joniwitt

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/04/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten324720086
Gemiddelde tier6,900,000,008,71
Overwinningen1655850,99%00,00%00,00%4248,84%
Verloren1554247,86%00,00%00,00%4248,84%
Gelijkstand3721,15%00,00%00,00%22,33%
Gevechten overleefd649520,00%00,00%00,00%89,30%
Tanks vernietigd256540,7900,0000,00470,55
Gedood / dood ratio0,990,000,000,60
Gezien443331,3700,0000,001241,44
Schade toegebracht993,050,000,001.279,62
Veroveringspunten168490,5200,0000,0000,00
Verdedigingspunten145830,4500,0000,0000,00
Ervaring462,280,000,00631,44
WN71128,710,000,00883,33
WN81401,720,000,001287,00
Totaal
Gevechten32472
Gemiddelde tier6,90
Overwinningen1655850,99%
Verloren1554247,86%
Gelijkstand3721,15%
Gevechten overleefd649520,00%
Tanks vernietigd256540,79
Gedood / dood ratio0,99
Gezien443331,37
Schade toegebracht993,05
Veroveringspunten168490,52
Verdedigingspunten145830,45
Ervaring462,28
WN71128,71
WN81401,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten86
Gemiddelde tier8,71
Overwinningen4248,84%
Verloren4248,84%
Gelijkstand22,33%
Gevechten overleefd89,30%
Tanks vernietigd470,55
Gedood / dood ratio0,60
Gezien1241,44
Schade toegebracht1.279,62
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring631,44
WN7883,33
WN81287,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten10000
Overwinningen330,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren770,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien101,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.155,400,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten10010,0000,0000,0000,00
Ervaring287,500,000,000,00
Totaal
Gevechten10
Overwinningen330,00%
Verloren770,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd60,60
Gedood / dood ratio0,60
Gezien101,00
Schade toegebracht1.155,40
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten10010,00
Ervaring287,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten59000
Overwinningen3661,02%00,00%00,00%00,00%
Verloren2135,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,39%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2644,07%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd390,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien380,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht729,080,000,000,00
Veroveringspunten1783,0200,0000,0000,00
Verdedigingspunten911,5400,0000,0000,00
Ervaring422,900,000,000,00
Totaal
Gevechten59
Overwinningen3661,02%
Verloren2135,59%
Gelijkstand23,39%
Gevechten overleefd2644,07%
Tanks vernietigd390,66
Gedood / dood ratio1,18
Gezien380,64
Schade toegebracht729,08
Veroveringspunten1783,02
Verdedigingspunten911,54
Ervaring422,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten18000
Overwinningen527,78%00,00%00,00%00,00%
Verloren1372,22%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd422,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien201,1100,0000,0000,00
Schade toegebracht873,060,000,000,00
Veroveringspunten201,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring290,440,000,000,00
Totaal
Gevechten18
Overwinningen527,78%
Verloren1372,22%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd422,22%
Tanks vernietigd120,67
Gedood / dood ratio0,86
Gezien201,11
Schade toegebracht873,06
Veroveringspunten201,11
Verdedigingspunten00,00
Ervaring290,44
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten448000
Overwinningen21547,99%00,00%00,00%00,00%
Verloren23251,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,22%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17037,95%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3300,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,190,000,000,00
Gezien4160,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.232,820,000,000,00
Veroveringspunten8681,9400,0000,0000,00
Verdedigingspunten13503,0100,0000,0000,00
Ervaring509,410,000,000,00
Totaal
Gevechten448
Overwinningen21547,99%
Verloren23251,79%
Gelijkstand10,22%
Gevechten overleefd17037,95%
Tanks vernietigd3300,74
Gedood / dood ratio1,19
Gezien4160,93
Schade toegebracht1.232,82
Veroveringspunten8681,94
Verdedigingspunten13503,01
Ervaring509,41
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten767000
Overwinningen38049,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren36847,98%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand192,48%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd29238,07%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5650,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,190,000,000,00
Gezien6140,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht829,680,000,000,00
Veroveringspunten13991,8200,0000,0000,00
Verdedigingspunten11151,4500,0000,0000,00
Ervaring353,600,000,000,00
Totaal
Gevechten767
Overwinningen38049,54%
Verloren36847,98%
Gelijkstand192,48%
Gevechten overleefd29238,07%
Tanks vernietigd5650,74
Gedood / dood ratio1,19
Gezien6140,80
Schade toegebracht829,68
Veroveringspunten13991,82
Verdedigingspunten11151,45
Ervaring353,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen228,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren571,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd228,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien162,2900,0000,0000,00
Schade toegebracht2.289,570,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring203,710,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen228,57%
Verloren571,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd228,57%
Tanks vernietigd20,29
Gedood / dood ratio0,40
Gezien162,29
Schade toegebracht2.289,57
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring203,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (240)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Pz.Kpfw. II2230,49325121854,93%1148,76
T-100 LT101064,65563116748,41%1170,38
Leopard 1102074,74602103750,14%1625,06
IS-381377,0755182553,94%1741,53
AMX 13 909909,9749474748,59%1252,68
E 100101771,7451371449,02%1377,10
Pz.Kpfw. I Ausf. C3217,4830768852,76%1139,98
KV-856834,2947167957,58%1647,80
T3 HMC2249,4929365854,56%1303,03
Cromwell6942,4754464657,43%2249,61
Tiger II8927,1239163843,57%957,41
Rhm.-Borsig Waffenträger81607,7653062053,23%1871,32
T3092118,6468558854,93%1948,03
S35 CA5618,9536357552,00%1500,56
Bat.-Châtillon 25 t101941,6655056348,31%1701,22
E 759924,8840253741,71%635,80
G.W. Tiger (P)8963,8637146848,29%1123,41
M446871,5045746554,19%1682,72
Pz.Kpfw. II Luchs4220,2523343452,53%787,89
AMX AC mle. 4881007,2940843046,28%1024,92
Char Futur 4 92207,0779340257,46%2222,71
T376628,0645539151,92%1802,97
Object 43091710,1270035949,03%1578,92
Bat.-Châtillon 25 t AP91361,2646535251,70%1340,84
T-54 ltwt.91047,4153635147,29%1490,19
LTTB8673,4846334654,05%1252,64
Caernarvon81764,1373134055,59%2389,02
Leopard Prototyp A91869,2766133354,05%1897,61
Panzer 58 Mutz 81101,7562032649,08%1340,98
M60 101847,8063930553,77%1522,94
G.W. Panther7755,6333329850,00%937,10
Vickers Medium Mk. I1168,1319829351,19%925,15
Super Conqueror101981,0864528851,39%1509,84
Type 6191966,1664128751,57%2137,94
M18 Hellcat6525,1932428448,24%769,06
O-I61070,9653328353,71%2286,07
T-4481159,5565726556,98%1624,96
Sturer Emil7817,5935525347,04%1070,32
Tiger I7644,8236224848,39%698,78
AMX ELC bis5284,2325724743,72%773,31
VK 16.02 Leopard5119,8719924448,36%200,44
Centurion Mk. 7/191900,7968524156,85%2038,66
Škoda T 2561107,6769423955,65%2604,10
ARL V396416,0826423837,39%500,37
Kranvagn102564,6668623749,79%2261,19
Conqueror91762,8374722958,52%1741,96
AMX AC mle. 467633,6835522549,33%753,89
STB-1102075,8267021454,21%1760,40
IS7797,3042521153,08%1079,33
Pz.Sfl. IVb4284,7321120350,25%898,89
Jagdpanzer IV6390,0225720134,33%431,60
AMX 50 Foch91811,0456420151,24%1611,56
Black Prince7784,7546719952,76%1006,23
AMX 13 757486,3738319350,78%861,90
AMX 12 t6388,3433019047,37%874,89
AE Phase I 92056,8781718658,06%2059,08
T25/27511,5831418444,02%501,04
M1271028,1542218150,28%1379,89
Škoda T 5091501,0264017949,16%1295,93
Centurion Mk. I81013,5852817647,16%1182,89
M53/M5591160,3357817553,14%1034,04
M40/M4381183,6351517152,05%1296,85
MT-256302,6230016743,11%682,57
VK 36.01 (H)6292,8127616448,78%322,49
Hummel6679,5233416151,55%1040,93
T25 Pilot Number 1 81018,6554215942,77%1277,70
Kampfpanzer 50 t 91948,8278114854,05%1715,33
T2971128,8556414459,72%1638,22
Churchill VII6646,8638714353,15%1177,22
SU-10181025,1552314244,37%957,14
KV-15535,0237614053,57%1174,12
Pz.Sfl. IVc5282,9721113944,60%427,80
SU-855323,3325713553,33%684,29
StuG III Ausf. G5325,0126313147,33%616,58
T675272,9923613044,62%417,14
Churchill I5487,8833212951,16%1038,94
MS-1172,0412412647,62%191,90
Nashorn6515,9831512654,76%797,95
Object 26391881,3170512647,62%1656,27
VK 28.01691,1024612546,40%90,00
T-34-3 81387,6367612450,81%1672,39
SU-100M171299,0155912054,17%1925,26
Vz. 64 Blesk8991,9464211350,44%1677,04
O-Ni71100,1555311050,91%1680,93
T28 Concept 71025,7954510759,81%1591,67
Pz.Kpfw. III/IV5311,7224210649,06%727,21
Wespe3151,4115510150,50%456,74
Type 586534,363549448,94%947,16
M8A14195,692059341,94%272,56
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4222,542109147,25%443,03
M415375,572388948,31%496,26
Valentine3244,222418952,81%822,89
FV4005 Stage II101358,595028845,45%849,83
LTP 3226,292738656,98%1267,12
AMX 404139,011768436,90%282,81
T1 Cunningham181,991497948,10%312,59
Panther71131,737217858,97%1922,86
Konštrukta T-34/10071146,976927861,54%2085,24
Comet71157,395547751,95%2154,83
TOG II* 6804,653957749,35%1387,95
Grille5426,302707650,00%846,58
SU-1006730,333747545,33%1188,58
UDES 0381271,535627552,00%1351,19
Type T-345316,132737549,33%754,03
Leichttraktor125,41927451,35%94,72
M66815,374717354,79%1282,82
Somua SAu 404248,802236952,17%602,72
M3 Lee4189,812096850,00%569,91
T-284254,632286744,78%648,75
T 55A 91835,386086640,91%1641,90
Renault G15433,003206550,77%1222,11
T-437874,085566264,52%1434,81
Charioteer8988,405706256,45%1048,90
VK 30.02 (M)6803,655216256,45%1471,89
Pz.Kpfw. III Ausf. J4125,071766142,62%92,08
O-I Experimental5886,524426152,46%2127,39
Panhard AMD 178B6401,304576162,30%1185,38
Crusader6444,313545964,41%1539,94
Ares 7581117,327565950,85%1194,75
Strv 746693,024325850,00%1196,48
SU-85B4293,682435650,00%636,25
SARL 424309,682475650,00%1029,84
T1 Heavy5458,893395558,18%926,15
M374295,452415547,27%1018,10
STA-18933,216695345,28%1027,47
M24 Chaffee5503,793895354,72%1718,56
T28 Prototype8850,214715345,28%738,98
M5 Stuart4156,502545251,92%307,28
Marder 38T4347,692655251,92%874,35
Leopard 120 Verbessert111594,946085242,31%960,17
T3281544,197884866,67%2128,79
KV-26394,273344864,58%676,92
T-34-856693,675334566,67%1432,24
M5A1 Stuart4207,582764553,33%638,81
Indien-Panzer8933,576174443,18%1074,09
Škoda T 177903,608124351,16%2037,05
A-447757,354734337,21%886,58
T-463163,981794250,00%597,92
VK 30.02 (D)7963,716374254,76%1543,98
Marder II3211,781854151,22%569,36
T56 GMC3153,432054050,00%406,96
Super Hellcat 7640,433874040,00%674,82
Archer5321,262133943,59%523,17
Emil I81310,167393855,26%1422,10
Emil II91622,535893834,21%1171,62
FV4004 Conway91649,846653855,26%1560,99
T-345631,974923743,24%1722,70
Ikv 65 Alt II61064,005543759,46%2468,70
Covenanter5453,784013756,76%2025,89
Leo71069,765123444,12%1801,93
M10391479,367873363,64%1485,59
Type 95 Heavy4324,782863259,38%1236,54
Challenger71062,245212948,28%1485,27
Strv m/425710,265792759,26%2031,50
Type 2597 Chi-Ha3244,962142653,85%897,79
SU-76G FT4463,582802445,83%996,28
BT-22109,261412347,83%348,13
Ikv 1035419,434192378,26%1048,64
AMX 50 Foch (155) 101792,964912352,17%1191,63
Type 4 Chi-To61021,195122147,62%2149,88
T1 HMC2117,481422157,14%646,95
M2 Medium Tank3190,671702138,10%546,75
AMX 383111,901512138,10%115,67
SU-76M4279,002492055,00%771,74
Achilles6935,555132055,00%1889,09
StuG IV 5398,902562045,00%848,55
BT-7 artillery 3146,501822050,00%400,97
M3G FT3312,531911947,37%780,02
Staghound Mk. III6941,477961968,42%2132,13
LT vz. 383250,282571855,56%1127,95
P26/404461,413391758,82%1260,32
T34 81009,944441758,82%1057,38
Renault UE 573252,241761741,18%654,42
P.435294,812521643,75%508,14
Cruiser Mk. II2199,312321650,00%818,35
Object 777 Version II 91664,947511656,25%1558,26
Hotchkiss H352159,001841546,67%611,67
M7 Priest3155,711291428,57%171,47
Somua S353363,293331464,29%1301,74
Sav m/434395,253151241,67%1055,77
Cruiser Mk. IV4271,672251233,33%748,17
Bat.-Châtillon 12 t8696,505481266,67%1206,65
M3 Stuart3169,642411154,55%613,31
TVP VTU Koncept8676,554961154,55%746,34
SDP 44 Burza6753,456521163,64%1319,22
T-549806,735141127,27%507,72
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6439,002891136,36%700,09
Patton the Tank 91331,646271145,45%1342,41
Renault FT121,30841040,00%0,00
T-26286,30931020,00%178,27
Panther II81274,206791040,00%1441,29
FSV Scheme A7551,305901040,00%576,65
KV-1SA 5612,305551060,00%1471,03
T-45 2194,302321060,00%980,91
Type 3 Ju-Nu6847,89610944,44%1050,79
BT-7410,8862812,50%0,35
Pz.Kpfw. III Ausf. E3189,63167862,50%574,21
Renault NC-31154,00113633,33%28,22
M2 Light2153,83190633,33%443,16
Panzerjäger I280,6775633,33%43,90
T2 Medium Tank2139,00151650,00%589,22
LT vz. 352199,60260560,00%997,81
M15/423728,80453540,00%2612,08
M24E2 Super Chaffee 6610,80549560,00%1875,33
L-60 2165,80300560,00%935,32
Strv S1 8918,00450540,00%616,80
Ikv 723276,25506450,00%814,45
T-26G FT2238,00220450,00%842,01
Pz.Kpfw. I255,75148475,00%265,60
T-50-2 6204,75275425,00%257,41
T-29 3179,00228475,00%687,00
43 M. Toldi III 3223,25355450,00%1183,56
TKS z n.k.m. 20 mm 2162,67176333,33%675,85
Type 89 I-Go/Chi-Ro2277,33205333,33%935,00
T-116 3208,00222366,67%893,76
ELC EVEN 90 8430,33281333,33%468,30
Type 5 Chi-Ri7285,0018920,00%143,63
Renault FT AC283,505520,00%63,65
T-109187,00327250,00%139,07
AMR 35 2307,50458250,00%1430,60
Pz.Sfl. IC 4341,00222250,00%977,22
Valiant 5710,006232100,00%2230,39
Kolohousenka1261,004051100,00%1856,43
Strv fm/211210,0027510,00%1021,07
Fiat 30001218,002701100,00%1294,26
M14/412330,005011100,00%1465,32
4TP1236,004511100,00%1561,55
Type 97 Te-Ke 2356,004621100,00%2706,99
Gabler’s Destroyer 5409,0035010,00%1175,35
Black Prince II 71260,0011881100,00%2077,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5542,004001100,00%1161,80
T-34 with L-11 40,0011910,00%0,00
Convert. Medium Tank T3 3899,008881100,00%4234,10
MKA 2359,004331100,00%1610,01
Rheinmetall Skorpion G 82470,0013161100,00%3273,56
Pz.Kpfw. T 15 3641,006741100,00%4125,28
Light Mk. VIC 2110,006510,00%302,46
T7 Combat Car 285,005110,00%146,43
Pz.Kpfw. II Ausf. D 269,003271100,00%323,75
WZ-120-1G FT 8867,008631100,00%811,07

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/04/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/04/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/05/2018
Gestopt: 28/09/2018
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 18/11/2014
Gestopt: 07/04/2015
Rol: Reservist
Toegetreden: 10/04/2015
Gestopt: 27/05/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/01/2019
Gestopt: 13/02/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/10/2018
Gestopt: 02/01/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/09/2014
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 21/08/2014
Gestopt: 27/09/2014
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/08/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/03/2014