ivanda

clanlogo
Rol: Reservist
Toegetreden: 11/06/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten514720140344
Gemiddelde tier7,020,009,239,22
Overwinningen2534249,23%00,00%6647,14%16347,38%
Verloren2553949,62%00,00%7150,71%17751,45%
Gelijkstand5911,15%00,00%32,14%41,16%
Gevechten overleefd1337225,98%00,00%3525,00%8625,00%
Tanks vernietigd367040,7100,00790,561950,57
Gedood / dood ratio0,960,000,750,76
Gezien464820,9000,001060,762820,82
Schade toegebracht787,730,001.164,141.160,42
Veroveringspunten406540,7900,001120,802400,70
Verdedigingspunten284030,5500,0000,00760,22
Ervaring442,010,00698,60699,44
WN7907,700,00698,93733,48
WN81025,560,00859,38895,14
Totaal
Gevechten51472
Gemiddelde tier7,02
Overwinningen2534249,23%
Verloren2553949,62%
Gelijkstand5911,15%
Gevechten overleefd1337225,98%
Tanks vernietigd367040,71
Gedood / dood ratio0,96
Gezien464820,90
Schade toegebracht787,73
Veroveringspunten406540,79
Verdedigingspunten284030,55
Ervaring442,01
WN7907,70
WN81025,56
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten140
Gemiddelde tier9,23
Overwinningen6647,14%
Verloren7150,71%
Gelijkstand32,14%
Gevechten overleefd3525,00%
Tanks vernietigd790,56
Gedood / dood ratio0,75
Gezien1060,76
Schade toegebracht1.164,14
Veroveringspunten1120,80
Verdedigingspunten00,00
Ervaring698,60
WN7698,93
WN8859,38
Voorbije 30 dagen
Gevechten344
Gemiddelde tier9,22
Overwinningen16347,38%
Verloren17751,45%
Gelijkstand41,16%
Gevechten overleefd8625,00%
Tanks vernietigd1950,57
Gedood / dood ratio0,76
Gezien2820,82
Schade toegebracht1.160,42
Veroveringspunten2400,70
Verdedigingspunten760,22
Ervaring699,44
WN7733,48
WN8895,14
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten203000
Overwinningen6331,03%00,00%00,00%00,00%
Verloren13365,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand73,45%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4421,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd900,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,570,000,000,00
Gezien1870,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.165,090,000,000,00
Veroveringspunten880,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten2841,4000,0000,0000,00
Ervaring357,740,000,000,00
Totaal
Gevechten203
Overwinningen6331,03%
Verloren13365,52%
Gelijkstand73,45%
Gevechten overleefd4421,67%
Tanks vernietigd900,44
Gedood / dood ratio0,57
Gezien1870,92
Schade toegebracht1.165,09
Veroveringspunten880,43
Verdedigingspunten2841,40
Ervaring357,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten49000
Overwinningen1734,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren2959,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand36,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1326,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,390,000,000,00
Gezien631,2900,0000,0000,00
Schade toegebracht613,160,000,000,00
Veroveringspunten701,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring322,900,000,000,00
Totaal
Gevechten49
Overwinningen1734,69%
Verloren2959,18%
Gelijkstand36,12%
Gevechten overleefd1326,53%
Tanks vernietigd140,29
Gedood / dood ratio0,39
Gezien631,29
Schade toegebracht613,16
Veroveringspunten701,43
Verdedigingspunten00,00
Ervaring322,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen426,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren1173,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd320,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,580,000,000,00
Gezien312,0700,0000,0000,00
Schade toegebracht421,800,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten281,8700,0000,0000,00
Ervaring217,600,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen426,67%
Verloren1173,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd320,00%
Tanks vernietigd70,47
Gedood / dood ratio0,58
Gezien312,07
Schade toegebracht421,80
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten281,87
Ervaring217,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen211,76%00,00%00,00%00,00%
Verloren1588,24%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd211,76%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien171,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht272,240,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring84,710,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen211,76%
Verloren1588,24%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd211,76%
Tanks vernietigd50,29
Gedood / dood ratio0,33
Gezien171,00
Schade toegebracht272,24
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring84,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten668000
Overwinningen32748,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren34050,90%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,15%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd18928,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2620,3900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,550,000,000,00
Gezien6500,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht657,680,000,000,00
Veroveringspunten5420,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten21353,2000,0000,0000,00
Ervaring466,550,000,000,00
Totaal
Gevechten668
Overwinningen32748,95%
Verloren34050,90%
Gelijkstand10,15%
Gevechten overleefd18928,29%
Tanks vernietigd2620,39
Gedood / dood ratio0,55
Gezien6500,97
Schade toegebracht657,68
Veroveringspunten5420,81
Verdedigingspunten21353,20
Ervaring466,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1712000
Overwinningen66338,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren101359,17%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand362,10%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd40423,60%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7330,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,560,000,000,00
Gezien15350,9000,0000,0000,00
Schade toegebracht721,470,000,000,00
Veroveringspunten15680,9200,0000,0000,00
Verdedigingspunten10130,5900,0000,0000,00
Ervaring330,670,000,000,00
Totaal
Gevechten1712
Overwinningen66338,73%
Verloren101359,17%
Gelijkstand362,10%
Gevechten overleefd40423,60%
Tanks vernietigd7330,43
Gedood / dood ratio0,56
Gezien15350,90
Schade toegebracht721,47
Veroveringspunten15680,92
Verdedigingspunten10130,59
Ervaring330,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten495000
Overwinningen18537,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren30862,22%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,40%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11924,04%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2270,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien4190,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.209,090,000,000,00
Veroveringspunten2560,5200,0000,0000,00
Verdedigingspunten5351,0800,0000,0000,00
Ervaring384,010,000,000,00
Totaal
Gevechten495
Overwinningen18537,37%
Verloren30862,22%
Gelijkstand20,40%
Gevechten overleefd11924,04%
Tanks vernietigd2270,46
Gedood / dood ratio0,60
Gezien4190,85
Schade toegebracht1.209,09
Veroveringspunten2560,52
Verdedigingspunten5351,08
Ervaring384,01
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (509)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
O-I6890,9049266155,22%1771,65
T376499,9842159153,30%1444,54
Dicker Max 6720,7539657150,26%1227,77
T25 Pilot Number 1 8832,9650649350,51%1027,35
O-I Experimental5807,9346047452,53%1873,73
G.W. Tiger (P)81198,1640745347,46%1595,53
KV-26788,2844943650,69%1356,22
ISU-15281195,5545641547,95%1098,15
G.W. Tiger91321,8440739150,64%1401,17
LTTB8606,6642938450,78%1108,22
Rhm.-Borsig Waffenträger81220,8551238350,13%1225,80
AMX 12 t6553,0843738151,71%1704,28
Centurion Mk. I8775,6041936949,05%920,39
KV-48929,7743336647,54%1023,05
T-54 ltwt.9796,9044335449,72%1124,80
1108948,9647335049,71%1030,40
G.W. E 100101503,4252334050,00%1279,33
T-34-85M 6704,7646433952,51%1141,44
KV-37880,0642631647,47%1033,73
Tiger (P)7764,3942931053,87%990,06
ST-I91227,8052330951,46%1101,93
VK 45.02 (P) Ausf. A8893,5543630849,68%958,67
SU-100M17904,7242429852,01%1230,53
AMX M4 mle. 457796,9540229748,15%1009,65
AMX 50 10081003,1845629548,47%1083,63
Löwe 8993,1252328847,22%1026,33
G.W. Panther71166,2038228350,88%1555,69
WZ-111 model 1-491209,4546927942,29%1005,93
Type 586628,8236227848,56%1235,76
AT 1581021,8445527144,65%960,84
Centurion Mk. 7/191163,0443726944,24%969,46
IS-4101374,1952626748,31%957,24
Cromwell6593,3938126249,24%1110,67
M40/M4381246,4649925850,78%1457,00
ARL 446662,0035625647,27%1173,90
T2881003,4742525148,61%977,04
Hummel61042,8735825053,60%1652,31
Bretagne Panther 6750,1652024352,26%1382,57
T-34-17774,1040424148,55%1126,81
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5363,6027524048,33%919,08
T56 GMC3274,4122323755,27%1015,02
T9591334,6748323651,27%992,59
M41 Walker Bulldog8590,0139323340,77%863,08
SU-1006737,6840023255,60%1388,17
Comet7642,3642622855,70%1035,57
T-345485,7233722650,88%1465,46
Type 4 Heavy9998,7456922344,39%721,98
IS-27911,7145421750,23%1184,09
M127881,2939721546,98%1158,42
M10391132,6449121545,58%913,49
VK 30.02 (M)6562,8639121451,87%1056,28
Tiger II81076,6247521349,30%1244,91
Bat.-Châtillon 155 559954,5263321253,77%852,91
Jagdpanther7896,8541121051,90%1239,35
T28 Concept 7841,0042321048,10%1074,50
Grille5591,3226120954,55%1441,20
IS-381074,5552120857,21%1218,20
T-549971,9247320647,57%888,06
Waffenträger auf Pz. IV91438,9448120149,25%1079,91
VK 30.01 (P)6533,1732419646,43%857,81
SU-1527767,9638219150,79%956,63
T25 AT7864,1439819049,47%1163,28
M5 Stuart4216,9025918557,30%606,65
T-28E with F-30 4522,5138518548,11%1420,98
T297939,9947418353,55%1192,09
AMX AC mle. 467689,1636218247,80%866,95
Pz.Sfl. IVc5570,5530918252,20%1309,95
Škoda T 256482,6536717954,19%873,23
BDR G1 B5400,2027617948,04%668,83
Bat.-Châtillon 12 t8529,4345317946,93%786,24
FV38059992,3059517847,19%830,86
T-34-856627,8441417652,84%1262,96
M75286,5627917650,00%987,45
T499672,6856817652,27%861,06
Black Prince7743,6346017554,86%987,75
M446703,0234517550,86%1364,36
AMX 13 105 AM mle. 505427,5224817445,40%789,90
B14202,9822617145,61%421,89
Pz.Kpfw. 38 (t)3294,6826517157,31%1253,78
KV-15477,8431917153,22%1007,96
M53/M559956,2049017146,20%752,80
Grille 15101438,6357717143,27%822,75
AT 77993,3846017054,12%1287,08
Object 26391135,0452216748,50%860,78
Char Futur 4 91424,5561716752,69%1284,32
Type T-345454,7332816557,58%1377,23
Churchill I5493,5637416353,99%1097,10
STA-18729,2249116243,83%776,91
BZ-6891081,3459116141,61%724,75
M36 Jackson6658,7431616049,38%1084,15
SU-855504,6828215953,46%1128,04
T328969,9448915950,31%1067,04
Excalibur 6831,8745615948,43%1298,51
Object 70491485,2452615851,90%1143,40
Type 619925,8058815745,22%692,14
M-III-Y8822,6961415750,96%795,41
SU-130PM 81058,8964515754,14%957,93
ELC EVEN 90 8451,8357615746,50%695,01
Jagdtiger91304,8548215644,23%903,35
UDES 038801,0042015544,52%654,42
O-Ni71002,1548415545,81%1331,43
Crusader6303,1325415354,90%899,25
GSOR 3301 AVR FS9552,7058015347,06%650,60
Type 3 Chi-Nu5398,2629715250,00%1146,61
S-517829,2843515248,03%873,04
Strv 103-091234,5153715240,13%778,80
Indien-Panzer8836,4748415250,00%994,31
Type 64 6464,7843415252,63%1133,02
Pz.Kpfw. 35 (t)2194,3822715156,95%1092,80
SU-1018962,9744015052,67%976,18
Tiger I7820,0140814938,26%874,19
M46 Patton91060,8366414947,65%853,87
M54 Renegade 8948,3949314940,94%746,63
WZ-132A9474,0450114541,38%383,71
Sturer Emil7802,4837814553,10%1128,87
Tortoise91329,7057314554,48%1052,21
Jagdpanzer IV6694,1840114460,42%1389,60
Controcarro 1 Mk. 291221,3163914453,47%938,16
AMX AC mle. 4881081,5649214447,22%1038,25
AMX 50 12091586,9357714346,15%1510,27
Nashorn6714,4137614352,45%1192,33
M4A1 Sherman5399,1932614244,37%1011,49
Emil II91077,0459214242,96%677,91
STA-2 8963,7053514245,07%1247,13
Panther II8955,7651714054,29%1233,65
ARL V396638,1631914046,43%1125,24
AMX ELC bis5274,3329214049,29%854,83
T216216,9333714060,00%515,36
SDP 58 Kilana8990,2553313941,01%824,59
WZ-111-1G FT81031,0154613946,76%948,05
Object 43091118,5356813850,00%911,78
Prototipo Standard B91126,1657413743,80%792,41
AMX 13 909635,8156013444,78%729,89
Leopard Prototyp A9982,0556413447,76%718,85
IS7896,5247113351,88%1232,19
T1 Heavy5536,1337213357,14%1114,09
AMX 50 B101274,6959413345,11%748,84
Caernarvon8948,9250413246,97%987,14
P.44 Pantera8722,7149613143,51%737,26
FV227 Conceiver8811,0159313152,67%761,00
AMX M4 mle. 5191026,8257213043,85%677,78
M415527,3331112947,29%839,49
S35 CA5530,2630912949,61%1205,88
Charioteer81017,0349712948,84%988,91
FV3046553,9732512852,34%942,51
IS-2-II8884,5747712843,75%798,85
Type 4 Chi-To6615,4340512755,12%1222,96
T-1091131,8355812753,54%1011,27
FV2078761,4653912754,33%860,51
AMX 13 F3 AM6632,1336312646,83%912,05
CS-538809,2258012443,55%940,53
CS-5991131,6064612451,61%978,26
T675403,7328212445,97%846,48
AMX 65 t8775,3448712449,19%762,63
Spähpanzer Ru 2519434,8556712448,39%467,26
Lorraine 155 mle. 507901,4654012360,16%1234,00
Bishop5503,6529512353,66%1211,45
IS-M8894,2553612352,03%1033,17
Škoda T 245326,3427512250,00%847,09
KV-856626,9539912260,66%1125,19
Bat.-Châtillon 25 t AP91027,5454712042,50%839,40
AT 86627,1642612060,00%1257,20
FV4004 Conway91084,3256112045,83%777,45
Panhard AML Lynx 6x68369,6448111946,22%462,92
M4A3(76)W Sherman 6645,4354411956,30%1069,61
AMX 404203,6923911857,63%771,29
M26 Pershing8735,0149811847,46%828,14
VK 45.02 (P) Ausf. B91198,2949511844,92%977,58
KR-1111342,3176911846,61%676,66
O-Ho8886,8549811752,14%932,34
M8A14362,6725311748,72%979,41
Crusader 5.5-in. SP7756,3143311749,57%1091,06
T54E191197,1559711743,59%877,03
T-100 LT10753,9754411745,30%750,03
VK 100.01 (P)81012,0648211747,01%1095,99
T-50-2 6427,5042511751,28%1211,63
TVP VTU Koncept8625,2443011639,66%574,05
AT 25414,7231411652,59%1001,64
Lorraine 155 mle. 518848,6350711553,04%884,47
FV601 Saladin8833,2452611540,00%807,90
HWK 128463,0548911442,98%617,99
Super Hellcat 7778,6547511452,63%1140,25
Ikv 65 Alt II6726,5735111344,25%1267,31
AMX 13 757687,0442211342,48%1540,11
T3091191,9153611249,11%898,23
Object 25791101,3257411245,54%919,75
T-448877,3052011053,64%1071,44
T-1506689,2137111050,91%1134,60
StuG III Ausf. G5513,1331710949,54%1251,88
E 7591041,6352510948,62%846,67
T207848,4550210846,30%1164,75
Progetto CC55 mod. 548945,6654410850,00%928,69
SMV CC-678825,9858610857,41%872,95
T110E3101640,0547510837,04%929,03
MT-256301,6333710856,48%826,01
VK 36.01 (H)6622,9338610737,38%1009,20
T-437732,6444010747,66%1117,62
M24 Chaffee5297,6932510745,79%841,45
T698753,9145110745,79%758,86
StuG III Ausf. B4296,8525810753,27%703,75
GSR 3301 Setter7385,0242510750,47%696,77
M3 Lee4321,0823510643,40%1115,49
Ho-Ri 28745,2245610640,57%590,91
BZ-1668725,7159710649,06%670,29
E 5091066,4157410643,40%777,91
Leopard 1101367,6670210548,57%937,10
Ares 758829,5366910558,10%903,20
T-34-28692,8445010439,42%661,94
TNH 105/10008679,6149010447,12%634,31
Centurion Action X101198,7243710337,86%729,20
T28 Prototype81147,8252010247,06%1212,16
Kunze Panzer 91075,8953310243,14%839,43
Emil I8855,1048110141,58%702,29
SU-14-28998,6251410145,54%966,78
60G FT5436,6926810151,49%829,83
T404524,1432510165,35%1666,96
M24E2 Super Chaffee 6348,2039510140,59%766,04
53TP Markowskiego8676,8744410038,00%488,63
Covenanter5174,2817910043,00%340,07
SU-263220,3815910046,00%485,53
LHMTV8407,325049945,45%547,64
Type 5 Chi-Ri7599,794109852,04%827,17
Object 70591076,616929850,00%822,06
212A91143,736589753,61%977,88
Panther/M10 7764,085219751,55%1156,57
TNH T Vz. 5191029,785969643,75%688,45
M10 Wolverine5552,762829653,13%1300,02
AE Phase I 91105,305489642,71%805,59
Škoda T 509993,556189547,37%729,24
T3 HMC2235,961999551,58%1072,83
Maus101098,785989541,05%580,75
Object 430U101216,846889543,16%766,27
T110E4101366,016279440,43%705,75
M10 RBFM 5606,864379347,31%1240,62
Churchill Crocodile 6738,025759344,09%983,23
UDES 14 Alt 58766,375029248,91%737,67
T-34-2G FT7875,894549146,15%1138,64
M56 Scorpion 7713,434229152,75%904,78
T 55A 91029,425729149,45%890,43
Leo7630,814229048,89%841,02
Object 430 Version II91026,186009041,11%771,77
WZ-1328438,246008859,09%711,55
SU-86673,494328847,73%891,92
FV217 Badger101370,946488745,98%751,29
VK 30.01 (H)5474,553348554,12%1182,78
CS-447768,295018548,24%1032,66
Type 71101108,187188549,41%622,87
FV224 Chopper7853,425658545,88%869,56
Conqueror91935,157788459,52%2059,10
Valentine3241,292388351,81%905,06
Type 5 Ke-Ho4227,242568252,44%720,64
Škoda T 177469,605248155,56%1002,75
Object 4168867,225748155,56%1065,52
SMV CC-567815,545058050,00%992,68
Churchill VII6543,643888051,25%913,08
Sturmpanzer II4294,771677946,84%930,07
SDP 57 Gowika7571,783817846,15%572,14
T1E6 2104,261457844,87%304,38
Windhund 8947,405747748,05%811,98
Carro d'assalto P.887818,094877648,68%1013,40
T-262172,862137667,11%969,08
Birch Gun4255,052167648,68%946,02
Cobra 9893,005537646,05%590,17
M66741,194437459,46%1331,45
P.43 bis6747,964627450,00%1418,97
Ikv 90 Typ B7838,414587456,76%1242,36
Strv 103B101315,357187452,70%851,38
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4227,492287440,54%632,04
Challenger7784,864577454,05%1042,97
Vz. 44-17850,045187250,00%1022,50
Object 140101340,675957243,06%904,50
Hotchkiss EBR7444,424297245,83%815,02
T-284220,701957143,66%508,81
M5A1 Stuart4166,002307154,93%459,17
SU-85B4374,072507146,48%949,68
Cruiser Mk. III3145,001727145,07%499,12
50TP Tyszkiewicza91006,066667051,43%767,45
WZ-1317533,214537048,57%975,84
Konštrukta T-34/1007750,094466946,38%1113,15
WZ-111 model 5A101232,455756955,07%883,70
WZ-12091029,066076842,65%758,30
T-34 shielded 5542,744376847,06%1348,52
BZ-587780,525146755,22%932,17
M4A3E2 Sherman Jumbo6656,754366755,22%1340,85
TOG II* 6585,633406740,30%744,92
Achilles6732,304476663,64%1477,52
leKpz M 41 90 mm GF 8470,153866637,88%506,18
Tetrarch 2149,031536634,85%544,97
UDES 1691192,456366536,92%897,98
Fantôme 91070,596016440,63%827,91
Panther7645,104606349,21%936,45
M374345,512056353,97%1271,06
Alecto4242,752376350,79%582,97
Super Conqueror101421,545146347,62%939,88
IS-3-II91033,566776342,86%711,90
T803111266,297726352,38%700,70
T25/27906,734796253,23%1323,89
M-II-Y7778,035446253,23%952,80
M3 Stuart3183,152466160,66%762,24
D1277,151226147,54%154,09
AMX 105 AM mle. 474395,402776056,67%1487,17
Pz.Kpfw. T 25 5409,883336043,33%917,36
P.435429,973425962,71%1132,89
Pz.Kpfw. III Ausf. E3146,932045952,54%356,23
A-447874,554945855,17%1454,68
Ikv 1035314,372465743,86%585,43
Pz.Kpfw. II Ausf. G3179,862545749,12%637,98
P.43 ter7797,054615644,64%1216,87
Archer5555,452665639,29%1034,97
T-22 medium 101127,437365655,36%849,22
Progetto C50 mod. 6691286,987125549,09%1081,67
T110E5101195,956695540,00%641,09
Miel 8729,004695534,55%500,72
11310961,854925440,74%550,42
Marder 38T4321,762495446,30%702,24
M18 Hellcat6663,853465446,30%1055,97
A46 6333,783185437,04%729,07
Somua SAu 404310,582315244,23%685,21
Object 777 Version II 91279,066725143,14%1016,55
SDP 44 Burza6612,864035050,00%987,02
Type 3 Ju-Nu6575,424215046,00%656,91
Mitsu 1085370,342845038,00%407,02
Jagdpanzer E 100101298,385415038,00%604,87
Spähpanzer SP I C7593,624575046,00%1065,26
Pz.Kpfw. VII101444,485935038,00%785,94
GSOR the TANK 9897,985375046,00%672,85
Bat.-Châtillon 25 t101454,337654955,10%1189,93
WZ-131G FT6810,144114953,06%1395,88
SU-76G FT4360,982354843,75%653,41
Semovente M43 Bassotto6495,433494753,19%667,07
T-62A101067,325064742,55%670,00
A-205167,932114643,48%372,92
Lorraine 39L AM3174,961644639,13%389,92
Type 4 Ju-To7875,985504654,35%1104,72
M48A5 Patton101373,787804650,00%1060,79
Rheinmetall Panzerwagen10700,356754645,65%574,36
Škoda T 45 7766,285544645,65%758,44
Pz.Kpfw. II Luchs4285,003284557,78%1143,49
Object 261101107,766254544,44%789,18
Char de transition 6681,694754551,11%961,25
StuG IV 5428,292734551,11%1026,56
Type 1 Chi-He4230,232654454,55%682,67
T92 HMC101096,415884447,73%807,11
B.U.G.I.6680,094094355,81%1305,01
SU-54313,262014341,86%641,29
59-166419,193774355,81%1039,16
Valentine AT4232,951864339,53%466,11
E 50 Ausf. M101268,677764351,16%932,22
Matilda4316,602454235,71%728,04
ST vz. 394191,952284252,38%510,32
Type 3 Ho-Ni III5518,933464247,62%1046,88
Strv m/425462,183294047,50%1071,34
Strv 746666,704464060,00%1310,47
SU-76M4217,681894042,50%399,54
FSV Scheme A7411,254834060,00%564,08
VK 30.02 (D)7970,185843969,23%1836,91
VK 16.02 Leopard5335,973533961,54%1178,84
Ho-Ri 191053,445933946,15%611,50
T-29 3262,822843958,97%1017,53
SDP 40 Zadymka5560,353523745,95%986,61
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6492,223903748,65%751,27
Lago4180,891883641,67%315,43
45TP Habicha7891,285473655,56%1131,94
M4 Improved 5295,863323636,11%491,75
Vickers Medium Mk. II2118,631173545,71%398,09
40TP Habicha6512,143383545,71%758,15
Sexton II3184,171713551,43%768,88
AMX 50 Foch91332,346663540,00%931,75
Panhard AMD 178B6306,034123560,00%801,70
Pawlack Tank6575,713853545,71%723,82
M2 Light2174,121873438,24%560,83
25TP KSUST II5509,853803467,65%1251,88
Type 95 Ji-Ro6477,093183447,06%601,41
SU-122A5313,412433450,00%572,90
Type 2597 Chi-Ha3178,611643342,42%457,17
AMX M4 mle. 54101098,976873345,45%610,26
M-VI-Y91148,308023354,55%1043,47
T-45 2171,192133240,63%685,43
Chi-To SP7745,574993060,00%809,56
Marder II3210,861802937,93%450,68
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6343,073372948,28%678,44
Object 452K 101358,077012951,72%830,05
Type 98 Ke-Ni3208,682082842,86%756,78
Sturmpanzer I Bison3165,751452857,14%533,74
Staghound Mk. III6364,323212832,14%396,07
Renault UE 573243,932162740,74%646,10
M24 Chaffee No. 594 5289,374342755,56%674,08
DS PZInż5746,384852657,69%2006,93
IS-7101214,047442650,00%812,36
Object 268101329,086592650,00%760,31
AMX ELC 901 6458,005192646,15%1222,20
LT vz. 383175,881932536,00%479,13
Object 283 9947,284672548,00%826,10
Sav m/434201,082452462,50%504,79
Type 95 Heavy4238,502392458,33%762,21
Cruiser Mk. II2202,501912450,00%811,31
VK 28.016338,333722458,33%936,80
KV-1SA 5376,174182441,67%526,35
T7 Combat Car 279,461582445,83%198,66
P26/404271,392452343,48%573,88
Vz. 71 Tesák10822,706012334,78%634,95
Object 277101018,836792347,83%600,54
MTLS-1G14 3270,742732347,83%1109,97
T-463141,272352263,64%622,25
Type 97 Te-Ke 2116,911952250,00%431,84
Type 5 Heavy101459,277632250,00%841,02
Vz. 60S Dravec 101057,006102236,36%385,17
Black Prince II 7547,275292254,55%630,48
Pz.Kpfw. III Ausf. J4236,762932157,14%601,20
M2 Medium Tank3139,521442138,10%273,84
E 100101214,487282147,62%730,68
L-60 293,241562133,33%266,66
D23213,801932045,00%783,86
Strv m/40L3157,901812040,00%335,56
14TP4249,002332040,00%714,28
SU-182199,401342040,00%1258,84
Semovente M415527,202922040,00%915,55
MKA 2243,302902040,00%857,99
T78 6683,554582035,00%715,72
Vickers Mk. E Type B2188,952001947,37%761,67
Universal Carrier 2-pdr2166,111361936,84%529,26
AMX 13 10510707,005961926,32%471,88
ARMT 5410,324421942,11%718,80
Pz.Kpfw. II2119,782091872,22%521,57
AMX 383102,781931872,22%346,48
AEC Armoured Car5322,612301827,78%436,26
Carro da Combattimento 45 t 101368,007241850,00%946,93
M22199,003021770,59%1092,10
Vickers Medium Mk. III3220,411831741,18%707,53
Ikv 723253,472671758,82%824,78
Pz.Kpfw. 5581501,418101747,06%1127,41
10TP3104,501671631,25%150,84
Type 91 Heavy3198,131721637,50%444,59
Renault FT AC2143,191181637,50%342,08
Patton the Tank 9646,564461643,75%412,03
T26E3 Eagle 7 7953,635861656,25%1328,53
Valiant 5596,064781656,25%1417,44
Renault FT 75 BS2245,531701560,00%1824,35
Type 95 Ha-Go2118,401521540,00%315,25
Cruiser Mk. IV4142,531711546,67%265,25
Object 268 Version 4101491,335211533,33%754,46
Pz.Kpfw. II Ausf. D 258,871521540,00%7,13
Chi-Ni2125,361681450,00%449,39
T1 HMC2285,071961464,29%1901,55
Loyd Gun Carriage2108,001001428,57%496,30
Object 432U111150,078261457,14%769,10
TKS z n.k.m. 20 mm 2163,172681241,67%686,11
Renault Otsu1147,172031258,33%691,56
BT-74111,921591241,67%139,35
M15/423316,752671250,00%848,75
Stuart I-IV3164,251861250,00%509,35
Vz. 64 Blesk8511,006691266,67%885,35
AT-12193,671701266,67%842,34
Bat.-Châtillon 155 5810980,506651250,00%678,60
AMX 13 (FL 11) 5237,173221241,67%568,66
T-26G FT2111,091821172,73%395,93
M3G FT3283,002511163,64%884,30
Manticore10499,185761136,36%269,65
Pz.Kpfw. I271,101391040,00%60,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5439,103891050,00%930,99
VK 168.01 Mauerbrecher 8927,804921040,00%844,16
T-103 8735,403771010,00%478,24
SU-100Y 61125,604011020,00%1814,78
Light Mk. VIC 270,90981040,00%113,92
ISU-122S 71203,905241070,00%2066,01
AMX Canon d'assaut 105 8820,703701040,00%601,49
Somua SM 8850,204551040,00%546,51
43 M. Toldi III 3156,802471080,00%814,67
112 8773,204021040,00%693,43
Strv m/38297,33112933,33%160,51
Type 97 Chi-Ha3159,78295955,56%475,69
T2 Medium Tank2129,89142933,33%473,05
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8804,00529966,67%1008,20
T-54 first prototype 8906,89570966,67%1128,92
M4A1 Revalorisé 8872,78482933,33%814,43
Cruiser Mk. I1180,50160825,00%730,12
T-703258,75228850,00%932,60
Tiger 131 6482,13425837,50%465,43
TS-5 8999,00431850,00%828,39
M14/412233,86264757,14%941,84
BT-2247,43151771,43%261,00
Hotchkiss H352152,00195757,14%697,73
T57 Heavy101619,14678742,86%865,92
Gabler’s Destroyer 5275,57323742,86%640,70
TVP T 50/51101084,33987683,33%841,77
7TP2208,80163520,00%602,23
Panzerjäger I285,80155540,00%66,00
LTP 3106,40179580,00%481,94
Type 89 I-Go/Chi-Ro2130,00154450,00%369,00
K-91-PT 91477,25798450,00%1292,27
T92 8525,50455475,00%868,68
leKpz M 41 90 mm 8326,00331425,00%274,10
Strv fm/211118,67210366,67%623,63
Fiat 3000149,00110333,33%0,00
LT vz. 352214,673413100,00%1303,30
T1 Cunningham1169,67171366,67%1062,89
Pvlvv fm/42237,00101366,67%261,00
MS-1126,0048333,33%0,00
T-60276,00166333,33%83,95
AMX M4 mle. 49 8408,33558333,33%176,98
Chi-Go 7624,33617366,67%719,11
Kolohousenka1137,00242250,00%604,27
4TP1109,00186250,00%381,34
Renault NC-311139,50190250,00%658,61
Leichttraktor1155,003102100,00%838,78
Vickers Medium Mk. I1225,002291100,00%1485,25
Renault FT128,00881100,00%261,00
Panzerwagen 39 334,002910,00%0,00
AMR 35 20,002110,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 11/06/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/06/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/04/2023
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/11/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/07/2019
Gestopt: 01/09/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/10/2015
Gestopt: 20/07/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/09/2019
Gestopt: 27/11/2019