fgas_cz

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten34198000
Gemiddelde tier7,920,000,000,00
Overwinningen1777151,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren1589046,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand5371,57%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd988928,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd331340,9700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,360,000,000,00
Gezien333960,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.323,740,000,000,00
Veroveringspunten438701,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten259570,7600,0000,0000,00
Ervaring574,820,000,000,00
WN71244,220,000,000,00
WN81632,760,000,000,00
Totaal
Gevechten34198
Gemiddelde tier7,92
Overwinningen1777151,97%
Verloren1589046,46%
Gelijkstand5371,57%
Gevechten overleefd988928,92%
Tanks vernietigd331340,97
Gedood / dood ratio1,36
Gezien333960,98
Schade toegebracht1.323,74
Veroveringspunten438701,28
Verdedigingspunten259570,76
Ervaring574,82
WN71244,22
WN81632,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2109004
Overwinningen127160,27%00,00%00,00%250,00%
Verloren75435,75%00,00%00,00%250,00%
Gelijkstand843,98%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd74635,37%00,00%00,00%125,00%
Tanks vernietigd13570,6400,0000,0041,00
Gedood / dood ratio1,000,000,001,33
Gezien30201,4300,0000,0030,75
Schade toegebracht1.497,720,000,001.482,75
Veroveringspunten32371,5300,0000,0000,00
Verdedigingspunten21741,0300,0000,0000,00
Ervaring646,540,000,00504,00
Totaal
Gevechten2109
Overwinningen127160,27%
Verloren75435,75%
Gelijkstand843,98%
Gevechten overleefd74635,37%
Tanks vernietigd13570,64
Gedood / dood ratio1,00
Gezien30201,43
Schade toegebracht1.497,72
Veroveringspunten32371,53
Verdedigingspunten21741,03
Ervaring646,54
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten4
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd41,00
Gedood / dood ratio1,33
Gezien30,75
Schade toegebracht1.482,75
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring504,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten758001
Overwinningen46961,87%00,00%00,00%1100,00%
Verloren25834,04%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand314,09%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd28637,73%00,00%00,00%1100,00%
Tanks vernietigd4390,5800,0000,0022,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien14011,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht854,840,000,001.520,00
Veroveringspunten14921,9700,0000,0000,00
Verdedigingspunten11031,4600,0000,0000,00
Ervaring532,350,000,00732,00
Totaal
Gevechten758
Overwinningen46961,87%
Verloren25834,04%
Gelijkstand314,09%
Gevechten overleefd28637,73%
Tanks vernietigd4390,58
Gedood / dood ratio0,93
Gezien14011,85
Schade toegebracht854,84
Veroveringspunten14921,97
Verdedigingspunten11031,46
Ervaring532,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd22,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.520,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring732,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten182004
Overwinningen10557,69%00,00%00,00%375,00%
Verloren7340,11%00,00%00,00%125,00%
Gelijkstand42,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7239,56%00,00%00,00%125,00%
Tanks vernietigd1330,7300,0000,0010,25
Gedood / dood ratio1,210,000,000,33
Gezien1100,6000,0000,0020,50
Schade toegebracht578,700,000,00265,25
Veroveringspunten1931,0600,0000,0000,00
Verdedigingspunten2441,3400,0000,00102,50
Ervaring413,170,000,00418,50
Totaal
Gevechten182
Overwinningen10557,69%
Verloren7340,11%
Gelijkstand42,20%
Gevechten overleefd7239,56%
Tanks vernietigd1330,73
Gedood / dood ratio1,21
Gezien1100,60
Schade toegebracht578,70
Veroveringspunten1931,06
Verdedigingspunten2441,34
Ervaring413,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten4
Overwinningen375,00%
Verloren125,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio0,33
Gezien20,50
Schade toegebracht265,25
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten102,50
Ervaring418,50

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13910010
Overwinningen70050,32%00,00%00,00%10100,00%
Verloren66948,09%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand221,58%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd44632,06%00,00%00,00%660,00%
Tanks vernietigd10640,7600,0000,0060,60
Gedood / dood ratio1,130,000,001,50
Gezien18081,3000,0000,0090,90
Schade toegebracht968,750,000,00776,90
Veroveringspunten15211,0900,0000,0090,90
Verdedigingspunten13470,9700,0000,0000,00
Ervaring564,510,000,00961,40
Totaal
Gevechten1391
Overwinningen70050,32%
Verloren66948,09%
Gelijkstand221,58%
Gevechten overleefd44632,06%
Tanks vernietigd10640,76
Gedood / dood ratio1,13
Gezien18081,30
Schade toegebracht968,75
Veroveringspunten15211,09
Verdedigingspunten13470,97
Ervaring564,51
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten10
Overwinningen10100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd660,00%
Tanks vernietigd60,60
Gedood / dood ratio1,50
Gezien90,90
Schade toegebracht776,90
Veroveringspunten90,90
Verdedigingspunten00,00
Ervaring961,40

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten535004
Overwinningen29254,58%00,00%00,00%250,00%
Verloren23042,99%00,00%00,00%250,00%
Gelijkstand132,43%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd20438,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3890,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien5761,0800,0000,0020,50
Schade toegebracht1.191,070,000,00980,25
Veroveringspunten8701,6300,0000,0000,00
Verdedigingspunten16263,0400,0000,0000,00
Ervaring665,200,000,00511,25
Totaal
Gevechten535
Overwinningen29254,58%
Verloren23042,99%
Gelijkstand132,43%
Gevechten overleefd20438,13%
Tanks vernietigd3890,73
Gedood / dood ratio1,18
Gezien5761,08
Schade toegebracht1.191,07
Veroveringspunten8701,63
Verdedigingspunten16263,04
Ervaring665,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten4
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien20,50
Schade toegebracht980,25
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring511,25

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12934001
Overwinningen820763,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren454035,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1871,45%00,00%00,00%1100,00%
Gevechten overleefd484337,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd82650,6400,0000,0011,00
Gedood / dood ratio1,020,000,001,00
Gezien153491,1900,0000,0011,00
Schade toegebracht986,750,000,002.303,00
Veroveringspunten192731,4900,0000,0000,00
Verdedigingspunten116260,9000,0000,0000,00
Ervaring530,910,000,00293,00
Totaal
Gevechten12934
Overwinningen820763,45%
Verloren454035,10%
Gelijkstand1871,45%
Gevechten overleefd484337,44%
Tanks vernietigd82650,64
Gedood / dood ratio1,02
Gezien153491,19
Schade toegebracht986,75
Veroveringspunten192731,49
Verdedigingspunten116260,90
Ervaring530,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand1100,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien11,00
Schade toegebracht2.303,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring293,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1338003
Overwinningen69351,79%00,00%00,00%266,67%
Verloren63947,76%00,00%00,00%133,33%
Gelijkstand60,45%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd37528,03%00,00%00,00%133,33%
Tanks vernietigd7900,5900,0000,0010,33
Gedood / dood ratio0,820,000,000,50
Gezien13731,0300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.414,180,000,001.735,33
Veroveringspunten8860,6600,0000,0000,00
Verdedigingspunten12340,9200,0000,0000,00
Ervaring472,300,000,00516,33
Totaal
Gevechten1338
Overwinningen69351,79%
Verloren63947,76%
Gelijkstand60,45%
Gevechten overleefd37528,03%
Tanks vernietigd7900,59
Gedood / dood ratio0,82
Gezien13731,03
Schade toegebracht1.414,18
Veroveringspunten8860,66
Verdedigingspunten12340,92
Ervaring472,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten3
Overwinningen266,67%
Verloren133,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd10,33
Gedood / dood ratio0,50
Gezien00,00
Schade toegebracht1.735,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring516,33
Anzeigen

Tanks (210)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81554,13685605654,34%2201,69
Ferdinand81574,26448158348,64%1930,70
Bat.-Châtillon 25 t101493,85625140151,25%1232,94
AMX 13 909814,76545121049,34%1224,23
StuG III Ausf. G5517,76277107751,81%1248,49
E 100102315,2572797260,08%2189,67
Jagdpanzer E 100102413,6362891250,77%1984,31
T57 Heavy Tank102366,3074567157,97%2002,35
Bat.-Châtillon 25 t AP9900,7142159747,40%762,02
T-5491550,6481251354,78%1914,06
VK 45.02 (P) Ausf. B91556,8761749849,00%1502,01
T-54 ltwt.91325,0260047650,21%2215,61
FCM 50 t 81486,8261145250,66%2091,83
T3281445,6578244064,77%2033,43
AMX 50 Foch (155) 102409,4567844047,27%1899,95
KV-26796,4459241357,63%1569,72
Maus102099,3568941252,43%1864,29
KV-856750,0654140958,92%1341,95
Jagdpanther7674,1229439950,13%774,74
T110E4102465,2564439454,82%1979,31
IS-7101880,5672737953,83%1616,36
IS-381327,5468836646,99%1596,50
Jagdtiger91713,8758435448,87%1350,76
T-1091344,3660635347,88%1184,77
Conqueror92088,2062631753,94%2109,11
T54E191638,4474428549,82%1447,63
AMX 50 12091651,2657827142,44%1506,79
Waffenträger auf Pz. IV91857,4274827154,24%1736,29
T23E3 71024,1956626148,28%1810,63
T3091349,9157225850,39%1008,09
Jagdpanzer IV6402,8424625650,39%578,75
T9591695,5867025352,96%1356,21
M10391838,9064925248,81%1994,37
T-505146,6623924450,41%336,61
T28 Prototype81172,6863624450,00%1159,30
212A91294,2446724344,03%1146,10
E 7591441,4772423546,38%1279,32
AMX 12 t6272,0241123151,08%577,12
AMX 50 Foch91449,8568923151,08%1176,17
Tiger II81230,3773922749,34%1481,73
Object 140101871,8862421555,35%1747,11
Waffenträger auf E 100102461,3067821460,28%2000,64
Rhm.-Borsig Waffenträger81854,8387618359,02%2205,83
T6981089,2765818145,30%1269,93
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4195,3415717744,07%322,49
VK 45.02 (P) Ausf. A8988,0461717143,27%965,44
AMX 50 B102181,9664416852,98%1934,43
T110E3102356,1158716750,30%1724,49
AMX 50 10081444,5277516453,66%1754,81
KV-15528,2436016455,49%1180,27
S-5171347,1860316250,62%1743,20
VK 16.02 Leopard5106,9722316251,85%201,99
T25/27740,4750816144,10%961,54
AMX 13 757461,0337315755,41%908,06
Lorraine 155 mle. 507853,2549815453,25%1099,70
T2881153,9852215445,45%1110,59
M3 Lee4262,8525414140,43%796,57
AMX AC mle. 467630,9443113938,85%640,48
Object 41681217,2756913953,24%1668,59
Pz.Kpfw. III/IV5177,4519813548,15%303,84
IS7783,5060513448,51%965,79
AMX AC mle. 4881067,6253213347,37%1111,41
SU-1006822,8854512864,06%1683,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5283,1325512058,33%639,63
T71 DA7549,5364811963,03%1082,82
Object 261101752,1650011857,63%1756,81
Hummel6668,4345211649,14%870,20
Panther7485,9845811643,97%487,96
STA-181248,3459110851,85%1722,70
Tiger I7777,0159210649,06%917,41
T297894,2063510245,10%921,69
Pz.Kpfw. III Ausf. J4109,7718410252,94%227,06
T-1506494,7741310155,45%742,20
SU-15271120,7162510050,00%1630,11
Type 5 Chi-Ri7969,136079955,56%1674,75
VK 36.01 (H)6618,144139552,63%1141,88
T110E5102285,566549451,06%2177,47
AT 771264,737309252,17%1742,48
Tiger (P)7889,986429148,35%1090,70
A-4471024,005859151,65%1880,58
S35 CA5423,712329044,44%769,82
T-448763,114908844,32%848,39
Cromwell6726,056798762,07%1770,27
Sturer Emil7894,125348653,49%1303,06
ARL V396478,123918647,67%744,31
O-I61289,866178557,65%2967,03
VK 30.01 (H)5482,673878252,44%932,42
Grille5403,312168143,21%709,31
Type 4 Chi-To6655,945687757,14%1360,56
T-62A102002,746157748,05%1795,77
M18 Hellcat6672,555017544,00%1159,50
M66600,665077349,32%978,74
T675424,014067047,14%881,51
T216286,424866943,48%579,74
Grille 15102063,375466546,15%1509,38
T-437967,087106446,88%1682,23
VK 30.01 (P)6487,924296457,81%862,26
Wespe3273,731696352,38%1021,93
O-Ni71214,856136154,10%1622,20
Marder II3205,051426040,00%415,59
AMX M4 mle. 457922,936745754,39%1239,07
AT 86692,605585752,63%1166,61
M4A1 Sherman5397,265165459,26%1056,96
M4A3E2 Sherman Jumbo6631,466225453,70%1320,54
A-436673,376265461,11%1599,16
Type 64 6795,915775448,15%2043,05
Comet7897,755045238,46%1353,34
Bishop5589,833565248,08%1358,27
SU-100M17856,105475158,82%1201,79
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.485,821985056,00%193,08
Type 3 Chi-Nu5509,715834961,22%1612,92
Pz.Kpfw. III Ausf. E3126,351604938,78%348,06
Somua SAu 404258,811774742,55%569,68
FV3046633,414024650,00%1155,37
Object 907 101709,717924575,56%1371,65
BDR G1 B5437,644234452,27%807,33
KV-137477,595344440,91%580,02
M41 Walker Bulldog8951,885954365,12%1953,33
leKpz M 41 90 mm GF 81009,655174344,19%1624,37
T-284168,711754242,86%343,11
Type 1 Chi-He4465,405584057,50%2188,46
WZ-1317966,105464047,50%1920,23
Caernarvon81520,105734050,00%1900,23
VK 28.016291,743463951,28%724,52
MT-256275,453363855,26%693,60
IS-27929,705273759,46%1241,04
AT 25356,653563743,24%642,43
AMX 404149,501973663,89%715,69
Crusader5479,095053554,29%1544,87
T1 Heavy Tank5514,575463560,00%1148,03
M8A14254,412743447,06%595,31
SU-855565,973913351,52%1395,70
T1 Cunningham174,243693348,48%262,40
ARL 446669,645393342,42%1144,69
Pz.Kpfw. 38 (t)3113,661663250,00%248,24
Lorraine 39L AM3242,471553243,75%656,04
M75247,193973253,13%835,02
Pz.Kpfw. 35 (t)2119,101683050,00%530,55
Pz.Kpfw. II2131,471993050,00%588,47
Pz.Kpfw. II Luchs4157,312012941,38%346,12
Škoda T 245551,363192853,57%1462,97
Panther II8961,436252850,00%1082,32
IS-5 (Object 730) 81419,046012748,15%1548,74
Leichttraktor185,421912650,00%298,08
Black Prince71242,886782646,15%1832,88
Pz.Sfl. IVc5407,192502661,54%949,32
T-46396,421732462,50%380,48
M5A1 Stuart4493,876052339,13%2212,19
M5 Stuart4224,774292263,64%1020,80
Sturmpanzer I Bison3107,471411957,89%274,69
M2 Medium Tank3191,891821942,11%599,05
B14408,065031850,00%1745,02
Panzerjäger I2139,331471866,67%549,22
Churchill VII6865,836181872,22%1854,39
Type 586765,944851850,00%1626,92
T-345536,885581668,75%1905,93
Sturmpanzer II4126,501341650,00%238,33
AT 1581186,885961650,00%1234,42
Birch Gun4248,002621643,75%828,61
D2366,331331553,33%110,38
BT-22212,004881573,33%1381,37
Crusader 5.5-in. SP7513,292781435,71%434,13
Sav m/434310,693131361,54%1015,89
T56 GMC385,381361353,85%129,41
Valentine AT3164,692671353,85%415,66
T376708,465321353,85%2011,89
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81347,386851338,46%1410,43
Renault FT 75 BS2134,821281154,55%688,64
Type T-345557,363701136,36%1484,94
AMX 383169,452631172,73%920,80
T1 HMC2220,501551050,00%1279,53
Super Conqueror101900,104151030,00%1166,86
VK 72.01 (K) 102332,44437933,33%1511,01
MS-1183,8875812,50%210,69
KV-4 Kreslavskiy 81270,13714837,50%1200,38
Ikv 723504,33569650,00%2276,30
59-166322,67375650,00%658,65
Valentine4283,50411666,67%1405,19
KV-37953,83541683,33%1275,27
G.W. Panther71234,67629650,00%1431,81
Ikv 65 Alt II6712,20394560,00%1460,16
Renault FT AC2176,00135540,00%507,77
AMX Chasseur de chars 81271,00440520,00%1197,42
Chieftain/T95 81293,50442425,00%1292,97
StuG IV 5512,00215425,00%953,81
121B 10973,50424450,00%538,29
Renault FT1113,001623100,00%688,69
TOG II* 6784,6725630,00%989,48
Strv fm/211189,0023120,00%1262,58
Pvlvv fm/42242,003062100,00%264,10
Cruiser Mk. I2261,50407250,00%1231,01
T3 HMC2288,003422100,00%1704,69
Universal Carrier 2-pdr2180,5022320,00%711,32
Marder 38T4439,50197250,00%935,35
Bat.-Châtillon 12 t8249,506292100,00%377,88
BT-7 artillery 365,005020,00%41,90
M3 Stuart3232,007451100,00%1412,47
BT-73552,0043610,00%3630,04
M15/423211,0013410,00%490,20
Renault NC-31139,0012710,00%0,00
M2 Light Tank2340,009781100,00%2264,49
25TP KSUST II5441,005841100,00%1070,57
Type 97 Te-Ke 2318,0025010,00%2569,18
T-262196,002731100,00%1012,29
Renault UE 5730,002210,00%0,00
Object 252U Defender 8460,0024710,00%150,91
Progetto M35 mod. 46 82248,0010971100,00%2081,83
Light Mk. VIC 27,001781100,00%261,00
LTP 3272,0030310,00%1280,27
T95/FV4201 Chieftain 101279,0022110,00%422,02

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 04/04/2019
Gestopt: 06/06/2019
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 10/02/2019
Gestopt: 09/03/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/01/2019
Gestopt: 08/02/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 04/02/2017
Gestopt: 17/01/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 18/12/2014
Gestopt: 04/02/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/07/2016
Gestopt: 02/02/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 12/07/2014
Gestopt: 16/12/2014
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 29/11/2013
Gestopt: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close