grumbarus

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 29/09/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23812020253
Gemiddelde tier7,460,008,708,57
Overwinningen1269453,31%00,00%1155,00%11947,04%
Verloren1084145,53%00,00%840,00%12750,20%
Gelijkstand2771,16%00,00%15,00%72,77%
Gevechten overleefd649827,29%00,00%945,00%10039,53%
Tanks vernietigd216720,9100,0070,351280,51
Gedood / dood ratio1,250,000,640,84
Gezien284031,1900,0010,05930,37
Schade toegebracht1.245,490,001.068,90962,03
Veroveringspunten174460,7300,0000,00560,22
Verdedigingspunten133090,5600,0000,00140,06
Ervaring642,900,00572,95595,64
WN71264,310,00643,75611,78
WN81699,320,00890,23849,05
Totaal
Gevechten23812
Gemiddelde tier7,46
Overwinningen1269453,31%
Verloren1084145,53%
Gelijkstand2771,16%
Gevechten overleefd649827,29%
Tanks vernietigd216720,91
Gedood / dood ratio1,25
Gezien284031,19
Schade toegebracht1.245,49
Veroveringspunten174460,73
Verdedigingspunten133090,56
Ervaring642,90
WN71264,31
WN81699,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten20
Gemiddelde tier8,70
Overwinningen1155,00%
Verloren840,00%
Gelijkstand15,00%
Gevechten overleefd945,00%
Tanks vernietigd70,35
Gedood / dood ratio0,64
Gezien10,05
Schade toegebracht1.068,90
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring572,95
WN7643,75
WN8890,23
Voorbije 30 dagen
Gevechten253
Gemiddelde tier8,57
Overwinningen11947,04%
Verloren12750,20%
Gelijkstand72,77%
Gevechten overleefd10039,53%
Tanks vernietigd1280,51
Gedood / dood ratio0,84
Gezien930,37
Schade toegebracht962,03
Veroveringspunten560,22
Verdedigingspunten140,06
Ervaring595,64
WN7611,78
WN8849,05
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten26000
Overwinningen1453,85%00,00%00,00%00,00%
Verloren1038,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand27,69%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1038,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd200,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,250,000,000,00
Gezien120,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.383,270,000,000,00
Veroveringspunten110,4200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1033,9600,0000,0000,00
Ervaring702,580,000,000,00
Totaal
Gevechten26
Overwinningen1453,85%
Verloren1038,46%
Gelijkstand27,69%
Gevechten overleefd1038,46%
Tanks vernietigd200,77
Gedood / dood ratio1,25
Gezien120,46
Schade toegebracht1.383,27
Veroveringspunten110,42
Verdedigingspunten1033,96
Ervaring702,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten24000
Overwinningen1250,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1041,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand28,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd937,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien200,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.135,710,000,000,00
Veroveringspunten110,4600,0000,0000,00
Verdedigingspunten311,2900,0000,0000,00
Ervaring661,380,000,000,00
Totaal
Gevechten24
Overwinningen1250,00%
Verloren1041,67%
Gelijkstand28,33%
Gevechten overleefd937,50%
Tanks vernietigd150,63
Gedood / dood ratio1,00
Gezien200,83
Schade toegebracht1.135,71
Veroveringspunten110,46
Verdedigingspunten311,29
Ervaring661,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23000
Overwinningen1460,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren834,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand14,35%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd730,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd180,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien231,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht539,570,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten40,1700,0000,0000,00
Ervaring426,740,000,000,00
Totaal
Gevechten23
Overwinningen1460,87%
Verloren834,78%
Gelijkstand14,35%
Gevechten overleefd730,43%
Tanks vernietigd180,78
Gedood / dood ratio1,13
Gezien231,00
Schade toegebracht539,57
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten40,17
Ervaring426,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten18000
Overwinningen422,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren1372,22%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand15,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd316,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,1700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,200,000,000,00
Gezien201,1100,0000,0000,00
Schade toegebracht185,500,000,000,00
Veroveringspunten532,9400,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring164,390,000,000,00
Totaal
Gevechten18
Overwinningen422,22%
Verloren1372,22%
Gelijkstand15,56%
Gevechten overleefd316,67%
Tanks vernietigd30,17
Gedood / dood ratio0,20
Gezien201,11
Schade toegebracht185,50
Veroveringspunten532,94
Verdedigingspunten00,00
Ervaring164,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten345000
Overwinningen15043,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren18754,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand82,32%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11633,62%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1810,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,790,000,000,00
Gezien2480,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht776,610,000,000,00
Veroveringspunten4481,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten6621,9200,0000,0000,00
Ervaring518,530,000,000,00
Totaal
Gevechten345
Overwinningen15043,48%
Verloren18754,20%
Gelijkstand82,32%
Gevechten overleefd11633,62%
Tanks vernietigd1810,52
Gedood / dood ratio0,79
Gezien2480,72
Schade toegebracht776,61
Veroveringspunten4481,30
Verdedigingspunten6621,92
Ervaring518,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten601000
Overwinningen34657,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren24941,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd24640,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4770,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,340,000,000,00
Gezien6031,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht965,340,000,000,00
Veroveringspunten13902,3100,0000,0000,00
Verdedigingspunten13152,1900,0000,0000,00
Ervaring612,280,000,000,00
Totaal
Gevechten601
Overwinningen34657,57%
Verloren24941,43%
Gelijkstand61,00%
Gevechten overleefd24640,93%
Tanks vernietigd4770,79
Gedood / dood ratio1,34
Gezien6031,00
Schade toegebracht965,34
Veroveringspunten13902,31
Verdedigingspunten13152,19
Ervaring612,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten11000
Overwinningen654,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren545,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd654,55%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,1800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien90,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht689,450,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring201,910,000,000,00
Totaal
Gevechten11
Overwinningen654,55%
Verloren545,45%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd654,55%
Tanks vernietigd20,18
Gedood / dood ratio0,40
Gezien90,82
Schade toegebracht689,45
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring201,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (209)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Object 140102337,47823124954,52%2368,77
Jagdpanzer E 100102237,69653119848,00%1751,75
SU-122-44 71019,01655114654,36%1465,76
G.W. Tiger91579,33591106948,46%1618,30
M41 Walker Bulldog8801,4873572955,42%1603,99
VK 16.02 Leopard5608,1466769263,01%2461,65
Pz.Kpfw. I Ausf. C3225,1149263560,47%1301,57
T34 81228,9768961949,76%1456,82
E 7591797,4479359554,79%1884,50
SU-130PM 81739,4882553853,35%2039,21
G.W. E 100101645,5950849050,41%1554,95
E 100102333,4575445453,96%2065,25
Panther mit 8,8 cm L/71 81401,3180443756,29%2245,92
AMX 30 1er prototype92057,3080343353,12%2371,02
IS-381125,4658041049,76%1253,53
Jagdtiger91889,4277037755,97%1791,95
T-1091270,9370037751,19%1152,37
KV-856578,8637636549,59%928,01
FCM 50 t 81532,9087236558,90%2277,81
SU-15271184,0169435258,24%1810,19
G.W. Tiger (P)81284,6660734748,41%1586,30
T57 Heavy102425,5275234354,23%2151,73
AMX 13 9091105,2778933354,65%1819,14
leKpz M 41 90 mm GF 81039,9265132351,08%1947,03
E 5092093,1875931858,49%2414,17
IS7766,6042331445,54%949,10
T-5491588,2170230650,00%1707,60
Cromwell6900,4576428859,03%2142,57
G.W. Panther71060,9360827452,55%1413,54
E 25 7862,6761927450,73%1274,76
IS-7101779,0373525149,00%1402,66
T499788,8767323752,32%1054,66
WZ-1317941,9176922653,98%2243,61
Leopard Prototyp A91982,4187522456,70%2157,66
T54E191839,3285722259,46%2036,66
Type 3 Chi-Nu Kai 5395,4945421846,79%1040,91
T3281632,6886020856,73%2161,86
KV-15334,7926620647,57%519,93
Pz.Kpfw. T 25 5465,1957818852,13%1279,08
Dicker Max 6826,7659618754,55%1595,06
59-166975,1476618564,86%3822,27
VK 28.016649,4368518158,56%2158,32
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4261,4921117549,71%576,04
Tiger II81238,1277414954,36%1500,13
Bat.-Châtillon 25 t AP91963,7882814858,11%2560,89
Pz.Kpfw. II Luchs4174,7530014848,65%485,77
M18 Hellcat6673,1159414158,87%1265,70
T376802,6975714158,87%2641,74
Coccodrillo 102686,0592712951,94%2214,80
Hummel6780,9553911553,91%1256,90
T2 Light Tank 2347,1056311458,77%2053,24
T-284211,9520310546,67%493,91
FV3046813,3659910564,76%1800,73
Pz.Kpfw. III/IV5179,6222710447,12%281,04
AMX ELC bis5505,1051910348,54%1918,72
M40/M4381222,866049651,04%1263,00
Object 277102104,617599548,42%1766,84
Jagdpanther7825,465879454,26%1135,02
105 leFH18B2 5828,425849349,46%1883,07
Lorraine 155 mle. 507974,775959252,17%1378,17
T675401,314938859,09%921,82
M53/M559968,375598646,51%746,04
AMX 13 757815,717078246,34%1823,11
T26E4 SuperPershing 8531,824047647,37%458,78
M446792,124677651,32%1497,70
VK 36.01 (H)6659,835786946,38%1126,22
StuG III Ausf. G5245,221946841,18%316,44
Pz.Kpfw. III Ausf. J4104,151846850,00%95,71
Emil II92118,319626756,72%2251,37
T1 Cunningham1150,712836657,58%952,76
Emil I81735,639516560,00%2122,89
ARL 446971,586886556,92%2048,80
T-463117,521526451,56%356,12
T3 HMC2167,392596450,00%668,64
Marder II3166,411686440,63%306,97
Panther II81434,757186454,69%2101,77
VK 30.02 (M)6681,386496453,13%1412,52
Bat.-Châtillon 25 t101892,866686353,97%1696,65
ARL V396434,174126048,33%671,43
AMX 13 F3 AM6978,566305952,54%1630,22
Type 64 6823,837265959,32%2416,15
Grille5590,544725457,41%1452,00
Comet7958,407625066,00%1697,77
Renault UE 573193,622385054,00%560,36
Panther71289,148804957,14%2624,80
Leichttraktor185,731994955,10%313,24
M1271307,796304866,67%1905,43
Leo71054,447894553,33%1775,93
Strv m/425691,796284374,42%2327,80
TVP VTU Koncept81175,506924245,24%1750,76
Crusader6438,605184264,29%1521,01
T-602171,763694271,43%893,84
M415466,253974045,00%612,95
T2971795,3810023958,97%2888,11
Strv 746966,976693756,76%2093,81
Sturmpanzer I Bison386,141033542,86%68,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5222,853323444,12%362,14
Pz.Sfl. IVb4395,523233342,42%1197,13
Cruiser Mk. IV4166,032433243,75%330,20
M24 Chaffee5374,286303262,50%1359,85
Crusader 5.5-in. SP7711,524413129,03%862,21
O-I6828,505873043,33%1360,16
T56 GMC3223,502583056,67%713,30
Lorraine 155 mle. 518893,036013053,33%864,70
ST vz. 394421,115262850,00%1400,89
Škoda T 245751,186442853,57%3181,54
M374409,963752762,96%1705,56
AMX 12 t6347,195802748,15%751,19
Nashorn6827,745782748,15%1387,81
Pz.Kpfw. III Ausf. E3195,502042650,00%515,44
Churchill VII6646,405702536,00%987,90
M5 Stuart4193,363462548,00%408,95
Cruiser Mk. III358,24942532,00%0,42
Tetrarch 2224,883472568,00%1327,51
Škoda T 2561035,258942470,83%2550,66
Wespe3140,751962454,17%411,90
BDR G1 B5611,715172462,50%1418,64
M22 Locust 3329,214272441,67%1344,58
M3 Stuart393,911452347,83%185,20
D23147,771682245,45%374,76
Hotchkiss EBR7736,827462259,09%1824,30
B14109,321771942,11%53,52
Pz.Kpfw. 38 (t)3136,001651952,63%359,98
Sturer Emil7961,425651942,11%1278,27
Sturmpanzer II4304,781911861,11%997,45
O-I Experimental5895,477161752,94%1874,80
Covenanter5298,244931770,59%1179,96
E 50 Ausf. M101669,657701747,06%1345,87
AMX 404165,693931668,75%660,99
M2 Medium Tank376,881311650,00%107,67
Leopard 1101625,506741643,75%1030,18
Panhard AMD 178B6689,447471668,75%2718,81
Churchill I5511,605781560,00%1211,02
T-345500,144441442,86%1349,45
VK 30.01 (H)5111,792801435,71%0,59
ISU-15281101,936831464,29%1162,39
Renault FT AC2155,711401428,57%405,90
Pz.Kpfw. II2107,771601330,77%220,54
T-26274,851181353,85%228,67
Somua SAu 404154,923181369,23%407,73
43 M. Toldi III 3280,463961369,23%1607,84
Alecto4510,256051266,67%1902,33
Taschenratte112135,756131216,67%1003,93
Projet Louis 9954,175241225,00%990,25
Vickers Medium Mk. I193,731371136,36%281,10
Renault FT 75 BS2108,181161172,73%623,38
Vickers Mk. E Type B284,181311154,55%227,97
MS-11100,911391136,36%318,88
CS-67 Szakal111298,097561154,55%838,70
Universal Carrier 2-pdr283,271041127,27%95,40
LTP 3164,643051145,45%629,92
Strv m/40L3289,004411070,00%1264,55
AMX 105 AM mle. 474315,302361050,00%1143,01
Pz.Kpfw. 35 (t)247,33152977,78%261,00
T-34-856388,00552977,78%736,77
M7 Priest3197,44244944,44%412,01
T2 Medium Tank2135,33181966,67%742,56
AMX 38349,78105933,33%1,38
KV-26661,78641955,56%1225,62
Tiger I7377,88594862,50%426,35
AT-12172,38190837,50%504,87
SU-76M4103,63225850,00%111,55
AT 2591,63223837,50%0,00
AS-XX 40 t11973,13449812,50%355,11
Panzerjäger I2175,43200742,86%536,99
AMX 13 105 AM mle. 505540,00502785,71%1112,49
SU-85B4218,43219728,57%277,44
T404260,43336757,14%551,77
BZT-70 101994,86925771,43%1215,57
StuG IV 5349,29206714,29%664,03
Lorraine 39L AM3106,17140633,33%72,54
Renault FT1112,60152560,00%601,56
Hotchkiss H352103,202725100,00%523,00
D1289,20173580,00%404,93
Cruiser Mk. I194,40129540,00%253,63
Marder 38T4243,40418580,00%658,79
Pz.Kpfw. I272,40145560,00%250,25
T7 Combat Car 283,20234560,00%357,12
LT vz. 383133,50178450,00%363,81
M2 Light2114,50220450,00%315,76
SU-182364,25168475,00%2353,59
Type 2597 Chi-Ha3123,00180450,00%285,91
SU-122A5105,751894100,00%261,00
T28 Concept 71823,00797450,00%3278,55
BT-7 artillery 3116,75313475,00%433,45
SFAC 105 8526,75452425,00%173,15
Vickers Medium Mk. II218,3336333,33%0,00
LT vz. 352300,33300366,67%1746,95
Valentine AT452,334330,00%0,00
KV-1S6596,3335330,00%780,18
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6789,33765366,67%2708,41
MTLS-1G14 3476,67343333,33%2544,42
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2201,67504366,67%1127,19
ELC EVEN 90 8620,67541333,33%1026,42
T14 5168,00324250,00%144,91
Chi-Ni2247,00461250,00%1100,41
T1 HMC2159,5011120,00%781,71
Type 97 Te-Ke 2133,50174250,00%573,26
SU-54166,0014120,00%129,00
Loyd Gun Carriage2123,009320,00%562,71
T-70323,501582100,00%262,50
Rheinmetall Skorpion 8599,00550250,00%431,56
TKS z n.k.m. 20 mm 276,006310,00%122,95
M5A1 Stuart438,004441100,00%261,00
Sexton II30,001310,00%0,00
CS-63101170,0032610,00%533,25
MT-2560,004391100,00%261,00
AM 39 Gendron-Somua 2301,008431100,00%1348,77
M24E2 Super Chaffee 61018,0051610,00%2269,55

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 29/09/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/12/2014
Gestopt: 24/04/2015
Rol: Reservist
Toegetreden: 14/08/2015
Gestopt: 05/11/2016
Rol: Reservist
Toegetreden: 08/11/2016
Gestopt: 05/02/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/05/2015
Gestopt: 24/06/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/06/2015
Gestopt: 12/08/2015
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 20/09/2014
Gestopt: 23/11/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/07/2018
Gestopt: 10/12/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/03/2018
Gestopt: 11/06/2018
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 07/09/2014
Gestopt: 25/11/2014
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 18/01/2014