00
Škoda T 245551,363192853,57%1462,79
Panther II8961,436252850,00%1081,53
IS-5 (Object 730) 81419,046012748,15%1552,33
Leichttraktor185,421912650,00%298,45
Black Prince71242,886782646,15%1833,33
Pz.Sfl. IVc5407,192502661,54%948,74
T-46396,421732462,50%379,27
Object 252U Defender 81746,966862462,50%2063,55
M5A1 Stuart4493,876052339,13%2207,51
M5 Stuart4224,774292263,64%1019,68
Sturmpanzer I Bison3107,471411957,89%274,33
M2 Medium Tank3191,891821942,11%596,08
B14408,065031850,00%1739,21
Panzerjäger I2139,331471866,67%550,27
Churchill VII6865,836181872,22%1854,91
Type 586765,944851850,00%1626,55
T-345536,885581668,75%1905,26
Sturmpanzer II4126,501341650,00%237,70
AT 1581186,885961650,00%1234,81
Birch Gun4248,002621643,75%827,31
D2366,331331553,33%109,67
BT-22212,004881573,33%1381,65
Crusader 5.5-in. SP7513,292781435,71%434,08
Sav m/434310,693131361,54%1013,96
T56 GMC385,381361353,85%129,56
Valentine AT3164,692671353,85%415,87
T376708,465321353,85%2014,54
Progetto M35 mod. 46 81507,236111361,54%1788,79
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81347,386851338,46%1410,19
Renault FT 75 BS2134,821281154,55%688,20
Type T-345557,363701136,36%1484,94
AMX 383169,452631172,73%909,12
T1 HMC2220,501551050,00%1281,61
Super Conqueror101900,104151030,00%1177,80
VK 72.01 (K) 102332,44437933,33%1515,58
MS-1183,8875812,50%210,49
KV-4 Kreslavskiy 81270,13714837,50%1197,48
Ikv 723504,33569650,00%2281,61
Ikv 65 Alt II6789,17365650,00%1525,09
59-166322,67375650,00%660,36
Valentine4283,50411666,67%1405,02
KV-37953,83541683,33%1274,99
G.W. Panther71234,67629650,00%1436,74
Renault FT AC2176,00135540,00%507,85
AMX Chasseur de chars 81271,00440520,00%1199,68
Chieftain/T95 81293,50442425,00%1296,41
StuG IV 5512,00215425,00%953,27
121B 10973,50424450,00%509,56
Renault FT1113,001623100,00%687,05
TOG II* 6784,6725630,00%990,01
Strv fm/211189,0023120,00%1262,67
Pvlvv fm/42242,003062100,00%264,10
Cruiser Mk. I2261,50407250,00%1232,59
T3 HMC2288,003422100,00%1701,66
Universal Carrier 2-pdr2180,5022320,00%710,96
Marder 38T4439,50197250,00%934,78
Bat.-Châtillon 12 t8249,506292100,00%380,50
BT-7 artillery 365,005020,00%41,55
M3 Stuart3232,007451100,00%1408,46
BT-73552,0043610,00%3620,67
M15/423211,0013410,00%490,31
Renault NC-31139,0012710,00%0,00
M2 Light Tank2340,009781100,00%2262,19
25TP KSUST II5441,005841100,00%1071,38
Type 97 Te-Ke 2318,0025010,00%2564,94
T-262196,002731100,00%1012,33
Renault UE 5730,002210,00%0,00
Light Mk. VIC 27,001781100,00%261,00
LTP 3272,0030310,00%1279,20
T95/FV4201 Chieftain 101279,0022110,00%426,82

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/09/2019
Gestopt: 30/11/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 04/04/2019
Gestopt: 06/06/2019
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 10/02/2019
Gestopt: 09/03/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/01/2019
Gestopt: 08/02/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 04/02/2017
Gestopt: 17/01/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 18/12/2014
Gestopt: 04/02/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/07/2016
Gestopt: 02/02/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 12/07/2014
Gestopt: 16/12/2014
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 29/11/2013
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close