| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-28 | 4 | 193,89 | 305 | 18 | 50,00% | 424,17 | |||||
| KV-1 | 5 | 602,31 | 478 | 16 | 43,75% | 1119,95 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 273,33 | 299 | 15 | 20,00% | 381,06 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 446,83 | 553 | 6 | 83,33% | 1371,52 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1514,00 | 792 | 3 | 33,33% | 1445,84 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 584,00 | 762 | 2 | 100,00% | 2839,43 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 329,50 | 574 | 2 | 100,00% | 1309,92 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 342,50 | 516 | 2 | 50,00% | 197,78 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 408,00 | 530 | 1 | 100,00% | 1619,02 | |||||
| BT-5 | 3 | 573,00 | 698 | 1 | 100,00% | 1926,80 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 737,00 | 335 | 1 | 0,00% | 412,49 |
fiery_ghost_9
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 67 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Gemiddelde tier | 4,73 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Overwinningen | 32 | 47,76% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 35 | 52,24% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 17 | 25,37% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 45 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,90 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 44 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 428,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 151 | 2,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 21 | 0,31 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 426,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 739,97 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 840,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 67 | |
| Gemiddelde tier | 4,73 | |
| Overwinningen | 32 | 47,76% |
| Verloren | 35 | 52,24% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 17 | 25,37% |
| Tanks vernietigd | 45 | 0,67 |
| Gedood / dood ratio | 0,90 | |
| Gezien | 44 | 0,66 |
| Schade toegebracht | 428,06 | |
| Veroveringspunten | 151 | 2,25 |
| Verdedigingspunten | 21 | 0,31 |
| Ervaring | 426,55 | |
| WN7 | 739,97 | |
| WN8 | 840,04 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen