kuchervs

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 17/02/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9177081322
Gemiddelde tier8,060,008,438,37
Overwinningen451749,22%00,00%3745,68%16049,69%
Verloren451849,23%00,00%4353,09%15748,76%
Gelijkstand1421,55%00,00%11,23%51,55%
Gevechten overleefd276530,13%00,00%1822,22%10031,06%
Tanks vernietigd65450,7100,00600,742250,70
Gedood / dood ratio1,020,000,951,01
Gezien78530,8600,00630,782770,86
Schade toegebracht1.126,990,001.269,331.242,61
Veroveringspunten78290,8500,001081,333281,02
Verdedigingspunten18890,2100,00150,19360,11
Ervaring693,200,00681,02709,34
WN7920,770,00880,50926,24
WN81142,490,001215,741226,51
Totaal
Gevechten9177
Gemiddelde tier8,06
Overwinningen451749,22%
Verloren451849,23%
Gelijkstand1421,55%
Gevechten overleefd276530,13%
Tanks vernietigd65450,71
Gedood / dood ratio1,02
Gezien78530,86
Schade toegebracht1.126,99
Veroveringspunten78290,85
Verdedigingspunten18890,21
Ervaring693,20
WN7920,77
WN81142,49
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten81
Gemiddelde tier8,43
Overwinningen3745,68%
Verloren4353,09%
Gelijkstand11,23%
Gevechten overleefd1822,22%
Tanks vernietigd600,74
Gedood / dood ratio0,95
Gezien630,78
Schade toegebracht1.269,33
Veroveringspunten1081,33
Verdedigingspunten150,19
Ervaring681,02
WN7880,50
WN81215,74
Voorbije 30 dagen
Gevechten322
Gemiddelde tier8,37
Overwinningen16049,69%
Verloren15748,76%
Gelijkstand51,55%
Gevechten overleefd10031,06%
Tanks vernietigd2250,70
Gedood / dood ratio1,01
Gezien2770,86
Schade toegebracht1.242,61
Veroveringspunten3281,02
Verdedigingspunten360,11
Ervaring709,34
WN7926,24
WN81226,51
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten74000
Overwinningen2432,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren4763,51%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand34,05%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2128,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd450,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,850,000,000,00
Gezien530,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.787,380,000,000,00
Veroveringspunten971,3100,0000,0000,00
Verdedigingspunten410,5500,0000,0000,00
Ervaring620,470,000,000,00
Totaal
Gevechten74
Overwinningen2432,43%
Verloren4763,51%
Gelijkstand34,05%
Gevechten overleefd2128,38%
Tanks vernietigd450,61
Gedood / dood ratio0,85
Gezien530,72
Schade toegebracht1.787,38
Veroveringspunten971,31
Verdedigingspunten410,55
Ervaring620,47
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15430058
Overwinningen70345,56%00,00%00,00%2644,83%
Verloren83554,12%00,00%00,00%3255,17%
Gelijkstand50,32%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd52033,70%00,00%00,00%1627,59%
Tanks vernietigd8470,5500,0000,00290,50
Gedood / dood ratio0,830,000,000,69
Gezien12660,8200,0000,00490,84
Schade toegebracht1.749,180,000,001.894,14
Veroveringspunten35612,3100,0000,001192,05
Verdedigingspunten55303,5800,0000,001141,97
Ervaring749,410,000,00770,47
Totaal
Gevechten1543
Overwinningen70345,56%
Verloren83554,12%
Gelijkstand50,32%
Gevechten overleefd52033,70%
Tanks vernietigd8470,55
Gedood / dood ratio0,83
Gezien12660,82
Schade toegebracht1.749,18
Veroveringspunten35612,31
Verdedigingspunten55303,58
Ervaring749,41
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten58
Overwinningen2644,83%
Verloren3255,17%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1627,59%
Tanks vernietigd290,50
Gedood / dood ratio0,69
Gezien490,84
Schade toegebracht1.894,14
Veroveringspunten1192,05
Verdedigingspunten1141,97
Ervaring770,47

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten81002270
Overwinningen39548,77%00,00%1568,18%4057,14%
Verloren39749,01%00,00%731,82%2738,57%
Gelijkstand182,22%00,00%00,00%34,29%
Gevechten overleefd30237,28%00,00%940,91%2637,14%
Tanks vernietigd5680,7000,00241,09580,83
Gedood / dood ratio1,120,001,851,32
Gezien7090,8800,00130,59470,67
Schade toegebracht1.887,790,002.050,681.866,60
Veroveringspunten8981,1100,00130,59951,36
Verdedigingspunten4280,5300,0000,001101,57
Ervaring825,100,001.120,59932,40
Totaal
Gevechten810
Overwinningen39548,77%
Verloren39749,01%
Gelijkstand182,22%
Gevechten overleefd30237,28%
Tanks vernietigd5680,70
Gedood / dood ratio1,12
Gezien7090,88
Schade toegebracht1.887,79
Veroveringspunten8981,11
Verdedigingspunten4280,53
Ervaring825,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten22
Overwinningen1568,18%
Verloren731,82%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd940,91%
Tanks vernietigd241,09
Gedood / dood ratio1,85
Gezien130,59
Schade toegebracht2.050,68
Veroveringspunten130,59
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.120,59
Voorbije 30 dagen
Gevechten70
Overwinningen4057,14%
Verloren2738,57%
Gelijkstand34,29%
Gevechten overleefd2637,14%
Tanks vernietigd580,83
Gedood / dood ratio1,32
Gezien470,67
Schade toegebracht1.866,60
Veroveringspunten951,36
Verdedigingspunten1101,57
Ervaring932,40
Anzeigen

Tanks (175)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Char Futur 4 91454,7671028144,84%1177,64
Grille 15101789,1567624047,92%1180,61
WZ-1209978,3867519348,70%838,03
Rhm.-Borsig Waffenträger81083,2758418844,68%959,66
Object 777 Version II 91210,4873017851,69%1012,64
TS-54 8924,6071116949,70%880,58
HWK 128567,7864216646,39%910,50
Spähpanzer Ru 2519590,2262314342,66%676,63
Taschenratte112089,4195114350,35%1189,21
Carro da Combattimento 45 t 101536,0069514341,26%933,11
E 509891,1358714144,68%587,85
Ares 90101580,9185113158,78%1278,37
VK 45.02 (P) Ausf. B91326,5274712945,74%1066,84
Waffenträger auf Pz. IV91364,4870412857,03%1084,58
T-34-28755,1959912643,65%811,70
Tiger II8997,6271612552,80%1114,29
VK 100.01 (P)8994,5772112548,80%1010,95
Concept 1B 91566,5278312244,26%1052,22
T803111812,7382212045,83%1059,50
Type 6891656,9586611859,32%1475,75
E 7591597,3182111650,86%1452,80
G.W. Panther7813,9067211557,39%1063,66
Object 430U101418,8967111438,60%909,54
Type 586718,6865111154,05%1439,09
Panther II8681,5752710838,89%605,24
Maus101574,8180710747,66%1103,07
Mäuschen91419,7082010555,24%1215,04
Ares 7581007,0973910041,00%994,19
E 100101881,648789956,57%1426,26
Tiger (P)71039,957059947,47%1297,30
LPT-67 Šelma9705,575599839,80%778,17
Tortoise91537,347719850,00%1158,66
IS-7101917,268139746,39%1498,44
E 50 Ausf. M101257,536749742,27%799,98
Pz.Kpfw. 5581563,968799746,39%1370,60
Škoda T 177462,495179641,67%777,55
Vz. 64 Blesk8546,256679154,95%899,69
BZ-6891545,688159156,04%1382,34
Tiger I7944,047108950,56%1249,75
AT 1581162,407488955,06%1167,54
AMX 50 10081251,407128751,72%1324,69
BZ-16681116,387218748,28%1262,75
T-5491425,028058453,57%1435,34
T110E5101697,587588444,05%1129,00
Škoda T 256528,444948242,68%815,94
O-Ho81392,249087865,38%1821,96
Sturer Emil7594,604757748,05%629,91
FV201 (A45) 7797,036847651,32%1016,01
T3281374,748607451,35%1553,84
FV227 Conceiver81026,357507248,61%1064,90
VK 30.01 (P)6815,706376953,62%1337,55
T-34-17753,496996857,35%1198,69
Spähpanzer SP I C7615,596726855,88%1270,45
K-91-PT 91582,417156842,65%1239,64
Ares 8591187,877136847,06%955,57
Churchill VII6925,437146546,15%1590,95
T-44-100 81178,437166543,08%1309,67
Nashorn6721,165216451,56%1182,36
Type 5781174,497566149,18%1158,02
BZ-587924,807006149,18%1098,07
Type 5 Heavy102264,728526048,33%1534,74
Kanonenjagdpanzer 2 81309,167195851,72%1277,59
VK 30.02 (M)6689,686115742,11%1344,71
FV224 Chopper71356,989025757,89%1811,98
O-Ni71403,599565667,86%2172,67
VK 30.01 (H)5578,954975547,27%1414,09
T297945,607865563,64%1214,37
Caernarvon81147,987405545,45%1148,16
TS-5 81042,186785550,91%935,20
IS-381314,437525444,44%1370,19
Object 432U111351,785905429,63%690,98
Ikv 90 Typ B7872,525535242,31%1071,95
AMX M4 mle. 4571300,788405154,90%1817,87
Object 703 Version II 8853,556325143,14%687,42
StuG III Ausf. G5534,984465062,00%1320,36
Black Prince71102,927785048,00%1525,77
Hummel6600,735614959,18%885,80
Mars 81118,927504951,02%1169,32
FV3046632,654584854,17%1037,84
Jagdpanzer IV6769,795264751,06%1309,82
AT 25462,434054641,30%914,72
Rheinmetall Panzerwagen10935,597624654,35%1015,18
StuG III Ausf. B4559,474454577,78%1547,43
AMX 65 t81067,197614358,14%1309,75
ARL 446772,125734252,38%1286,41
AE Phase I 91526,317794245,24%1203,99
T-4481167,928483964,10%1666,38
Type 4 Ju-To71098,397443850,00%1343,75
Panther7554,465133745,95%646,42
Grille5519,064363545,71%967,30
Ikv 65 Alt II6980,326723461,76%1956,29
M66793,596983253,13%1232,48
Vz. 60S Dravec 102048,718143141,94%1219,38
Pz.Kpfw. III Ausf. J4518,934813050,00%1576,22
Valentine AT4358,733123056,67%949,44
AT 771199,808503063,33%1687,09
T1 Heavy5967,037462965,52%2225,72
O-I6949,527152958,62%1742,57
VK 28.016463,075862958,62%1398,06
SDP wz 66 Grom 81163,796832948,28%1032,42
G.W. Tiger (P)8732,365232835,71%551,08
T-34-856872,416342740,74%1695,51
Pz.Kpfw. II Luchs4270,963442744,44%896,20
AT 86760,045192733,33%1261,37
VK 36.01 (H)6635,005392638,46%928,08
VK 45.02 (P) Ausf. A8683,425682642,31%527,19
T92 8559,367062544,00%966,19
Char Mle. 75 9493,427232462,50%627,69
Pudel 6635,395582343,48%981,35
VK 16.02 Leopard5584,486022347,83%2117,87
Leox 91527,308022352,17%1374,40
Crusader 5.5-in. SP7501,324932245,45%513,41
Bishop5533,333822147,62%1039,53
Strv 746890,107512070,00%1806,35
Windhund 81341,636451942,11%1347,83
TS-6 91855,058231942,11%1486,72
B14678,394131822,22%1853,54
Strv m/425547,284711855,56%1457,55
Type 3 Ju-Nu6882,226341844,44%1089,61
Heavy Tank No. VI 6764,446201844,44%1093,25
M-VII-Y 91538,618031844,44%1015,02
BDR G1 B51281,477751747,06%3027,25
Pz.Kpfw. VII101794,188011747,06%1099,63
AMX 50 12091303,195701631,25%958,94
Ashbringer 101552,276301533,33%734,32
Sav m/434332,003341457,14%840,68
Lago4598,924271330,77%2008,28
Leo7823,177371258,33%1287,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5549,836011283,33%1619,32
Tiger 131 6595,256061250,00%819,06
M4A3E8 Sherman61025,276771136,36%2137,42
Ikv 1035739,185321163,64%2012,72
Somua S353597,735121154,55%2144,55
Kampfpanzer 67101284,007581154,55%807,80
T28 Concept 7905,736221154,55%1171,13
Mitsu 1085671,305661070,00%1421,29
Strv m/31 3535,67687966,67%1667,96
Type 71101652,50739837,50%1025,05
Strv m/40L3569,14464771,43%2230,52
M4A1 Sherman5554,14530757,14%1349,18
Valentine3359,71386771,43%1629,87
AMX ELC 901 6513,43616757,14%1413,54
FCM 2C 3506,00546757,14%1623,78
StuG IV 5303,0019970,00%445,50
ST vz. 394670,00470650,00%2411,40
T26E3 Eagle 7 7820,0035860,00%795,47
Fantôme 91095,67860683,33%982,23
Strv fm/211655,207415100,00%5172,03
Pz.Kpfw. III Ausf. E3605,80412540,00%2059,86
Pz.Kpfw. II Ausf. G3418,60490540,00%1676,09
AM 39 Gendron-Somua 2439,80692560,00%2048,69
Strv m/382534,50398450,00%2757,82
BZ-75102016,0013084100,00%1676,14
ARMT 5451,25403425,00%733,79
Škoda T 40 6500,25480450,00%762,34
113 Beijing Opera 101753,00726450,00%1329,33
Brennos 8894,75668450,00%825,28
OCP Peacekeeper 92053,50783450,00%1728,76
T14 5375,3334330,00%454,01
T-116 3330,67536333,33%1140,82
CS-52 LIS 8539,00463333,33%324,49
AMX 383525,00464250,00%1884,13
VK 30.01 (D)6165,5025820,00%19,91
M24 Chaffee No. 594 5289,00390250,00%647,75
Kolohousenka1198,002581100,00%1004,56
LT vz. 352292,0018810,00%1126,06
LT vz. 383290,003531100,00%1128,74
Škoda T 245426,0030810,00%1007,05
KV-1S6384,0018210,00%384,30
Object 43091240,006981100,00%987,21
L-60 2240,007161100,00%1511,96
A7E3 3598,0041710,00%2593,46
Churchill Crocodile 61016,0066310,00%1459,63
Chi-Go 71298,0047710,00%1198,25
KB-52 9485,008601100,00%359,22

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 17/02/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 07/10/2025
Gestopt: 16/02/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/07/2025
Gestopt: 08/10/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/04/2025
Gestopt: 22/07/2025