koja76

clanlogo
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 25/03/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5865719146345
Gemiddelde tier8,6510,5810,7510,82
Overwinningen2874549,01%1157,89%8155,48%17851,59%
Verloren2932049,99%842,11%6343,15%16347,25%
Gelijkstand5921,01%00,00%21,37%41,16%
Gevechten overleefd1383123,58%315,79%3423,29%7521,74%
Tanks vernietigd467510,80160,841571,083200,93
Gedood / dood ratio1,041,001,401,19
Gezien620251,06261,371791,233871,12
Schade toegebracht1.429,321.985,372.441,142.352,37
Veroveringspunten412090,70351,841981,363140,91
Verdedigingspunten235100,4000,00440,30440,13
Ervaring677,67960,42964,12903,04
WN71049,411149,591319,651138,23
WN81409,601625,092055,221877,46
Totaal
Gevechten58657
Gemiddelde tier8,65
Overwinningen2874549,01%
Verloren2932049,99%
Gelijkstand5921,01%
Gevechten overleefd1383123,58%
Tanks vernietigd467510,80
Gedood / dood ratio1,04
Gezien620251,06
Schade toegebracht1.429,32
Veroveringspunten412090,70
Verdedigingspunten235100,40
Ervaring677,67
WN71049,41
WN81409,60
Voorbije 24u
Gevechten19
Gemiddelde tier10,58
Overwinningen1157,89%
Verloren842,11%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd315,79%
Tanks vernietigd160,84
Gedood / dood ratio1,00
Gezien261,37
Schade toegebracht1.985,37
Veroveringspunten351,84
Verdedigingspunten00,00
Ervaring960,42
WN71149,59
WN81625,09
Voorbije 7 dagen
Gevechten146
Gemiddelde tier10,75
Overwinningen8155,48%
Verloren6343,15%
Gelijkstand21,37%
Gevechten overleefd3423,29%
Tanks vernietigd1571,08
Gedood / dood ratio1,40
Gezien1791,23
Schade toegebracht2.441,14
Veroveringspunten1981,36
Verdedigingspunten440,30
Ervaring964,12
WN71319,65
WN82055,22
Voorbije 30 dagen
Gevechten345
Gemiddelde tier10,82
Overwinningen17851,59%
Verloren16347,25%
Gelijkstand41,16%
Gevechten overleefd7521,74%
Tanks vernietigd3200,93
Gedood / dood ratio1,19
Gezien3871,12
Schade toegebracht2.352,37
Veroveringspunten3140,91
Verdedigingspunten440,13
Ervaring903,04
WN71138,23
WN81877,46
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten51000
Overwinningen1835,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren3262,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,96%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1325,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd290,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,760,000,000,00
Gezien280,5500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.558,160,000,000,00
Veroveringspunten40,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1092,1400,0000,0000,00
Ervaring657,290,000,000,00
Totaal
Gevechten51
Overwinningen1835,29%
Verloren3262,75%
Gelijkstand11,96%
Gevechten overleefd1325,49%
Tanks vernietigd290,57
Gedood / dood ratio0,76
Gezien280,55
Schade toegebracht1.558,16
Veroveringspunten40,08
Verdedigingspunten1092,14
Ervaring657,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten111000
Overwinningen5347,75%00,00%00,00%00,00%
Verloren5347,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand54,50%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2825,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd620,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien680,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht893,800,000,000,00
Veroveringspunten850,7700,0000,0000,00
Verdedigingspunten830,7500,0000,0000,00
Ervaring648,080,000,000,00
Totaal
Gevechten111
Overwinningen5347,75%
Verloren5347,75%
Gelijkstand54,50%
Gevechten overleefd2825,23%
Tanks vernietigd620,56
Gedood / dood ratio0,75
Gezien680,61
Schade toegebracht893,80
Veroveringspunten850,77
Verdedigingspunten830,75
Ervaring648,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen266,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren133,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd266,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien20,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht427,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring609,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen266,67%
Verloren133,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd266,67%
Tanks vernietigd20,67
Gedood / dood ratio2,00
Gezien20,67
Schade toegebracht427,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring609,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2766000
Overwinningen140050,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren136649,39%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd72126,07%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd12060,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,590,000,000,00
Gezien30751,1100,0000,0000,00
Schade toegebracht802,120,000,000,00
Veroveringspunten52481,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten84003,0400,0000,0000,00
Ervaring738,510,000,000,00
Totaal
Gevechten2766
Overwinningen140050,61%
Verloren136649,39%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd72126,07%
Tanks vernietigd12060,44
Gedood / dood ratio0,59
Gezien30751,11
Schade toegebracht802,12
Veroveringspunten52481,90
Verdedigingspunten84003,04
Ervaring738,51
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2994000
Overwinningen160053,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren133744,66%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand571,90%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd97132,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd17490,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien32191,0800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.208,090,000,000,00
Veroveringspunten51391,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten64112,1400,0000,0000,00
Ervaring720,860,000,000,00
Totaal
Gevechten2994
Overwinningen160053,44%
Verloren133744,66%
Gelijkstand571,90%
Gevechten overleefd97132,43%
Tanks vernietigd17490,58
Gedood / dood ratio0,86
Gezien32191,08
Schade toegebracht1.208,09
Veroveringspunten51391,72
Verdedigingspunten64112,14
Ervaring720,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2311004
Overwinningen115549,98%00,00%00,00%00,00%
Verloren109447,34%00,00%00,00%4100,00%
Gelijkstand622,68%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd55724,10%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd12270,5300,0000,0020,50
Gedood / dood ratio0,700,000,000,50
Gezien22940,9900,0000,0010,25
Schade toegebracht1.599,780,000,001.715,25
Veroveringspunten23161,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten14430,6200,0000,00174,25
Ervaring754,960,000,00190,50
Totaal
Gevechten2311
Overwinningen115549,98%
Verloren109447,34%
Gelijkstand622,68%
Gevechten overleefd55724,10%
Tanks vernietigd12270,53
Gedood / dood ratio0,70
Gezien22940,99
Schade toegebracht1.599,78
Veroveringspunten23161,00
Verdedigingspunten14430,62
Ervaring754,96
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten4
Overwinningen00,00%
Verloren4100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd20,50
Gedood / dood ratio0,50
Gezien10,25
Schade toegebracht1.715,25
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten174,25
Ervaring190,50
Anzeigen

Tanks (339)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Rheinmetall Skorpion G 81474,77752157449,81%1737,88
T297839,61480139950,54%981,94
ISU-15281184,40558128046,88%1164,72
Bat.-Châtillon 25 t101543,24652100044,90%1190,73
Lorraine 40 t 81264,5873880250,25%1526,02
G.W. Panther7762,9235479747,80%922,58
Object 261101462,7767678750,83%1197,38
AMX M4 mle. 54102339,1282077251,30%1960,65
T-34-856439,4533773548,44%728,35
Leopard 1101827,6667372945,40%1452,19
Progetto M40 mod. 65101940,3972169548,92%1602,77
Bat.-Châtillon Bourrasque 81430,3083968049,41%1783,65
Super Conqueror102045,7676566848,95%1550,20
FCM 50 t 8946,7963565845,14%991,64
IS-381075,6770363951,96%1199,44
Object 279 early 102404,9190661952,50%1587,44
Vz. 55102281,8978259446,80%1749,06
AMX 13 909543,2060054847,45%640,45
Progetto M35 mod. 46 81267,8173954450,92%1465,25
G.W. Tiger (P)81054,4855053249,81%1331,82
CS-63101860,5771451047,65%1471,35
60TP Lewandowskiego102181,3677850950,29%1715,44
STB-1101740,4570449945,69%1324,43
TVP T 50/51101573,5865249744,27%1192,07
WZ-1328767,5565048950,10%1342,14
T-437563,4045048947,85%778,55
FV215b (183) 101769,4964748844,88%1259,97
G.W. E 100101434,5965248049,17%1175,60
Conqueror Gun Carriage101456,9862647648,74%1166,19
Type 5 Heavy102034,3276547546,74%1410,55
AMX Chasseur de chars 8842,9968345850,87%1067,80
T110E5101595,9168845245,35%1135,55
Object 780 102171,0277444647,76%1598,70
IS7853,3361944346,95%1096,35
T-345189,5522643650,23%339,61
SU-1527564,9732043047,67%628,95
SU-1006487,8335643045,81%685,72
T34 81084,5566342948,25%1230,70
T57 Heavy101907,2770141746,76%1315,84
Kranvagn101941,6974041146,72%1449,97
Grille 15101706,5759640746,93%1210,55
Concept 1B 92079,7698240759,21%1832,05
T110E4102065,8370040549,14%1500,86
Object 140101522,6570540347,15%1196,09
Object 260 102400,9584038948,07%1898,21
M53/M5591305,6358337449,20%1372,82
leKpz M 41 90 mm GF 8552,8560136850,54%903,14
Maus102178,0083835654,78%1816,09
SU-130PM 81725,3980035451,98%1901,42
Type 59 81068,5272235149,86%1331,39
Manticore10922,6369034248,25%933,92
FV4005 Stage II101744,5165234048,82%1372,82
T3281007,2367233946,02%1091,94
T-549896,7761532442,59%735,08
M46 Patton KR 8799,3665032248,45%956,21
Object 252U Defender 81590,8684431550,79%1849,03
Fauteur112765,3796230651,31%1865,18
T92 HMC101561,1062730148,50%1322,54
T803112912,1099630149,83%2212,06
Bat.-Châtillon 155 58101220,0963630047,33%1010,31
Strv S1 81361,1972929654,39%1623,60
Object 430U101933,8570629444,22%1538,29
M127790,2841129347,44%1008,67
Excelsior 51264,32111528766,20%3360,12
BZ-176 81561,5289628152,67%1644,49
Bat.-Châtillon 25 t AP91035,5861827545,09%882,70
M10391144,4465527246,69%951,65
T26E5 Patriot 8981,6775627150,55%1122,11
Object 268 Version 4101965,8373926750,19%1516,33
M40/M4381040,7353826247,33%1140,67
T-1091230,3764026240,08%1019,75
AMX M4 mle. 49 Liberté 81124,9376925353,75%1333,87
AMX 12 t6253,6232524946,59%470,52
Pz.Kpfw. Neu112695,2396724850,40%1805,46
Gonsalo 81457,9487024853,63%1611,23
Centurion Action X101722,7473224747,77%1397,55
T-448686,9858324447,95%787,19
AMX 50 Foch (155) 102109,4273524252,89%1679,49
ELC EVEN 90 8664,0369424249,59%1278,01
Bisonte C45 81526,0285324048,75%1768,40
AMX 13 105101051,7965923847,48%1113,91
Object 277102088,9275123148,48%1781,05
SU-855239,1920723047,83%377,39
Object 70491575,2269023050,00%1312,42
Hummel6454,7826922845,61%549,09
AMX 50 B102026,1869922850,00%1683,66
Bat.-Châtillon 155 5591006,1460522544,89%944,06
Panhard EBR 10510695,1362122147,51%660,65
Carro da Combattimento 45 t 102147,7779822051,36%1761,88
T-54 ltwt.9577,0360121849,08%682,04
Škoda T 5091248,0865821747,47%1074,70
G.W. Tiger91319,2362721745,62%1280,69
T 55A 91544,2575621552,56%1494,79
KR-1113030,92101321354,46%2357,08
Object 268102053,3070020552,20%1637,31
Gryphon 102367,0981120547,80%1756,02
WZ-111 Qilin 102199,9385819954,77%1919,85
T-1506604,4154719850,51%950,65
Cromwell B 6648,3161919845,45%1254,69
Ares 90 C112549,3293019750,76%2091,92
ShPTK-TVP 100 81300,0172519545,64%1405,54
KV-261024,7875519362,18%2104,26
BZ-79112819,8898919354,92%1826,71
Matilda IV 5400,5250519052,63%997,59
Kampfpanzer 07 P(E) 102081,2779318847,34%1642,90
T110E3102425,8079918652,69%1883,85
Durendal 102427,3284818653,23%1880,47
Rinoceronte102183,3275818447,83%1673,39
Controcarro 3 Minotauro102152,0785218359,02%1637,34
BZ-75101955,1675918246,15%1349,21
Somua SM 81551,6285218053,89%1826,39
Jagdpanzer E 100101916,7566017847,19%1378,56
Kampfpanzer 50 t 92017,2092017851,12%2048,22
Škoda T 56 81713,3884717748,02%1643,45
AMX 13 757266,2044617641,48%297,63
ST-II102067,9977517551,43%1690,76
Stinger 102394,1386117452,30%1664,41
K-91101887,8878817248,84%1616,10
M66413,4231117145,03%429,96
T54E191275,4468916946,15%1122,50
GSOR 1008 81854,6388716955,62%2191,98
CS-5991850,4477516845,83%1766,17
AS-XX 40 t111968,4680216848,81%1507,70
Object 452K 102228,8375816843,45%1614,53
AMX 13 57 7762,4277116850,60%1457,49
Type 64 6530,3655516850,00%1357,44
DBV-152 102120,9569516744,31%1354,89
Ho-Ri 3102248,7777116754,49%1725,58
FV380591206,8868216352,15%1303,90
Emil II91351,2465816045,00%1080,89
AMX 50 Foch B101930,6064415841,77%1397,57
Object 705A101992,3775315843,04%1452,93
Strv 103B101824,6365715647,44%1272,65
CAV mod. 71112343,7887215552,90%1918,54
Taschenratte113344,81114415556,77%2232,04
IS-7101621,4470715450,00%1227,28
Lorraine 155 mle. 518850,0562315453,90%888,30
E 25 71387,5490115253,29%2442,10
Cobra 91652,8876615246,05%1503,39
Vz. 60S Dravec 102741,29101115158,28%2010,69
FV217 Badger101987,8573214951,01%1532,85
Cromwell6422,1344914738,10%626,89
E 100102472,8085914755,10%2198,16
StuG IV 5333,6933914440,28%642,58
AMX 50 Foch91858,5581414053,57%1894,04
Type 71101939,3772313943,88%1282,78
T28 Concept 7911,5862813849,28%1299,78
Ferdinand81523,7477713350,38%1759,19
Konštrukta T-34/1007595,6054213246,21%795,89
AMX 67 Imbattable112506,8584613147,33%1710,25
M47 Iron Arnie 81468,6284513053,85%1954,68
XM57 81808,9691713060,00%1844,83
Dicker Max 6526,9845412542,40%765,62
T-44-100 81556,1695512561,60%2399,36
T1 Heavy5278,0734212342,28%322,01
AE Phase I 91966,4688912355,28%1990,04
IS-4102167,3186912155,37%1714,42
T-100 LT10860,2154912138,02%743,73
XM69 Hacker112839,7196812052,50%2181,14
Lion 102134,8973912040,00%1885,26
M446562,1534011750,43%903,14
LTTB8290,4452011745,30%315,88
AMBT 81603,1786711752,14%2006,90
SU-10181336,9371111452,63%1667,36
Löwe 81217,8969111439,47%1234,69
Leopard Prototyp A91812,9775911347,79%1746,05
Char Futur 4 91760,3182011250,89%1738,41
FV2078864,6465911050,91%939,76
E 50 Ausf. M102108,3984711060,00%1952,68
Type 4 Heavy91426,8372610952,29%1306,92
T-22 medium 101515,0672410846,30%1179,71
ASTRON Rex 105 mm 81650,7391910656,60%1939,14
Prototipo Standard B91703,9375310550,48%1613,56
AMX AC mle. 4881297,4371110451,92%1455,86
M415377,1122810244,12%459,73
Panhard EBR 75 (FL 10) 8676,0374010251,96%1153,10
Emil I81117,377519953,54%1273,51
MT-256122,494059855,10%224,08
T-34-85M 6857,416969854,08%1498,95
LT-432 8727,856439744,33%1182,38
CS-52 LIS 81470,867899753,61%1841,52
Strv m/42-57 Alt A.2 61044,627789753,61%2168,21
T-804140,702349456,38%429,83
TL-7 91856,178089446,81%1759,56
Lorraine 155 mle. 507760,765179147,25%856,24
Kunze Panzer 91740,368219153,85%1817,52
50TP Tyszkiewicza91682,887149045,56%1432,73
Object 43091731,168119054,44%1749,39
Hirschkäfer112467,938369055,56%1784,91
Škoda T 27 81134,586719042,22%1378,31
WZ-111 model 5A102011,927328949,44%1485,81
212A91373,666888949,44%1239,21
SMV CC-64 Vipera 81697,358548955,06%2039,78
Caernarvon Action X 81072,687448744,83%1227,14
AMX ELC bis5155,872528646,51%309,33
Jagdtiger91661,007178452,38%1492,21
Škoda T 256433,724768349,40%705,20
T376243,594448143,21%429,14
AMX 13 (FL 11) 5547,746748057,50%2079,97
Waffenträger auf E 100102341,077057648,68%1538,16
AMX 404109,891777342,47%176,99
M3 Lee4139,322057345,21%292,82
PTZ-78112765,939117353,42%1724,82
Monkey King 101506,717087345,21%1154,03
FV230 Canopener102701,859167247,22%2016,48
Grille5293,272607147,89%497,80
Vz. 63P112595,909406753,73%1767,04
TVP VTU Koncept8718,645526642,42%736,70
NC 70 Błyskawica101678,537166651,52%1173,03
DZT-159 91727,378646358,73%1705,39
AMX 30 1er prototype91358,986876248,39%1204,55
Ho-Ri Shugo112082,567106142,62%1227,79
Object 752 92119,2010456167,21%2092,56
K-91-PT 91706,308136053,33%1756,17
Object 703 Version II 81515,887916043,33%1540,97
UDES 1691478,727425853,45%1476,28
BT-7 artillery 397,892455754,39%248,32
WZ-111 model 1-491716,776655635,71%1439,45
M41 Walker Bulldog8332,634455628,57%308,20
M374298,192315360,38%1098,87
AMX 13 F3 AM6593,004485350,94%813,31
Object 432U111904,478355347,17%1318,47
Pz.Sfl. IVb4188,002195150,98%477,94
VK 72.01 (K) 102054,506905036,00%1068,42
UDES 15/16101465,296724953,06%1081,85
AMX 30 B101339,107084856,25%1094,18
T-70395,091374753,19%207,62
T-62A101275,856574643,48%982,92
KV-15464,875134560,00%959,69
ISU-152K 81141,206334146,34%1216,42
XM66F 81944,159114151,22%2407,60
Charioteer Nomad 81225,395754131,71%998,39
Škoda T 245253,383354045,00%484,78
T3091818,666543836,84%1386,27
M48A5 Patton101499,296663839,47%991,80
IS-3A 81083,246183729,73%890,43
Crusader6245,973263644,44%515,99
SU-76M4146,331393638,89%154,27
Object 777 Version II 91861,618673652,78%1812,50
FV4201 Chieftain Proto 91309,476623438,24%1096,62
T26E5 8997,096633435,29%969,93
BZ-72-1 102073,446893237,50%1692,40
MBT-B 101701,477203050,00%1020,15
O-I6598,526172965,52%1051,93
M54 Renegade 81182,217182941,38%1200,04
Char Mle. 75 9763,046322842,86%894,15
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8419,813382751,85%308,88
M24 Chaffee5195,154222653,85%504,28
M2 Light298,602662536,00%165,07
VK 75.01 (K) 81138,327322540,00%1235,77
AMX 38383,921442445,83%61,40
Vz. 71 Tesák10494,175532441,67%288,73
Turtle Mk. I 81378,387262441,67%1173,84
WZ-114 91390,218442466,67%1219,99
T-60289,301272352,17%233,57
UDES 03 Alt 3 91277,706592339,13%884,10
Concept No. 5101387,416692259,09%947,61
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81070,057602254,55%1312,84
T-34 shielded 5460,455042045,00%1066,41
Chieftain Mk. 6 101695,226181827,78%1021,68
VK 100.01 (P)81235,178921866,67%1728,87
Covenanter5292,415151776,47%1150,45
LT vz. 383147,253211656,25%557,94
SU-85B491,441431662,50%203,04
AT 1581087,066331643,75%1035,79
TS-54 81425,818051637,50%1420,82
56TP 8942,006321643,75%818,38
SU-14-28132,603241560,00%227,52
Coccodrillo 101594,676251533,33%827,19
AltProto AMX 30 81046,537611553,33%1171,94
Ashigaru 101972,606791553,33%1360,36
T25 Pilot Number 1 81185,208041546,67%1799,64
Wespe3126,641941471,43%450,64
E 65 Zwilling 82559,6411921457,14%2803,51
T77 81418,218231457,14%1454,71
Char Murat 91660,928121346,15%1665,70
Lorraine 50 t 91140,236901353,85%1014,63
Pz.Kpfw. VII101416,086281241,67%836,22
ISU-122-2 81254,587171241,67%1272,13
M-IV-Y 81784,838531233,33%1938,23
Heavy Tank No. VI 6498,454201127,27%581,68
BZT-70 101739,906841030,00%794,51
G.Pz. Mk. VI (e)221,50921060,00%207,85
Rheinmetall Panzerwagen10514,403441010,00%233,47
M-V-Y101119,306821050,00%663,60
Leichttraktor162,5690922,22%43,77
Vz. 58 Medvěd 91515,56580922,22%1135,01
M4A1 FL 10 6674,33545944,44%982,47
Strv m/425373,75386850,00%853,38
KPz 3 Projekt 07 HK 91341,25704850,00%1263,22
L-60 263,63317875,00%336,60
Panzerjäger I289,8677728,57%82,98
KJPZ TIII Jäger 91533,43663742,86%1286,30
Toro 91396,43779757,14%1360,49
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81137,4342970,00%1080,70
CC-46 Pancernik 91755,50583616,67%1291,55
T 54D 92163,00965666,67%2444,69
T54 Heavy Tank 9998,5036460,00%621,95
Pz.Kpfw. T 25 5443,00542633,33%982,00
Super Hellcat 7692,33491650,00%855,48
M4A1 Revalorisé 81025,67719666,67%1157,69
Object 590 91542,60844560,00%1612,06
E 75 TS 81576,80554520,00%1327,14
MTLS-1G14 3141,80289560,00%489,07
T7 Combat Car 243,6079540,00%18,13
FV226 Contradictious 81670,40738520,00%1821,69
Rambo 91541,40785560,00%1553,72
Vickers Medium Mk. I141,75108475,00%264,10
Ikv 1035386,255094100,00%964,06
Object 274a 8791,25648450,00%748,63
SDP wz 66 Grom 81010,00515425,00%665,60
TS-5 81216,50655425,00%1078,37
43 M. Toldi III 386,253024100,00%401,29
Kampfpanzer 07 RH 81159,33598333,33%1524,48
Bofors Tornvagn 81323,6745130,00%993,90
Valiant 5510,33789366,67%1300,64
SFAC 105 81825,00658333,33%1573,66
Pz.Kpfw. II26,0015250,00%85,14
MS-1128,0054250,00%77,53
SDT-58 Vlkodav 92472,0012112100,00%2963,50
Leichter Kpz. 70 (K) 8343,50428250,00%386,60
Windhund 82026,501063250,00%2842,12
Object 283 9699,0036920,00%423,88
T-50-2 6627,507912100,00%1732,84
M10 RBFM 5437,00353250,00%688,84
GSOR 1010 FB 8721,00539250,00%599,48
T1 Cunningham10,001510,00%0,00
Renault NC-31130,002410,00%0,00
SZDV Vz. 50 8937,0046810,00%714,32
Object 2639424,007051100,00%312,61
Tiger-Maus 92032,0011761100,00%2126,66
E 77 91631,0011401100,00%1639,96
M48A2 Räumpanzer 82882,0015951100,00%4792,65
T-45 239,005410,00%0,00
Lätt Stridsfordon 120 91226,009441100,00%898,90
TOG II* 60,007110,00%0,00
KV-220-2 5467,0029010,00%705,98
Light Mk. VIC 279,001591100,00%400,57
OCP Peacekeeper 9883,0030310,00%392,82

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Diplomaat
Toegetreden: 25/03/2025
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 20/03/2025
Gestopt: 24/03/2025
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 12/03/2025
Gestopt: 19/03/2025
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 06/03/2025
Gestopt: 11/03/2025
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 21/11/2024
Gestopt: 05/03/2025
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 21/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/11/2024
Gestopt: 20/11/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/10/2024
Gestopt: 14/11/2024
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 22/01/2023
Gestopt: 30/10/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/03/2022
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 30/03/2017
Gestopt: 15/06/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/06/2018
Gestopt: 14/10/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/12/2019
Gestopt: 24/12/2019
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 26/12/2019
Gestopt: 03/01/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 04/03/2019
Gestopt: 12/12/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/08/2022
Gestopt: 16/12/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/07/2022
Gestopt: 20/07/2022
Rol: Reservist
Toegetreden: 15/10/2018
Gestopt: 18/02/2019
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 05/01/2020
Gestopt: 18/02/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/08/2016
Gestopt: 26/09/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/11/2016
Gestopt: 02/12/2016
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 21/03/2016
Gestopt: 17/06/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/12/2016
Gestopt: 27/03/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/10/2015
Gestopt: 18/03/2016