fox19

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/04/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten28512174488
Gemiddelde tier6,847,006,476,54
Overwinningen1425449,99%1100,00%3547,30%22946,93%
Verloren1393548,87%00,00%3547,30%24850,82%
Gelijkstand3231,13%00,00%45,41%112,25%
Gevechten overleefd740825,98%00,00%1824,32%11523,57%
Tanks vernietigd233650,8200,00390,532760,57
Gedood / dood ratio1,110,000,700,74
Gezien342811,2000,00831,125411,11
Schade toegebracht908,48349,00724,47700,37
Veroveringspunten205050,7200,00500,682940,60
Verdedigingspunten185480,6500,0000,001680,34
Ervaring468,25374,00586,46439,45
WN71090,38429,79773,82800,63
WN81312,16292,25922,97930,79
Totaal
Gevechten28512
Gemiddelde tier6,84
Overwinningen1425449,99%
Verloren1393548,87%
Gelijkstand3231,13%
Gevechten overleefd740825,98%
Tanks vernietigd233650,82
Gedood / dood ratio1,11
Gezien342811,20
Schade toegebracht908,48
Veroveringspunten205050,72
Verdedigingspunten185480,65
Ervaring468,25
WN71090,38
WN81312,16
Voorbije 24u
Gevechten1
Gemiddelde tier7,00
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht349,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring374,00
WN7429,79
WN8292,25
Voorbije 7 dagen
Gevechten74
Gemiddelde tier6,47
Overwinningen3547,30%
Verloren3547,30%
Gelijkstand45,41%
Gevechten overleefd1824,32%
Tanks vernietigd390,53
Gedood / dood ratio0,70
Gezien831,12
Schade toegebracht724,47
Veroveringspunten500,68
Verdedigingspunten00,00
Ervaring586,46
WN7773,82
WN8922,97
Voorbije 30 dagen
Gevechten488
Gemiddelde tier6,54
Overwinningen22946,93%
Verloren24850,82%
Gelijkstand112,25%
Gevechten overleefd11523,57%
Tanks vernietigd2760,57
Gedood / dood ratio0,74
Gezien5411,11
Schade toegebracht700,37
Veroveringspunten2940,60
Verdedigingspunten1680,34
Ervaring439,45
WN7800,63
WN8930,79
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten18000
Overwinningen316,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren1477,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand15,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd211,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,2800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,310,000,000,00
Gezien170,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.112,390,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring210,390,000,000,00
Totaal
Gevechten18
Overwinningen316,67%
Verloren1477,78%
Gelijkstand15,56%
Gevechten overleefd211,11%
Tanks vernietigd50,28
Gedood / dood ratio0,31
Gezien170,94
Schade toegebracht1.112,39
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring210,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen222,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren777,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd111,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien10,1100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.276,780,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring267,670,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen222,22%
Verloren777,78%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd111,11%
Tanks vernietigd40,44
Gedood / dood ratio0,50
Gezien10,11
Schade toegebracht1.276,78
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring267,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten11000
Overwinningen654,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren545,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd327,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,630,000,000,00
Gezien70,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht257,730,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten100,9100,0000,0000,00
Ervaring289,640,000,000,00
Totaal
Gevechten11
Overwinningen654,55%
Verloren545,45%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd327,27%
Tanks vernietigd50,45
Gedood / dood ratio0,63
Gezien70,64
Schade toegebracht257,73
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten100,91
Ervaring289,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten614000
Overwinningen28145,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren32352,61%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand101,63%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16727,20%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3580,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien8761,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht466,980,000,000,00
Veroveringspunten6681,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten5540,9000,0000,0000,00
Ervaring340,310,000,000,00
Totaal
Gevechten614
Overwinningen28145,77%
Verloren32352,61%
Gelijkstand101,63%
Gevechten overleefd16727,20%
Tanks vernietigd3580,58
Gedood / dood ratio0,80
Gezien8761,43
Schade toegebracht466,98
Veroveringspunten6681,09
Verdedigingspunten5540,90
Ervaring340,31
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten721000
Overwinningen30842,72%00,00%00,00%00,00%
Verloren39154,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand223,05%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd26837,17%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5200,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,150,000,000,00
Gezien7100,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.188,470,000,000,00
Veroveringspunten7661,0600,0000,0000,00
Verdedigingspunten18342,5400,0000,0000,00
Ervaring556,000,000,000,00
Totaal
Gevechten721
Overwinningen30842,72%
Verloren39154,23%
Gelijkstand223,05%
Gevechten overleefd26837,17%
Tanks vernietigd5200,72
Gedood / dood ratio1,15
Gezien7100,98
Schade toegebracht1.188,47
Veroveringspunten7661,06
Verdedigingspunten18342,54
Ervaring556,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten56008
Overwinningen2646,43%00,00%00,00%337,50%
Verloren2748,21%00,00%00,00%562,50%
Gelijkstand35,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1933,93%00,00%00,00%112,50%
Tanks vernietigd490,8800,0000,0050,63
Gedood / dood ratio1,320,000,000,71
Gezien561,0000,0000,00121,50
Schade toegebracht724,930,000,00517,88
Veroveringspunten160,2900,0000,0000,00
Verdedigingspunten210,3800,0000,00141,75
Ervaring382,630,000,00316,13
Totaal
Gevechten56
Overwinningen2646,43%
Verloren2748,21%
Gelijkstand35,36%
Gevechten overleefd1933,93%
Tanks vernietigd490,88
Gedood / dood ratio1,32
Gezien561,00
Schade toegebracht724,93
Veroveringspunten160,29
Verdedigingspunten210,38
Ervaring382,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten8
Overwinningen337,50%
Verloren562,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd112,50%
Tanks vernietigd50,63
Gedood / dood ratio0,71
Gezien121,50
Schade toegebracht517,88
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten141,75
Ervaring316,13

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen3100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3100,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd31,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien10,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.174,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring424,000,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen3100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3100,00%
Tanks vernietigd31,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien10,33
Schade toegebracht1.174,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring424,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (261)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Tiger II81322,15562270050,30%1705,45
Pz.Kpfw. T 25 5542,32441162854,36%1678,70
E 7591463,01584127551,76%1387,69
E 100101788,11611119847,08%1438,71
BDR G1 B5690,75438110455,80%1664,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5490,04391110150,14%1453,63
Ferdinand81478,14494108249,35%1712,70
AMX 50 10081494,33672107952,46%1910,71
VK 30.01 (P)6590,40376107950,32%1037,31
AMX 13 909756,8759189650,45%1076,17
Cromwell6643,2652384454,62%1416,06
AMX 50 B101822,4059769846,99%1458,33
KV-856683,5141067751,99%1148,60
Tiger (P)71023,5747659350,76%1416,10
Bat.-Châtillon 25 t101647,8950154045,93%1325,32
T675560,9039253053,96%1445,99
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4151,4025141649,04%361,82
O-I6837,6348038553,51%1626,48
Tiger I7912,2545637348,53%1123,56
ARL 446696,1635836846,20%1248,47
AMX 50 12091376,0162831947,34%1220,14
B.U.G.I.6689,5440131343,77%1141,52
CS-52 LIS 81040,5752030948,87%1155,70
FV3046612,9537227950,90%1089,74
O-I Experimental5752,7347126559,25%1766,23
53TP Markowskiego8940,5044523644,92%939,04
G.W. Tiger (P)8861,4547221838,99%825,38
Škoda T 256651,5443920553,17%1359,84
50TP Tyszkiewicza91242,0252320551,71%1076,52
AMX ELC bis5385,6437220149,75%1354,34
45TP Habicha7813,2242219547,69%1040,30
Bat.-Châtillon 25 t AP91365,0665519544,10%1335,56
IS7986,2849217951,40%1392,12
TVP VTU Koncept8695,8241817146,78%770,50
StuG IV 5382,1728817047,65%859,58
M3 Lee4195,3320614252,11%612,16
T-284259,8323014047,14%678,18
AMX 13 757397,4756113355,64%712,75
Konštrukta T-34/1007910,6855213050,77%1628,13
Jagdtiger91057,6640912340,65%642,66
40TP Habicha6485,7530611246,43%805,48
O-Ni7785,5441011250,89%936,48
M7 Priest3490,2421311147,75%1550,47
KV-15534,7435210951,38%1099,86
M2 Medium Tank3125,2319010651,89%341,99
60TP Lewandowskiego101280,8854610141,58%729,78
FV4005 Stage II10835,704099933,33%331,26
M4A1 Sherman5296,342989751,55%679,11
T25/27859,253979646,88%1063,84
UDES 038806,454469442,55%658,31
T-505106,152939457,45%252,90
Churchill I5493,923238846,59%963,25
AMX 12 t6367,414758250,00%830,25
M374297,731868146,91%1087,67
O-Ho81098,324837949,37%1102,83
Crusader 5.5-in. SP7491,513367945,57%513,64
KV-26553,714097749,35%778,11
StuG III Ausf. G5298,452327644,74%521,65
25TP KSUST II5426,682887445,95%987,12
M18 Hellcat6570,993717350,68%978,43
Mitsu 1085896,433607230,56%1584,58
T26E5 Patriot 8679,364587243,06%581,87
Pz.Kpfw. III/IV5353,282717157,75%987,95
AMX M4 mle. 457800,704186741,79%880,92
IS-M8875,804426648,48%827,22
Churchill VII6735,155556543,08%1270,92
Pz.Kpfw. 5581110,227166352,38%885,95
B14295,743356267,74%981,70
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4157,021866155,74%305,98
FV227 Conceiver8785,295995841,38%668,22
Löwe 8901,694295843,10%825,44
Pz.Kpfw. III Ausf. J4218,052185742,11%371,51
Bishop5501,043945646,43%1036,12
T-34 shielded 5475,334165565,45%1307,73
WZ-111-1G FT81065,065415141,18%948,03
T1 Heavy5445,702965048,00%783,66
Staghound Mk. III6666,713994955,10%1267,04
M3 Light 3121,941634843,75%379,76
Jagdpanzer IV6328,232234744,68%387,53
Crusader6256,703184763,83%754,07
14TP4277,652224634,78%871,44
T-34-2G FT7726,135564650,00%951,02
Type 4 Heavy91226,895264548,89%966,63
VK 30.02 (M)6865,164474456,82%1648,62
Type T-345488,473694332,56%1133,39
AMX 13 F3 AM6686,374774351,16%908,51
Panhard AMD 178B6212,573224250,00%430,24
FV224 Chopper7858,006624245,24%893,47
IS-2 shielded 7634,794194259,52%698,54
MT-256464,616974165,85%1637,09
Covenanter5193,822853852,63%523,05
SU-1527608,653783751,35%761,43
Ikv 90 Typ B7507,304463740,54%451,60
Type 5781092,035623743,24%901,22
Super Hellcat 7717,324243737,84%784,69
M66746,565623652,78%1066,33
SMV CC-567906,195273650,00%1157,27
Panther7763,544933545,71%1149,73
Cruiser Mk. II2119,891823545,71%340,48
T-1506730,605043537,14%991,86
T-50-2 6208,632553540,00%280,65
BZ-587966,325353441,18%1121,53
M8A14327,412303450,00%784,73
BT-7 artillery 3216,292483432,35%619,69
Type 1 Chi-He4547,213043354,55%2107,07
VK 36.01 (H)6601,183723354,55%1091,19
Bat.-Châtillon 12 t8488,273553345,45%695,01
FV229 Contender91184,064003231,25%696,84
D23166,451733135,48%437,45
Strv m/425502,473673050,00%1307,43
Škoda T 245365,282692951,72%994,81
S-517761,284852937,93%674,93
FSV Scheme A7557,833432941,38%567,12
Leo7602,115122850,00%752,97
Pz.Kpfw. 38 (t)3152,961762850,00%433,53
Type 3 Ho-Ni III5580,432422835,71%1067,67
M24 Chaffee5332,755132853,57%1118,88
T-463148,962492755,56%574,94
IS-38993,596612751,85%1012,98
Lago4226,962562638,46%520,23
T1 Cunningham138,481132540,00%0,60
Strv 746794,085822540,00%1306,19
T1 HMC2145,641452572,00%875,20
Ikv 65 Alt II6648,445032556,00%1120,68
Renault UE 573170,361792540,00%336,97
AT 25505,003562564,00%1390,44
Nashorn6655,844492556,00%976,11
FV2078683,565152556,00%756,26
122 TM 8836,845092544,00%645,91
SU-86650,335862462,50%955,88
T2 Medium Tank279,581482441,67%170,91
Object 252U 8867,085472445,83%680,56
AMX 13 57 GF 7319,504932450,00%451,37
Leichttraktor128,911292352,17%101,86
SMV CC-678748,224642347,83%674,74
Marder II3113,301532356,52%226,91
Black Prince7687,244672142,86%704,44
T297833,956212152,38%872,81
WZ-131G FT6755,574352133,33%1111,65
Grille5276,892691963,16%552,82
LTG7379,746231963,16%754,62
KV-1SA 5401,684051947,37%611,33
Sav m/434358,442771844,44%821,64
Patton the Tank 9786,444721855,56%649,58
T1E6 2140,112301855,56%634,07
Type 3 Chi-Nu5260,003901752,94%607,74
Ikv 1035397,944061758,82%854,33
Strv 103-091069,713961723,53%567,38
Semovente M415412,473131729,41%618,48
GSOR the TANK 9759,714841758,82%668,04
T-34 with L-11 4182,472761735,29%330,73
Renault FT 75 BS2168,441141637,50%807,81
Type 5 Ke-Ho4329,884991662,50%1275,81
Type 586600,315201643,75%1038,65
Type 95 Ji-Ro6803,564221650,00%1234,65
G.W. Panther7648,635881650,00%647,04
Object 268 Version V 10893,875591546,67%431,92
Valiant 5442,533591553,33%844,39
10TP3178,641711442,86%495,61
M2 Light2366,433141450,00%1680,51
Cruiser Mk. IV4447,142441435,71%1323,72
G.W. Tiger9806,933141428,57%481,00
Sturer Emil7737,214701435,71%713,67
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6121,211591428,57%0,64
TKS z n.k.m. 20 mm 297,001461330,77%238,73
P26/404338,383121338,46%734,08
SU-76M4815,154731353,85%2641,94
Type 3 Ju-Nu6680,854271369,23%1010,07
Pz.Kpfw. 35 (t)258,25941241,67%42,46
Lorraine 39L AM3232,581831250,00%749,54
Pz.Kpfw. III Ausf. E3244,753491283,33%923,25
BT-22603,094111172,73%4289,00
SU-76G FT4319,452481145,45%520,00
60G FT5633,454351163,64%1448,34
SU-122A5435,183351145,45%791,73
M4A3E8 Sherman6344,802061030,00%346,38
Panzerjäger I283,001191050,00%132,84
AMX 13 105 AM mle. 505545,003771050,00%1052,90
Lorraine 155 mle. 507648,205821040,00%578,28
VK 45.02 (P) Ausf. A8710,306331060,00%700,97
MKA 2249,602571050,00%778,86
MTLS-1G14 3228,602861060,00%830,47
Heavy Tank No. VI 6779,905331060,00%1295,92
T7 Combat Car 254,201341030,00%2,09
Vickers Mk. E Type B2179,89178944,44%649,72
DS PZInż5757,89575988,89%1980,99
Type 2597 Chi-Ha378,56140944,44%52,52
AT 86731,22507944,44%1270,69
Object 777 Version II 91278,22429933,33%771,98
WZ-114 9844,00513944,44%537,42
M10 RBFM 5432,11402944,44%683,47
LT vz. 383153,75222862,50%635,06
ST vz. 394196,25227850,00%495,78
Type 97 Te-Ke 2167,38283850,00%689,76
Cruiser Mk. I1159,50197850,00%759,75
T28 Prototype8681,75323837,50%405,90
M24E2 Super Chaffee 6474,00457850,00%1330,23
Semovente M43 Bassotto6563,00547771,43%981,17
Marder 38T4318,71400771,43%862,31
M446129,14203742,86%47,04
Vickers Medium Mk. I197,838460,00%315,13
7TP2160,17180633,33%387,23
T-262188,00204666,67%1110,59
T-29 355,33105616,67%0,00
Hummel6538,80289520,00%539,29
KV-37907,20872580,00%1161,15
ISU-1528822,20363560,00%727,12
Durchbruchswagen 24479,205115100,00%1477,75
FCM 362357,00223540,00%1702,59
SU-14-17269,00236540,00%100,72
Object 283 91205,60732580,00%1314,39
Pz.Sfl. IC 4305,00338560,00%879,98
Cromwell B 6221,80301560,00%293,26
LTP 3255,40253560,00%1261,89
Dicker Max 6370,00279560,00%548,79
43 M. Toldi III 321,20190580,00%263,85
Strv m/382123,25253425,00%343,77
M5A1 Stuart4165,50201450,00%382,19
MS-1151,0072450,00%82,98
Type 91 Heavy3285,00188425,00%778,07
T3 HMC298,00111425,00%180,37
FV4004 Conway9773,25385425,00%393,48
T-45 294,25173425,00%178,99
Light Mk. VIC 2137,50157425,00%543,33
LT vz. 352264,00266333,33%1348,37
Strv m/40L3132,67211333,33%218,95
Type 95 Ha-Go276,0012430,00%69,77
Renault NC-311399,67491366,67%3787,11
Pz.Kpfw. II2354,33376333,33%1589,84
Sturmpanzer I Bison319,6750333,33%0,00
Birch Gun4398,33199366,67%1388,38
TS-54 8740,6744630,00%535,95
T-116 348,33127333,33%0,00
Tetrarch 2108,0012730,00%285,58
Fiat 3000196,008120,00%233,86
Renault Otsu1157,0025820,00%587,04
M15/423537,003882100,00%1780,37
P.43559,506620,00%0,00
Pvlvv fm/422128,00206250,00%413,67
Charioteer8563,50454250,00%462,60
Gabler’s Destroyer 5518,00543250,00%1553,31
Black Prince II 7756,508382100,00%901,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5753,00498250,00%1813,28
AM 39 Gendron-Somua 2155,5026220,00%357,10
Char de transition 6462,505012100,00%643,81
Kolohousenka1121,002201100,00%606,01
Strv fm/211250,002691100,00%1612,37
M14/412307,0012010,00%1098,66
4TP178,009510,00%113,86
Škoda T 509754,0050610,00%408,23
Sturmpanzer II4110,009110,00%79,39
Pz.Sfl. IVb4900,003581100,00%3270,57
Hotchkiss EBR795,0014110,00%0,00
AEC Armoured Car5557,004751100,00%1156,80
Tiger 131 60,001210,00%0,00
L-60 2195,006281100,00%1284,97
M16/43 Sahariano 3250,003131100,00%673,09
Primo Victoria 847,007881100,00%261,00
AMX 13 (FL 11) 50,002771100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 281,004261100,00%380,17
Chi-Go 7591,005051100,00%658,60

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/04/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/03/2026
Gestopt: 08/04/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/08/2014
Gestopt: 28/03/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/01/2023
Gestopt: 26/04/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/07/2014