lulecpulec1

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/12/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten83830413
Gemiddelde tier6,310,008,758,54
Overwinningen405148,32%00,00%250,00%753,85%
Verloren422350,38%00,00%250,00%646,15%
Gelijkstand1091,30%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd191022,78%00,00%250,00%323,08%
Tanks vernietigd45520,5400,0010,2590,69
Gedood / dood ratio0,700,000,500,90
Gezien67630,8100,0020,5080,62
Schade toegebracht569,030,00703,25903,08
Veroveringspunten74460,8900,0000,0000,00
Verdedigingspunten20160,2400,0000,0000,00
Ervaring397,230,00446,75473,31
WN7710,840,00455,86813,84
WN8767,800,00606,88953,83
Totaal
Gevechten8383
Gemiddelde tier6,31
Overwinningen405148,32%
Verloren422350,38%
Gelijkstand1091,30%
Gevechten overleefd191022,78%
Tanks vernietigd45520,54
Gedood / dood ratio0,70
Gezien67630,81
Schade toegebracht569,03
Veroveringspunten74460,89
Verdedigingspunten20160,24
Ervaring397,23
WN7710,84
WN8767,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten4
Gemiddelde tier8,75
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd250,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio0,50
Gezien20,50
Schade toegebracht703,25
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring446,75
WN7455,86
WN8606,88
Voorbije 30 dagen
Gevechten13
Gemiddelde tier8,54
Overwinningen753,85%
Verloren646,15%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd323,08%
Tanks vernietigd90,69
Gedood / dood ratio0,90
Gezien80,62
Schade toegebracht903,08
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring473,31
WN7813,84
WN8953,83
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien20,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht256,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring57,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen00,00%
Verloren3100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien20,67
Schade toegebracht256,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring57,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten28000
Overwinningen932,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren1864,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,57%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd621,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,2100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,270,000,000,00
Gezien60,2100,0000,0000,00
Schade toegebracht230,180,000,000,00
Veroveringspunten501,7900,0000,0000,00
Verdedigingspunten80,2900,0000,0000,00
Ervaring177,960,000,000,00
Totaal
Gevechten28
Overwinningen932,14%
Verloren1864,29%
Gelijkstand13,57%
Gevechten overleefd621,43%
Tanks vernietigd60,21
Gedood / dood ratio0,27
Gezien60,21
Schade toegebracht230,18
Veroveringspunten501,79
Verdedigingspunten80,29
Ervaring177,96
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten711000
Overwinningen34147,96%00,00%00,00%00,00%
Verloren35650,07%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand141,97%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd23733,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3130,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,660,000,000,00
Gezien6520,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht731,090,000,000,00
Veroveringspunten20342,8600,0000,0000,00
Verdedigingspunten24083,3900,0000,0000,00
Ervaring455,730,000,000,00
Totaal
Gevechten711
Overwinningen34147,96%
Verloren35650,07%
Gelijkstand141,97%
Gevechten overleefd23733,33%
Tanks vernietigd3130,44
Gedood / dood ratio0,66
Gezien6520,92
Schade toegebracht731,09
Veroveringspunten20342,86
Verdedigingspunten24083,39
Ervaring455,73
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten145000
Overwinningen5437,24%00,00%00,00%00,00%
Verloren9062,07%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,69%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4732,41%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd660,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien1220,8400,0000,0000,00
Schade toegebracht911,770,000,000,00
Veroveringspunten2051,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten490,3400,0000,0000,00
Ervaring471,650,000,000,00
Totaal
Gevechten145
Overwinningen5437,24%
Verloren9062,07%
Gelijkstand10,69%
Gevechten overleefd4732,41%
Tanks vernietigd660,46
Gedood / dood ratio0,67
Gezien1220,84
Schade toegebracht911,77
Veroveringspunten2051,41
Verdedigingspunten490,34
Ervaring471,65
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (168)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon 155 58101103,8861641150,36%818,63
AMX ELC bis5232,2833840350,12%647,91
T34 8845,6148038245,81%837,47
KV-15368,4826835044,86%630,23
IS-38951,0853130151,50%1027,05
ISU-15281052,1648224847,18%1008,60
Bat.-Châtillon 155 559920,5851922948,47%780,02
SU-1527672,6734822146,15%764,04
AMX 12 t6350,4343020852,40%824,75
KV-856387,6241220244,06%459,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4194,1318616144,72%306,37
Covenanter5109,5316215945,28%139,69
S-517529,5833715742,68%439,15
Lorraine 155 mle. 518767,1455415255,92%782,52
AMX 13 757474,7449014145,39%807,43
Bat.-Châtillon Bourrasque 8884,1352614052,14%888,48
IS7608,8956213550,37%737,14
ELC EVEN 90 8512,7349713045,38%797,77
T-284138,4019212849,22%256,69
Rhm.-Borsig Waffenträger81057,8553012748,82%946,53
Object 70491438,2058612652,38%1039,25
KV-1S6565,5241910553,33%1105,23
StuG III Ausf. G5275,0129610449,04%477,89
Hotchkiss EBR7615,9147910053,00%1368,30
AMX 13 F3 AM6658,623909552,63%941,76
Hummel6460,873759341,94%489,18
Grille5364,142719354,84%685,96
Indien-Panzer8904,285378735,63%885,85
Bat.-Châtillon 25 t AP91174,085788543,53%1030,29
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4121,341878545,88%207,70
Bat.-Châtillon 12 t8411,335548246,34%540,34
KV-26561,863808137,04%703,93
VK 30.01 (P)6454,052968042,50%620,59
Sturmpanzer II4235,571667648,68%674,90
Nashorn6440,873437156,34%680,88
G.W. Panther7701,115437037,14%598,88
G.W. Tiger (P)8937,276136642,42%911,29
Object 25791356,916596656,06%1236,33
Marder II3117,021536355,56%238,82
M24 Chaffee5241,133566344,44%634,54
T1 HMC2126,561446258,06%716,55
Crusader6177,532356258,06%433,92
Dicker Max 6461,824706058,33%748,46
Cromwell6442,644285543,64%689,84
Pz.Kpfw. III Ausf. J4100,791615343,40%35,27
Ares 758801,816125250,00%781,61
Ikv 65 Alt II6672,654895150,98%1218,86
BDR G1 B5679,164255152,94%1446,19
Škoda T 27 8773,534925147,06%766,53
Lorraine 155 mle. 507685,024745058,00%807,25
50TP prototyp 81073,025984445,45%1072,95
AMX Canon d'assaut 105 81077,526884454,55%1068,77
BT-7464,351434353,49%138,82
SU-76M476,33934332,56%2,58
Marder 38T4183,052044346,51%270,66
Matilda4249,312584261,90%701,58
Pz.Kpfw. I Ausf. C399,552484047,50%297,87
Type 5 Ke-Ho4217,873453951,28%654,30
Jagdpanzer IV6567,874573863,16%1109,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5199,421863834,21%249,92
AT 77937,765093740,54%1022,07
Leopard Prototyp A91480,496943756,76%1344,04
Ikv 90 Typ B7971,786223652,78%1305,93
AMX Chasseur de chars 8550,474303650,00%548,17
T1 Cunningham177,601823545,71%262,77
BT-2265,12873432,35%44,04
Cruiser Mk. III3104,561653447,06%294,26
Pz.Kpfw. 38 (t)3136,451773345,45%299,41
AMX 38360,611373354,55%135,33
AT 86548,135053148,39%833,16
VK 30.02 (D)7769,236603040,00%1144,54
Sturmpanzer I Bison3167,501382839,29%389,43
FV4005 Stage II10818,894282825,00%296,73
D1270,221032733,33%55,20
T-46389,921512653,85%235,14
UDES 0381050,925822650,00%973,57
Pz.Kpfw. III Ausf. E382,731692665,38%239,52
Pz.Sfl. IVc5325,002342653,85%610,25
Ikv 1035235,793342445,83%373,15
O-I6975,136042433,33%1491,06
Wespe373,501082445,83%83,29
Cruiser Mk. IV4138,421672450,00%268,01
M8A14132,541542437,50%75,92
Renault FT176,781242343,48%222,01
AMX 40446,961602360,87%204,46
Panzerjäger I239,261032339,13%0,00
AT 25341,004162352,17%679,73
M374114,481532152,38%246,02
Vickers Medium Mk. III373,701342050,00%98,20
Pz.Sfl. IVb4205,652362060,00%616,78
MS-1166,051611947,37%152,05
M-IV-Y 81168,727111844,44%1184,71
Leichttraktor193,002531752,94%332,48
FV215b 101025,476821764,71%815,80
Hotchkiss H35276,001471662,50%275,20
T56 GMC379,131371656,25%136,85
Primo Victoria 8521,334621526,67%398,16
Lorraine 39L AM3113,571481457,14%296,96
T3 HMC2100,641281442,86%227,83
M3 Stuart3117,851951338,46%229,61
Bishop5119,921361346,15%64,58
Vickers Medium Mk. I184,331531250,00%305,35
O-Ni71376,679391275,00%2018,50
Birch Gun4277,002421233,33%877,45
A-20552,091081136,36%0,00
Pz.Kpfw. II294,912321172,73%417,72
T67596,551161118,18%0,00
Sturer Emil7630,004321145,45%641,97
Type 3 Chi-Nu5315,502631040,00%617,23
AT-12180,201651050,00%650,16
STG Guard 81438,605831030,00%1461,91
Type 95 Heavy4196,00249966,67%683,26
Renault UE 57342,78160955,56%136,64
G.Pz. Mk. VI (e)296,00116955,56%488,48
Pz.Kpfw. II Luchs450,38189875,00%261,00
T404252,25225850,00%511,08
Panhard AMD 178B6223,25329850,00%421,02
Sav m/434287,57147728,57%540,84
Pz.Kpfw. I269,43206757,14%215,43
Pz.Kpfw. II Ausf. G364,86228771,43%261,00
AMX 105 AM mle. 474230,14269771,43%897,47
Vickers Medium Mk. II290,00122650,00%275,47
Pz.Kpfw. 35 (t)294,00182683,33%502,41
M3 Lee4207,67222650,00%628,63
Cruiser Mk. I1133,67185666,67%742,29
AMX 50 B101237,00556633,33%623,96
Universal Carrier 2-pdr258,33127666,67%222,70
Waffenträger auf Pz. IV91257,67540633,33%690,80
Super Hellcat 7529,17578666,67%771,02
ST vz. 394137,40154540,00%167,33
M2 Light251,00194540,00%0,49
T-262105,80164540,00%325,04
O-Ho81501,601007580,00%2116,78
SU-85B452,8092540,00%2,71
Cruiser Mk. II240,4060520,00%0,00
Tiger (P)7304,80248540,00%110,68
Object 26810953,806785100,00%612,66
SU-855488,50225450,00%992,91
Vickers Mk. E Type B249,7566425,00%0,00
KV-1SA 5417,25488450,00%628,08
LT vz. 38315,0061333,33%0,00
Pvlvv fm/422132,00159366,67%550,63
AMX 50 10081139,67615333,33%913,36
T-60242,339730,00%0,00
T-50-2 6299,33337333,33%466,57
Excelsior 5182,004683100,00%339,52
Fantôme 9909,33459333,33%493,61
Renault Otsu188,503122100,00%413,90
Type 91 Heavy3359,005412100,00%1434,62
Strv m/31 3450,00601250,00%1289,00
FV4004 Conway92258,50893250,00%2383,26
Black Prince II 7195,007282100,00%261,00
Churchill III 572,50240250,00%102,88
M16/43 Sahariano 31140,001272250,00%3267,69
Fiat 3000184,009010,00%154,15
Renault FT 75 BS2212,002341100,00%1475,90
M7 Priest30,00610,00%0,00
SU-18269,004510,00%130,56
T2 Medium Tank231,007510,00%0,00
Pz.Kpfw. III/IV5109,002651100,00%265,86
Renault FT AC220,003710,00%0,00
StuG III Ausf. B40,002051100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5204,004331100,00%538,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,004831100,00%261,00
Windhund 8319,0013510,00%20,16
Pz.Kpfw. II Ausf. D 251,0027610,00%3,10
43 M. Toldi III 3136,0019510,00%349,76
Type 64 60,0013610,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/12/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/12/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/01/2015
Gestopt: 15/09/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/11/2016
Gestopt: 13/01/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/01/2015
Gestopt: 16/09/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/09/2014
Gestopt: 28/12/2014