goudis69

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 12/01/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten317110615
Gemiddelde tier7,080,007,508,60
Overwinningen1458045,98%00,00%466,67%746,67%
Verloren1666252,54%00,00%233,33%853,33%
Gelijkstand4691,48%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd651520,54%00,00%116,67%320,00%
Tanks vernietigd139710,4400,0030,5060,40
Gedood / dood ratio0,550,000,600,50
Gezien285760,9000,0050,8380,53
Schade toegebracht609,150,00617,83677,73
Veroveringspunten420561,3300,0000,0000,00
Verdedigingspunten68010,2100,0000,0000,00
Ervaring386,850,00601,17510,20
WN7606,030,00826,54474,41
WN8611,710,00845,83879,01
Totaal
Gevechten31711
Gemiddelde tier7,08
Overwinningen1458045,98%
Verloren1666252,54%
Gelijkstand4691,48%
Gevechten overleefd651520,54%
Tanks vernietigd139710,44
Gedood / dood ratio0,55
Gezien285760,90
Schade toegebracht609,15
Veroveringspunten420561,33
Verdedigingspunten68010,21
Ervaring386,85
WN7606,03
WN8611,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten6
Gemiddelde tier7,50
Overwinningen466,67%
Verloren233,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd116,67%
Tanks vernietigd30,50
Gedood / dood ratio0,60
Gezien50,83
Schade toegebracht617,83
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring601,17
WN7826,54
WN8845,83
Voorbije 30 dagen
Gevechten15
Gemiddelde tier8,60
Overwinningen746,67%
Verloren853,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd320,00%
Tanks vernietigd60,40
Gedood / dood ratio0,50
Gezien80,53
Schade toegebracht677,73
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring510,20
WN7474,41
WN8879,01
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen17,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren1392,86%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,0700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,080,000,000,00
Gezien100,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht990,930,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring166,140,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen17,14%
Verloren1392,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd17,14%
Tanks vernietigd10,07
Gedood / dood ratio0,08
Gezien100,71
Schade toegebracht990,93
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring166,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000
Overwinningen419,05%00,00%00,00%00,00%
Verloren1780,95%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd314,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien130,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht743,240,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring243,190,000,000,00
Totaal
Gevechten21
Overwinningen419,05%
Verloren1780,95%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd314,29%
Tanks vernietigd60,29
Gedood / dood ratio0,33
Gezien130,62
Schade toegebracht743,24
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring243,19
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien10,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht170,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring36,000,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien10,50
Schade toegebracht170,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring36,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten92150017
Overwinningen362439,33%00,00%00,00%847,06%
Verloren527757,27%00,00%00,00%952,94%
Gelijkstand3143,41%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd254327,60%00,00%00,00%423,53%
Tanks vernietigd46520,5000,0000,0080,47
Gedood / dood ratio0,700,000,000,62
Gezien90050,9800,0000,00231,35
Schade toegebracht965,970,000,001.196,29
Veroveringspunten216492,3500,0000,00331,94
Verdedigingspunten188802,0500,0000,00794,65
Ervaring451,840,000,00661,06
Totaal
Gevechten9215
Overwinningen362439,33%
Verloren527757,27%
Gelijkstand3143,41%
Gevechten overleefd254327,60%
Tanks vernietigd46520,50
Gedood / dood ratio0,70
Gezien90050,98
Schade toegebracht965,97
Veroveringspunten216492,35
Verdedigingspunten188802,05
Ervaring451,84
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten17
Overwinningen847,06%
Verloren952,94%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd423,53%
Tanks vernietigd80,47
Gedood / dood ratio0,62
Gezien231,35
Schade toegebracht1.196,29
Veroveringspunten331,94
Verdedigingspunten794,65
Ervaring661,06

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten102000
Overwinningen2019,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren8280,39%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1312,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd370,3600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,420,000,000,00
Gezien740,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.399,490,000,000,00
Veroveringspunten800,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten300,2900,0000,0000,00
Ervaring325,370,000,000,00
Totaal
Gevechten102
Overwinningen2019,61%
Verloren8280,39%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1312,75%
Tanks vernietigd370,36
Gedood / dood ratio0,42
Gezien740,73
Schade toegebracht1.399,49
Veroveringspunten800,78
Verdedigingspunten300,29
Ervaring325,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (213)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-15414,62319269351,17%775,88
Charioteer8915,87446131945,94%818,53
M10 RBFM 5584,67448122549,63%1119,43
T92 HMC101124,18526120048,50%880,98
Achilles6536,13358100947,37%804,79
Tiger I7537,2033996943,65%462,72
Type 586415,3033292343,01%582,73
IS-38564,7740385743,99%392,99
P.44 Pantera8639,7740576644,26%573,78
IS7604,0936569845,56%626,39
VK 28.016322,2231568449,12%755,69
KV-856261,0526467846,17%218,81
KV-48534,2739164744,67%376,59
KV-1S6503,5636362844,43%695,92
Kampfpanzer 07 RH 8631,9643761641,40%553,78
KV-37639,3037256849,47%703,57
AMX 50 Foch (155) 101131,9145756243,77%616,11
UDES 038851,8138349043,88%683,94
M40/M438835,0645748847,13%773,22
IS-710979,2948048041,67%512,97
WZ-1209653,9540647541,68%376,68
StuG IV 5417,0433240447,52%886,81
Strv 103B101178,6149337945,65%625,47
T-34-28461,8740336043,33%356,43
Cromwell6473,4238635946,80%738,09
Progetto CC55 mod. 548815,4849635850,84%744,11
T-463108,1814935248,58%294,55
Bat.-Châtillon 155 58101067,9355434445,35%762,52
Rinoceronte101230,5656834244,74%709,43
M53/M5591017,4548133149,55%881,69
Object 2579764,2648132945,90%493,07
T-448548,2946625642,58%483,14
T-34-856549,0943425446,85%925,41
VK 36.01 (H)6341,9727325243,65%354,80
Progetto C50 mod. 669918,5652323845,38%628,81
FV4004 Conway91020,8341922938,86%655,11
Kunze Panzer 9704,0040922638,05%355,28
Spähpanzer Ru 2519488,8542322547,56%498,66
T-1506348,9827422148,42%400,96
Patton the Tank 9664,6848521145,97%456,61
53TP Markowskiego8723,5852921042,86%596,97
12110795,2644019843,43%389,62
Centurion Mk. 7/19651,9141619345,08%386,35
Strv 103-09928,5544917448,85%623,60
M2 Medium Tank3109,4916017452,87%280,23
T2 Medium Tank2101,1213916550,91%391,66
60TP Lewandowskiego101439,8061516340,49%816,58
FV2078617,9539115541,94%480,75
T-34-17472,2337915449,35%533,99
Centurion Mk. I8498,9444615447,40%424,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5131,1417715444,16%107,08
FV4005 Stage II10993,2337114644,52%531,65
M446454,9234014252,11%634,78
M127533,6139814146,81%500,72
BZ-58-2 9971,4059913846,38%657,20
Centurion Action X101055,1845113535,56%527,74
P.43 bis6413,0630413040,77%511,91
Crusader 5.5-in. SP7480,2336012946,51%484,74
50TP Tyszkiewicza9890,2556812744,09%559,68
T-284116,2814012343,09%113,27
Rheinmetall Panzerwagen10543,0445712340,65%321,15
Vickers Medium Mk. II291,1312812047,50%275,35
AT 25315,2726511745,30%542,30
Challenger7555,0142311750,43%601,73
Carro da Combattimento 45 t 10998,2457111144,14%521,54
Prototipo Standard B9802,8152410742,99%488,72
FV3046321,2626410745,79%349,63
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.470,1818010343,69%34,81
Bishop5245,6320010346,60%328,21
M66705,3345210249,02%1025,74
Ikv 90 Typ B7580,8038210141,58%604,98
Lago M38 3427,5440810148,51%1107,10
HWK 128367,063539441,49%370,05
M4A1 Sherman5190,101679035,56%198,34
Comet7461,713969051,11%597,14
Vz. 68 Squall 8451,014198837,50%499,05
45TP Habicha7584,064398138,27%532,36
T28 Prototype8869,774587946,84%717,31
Type 619570,185367842,31%296,49
STA-18493,924627742,86%379,07
Ikv 65 Alt II6480,733097548,00%688,53
Škoda T 256443,253427345,21%632,97
TNH T Vz. 519798,235927041,43%471,50
P.435180,442146844,12%238,11
Valentine AT4259,501926844,12%515,34
T-50554,471806844,12%46,80
M4A3(76)W Sherman 6509,005166654,55%754,33
Tiger II8325,602816336,51%57,35
Pz.Kpfw. 38 (t)378,811366250,00%100,98
VK 16.02 Leopard5204,792206238,71%389,10
Windhund 8842,584726246,77%665,02
Object 283 9619,064426241,94%356,75
P.43 ter7508,513766149,18%609,52
STB-110810,824706137,70%349,44
Pz.Kpfw. II Luchs4157,392086162,30%521,52
Type 3 Chi-Nu5137,681685949,15%180,47
TNH 105/10008453,205005944,07%284,66
B.U.G.I.6194,752055938,98%43,94
M3 Lee495,131315540,00%72,55
T-437453,554315554,55%590,00
Type 1 Chi-He4153,801935457,41%374,67
Progetto M40 mod. 6510951,134705438,89%458,96
Vz. 55101107,694895435,19%460,31
M18 Hellcat6528,603515349,06%751,20
T110E4101216,946495358,49%828,85
M4A3E8 Sherman6130,081595225,00%0,32
T7 Combat Car 254,601405048,00%95,86
Bat.-Châtillon 155 559914,496234944,90%717,17
Type 5 Ke-Ho484,461424837,50%1,40
Lorraine 155 mle. 518698,565534843,75%557,99
Renault NC-31161,321164452,27%172,67
T-26283,181264450,00%265,24
M5A1 Stuart4104,791724247,62%153,97
Spähpanzer SP I C7420,564224136,59%507,67
Type 5 Chi-Ri7442,054934047,50%472,36
Object 252U 8882,565773941,03%657,66
Type 97 Chi-Ha3162,661593834,21%309,02
Object 777 Version II 9827,835333652,78%589,87
Vickers Medium Mk. I137,63973551,43%91,38
P26/404183,972183545,71%291,23
14TP4139,872003141,94%276,59
M4A1 Revalorisé 8442,233613053,33%391,38
Pz.Kpfw. 38 (K) 5362,313612937,93%437,52
Sav m/434303,571692846,43%637,55
Leopard 1101153,145592853,57%769,90
GSOR the TANK 9719,964262733,33%415,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5319,193732751,85%590,26
TKS z n.k.m. 20 mm 299,082322642,31%300,60
AT-12130,71922138,10%290,44
40TP Habicha6528,153112045,00%855,73
DS PZInż5146,101892050,00%145,63
T-127 3215,002452035,00%533,06
Cromwell B 6348,353702050,00%434,00
Type 98 Ke-Ni3127,842641957,89%464,93
Carro d'assalto P.887479,063981833,33%345,48
Vz. 44-17548,565901855,56%591,56
Type 95 Ha-Go291,941471650,00%252,50
Type 2597 Chi-Ha3166,711451457,14%492,27
Chi-Ni267,851021330,77%66,24
CS-447329,253101258,33%364,09
Valentine3291,251931250,00%999,55
T6 Medium4242,732331145,45%364,65
Tiger 131 6363,802621010,00%261,94
Heavy Tank No. VI 6568,302431010,00%612,79
Löwe 8731,905151060,00%775,96
SU-122-44 7429,502741040,00%287,08
Dicker Max 6574,403171040,00%659,13
T26E5 8612,606201040,00%500,94
Bretagne Panther 6365,503281050,00%439,11
T78 6678,504311070,00%1079,37
ELC EVEN 90 8109,702171020,00%0,00
AMX Canon d'assaut 105 8333,401851010,00%44,19
AMX M4 mle. 49 Liberté 8429,204211050,00%321,71
Škoda T 245289,00290988,89%810,27
Ikv 1035240,89215966,67%548,16
Kanonenjagdpanzer 105 8473,44374944,44%274,16
Churchill Crocodile 6248,89344944,44%122,68
Straussler V–4/40 3201,22245922,22%482,67
Type 97 Te-Ke 2214,38324862,50%1016,01
WZ-120-1G FT 8626,25222812,50%340,10
M15/423316,57194757,14%849,28
KV-1SA 5211,14261728,57%126,51
43 M. Toldi III 3203,71258757,14%909,38
Renault Otsu188,00175666,67%377,27
ST vz. 394290,33250650,00%746,82
Pz.Kpfw. II Ausf. G3245,00268666,67%994,85
Waffenträger auf E 100100,00378633,33%0,00
T28 Concept 7493,17300650,00%467,83
Valiant 582,00170616,67%0,00
T1 Cunningham149,80118540,00%35,77
MS-1167,20143560,00%267,50
Strv S1 81043,00324540,00%813,38
M16/43 Sahariano 3294,40320520,00%544,99
Fantôme 9407,60508560,00%297,63
Vickers Medium Mk. III324,5081450,00%81,30
SU-76M40,0099475,00%261,00
Cavalier5217,00317450,00%338,89
BT-7 artillery 3133,00238450,00%322,92
AE Phase I 9187,504904100,00%261,00
LT vz. 383384,33317333,33%1570,02
Strv m/40L376,33172366,67%251,85
M14/412263,67153333,33%802,93
M415323,67173333,33%234,23
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6356,00415333,33%553,65
Convert. Medium Tank T3 3248,3316730,00%552,94
T-29 3333,3325530,00%952,73
Super Hellcat 7233,00282366,67%300,52
Kolohousenka123,502720,00%0,00
Fiat 30001217,00130250,00%985,89
7TP2162,0098250,00%416,55
10TP3181,509620,00%504,91
Pz.Kpfw. II2123,501552100,00%522,24
Panzerwagen 39 346,50238250,00%257,23
Cruiser Mk. III341,00117250,00%75,29
M8A14258,0019720,00%386,66
Gabler’s Destroyer 5165,50267250,00%298,37
T-45 2338,5033720,00%1744,46
A7E3 3177,00244250,00%499,83
Strv fm/211218,006321100,00%1445,52
LT vz. 352316,003091100,00%1502,33
Strv m/382103,008110,00%183,91
Pz.Kpfw. 35 (t)260,003710,00%41,29
Matilda4232,003801100,00%646,30
4TP1166,002281100,00%816,95
Vickers Mk. E Type B236,00881100,00%261,00
Sturmpanzer I Bison30,0001100,00%261,00
Leichttraktor10,001510,00%0,00
K-91-PT 990,004701100,00%261,00
T-116 30,002481100,00%261,00
T-50-2 60,008010,00%0,00
Valentine II 498,007471100,00%308,46
AMX ELC 901 60,0010610,00%0,00
TT-130M 9449,008910,00%94,42

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 12/01/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 12/01/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/04/2016
Gestopt: 25/05/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/08/2020
Gestopt: 06/09/2020