igorevs_92

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 26/09/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7790101053
Gemiddelde tier7,240,008,208,08
Overwinningen3824549,09%00,00%550,00%2547,17%
Verloren3854649,48%00,00%550,00%2750,94%
Gelijkstand11101,42%00,00%00,00%11,89%
Gevechten overleefd2279929,27%00,00%330,00%1732,08%
Tanks vernietigd550420,7100,0040,40300,57
Gedood / dood ratio1,000,000,570,83
Gezien586270,7500,0040,40190,36
Schade toegebracht856,610,00582,60770,96
Veroveringspunten726200,9300,0000,00691,30
Verdedigingspunten243410,3100,0000,00410,77
Ervaring422,210,00371,00408,81
WN7873,900,00498,20678,06
WN8972,770,001324,29878,72
Totaal
Gevechten77901
Gemiddelde tier7,24
Overwinningen3824549,09%
Verloren3854649,48%
Gelijkstand11101,42%
Gevechten overleefd2279929,27%
Tanks vernietigd550420,71
Gedood / dood ratio1,00
Gezien586270,75
Schade toegebracht856,61
Veroveringspunten726200,93
Verdedigingspunten243410,31
Ervaring422,21
WN7873,90
WN8972,77
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten10
Gemiddelde tier8,20
Overwinningen550,00%
Verloren550,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd330,00%
Tanks vernietigd40,40
Gedood / dood ratio0,57
Gezien40,40
Schade toegebracht582,60
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring371,00
WN7498,20
WN81324,29
Voorbije 30 dagen
Gevechten53
Gemiddelde tier8,08
Overwinningen2547,17%
Verloren2750,94%
Gelijkstand11,89%
Gevechten overleefd1732,08%
Tanks vernietigd300,57
Gedood / dood ratio0,83
Gezien190,36
Schade toegebracht770,96
Veroveringspunten691,30
Verdedigingspunten410,77
Ervaring408,81
WN7678,06
WN8878,72
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten263000
Overwinningen10539,92%00,00%00,00%00,00%
Verloren15157,41%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand72,66%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5621,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1770,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien3211,2200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.596,540,000,000,00
Veroveringspunten970,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten1660,6300,0000,0000,00
Ervaring448,110,000,000,00
Totaal
Gevechten263
Overwinningen10539,92%
Verloren15157,41%
Gelijkstand72,66%
Gevechten overleefd5621,29%
Tanks vernietigd1770,67
Gedood / dood ratio0,86
Gezien3211,22
Schade toegebracht1.596,54
Veroveringspunten970,37
Verdedigingspunten1660,63
Ervaring448,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten57000
Overwinningen1933,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren3459,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand47,02%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1424,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,720,000,000,00
Gezien921,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.066,630,000,000,00
Veroveringspunten1853,2500,0000,0000,00
Verdedigingspunten110,1900,0000,0000,00
Ervaring392,040,000,000,00
Totaal
Gevechten57
Overwinningen1933,33%
Verloren3459,65%
Gelijkstand47,02%
Gevechten overleefd1424,56%
Tanks vernietigd310,54
Gedood / dood ratio0,72
Gezien921,61
Schade toegebracht1.066,63
Veroveringspunten1853,25
Verdedigingspunten110,19
Ervaring392,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen428,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren1071,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd321,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd80,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,730,000,000,00
Gezien211,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht621,790,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring272,930,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen428,57%
Verloren1071,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd321,43%
Tanks vernietigd80,57
Gedood / dood ratio0,73
Gezien211,50
Schade toegebracht621,79
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring272,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen233,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren350,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand116,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd233,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien132,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht339,000,000,000,00
Veroveringspunten345,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring195,670,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen233,33%
Verloren350,00%
Gelijkstand116,67%
Gevechten overleefd233,33%
Tanks vernietigd20,33
Gedood / dood ratio0,50
Gezien132,17
Schade toegebracht339,00
Veroveringspunten345,67
Verdedigingspunten00,00
Ervaring195,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4317000
Overwinningen219750,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren212049,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd158936,81%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd28750,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,050,000,000,00
Gezien49421,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.097,380,000,000,00
Veroveringspunten81951,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten186084,3100,0000,0000,00
Ervaring569,330,000,000,00
Totaal
Gevechten4317
Overwinningen219750,89%
Verloren212049,11%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd158936,81%
Tanks vernietigd28750,67
Gedood / dood ratio1,05
Gezien49421,14
Schade toegebracht1.097,38
Veroveringspunten81951,90
Verdedigingspunten186084,31
Ervaring569,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3031000
Overwinningen157952,10%00,00%00,00%00,00%
Verloren129442,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1585,21%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd111836,89%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd23910,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,250,000,000,00
Gezien35121,1600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.076,200,000,000,00
Veroveringspunten36411,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten41421,3700,0000,0000,00
Ervaring495,560,000,000,00
Totaal
Gevechten3031
Overwinningen157952,10%
Verloren129442,69%
Gelijkstand1585,21%
Gevechten overleefd111836,89%
Tanks vernietigd23910,79
Gedood / dood ratio1,25
Gezien35121,16
Schade toegebracht1.076,20
Veroveringspunten36411,20
Verdedigingspunten41421,37
Ervaring495,56
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten89000
Overwinningen3235,96%00,00%00,00%00,00%
Verloren5662,92%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2528,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd820,9200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,280,000,000,00
Gezien911,0200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.871,700,000,000,00
Veroveringspunten300,3400,0000,0000,00
Verdedigingspunten590,6600,0000,0000,00
Ervaring419,650,000,000,00
Totaal
Gevechten89
Overwinningen3235,96%
Verloren5662,92%
Gelijkstand11,12%
Gevechten overleefd2528,09%
Tanks vernietigd820,92
Gedood / dood ratio1,28
Gezien911,02
Schade toegebracht1.871,70
Veroveringspunten300,34
Verdedigingspunten590,66
Ervaring419,65
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (232)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-15463,45330721351,05%913,97
SU-130PM 81093,03450623045,86%957,22
KV-1S6463,79350526652,30%794,18
T9591415,70537450450,20%1043,84
Rhm.-Borsig Waffenträger81022,09417419847,59%931,45
AMX Canon d'assaut 105 8960,36439396645,79%832,84
Tiger (P)7599,02366231747,52%611,87
BDR G1 B5582,43368212754,40%1168,52
AMX AC mle. 4881066,66458175746,96%1020,73
T110E3101480,69523154947,45%891,37
Ferdinand81062,05461133048,95%967,24
FV4202 8914,48535130149,35%1139,63
StuG III Ausf. G5344,86251130049,08%674,41
KV-26679,09413115751,60%1153,12
Tiger I7855,51459114551,53%1069,43
IS-381117,90494113550,22%1261,58
VK 45.02 (P) Ausf. A8548,51326112743,21%383,67
AMX ELC bis5300,13328104650,96%931,79
O-I Experimental5534,6737296952,53%978,69
VK 100.01 (P)8928,2550393049,57%926,79
VK 30.01 (P)6397,0330186647,81%516,64
T25 Pilot Number 1 8959,3654482048,29%1269,23
T3091307,8045780945,86%1024,28
VK 45.02 (P) Ausf. B9908,2343977445,35%669,35
AMX 13 909652,4544771450,00%874,40
T2881014,5848169846,85%922,84
Waffenträger auf Pz. IV91213,7142569344,30%876,35
M18 Hellcat6527,8933865250,46%828,91
AMX 12 t6310,6932965148,69%703,10
T110E4101590,8554063548,03%1020,37
T92 8664,8659360552,23%1249,75
AMX 30 1er prototype9971,1042156443,97%749,91
FV4005 Stage II101931,3154054549,17%1586,41
M24 Chaffee5279,8335754453,31%878,42
AMX 30 B101599,5351552048,85%1309,73
T28 Concept 7692,1241743851,14%885,26
ARL 446538,0932740943,03%760,13
AMX M4 mle. 49 8983,3454440550,62%1083,11
E 7591247,8150740349,63%1052,25
AMX 50 10081077,0945937447,86%1176,05
T675386,2927936448,63%777,81
Jagdpanzer E 100101518,3052535146,72%945,08
AMX M4 mle. 457684,7840333147,73%760,66
Super Conqueror102052,5368833149,24%1663,35
Nashorn6467,5929132647,85%624,58
Maus101396,1247132243,17%940,59
Tiger II8822,5043630849,68%803,96
AMX 13 757289,0133630046,00%393,44
Sturer Emil7450,2728229845,30%421,49
T28 Prototype8976,3755329352,56%952,33
T376429,3640028948,10%1038,34
KV-856476,1130628250,71%658,25
FV4004 Conway91523,7551127647,10%1365,79
T297924,0846523151,08%1105,24
Charioteer8843,7339223046,52%766,53
T25/27550,7332222842,11%597,22
Bat.-Châtillon 25 t101735,9559122753,30%1664,79
Pz.Kpfw. VII101701,0259822744,93%1207,08
Bat.-Châtillon 25 t AP91504,0862122657,96%1840,99
T-54 ltwt.9900,7850722644,25%1272,94
T499742,5942622039,55%846,33
SU-1018914,3243621249,53%885,12
G.W. Panther7777,0738920145,77%846,54
Object 43091871,9892520159,70%1997,31
SU-122-44 7832,7540420145,27%949,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5115,4517919749,24%110,36
Jagdtiger91288,4444419651,02%962,95
IS7759,1642119151,83%953,91
Object 430U101999,7463117656,82%1852,90
IS-3-II92096,3076317454,02%2301,87
T-4481511,3171217360,12%2445,66
Challenger7775,9848216753,89%1064,80
Conqueror91629,7063616653,01%1565,02
Lorraine 155 mle. 507467,0126716245,68%408,53
AMX 13 F3 AM6454,6627415753,50%592,11
VK 16.02 Leopard5418,8237115755,41%1476,70
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4218,6621615450,00%440,55
M10 RBFM 5579,8037914850,68%1136,46
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.476,9417514347,55%68,82
T26E5 81125,0856814352,45%1379,36
SU-1006678,8143514258,45%1217,33
AMX 50 Foch (155) 101418,8048013848,55%882,32
M66422,5928013540,00%413,84
Sherman III5465,5639013363,16%1491,30
T-345457,6339813254,55%1411,95
Tortoise91432,2058713051,54%1172,12
T-28494,0914112942,64%38,13
M41 Walker Bulldog8545,0543512951,94%893,64
FV215b 101975,8160312750,39%1700,05
AMX 50 12091263,6345312642,06%995,02
Grille5324,7223312548,80%570,18
Hummel6511,8029712047,50%672,75
AMX 40465,1813811849,15%96,77
O-I6627,0641111860,17%1081,61
IS-5 (Object 730) 81330,2059210957,80%1731,56
Object 26391540,1367810663,21%1559,57
Pz.Sfl. IVc5123,1613010236,27%0,00
O-Ni71048,1951110051,00%1380,02
Sherman Firefly6643,984029853,06%1303,11
LTTB8935,716639851,02%2034,64
SU-100M17885,424979651,04%1254,97
Churchill I5451,453409557,89%953,47
T1 Heavy5414,822909446,81%689,00
T-100 LT101147,346409453,19%1525,01
VK 28.016438,334508158,02%1369,23
Grille 15101393,993948042,50%767,59
Object 25791412,685527954,43%1322,13
Sturmpanzer II4121,991577850,00%230,18
Churchill III 5358,414077850,00%588,98
T-34-856704,585567255,56%1435,08
Pz.Kpfw. II Luchs4416,134586966,67%1952,07
Black Prince7989,967026845,59%1272,67
60TP Lewandowskiego101996,045516852,94%1463,20
Caernarvon81210,375486848,53%1330,65
Škoda T 5091205,744826650,00%1034,93
A-447763,344476552,31%1152,40
Churchill VII6704,386046454,69%1194,65
VK 30.01 (H)5503,473276245,16%1138,87
G.Pz. Mk. VI (e)231,15876046,67%85,24
ELC EVEN 90 8561,865125759,65%1076,55
Emil I81300,095245538,18%1209,05
Pz.Kpfw. 38 (t)3193,872415560,00%655,23
T-1506607,363535545,45%926,26
T-437771,747305466,67%1367,03
B14210,532405154,90%496,49
M40/M4381301,466155042,00%1255,53
Pz.Kpfw. 35 (t)240,29944835,42%0,31
T-46338,001044744,68%48,26
StuG IV 5271,022394755,32%570,16
AT 25387,432644641,30%726,57
MT-256346,654104650,00%997,99
Matilda4320,562884560,00%901,50
ST vz. 394397,933414254,76%1615,97
Ikv 65 Alt II6588,053384158,54%1054,11
M2 Light2137,432804060,00%542,65
M8A14173,331353928,21%179,18
T698933,104983948,72%1078,98
T328822,514103737,84%672,45
Super Hellcat 7591,623303748,65%663,18
Konštrukta T-34/1007560,084113655,56%768,81
Sturmpanzer I Bison3143,001363647,22%325,90
AMX 38330,831053545,71%53,89
A-436574,344023551,43%1094,27
Strv m/425442,945333455,88%1347,59
VK 168.01 (P) 8821,004803452,94%746,46
AT 86845,974253354,55%1499,18
Bat.-Châtillon 12 t8493,873933056,67%771,27
Object 252U 81369,337143046,67%1313,60
Pz.Kpfw. T 25 5508,935103070,00%1575,96
Ho-Ri 3101245,524492941,38%561,17
Object 277102034,324732842,86%1563,42
AMX 50 Foch B101202,044992751,85%710,97
Löwe 8623,523102737,04%389,69
Ikv 1035458,693192642,31%962,55
T110E5101567,354752634,62%954,97
G.W. Tiger (P)8834,923952646,15%840,07
Škoda T 256720,964282441,67%1411,61
D23171,651772347,83%503,32
Grant4223,222752356,52%658,66
A-205132,321872245,45%224,03
M5 Stuart471,772012236,36%2,70
Renault R35234,27762236,36%0,00
M446966,457102245,45%1643,66
SU-85B4302,242402147,62%594,79
M1271014,407102050,00%1307,96
T 55A 91527,055242030,00%1255,67
Alecto4191,471821957,89%427,90
K-91101366,786221850,00%973,23
KV-1SA 5517,333951855,56%1018,17
Škoda T 245329,412501747,06%667,24
T-34 shielded 5201,242721770,59%463,76
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8478,533651764,71%485,36
T-26264,271411573,33%318,05
T92 HMC101326,144831435,71%936,50
Object 4168916,294141442,86%959,66
T57 Heavy101735,294821435,71%1182,29
BT-7 artillery 379,07981435,71%11,15
Kolohousenka188,151261353,85%318,05
AMX 50 B101743,696031338,46%957,82
TVP T 50/51101620,003461216,67%1066,69
T56 GMC3175,001421250,00%430,13
Valentine AT4181,671381233,33%249,52
E 100101411,424271225,00%801,87
Object 268 Version 4101720,676121241,67%1152,64
Tiger-Maus 91076,758041275,00%826,38
LT vz. 383146,911681145,45%414,81
NC 70 Błyskawica10709,916921154,55%367,28
Excelsior 5247,002541136,36%220,01
Type 4 Heavy9810,22306922,22%402,58
AMX 65 t8707,78349922,22%519,64
TOG II* 6739,67431955,56%1173,84
Leichttraktor123,75100875,00%261,00
T-29 3248,88216850,00%807,40
Lorraine 40 t 8945,0027480,00%749,21
M3 Stuart363,43141742,86%31,80
50TP Tyszkiewicza9924,86479757,14%728,34
S-517267,50281633,33%25,55
SDP 60 Gonkiewicza9570,83439633,33%166,47
T-109722,67467666,67%668,60
Pz.Kpfw. I Ausf. C3254,83508683,33%1395,88
MS-1146,40110560,00%166,18
M53/M559931,00567560,00%784,72
M56 Scorpion 7620,40369540,00%605,32
Chrysler K GF 8827,6026750,00%596,19
LT vz. 352111,00126425,00%255,99
T1 Cunningham1115,259340,00%477,43
Sexton II356,75119450,00%103,47
Vz. 64 Blesk8386,50303450,00%433,00
IS-6 8723,50281425,00%457,31
FV3046251,00108425,00%138,24
FV217 Badger10755,00241425,00%199,34
Mäuschen9871,75382450,00%545,55
Patton the Tank 9525,00400450,00%326,18
M3 Lee4119,67111333,33%149,21
M415177,33119333,33%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6191,6718730,00%149,82
Renault FT143,005420,00%3,10
Strv m/40L385,50152250,00%119,81
M4A1 Sherman5460,00311250,00%1281,96
T-62A101393,50785250,00%1177,60
Black Prince II 71035,0048920,00%978,85
MKA 2206,002422100,00%810,64
T-45 217,004020,00%0,00
L-60 296,003002100,00%553,31
Vickers Medium Mk. I10,00741100,00%261,00
Vickers Medium Mk. III3161,002501100,00%680,80
Bishop5570,0016210,00%1097,37
Kunze Panzer 9866,009561100,00%815,87
M16/43 Sahariano 3312,0018710,00%582,27
Excalibur 6591,004801100,00%821,39
AMX 13 (FL 11) 50,0013810,00%0,00
43 M. Toldi III 3241,0012210,00%833,20

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 26/09/2022
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 26/09/2022
Gestopt: 24/12/2024