gele321

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 12/07/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten90761011359
Gemiddelde tier7,740,009,649,53
Overwinningen4593350,61%00,00%654,55%18651,81%
Verloren4376548,22%00,00%545,45%16646,24%
Gelijkstand10631,17%00,00%00,00%71,95%
Gevechten overleefd2263924,94%00,00%436,36%9626,74%
Tanks vernietigd730950,8100,00100,912790,78
Gedood / dood ratio1,070,001,431,06
Gezien987201,0900,0030,274181,16
Schade toegebracht1.071,730,002.237,001.598,51
Veroveringspunten378180,4200,0000,001670,47
Verdedigingspunten346480,3800,0000,001030,29
Ervaring587,430,00753,64792,04
WN71040,650,001170,571049,12
WN81292,250,001660,451401,61
Totaal
Gevechten90761
Gemiddelde tier7,74
Overwinningen4593350,61%
Verloren4376548,22%
Gelijkstand10631,17%
Gevechten overleefd2263924,94%
Tanks vernietigd730950,81
Gedood / dood ratio1,07
Gezien987201,09
Schade toegebracht1.071,73
Veroveringspunten378180,42
Verdedigingspunten346480,38
Ervaring587,43
WN71040,65
WN81292,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten11
Gemiddelde tier9,64
Overwinningen654,55%
Verloren545,45%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd436,36%
Tanks vernietigd100,91
Gedood / dood ratio1,43
Gezien30,27
Schade toegebracht2.237,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring753,64
WN71170,57
WN81660,45
Voorbije 30 dagen
Gevechten359
Gemiddelde tier9,53
Overwinningen18651,81%
Verloren16646,24%
Gelijkstand71,95%
Gevechten overleefd9626,74%
Tanks vernietigd2790,78
Gedood / dood ratio1,06
Gezien4181,16
Schade toegebracht1.598,51
Veroveringspunten1670,47
Verdedigingspunten1030,29
Ervaring792,04
WN71049,12
WN81401,61
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten51000
Overwinningen1427,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren3262,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand59,80%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd815,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd220,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,510,000,000,00
Gezien420,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.162,450,000,000,00
Veroveringspunten350,6900,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring457,800,000,000,00
Totaal
Gevechten51
Overwinningen1427,45%
Verloren3262,75%
Gelijkstand59,80%
Gevechten overleefd815,69%
Tanks vernietigd220,43
Gedood / dood ratio0,51
Gezien420,82
Schade toegebracht1.162,45
Veroveringspunten350,69
Verdedigingspunten00,00
Ervaring457,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten114000
Overwinningen4942,98%00,00%00,00%00,00%
Verloren6052,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand54,39%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2421,05%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd530,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,590,000,000,00
Gezien1010,8900,0000,0000,00
Schade toegebracht804,390,000,000,00
Veroveringspunten830,7300,0000,0000,00
Verdedigingspunten740,6500,0000,0000,00
Ervaring441,320,000,000,00
Totaal
Gevechten114
Overwinningen4942,98%
Verloren6052,63%
Gelijkstand54,39%
Gevechten overleefd2421,05%
Tanks vernietigd530,46
Gedood / dood ratio0,59
Gezien1010,89
Schade toegebracht804,39
Veroveringspunten830,73
Verdedigingspunten740,65
Ervaring441,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen533,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren1066,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd320,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,2000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien50,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht664,070,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten140,9300,0000,0000,00
Ervaring252,000,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen533,33%
Verloren1066,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd320,00%
Tanks vernietigd30,20
Gedood / dood ratio0,25
Gezien50,33
Schade toegebracht664,07
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten140,93
Ervaring252,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten259000
Overwinningen9637,07%00,00%00,00%00,00%
Verloren16162,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,77%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7528,96%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1410,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien1680,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht560,800,000,000,00
Veroveringspunten2540,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1140,4400,0000,0000,00
Ervaring329,870,000,000,00
Totaal
Gevechten259
Overwinningen9637,07%
Verloren16162,16%
Gelijkstand20,77%
Gevechten overleefd7528,96%
Tanks vernietigd1410,54
Gedood / dood ratio0,77
Gezien1680,65
Schade toegebracht560,80
Veroveringspunten2540,98
Verdedigingspunten1140,44
Ervaring329,87
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten519000
Overwinningen26350,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren24647,40%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand101,93%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17233,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2610,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien6061,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht728,910,000,000,00
Veroveringspunten15683,0200,0000,0000,00
Verdedigingspunten15833,0500,0000,0000,00
Ervaring508,090,000,000,00
Totaal
Gevechten519
Overwinningen26350,67%
Verloren24647,40%
Gelijkstand101,93%
Gevechten overleefd17233,14%
Tanks vernietigd2610,50
Gedood / dood ratio0,75
Gezien6061,17
Schade toegebracht728,91
Veroveringspunten15683,02
Verdedigingspunten15833,05
Ervaring508,09
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten24770018
Overwinningen95938,72%00,00%00,00%633,33%
Verloren147059,35%00,00%00,00%1266,67%
Gelijkstand481,94%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd67627,29%00,00%00,00%422,22%
Tanks vernietigd13980,5600,0000,0080,44
Gedood / dood ratio0,780,000,000,57
Gezien23670,9600,0000,00140,78
Schade toegebracht1.089,630,000,001.329,50
Veroveringspunten42291,7100,0000,00452,50
Verdedigingspunten50492,0400,0000,00603,33
Ervaring468,630,000,00625,22
Totaal
Gevechten2477
Overwinningen95938,72%
Verloren147059,35%
Gelijkstand481,94%
Gevechten overleefd67627,29%
Tanks vernietigd13980,56
Gedood / dood ratio0,78
Gezien23670,96
Schade toegebracht1.089,63
Veroveringspunten42291,71
Verdedigingspunten50492,04
Ervaring468,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten18
Overwinningen633,33%
Verloren1266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd422,22%
Tanks vernietigd80,44
Gedood / dood ratio0,57
Gezien140,78
Schade toegebracht1.329,50
Veroveringspunten452,50
Verdedigingspunten603,33
Ervaring625,22

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten207000
Overwinningen8641,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren11957,49%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,97%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5426,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd960,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,630,000,000,00
Gezien1400,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.497,680,000,000,00
Veroveringspunten1090,5300,0000,0000,00
Verdedigingspunten2891,4000,0000,0000,00
Ervaring595,430,000,000,00
Totaal
Gevechten207
Overwinningen8641,55%
Verloren11957,49%
Gelijkstand20,97%
Gevechten overleefd5426,09%
Tanks vernietigd960,46
Gedood / dood ratio0,63
Gezien1400,68
Schade toegebracht1.497,68
Veroveringspunten1090,53
Verdedigingspunten2891,40
Ervaring595,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (598)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Progetto M35 mod. 46 81336,78701398452,64%1610,23
WZ-111 81071,96692280252,53%1298,06
AMX 13 909767,34506279448,50%1096,28
T-1506774,48495158353,38%1445,77
T25 Pilot Number 1 81008,33699146152,36%1346,33
KV-220-2 5693,20647124059,60%1593,83
Grille 15101824,81539120246,26%1264,43
WZ-1328756,91560117351,15%1374,00
KV-26751,64451115656,14%1406,04
Bat.-Châtillon Bourrasque 81146,50779110452,90%1341,52
Pz.Kpfw. T 25 5496,73477105654,45%1470,08
Löwe 81171,35714105253,52%1411,10
Rheinmetall Skorpion 81397,04714102849,71%1389,03
IS-4101628,91611100547,46%1213,86
Churchill III 5583,3265995751,72%1389,51
T-34-85M 6809,1160492856,68%1461,42
Bat.-Châtillon 25 t101629,5963089948,50%1333,76
Object 140101571,6960584146,37%1265,14
KV-37806,0645978754,13%1032,32
ELC EVEN 90 8594,4868874849,33%1085,47
Cromwell6674,9253274654,29%1491,81
ShPTK-TVP 100 81270,5371472849,59%1295,86
T92 8347,2964972049,58%477,02
T-5491284,8954071950,76%1355,79
SU-130PM 81560,2576470850,14%1562,68
VK 30.01 (H)5457,7232870551,91%1076,92
Waffenträger auf Pz. IV91552,6448367848,53%1265,47
Type 5 Heavy102211,4876566954,56%1624,84
T499784,6649962550,08%1075,94
M40/M4381143,9953462249,84%1287,34
ST-I91095,7660360845,07%885,08
KV-48920,3347860146,26%975,86
TVP T 50/51101715,1563358946,35%1318,12
IS-381327,8263357551,83%1680,10
Churchill VII6502,3833956748,68%771,35
T-448935,9352855851,79%1286,04
Object 261101611,0771553753,45%1380,79
M53/M5591286,8454451551,65%1366,78
Rhm.-Borsig Waffenträger81259,3150250150,50%1302,83
Waffenträger auf E 100101926,0751348347,62%1256,64
GSOR 1008 81452,9776548149,69%1532,38
Bat.-Châtillon 25 t AP91188,7851046748,18%1185,20
FV4005 Stage II101661,6658045743,11%1121,09
Panther7449,9232745245,80%487,10
Churchill I5358,0528944052,50%645,11
S-517781,3536542949,65%929,79
Type 64 6541,4655741052,68%1457,84
T92 HMC101554,8157040648,03%1277,29
Chimera 81426,9182040553,09%1514,37
T 55A 91388,6463636850,27%1318,02
Type 4 Heavy91417,5266436252,21%1251,24
LT-432 8745,2670935949,58%1363,66
Object 430U101770,0671235550,42%1452,81
M7 Priest3523,5822334946,99%1731,45
T110E4101933,9663634746,97%1323,36
Conqueror Gun Carriage101576,4459833751,63%1435,07
FV380591272,3949733550,15%1323,24
Škoda T 56 81499,9080533551,64%1442,19
ISU-15281027,4045233146,22%956,98
T376506,3847133153,47%1473,36
Bisonte C45 81376,2983532948,02%1387,40
Strv 103-091463,0046932849,09%1169,80
AMX 13 F3 AM6654,8240932754,43%1038,59
WZ-120-1G FT 81405,2179932752,60%1520,79
KV-15432,6131631748,58%824,93
M41 Walker Bulldog8658,4048231751,74%1170,43
M415750,4229431648,42%1277,43
T54E191494,2258731448,73%1432,83
T3091457,1863631348,56%1214,65
AMX 12 t6311,2435531048,71%657,32
M18 Hellcat6680,0642330551,15%1156,93
Leo7864,5552330448,68%1333,50
Object 268 Version 4101746,7866929648,65%1234,07
Emil I81419,7279229456,46%1746,24
Strv 103B101874,8963129354,27%1354,32
FV3046581,0635629354,27%1040,21
Jagdpanzer E 100102039,4969929348,46%1386,17
AMX 30 1er prototype91524,2978228952,94%1551,16
Manticore10764,7874328950,87%787,34
M4A1 Sherman5337,2632728549,82%783,63
T-34-856524,6545428547,72%957,75
Super Conqueror101831,4476528551,23%1378,73
T-54 ltwt.9928,1360828555,44%1360,40
FV2078934,0565928452,11%1025,39
M54 Renegade 81274,9276528353,36%1345,05
AltProto AMX 30 81265,1681728149,47%1564,83
Progetto M40 mod. 65101867,0171227748,01%1434,96
Miel 81184,8382727656,52%1366,82
T3281028,8651727147,60%1141,85
ASTRON Rex 105 mm 81353,7379426950,93%1437,69
AMX 50 10081244,6956126249,24%1529,53
Sturer Emil7817,0850326053,08%1076,18
M446603,7637425845,35%888,86
TVP VTU Koncept8872,5954625444,88%1018,27
Maus101874,4283325355,34%1505,37
T28 Prototype81217,1062525249,21%1329,59
CS-63101634,1874324546,53%1258,44
Object 26391499,5758124346,91%1282,90
Mäuschen91412,2156624253,31%1287,92
60TP Lewandowskiego101983,1771624144,40%1345,84
E 50 Ausf. M101791,0576124151,04%1494,00
M127790,3936423645,76%927,95
Tiger (P)7838,2051223654,24%1068,50
Škoda T 5091425,7968923345,49%1248,49
Leopard 1101806,3072123250,43%1372,16
STA-18920,8959323150,65%1157,15
Object 43091723,7773623055,22%1775,73
Rheinmetall Panzerwagen10801,6769922948,03%720,57
FV215b (183) 101765,2266622844,30%1175,68
AMX 13 757366,3545722246,85%583,09
VK 28.016270,9831422147,06%599,36
Type 5 Chi-Ri7909,3154422049,55%1560,87
T675487,0536922047,27%1129,64
Pz.Kpfw. III Ausf. J4130,9120821950,23%183,04
Emil II91532,1373321856,88%1456,13
T297910,5953821753,00%1096,97
T-50-2 6467,6949121652,78%1409,96
T-34-17800,0942821346,01%1177,95
FV4004 Conway91453,1456420947,85%1256,25
Pz.Sfl. IVc5458,7830020944,02%949,72
Spähpanzer SP I C7749,2158320852,88%1509,53
Panther II8973,9755620549,76%1224,04
O-Ho81096,3968820450,49%1247,30
M4A3E2 Sherman Jumbo6519,9448119956,28%1056,16
E 65 Zwilling 81660,0593419852,53%1611,50
Object 4168980,3162819550,26%1238,93
XM57 81566,7178619251,04%1396,90
VK 100.01 (P)81107,1677519053,68%1284,76
AMX 13 10510891,4171218851,06%929,98
UDES 0381029,0246818747,59%1021,07
Type 586663,9552818757,22%1531,55
SU-14-28924,3736518337,70%789,12
Ares 90101540,7673618345,90%1061,17
FV226 Contradictious 81330,4479418348,09%1211,57
G.W. Panther71029,1852717956,98%1457,92
Charioteer81184,3370417755,93%1339,00
IS71073,5250217652,27%1694,09
T-34-28766,2053417641,48%815,11
T1 HMC2184,1214417547,43%1055,02
AMX M4 mle. 457887,4253417555,43%1296,22
STB-1101606,2375917354,34%1282,32
FV4202 81030,7171817348,55%1348,64
Progetto C50 mod. 6691235,5172917248,84%1068,30
AMX 50 B101803,5872617246,51%1257,51
Kranvagn101669,9262017140,35%1121,18
50TP Tyszkiewicza91717,6681116950,89%1639,05
T-284186,6119816848,81%426,75
SU-10181235,3270516752,10%1387,59
Crusader 5.5-in. SP7683,2646816748,50%957,39
Panhard EBR 10510680,6063216746,11%593,99
LTTB8608,5156116649,40%1120,24
Cobra 91585,6177116453,05%1465,12
Jagdpanther71150,9949716354,60%1746,07
T110E5101932,0680316349,08%1419,87
M48A5 Patton101685,3377316250,62%1268,13
A-447853,8148716043,75%1328,96
Super Hellcat 71080,9772715957,23%1759,21
WZ-113G FT101871,1968015846,20%1163,52
Matilda4136,5616915642,95%132,88
StuG III Ausf. G5509,7338015650,64%1239,42
M374224,5114215638,46%548,56
T77 81476,9276615648,72%1585,66
SU-1006774,3140515545,16%1329,06
ARL 446647,0345615454,55%1119,36
STA-2 81012,3271615449,35%1308,08
Nashorn6560,4445815345,10%823,30
E 5091321,2970515245,39%1105,94
T2881108,8951714951,01%1125,32
Ho-Ri 3102094,5574214951,68%1468,21
Pz.Kpfw. III/IV5181,5421414849,32%316,23
SU-100M171086,7665314861,49%1735,87
AMX 65 t8946,0764414851,35%1004,64
IS-27898,0157414348,25%1118,04
Challenger7901,5465114356,64%1317,36
FV217 Badger101829,4271314142,55%1152,75
T-345302,6741514054,29%756,32
Caernarvon81221,3158313849,28%1492,42
WZ-111-1G FT81022,8653613844,20%963,37
112 81139,9279213856,52%1390,59
T-437631,4746213754,74%1025,66
T25/27876,7955013650,74%1238,67
AMX 50 Foch B102099,8276613652,21%1469,13
IS-7101683,1582113551,85%1287,25
Object 703 Version II 81369,1490013554,81%1535,63
T-34-2G FT7893,1954313453,73%1196,01
Light Mk. VIC 2118,5920513451,49%550,67
T-100 LT10829,9061413348,87%881,68
53TP Markowskiego81189,2056513253,03%1367,77
Lorraine 155 mle. 507780,0043013151,15%968,66
VK 36.01 (H)6801,4953012953,49%1535,43
O-Ni7998,3747312748,03%1213,34
WZ-1317679,3751412649,21%1444,32
Panhard AML Lynx 6x68447,9548912640,48%534,78
Ikv 90 Typ B7899,3047412560,00%1348,81
SU-1527933,0448912450,00%1282,67
VK 16.02 Leopard595,8525312445,16%86,18
Type T-345368,9333412351,22%962,38
45TP Habicha71008,9349612253,28%1433,27
AE Phase I 91509,4178912254,10%1415,02
SU-76G FT4602,8247812065,00%1708,65
BZ-75101919,1477011943,70%1225,48
Conqueror91518,7877311850,85%1462,84
Lorraine 155 mle. 5181027,6746711648,28%1119,91
GSOR 1010 FB 81305,7073211550,43%1533,44
Centurion Action X101507,9665911345,13%1052,10
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6623,7757011358,41%1655,57
WZ-12091104,4362611041,82%910,90
MT-256255,2333110948,62%589,40
Strv m/42-57 Alt A.2 6866,4562010944,04%1469,16
Strv S1 81233,3166010954,13%1243,78
Primo Victoria 8898,2772110855,56%1210,93
M4A1 Revalorisé 81080,8164910850,93%1204,71
Type 71101822,5177210747,66%1247,13
122 TM 81374,0975710746,73%1402,08
KV-856753,0943810657,55%1416,23
Konštrukta T-34/1007802,8765810554,29%1277,32
P.44 Pantera81419,3672910553,33%1955,67
P.43 ter7953,0949710349,51%1583,18
O-I6877,7760010348,54%1598,41
T-1091251,3964910338,83%1056,22
T78 61146,9979210258,82%1806,46
T110E3101676,1761110143,56%1029,03
Achilles6681,084059955,56%1266,24
T57 Heavy101807,465809945,45%1271,91
Jagdpanzer IV6794,065009748,45%1573,47
AT 86634,005149761,86%1256,88
Ikv 65 Alt II6669,794289640,63%1101,13
Heavy Tank No. VI 6710,434719650,00%1187,81
Excalibur 6883,925419652,08%1461,12
FV230 Canopener102207,859039455,32%1650,89
P.43 bis6637,814839358,06%1237,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E374,701509348,39%88,56
Škoda T 256653,485709248,91%1262,12
UDES 15/16101710,867789153,85%1280,50
M46 Patton91372,606869148,35%1229,67
M56 Scorpion 71018,536359156,04%1451,68
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4227,492079043,33%418,42
T216483,314798952,81%1455,20
AT 77917,156678863,64%1307,67
Panhard AMD 178B6435,154008861,36%1422,73
Black Prince71012,957058648,84%1416,05
AMX ELC bis5257,993478655,81%789,17
IS-2-II81065,716658651,16%1276,55
White Dragon 81128,127438549,41%1328,66
Strv 746709,305288460,71%1538,43
Progetto CC55 mod. 5481157,076848442,86%1138,31
DBV-152 102480,818518464,29%1829,63
Object 25791857,318888460,71%2000,01
M-V-Y101833,327798441,67%1235,12
Vz. 68 Squall 8567,466218450,00%896,05
Ho-Ri 191831,347298342,17%1428,91
WZ-111G FT91832,676848351,81%1650,40
Char Futur 4 91405,107438246,34%1132,07
SDP 58 Kilana81308,027198149,38%1393,23
Object 277101601,467548151,85%1295,75
K-91101387,487108052,50%949,00
Type 4 Chi-To6618,433927945,57%1279,69
CS-5991306,857057948,10%1168,31
Hotchkiss H352162,122137857,69%768,81
212A91650,947867855,13%1618,32
Object 260 101704,057217847,44%1127,56
59-166414,585257759,74%1241,78
UDES 1691364,347477755,84%1284,15
WZ-131G FT6712,454327755,84%1238,86
E 100101815,168157754,55%1312,03
IS-3-II91140,816367735,06%769,99
Comet7736,345227635,53%1016,92
Rheinmetall Skorpion G 81427,115277659,21%1643,26
A-20597,332457550,67%160,85
ARL V396590,314017537,33%853,40
Pz.Kpfw. II Luchs4131,422617452,70%350,08
Centurion Mk. 7/191162,887157248,61%1014,70
Type 3 Chi-Nu5296,702707041,43%620,56
Vickers Medium Mk. III377,031257042,86%47,59
40TP Habicha6589,073887051,43%1111,88
UDES 14 Alt 58854,105556943,48%874,14
WZ-132-1101004,886936943,48%1009,38
Hotchkiss EBR7466,004246950,72%974,74
CS-52 LIS 81254,617706946,38%1412,83
Tiger I71088,016026855,88%1501,82
BDR G1 B5494,705176755,22%1004,70
Kpz. Erich Konzept I 91702,377226737,31%1356,42
FV4025 Contriver112182,678326639,39%1307,23
Panzer 58 Mutz 8764,035946642,42%805,26
E 7591339,226936541,54%1073,56
Panther/M10 7988,367256457,81%1716,68
FV1066 Senlac 8562,177826464,06%1122,01
Prototipo Standard B91756,748136254,84%1748,46
VK 30.01 (P)6442,954306258,06%720,85
Object 252U 81468,038226251,61%1608,23
KR-1112197,899356250,00%1460,65
AMX 50 1209889,203875938,98%522,28
Bishop5435,142995955,93%984,82
G.W. Tiger (P)81363,416185954,24%1697,38
WZ-111 model 1-491177,576865846,55%935,30
O-I Experimental5536,953805848,28%993,95
AT 15A 7882,027085862,07%1254,00
M24 Chaffee5219,843065750,88%595,47
Bat.-Châtillon 155 5591112,636985752,63%1023,03
IMT 81241,967015738,60%1222,30
Marder 38T4296,662555650,00%692,61
NC 70 Błyskawica101530,896585440,74%929,76
T28 Concept 7971,315415442,59%1371,49
SU-855565,253385358,49%1494,73
Object 752 91556,797615343,40%1109,13
Object 777 Version II 91268,237715354,72%1114,79
A46 6304,795165352,83%843,63
Strv m/425402,563735244,23%1007,11
Ikv 1035477,463765242,31%1115,25
XM551 Sheridan10701,044985232,69%437,02
HWK 30 8722,316545244,23%1206,10
T71 DA7671,004985139,22%1261,73
T207805,446375050,00%1236,85
WZ-132A9817,187435062,00%1238,44
Hummel6705,045774854,17%1136,62
TNH 105/10008895,967054860,42%1051,24
M75270,002894847,92%941,06
AT 25437,463674850,00%1021,83
Type 6891554,548514858,33%1394,92
Leopard Prototyp A91214,115944740,43%978,25
Panhard EBR 909556,346384748,94%669,94
Concept No. 5101553,326914746,81%1099,09
60G FT5433,173084650,00%890,86
M60 101555,986404647,83%1184,11
AMX M4 mle. 54101751,028074656,52%1263,49
Dicker Max 6978,355924639,13%1818,36
AMX 404192,332214546,67%581,66
Vz. 55101682,516954546,67%1115,61
Centurion Mk. I81146,007424562,22%1678,65
Type 3 Chi-Nu Kai 5581,384074544,44%1741,45
T1 Cunningham168,521634450,00%238,70
M10391159,396804445,45%908,66
CS-538770,865774351,16%968,31
M26 Pershing8968,216864245,24%1125,41
Archer5501,863094257,14%1221,62
Grille5504,243064151,22%1021,47
G.W. E 100101328,396474151,22%1065,35
Kampfpanzer 67101849,547304139,02%1170,30
Type 97 Chi-Ha3235,102434050,00%777,11
Birch Gun4221,001984062,50%858,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5463,983734060,00%1355,98
LTP 3175,781804035,00%616,81
SU-85B4331,462363938,46%662,66
Sturmpanzer II4291,292373860,53%1023,37
SDP 60 Gonkiewicza91857,688173855,26%1648,95
Jagdpanther II8959,424103842,11%903,96
AMX 50 Foch (155) 101643,976433847,37%1069,00
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81120,265863839,47%1148,67
M4A1 FL 10 6779,846063839,47%1239,90
AMX Chasseur de chars 8823,896813860,53%1059,28
Škoda T 245403,705363764,86%1310,74
M5A1 Stuart4116,702453756,76%289,91
ISU-152K 81187,355883737,84%1115,00
Concept 1B 91700,818403748,65%1197,85
Type 1 Chi-He4184,502573669,44%570,05
Pz.Kpfw. II2101,362183650,00%274,72
B.U.G.I.6826,066793655,56%1536,48
T95E2 8993,176033655,56%1343,62
TNH T Vz. 5191258,208073560,00%1124,06
Vz. 64 Blesk8596,064553540,00%762,19
Versuchspanzer 5791384,116913537,14%912,66
S35 CA5509,854713450,00%1029,88
Type 63 81540,269553464,71%1855,72
Vickers Medium Mk. I180,851203345,45%231,34
Carro d'assalto P.887951,367173354,55%1284,91
Controcarro 1 Mk. 291094,557153363,64%898,14
AT 158875,484863351,52%798,68
M5 Stuart4179,343143256,25%431,14
Covenanter5241,502823250,00%767,96
AMX AC mle. 467866,504293237,50%1149,64
T698707,314243253,13%785,05
Kunze Panzer 91358,096493231,25%1116,17
B14221,233873154,84%533,37
Type 6191646,038473154,84%1766,94
M8A14209,132653145,16%345,14
Bat.-Châtillon 155 58101028,556253141,94%709,65
StuG IV 5422,972963154,84%1079,28
T3 HMC2187,632063050,00%840,97
WZ-111 model 5A101551,637093046,67%995,64
VK 45.02 (P) Ausf. B91364,277833046,67%1173,19
KV-137733,306523046,67%1161,65
Char Mle. 75 9795,237753053,33%1036,33
AMX M4 mle. 49 Liberté 8877,507673063,33%936,59
M3 Lee4146,482342948,28%330,65
AMX AC mle. 488719,455022948,28%609,32
Ares 859931,456522941,38%646,97
Škoda T 27 8991,486882951,72%1183,01
LHMTV8600,526172944,83%874,48
Object 268101420,796332850,00%885,72
T-463110,441472759,26%367,67
Toro 91434,527272740,74%1065,50
SU-100I 5605,305342762,96%1013,48
P.435616,965832653,85%2072,19
CS-447897,046632650,00%1315,92
Marder II3196,272282665,38%626,28
Object 274a 81072,007332650,00%1172,57
GSR 3301 Setter7491,585382642,31%1034,54
59-Patton 81100,967172657,69%1817,34
25TP KSUST II5376,122712556,00%845,35
SU-263179,281592548,00%359,64
BZ-6891201,565942528,00%741,50
IS-M8814,464442441,67%731,84
T-103 81064,925732437,50%884,49
T-54 first prototype 81005,466712450,00%1302,14
M10 RBFM 5810,837092458,33%1672,10
Renault FT161,301342347,83%163,15
Tiger II81208,356022326,09%1206,57
LPT-67 Šelma9650,505462245,45%708,55
CS-67 Szakal111811,827312240,91%1137,20
Valentine3384,763872161,90%1808,84
IS-2 shielded 71501,297862147,62%2247,39
Kampfpanzer 50 t 91615,008592147,62%1317,69
DZT-159 91190,527812157,14%934,76
Crusader6394,253562060,00%1216,47
SDP 57 Gowika71006,505382030,00%1171,91
Alecto4284,703092050,00%666,99
T26E4 SuperPershing 8896,008692075,00%1124,72
GSOR 1006 Scheme 791087,256672065,00%1037,78
Object 705A101778,008432050,00%1342,74
T-29 3263,853332060,00%862,00
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3472,856112050,00%1617,57
T26E5 Patriot 8852,507002045,00%915,18
BT-7 artillery 3252,102972040,00%925,41
Krupp-Steyr Waffenträger 7903,455852050,00%1218,82
BT-74156,111661942,11%300,23
14TP4206,532371936,84%520,87
Jagdtiger91297,686111947,37%837,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4366,533481957,89%1308,22
T803111857,217131931,58%951,00
T14 5880,507641850,00%1935,89
Rinoceronte101818,447141838,89%1283,31
T-262115,391571838,89%390,55
Controcarro 3 Minotauro101893,067671844,44%1249,35
Vz. 71 Tesák10688,784981827,78%450,00
Type 5781375,838161838,89%1369,08
Renault NC-311188,242991770,59%1391,51
Vz. 44-17781,655591735,29%748,20
Type 95 Heavy4213,351981747,06%572,06
T959698,004521729,41%241,42
Ares 90 C111718,888111741,18%1058,64
Pz.Kpfw. 5581510,189471758,82%1505,17
Taschenratte111588,188021741,18%674,71
Kanonenjagdpanzer 105 81483,716911741,18%1532,48
SU-100Y 6792,293861723,53%1020,93
Chrysler K GF 81155,127551752,94%1216,01
Churchill Crocodile 61339,9410331764,71%2453,79
Vickers Medium Mk. II251,31851643,75%34,23
Lago4294,943431637,50%778,82
AMX M4 mle. 519998,753751631,25%586,90
Spähpanzer Ru 2519447,133771650,00%475,28
FV229 Contender91438,886931637,50%834,47
Hirschkäfer111663,946271643,75%877,12
KB-52 91494,197361643,75%1008,32
Gabler’s Destroyer 5365,274101526,67%898,47
Tiger-Maus 91454,275481520,00%972,31
Ares 7581036,136641533,33%1020,70
KV-1SA 5505,005961566,67%1033,40
Chi-Ni2130,292001450,00%543,07
Leichttraktor1112,641781450,00%388,12
Sav m/434387,363591435,71%877,34
SU-182167,931921471,43%1125,08
Type 2597 Chi-Ha3187,931841442,86%510,98
Vz. 60S Dravec 102458,368781442,86%1738,24
M-VI-Y91410,647081442,86%1049,18
Object 432U111875,7110481478,57%1389,03
ST vz. 394320,464041361,54%1054,69
Panzerjäger I2123,691681361,54%432,02
IS-6 8949,855791330,77%790,34
FV601 Saladin81103,087821353,85%1487,79
Object 70591725,239221384,62%1879,84
Pz.Kpfw. 38 (K) 5733,386341338,46%1411,32
Obsidian 8959,007051346,15%968,74
leKpz Borkenkäfer11652,156211346,15%433,61
FV201 (A45) 71004,627201353,85%1469,32
AMX 383128,832121266,67%426,13
BZ-5871025,677841250,00%1225,88
Windhund 81180,506931266,67%1308,60
T1E6 2102,251741266,67%496,77
Lorraine 40 t 8910,334541258,33%1002,01
WZ-111 Alpine Tiger 8897,927141250,00%939,28
Škoda T 177469,733731127,27%737,35
Valentine AT4315,452941172,73%1068,36
BZ-16681227,917491154,55%1300,77
TS-54 81096,647121136,36%871,82
Strv 81 8838,827351163,64%1060,25
M3G FT3164,402491060,00%421,17
T404358,002811050,00%841,92
ST-II101463,906671040,00%894,81
FV227 Conceiver81454,108541050,00%1783,51
KPz 3 Projekt 07 HK 91782,408511070,00%1569,67
T-34 shielded 5568,303861050,00%1372,56
MTLS-1G14 3261,603051060,00%1146,75
Valentine II 4304,604531070,00%1129,40
T7 Combat Car 283,701131030,00%141,22
Ikv 723173,22285966,67%541,81
MS-1148,6776933,33%0,00
Type 3 Ju-Nu6763,44542933,33%850,06
MKA 2415,00445944,44%1964,28
TOG II* 6847,33374933,33%1225,76
IS-5 (Object 730) 81346,78653933,33%1320,43
Brennos 8558,89535933,33%301,04
Black Rock 111734,33947955,56%1085,21
D1212,1360837,50%0,00
Semovente M43 Bassotto6867,00601850,00%1491,48
M2 Medium Tank3169,75221850,00%534,57
SDP 44 Burza6670,386268100,00%1309,01
HWK 128532,38558837,50%622,68
M4-85 5683,13755875,00%1744,85
M48A2 Räumpanzer 8785,13522812,50%653,50
VK 168.01 Mauerbrecher 8651,13368850,00%548,30
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6761,63638875,00%1480,51
Rambo 91664,75989887,50%1437,07
D23186,43334757,14%684,59
P26/404170,71265728,57%177,63
Sexton II3222,29274757,14%928,66
Bat.-Châtillon 12 t8895,29701742,86%1433,58
M-III-Y8914,86768757,14%957,74
M4A3(76)W Sherman 61096,86753714,29%2011,76
Object 268 Version V 101956,71843757,14%1571,83
Carro da Combattimento 45 t 101879,14833757,14%1441,47
Caernarvon Action X 81203,43782742,86%1305,42
43 M. Toldi III 3135,14207728,57%424,62
LT vz. 383201,67228650,00%730,16
113101565,67668633,33%936,76
SU-76M4129,33135650,00%182,00
Cruiser Mk. III3137,00125633,33%398,07
T-62A101159,17453616,67%723,01
M24E2 Super Chaffee 6556,17680666,67%1671,41
Alembic 81527,50800650,00%1537,02
Type 1 Ho-Ni II 4569,33418633,33%871,21
AMX ELC 901 6926,67602616,67%2589,49
GSOR 3301 AVR FS9377,50472650,00%357,18
Panther mit 8,8 cm L/71 81521,67979666,67%2308,13
AMX 13 57 GF 71233,171178650,00%3757,60
Yong Bing 91965,00989666,67%2174,65
Strv fm/21161,208850,00%67,93
M3 Stuart3206,00263540,00%692,74
TKS z n.k.m. 20 mm 293,40281580,00%514,28
Strv m/40L3151,60236520,00%302,19
SDP 40 Zadymka51218,80716560,00%3084,28
STK-2112030,80603520,00%1011,08
M-II-Y71251,00842560,00%1571,21
FV224 Chopper71750,201042540,00%2687,42
Ram II 5645,00627580,00%1834,79
Tortoise91730,80914560,00%1530,01
Strv m/382121,75203450,00%399,65
Vickers Mk. E Type B2208,00164450,00%747,62
121101183,00748450,00%743,33
M10 Wolverine5483,25407475,00%1191,46
Cruiser Mk. IV4220,25378475,00%784,53
Pz.Kpfw. VII102171,75667450,00%1313,16
Pz.Sfl. IC 4311,50346425,00%731,56
M24 Chaffee No. 594 5802,75854450,00%3044,45
L-60 2163,50317450,00%885,69
Lansen C 8735,00730475,00%788,13
Matilda Black Prince 5660,2547040,00%1847,84
Stitch 8832,50611450,00%747,08
DS PZInż5662,00610366,67%1669,23
FSV Scheme A7192,67511366,67%264,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51050,67808366,67%2747,68
ARMT 5658,00623366,67%1742,69
T-116 3191,00291333,33%498,38
Matilda LVT 4420,67531366,67%969,15
T26E5 8817,67809333,33%796,49
Turtle Mk. I 81798,33838333,33%1669,37
Bretagne Panther 6308,00463366,67%516,52
AMX Canon d'assaut 105 8621,33449333,33%342,45
Kolohousenka1224,502772100,00%1341,84
Renault FT 75 BS285,501802100,00%507,16
Object 7049497,007122100,00%335,34
T-602133,5014020,00%418,27
Staghound Mk. III6561,5041820,00%890,40
GSOR the TANK 91182,50748250,00%1156,58
KV-1 shielded 5763,50664250,00%1200,43
T-34 with L-11 4685,00948250,00%3295,41
IT-3 4720,008492100,00%3391,92
Cromwell B 6729,00726250,00%1200,50
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8500,00652250,00%420,22
Valiant 5586,50583250,00%1030,35
IS-3A 8794,50673250,00%718,48
WZ-120G FT 92077,00876250,00%1536,61
Fantôme 91785,00832250,00%1603,93
50TP prototyp 8639,0044310,00%382,65
BT-2241,003710,00%0,00
Pvlvv fm/42241,001971100,00%261,00
Sturmpanzer I Bison30,001610,00%0,00
T2 Medium Tank284,006910,00%167,73
T56 GMC3402,005031100,00%1998,56
Mitsu 10852319,0014541100,00%6606,06
Black Prince II 72378,00101410,00%5063,39
AMR 35 2266,003071100,00%1563,73
KV-5 81244,0062310,00%996,91
Tetrarch 2121,002611100,00%624,86
Char de transition 6769,008941100,00%1262,46
Pz.Kpfw. II Ausf. D 265,0018610,00%34,76
A7E3 3145,0011410,00%220,11
VK 45.03 71520,0011631100,00%2429,21
Chi-Go 72263,0013681100,00%3991,07

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 12/07/2025
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 30/11/2024
Gestopt: 11/07/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 07/11/2020
Gestopt: 29/11/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/10/2016
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 25/10/2014
Gestopt: 29/10/2014
Rol: Kwartiermeester
Toegetreden: 01/11/2014
Gestopt: 26/10/2016
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 02/11/2016
Gestopt: 27/02/2019
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 28/02/2019
Gestopt: 02/10/2020
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 06/05/2014