ifIcatch

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 05/02/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5741415232657
Gemiddelde tier8,689,079,619,34
Overwinningen2634245,88%853,33%12955,60%34151,90%
Verloren3028552,75%746,67%9942,67%30546,42%
Gelijkstand7871,37%00,00%41,72%111,67%
Gevechten overleefd1363023,74%426,67%7030,17%17025,88%
Tanks vernietigd348320,6140,271800,784430,67
Gedood / dood ratio0,800,361,110,91
Gezien460500,8060,401630,706380,97
Schade toegebracht977,661.170,001.575,721.370,93
Veroveringspunten252310,4400,00390,172200,33
Verdedigingspunten93860,1600,0000,0020,00
Ervaring551,45653,53766,88740,40
WN7702,36628,591002,59904,16
WN8812,051110,891316,931185,41
Totaal
Gevechten57414
Gemiddelde tier8,68
Overwinningen2634245,88%
Verloren3028552,75%
Gelijkstand7871,37%
Gevechten overleefd1363023,74%
Tanks vernietigd348320,61
Gedood / dood ratio0,80
Gezien460500,80
Schade toegebracht977,66
Veroveringspunten252310,44
Verdedigingspunten93860,16
Ervaring551,45
WN7702,36
WN8812,05
Voorbije 24u
Gevechten15
Gemiddelde tier9,07
Overwinningen853,33%
Verloren746,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd426,67%
Tanks vernietigd40,27
Gedood / dood ratio0,36
Gezien60,40
Schade toegebracht1.170,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring653,53
WN7628,59
WN81110,89
Voorbije 7 dagen
Gevechten232
Gemiddelde tier9,61
Overwinningen12955,60%
Verloren9942,67%
Gelijkstand41,72%
Gevechten overleefd7030,17%
Tanks vernietigd1800,78
Gedood / dood ratio1,11
Gezien1630,70
Schade toegebracht1.575,72
Veroveringspunten390,17
Verdedigingspunten00,00
Ervaring766,88
WN71002,59
WN81316,93
Voorbije 30 dagen
Gevechten657
Gemiddelde tier9,34
Overwinningen34151,90%
Verloren30546,42%
Gelijkstand111,67%
Gevechten overleefd17025,88%
Tanks vernietigd4430,67
Gedood / dood ratio0,91
Gezien6380,97
Schade toegebracht1.370,93
Veroveringspunten2200,33
Verdedigingspunten20,00
Ervaring740,40
WN7904,16
WN81185,41
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten174000
Overwinningen6336,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren9353,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1810,34%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5330,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1010,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien720,4100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.449,970,000,000,00
Veroveringspunten1010,5800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1310,7500,0000,0000,00
Ervaring434,410,000,000,00
Totaal
Gevechten174
Overwinningen6336,21%
Verloren9353,45%
Gelijkstand1810,34%
Gevechten overleefd5330,46%
Tanks vernietigd1010,58
Gedood / dood ratio0,83
Gezien720,41
Schade toegebracht1.449,97
Veroveringspunten1010,58
Verdedigingspunten1310,75
Ervaring434,41
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten93000
Overwinningen4346,24%00,00%00,00%00,00%
Verloren4043,01%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1010,75%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3638,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd390,4200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,680,000,000,00
Gezien400,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht774,260,000,000,00
Veroveringspunten1181,2700,0000,0000,00
Verdedigingspunten860,9200,0000,0000,00
Ervaring542,680,000,000,00
Totaal
Gevechten93
Overwinningen4346,24%
Verloren4043,01%
Gelijkstand1010,75%
Gevechten overleefd3638,71%
Tanks vernietigd390,42
Gedood / dood ratio0,68
Gezien400,43
Schade toegebracht774,26
Veroveringspunten1181,27
Verdedigingspunten860,92
Ervaring542,68
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten11000
Overwinningen218,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren981,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd327,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,630,000,000,00
Gezien171,5500,0000,0000,00
Schade toegebracht475,640,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten413,7300,0000,0000,00
Ervaring202,270,000,000,00
Totaal
Gevechten11
Overwinningen218,18%
Verloren981,82%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd327,27%
Tanks vernietigd50,45
Gedood / dood ratio0,63
Gezien171,55
Schade toegebracht475,64
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten413,73
Ervaring202,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten85000
Overwinningen3844,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren4755,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2832,94%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd540,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien450,5300,0000,0000,00
Schade toegebracht598,810,000,000,00
Veroveringspunten770,9100,0000,0000,00
Verdedigingspunten180,2100,0000,0000,00
Ervaring456,610,000,000,00
Totaal
Gevechten85
Overwinningen3844,71%
Verloren4755,29%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2832,94%
Tanks vernietigd540,64
Gedood / dood ratio0,95
Gezien450,53
Schade toegebracht598,81
Veroveringspunten770,91
Verdedigingspunten180,21
Ervaring456,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6082000
Overwinningen291647,94%00,00%00,00%00,00%
Verloren314751,74%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand190,31%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd215535,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd38220,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,970,000,000,00
Gezien45010,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht943,130,000,000,00
Veroveringspunten100041,6400,0000,0000,00
Verdedigingspunten211093,4700,0000,0000,00
Ervaring660,090,000,000,00
Totaal
Gevechten6082
Overwinningen291647,94%
Verloren314751,74%
Gelijkstand190,31%
Gevechten overleefd215535,43%
Tanks vernietigd38220,63
Gedood / dood ratio0,97
Gezien45010,74
Schade toegebracht943,13
Veroveringspunten100041,64
Verdedigingspunten211093,47
Ervaring660,09
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1923000
Overwinningen86845,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren96850,34%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand874,52%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd69035,88%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10950,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,890,000,000,00
Gezien11040,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.220,780,000,000,00
Veroveringspunten17860,9300,0000,0000,00
Verdedigingspunten20631,0700,0000,0000,00
Ervaring560,670,000,000,00
Totaal
Gevechten1923
Overwinningen86845,14%
Verloren96850,34%
Gelijkstand874,52%
Gevechten overleefd69035,88%
Tanks vernietigd10950,57
Gedood / dood ratio0,89
Gezien11040,57
Schade toegebracht1.220,78
Veroveringspunten17860,93
Verdedigingspunten20631,07
Ervaring560,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten679000
Overwinningen33849,78%00,00%00,00%00,00%
Verloren32948,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand121,77%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd26238,59%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4470,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,070,000,000,00
Gezien3430,5100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.530,510,000,000,00
Veroveringspunten2080,3100,0000,0000,00
Verdedigingspunten5550,8200,0000,0000,00
Ervaring613,890,000,000,00
Totaal
Gevechten679
Overwinningen33849,78%
Verloren32948,45%
Gelijkstand121,77%
Gevechten overleefd26238,59%
Tanks vernietigd4470,66
Gedood / dood ratio1,07
Gezien3430,51
Schade toegebracht1.530,51
Veroveringspunten2080,31
Verdedigingspunten5550,82
Ervaring613,89
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (373)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Löwe 8916,46620622949,33%965,46
IS-6 8839,95586382146,30%806,74
Jagdpanzer E 100101377,73522327743,18%843,84
T26E4 SuperPershing 8800,57585262547,77%879,18
AMX 13 10510701,57473220741,41%550,46
Bat.-Châtillon 25 t101100,10515176743,97%711,70
T57 Heavy101304,84560159842,37%808,93
Bat.-Châtillon 155 5810883,41482159742,83%612,68
T110E5101048,05544136740,31%590,66
STG Guard 8936,2654096248,02%976,70
Lorraine 40 t 81029,8455690847,80%1118,87
FV215b (183) 101383,9355683343,94%868,89
Type 64 6352,1637783347,54%712,35
T110E3101350,1553082046,71%791,09
SU-130PM 81362,5573081451,35%1309,24
Grille 15101435,9556173346,79%869,15
Kpz. 3 GST Turm 81355,0069671249,72%1291,11
E 100101248,0460769144,57%825,34
Progetto M40 mod. 65101342,6753563444,16%845,26
AMX 13 909468,7141362740,03%429,82
IS-7101244,6459562346,23%873,00
IS-38894,0659758951,44%936,47
AMX M4 mle. 49 Liberté 8938,8860657145,36%966,78
T-100 LT10858,3165052544,38%826,64
TVP T 50/51101439,7361148147,61%1008,08
Maus101307,4462246245,24%833,35
Chrysler K GF 8907,1154742845,33%850,45
Type 5 Heavy101460,8956837038,92%832,20
Ho-Ri 3101806,7965036452,75%1123,89
Bat.-Châtillon 12 t8535,6263635647,47%834,86
60TP Lewandowskiego101462,7658830744,95%915,24
Conqueror9838,2252229744,44%534,91
Super Conqueror101200,3256928842,71%706,86
FV217 Badger101282,1452726446,21%735,51
Char Futur 4 91291,0457425547,45%983,64
M1039751,7555125438,19%435,08
Object 277101222,1457425044,80%784,98
AE Phase I 91160,7862624646,34%874,34
Waffenträger auf E 100101239,3348823734,18%574,56
Type 4 Heavy9901,9151323644,49%610,50
FV4005 Stage II101066,6949323145,02%611,07
T3091116,8050322649,56%810,05
Bat.-Châtillon 155 559701,1142322639,38%482,69
T-103 8866,8750522652,21%821,87
M48A5 Patton101765,3775522548,89%1320,84
Object 268 Version 4101313,4049622343,50%741,07
Hirschkäfer111774,7673020352,22%1107,62
Bat.-Châtillon 25 t AP9744,7446118641,40%508,99
G.W. Panther7545,4143818647,85%531,42
CS-52 LIS 8998,9367317949,16%1066,34
Strv 103-091271,1748317746,33%986,46
PTZ-78112030,6276217745,76%1093,81
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8413,2440517634,66%166,16
O-Ho8742,2645217547,43%618,75
T9591222,4171617552,57%933,68
M40/M438711,2747016743,71%583,11
T-109922,5665716547,27%755,90
Rhm.-Borsig Waffenträger8745,5756316450,00%610,16
ELC EVEN 90 8520,3763616445,12%855,70
STB-1101204,8949416243,83%736,12
IS-2 shielded 7880,9053816251,23%1080,36
Object 140101333,3855215944,03%899,65
E 65 Zwilling 81301,3379415954,09%1176,81
Kranvagn101403,9960115848,73%912,26
KV-856495,4551215861,39%814,67
GSOR 1006 Scheme 79970,8661515846,20%715,67
Gonsalo 81058,4062415448,05%910,31
T297463,4549314847,30%366,35
Tortoise9906,7159814545,52%508,32
Lorraine 155 mle. 518550,7635814443,75%431,59
WZ-113G FT101712,1765614441,67%929,19
Panhard EBR 10510556,0042214139,72%376,02
Caernarvon8796,2849913747,45%790,59
Type 6191057,7953613644,85%847,93
T28 Prototype8811,4253913640,44%685,92
Obsidian 8861,3457813445,52%859,54
LPT-67 Šelma9550,1256113246,97%553,27
T-448657,9951112742,52%629,31
UDES 1691248,7755812647,62%1034,33
Jagdtiger91037,8257712440,32%585,86
Mäuschen9961,5259312342,28%656,59
AMX 50 Foch (155) 101502,3168312154,55%1001,29
T328578,7948711935,29%365,08
SU-1006509,6037211650,00%785,31
XM69 Hacker111514,9668811443,86%799,83
T28 Concept 7605,0748811449,12%719,27
Emil II91178,7064811146,85%899,38
Rinoceronte101454,1958311140,54%920,13
E 5091157,3865011148,65%945,98
50TP Tyszkiewicza91313,4573811051,82%1121,79
T288972,0363610945,87%862,44
Panhard AML Lynx 6x68396,5144010636,79%445,27
Jagdpanzer IV6304,2234710545,71%341,91
Panhard AMD 178B6217,9828010544,76%389,14
FV229 Contender91462,4677010548,57%1153,94
Jagdpanther7390,2438310438,46%246,05
Ares 8591107,0176610447,12%943,48
TVP VTU Koncept8717,2949610243,14%749,15
Leopard 1101399,9462010148,51%970,98
Emil I81030,1657310045,00%1024,02
AMX 12 t6153,2437010045,00%178,39
T54E19801,6958810050,00%599,53
VK 100.01 (P)8854,3964910045,00%746,36
Concept No. 5101408,856719650,00%980,08
M41 Walker Bulldog8331,524819546,32%379,47
FV601 Saladin8715,165199546,32%679,57
FV227 Conceiver8910,456089547,37%840,60
Type 6891356,317189344,09%1009,02
Type 578881,586319246,74%735,59
Škoda T 509986,646339048,89%803,25
Leopard Prototyp A91068,645989040,00%735,79
T34 8352,352558935,96%90,56
Prototipo Standard B9987,485758854,55%813,46
O-Ni7648,925488648,84%662,98
T25/27593,845258652,33%737,48
SU-855258,993218551,76%441,78
Ferdinand8915,645528544,71%831,30
Carro da Combattimento 45 t 101472,926918453,57%1045,87
T1 Cunningham149,811408345,78%71,73
Progetto C50 mod. 6691307,907598351,81%1140,77
T26E5 Patriot 8704,255148145,68%678,68
P.43 ter7607,503428041,25%731,21
Strv 103B101228,734827944,30%673,65
Super Hellcat 7581,854297843,59%619,84
SU-1018480,214067738,96%257,81
T376287,784787751,95%610,33
M53/M559685,764787648,68%524,05
T-549858,566227546,67%716,85
AT 158702,215877347,95%544,38
T-34-28799,146017263,89%1022,97
Vz. 64 Blesk8555,925847247,22%758,18
Lorraine 155 mle. 507383,653337237,50%193,84
STA-18555,345037146,48%527,84
53TP Markowskiego8796,565597050,00%758,00
T-1506676,534557045,71%980,18
Waffenträger auf Pz. IV9646,214297031,43%238,77
Hotchkiss EBR7314,112717038,57%367,75
Ikv 90 Typ B7606,804296944,93%696,45
Cruiser Mk. II285,771146934,78%120,68
E 759818,775676940,58%505,73
Hummel6353,383386847,06%355,74
T110E4101380,885166743,28%790,09
IS-4101276,055386640,91%725,37
P.44 Pantera8893,634176547,69%946,02
Type 4 Ju-To7771,634846341,27%705,45
UDES 14 Alt 58874,186206253,23%973,64
Ares 90101532,807816056,67%1084,20
Progetto CC55 mod. 5481208,416875944,07%1137,86
Vz. 60S Dravec 101141,366415841,38%491,52
E 50 Ausf. M101429,866865841,38%966,43
Leo7583,494075742,11%653,96
Valentine3112,491655745,61%202,47
SU-100M17522,093815749,12%529,18
Pz.Kpfw. 5581241,967465644,64%988,54
Pz.Kpfw. T 25 5143,632215650,00%180,51
ST-I9927,824385549,09%682,81
Type 5 Chi-Ri7580,964485440,74%673,64
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4119,351905448,15%116,98
Ikv 65 Alt II6374,832785446,30%495,27
P.43 bis6537,465415251,92%953,58
UDES 038702,174455244,23%579,82
Konštrukta T-34/1007554,005125050,00%674,30
T-34-856428,004745050,00%646,58
O-I6451,824824961,22%688,11
FV230 Canopener101563,356004932,65%824,21
Ikv 1035171,482224854,17%269,10
Ho-Ri 28866,604934835,42%717,60
AT 77584,575654753,19%609,38
AMX 65 t8987,386824742,55%1027,57
T1 Heavy5197,043124643,48%150,54
WZ-111G FT91315,966594645,65%844,14
G.W. Tiger (P)8760,225304548,89%721,31
Sturmpanzer II4160,181944447,73%346,07
T71 DA7312,704824440,91%361,29
LTTB8455,985004447,73%626,37
IS-2-II8687,365994452,27%691,27
Type 3 Ju-Nu6695,126204348,84%889,31
STK-2111635,147144238,10%837,27
FV224 Chopper71031,126944245,24%1179,23
M66228,153384143,90%108,49
T 55A 9951,955654139,02%637,45
Cromwell6398,185044052,50%639,24
G.W. Tiger9996,785414045,00%765,44
Ho-Ri 191388,777363966,67%1138,72
KV-37533,825563850,00%546,18
Pz.Sfl. IVc5251,333403652,78%457,03
FSV Scheme A7509,615503655,56%660,36
M56 Scorpion 7759,754903650,00%915,64
M3 Stuart369,801523551,43%113,82
SU-1527352,462983540,00%203,92
Churchill VII6574,544573548,57%910,61
Panhard EBR 909400,895243571,43%576,31
Staghound Mk. III6395,153023444,12%466,08
Tiger I7655,785633246,88%664,71
Strv 746560,005223256,25%1107,85
Black Prince7624,195443243,75%635,88
Cruiser Mk. I123,97733243,75%30,80
Grille5226,722823243,75%257,47
WZ-111-1G FT81266,477053243,75%1251,13
Charioteer8547,504233246,88%382,22
121B 101186,476423262,50%969,90
Black Rock 111210,666693234,38%493,83
T-345171,903153145,16%230,20
M10 Wolverine5272,163213154,84%472,51
AMX M4 mle. 457500,064953145,16%433,89
SDP 58 Kilana8838,845043135,48%586,01
Executor111608,237813151,61%917,90
Crusader6259,733923060,00%690,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5171,772953053,33%310,68
FV4004 Conway91541,255862857,14%1360,59
Taschenratte111321,368262846,43%568,43
Carro d'assalto P.887776,416312748,15%851,33
FV2078569,115102744,44%448,78
M446492,045052751,85%752,90
T-46381,881502646,15%140,91
AMX 13 757413,855752646,15%718,83
Object 43091755,818482650,00%1515,57
Ares 758869,887462650,00%930,92
AMX ELC bis5125,243812556,00%307,82
M10 RBFM 5310,203112556,00%512,18
Škoda T 177515,754652441,67%810,18
ISU-1528600,173902433,33%319,77
Sturer Emil7554,884482458,33%674,02
AMX 40483,831952330,43%33,53
M3 Lee4145,832612352,17%372,02
M127524,095592360,87%622,97
Pz.Kpfw. 38 (t)394,231382236,36%81,52
AMX 38355,822082245,45%55,54
Semovente M43 Bassotto6453,713682147,62%525,63
M5 Stuart456,861832142,86%28,34
40TP Habicha6301,052982030,00%257,36
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.453,753372050,00%90,63
M46 Patton91268,158592070,00%1137,87
Windhund 8993,455152040,00%730,17
WZ-120-1G FT 8796,105692065,00%775,95
StuG III Ausf. G5104,581941931,58%2,04
M2 Light257,261291942,11%19,93
M2 Medium Tank365,841741942,11%17,74
LTP 361,581881942,11%34,76
WZ-1209616,003131822,22%271,35
45TP Habicha7540,174281833,33%397,93
T-34-2G FT7914,725321833,33%1044,94
Type 71101957,948191850,00%1266,08
T499999,506961844,44%1398,45
GSOR the TANK 9809,835661844,44%514,96
TS-54 81108,788741866,67%1181,62
T-34-17672,765061782,35%1013,29
Škoda T 256494,474791758,82%948,47
Controcarro 1 Mk. 291131,767621752,94%895,45
M26 Pershing8456,294721741,18%325,21
Renault NC-31124,00791553,33%113,66
Type 586555,403151540,00%823,00
SDP 44 Burza6524,003681520,00%596,99
Type 3 Chi-Nu Kai 5230,402911533,33%339,35
Pz.Kpfw. 35 (t)263,431221450,00%145,69
M36 Jackson6419,434191442,86%468,54
Bishop5143,002111450,00%124,32
M24E2 Super Chaffee 6507,794151428,57%1199,77
Strv m/425205,773451361,54%462,81
TNH 105/10008613,854351330,77%364,83
SMV CC-567729,384841353,85%859,35
Tiger II8230,544891353,85%167,87
CS-6310740,545841338,46%278,00
Comet7272,693391346,15%207,67
SDP 57 Gowika71038,626121353,85%1324,06
AMX M4 mle. 5191585,698761361,54%1454,56
KV-220-2 5345,314921361,54%577,32
Valiant 5639,547261353,85%1492,94
Type 4 Chi-To6551,255021250,00%907,41
UDES 15/16101190,424531233,33%572,32
AMX M4 mle. 54101730,177091233,33%973,66
AEC Armoured Car5651,004001275,00%1680,81
leKpz M 41 90 mm GF 8609,335971241,67%966,57
VK 36.01 (H)6371,823991145,45%382,18
ARL 446419,732511127,27%431,94
Leichttraktor141,45791127,27%0,00
WZ-131G FT6710,275681163,64%1283,03
Panther II8444,004161136,36%235,88
Sav m/43464,001451040,00%9,96
MS-113,70261020,00%0,00
Object 283 9815,706711060,00%693,70
Kanonenjagdpanzer 105 8808,905631050,00%647,68
Škoda T 27 8782,504531040,00%673,91
Strv S1 8980,305121080,00%951,90
SU-122-44 7852,003791050,00%954,68
Caernarvon Action X 8838,905201040,00%755,53
TS-5 81032,205881030,00%779,89
AMX Canon d'assaut 105 8506,703231030,00%209,61
Škoda T 245295,89191933,33%503,84
T-28448,22231955,56%146,40
M415238,56322955,56%282,79
FV3046484,33478966,67%867,13
Black Prince II 71131,44786944,44%1333,60
Renault FT16,7575862,50%194,21
Lago456,75166862,50%213,18
S-517424,50389850,00%346,32
Type 95 Heavy4171,50259837,50%318,72
SMV CC-678525,38488850,00%370,92
Ho-Ri Shugo111296,50540825,00%532,17
Marder 38T4165,00192837,50%147,18
ARL V396345,50287850,00%492,73
Excalibur 6537,38250825,00%587,25
B1490,14173728,57%4,60
T207928,00652742,86%1212,98
AMX ELC 901 6326,14295714,29%560,23
SDP 40 Zadymka5777,00535683,33%1875,53
Mitsu 1085420,83266616,67%487,14
Challenger7561,1724460,00%470,48
T-29 370,00155616,67%3,10
Matilda Black Prince 5143,17115616,67%56,74
Cromwell B 6737,67613666,67%1464,60
Vickers Medium Mk. I17,4049560,00%164,93
Vickers Medium Mk. II220,4076560,00%179,76
IS7696,40335540,00%626,79
Hotchkiss H35278,202855100,00%356,17
T-26256,002045100,00%273,70
59-166471,60295540,00%987,64
T2 Medium Tank228,80176580,00%261,56
60G FT5784,00578560,00%1778,36
Cruiser Mk. III329,6078540,00%0,00
AT 86455,20387560,00%657,45
BZ-587586,20363520,00%462,62
Nashorn6410,20452580,00%665,79
Versuchspanzer 579902,0030550,00%473,06
T7 Combat Car 222,40114560,00%204,70
Bretagne Panther 6562,80567580,00%932,30
Panther7645,50615450,00%786,39
Vz. 44-171713,5011944100,00%3183,96
Type 2597 Chi-Ha356,50142450,00%86,70
Controcarro 3 Minotauro101923,751066475,00%1214,93
Marder II3161,00330475,00%529,24
BZ-7510889,5046040,00%312,03
Object 4168279,75404450,00%171,55
Patton the Tank 91021,75449425,00%649,73
Stitch 81902,00977475,00%2433,79
BT-7 artillery 3217,25238475,00%854,07
Fantôme 9562,00884475,00%496,72
TKS z n.k.m. 20 mm 2117,002713100,00%599,92
Renault Otsu193,33173333,33%172,83
Strv m/40L3106,00141366,67%346,19
Churchill I5224,0024930,00%187,46
M5A1 Stuart447,33178333,33%0,00
Panzerjäger I272,33139333,33%12,47
T56 GMC353,33100333,33%0,00
Tiger 131 6767,00537366,67%1281,23
Light Mk. VIC 235,33115333,33%0,00
P26/404111,0016720,00%18,36
T1 HMC20,00820,00%0,00
CS-447835,5028620,00%920,30
SU-86562,5030220,00%514,46
T3 HMC227,002920,00%0,00
KV-150,006720,00%0,00
MT-2561058,008022100,00%3231,40
T14 5220,0025810,00%151,63
Strv fm/211167,0012610,00%654,93
Fiat 3000160,003910,00%31,25
Sturmpanzer I Bison30,004510,00%0,00
Type 97 Te-Ke 249,0015610,00%0,00
CS-5382048,0086310,00%3186,18
S35 CA5289,003181100,00%578,32
M4 Improved 5642,006451100,00%1820,54
LTG7169,0016710,00%35,98
IS-M8419,0018210,00%156,32
T-50-2 60,0012510,00%0,00
VK 168.01 Mauerbrecher 80,0014510,00%0,00
T-45 2322,0028210,00%1470,94
L-60 210,006010,00%0,00
MTLS-1G14 30,003810,00%0,00
SU-100Y 6437,0011810,00%388,17
T78 61339,0010101100,00%2345,19
M4A1 Revalorisé 8134,004611100,00%261,00
43 M. Toldi III 3127,004501100,00%569,23
Brennos 8600,0016110,00%319,49

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 05/02/2025
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 22/11/2024
Gestopt: 03/02/2025
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 22/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 12/03/2024
Gestopt: 19/11/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/05/2021
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 12/05/2021
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 10/09/2015
Gestopt: 09/05/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/12/2020
Gestopt: 30/12/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/07/2015
Gestopt: 28/08/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/05/2018
Gestopt: 12/11/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/11/2019
Gestopt: 16/12/2020
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 01/01/2021
Gestopt: 07/05/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/11/2019
Gestopt: 14/11/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/04/2014
Gestopt: 10/05/2015