| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Strv S1 | 8 | 1530,93 | 728 | 341 | 49,27% | 1772,73 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1282,80 | 677 | 273 | 47,25% | 1249,76 | |||||
| Object 704 | 9 | 1905,29 | 730 | 207 | 53,14% | 1530,98 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 474,87 | 631 | 178 | 49,44% | 806,92 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1653,15 | 726 | 117 | 54,70% | 1468,70 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 901,75 | 580 | 115 | 37,39% | 713,92 | |||||
| FV3805 | 9 | 1181,83 | 680 | 111 | 46,85% | 1025,09 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 695,81 | 593 | 107 | 46,73% | 827,26 | |||||
| Emil II | 9 | 1546,18 | 770 | 103 | 46,60% | 1310,72 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1318,25 | 575 | 102 | 35,29% | 1272,72 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1965,19 | 702 | 98 | 47,96% | 1313,75 | |||||
| Object 705 | 9 | 1369,85 | 726 | 98 | 43,88% | 1140,85 | |||||
| LHMTV | 8 | 426,76 | 567 | 96 | 40,63% | 509,38 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1472,35 | 727 | 95 | 43,16% | 1103,84 | |||||
| Leo | 7 | 878,21 | 605 | 94 | 48,94% | 1243,17 | |||||
| Object 430 | 9 | 1163,38 | 657 | 89 | 43,82% | 835,38 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1499,80 | 722 | 87 | 56,32% | 1639,55 | |||||
| T-44 | 8 | 833,90 | 570 | 86 | 40,70% | 894,35 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1092,58 | 684 | 85 | 38,82% | 1261,70 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1173,52 | 729 | 84 | 46,43% | 1330,67 | |||||
| Maus | 10 | 1813,98 | 786 | 83 | 42,17% | 1222,13 | |||||
| IS-7 | 10 | 1886,29 | 780 | 83 | 44,58% | 1374,86 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1553,71 | 633 | 80 | 50,00% | 1047,60 | |||||
| FV207 | 8 | 890,11 | 716 | 80 | 63,75% | 1041,81 | |||||
| Tortoise | 9 | 1570,45 | 852 | 78 | 53,85% | 1261,17 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1363,84 | 732 | 77 | 44,16% | 970,61 | |||||
| M-III-Y | 8 | 751,34 | 631 | 77 | 44,16% | 597,07 | |||||
| Emil I | 8 | 1126,72 | 708 | 75 | 45,33% | 1063,58 | |||||
| E 75 | 9 | 1558,61 | 778 | 75 | 48,00% | 1283,17 | |||||
| Object 261 | 10 | 1187,11 | 716 | 74 | 58,11% | 982,97 | |||||
| S-51 | 7 | 828,14 | 548 | 73 | 38,36% | 756,53 | |||||
| AT 15 | 8 | 1065,68 | 739 | 72 | 50,00% | 1031,09 | |||||
| IS-M | 8 | 1205,03 | 789 | 70 | 58,57% | 1495,66 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 1829,76 | 787 | 70 | 47,14% | 1334,90 | |||||
| SU-8 | 6 | 737,58 | 544 | 69 | 43,48% | 984,24 | |||||
| T54E1 | 9 | 1363,88 | 750 | 69 | 55,07% | 1247,16 | |||||
| IS-3-II | 9 | 1344,62 | 715 | 68 | 47,06% | 1174,15 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 1221,28 | 859 | 68 | 57,35% | 1540,01 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1072,78 | 660 | 67 | 46,27% | 805,38 | |||||
| 212A | 9 | 1292,61 | 717 | 62 | 46,77% | 1152,37 | |||||
| Object 268 | 10 | 1671,60 | 644 | 60 | 46,67% | 1026,11 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 824,36 | 526 | 59 | 47,46% | 1036,70 | |||||
| IS-3 | 8 | 1090,33 | 778 | 57 | 54,39% | 1230,09 | |||||
| IS | 7 | 1054,27 | 722 | 55 | 56,36% | 1496,40 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 976,62 | 682 | 55 | 50,91% | 997,48 | |||||
| LTTB | 8 | 517,23 | 544 | 53 | 43,40% | 696,42 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1076,88 | 646 | 50 | 40,00% | 920,86 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1336,20 | 779 | 50 | 42,00% | 1024,45 | |||||
| T25 AT | 7 | 795,73 | 542 | 49 | 42,86% | 901,22 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 709,15 | 551 | 47 | 46,81% | 815,78 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1189,76 | 587 | 46 | 34,78% | 770,71 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 567,04 | 464 | 46 | 41,30% | 741,31 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 602,59 | 465 | 44 | 50,00% | 804,64 | |||||
| T-100 LT | 10 | 541,86 | 558 | 44 | 40,91% | 356,61 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 443,66 | 656 | 44 | 43,18% | 401,26 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1591,77 | 861 | 43 | 53,49% | 1365,63 | |||||
| BZ-166 | 8 | 854,83 | 551 | 41 | 34,15% | 663,41 | |||||
| IS-2-II | 8 | 929,32 | 607 | 41 | 43,90% | 863,36 | |||||
| TS-5 | 8 | 1337,12 | 839 | 41 | 46,34% | 1335,71 | |||||
| LTG | 7 | 582,18 | 643 | 40 | 57,50% | 1157,01 | |||||
| BZ-58 | 7 | 890,97 | 673 | 39 | 53,85% | 1186,72 | |||||
| T-34-85M | 6 | 993,64 | 746 | 39 | 48,72% | 1767,66 | |||||
| Tiger I | 7 | 1019,97 | 722 | 37 | 48,65% | 1206,29 | |||||
| Crusader | 6 | 376,86 | 467 | 37 | 51,35% | 1005,44 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 851,54 | 486 | 37 | 45,95% | 1409,26 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 1484,31 | 742 | 36 | 44,44% | 1197,25 | |||||
| T-54 | 9 | 1060,14 | 665 | 36 | 44,44% | 869,80 | |||||
| KV-1S | 6 | 693,92 | 539 | 36 | 44,44% | 1198,19 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1361,56 | 651 | 36 | 36,11% | 872,18 | |||||
| Tiger II | 8 | 1384,57 | 770 | 35 | 45,71% | 1477,13 | |||||
| Type T-34 | 5 | 428,29 | 445 | 34 | 58,82% | 1154,34 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 951,47 | 700 | 34 | 55,88% | 1258,92 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 686,56 | 527 | 34 | 41,18% | 794,47 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 205,94 | 472 | 34 | 52,94% | 299,52 | |||||
| AT 7 | 7 | 1070,64 | 712 | 33 | 39,39% | 1404,91 | |||||
| MT-25 | 6 | 333,52 | 445 | 33 | 48,48% | 881,89 | |||||
| Ares 75 | 8 | 894,55 | 677 | 33 | 48,48% | 863,03 | |||||
| XM57 | 8 | 1434,82 | 799 | 33 | 54,55% | 1282,48 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1487,76 | 772 | 33 | 54,55% | 1279,17 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 445,88 | 448 | 32 | 50,00% | 735,45 | |||||
| AT 2 | 5 | 406,75 | 346 | 32 | 34,38% | 703,85 | |||||
| T-43 | 7 | 796,39 | 648 | 31 | 51,61% | 1177,45 | |||||
| M-II-Y | 7 | 877,87 | 654 | 31 | 41,94% | 1049,87 | |||||
| FV4202 | 8 | 742,97 | 601 | 31 | 41,94% | 762,71 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 442,80 | 414 | 30 | 40,00% | 548,18 | |||||
| SU-100 | 6 | 1058,48 | 590 | 29 | 37,93% | 1790,34 | |||||
| Type 58 | 6 | 817,21 | 740 | 29 | 55,17% | 1731,62 | |||||
| KV-3 | 7 | 1160,41 | 623 | 29 | 34,48% | 1339,48 | |||||
| SU-122A | 5 | 461,21 | 380 | 29 | 51,72% | 1000,74 | |||||
| Object 252U | 8 | 1096,59 | 777 | 29 | 58,62% | 1152,37 | |||||
| SU-152 | 7 | 1001,46 | 621 | 28 | 57,14% | 1343,55 | |||||
| TS-54 | 8 | 700,00 | 677 | 28 | 50,00% | 564,80 | |||||
| FV304 | 6 | 485,33 | 342 | 27 | 29,63% | 591,25 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1265,70 | 603 | 27 | 48,15% | 1278,71 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 924,65 | 786 | 26 | 73,08% | 1402,32 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 680,62 | 741 | 26 | 50,00% | 1320,74 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1505,80 | 638 | 25 | 40,00% | 844,81 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 333,17 | 358 | 24 | 54,17% | 696,05 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 574,65 | 592 | 23 | 43,48% | 944,47 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 855,04 | 647 | 23 | 69,57% | 1710,78 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 644,78 | 401 | 23 | 34,78% | 1163,86 | |||||
| M44 | 6 | 529,43 | 509 | 23 | 56,52% | 783,23 | |||||
| Object 430U | 10 | 1524,35 | 861 | 23 | 69,57% | 1261,25 | |||||
| Object 705A | 10 | 1250,96 | 601 | 23 | 39,13% | 756,53 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 444,77 | 359 | 22 | 40,91% | 864,90 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 545,18 | 475 | 22 | 63,64% | 1271,65 | |||||
| E 100 | 10 | 1486,68 | 762 | 22 | 50,00% | 1071,85 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 476,48 | 426 | 21 | 47,62% | 1003,68 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 768,35 | 628 | 20 | 55,00% | 1413,20 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 2030,30 | 699 | 20 | 40,00% | 1280,38 | |||||
| T34 B | 8 | 884,35 | 674 | 20 | 55,00% | 1063,70 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1258,37 | 867 | 19 | 63,16% | 1716,28 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 931,26 | 653 | 19 | 42,11% | 737,23 | |||||
| T-103 | 8 | 1140,58 | 683 | 19 | 47,37% | 1021,43 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 712,00 | 620 | 18 | 66,67% | 1261,59 | |||||
| KV-1 | 5 | 624,67 | 518 | 18 | 55,56% | 1311,75 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 638,59 | 604 | 17 | 64,71% | 2402,07 | |||||
| T-34-85 | 6 | 620,75 | 556 | 16 | 56,25% | 1293,56 | |||||
| M41 | 5 | 417,25 | 439 | 16 | 68,75% | 661,84 | |||||
| AT 8 | 6 | 892,13 | 810 | 16 | 87,50% | 1722,39 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 918,63 | 486 | 16 | 25,00% | 499,26 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2230,27 | 977 | 15 | 66,67% | 1890,64 | |||||
| Covenanter | 5 | 317,47 | 317 | 15 | 40,00% | 783,03 | |||||
| M12 | 7 | 687,20 | 603 | 15 | 53,33% | 749,95 | |||||
| T-150 | 6 | 693,27 | 530 | 15 | 46,67% | 1047,97 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1319,80 | 698 | 15 | 40,00% | 1090,49 | |||||
| Taschenratte | 11 | 1941,43 | 886 | 14 | 50,00% | 967,03 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 842,93 | 704 | 14 | 57,14% | 957,96 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 377,38 | 316 | 13 | 38,46% | 712,92 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 1738,69 | 745 | 13 | 53,85% | 1402,99 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 981,15 | 596 | 13 | 30,77% | 744,63 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 985,17 | 667 | 12 | 41,67% | 1482,96 | |||||
| BZT-70 | 10 | 1707,83 | 844 | 12 | 58,33% | 976,77 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1377,33 | 707 | 12 | 50,00% | 978,35 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 1094,08 | 733 | 12 | 50,00% | 1268,23 | |||||
| AT 15A | 7 | 827,33 | 771 | 12 | 66,67% | 1156,65 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 832,27 | 506 | 11 | 27,27% | 607,35 | |||||
| Husarz | 8 | 1484,73 | 927 | 11 | 63,64% | 1734,55 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 921,40 | 696 | 10 | 60,00% | 1226,44 | |||||
| IS-6 | 8 | 1276,40 | 697 | 10 | 40,00% | 1083,08 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 473,89 | 298 | 9 | 22,22% | 1381,25 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 845,89 | 637 | 9 | 55,56% | 1579,14 | |||||
| Cobra | 9 | 1848,22 | 958 | 9 | 66,67% | 1773,35 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 639,22 | 547 | 9 | 44,44% | 881,18 | |||||
| A-20 | 5 | 183,75 | 302 | 8 | 62,50% | 599,61 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 422,88 | 314 | 8 | 12,50% | 181,80 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 1581,50 | 503 | 8 | 12,50% | 850,72 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1153,63 | 729 | 8 | 50,00% | 625,16 | |||||
| Buryan | 9 | 1456,88 | 779 | 8 | 37,50% | 956,65 | |||||
| SU-85 | 5 | 589,14 | 403 | 7 | 57,14% | 1267,67 | |||||
| B1 | 4 | 430,86 | 392 | 7 | 42,86% | 1064,08 | |||||
| SU-76M | 4 | 354,57 | 200 | 7 | 28,57% | 733,34 | |||||
| Object 140 | 10 | 522,29 | 511 | 7 | 28,57% | 107,06 | |||||
| E 77 | 9 | 1781,71 | 1033 | 7 | 71,43% | 1700,62 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2011,29 | 992 | 7 | 57,14% | 2304,97 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 892,00 | 569 | 7 | 42,86% | 726,63 | |||||
| T14 | 5 | 891,33 | 702 | 6 | 16,67% | 1755,77 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 360,33 | 459 | 6 | 66,67% | 828,14 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 854,00 | 723 | 5 | 60,00% | 1021,45 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1154,20 | 527 | 5 | 20,00% | 678,35 | |||||
| E 75 TS | 8 | 827,40 | 487 | 5 | 20,00% | 631,40 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 387,60 | 431 | 5 | 40,00% | 346,76 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 896,80 | 902 | 5 | 60,00% | 1042,88 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1181,20 | 678 | 5 | 60,00% | 1159,51 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 726,80 | 600 | 5 | 40,00% | 1260,05 | |||||
| Cromwell | 6 | 336,00 | 337 | 4 | 25,00% | 336,24 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 890,50 | 714 | 4 | 50,00% | 557,38 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 1183,50 | 702 | 4 | 50,00% | 1072,68 | |||||
| KV-1SA | 5 | 706,00 | 687 | 4 | 50,00% | 1504,51 | |||||
| Cromwell B | 6 | 207,75 | 494 | 4 | 75,00% | 348,09 | |||||
| T-34 | 5 | 235,33 | 261 | 3 | 33,33% | 375,78 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1443,67 | 522 | 3 | 33,33% | 734,57 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 1867,00 | 692 | 3 | 33,33% | 889,09 | |||||
| Object 274a | 8 | 895,67 | 399 | 3 | 0,00% | 759,09 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 452,00 | 605 | 3 | 66,67% | 360,99 | |||||
| T77 | 8 | 1420,33 | 809 | 3 | 66,67% | 1596,53 | |||||
| Mars | 8 | 1221,67 | 910 | 3 | 66,67% | 1408,13 | |||||
| TOG II* | 6 | 914,67 | 792 | 3 | 66,67% | 1443,21 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 297,33 | 379 | 3 | 33,33% | 31,03 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 779,00 | 384 | 2 | 0,00% | 227,68 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1485,00 | 765 | 2 | 50,00% | 1849,72 | |||||
| Schwarzpanzer 58 | 8 | 935,50 | 522 | 2 | 50,00% | 949,46 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1490,50 | 840 | 2 | 50,00% | 1388,54 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1303,50 | 930 | 2 | 100,00% | 1957,87 | |||||
| Fantôme | 9 | 999,50 | 641 | 2 | 50,00% | 793,08 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1341,00 | 501 | 1 | 0,00% | 1022,21 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1387,00 | 1034 | 1 | 100,00% | 1835,87 | |||||
| ST-II | 10 | 1266,00 | 480 | 1 | 0,00% | 649,52 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 943,00 | 570 | 1 | 0,00% | 2336,47 | |||||
| ISU-122-2 | 8 | 765,00 | 390 | 1 | 0,00% | 471,09 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 971,00 | 254 | 1 | 0,00% | 681,29 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 769,00 | 357 | 1 | 0,00% | 698,49 | |||||
| Projet Louis | 9 | 895,00 | 390 | 1 | 0,00% | 791,69 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 168,00 | 245 | 1 | 0,00% | 11,55 | |||||
| Sentinelle | 9 | 1675,00 | 1047 | 1 | 100,00% | 1214,67 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 477,00 | 894 | 1 | 100,00% | 585,94 | |||||
| KR-1 | 11 | 3126,00 | 1509 | 1 | 100,00% | 2410,37 |
lucki21
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 7159 | 0 | 155 | 434 | ||||
| Gemiddelde tier | 8,02 | 0,00 | 9,28 | 9,25 | ||||
| Overwinningen | 3417 | 47,73% | 0 | 0,00% | 70 | 45,16% | 208 | 47,93% |
| Verloren | 3630 | 50,71% | 0 | 0,00% | 83 | 53,55% | 220 | 50,69% |
| Gelijkstand | 112 | 1,56% | 0 | 0,00% | 2 | 1,29% | 6 | 1,38% |
| Gevechten overleefd | 1977 | 27,62% | 0 | 0,00% | 38 | 24,52% | 126 | 29,03% |
| Tanks vernietigd | 4822 | 0,67 | 0 | 0,00 | 102 | 0,66 | 270 | 0,62 |
| Gedood / dood ratio | 0,93 | 0,00 | 0,87 | 0,88 | ||||
| Gezien | 5754 | 0,80 | 0 | 0,00 | 185 | 1,19 | 473 | 1,09 |
| Schade toegebracht | 1.118,17 | 0,00 | 1.483,92 | 1.427,99 | ||||
| Veroveringspunten | 4541 | 0,63 | 0 | 0,00 | 60 | 0,39 | 219 | 0,50 |
| Verdedigingspunten | 1767 | 0,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 35 | 0,08 |
| Ervaring | 660,66 | 0,00 | 732,55 | 736,32 | ||||
| WN7 | 876,44 | 0,00 | 853,89 | 863,65 | ||||
| WN8 | 1149,54 | 0,00 | 1181,64 | 1169,79 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 7159 | |
| Gemiddelde tier | 8,02 | |
| Overwinningen | 3417 | 47,73% |
| Verloren | 3630 | 50,71% |
| Gelijkstand | 112 | 1,56% |
| Gevechten overleefd | 1977 | 27,62% |
| Tanks vernietigd | 4822 | 0,67 |
| Gedood / dood ratio | 0,93 | |
| Gezien | 5754 | 0,80 |
| Schade toegebracht | 1.118,17 | |
| Veroveringspunten | 4541 | 0,63 |
| Verdedigingspunten | 1767 | 0,25 |
| Ervaring | 660,66 | |
| WN7 | 876,44 | |
| WN8 | 1149,54 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 155 | |
| Gemiddelde tier | 9,28 | |
| Overwinningen | 70 | 45,16% |
| Verloren | 83 | 53,55% |
| Gelijkstand | 2 | 1,29% |
| Gevechten overleefd | 38 | 24,52% |
| Tanks vernietigd | 102 | 0,66 |
| Gedood / dood ratio | 0,87 | |
| Gezien | 185 | 1,19 |
| Schade toegebracht | 1.483,92 | |
| Veroveringspunten | 60 | 0,39 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 732,55 | |
| WN7 | 853,89 | |
| WN8 | 1181,64 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 434 | |
| Gemiddelde tier | 9,25 | |
| Overwinningen | 208 | 47,93% |
| Verloren | 220 | 50,69% |
| Gelijkstand | 6 | 1,38% |
| Gevechten overleefd | 126 | 29,03% |
| Tanks vernietigd | 270 | 0,62 |
| Gedood / dood ratio | 0,88 | |
| Gezien | 473 | 1,09 |
| Schade toegebracht | 1.427,99 | |
| Veroveringspunten | 219 | 0,50 |
| Verdedigingspunten | 35 | 0,08 |
| Ervaring | 736,32 | |
| WN7 | 863,65 | |
| WN8 | 1169,79 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 1 | 10,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 9 | 90,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 1 | 10,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 3 | 0,30 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 7 | 0,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 815,90 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 14 | 1,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 238,30 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 10 | |
| Overwinningen | 1 | 10,00% |
| Verloren | 9 | 90,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 1 | 10,00% |
| Tanks vernietigd | 3 | 0,30 |
| Gedood / dood ratio | 0,33 | |
| Gezien | 7 | 0,70 |
| Schade toegebracht | 815,90 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 14 | 1,40 |
| Ervaring | 238,30 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 7 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 4 | 57,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 3 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 4 | 57,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 6 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 2,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 3 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 2.558,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 1.102,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 7 | |
| Overwinningen | 4 | 57,14% |
| Verloren | 3 | 42,86% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 4 | 57,14% |
| Tanks vernietigd | 6 | 0,86 |
| Gedood / dood ratio | 2,00 | |
| Gezien | 3 | 0,43 |
| Schade toegebracht | 2.558,43 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 1.102,86 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen