| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T110E4 | 10 | 1975,57 | 709 | 679 | 49,34% | 1409,88 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 1197,47 | 789 | 657 | 51,45% | 1560,84 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 634,42 | 585 | 614 | 46,74% | 1089,51 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1323,37 | 678 | 608 | 44,74% | 1444,77 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1736,99 | 746 | 318 | 42,45% | 1420,52 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1023,08 | 707 | 298 | 47,99% | 1157,06 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1146,65 | 594 | 267 | 43,45% | 1453,45 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1473,95 | 764 | 238 | 51,68% | 1399,98 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 699,62 | 700 | 234 | 56,41% | 2582,85 | |||||
| T-44 | 8 | 1158,59 | 807 | 220 | 55,45% | 1813,87 | |||||
| 59-16 | 6 | 584,87 | 656 | 213 | 47,89% | 1871,01 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 747,87 | 677 | 210 | 43,33% | 1047,69 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 1065,24 | 692 | 191 | 53,40% | 2095,27 | |||||
| M40/M43 | 8 | 979,91 | 604 | 176 | 43,18% | 897,74 | |||||
| Sherman VC Firefly | 6 | 1029,05 | 743 | 175 | 45,14% | 2039,68 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1765,89 | 748 | 172 | 48,84% | 1321,38 | |||||
| T-54 | 9 | 1270,26 | 753 | 171 | 47,95% | 1244,46 | |||||
| T30 | 9 | 1676,81 | 778 | 162 | 52,47% | 1567,16 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1564,63 | 760 | 160 | 43,75% | 1370,86 | |||||
| Emil II | 9 | 1635,86 | 833 | 152 | 47,37% | 1557,78 | |||||
| Emil I | 8 | 1307,87 | 847 | 151 | 59,60% | 1595,01 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1243,81 | 701 | 149 | 51,68% | 1379,56 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1478,07 | 775 | 148 | 52,70% | 1488,53 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1492,52 | 767 | 146 | 55,48% | 1465,61 | |||||
| Object 430 | 9 | 1624,48 | 775 | 144 | 43,06% | 1494,44 | |||||
| KV-4 | 8 | 1332,90 | 790 | 133 | 48,12% | 1675,45 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 681,83 | 564 | 133 | 61,65% | 1712,24 | |||||
| ST-I | 9 | 1321,25 | 726 | 122 | 40,98% | 1055,44 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1527,55 | 670 | 120 | 40,00% | 995,08 | |||||
| Leo | 7 | 943,01 | 659 | 111 | 53,15% | 1534,17 | |||||
| P.43 bis | 6 | 891,64 | 575 | 111 | 56,76% | 1977,54 | |||||
| T-34-85 | 6 | 886,26 | 664 | 109 | 48,62% | 1838,30 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1307,68 | 754 | 99 | 52,53% | 1397,73 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 1124,93 | 726 | 95 | 47,37% | 1330,25 | |||||
| T25/2 | 7 | 1016,47 | 685 | 94 | 52,13% | 1551,27 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1527,83 | 860 | 93 | 48,39% | 1897,55 | |||||
| M53/M55 | 9 | 837,82 | 632 | 79 | 53,16% | 684,03 | |||||
| M12 | 7 | 807,30 | 648 | 73 | 49,32% | 1109,46 | |||||
| Strv 74 | 6 | 828,51 | 475 | 69 | 50,72% | 1797,39 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1007,78 | 587 | 68 | 58,82% | 1721,93 | |||||
| T-43 | 7 | 887,65 | 713 | 66 | 53,03% | 1518,89 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1709,65 | 754 | 63 | 49,21% | 1232,65 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 1165,14 | 795 | 58 | 53,45% | 1658,94 | |||||
| KV-3 | 7 | 1427,04 | 845 | 56 | 42,86% | 1970,18 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1580,16 | 795 | 55 | 49,09% | 1317,53 | |||||
| M44 | 6 | 763,79 | 650 | 53 | 60,38% | 1375,73 | |||||
| Somua SM | 8 | 1274,38 | 837 | 45 | 51,11% | 1328,38 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 572,79 | 662 | 39 | 66,67% | 1619,50 | |||||
| BT-7 | 4 | 436,78 | 538 | 37 | 64,86% | 2209,74 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1282,74 | 717 | 35 | 51,43% | 1470,85 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 426,40 | 533 | 30 | 43,33% | 991,14 | |||||
| P.43 | 5 | 571,50 | 489 | 30 | 43,33% | 1446,30 | |||||
| Maus | 10 | 1618,07 | 793 | 29 | 44,83% | 1024,65 | |||||
| TS-5 | 8 | 1204,14 | 763 | 28 | 50,00% | 1243,21 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 1276,33 | 825 | 27 | 62,96% | 1570,98 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 899,92 | 659 | 26 | 53,85% | 1772,96 | |||||
| T-150 | 6 | 1009,00 | 762 | 24 | 62,50% | 2147,17 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 615,73 | 513 | 22 | 27,27% | 848,57 | |||||
| M41 | 5 | 277,95 | 277 | 21 | 33,33% | 154,04 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 659,30 | 549 | 20 | 55,00% | 2063,91 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 445,00 | 444 | 18 | 50,00% | 1832,33 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 1648,94 | 1078 | 18 | 66,67% | 3332,58 | |||||
| T6 Medium | 4 | 412,27 | 247 | 15 | 40,00% | 830,54 | |||||
| Object 430U | 10 | 1278,79 | 714 | 14 | 50,00% | 913,54 | |||||
| Lago | 4 | 731,14 | 586 | 14 | 50,00% | 3272,07 | |||||
| T-34 | 5 | 490,67 | 540 | 12 | 83,33% | 1521,75 | |||||
| Object 140 | 10 | 1012,00 | 760 | 12 | 58,33% | 797,18 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 928,38 | 416 | 8 | 0,00% | 961,09 | |||||
| T-50-2 | 6 | 630,43 | 591 | 7 | 28,57% | 1974,37 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 1956,14 | 513 | 7 | 14,29% | 1015,02 | |||||
| BT-5 | 3 | 464,67 | 446 | 6 | 50,00% | 1175,87 | |||||
| Cavalier | 5 | 518,25 | 447 | 4 | 50,00% | 1099,39 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 148,00 | 106 | 2 | 50,00% | 571,82 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 427,50 | 418 | 2 | 50,00% | 1310,60 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1924,00 | 1119 | 1 | 100,00% | 1774,42 | |||||
| T26E5 | 8 | 840,00 | 549 | 1 | 100,00% | 999,49 | |||||
| P26/40 | 4 | 478,00 | 180 | 1 | 0,00% | 994,37 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 431,00 | 482 | 1 | 100,00% | 2212,06 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 0,00 | 554 | 1 | 100,00% | 261,00 |
heromasters
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 9070 | 5 | 187 | 266 | ||||
| Gemiddelde tier | 8,15 | 6,00 | 7,98 | 8,30 | ||||
| Overwinningen | 4463 | 49,21% | 3 | 60,00% | 92 | 49,20% | 131 | 49,25% |
| Verloren | 4453 | 49,10% | 2 | 40,00% | 93 | 49,73% | 132 | 49,62% |
| Gelijkstand | 154 | 1,70% | 0 | 0,00% | 2 | 1,07% | 3 | 1,13% |
| Gevechten overleefd | 2717 | 29,96% | 1 | 20,00% | 66 | 35,29% | 98 | 36,84% |
| Tanks vernietigd | 7872 | 0,87 | 13 | 2,60 | 207 | 1,11 | 255 | 0,96 |
| Gedood / dood ratio | 1,24 | 3,25 | 1,71 | 1,52 | ||||
| Gezien | 11079 | 1,22 | 6 | 1,20 | 213 | 1,14 | 229 | 0,86 |
| Schade toegebracht | 1.213,63 | 1.767,00 | 1.366,11 | 1.314,88 | ||||
| Veroveringspunten | 7463 | 0,82 | 0 | 0,00 | 220 | 1,18 | 345 | 1,30 |
| Verdedigingspunten | 5868 | 0,65 | 77 | 15,40 | 248 | 1,33 | 278 | 1,05 |
| Ervaring | 704,54 | 1.163,00 | 776,35 | 752,87 | ||||
| WN7 | 1105,79 | 2792,38 | 1350,51 | 1165,91 | ||||
| WN8 | 1472,43 | 5267,24 | 1814,05 | 1546,22 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 9070 | |
| Gemiddelde tier | 8,15 | |
| Overwinningen | 4463 | 49,21% |
| Verloren | 4453 | 49,10% |
| Gelijkstand | 154 | 1,70% |
| Gevechten overleefd | 2717 | 29,96% |
| Tanks vernietigd | 7872 | 0,87 |
| Gedood / dood ratio | 1,24 | |
| Gezien | 11079 | 1,22 |
| Schade toegebracht | 1.213,63 | |
| Veroveringspunten | 7463 | 0,82 |
| Verdedigingspunten | 5868 | 0,65 |
| Ervaring | 704,54 | |
| WN7 | 1105,79 | |
| WN8 | 1472,43 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 5 | |
| Gemiddelde tier | 6,00 | |
| Overwinningen | 3 | 60,00% |
| Verloren | 2 | 40,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 1 | 20,00% |
| Tanks vernietigd | 13 | 2,60 |
| Gedood / dood ratio | 3,25 | |
| Gezien | 6 | 1,20 |
| Schade toegebracht | 1.767,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 77 | 15,40 |
| Ervaring | 1.163,00 | |
| WN7 | 2792,38 | |
| WN8 | 5267,24 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 187 | |
| Gemiddelde tier | 7,98 | |
| Overwinningen | 92 | 49,20% |
| Verloren | 93 | 49,73% |
| Gelijkstand | 2 | 1,07% |
| Gevechten overleefd | 66 | 35,29% |
| Tanks vernietigd | 207 | 1,11 |
| Gedood / dood ratio | 1,71 | |
| Gezien | 213 | 1,14 |
| Schade toegebracht | 1.366,11 | |
| Veroveringspunten | 220 | 1,18 |
| Verdedigingspunten | 248 | 1,33 |
| Ervaring | 776,35 | |
| WN7 | 1350,51 | |
| WN8 | 1814,05 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 266 | |
| Gemiddelde tier | 8,30 | |
| Overwinningen | 131 | 49,25% |
| Verloren | 132 | 49,62% |
| Gelijkstand | 3 | 1,13% |
| Gevechten overleefd | 98 | 36,84% |
| Tanks vernietigd | 255 | 0,96 |
| Gedood / dood ratio | 1,52 | |
| Gezien | 229 | 0,86 |
| Schade toegebracht | 1.314,88 | |
| Veroveringspunten | 345 | 1,30 |
| Verdedigingspunten | 278 | 1,05 |
| Ervaring | 752,87 | |
| WN7 | 1165,91 | |
| WN8 | 1546,22 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 64 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 23 | 35,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 40 | 62,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 1 | 1,56% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 15 | 23,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 39 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,80 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 49 | 0,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 1.515,73 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 55 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 20 | 0,31 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 629,09 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 64 | |
| Overwinningen | 23 | 35,94% |
| Verloren | 40 | 62,50% |
| Gelijkstand | 1 | 1,56% |
| Gevechten overleefd | 15 | 23,44% |
| Tanks vernietigd | 39 | 0,61 |
| Gedood / dood ratio | 0,80 | |
| Gezien | 49 | 0,77 |
| Schade toegebracht | 1.515,73 | |
| Veroveringspunten | 55 | 0,86 |
| Verdedigingspunten | 20 | 0,31 |
| Ervaring | 629,09 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 373 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 130 | 34,85% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 231 | 61,93% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 12 | 3,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 86 | 23,06% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 214 | 0,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,75 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 427 | 1,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 853,30 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 324 | 0,87 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 276 | 0,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 472,73 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 373 | |
| Overwinningen | 130 | 34,85% |
| Verloren | 231 | 61,93% |
| Gelijkstand | 12 | 3,22% |
| Gevechten overleefd | 86 | 23,06% |
| Tanks vernietigd | 214 | 0,57 |
| Gedood / dood ratio | 0,75 | |
| Gezien | 427 | 1,14 |
| Schade toegebracht | 853,30 | |
| Veroveringspunten | 324 | 0,87 |
| Verdedigingspunten | 276 | 0,74 |
| Ervaring | 472,73 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 41 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 15 | 36,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 24 | 58,54% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 2 | 4,88% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 14 | 34,15% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 36 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 1,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 15 | 0,37 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 1.925,49 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 127 | 3,10 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 48 | 1,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 637,37 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 41 | |
| Overwinningen | 15 | 36,59% |
| Verloren | 24 | 58,54% |
| Gelijkstand | 2 | 4,88% |
| Gevechten overleefd | 14 | 34,15% |
| Tanks vernietigd | 36 | 0,88 |
| Gedood / dood ratio | 1,33 | |
| Gezien | 15 | 0,37 |
| Schade toegebracht | 1.925,49 | |
| Veroveringspunten | 127 | 3,10 |
| Verdedigingspunten | 48 | 1,17 |
| Ervaring | 637,37 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen