Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten77432516194
Gemiddelde tier8,1810,6010,069,88
Overwinningen3804949,14%120,00%531,25%9750,00%
Verloren3872750,01%480,00%1168,75%9448,45%
Gelijkstand6560,85%00,00%00,00%31,55%
Gevechten overleefd1911724,69%00,00%16,25%4724,23%
Tanks vernietigd613660,7981,60140,881440,74
Gedood / dood ratio1,051,600,930,98
Gezien732860,9500,00181,131790,92
Schade toegebracht1.145,892.130,401.745,881.598,64
Veroveringspunten429220,5500,0000,00960,49
Verdedigingspunten357100,4600,0000,0000,00
Ervaring536,22738,80562,50600,64
WN7989,55986,26790,72912,40
WN81240,321455,571405,581272,16
Totaal
Gevechten77432
Gemiddelde tier8,18
Overwinningen3804949,14%
Verloren3872750,01%
Gelijkstand6560,85%
Gevechten overleefd1911724,69%
Tanks vernietigd613660,79
Gedood / dood ratio1,05
Gezien732860,95
Schade toegebracht1.145,89
Veroveringspunten429220,55
Verdedigingspunten357100,46
Ervaring536,22
WN7989,55
WN81240,32
Voorbije 24u
Gevechten5
Gemiddelde tier10,60
Overwinningen120,00%
Verloren480,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd81,60
Gedood / dood ratio1,60
Gezien00,00
Schade toegebracht2.130,40
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring738,80
WN7986,26
WN81455,57
Voorbije 7 dagen
Gevechten16
Gemiddelde tier10,06
Overwinningen531,25%
Verloren1168,75%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd16,25%
Tanks vernietigd140,88
Gedood / dood ratio0,93
Gezien181,13
Schade toegebracht1.745,88
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring562,50
WN7790,72
WN81405,58
Voorbije 30 dagen
Gevechten194
Gemiddelde tier9,88
Overwinningen9750,00%
Verloren9448,45%
Gelijkstand31,55%
Gevechten overleefd4724,23%
Tanks vernietigd1440,74
Gedood / dood ratio0,98
Gezien1790,92
Schade toegebracht1.598,64
Veroveringspunten960,49
Verdedigingspunten00,00
Ervaring600,64
WN7912,40
WN81272,16
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten107000
Overwinningen4138,32%00,00%00,00%00,00%
Verloren6358,88%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,80%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3532,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd380,3600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,530,000,000,00
Gezien610,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht911,730,000,000,00
Veroveringspunten1241,1600,0000,0000,00
Verdedigingspunten260,2400,0000,0000,00
Ervaring368,740,000,000,00
Totaal
Gevechten107
Overwinningen4138,32%
Verloren6358,88%
Gelijkstand32,80%
Gevechten overleefd3532,71%
Tanks vernietigd380,36
Gedood / dood ratio0,53
Gezien610,57
Schade toegebracht911,73
Veroveringspunten1241,16
Verdedigingspunten260,24
Ervaring368,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten24000
Overwinningen833,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren1666,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd625,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,3800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien130,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht794,290,000,000,00
Veroveringspunten261,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring344,040,000,000,00
Totaal
Gevechten24
Overwinningen833,33%
Verloren1666,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd625,00%
Tanks vernietigd90,38
Gedood / dood ratio0,50
Gezien130,54
Schade toegebracht794,29
Veroveringspunten261,08
Verdedigingspunten00,00
Ervaring344,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen337,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren562,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd225,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien30,3800,0000,0000,00
Schade toegebracht371,630,000,000,00
Veroveringspunten729,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring233,380,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen337,50%
Verloren562,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd225,00%
Tanks vernietigd40,50
Gedood / dood ratio0,67
Gezien30,38
Schade toegebracht371,63
Veroveringspunten729,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring233,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren4100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien71,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht339,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring64,000,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen00,00%
Verloren4100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien71,75
Schade toegebracht339,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring64,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten89000
Overwinningen3438,20%00,00%00,00%00,00%
Verloren5359,55%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,25%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3134,83%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd530,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,910,000,000,00
Gezien810,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.011,710,000,000,00
Veroveringspunten850,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten1071,2000,0000,0000,00
Ervaring529,080,000,000,00
Totaal
Gevechten89
Overwinningen3438,20%
Verloren5359,55%
Gelijkstand22,25%
Gevechten overleefd3134,83%
Tanks vernietigd530,60
Gedood / dood ratio0,91
Gezien810,91
Schade toegebracht1.011,71
Veroveringspunten850,96
Verdedigingspunten1071,20
Ervaring529,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten157000
Overwinningen6541,40%00,00%00,00%00,00%
Verloren9057,32%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,27%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4126,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd710,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,610,000,000,00
Gezien850,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht981,390,000,000,00
Veroveringspunten1360,8700,0000,0000,00
Verdedigingspunten1050,6700,0000,0000,00
Ervaring383,430,000,000,00
Totaal
Gevechten157
Overwinningen6541,40%
Verloren9057,32%
Gelijkstand21,27%
Gevechten overleefd4126,11%
Tanks vernietigd710,45
Gedood / dood ratio0,61
Gezien850,54
Schade toegebracht981,39
Veroveringspunten1360,87
Verdedigingspunten1050,67
Ervaring383,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten358000
Overwinningen21259,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren14339,94%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand30,84%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12534,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2110,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,910,000,000,00
Gezien1450,4100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.511,540,000,000,00
Veroveringspunten2410,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten2130,5900,0000,0000,00
Ervaring609,660,000,000,00
Totaal
Gevechten358
Overwinningen21259,22%
Verloren14339,94%
Gelijkstand30,84%
Gevechten overleefd12534,92%
Tanks vernietigd2110,59
Gedood / dood ratio0,91
Gezien1450,41
Schade toegebracht1.511,54
Veroveringspunten2410,67
Verdedigingspunten2130,59
Ervaring609,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (402)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T26E4 SuperPershing 81208,57681273652,49%1713,37
112 81170,60672255652,86%1523,21
M53/M5591344,61489196850,56%1366,31
T34 81156,27597194950,33%1369,16
T499849,97503190450,16%1233,82
Cromwell6573,86447187850,48%1172,20
WZ-111 81190,15669182751,94%1477,24
AMX 13 909913,51528165549,49%1408,78
T9591882,89644137454,22%1710,74
Bat.-Châtillon 25 t101633,10551104046,83%1399,79
M41 Walker Bulldog8761,37545103153,54%1509,22
IS-381092,1655399649,70%1227,34
Char Futur 4 91635,7457295048,42%1488,51
T297898,8949492749,08%1074,08
E 100101848,5659187150,86%1551,46
Type 62 7384,5447183444,24%609,08
Grille 15101871,2049281846,33%1378,68
Jagdpanzer E 100101771,7054781048,89%1316,64
T-44-100 81058,6759980651,86%1374,47
KV-137558,1336876745,11%743,48
KV-26767,1544976452,23%1389,24
T-5491342,0255774447,18%1456,15
Rhm.-Borsig Waffenträger81295,5549973544,08%1271,57
FV4005 Stage II101550,4452067447,48%1149,61
IS-7101682,8960466248,49%1279,29
Waffenträger auf E 100102084,9654065244,94%1406,19
T-1091168,5552662250,64%1036,24
IS7818,9545461846,28%1024,27
Panhard EBR 10510686,4853660248,01%649,58
Object 261101179,7449758645,05%876,97
Waffenträger auf Pz. IV91560,8854958249,31%1344,36
122 TM 81250,7463357850,35%1432,18
TVP T 50/51101666,2654455445,49%1296,30
AMX M4 mle. 49 Liberté 81006,5063052847,54%1127,85
M66548,6139852752,94%801,81
WZ-111 model 1-491590,2263552252,87%1616,14
T25/27638,2641251745,26%771,61
T26E5 Patriot 81082,5268649247,36%1263,20
KV-856524,9837147950,31%808,56
Strv 103B101731,1250447842,89%1102,09
Strv 103-091845,4249946747,11%1675,00
T110E5101841,4163446650,86%1484,35
Object 268 Version 4101801,6358744650,45%1341,21
M40/M4381030,9648541753,48%1159,52
SU-1006751,5241239755,67%1356,93
Object 140101649,1756539548,61%1436,30
Type 4 Heavy91480,6258939354,96%1526,46
Chrysler K GF 81128,0259639146,29%1157,61
T57 Heavy101859,4758739043,33%1378,37
M127709,5832938943,70%800,97
AMX 50 Foch91398,4952438350,13%1168,71
SU-10181144,9543736845,38%1237,65
Type 6191549,6956335551,27%1628,43
60TP Lewandowskiego101808,3060535548,45%1269,38
T698890,5851435448,87%1057,16
Kranvagn101679,1162034948,71%1287,77
Progetto M40 mod. 65101667,6364734749,57%1373,92
Škoda T 256656,9943934150,15%1461,92
E 7591312,1065634151,91%1219,75
T110E4101792,5156134149,56%1289,77
AMX 30 1er prototype91493,0355334151,03%1570,94
113101723,9057133846,15%1445,94
T110E3101806,1256533849,11%1221,45
Jagdpanther II81291,4463333549,25%1378,27
Emil II91767,3862032755,35%1860,95
T92 HMC101349,1956432349,85%1128,33
T1 Heavy5325,3427631947,96%486,67
Škoda T 5091487,5360431845,91%1431,34
M18 Hellcat6416,2229631643,99%505,86
Tiger I7740,9046731147,91%833,31
Churchill VII6353,0328431142,77%402,95
T25 Pilot Number 1 8854,2659231049,03%1071,43
Tiger II8933,3152430244,04%919,65
T54E191404,1066330148,50%1339,38
T 55A 91375,7955129347,10%1366,18
AE Phase I 91350,0754829147,77%1171,34
Churchill I5308,9925727843,17%460,39
M10391235,4669025650,00%1158,34
Jagdtiger91656,1072525451,18%1442,11
TNH T Vz. 5191598,2761325049,60%1521,24
Sturer Emil7703,4737924940,96%786,72
FV4004 Conway91590,1069724949,00%1505,62
UDES 0381153,4742624342,80%1102,99
STA-181163,7552524243,80%1603,23
Black Prince7480,3137024247,52%469,68
Emil I81256,3357723955,23%1510,43
E 5091537,5760823752,32%1506,29
Vz. 55101726,9257523647,03%1174,22
STB-1101441,8156823046,09%1053,99
SU-122-5491580,4251722545,33%1463,22
Object 26391759,0356022248,20%1619,76
AMX 50 Foch B101879,7162022051,82%1303,09
O-Ho81236,4053121946,58%1470,35
Object 430 Version II91217,1552221844,50%1069,93
KV-15306,6329121547,44%458,21
T3091684,8973321352,58%1534,67
CS-5991308,6155221247,64%1192,18
AMX 50 Foch (155) 101735,9453721248,58%1274,32
212A91337,7149220945,93%1192,66
AMX AC mle. 4881056,9766220252,97%1160,44
T28 Concept 7897,1253920253,47%1299,83
Leopard 1101550,4451520145,77%1099,06
Conqueror91536,0376020053,50%1479,14
Controcarro 1 Mk. 291767,6661619853,03%1650,18
Type 5 Heavy101734,1169819551,79%1182,86
AMX 13 105101019,7049419546,15%1048,28
VK 100.01 (P)81195,0359819552,82%1478,41
Prototipo Standard B91255,4352519444,33%1087,56
T71 DA7452,7941019247,92%754,86
Mäuschen91486,8057118556,22%1465,99
SU-130PM 81347,0867818554,05%1292,55
VK 45.02 (P) Ausf. B91405,5860618250,00%1322,50
Heavy Tank No. VI 6507,7541418245,05%698,00
Jagdpanther7945,1753018148,07%1198,26
AMX 13 757463,2351618153,04%861,92
M446528,9830618145,86%711,66
T-54 ltwt.9777,7853818151,93%1091,03
KR-1111955,7183417848,31%1229,77
Panther II81049,3253717752,54%1436,97
AMX M4 mle. 54101489,5261117652,84%1029,44
E 50 Ausf. M101733,1052017544,00%1386,21
AMX 50 10081034,4754917250,00%1087,69
11081007,5169616548,48%1105,37
Object 25791380,3258716546,67%1248,26
T-448956,1568716350,31%1350,07
T-1506495,5834416147,83%662,58
Caernarvon8942,7959015946,54%946,26
Super Conqueror101469,4659215944,65%1027,07
T3281029,6267515851,90%1138,92
T216259,8828515443,51%497,01
Object 705A101606,0959515339,22%1071,35
O-Ni71133,6953214948,32%1594,72
AMX 12 t6414,0136114840,54%915,53
P.44 Pantera8956,8165314347,55%1104,75
UDES 15/16101689,7359614358,04%1361,48
Leopard Prototyp A91310,5063414337,76%1044,44
T3 HMC2118,6315514252,82%405,42
Kunze Panzer 91405,0055914248,59%1299,70
T-29 360,5912214240,85%17,59
FV217 Badger101457,9353214148,94%951,18
T-100 LT10685,1149114144,68%624,51
CS-538941,8153513950,36%1219,55
Ikv 90 Typ B7888,5747113850,72%1201,62
Konštrukta T-34/1007764,1251413745,26%1179,43
M-VI-Y91329,6665613754,74%1267,28
O-I6836,4152813557,78%1601,14
Nashorn6407,9530613244,70%506,34
Dicker Max 6653,8438613047,69%996,15
Type 5 Chi-Ri7809,2048912951,16%1347,59
Object 277101579,2760112944,19%1165,45
VK 30.01 (H)5237,9728212843,75%346,01
ShPTK-TVP 100 81010,0949712846,09%924,27
T28 Prototype81061,6763112650,79%1104,64
Object 43091291,5861712546,40%1107,51
M415338,9522312145,45%365,65
WZ-113G FT101691,5970612152,07%1031,03
IS-3-II91346,4474212147,93%1154,46
Ikv 65 Alt II6680,0335311946,22%1193,99
WZ-111 model 5A101504,0859111945,38%1044,36
Tiger (P)7947,2047411952,10%1284,73
Charioteer81018,3260011747,86%1079,84
Vz. 71 Tesák10842,4655411643,10%743,38
IS-271036,1272411555,65%1485,30
BZ-6891353,1066411549,57%1169,67
IS-M8891,1863411547,83%959,06
IS-5 (Object 730) 81012,3058111550,43%1118,89
Type 586600,3143911450,00%1137,39
ARL V396594,3244311251,79%1000,59
AMX M4 mle. 5191613,9373111146,85%1360,71
Object 260 101292,8248711136,94%678,62
TNH 105/10008820,4350011042,73%730,79
Sherman Firefly6605,2249511046,36%1078,83
Maus101502,6266711054,55%1110,56
StuG III Ausf. G5264,8328610945,87%426,17
Leo7755,5239610944,04%1079,20
Object 70591482,2667510947,71%1335,57
Panther7785,0455710856,48%1298,98
Object 4168886,7348010649,06%998,38
UDES 1691437,3470010352,43%1359,49
ST-II101547,0965010148,51%1102,45
Type 3 Chi-Nu5279,2033010045,00%597,82
Type 71101794,9675310047,00%1194,56
SU-100M17588,4334610048,00%632,84
Jagdpanzer IV6610,984379860,20%1158,45
AMX ELC bis5226,112929851,02%620,18
Bat.-Châtillon 25 t AP91032,076059743,30%826,67
Type 5781243,656589748,45%1283,09
FV215b 101384,045339443,62%921,25
VK 36.01 (H)6492,274539348,39%722,60
Pz.Sfl. IVc5298,212319037,78%414,19
SDP 58 Kilana81313,356758951,69%1410,96
K-91101351,046288952,81%1039,56
Type 4 Chi-To6540,554798848,86%955,03
AMX 30 B101248,455088845,45%823,26
Object 430U101453,276128852,27%1187,26
T-34-85M 6299,383378846,59%270,53
VK 30.02 (M)6679,244338744,83%1274,20
Panhard AML Lynx 6x68392,384858740,23%434,26
Ares 90101669,966568441,67%1096,88
Indien-Panzer81098,187538356,63%1517,19
S-517677,824848248,78%720,58
Jagdpanzer 38(t) Hetzer477,181608251,22%109,29
Sherman III5311,803248254,88%791,95
Panhard EBR 909776,217518256,10%1233,77
T803111813,387618240,24%1016,37
T56 GMC3106,531508045,00%148,32
TVP VTU Koncept8850,225647951,90%1097,14
Ho-Ri 191461,236417953,16%1103,51
Pz.Kpfw. I Ausf. C353,721477944,30%46,54
Matilda4154,551957851,28%272,19
Strv 746585,683427844,87%1001,62
53TP Markowskiego8960,736947853,85%1053,22
Type T-345356,013777644,74%954,76
M75271,512907646,05%862,92
Grille5258,792307552,00%437,66
T-127 3190,282387458,11%665,58
Covenanter5164,792047343,84%337,49
Ho-Ri 28897,756287254,17%914,25
Ares 8591518,378187150,70%1462,20
M3 Stuart3118,622386957,97%400,25
ELC EVEN 90 8531,575206955,07%976,00
40TP Habicha6401,383406847,06%585,52
Marder 38T4231,872866860,29%544,54
Tortoise91681,468306855,88%1465,93
T-437702,406126553,85%1096,54
Object 263102303,155906555,38%2040,63
M8A14120,391536440,63%40,69
T-28483,441636350,79%105,65
Controcarro 3 Minotauro102012,446576365,08%1708,64
M24 Chaffee5235,564236358,73%752,55
KV-37835,085396256,45%1037,62
Challenger7662,535266250,00%770,58
M374154,551496041,67%294,81
AMX AC mle. 467684,345155848,28%827,70
Durchbruchswagen 24142,362285858,62%308,30
CS-63101366,045425736,84%884,49
Vz. 64 Blesk8597,505135644,64%788,64
SMV CC-6781143,255635646,43%1244,05
PTZ-78112336,968235653,57%1355,14
Hotchkiss EBR7563,435895444,44%1127,14
SU-100Y 6810,285275448,15%1272,51
Type 4 Ju-To71169,727165356,60%1537,46
Centurion Mk. 7/191310,637105257,69%1428,98
BZ-1668991,235075244,23%1074,52
P.43 ter7879,046475156,86%1389,50
M3 Lee495,801835158,82%235,61
50TP Tyszkiewicza9937,755275143,14%557,86
STK-2112113,577795149,02%1264,67
T376410,434865145,10%970,73
M2 Light260,961395054,00%124,57
M-V-Y101309,465665052,00%905,46
Marder II3112,291484942,86%101,41
Pz.Sfl. IVb4257,432144961,22%869,62
Manticore10702,264874645,65%651,00
121B 101105,865094440,91%698,18
UDES 14 Alt 581070,167074358,14%1393,23
BZ-75101493,245944252,38%970,35
Concept No. 5101705,386424247,62%1212,18
Tiger-Maus 91421,125984235,71%1065,36
Type 6891274,956444151,22%906,17
T675173,052084141,46%122,18
Cobra 91208,005624156,10%996,80
T1 Cunningham166,351094040,00%139,09
Vickers Medium Mk. III371,181064037,50%3,93
Bat.-Châtillon 12 t8552,413603941,03%815,38
T2 Medium Tank287,031683860,53%374,12
O-I Experimental5623,055203745,95%1190,76
IS-2-II8720,736073748,65%663,45
Kampfpanzer 50 t 91297,896083748,65%931,91
Vickers Medium Mk. I141,081143638,89%1,70
M2 Medium Tank360,741213537,14%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs411,511523537,14%0,00
VK 30.01 (P)6694,636003548,57%1187,69
AMX 65 t8894,896953554,29%1008,12
10TP334,621373438,24%0,00
Type 1 Chi-He4218,552503345,45%489,76
Super Hellcat 7676,423613336,36%798,65
Type 97 Chi-Ha3108,661483240,63%123,73
M7 Priest366,941143250,00%150,87
B14178,582233151,61%362,43
Valentine AT4117,101393138,71%54,00
GSOR 1006 Scheme 79963,135873138,71%614,28
SU-14-28838,074443036,67%582,31
Panhard AMD 178B6300,414982965,52%844,60
Vz. 44-17932,936442846,43%1031,26
SDP 60 Gonkiewicza91266,575952835,71%887,51
FV230 Canopener101578,936002839,29%871,62
Hummel6514,674002740,74%576,78
Crusader677,411542740,74%20,14
Leichttraktor142,851552759,26%163,91
VK 30.02 (D)7875,236202638,46%1281,09
Pz.Kpfw. III Ausf. E364,121652653,85%136,23
Ares 7581456,888842646,15%1936,45
AMX Chasseur de chars 8821,126492650,00%983,87
SU-855388,523162564,00%933,19
Strv m/425343,722492536,00%710,59
AMX 404153,002172544,00%370,72
Ho-Ri 3101860,326582536,00%1032,72
Object 252U 81027,927232556,00%1104,29
LPT-67 Šelma9711,926252445,83%778,60
Concept 1B 91705,467352458,33%1339,73
T-46379,871502347,83%136,95
SU-76M4187,261832347,83%369,90
Type 97 Te-Ke 2109,182142277,27%564,40
M5 Stuart4109,452332245,45%90,01
T-62A101424,456832245,45%1050,56
Stuart I-IV3143,481922166,67%551,94
Sexton II3101,191132133,33%149,96
Vickers Medium Mk. II266,101082050,00%151,65
IS-2 shielded 71031,555412045,00%1261,07
Löwe 81383,054872030,00%1513,29
Chimera 81585,808212065,00%1783,61
Lorraine 40 t 81261,806272055,00%1530,06
Centurion Action X101525,613961822,22%833,20
Somua SAu 404115,391751833,33%33,70
K-91-PT 91220,445631850,00%1096,36
T1 HMC233,76921752,94%133,96
CS-447831,596311752,94%1212,75
Loyd Gun Carriage272,471021752,94%342,48
A-447800,596651764,71%1321,36
CS-52 LIS 81335,537351752,94%1517,99
Chi-Ni224,801041540,00%0,00
Panzerjäger I295,601011526,67%116,15
FV601 Saladin8867,136511546,67%928,55
LHMTV8488,405241533,33%629,89
Wespe3131,861591450,00%354,41
Lago4186,542191338,46%352,56
Cruiser Mk. I151,69921346,15%51,28
Cruiser Mk. II293,311671361,54%348,68
Universal Carrier 2-pdr2121,921411361,54%453,47
G.Pz. Mk. VI (e)222,46571330,77%2,33
45TP Habicha7978,586261250,00%1163,23
Cruiser Mk. IV4186,251951250,00%470,06
TOG II* 6693,424571258,33%1116,17
GSR 3301 Setter7277,834241233,33%367,48
IS-4101194,824951127,27%567,91
Birch Gun4176,181681145,45%452,27
StuG IV 5237,912231118,18%296,71
Windhund 81075,005311050,00%1125,86
AMR 35 262,501681040,00%34,46
T-116 318,50951060,00%204,70
Kanonenjagdpanzer 105 81063,204771060,00%1257,72
MTLS-1G14 344,60881020,00%0,00
Strv S1 8607,902731040,00%324,86
Caernarvon Action X 8791,505081060,00%933,18
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6130,601771030,00%1,63
Excalibur 6442,204091060,00%602,60
T-54 first prototype 8454,703191030,00%263,63
AMX Canon d'assaut 105 8796,803931050,00%628,22
WZ-120-1G FT 81388,705071050,00%1374,93
FCM 50 t 8495,103741040,00%289,43
TKS z n.k.m. 20 mm 252,89147944,44%64,16
D1222,8997955,56%134,91
Pz.Kpfw. II245,11163955,56%134,37
T-26246,2269922,22%0,00
Pz.Kpfw. I236,11124955,56%163,24
SU-122-44 7716,56406955,56%836,42
M4A1 Revalorisé 8543,22396955,56%513,34
50TP prototyp 81300,13738837,50%1244,82
Vickers Mk. E Type B253,5075812,50%3,10
Type 95 Heavy4285,25308850,00%862,99
T-50-2 6118,00168812,50%16,59
Valentine II 414,00111837,50%0,00
Sav m/434149,57202742,86%165,70
BDR G1 B5226,29239728,57%169,15
T 54D 91377,1437570,00%890,79
Fantôme 91181,71656757,14%1068,01
Renault NC-31132,50228650,00%88,24
T207822,83694650,00%1235,95
Valentine3210,67261666,67%822,68
AT-12119,33133650,00%306,38
Alecto457,83139633,33%0,34
HWK 30 8492,17434666,67%769,84
M2243,20145580,00%261,00
Grant4183,20227580,00%579,01
StuG III Ausf. B473,807650,00%0,00
Patton the Tank 91304,80700560,00%1335,79
GSOR 3301 AVR FS9340,60487540,00%231,82
D2324,256740,00%0,00
4TP113,7551425,00%0,00
Sturmpanzer I Bison3142,00100425,00%233,41
Pz.Kpfw. 38 (t)3148,50235450,00%411,81
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.474,50376475,00%264,10
M24E2 Super Chaffee 6477,25440450,00%1319,20
MS-1174,00228333,33%154,34
Type 2597 Chi-Ha326,0075333,33%0,00
Cruiser Mk. III3144,00367366,67%679,40
GSOR the TANK 9403,0026230,00%71,09
Panzer 58 Mutz 8486,6728730,00%319,58
SU-85B4441,00437250,00%1200,54
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6312,00262250,00%636,30
Škoda T 45 71797,0012042100,00%3145,70
Type 3 Chi-Nu Kai 5425,005682100,00%1317,21
LTP 348,00144250,00%93,03
Fiat 300010,00861100,00%261,00
Renault FT1115,003611100,00%663,29
Renault Otsu129,004510,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)20,001910,00%0,00
AMX 383417,008341100,00%1714,80
AM 39 Gendron-Somua 2244,003691100,00%921,64
T-45 2233,0022710,00%1071,49
Primo Victoria 8689,008161100,00%798,24

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/03/2026
Gestopt: 21/03/2026
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 25/08/2016
Gestopt: 01/11/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/01/2021
Gestopt: 10/08/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/02/2020
Gestopt: 21/04/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/12/2016
Gestopt: 10/03/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/01/2016
Gestopt: 19/01/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/02/2016
Gestopt: 19/04/2016
Rol: Reservist
Toegetreden: 07/04/2017
Gestopt: 22/12/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/05/2016
Gestopt: 06/05/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/05/2016
Gestopt: 19/07/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/07/2016
Gestopt: 21/08/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 16/02/2015
Gestopt: 20/12/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/01/2016
Gestopt: 20/01/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/09/2014
Gestopt: 14/02/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/05/2014