graph_grafit

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/12/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten123875284178
Gemiddelde tier7,709,009,8710,03
Overwinningen6111249,33%00,00%4452,38%8246,07%
Verloren6105749,29%2100,00%3845,24%9352,25%
Gelijkstand17061,38%00,00%22,38%31,69%
Gevechten overleefd2861923,10%00,00%2023,81%3921,91%
Tanks vernietigd866310,7010,50520,621230,69
Gedood / dood ratio0,910,500,810,88
Gezien1423451,1500,00510,611200,67
Schade toegebracht1.039,70221,001.810,151.886,67
Veroveringspunten491840,4000,0000,0080,04
Verdedigingspunten409080,3300,00590,70590,33
Ervaring552,20357,00692,71685,49
WN7964,0876,04978,03883,70
WN81224,46284,361399,781453,27
Totaal
Gevechten123875
Gemiddelde tier7,70
Overwinningen6111249,33%
Verloren6105749,29%
Gelijkstand17061,38%
Gevechten overleefd2861923,10%
Tanks vernietigd866310,70
Gedood / dood ratio0,91
Gezien1423451,15
Schade toegebracht1.039,70
Veroveringspunten491840,40
Verdedigingspunten409080,33
Ervaring552,20
WN7964,08
WN81224,46
Voorbije 24u
Gevechten2
Gemiddelde tier9,00
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,50
Gedood / dood ratio0,50
Gezien00,00
Schade toegebracht221,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring357,00
WN776,04
WN8284,36
Voorbije 7 dagen
Gevechten84
Gemiddelde tier9,87
Overwinningen4452,38%
Verloren3845,24%
Gelijkstand22,38%
Gevechten overleefd2023,81%
Tanks vernietigd520,62
Gedood / dood ratio0,81
Gezien510,61
Schade toegebracht1.810,15
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten590,70
Ervaring692,71
WN7978,03
WN81399,78
Voorbije 30 dagen
Gevechten178
Gemiddelde tier10,03
Overwinningen8246,07%
Verloren9352,25%
Gelijkstand31,69%
Gevechten overleefd3921,91%
Tanks vernietigd1230,69
Gedood / dood ratio0,88
Gezien1200,67
Schade toegebracht1.886,67
Veroveringspunten80,04
Verdedigingspunten590,33
Ervaring685,49
WN7883,70
WN81453,27
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten208000
Overwinningen13062,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren7335,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand52,40%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8138,94%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1390,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien4242,0400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.434,020,000,000,00
Veroveringspunten950,4600,0000,0000,00
Verdedigingspunten1510,7300,0000,0000,00
Ervaring830,300,000,000,00
Totaal
Gevechten208
Overwinningen13062,50%
Verloren7335,10%
Gelijkstand52,40%
Gevechten overleefd8138,94%
Tanks vernietigd1390,67
Gedood / dood ratio1,09
Gezien4242,04
Schade toegebracht1.434,02
Veroveringspunten950,46
Verdedigingspunten1510,73
Ervaring830,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen116,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren583,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd116,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,200,000,000,00
Gezien50,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht150,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring114,830,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen116,67%
Verloren583,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd116,67%
Tanks vernietigd10,17
Gedood / dood ratio0,20
Gezien50,83
Schade toegebracht150,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring114,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten668000
Overwinningen34050,90%00,00%00,00%00,00%
Verloren32849,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd29043,41%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6170,9200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,630,000,000,00
Gezien5660,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.419,370,000,000,00
Veroveringspunten8641,2900,0000,0000,00
Verdedigingspunten32414,8500,0000,0000,00
Ervaring724,720,000,000,00
Totaal
Gevechten668
Overwinningen34050,90%
Verloren32849,10%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd29043,41%
Tanks vernietigd6170,92
Gedood / dood ratio1,63
Gezien5660,85
Schade toegebracht1.419,37
Veroveringspunten8641,29
Verdedigingspunten32414,85
Ervaring724,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten606000
Overwinningen36960,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren21835,97%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand193,14%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd22136,47%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4840,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,260,000,000,00
Gezien7551,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.332,760,000,000,00
Veroveringspunten4710,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten5380,8900,0000,0000,00
Ervaring800,040,000,000,00
Totaal
Gevechten606
Overwinningen36960,89%
Verloren21835,97%
Gelijkstand193,14%
Gevechten overleefd22136,47%
Tanks vernietigd4840,80
Gedood / dood ratio1,26
Gezien7551,25
Schade toegebracht1.332,76
Veroveringspunten4710,78
Verdedigingspunten5380,89
Ervaring800,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten358000
Overwinningen24267,60%00,00%00,00%00,00%
Verloren11431,84%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14139,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3090,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,420,000,000,00
Gezien6871,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.679,340,000,000,00
Veroveringspunten2240,6300,0000,0000,00
Verdedigingspunten3250,9100,0000,0000,00
Ervaring928,050,000,000,00
Totaal
Gevechten358
Overwinningen24267,60%
Verloren11431,84%
Gelijkstand20,56%
Gevechten overleefd14139,39%
Tanks vernietigd3090,86
Gedood / dood ratio1,42
Gezien6871,92
Schade toegebracht1.679,34
Veroveringspunten2240,63
Verdedigingspunten3250,91
Ervaring928,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (506)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
AMX Chasseur de chars 8815,91598674747,22%951,93
SU-130PM 81324,14681347249,74%1369,81
T4991192,87708296251,32%1913,82
T675413,08338274149,25%882,84
Panhard EBR 105101371,45738264450,95%1782,49
T25 Pilot Number 1 8810,62603253246,76%923,47
Bat.-Châtillon Bourrasque 81559,73811176452,27%1908,72
Leopard 1102619,61713173152,17%2317,90
BT-7 artillery 3171,98233168350,74%563,75
Strv S1 81270,24568157248,54%1249,02
ELC EVEN 90 8534,33635151550,10%942,30
Cromwell6546,23458146650,89%1063,03
M446713,43551130950,73%1198,75
FV215b (183) 101676,94598126648,42%1231,65
T92 HMC101274,13567119347,86%1116,27
FV3046455,45341101549,06%690,96
Pz.Kpfw. I Ausf. C3205,1831399353,17%1062,49
Conqueror Gun Carriage101184,0251992944,13%865,86
VK 168.01 (P) 8992,5065392451,52%1087,34
IS-381040,7855791350,27%1154,35
CS-52 LIS 81305,4572990749,39%1517,79
KV-26663,0346090350,50%1120,59
AMX M4 mle. 49 Liberté 8967,4469787345,82%1021,71
T-549950,1747979242,05%808,67
Grille 15101330,7347779246,09%807,77
M48A5 Patton103146,3396577458,40%3227,76
Object 140101729,2269272047,92%1454,93
Object 274a 8947,7663071850,14%1052,17
M54 Renegade 81618,4689471854,74%1939,24
Hummel6579,1042367051,04%778,05
Rhm.-Borsig Waffenträger8881,2338565944,01%742,42
TVP T 50/51102260,6571465050,00%1964,56
T-448626,4040362847,77%672,08
T26E5 Patriot 81287,7585961753,48%1689,49
T 55A 91958,4490861656,98%2219,72
EMIL 1951 81213,4072359452,36%1313,04
T110E5103108,7796756158,47%2909,96
M127641,7637055246,74%734,41
M40/M438835,9333754647,44%867,81
AMX 13 F3 AM6576,4740854548,44%797,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4387,7334754149,35%1108,39
Tiger 131 6708,8454254152,87%1156,16
Conqueror91101,0245953549,35%931,53
T-62A101951,8172853352,16%1719,70
Chrysler K GF 8991,2268352251,34%1044,87
TS-5 81301,2175552052,88%1388,79
ShPTK-TVP 100 81139,6354651448,44%1171,78
IS7458,4332851345,61%412,65
M53/M5591221,4253150849,02%1245,22
FV215b 101754,8468450746,75%1382,28
T-345215,2623150046,80%381,92
ISU-1528681,0834749946,29%521,67
Bat.-Châtillon 155 559892,9049148347,20%791,03
Object 268102462,4464046750,11%1895,86
Bat.-Châtillon 155 58101041,2059745350,33%825,32
Strv 103-091381,6649845047,11%1106,44
G.W. E 100101114,8652744845,76%810,62
KV-856370,7026644542,02%380,27
FV4005 Stage II102126,8866244451,35%1779,96
Object 430U102522,5178444352,60%2468,39
43 M. Toldi III 399,4917843551,72%381,74
Bat.-Châtillon 12 t8850,1765043448,39%1696,08
Bat.-Châtillon 25 t101787,6063143146,87%1496,45
Excalibur 6764,3849043151,74%1148,61
G.W. Tiger (P)8863,8746842447,17%946,74
T-100 LT101734,6484842055,95%2549,89
122 TM 81207,1367441949,88%1319,62
SU-14-17646,0444741850,48%814,43
SU-86642,9347641748,92%866,23
UDES 038901,9142541541,20%779,33
Jagdpanther II8842,2445341249,51%770,46
T297804,2546840848,28%878,74
IS-6 B 81237,3775440748,89%1368,43
Lorraine 40 t 81681,4577040753,81%2178,45
SU-1527577,1733040448,76%645,82
G.W. Panther7740,7739740151,37%890,63
STG Guard 81097,1660239648,48%1197,61
T92 8351,6157239549,62%499,17
O-Ni7941,4568639452,03%1211,12
O-I6644,6347439353,69%1064,85
Achilles6521,5334239047,95%796,66
T3091549,4853038841,49%1243,14
Caernarvon8684,4639538748,84%619,71
AT 86529,3737938751,94%868,03
Waffenträger auf Pz. IV91080,1256338744,96%735,84
UDES 15/16101664,0266238548,31%1235,22
Object 261101216,2558138550,39%1038,44
Lorraine 155 mle. 518765,6151838346,48%795,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5611,1458437954,88%1993,05
Type 4 Heavy91280,6367037347,99%1099,74
T698717,6539037344,50%740,76
Maus101640,5872536550,96%1195,87
SU-855269,3920036042,22%393,08
XM551 Sheridan101290,8663135742,86%1369,30
FV217 Badger101574,1669935350,71%1066,05
SU-1006435,3931335046,00%581,61
KV-15300,6325835044,29%416,51
Jagdpanzer E 100101679,1958235048,57%1146,91
Lorraine 155 mle. 507503,9228034545,80%470,03
Kampfpanzer 50 t 91436,8771834349,56%1159,24
Nashorn6627,9034233846,75%974,26
T57 Heavy102046,6772033847,34%1566,64
121B 102879,0184433456,29%2667,61
AMX 13 909626,6943133152,57%877,95
T-103 81183,8557832747,09%1155,33
AMX AC mle. 488891,5055332550,46%881,54
T-34-17454,8133731946,39%491,25
Strv 103B101854,3963931753,94%1352,86
Cobra 92542,4981231756,47%2790,31
M10 RBFM 5662,5459131757,73%1461,39
AMX M4 mle. 54101543,1467431452,23%1114,34
AMX 30 1er prototype91216,4359931346,01%1065,87
Black Prince7579,1138630749,51%642,95
Type 5 Heavy101885,2076430651,31%1349,69
Tiger (P)7644,2961830358,09%784,06
E 100102001,1373029952,17%1563,55
IS-7102477,8984329652,36%2360,08
AT 158913,4749629646,62%859,35
AMX AC mle. 467439,0629629649,66%433,63
T-34-3 81252,7069129248,29%1538,06
KV-48674,3338529045,17%619,07
Sturer Emil7434,5527528942,91%372,98
T-1091058,4753328547,37%859,50
KV-4 Kreslavskiy 81062,7160728547,37%1117,14
M18 Hellcat6361,9626528450,00%457,07
AMX ELC bis5208,9826028446,48%521,14
Pz.Kpfw. VII101597,4867528348,41%1053,70
T25 AT7549,0230628242,55%510,59
M41 Walker Bulldog8693,5162228042,86%1198,16
HWK 30 8619,9152328050,71%969,64
Super Conqueror102742,5289027955,56%2473,04
WZ-114 91283,3760627845,32%1059,69
M24 Chaffee5507,6651627753,79%2264,32
Object 777 Version II 91459,8074827448,91%1289,24
T-50-2 6694,7563627356,04%2426,72
Type 586366,8029027147,23%536,03
T54E191152,5161427142,07%908,99
T25/27550,3732227046,67%610,21
Object 277102513,5888127054,44%2320,79
Jagdtiger91384,2270226750,19%1120,64
IS-M8726,4249726644,74%650,75
T71 DA7362,3534926549,43%560,53
A-436217,9922826244,27%185,29
Bat.-Châtillon 25 t AP91374,5274126052,69%1426,89
AMX 50 B102442,4369225852,71%1964,30
AMX 12 t6250,3929825745,14%445,69
Škoda T 256614,9546425653,91%1188,54
Ikv 90 Typ B7632,3938725347,04%769,85
Centurion Action X102239,8772125253,17%1938,86
T376724,5968724858,87%2635,17
T-34-856343,6526524541,22%413,87
Crusader 5.5-in. SP7566,9728924245,87%704,97
Škoda T 45 7985,6066424254,55%1287,95
WZ-1328924,6761424048,75%1802,43
Type T-345274,9624924047,08%599,63
113102073,6173824045,42%1742,59
Jagdpanther7533,5231323946,86%539,62
Leo7819,4564423748,95%1305,69
AMX 13 757427,4138323748,10%708,26
Panther7603,4440223452,56%850,68
Jagdpanzer IV6507,1334023048,70%803,11
Challenger7761,3541523046,52%901,77
VK 45.02 (P) Ausf. A8765,2655522749,34%739,94
Object 43092154,8878922451,34%2620,65
T28 Prototype8922,6747022345,29%858,40
T110E4102124,5069122249,55%1661,07
E 50 Ausf. M102654,3588222057,73%2534,13
FV1066 Senlac 8415,2949021947,03%586,36
AMX 30 B101548,4462921844,04%1199,32
Manticore10841,5252521848,17%838,65
Charlemagne 81191,1167921749,31%1024,66
CS-538821,2657521442,06%881,16
Hotchkiss EBR7480,1757221354,93%971,16
Mäuschen9951,3356420953,59%716,28
IS-5 (Object 730) 81049,9865820950,24%1148,83
Tiger II8831,6657220847,60%783,26
ARL 446447,6930320646,60%629,62
T-1506522,0035020649,51%753,41
O-Ho8906,5464020554,15%919,35
UDES 1691431,2074120548,78%1331,31
AMX 50 1008897,2655520445,59%856,36
Concept No. 5102798,4287420460,29%2404,40
Object 268 Version 4102793,8886320455,39%2371,34
ARL V396311,1424619948,74%398,93
A-447201,5725719642,86%55,84
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6725,3951619648,47%1326,94
AMX 50 Foch (155) 101680,9153319544,10%1062,52
Charioteer81000,2964719551,28%1118,91
T-437398,2536719352,33%473,72
CS-63101663,9864519148,69%1254,77
T110E3101606,5664719147,64%997,90
Panhard EBR 909753,1363819147,64%1019,62
Tortoise91472,2371719151,83%1211,91
212A91258,3667018845,74%1162,55
M66455,7331918748,66%525,79
P.44 Pantera81016,4254318746,52%1237,65
Prototipo Standard B91494,7270618749,20%1321,80
E 7591386,4461418748,66%1222,43
WZ-1317742,2445018543,78%1591,00
Object 705A101829,6772118550,81%1393,50
P.43 bis6559,7439918343,72%891,66
Leopard Prototyp A91306,0767518248,90%1152,23
K-91101300,0454518241,76%825,66
Chimera 81174,8375018254,95%1183,00
VK 30.01 (P)6502,4349418048,89%749,43
Panhard AMD 178B6385,4838718044,44%1008,55
Object 70591540,1975617847,75%1471,99
Panhard AML Lynx 6x68591,1961917754,24%961,67
UDES 14 Alt 581164,8274917659,09%1517,87
Object 70491468,0760517651,14%1191,23
Object 252U 81956,4593117549,71%2271,03
A46 6297,8741917552,57%781,00
P.43 ter7779,5044817350,29%1204,53
FV4004 Conway91233,5262517350,29%1044,68
Škoda T 5091175,3562917244,19%918,18
Panzer 58 Mutz 8830,9053117243,02%867,71
Sherman Firefly6692,7947217055,29%1386,54
T216174,0524817040,59%204,50
WZ-111 model 1-491786,3688016959,76%1949,17
M4A3E2 Sherman Jumbo6480,3440416946,75%798,92
KV-37539,8035416844,64%463,78
M3 Lee4149,5116916744,31%310,97
AT 77691,5839816653,61%831,23
AMX 50 Foch91549,2372316650,60%1474,18
VK 100.01 (P)81107,6075016656,63%1328,36
Churchill VII6438,4131816543,03%556,71
Konštrukta T-34/1007693,5259616152,17%1100,39
SU-10181062,1164116147,20%1169,97
IS-2 shielded 71022,8261316150,93%1300,51
M36 Jackson6371,7427116046,25%426,43
VK 45.02 (P) Ausf. B91353,9464815551,61%1359,90
Bishop5251,9019515543,87%345,43
11081008,8667115352,29%1138,64
Sherman III5303,9324915343,79%632,30
Durendal 102700,1287915253,95%2151,92
Vz. 55102523,3685414957,05%2198,46
STB-1101632,8467714953,02%1291,59
TVP VTU Koncept8799,9761214550,34%1006,63
T1 Heavy5376,3429714546,90%599,07
Object 907 101992,6679014555,86%1619,17
T9591837,8283814454,86%1722,36
Crusader6279,8224614242,25%619,68
AMX M4 mle. 457506,0149414250,00%530,19
T2881092,7073714160,28%1287,38
SU-100M17949,0561014143,26%1287,95
Tiger I7674,7161614055,71%786,41
Pz.Sfl. IVc5258,1322614053,57%469,97
Ikv 65 Alt II6504,0642113949,64%857,56
XM69 Hacker113283,38102113857,25%2709,40
VK 30.02 (M)6318,8826413640,44%331,25
ST-II102039,0466713548,89%1510,55
M4A1 Sherman5264,9526713448,51%527,05
IS-4102554,4986213452,24%2241,44
VK 16.02 Leopard5223,9224813336,84%464,07
VK 28.016228,9633013345,86%462,52
Strv 746727,8553313144,27%1321,85
IS-3A Peregrine 81445,1569112848,44%1371,76
KV-1S6637,5955012755,12%1176,79
M5A1 Stuart480,4019012150,41%98,74
Strv 81 8705,6551411940,34%672,49
60TP Lewandowskiego102528,5588811658,62%2087,37
59-166472,0038911646,55%1274,63
60G FT5414,2935311655,17%902,88
Object 260 102590,1393011558,26%2351,04
Škoda T 245222,3021111240,18%357,14
AMX 404116,0919011246,43%241,90
Churchill I5429,4534311243,75%743,94
M-V-Y101704,0475111247,32%1192,38
FV2078784,4955311041,82%746,77
Chieftain/T95 8845,9651411044,55%967,75
45TP Habicha7826,4158610942,20%932,37
ST-I91571,1781610960,55%1503,36
Rinoceronte101728,4968310848,15%1199,63
P.435318,1330610638,68%609,20
T-28461,9413010545,71%58,06
M415310,4724810548,57%358,44
StuG III Ausf. G5251,0819910246,08%367,10
IS-27622,1954010240,20%577,50
Archer5272,2719610144,55%410,44
MT-256525,3441310139,60%1642,00
VK 30.01 (H)5274,932699943,43%442,40
Pz.Kpfw. 38 (t)3152,811759853,06%422,37
Spähpanzer Ru 25191047,216819746,39%1574,72
Ikv 1035305,952429644,79%621,24
BDR G1 B5289,432509651,04%418,17
AMX 50 Foch B101414,086229654,17%949,10
CS-447849,706219444,68%1138,52
AMX 13 105 AM mle. 505258,982289349,46%407,37
VK 30.01 (D)6824,525169263,04%1790,78
Pz.Kpfw. II Luchs4218,842939152,75%735,79
GSR 3301 Setter7509,365269149,45%1033,93
Obsidian 81019,316699053,33%1176,57
Valentine3196,942188850,00%599,85
Grille5255,402208847,73%381,58
O-I Experimental5396,252948853,41%669,95
T26E4 SuperPershing 8824,976178855,68%969,61
Excelsior 5400,095068855,68%730,49
KV-5 8945,676278751,72%929,67
Type 6891407,927178645,35%1098,18
T1 Cunningham189,111498552,94%399,99
Strv m/425355,713828544,71%823,61
T3281220,147158551,76%1282,39
M10 Wolverine5295,442518450,00%532,63
AT 25223,692558451,19%352,00
E 5091745,468878460,71%1985,94
Spähpanzer SP I C7461,434938356,63%859,04
S-517729,614268246,34%758,66
Progetto M40 mod. 65102264,487888258,54%2225,03
A-20564,301528144,44%57,29
SU-122A5306,852238149,38%581,92
121101552,415507939,24%1041,09
AE Phase I 91527,296787954,43%1471,84
IS-2-II81391,637977848,72%1699,97
Char Futur 4 91344,885597842,31%1014,91
40TP Habicha6566,875397653,95%1028,22
M75197,633077653,95%603,39
Grant4194,672007352,05%504,36
Marder 38T4212,381787339,73%294,16
AMX 105 AM mle. 474175,891677345,21%403,81
CS-5991373,117577252,78%1336,83
Alecto4173,511887240,28%233,13
T-80473,751507247,22%69,66
VK 36.01 (H)6687,214517045,71%1100,66
M2 Medium Tank360,801257047,14%64,90
T-29 3304,913887055,71%1096,59
T28 Concept 7763,775387055,71%1017,22
P26/404309,932296836,76%690,56
TNH T Vz. 5191344,097576851,47%1108,41
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6511,974296851,47%1303,48
Controcarro 3 Minotauro101810,107926767,16%1278,34
Somua SAu 404191,412266657,58%447,38
B14144,512016546,15%202,73
SU-5471,061296549,23%130,75
T-116 3228,173266541,54%885,19
M2 Light2195,162476434,38%704,72
T404223,832196453,13%448,01
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4122,681876331,75%151,46
WZ-113G FT101484,326216251,61%830,29
KPz 3 Projekt 07 HK 91125,275986253,23%943,10
Emil II91746,668286152,46%1632,50
Wespe3125,101476147,54%292,86
T56 GMC3110,531336043,33%147,03
Kranvagn101719,426085945,76%1173,63
M-IV-Y 8867,294665846,55%752,53
AMX 67 Imbattable112765,568965745,61%1866,98
M5 Stuart486,611925642,86%29,98
FV230 Canopener101589,955915655,36%1051,71
Vz. 44-17727,805575545,45%742,44
SMV CC-678905,474315552,73%870,44
NC 70 Błyskawica101141,964495543,64%592,87
Type 4 Ju-To7905,736495550,91%1079,20
S35 CA5241,552775560,00%438,61
FV224 Chopper7746,075585554,55%770,34
Birch Gun4138,261595451,85%372,67
Durchbruchswagen 24108,221595438,89%23,07
BT-2283,92975335,85%139,75
Sexton II368,701075347,17%82,96
Semovente M43 Bassotto6830,964405240,38%1197,41
T803113037,219955253,85%2197,47
T-45 2114,002355152,94%436,02
Type 5 Chi-Ri7801,586134847,92%1136,46
Type 95 Heavy4139,441964854,17%327,35
Covenanter5153,102344850,00%356,73
Pz.Sfl. IVb4190,811824757,45%505,85
T2 Medium Tank261,281064643,48%80,68
WZ-131G FT6661,244084645,65%947,89
Valiant 5587,226794665,22%1482,10
WZ-111 Alpine Tiger 8773,375194641,30%643,91
M8A14156,561914546,67%206,69
ST vz. 394205,952234456,82%569,60
WZ-111 model 5A101913,207854452,27%1541,87
Type 3 Ju-Nu6920,596954459,09%1407,86
T23E3 7723,704634436,36%962,93
AMX 13 105101292,866564461,36%1587,38
M374223,701934353,49%668,03
Comet7753,456664252,38%1168,22
SU-76G FT4280,022304257,14%577,61
Löwe 8863,984324245,24%799,86
BT-7458,591214156,10%159,66
Pz.Kpfw. III Ausf. J4107,951804148,78%96,61
Controcarro 1 Mk. 291093,836344143,90%718,55
M4A3(76)W Sherman 6626,884104156,10%953,45
B.U.G.I.6721,985424047,50%1146,75
53TP Markowskiego8978,497523961,54%1105,84
TNH 105/10008983,387283958,97%1184,65
BZ-75101337,655073740,54%681,23
Rheinmetall Panzerwagen101187,546343745,95%1173,42
Lago4141,751993647,22%246,43
T-70359,721203644,44%39,71
Type 95 Ji-Ro6744,064203537,14%1076,32
T78 6929,666523565,71%1403,50
Object 268 Version V 101902,307473360,61%1440,26
Tiger-Maus 91122,345903250,00%774,00
Matilda4241,552683145,16%503,93
Type 2597 Chi-Ha394,571383050,00%163,56
M3G FT3196,131853053,33%502,59
LT vz. 383106,241712955,17%328,16
Sav m/434201,793202955,17%460,59
Type 95 Ha-Go242,71672825,00%0,00
Vickers Medium Mk. III391,571482846,43%148,19
KV-137897,826912864,29%1622,32
Cruiser Mk. II2221,702852766,67%1070,49
Type 71101679,115052737,04%875,83
T-463121,271612653,85%384,32
M7 Priest377,921172653,85%189,81
T26E3 Eagle 7 7854,044782634,62%906,01
D23104,881502552,00%245,03
M15/423237,962232450,00%631,76
SU-26358,92902441,67%32,24
T-60248,33982437,50%0,00
Cruiser Mk. III345,091032343,48%19,17
Valentine AT4163,131912356,52%367,93
Loyd Gun Carriage243,68902245,45%59,85
Vickers Medium Mk. I141,45822035,00%0,00
Stuart I-IV3104,001912065,00%357,87
SDP 44 Burza6716,704672055,00%1132,36
G.Pz. Mk. VI (e)260,85862040,00%111,91
Lorraine 39L AM336,741081952,63%151,25
DS PZInż5434,533591942,11%738,19
Churchill Crocodile 6776,007451984,21%1370,27
Marder II3117,221721861,11%285,19
Staghound Mk. III6609,116211872,22%1094,38
Cromwell B 6677,834841838,89%1007,32
KB-52 91030,176581844,44%1573,11
Carro d'assalto P.887835,384651668,75%1136,73
AMX 38353,381831656,25%147,01
T3 HMC263,941121650,00%96,39
Cruiser Mk. IV4139,251861637,50%186,15
Renault UE 573247,252201656,25%787,22
Pz.Kpfw. I258,631551662,50%230,52
Ikv 723173,672561553,33%421,03
TS-54 81491,936791553,33%1681,26
T-262104,93931435,71%284,15
Pawlack Tank6637,864761442,86%812,21
Somua SM 81377,144581421,43%1222,77
Pz.Kpfw. II2114,691631338,46%245,77
GSOR the TANK 91680,777121346,15%1598,02
Pz.Sfl. IC 4314,463771338,46%762,99
M4A1 FL 10 6584,776171346,15%796,76
M3 Stuart3143,421961241,67%379,64
Pz.Kpfw. III Ausf. E3197,672371258,33%598,17
T-26G FT2135,251321225,00%244,71
Renault FT AC270,581161258,33%159,35
Ho-Ri 3102415,834931241,67%1631,59
AT-FV230 Breaker111664,087501258,33%1024,19
MTLS-1G14 3223,832941233,33%709,92
AMX 13 (FL 11) 5297,173511241,67%649,80
WZ-132-110463,556701172,73%449,37
KV-1SA 5519,185881154,55%974,43
Patton the Tank 92037,369091163,64%2646,92
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8870,918641190,91%949,00
Pvlvv fm/42283,001211010,00%69,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5520,804371040,00%906,84
M16/43 Sahariano 3428,604401060,00%1189,58
StuG IV 5262,802121030,00%349,79
Fantôme 91372,104621050,00%1064,77
Renault Otsu124,2293955,56%119,02
Strv m/40L3183,56211944,44%496,80
Vickers Mk. E Type B2113,56134944,44%285,66
Panzerjäger I2155,67158933,33%418,39
Universal Carrier 2-pdr236,1172911,11%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3314,78349966,67%1640,37
Waffenträger auf E 100102925,78936977,78%2220,46
TS-60 91477,56636944,44%1237,82
T1 HMC240,3885862,50%221,57
Type 91 Heavy385,25180862,50%240,66
Vickers Medium Mk. II268,2994742,86%100,32
Pz.Kpfw. 35 (t)2120,43137728,57%406,51
AT-1264,4393757,14%135,08
Cruiser Mk. I159,8672728,57%34,51
Vz. 71 Tesák10606,00474771,43%651,05
Char de transition 6760,86465728,57%1017,55
Renault FT157,33134633,33%66,77
SU-1827,1764650,00%99,55
Windhund 8428,33340650,00%261,38
Object 265T 91993,33676666,67%1917,84
Strv m/38286,80183540,00%123,40
Gabler’s Destroyer 5299,00483560,00%756,53
Convert. Medium Tank T3 3361,40376540,00%930,95
Taschenratte111634,80762540,00%645,46
MKA 2209,40486580,00%874,51
L6/402183,753244100,00%694,55
D1265,25167475,00%295,68
Type 97 Te-Ke 2104,25315425,00%283,63
MS-1131,50127475,00%261,26
Lago M38 3429,00289425,00%938,63
L-60 2108,00249475,00%571,48
Renault FT 75 BS20,001930,00%0,00
Hotchkiss H35241,672093100,00%264,10
SDP 58 Kilana83131,001205333,33%4611,96
Black Prince II 7989,33683333,33%1187,12
Kolohousenka138,504120,00%0,00
Strv fm/211238,50504250,00%1428,82
Fiat 3000179,00121250,00%219,43
Renault NC-3110,001020,00%0,00
Leichttraktor169,504720,00%74,90
Panzerwagen 39 3231,0018920,00%819,91
T-34 with L-11 4187,5017920,00%314,17
Object 283 91184,50467250,00%1213,50
AMX ELC 901 6108,0015320,00%3,10
Pz.Kpfw. II Ausf. D 244,5017020,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2227,005191100,00%1581,83
4TP1104,0027010,00%267,24
ARMT 5982,009621100,00%2043,76
AMR 35 2212,003351100,00%1199,04
Straussler V–4/40 343,002041100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/12/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 28/07/2024
Gestopt: 01/09/2024
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 23/12/2022
Gestopt: 27/07/2024