ipromaxim

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/04/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten35282090238
Gemiddelde tier7,690,009,9410,02
Overwinningen1833851,98%00,00%4752,22%12853,78%
Verloren1663547,15%00,00%4246,67%10544,12%
Gelijkstand3090,88%00,00%11,11%52,10%
Gevechten overleefd995928,23%00,00%2932,22%7732,35%
Tanks vernietigd354151,0000,001051,172561,08
Gedood / dood ratio1,400,001,721,59
Gezien443171,2600,001211,343351,41
Schade toegebracht1.214,720,002.303,722.058,46
Veroveringspunten190890,5400,00240,27470,20
Verdedigingspunten309090,8800,0000,0000,00
Ervaring514,580,00585,64624,48
WN71288,370,001367,091286,03
WN81690,760,002054,991821,07
Totaal
Gevechten35282
Gemiddelde tier7,69
Overwinningen1833851,98%
Verloren1663547,15%
Gelijkstand3090,88%
Gevechten overleefd995928,23%
Tanks vernietigd354151,00
Gedood / dood ratio1,40
Gezien443171,26
Schade toegebracht1.214,72
Veroveringspunten190890,54
Verdedigingspunten309090,88
Ervaring514,58
WN71288,37
WN81690,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten90
Gemiddelde tier9,94
Overwinningen4752,22%
Verloren4246,67%
Gelijkstand11,11%
Gevechten overleefd2932,22%
Tanks vernietigd1051,17
Gedood / dood ratio1,72
Gezien1211,34
Schade toegebracht2.303,72
Veroveringspunten240,27
Verdedigingspunten00,00
Ervaring585,64
WN71367,09
WN82054,99
Voorbije 30 dagen
Gevechten238
Gemiddelde tier10,02
Overwinningen12853,78%
Verloren10544,12%
Gelijkstand52,10%
Gevechten overleefd7732,35%
Tanks vernietigd2561,08
Gedood / dood ratio1,59
Gezien3351,41
Schade toegebracht2.058,46
Veroveringspunten470,20
Verdedigingspunten00,00
Ervaring624,48
WN71286,03
WN81821,07
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht2.070,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring231,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien00,00
Schade toegebracht2.070,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring231,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen125,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren250,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand125,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd250,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien10,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.262,750,000,000,00
Veroveringspunten317,7500,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring374,500,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen125,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand125,00%
Gevechten overleefd250,00%
Tanks vernietigd30,75
Gedood / dood ratio1,50
Gezien10,25
Schade toegebracht1.262,75
Veroveringspunten317,75
Verdedigingspunten00,00
Ervaring374,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen1076,92%00,00%00,00%00,00%
Verloren323,08%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd969,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd131,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio3,250,000,000,00
Gezien141,0800,0000,0000,00
Schade toegebracht832,380,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten80,6200,0000,0000,00
Ervaring502,540,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen1076,92%
Verloren323,08%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd969,23%
Tanks vernietigd131,00
Gedood / dood ratio3,25
Gezien141,08
Schade toegebracht832,38
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten80,62
Ervaring502,54
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren6100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien20,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht273,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten111,8300,0000,0000,00
Ervaring48,000,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen00,00%
Verloren6100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien20,33
Schade toegebracht273,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten111,83
Ervaring48,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten78000
Overwinningen3544,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren4152,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2228,21%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd540,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,960,000,000,00
Gezien590,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.055,580,000,000,00
Veroveringspunten1211,5500,0000,0000,00
Verdedigingspunten3384,3300,0000,0000,00
Ervaring422,130,000,000,00
Totaal
Gevechten78
Overwinningen3544,87%
Verloren4152,56%
Gelijkstand22,56%
Gevechten overleefd2228,21%
Tanks vernietigd540,69
Gedood / dood ratio0,96
Gezien590,76
Schade toegebracht1.055,58
Veroveringspunten1211,55
Verdedigingspunten3384,33
Ervaring422,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten115000
Overwinningen4236,52%00,00%00,00%00,00%
Verloren7262,61%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,87%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2723,48%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd670,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,760,000,000,00
Gezien1010,8800,0000,0000,00
Schade toegebracht725,490,000,000,00
Veroveringspunten610,5300,0000,0000,00
Verdedigingspunten1921,6700,0000,0000,00
Ervaring258,470,000,000,00
Totaal
Gevechten115
Overwinningen4236,52%
Verloren7262,61%
Gelijkstand10,87%
Gevechten overleefd2723,48%
Tanks vernietigd670,58
Gedood / dood ratio0,76
Gezien1010,88
Schade toegebracht725,49
Veroveringspunten610,53
Verdedigingspunten1921,67
Ervaring258,47
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten22000
Overwinningen1359,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren940,91%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1045,45%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,250,000,000,00
Gezien20,0900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.538,730,000,000,00
Veroveringspunten160,7300,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring500,860,000,000,00
Totaal
Gevechten22
Overwinningen1359,09%
Verloren940,91%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1045,45%
Tanks vernietigd150,68
Gedood / dood ratio1,25
Gezien20,09
Schade toegebracht1.538,73
Veroveringspunten160,73
Verdedigingspunten00,00
Ervaring500,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (214)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T110E5102151,05670318953,03%1868,81
T675580,14393210554,77%1608,58
T-5491967,26631113452,65%2597,39
Panhard EBR 105101123,66600103551,01%1384,10
Leopard 1102058,35611102247,95%1845,25
Bat.-Châtillon 25 t AP91768,7957995654,50%2072,77
LTTB8942,5256693052,69%2066,62
Cromwell61118,4562791361,45%3092,23
IS-7101997,7055391051,65%1796,02
Waffenträger auf Pz. IV92232,0658683155,96%2407,53
Hotchkiss EBR7782,7354275455,57%2151,28
MT-256584,5645374455,24%2052,91
T-54 ltwt.91219,4956473451,36%2075,20
Bat.-Châtillon 25 t102313,8582969453,75%2229,78
Object 140101873,2669360146,92%1721,59
AMX 13 909930,5250659150,42%1427,91
Tiger II81203,4048457150,44%1483,64
Rhm.-Borsig Waffenträger81626,9052656654,24%1985,43
IS-38925,7742055846,59%979,74
T-1091182,6745653545,79%1051,41
Centurion Action X102269,1479351955,49%2024,01
Leopard Prototyp A91693,3654948751,54%1809,69
M41 Walker Bulldog8844,0349247052,34%1686,37
AMX 50 Foch (155) 102121,8672744248,87%1658,76
Panhard EBR 909926,1157640452,23%1559,72
SU-1006991,9352240155,86%2187,57
KV-856505,4731939347,07%726,72
VK 28.016733,5052137952,77%2518,51
M10391729,3455937855,29%1807,66
Panhard AML Lynx 6x68811,8447136849,73%1545,57
Spähpanzer Ru 25191220,3454036152,63%2005,95
G.W. Panther7820,1340835046,00%960,01
T3281589,2164333254,22%2219,88
T25/27666,6637632648,16%885,72
Tiger I71096,0551132054,38%1542,47
M18 Hellcat6465,9729931645,25%675,43
Sturer Emil7746,4135130247,35%950,85
WZ-13171002,3355829051,72%2637,60
Spähpanzer SP I C71227,7057328748,78%2831,76
IS7505,9133828349,47%535,46
AMX 13 757374,1737023547,66%614,38
T2971183,3856423457,26%1778,27
Concept No. 5102009,8766922254,95%1694,01
KV-15303,5824122045,45%431,94
M60 101680,0953221647,22%1388,84
T71 DA7983,8154821554,88%2629,40
Grille5198,3718421250,94%267,00
VK 16.02 Leopard5383,3137419752,28%1335,26
AMX 12 t6357,2235818451,63%839,04
Type T-345490,8936318150,28%1576,02
SU-100M171140,0752118159,12%2042,52
Nashorn6513,9927718041,11%698,20
T376536,2541117354,34%1533,17
M66679,6238816949,11%1045,73
AMX ELC bis5284,5232915951,57%849,14
SU-1527845,0340015443,51%1189,92
Type 4 Chi-To6894,6948515248,68%1991,36
Hummel6443,4926714452,78%575,71
T-34-171153,5657713150,38%2181,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5355,3228413149,62%928,39
Grille 15101626,6945312940,31%1059,92
T3 HMC2168,2922612850,78%733,40
Pz.Sfl. IVc5275,3220710943,12%428,09
Jagdpanzer IV6862,7744010751,40%1964,71
SU-855382,8325810544,76%751,09
VK 36.01 (H)6566,7843710552,38%962,16
59-166669,0244510147,52%2167,73
Sturmpanzer II495,921299942,42%75,07
Ikv 65 Alt II6706,634139651,04%1281,41
M24 Chaffee5344,803329655,21%1144,05
Object 430U102194,198229562,11%2155,89
Type 586577,784179460,64%1217,00
Covenanter5115,831708851,14%211,70
Char Futur 4 92149,969068557,65%2281,09
T-46383,821408447,62%164,78
T1 Heavy5495,023608153,09%989,90
M5A1 Stuart494,411878051,25%161,81
T499440,593788046,25%418,97
Black Prince7944,957157751,95%1256,61
Panhard AMD 178B6701,646647554,67%2524,44
Matilda4152,421857444,59%194,22
Churchill I5107,191777336,99%4,13
M5 Stuart4204,682737156,34%512,42
Škoda T 245532,533617054,29%1768,40
T-284114,041666950,72%174,77
SU-85B4196,592266936,23%258,48
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4293,512486759,70%774,52
Cruiser Mk. IV4113,151396553,85%213,16
Cruiser Mk. III376,281276547,69%152,95
Pz.Kpfw. II Luchs455,931536152,46%120,81
G.W. Tiger (P)81135,725966045,00%1325,40
KV-137380,763505844,83%433,84
M75344,863365759,65%1395,12
AMX 404124,341845646,43%260,34
Alecto4369,003065660,71%1165,47
113 Beijing Opera 101678,505545648,21%1229,15
M3 Lee4219,692325556,36%808,23
Dicker Max 6772,584075549,09%1388,30
K-91-PT 91853,948345345,28%1863,02
T803112232,007785257,69%1654,27
Type 3 Chi-Nu5610,625525056,00%2091,18
M8A14170,122025048,00%260,29
StuG III Ausf. G5613,383334746,81%1585,44
Pz.Kpfw. II294,731484533,33%158,33
AT 25536,213664351,16%1351,37
Marder 38T4376,072884351,16%927,94
Crusader6423,453244042,50%1222,64
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4263,982634055,00%799,56
StuG IV 5536,433413756,76%1539,69
WZ-111 81593,697873666,67%2373,09
M4A1 Sherman5551,633273545,71%1516,15
B14217,892423551,43%516,00
Ikv 1035518,003513560,00%1495,22
Valentine3377,403213551,43%1753,37
Sturmpanzer I Bison313,91873351,52%103,32
Vickers Medium Mk. III383,001453164,52%261,12
Type 64 6779,876503151,61%2119,78
Type 1 Chi-He4408,113882857,14%1528,10
Sexton II3129,541432850,00%402,25
Marder II3144,331492744,44%244,75
SU-76M4187,541932646,15%355,91
Pz.Kpfw. 38 (t)382,081612560,00%202,36
Pz.Kpfw. I Ausf. C3201,203162556,00%1042,64
Sav m/434271,963272462,50%699,74
Panzerjäger I2212,711992458,33%908,53
Type 2597 Chi-Ha3104,501302445,83%178,48
Waffenträger auf E 100101962,638372466,67%1433,21
T 55A 91397,084462420,83%1224,60
25TP KSUST II5485,832902334,78%1005,17
IS-2 shielded 71454,305362347,83%2332,41
MTLS-1G14 3321,193402152,38%1411,56
Pz.Kpfw. III Ausf. E375,951212045,00%55,59
T56 GMC376,051342050,00%80,63
Vickers Medium Mk. II272,261051963,16%293,38
Valentine AT4208,631881947,37%464,35
Tiger (P)71487,6710601883,33%2663,06
M3 Stuart3147,652001741,18%397,06
M2 Medium Tank3149,411991747,06%396,42
STG Guard 81383,358661752,94%2043,55
M4A3E8 Sherman6399,003671662,50%736,51
Pz.Kpfw. III Ausf. J4158,941801631,25%153,87
43 M. Toldi III 3240,383921656,25%1422,00
BT-74209,712961464,29%792,11
P.435541,643631464,29%1644,93
T6981128,145921450,00%1432,59
Cruiser Mk. II2296,002551353,85%1422,99
BT-7 artillery 3349,003741361,54%1464,74
Leichttraktor157,081011233,33%9,87
T-262114,001431250,00%412,20
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.448,421561250,00%90,63
T28 Prototype8430,582901241,67%192,79
T28 Concept 7932,584901258,33%1407,59
D23225,092591163,64%892,27
ST vz. 394417,554121172,73%1895,26
P26/404770,704481070,00%2694,97
Vickers Mk. E Type B2100,501351060,00%364,92
O-I6862,105481030,00%1458,70
T2 Medium Tank2131,001711070,00%708,24
AMX 38391,002251080,00%299,45
Bat.-Châtillon 155 5591030,507441060,00%1009,93
M-IV-Y 81655,609171070,00%2030,38
T26E5 Patriot 81625,8010041070,00%2123,17
Panzer 58 Mutz 81420,309881070,00%2021,49
P.43 bis6943,33439955,56%1747,91
T-50-2 6548,44371944,44%1471,37
Pz.Kpfw. III/IV5387,50389862,50%1179,78
G.W. Tiger9943,38511837,50%611,16
T-116 3334,13406850,00%1532,43
Bishop5154,00154728,57%55,76
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6625,14516757,14%1686,43
Type 3 Chi-Nu Kai 5399,57421757,14%1138,02
TKS z n.k.m. 20 mm 286,67126616,67%205,19
BT-2280,17144683,33%382,46
MS-11135,33176633,33%595,44
Cruiser Mk. I1149,17218666,67%838,31
BDR G1 B5103,50144633,33%0,00
Birch Gun4185,17155633,33%412,33
T-29 3783,00634683,33%3927,50
Super Hellcat 7592,50484650,00%752,77
Vickers Medium Mk. I112,6065540,00%0,00
Hotchkiss H352107,20143540,00%241,39
Universal Carrier 2-pdr2221,80216580,00%1153,97
G.W. E 100101002,2027650,00%515,46
Loyd Gun Carriage2109,60152560,00%658,01
TOG II* 6614,4016550,00%660,12
LTP 3226,60244540,00%953,35
Caernarvon8756,00624450,00%678,30
Chieftain/T95 81543,00840450,00%2444,75
Rheinmetall Skorpion G 81281,50359425,00%1188,16
SMV CC-64 Vipera 81518,75829450,00%1929,80
T-34-3 81726,00935450,00%2239,80
D12167,00182333,33%521,43
M2 Light254,3367333,33%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3312,33249333,33%1116,96
Pz.Sfl. IC 4734,00507366,67%2892,06
Light Mk. VIC 2114,00204366,67%626,80
Nergal 8920,0043630,00%685,12
Fantôme 91670,33891366,67%1978,35
T1 Cunningham116,0073250,00%75,29
A-205222,00237250,00%672,46
Type 97 Te-Ke 2387,506412100,00%2377,95
CS-52 LIS 81529,509922100,00%1788,82
AMX M4 mle. 49 81819,508542100,00%2356,71
Kolohousenka137,008610,00%0,00
Renault FT10,002210,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)279,002611100,00%426,57
Ikv 90 Typ B7846,007131100,00%1423,88
Bat.-Châtillon 12 t8397,0026910,00%367,04
Char Mle. 75 91193,004881100,00%1390,77
MKA 2515,007701100,00%2587,04
Object 252U 81624,008661100,00%1499,17
Type 63 80,006231100,00%261,00
T7 Combat Car 250,008210,00%0,00
AMX 13 (FL 11) 5678,0044410,00%1762,07

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/04/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/04/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/01/2014
Gestopt: 11/04/2020