maffo

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/02/2015

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9733019123539
Gemiddelde tier7,839,479,639,81
Overwinningen4861249,95%1052,63%6250,41%24545,45%
Verloren4760048,91%947,37%5947,97%28853,43%
Gelijkstand11181,15%00,00%21,63%61,11%
Gevechten overleefd2119721,78%315,79%2217,89%8615,96%
Tanks vernietigd733870,7590,47810,663120,58
Gedood / dood ratio0,960,560,800,69
Gezien1042511,0790,471050,854180,78
Schade toegebracht1.088,321.594,111.578,391.487,56
Veroveringspunten576790,5900,00380,313230,60
Verdedigingspunten472970,4980,42870,71930,17
Ervaring639,08752,53752,42711,81
WN71012,87852,21960,55739,70
WN81241,001093,881236,891022,26
Totaal
Gevechten97330
Gemiddelde tier7,83
Overwinningen4861249,95%
Verloren4760048,91%
Gelijkstand11181,15%
Gevechten overleefd2119721,78%
Tanks vernietigd733870,75
Gedood / dood ratio0,96
Gezien1042511,07
Schade toegebracht1.088,32
Veroveringspunten576790,59
Verdedigingspunten472970,49
Ervaring639,08
WN71012,87
WN81241,00
Voorbije 24u
Gevechten19
Gemiddelde tier9,47
Overwinningen1052,63%
Verloren947,37%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd315,79%
Tanks vernietigd90,47
Gedood / dood ratio0,56
Gezien90,47
Schade toegebracht1.594,11
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten80,42
Ervaring752,53
WN7852,21
WN81093,88
Voorbije 7 dagen
Gevechten123
Gemiddelde tier9,63
Overwinningen6250,41%
Verloren5947,97%
Gelijkstand21,63%
Gevechten overleefd2217,89%
Tanks vernietigd810,66
Gedood / dood ratio0,80
Gezien1050,85
Schade toegebracht1.578,39
Veroveringspunten380,31
Verdedigingspunten870,71
Ervaring752,42
WN7960,55
WN81236,89
Voorbije 30 dagen
Gevechten539
Gemiddelde tier9,81
Overwinningen24545,45%
Verloren28853,43%
Gelijkstand61,11%
Gevechten overleefd8615,96%
Tanks vernietigd3120,58
Gedood / dood ratio0,69
Gezien4180,78
Schade toegebracht1.487,56
Veroveringspunten3230,60
Verdedigingspunten930,17
Ervaring711,81
WN7739,70
WN81022,26
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten240000
Overwinningen10443,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren12953,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand72,92%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6125,42%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1030,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,580,000,000,00
Gezien1940,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.058,160,000,000,00
Veroveringspunten1960,8200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1050,4400,0000,0000,00
Ervaring610,360,000,000,00
Totaal
Gevechten240
Overwinningen10443,33%
Verloren12953,75%
Gelijkstand72,92%
Gevechten overleefd6125,42%
Tanks vernietigd1030,43
Gedood / dood ratio0,58
Gezien1940,81
Schade toegebracht1.058,16
Veroveringspunten1960,82
Verdedigingspunten1050,44
Ervaring610,36
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten66000
Overwinningen3451,52%00,00%00,00%00,00%
Verloren2943,94%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand34,55%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1725,76%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd330,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien821,2400,0000,0000,00
Schade toegebracht792,820,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1261,9100,0000,0000,00
Ervaring625,980,000,000,00
Totaal
Gevechten66
Overwinningen3451,52%
Verloren2943,94%
Gelijkstand34,55%
Gevechten overleefd1725,76%
Tanks vernietigd330,50
Gedood / dood ratio0,67
Gezien821,24
Schade toegebracht792,82
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten1261,91
Ervaring625,98
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten65000
Overwinningen3553,85%00,00%00,00%00,00%
Verloren2944,62%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,54%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2233,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd370,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien520,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht394,750,000,000,00
Veroveringspunten1562,4000,0000,0000,00
Verdedigingspunten380,5800,0000,0000,00
Ervaring427,690,000,000,00
Totaal
Gevechten65
Overwinningen3553,85%
Verloren2944,62%
Gelijkstand11,54%
Gevechten overleefd2233,85%
Tanks vernietigd370,57
Gedood / dood ratio0,86
Gezien520,80
Schade toegebracht394,75
Veroveringspunten1562,40
Verdedigingspunten380,58
Ervaring427,69
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1371000
Overwinningen85962,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren48435,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand282,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd46533,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8090,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,890,000,000,00
Gezien14981,0900,0000,0000,00
Schade toegebracht486,310,000,000,00
Veroveringspunten16071,1700,0000,0000,00
Verdedigingspunten6590,4800,0000,0000,00
Ervaring501,880,000,000,00
Totaal
Gevechten1371
Overwinningen85962,65%
Verloren48435,30%
Gelijkstand282,04%
Gevechten overleefd46533,92%
Tanks vernietigd8090,59
Gedood / dood ratio0,89
Gezien14981,09
Schade toegebracht486,31
Veroveringspunten16071,17
Verdedigingspunten6590,48
Ervaring501,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten350000
Overwinningen19054,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren15143,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand92,57%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11432,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1650,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,700,000,000,00
Gezien3551,0100,0000,0000,00
Schade toegebracht741,610,000,000,00
Veroveringspunten10132,8900,0000,0000,00
Verdedigingspunten7272,0800,0000,0000,00
Ervaring609,610,000,000,00
Totaal
Gevechten350
Overwinningen19054,29%
Verloren15143,14%
Gelijkstand92,57%
Gevechten overleefd11432,57%
Tanks vernietigd1650,47
Gedood / dood ratio0,70
Gezien3551,01
Schade toegebracht741,61
Veroveringspunten10132,89
Verdedigingspunten7272,08
Ervaring609,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2113000
Overwinningen119556,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren89342,26%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand251,18%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd67832,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11100,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien21571,0200,0000,0000,00
Schade toegebracht738,360,000,000,00
Veroveringspunten18580,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten28721,3600,0000,0000,00
Ervaring512,660,000,000,00
Totaal
Gevechten2113
Overwinningen119556,55%
Verloren89342,26%
Gelijkstand251,18%
Gevechten overleefd67832,09%
Tanks vernietigd11100,53
Gedood / dood ratio0,77
Gezien21571,02
Schade toegebracht738,36
Veroveringspunten18580,88
Verdedigingspunten28721,36
Ervaring512,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten246000
Overwinningen11948,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren12751,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7229,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1140,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,660,000,000,00
Gezien1770,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.250,570,000,000,00
Veroveringspunten1060,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten2461,0000,0000,0000,00
Ervaring577,020,000,000,00
Totaal
Gevechten246
Overwinningen11948,37%
Verloren12751,63%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd7229,27%
Tanks vernietigd1140,46
Gedood / dood ratio0,66
Gezien1770,72
Schade toegebracht1.250,57
Veroveringspunten1060,43
Verdedigingspunten2461,00
Ervaring577,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (493)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Rheinmetall Skorpion G 81254,51685331048,34%1313,43
T34 81232,49669212151,67%1530,18
Progetto M35 mod. 46 81108,48715199348,82%1220,32
T110E5101617,68694191845,52%1207,81
Centurion Action X101471,55668183246,18%1091,24
M18 Hellcat6788,48657176361,54%1627,71
Cromwell6621,04607166155,57%1284,05
Object 261101475,38616151750,10%1367,30
T3281218,87756148952,92%1434,95
T675566,64496145853,57%1365,98
KV-856708,54573139056,83%1322,44
Tiger II81259,54738134953,67%1582,37
Tiger (P)7978,15650130351,57%1371,82
FV4202 81080,57781129151,67%1467,24
T110E4101883,20688125848,09%1389,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5375,51351125048,48%926,91
Škoda T 56 81448,36807122849,02%1363,62
M10391458,14723112650,71%1397,85
T2971093,86753112153,97%1542,58
FV215b (183) 101484,63632102248,04%994,16
T-437887,45721101855,01%1549,46
TVP T 50/51101411,6366399945,15%992,37
T57 Heavy101664,0668196947,47%1217,64
T-448949,3468794852,32%1256,16
M53/M5591357,0662794050,96%1434,48
E 100101648,0670691850,76%1305,77
SU-130PM 81358,5173088048,75%1409,06
WZ-1328524,5960784151,72%767,19
AMX 12 t6566,2458683453,48%1639,54
P.44 Pantera81041,2367980447,39%1286,41
T 55A 91260,2772479846,87%1129,92
T92 HMC101509,1562874747,79%1438,17
VK 45.02 (P) Ausf. B91039,0861674445,70%847,04
Jagdpanzer E 100101871,3067672948,29%1428,32
T78 6977,7067471952,02%1443,58
Grille5614,5549771758,86%1610,53
Sherman Firefly6745,9260669152,39%1487,20
Grille 15101635,8761468944,99%1147,54
M41 Walker Bulldog8601,2865468851,02%993,44
T-5491191,3671667049,55%1194,50
M48A5 Patton101421,3668466446,69%997,92
Dicker Max 6828,5759266349,47%1429,48
E 75 TS 81201,9275065950,53%1371,34
VK 36.01 (H)6895,9368160653,14%1665,01
Maus101767,1974159648,83%1431,08
ARL 446841,9262859052,71%1592,80
E 7591502,4674357447,56%1324,19
M40/M4381129,4061257051,58%1312,91
ISU-15281281,9962556546,19%1334,04
FV215b 101583,8868956347,07%1244,95
M446750,3755954352,30%1403,48
KV-26873,6765853453,93%1600,29
Progetto CC55 mod. 5481179,9974453150,09%1270,57
AMX 50 B101486,2363852745,16%994,90
Charioteer81110,4161751945,47%1096,45
Bat.-Châtillon 25 t101404,1164151842,66%1024,75
AMX 13 909687,6362151247,66%865,77
FV4005 Stage II101242,1154250440,87%748,93
Progetto M40 mod. 65101600,6769350347,51%1157,73
Object 140101520,9767550145,91%1161,81
Type 64 6358,4752050052,60%757,43
Škoda T 256714,9662449654,23%1421,03
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4154,2825348656,38%429,94
Panther II8958,0067746249,78%1219,93
Super Conqueror101647,0871743346,19%1159,66
Leopard 1101347,4262743143,39%875,02
Ferdinand81440,1775242454,25%1698,20
M36 Jackson6929,5062742250,95%1642,11
SU-122-44 7853,6764641955,61%1179,59
E 25 7944,8363541647,36%1262,89
Waffenträger auf Pz. IV91596,2669240851,47%1428,91
T3091444,2165840446,78%1194,35
212A91115,3551639343,26%998,04
VK 45.02 (P) Ausf. A8848,1154538942,93%794,25
T-34-85M 6896,1471337850,53%1522,65
STB-1101446,9964135742,58%979,39
T376427,3456535756,02%1133,90
T-1506876,4667135654,78%1648,48
Pz.Kpfw. 38 (t)3205,5522434655,20%713,17
E 50 Ausf. M101502,3169234248,25%1119,22
Marder II3278,3631133751,63%864,48
VK 30.01 (P)6431,2029233449,10%595,82
Tiger I7740,1055432745,87%831,16
AMX 50 10081036,6765832650,92%1121,46
Centurion Mk. 7/191169,3265832544,92%1011,10
WZ-12091142,6267331448,09%1042,41
Object 252U Defender 81325,8383630655,56%1492,92
M4A3E8 Thunderbolt VII 6752,6573830352,48%1427,22
StuG III Ausf. G5564,2649728656,99%1431,67
Bat.-Châtillon Bourrasque 81119,2370328546,32%1237,01
Conqueror91405,5470728147,33%1182,12
SU-14-281034,8652127945,16%1195,57
AMX 13 757626,3159627846,76%1213,82
Sherman VC Firefly 6756,7562227851,08%1302,95
T1 Cunningham190,2624227446,35%373,41
Centurion Mk. I8859,6161526751,69%1026,28
Rhm.-Borsig Waffenträger81395,3469226352,47%1579,24
T-50599,2035526247,71%135,17
T-1091509,4272325947,49%1387,02
FV201 (A45) 7873,5071225754,09%1259,18
IS-7101827,0475225244,05%1354,93
Semovente M43 Bassotto6985,7166125153,39%1822,36
T54E191467,1571624549,80%1334,13
Spähpanzer Ru 2519614,9359023446,58%733,67
M4A1 Sherman5452,5648223055,22%1224,93
P.43 bis6808,7364122856,58%1655,15
Kunze Panzer 91379,0873422550,67%1229,82
IS-381457,5386322460,71%1938,31
Pz.Kpfw. 35 (t)2119,4819922346,19%456,75
Nashorn6908,0561722353,81%1862,73
Tortoise91610,5277122349,33%1357,96
Object 70491631,8172221951,60%1340,76
T698974,7269021852,29%1264,51
Pudel 6868,7171921749,31%1700,54
T-62A101529,9264921242,92%1233,00
Škoda T 5091234,8366620649,03%1051,14
AMX 50 12091413,9170020648,54%1348,64
Bat.-Châtillon 25 t AP91141,3961420043,00%983,28
IS-4101772,6673419747,21%1382,13
Pz.Kpfw. II Luchs4204,7645019650,51%659,53
T28 Prototype81284,5867419151,31%1538,65
ST-I91331,3173218351,37%1284,83
Type 6191107,8158718242,86%867,95
Jagdtiger91908,6484118259,34%2037,78
121101400,8667218149,72%1039,97
M46 Patton91246,6368318146,41%1097,01
SU-861012,0353417550,86%1601,16
BDR G1 B5647,8457817258,14%1463,25
Waffenträger auf E 100101732,3961017047,06%1089,40
STA-18855,2664216850,00%1003,00
M4A1 FL 10 6853,5567616848,21%1447,88
Strv 103B101582,3067116746,11%995,23
TVP VTU Koncept8779,0456616642,17%836,83
KV-481137,0776016661,45%1454,51
T499661,1459016647,59%756,37
T207855,1266016553,94%1305,26
Strv 103-091447,5562816439,02%1154,22
UDES 038953,6558216241,98%827,21
E 5091388,3576416152,17%1286,61
M24 Chaffee5290,9250216049,38%859,11
T25/27794,0850816043,75%1039,89
Manticore10622,5156515335,95%423,16
Panther/M10 7852,5972315157,62%1420,89
Object 430U101738,2776215046,00%1315,84
Vz. 58 Medvěd 91342,2675514951,68%1049,15
T3 HMC2187,4333614654,79%897,41
Comet7562,2452414544,14%728,80
Stridsyxa 81361,8679414546,90%1309,00
Vz. 55101686,3971614343,36%1038,41
M4A3E2 Sherman Jumbo6535,5946514052,14%988,17
Leo7724,1557413848,55%1039,51
Object 43091358,1874113852,90%1146,40
Object 268101506,2459113742,34%925,50
T71 DA7427,2452813746,72%674,24
Hotchkiss H35282,7614813549,63%198,56
Emil I81228,6775613554,07%1391,55
FV4004 Conway91505,9671213555,56%1446,91
UDES 15/16101346,8768913348,87%895,86
WZ-111 model 1-491145,6470613250,76%1007,32
Matilda4404,6644812959,69%1245,21
SU-1006490,2244812943,41%695,15
Ho-Ri 3101824,2167712943,41%1148,81
SU-1527701,1552512850,00%884,94
WZ-1317498,5060212841,41%787,53
AMX 13 10510757,3956312742,52%621,43
Vz. 68 Squall 8487,5256312743,31%641,02
Hummel6878,8952212653,97%1476,46
T1 HMC279,6314912650,00%308,25
Super Hellcat 7998,0370212560,80%1586,41
AT 1581285,0483912457,26%1553,09
T-262137,2522912247,54%547,22
M127888,0052812249,18%1096,31
Object 277101592,9673212149,59%1191,38
FV217 Badger101739,0471611847,46%1116,27
AMX M4 mle. 54101583,4972311846,61%1013,58
Rheinmetall Panzerwagen10709,5760411840,68%535,27
Ares 90101265,0263811840,68%727,37
60TP Lewandowskiego101769,0375111645,69%1133,95
M26 Pershing8911,7865811648,28%1012,46
T-54 ltwt.9618,1353611636,21%636,06
FV230 Canopener101610,0075611647,41%943,22
KV-15465,6345011545,22%840,11
Panhard EBR 75 (FL 10) 8437,6349811539,13%463,79
AMX M4 mle. 457814,3159311446,49%959,16
Type 5 Chi-Ri7780,8262711352,21%1209,55
Pz.Kpfw. III/IV5357,7644011352,21%932,22
Kampfpanzer 67101261,9367411143,24%696,39
50TP Tyszkiewicza91526,2472510643,40%1241,35
Ikv 90 Typ B7662,4553010646,23%760,21
Sturer Emil7881,3352810646,23%1188,65
CS-63101272,9869910547,62%843,71
King Tiger (Captured) 71157,5378610556,19%1571,92
ELC EVEN 90 8470,1358410540,00%685,01
Concept No. 5101293,6665510448,08%829,89
SU-10181060,1762410350,49%1107,27
AMX ELC bis5294,7640810351,46%918,17
SU-263171,011509943,43%293,61
FV380591337,056929848,98%1376,03
Type 71101557,287309747,42%993,06
Panther7659,275749644,79%992,76
M5 Stuart4232,084329650,00%580,79
Caernarvon81115,607979462,77%1518,40
BZ-75101564,577219440,43%929,38
Bat.-Châtillon 12 t8533,235019338,71%671,35
SU-54424,793209244,57%1038,09
Object 260 101584,617319243,48%986,17
STG Guard 81005,846559150,55%1052,08
Concept 1B 91449,547799146,15%955,90
GSOR 1006 Scheme 791082,436409048,89%836,27
Crusader6289,803608951,69%774,41
Prototipo Standard B91329,126478943,82%1087,51
WZ-113G FT101720,557268949,44%1033,94
Black Prince7899,817338857,95%1287,98
Emil II91573,498218656,98%1516,02
AT 77980,236818654,65%1233,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4284,733028552,94%693,76
Object 705A101368,056658538,82%836,21
IS-2-II81137,227018551,76%1257,02
Konštrukta T-34/1007806,766388351,81%1335,53
WZ-132A9584,505218240,24%541,60
LTTB8597,846148256,10%1014,01
Panhard AML Lynx 6x68406,795318242,68%475,13
Object 26391509,107528258,54%1389,77
T216366,404438148,15%837,31
SU-855328,323497953,16%658,89
Carro da Combattimento 45 t 101472,476987943,04%951,51
IS-27835,066687856,41%1128,48
STK-2111721,868197753,25%1022,93
FV3046583,614817758,44%1043,86
Object 777 Version II 91545,258367750,65%1316,76
T25 Pilot Number 1 8872,166547643,42%974,48
Executor111551,166757540,00%796,36
AMX AC mle. 488759,264637432,43%533,25
Fauteur111775,898307448,65%1076,12
Panhard EBR 909543,216297251,39%627,97
T1 Heavy5843,776977157,75%1953,49
CS-538968,546307147,89%1220,31
Pz.Kpfw. VII101454,497267153,52%995,98
AMX 65 t8847,886156953,62%909,56
M-II-Y71126,938326955,07%1625,16
Gorilla111715,937426952,17%979,39
UDES 14 Alt 58937,916836852,94%1047,98
KV-371044,687116855,88%1504,97
AE Phase I 91288,476766842,65%995,68
CAV mod. 71111564,157876750,75%1029,00
P.43 ter7838,685926643,94%1245,73
Char Futur 4 91560,956616538,46%1118,76
IS-M8998,307086353,97%1106,02
Ares 90 C111620,437306346,03%1018,98
Chimera 81135,037046346,03%956,06
IS7960,806936056,67%1320,40
1108998,006546046,67%983,71
T2881285,827246048,33%1346,65
XM69 Hacker111411,476646036,67%667,29
IS-3A 81287,627616045,00%1211,22
Cobra 91176,576906043,33%846,57
Type T-345511,035165955,93%1508,94
PTZ-78112318,058895962,71%1344,77
Pz.Kpfw. I Ausf. C3142,664205950,85%620,80
Pz.Sfl. IVc5529,464335942,37%1167,31
Object 70591499,417595952,54%1378,57
Type 3 Chi-Nu5467,544725646,43%1323,74
M75283,704165651,79%1007,70
Covenanter5172,642735646,43%377,00
Leopard Prototyp A9964,615985644,64%686,14
Type 586614,075775549,09%1062,76
T-100 LT10783,696435536,36%712,91
KR-1112080,028445545,45%1152,77
UDES 1691282,136865450,00%1146,92
Taschenratte111776,068395337,74%831,42
AMX 50 Foch B101422,636665250,00%852,59
HWK 128566,315965250,00%858,32
M56 Scorpion 7752,355745251,92%1031,55
Churchill VII6732,126165158,82%1292,34
MT-256232,764715150,98%499,18
Spähpanzer SP I C7574,716565158,82%1069,38
SU-100M17819,025515046,00%933,63
Marder 38T4337,903475046,00%710,29
M415390,713634948,98%539,27
SMV CC-6781000,635854936,73%902,59
Churchill Gun Carrier6561,754284845,83%846,85
Ares 758805,796684850,00%850,10
P.435516,434724748,94%1434,72
T-284206,942684751,06%526,09
Object 41681090,816704755,32%1349,68
VK 30.02 (M)6634,916124759,57%1330,00
Hotchkiss EBR7325,514654748,94%497,39
Sexton I 3123,702304753,19%264,75
Leichttraktor1110,171954641,30%321,36
FV20781021,766704647,83%1118,10
Strv 746591,446014564,44%1270,64
Progetto C50 mod. 6691139,275924431,82%787,39
CS-447848,346124452,27%1133,46
B14226,492894334,88%419,48
SDP 58 Kilana81100,675684334,88%963,99
T28 Concept 71082,747104351,16%1607,38
BT-2249,692704245,24%43,57
Churchill I5657,766244259,52%1566,07
Ikv 65 Alt II6713,146044254,76%1417,15
FV224 Chopper71098,797394238,10%1370,57
40TP Habicha6801,986284050,00%1663,47
53TP Markowskiego81203,587824055,00%1319,10
AMX 13 F3 AM6806,386554055,00%1298,58
T-463184,002473951,28%676,92
Strv m/425407,293993834,21%930,48
Type 4 Chi-To6657,586493863,16%1485,16
Carro d'assalto P.8871010,896493836,84%1130,22
Crusader 5.5-in. SP7662,716403855,26%920,66
T110E3101778,667193852,63%1192,48
G.W. E 100101809,228683772,97%1735,16
Challenger7888,255403650,00%1127,12
Panhard EBR 10510594,286203647,22%498,70
Type 1 Chi-He4668,035653568,57%2682,72
VK 30.01 (H)5605,295223540,00%1475,98
Type 3 Ju-Nu61132,778253571,43%2031,91
Pz.Kpfw. 5581412,898743554,29%1220,29
Renault FT153,791103458,82%204,10
Vz. 60S Dravec 101755,658233455,88%978,36
Bishop5611,185543470,59%1855,72
M4A3E8 Sherman6738,216263351,52%1449,96
Kranvagn101224,856783351,52%783,86
AMX AC mle. 467552,005093348,48%591,64
leKpz Borkenkäfer11770,346973253,13%650,83
KV-137413,524743138,71%401,80
M8A14267,712573135,48%469,02
T803111582,676893040,00%736,87
Vz. 44-171043,387382951,72%1347,80
B.U.G.I.6734,725312937,93%1076,68
WZ-111-1G FT81157,385882941,38%966,20
Staghound Mk. III6745,076282951,72%1323,35
KPz 3 Projekt 07 HK 91153,215902948,28%858,04
Sherman III5438,364682846,43%1113,90
Valentine3267,934202766,67%1094,80
59-166311,925782653,85%736,60
BZ-587899,126132642,31%978,09
Churchill III 5532,887742650,00%1196,01
Felice 91343,926532445,83%1050,30
CS-5991681,467702445,83%1641,19
IS-3-II91087,587272454,17%842,60
Sturmpanzer II4295,872662352,17%974,79
Black Rock 111570,138572352,17%980,54
105 leFH18B2 5634,774712250,00%1093,69
Lorraine 155 mle. 5181254,188332263,64%1627,84
Pz.Sfl. IVb4423,733442245,45%1302,38
T-50-2 6598,775372250,00%1545,11
Tetrarch 2175,432922142,86%699,29
VK 75.01 (K) 81195,817362147,62%1046,72
M3 Lee4289,303412045,00%959,04
Ikv 1035300,404142060,00%728,18
DS PZInż5610,805652065,00%1602,22
Controcarro 3 Minotauro101407,105762030,00%755,43
Cruiser Mk. IV4228,502522050,00%598,77
Conqueror Gun Carriage101417,006932060,00%1188,92
AMX 404227,633191942,11%768,67
AMX 50 Foch91672,117411952,63%1352,50
T25 AT7809,005321844,44%1035,77
Panhard AMD 178B6451,175871855,56%1347,77
M3 Light 3102,891481861,11%428,01
K-91101333,476711747,06%903,99
Type 3 Chi-Nu Kai 5391,005461764,71%1124,62
D2368,002191650,00%73,82
G.W. Panther7517,253711643,75%410,33
VK 28.016466,635641637,50%1327,86
Durchbruchswagen 24290,134921687,50%903,53
LT vz. 383160,932871553,33%551,31
M661219,808561553,33%2397,31
M5A1 Stuart4183,134431553,33%544,61
Škoda T 177427,674531526,67%552,59
WZ-132-110891,677391553,33%815,17
SDP 60 Gonkiewicza91199,536661553,33%887,61
Birch Gun4283,072961546,67%988,08
WZ-111G FT91833,368261457,14%1537,78
Škoda T 245326,694541384,62%891,78
14TP4417,314111353,85%1688,34
ARL V396767,625731361,54%1597,18
TS-60 9494,854481330,77%128,12
Lago4298,584281250,00%823,91
Grant4250,503311258,33%815,86
Jagdpanther71016,836161233,33%1142,18
Type 5 Heavy101535,086491225,00%818,47
Bat.-Châtillon 155 5591215,677171241,67%1078,52
Kampfpanzer 50 t 91546,336731233,33%1264,47
P26/404616,646211181,82%1972,94
25TP KSUST II5396,914071145,45%761,22
Rinoceronte101113,456201136,36%501,02
AMX 383101,361901163,64%281,94
Bat.-Châtillon 155 58101271,186661145,45%1053,08
Object 268 Version 4101684,557511154,55%1225,15
S-517841,805581050,00%937,50
Panzerjäger I2116,301331060,00%361,32
SMV CC-567832,006071040,00%873,62
VK 168.01 Mauerbrecher 81193,307391050,00%1415,48
TT-130M 91036,905541030,00%640,18
M15/423214,22285944,44%408,47
SU-85B4503,33574977,78%1756,40
CS-67 Szakal111208,67970977,78%829,97
FSV Scheme A7669,56465933,33%723,74
Excalibur 6633,11586955,56%870,17
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2102,67355944,44%291,38
StuG IV 5340,89496977,78%856,38
M2 Medium Tank3155,63348862,50%582,10
T56 GMC3139,13293862,50%423,37
T-34-2G FT71221,50581825,00%1481,58
Cruiser Mk. III359,3882837,50%5,38
STA-2 8729,13614825,00%735,70
T7 Combat Car 277,50188850,00%242,86
Object 452K 101693,25913862,50%1278,97
Loyd Gun Carriage236,5752714,29%4,60
Archer5342,71380771,43%768,88
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6731,43742757,14%2164,38
SU-85I 5922,43671742,86%2200,94
M10 RBFM 5459,43456742,86%802,79
D1240,33145666,67%232,89
VK 16.02 Leopard5247,33364650,00%612,92
SU-76M4336,33359650,00%1000,01
M4A3(76)W Sherman 6702,00604650,00%963,76
T92 8282,17459650,00%362,99
Pz.Kpfw. III Ausf. E3158,20206540,00%289,43
Cruiser Mk. I170,20120580,00%349,84
WZ-111 model 5A101894,2040550,00%1338,13
M10 Wolverine5543,80467560,00%1173,03
Pawlack Tank61267,001009560,00%2334,40
MKA 2157,60192520,00%337,03
AC 1 Sentinel 4424,60464540,00%1430,87
TOG II* 6714,80540540,00%964,95
Nergal 8906,80636560,00%788,68
M3 Stuart3262,25504475,00%1327,53
Renault Otsu136,00185450,00%74,72
10TP369,50157425,00%3,10
Chi-To SP7486,00435450,00%345,92
BZ-58-2 91348,25897450,00%1182,80
GSOR the TANK 9927,25738475,00%824,87
Windhund 81046,75671450,00%956,31
Lorraine 50 t 9896,00514425,00%473,36
Tiger 131 6946,00756475,00%1635,31
Light Mk. VIC 259,00271475,00%295,92
A46 6282,00526425,00%644,82
Bretagne Panther 61349,50959450,00%3030,06
Turán III prototípus 5215,75303450,00%326,75
T-345722,00550333,33%1835,08
Kolohousenka181,008030,00%139,52
MS-1140,3383366,67%221,70
AT-12195,3314630,00%624,99
T2 Medium Tank2114,33189333,33%349,13
M4 Improved 5170,67505333,33%157,66
IS-2 shielded 71012,339863100,00%1438,52
K-91-PT 91511,33615333,33%1094,40
Pz.Sfl. IC 4284,00230333,33%579,80
Patton the Tank 9838,33535333,33%550,85
T-45 2165,33237333,33%545,19
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6449,00552366,67%732,44
112 8802,33657333,33%721,04
Vickers Medium Mk. I173,003520,00%127,95
Strv fm/211118,503552100,00%686,12
Vickers Medium Mk. II262,005220,00%33,49
Chi-Ni239,50112250,00%82,06
4TP1114,00285250,00%404,45
Pvlvv fm/42283,007720,00%63,19
Sturmpanzer I Bison3209,00293250,00%633,24
SDP 40 Zadymka5513,5019420,00%703,57
Cruiser Mk. II2143,00115250,00%457,97
Pz.Kpfw. II Ausf. G3302,00593250,00%1085,95
M-V-Y101854,5032420,00%1180,66
T-29 3275,0031720,00%751,82
L-60 2198,50296250,00%1082,26
Churchill Crocodile 6790,00604250,00%922,28
M4A1 Revalorisé 8771,5040720,00%682,84
Object 265T 9913,5010622100,00%800,83
SU-100I 5421,00417250,00%568,86
Brennos 8489,00576250,00%375,72
T14 5631,0042310,00%950,51
Fiat 30001227,006991100,00%1529,40
Strv m/3820,002041100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2508,009051100,00%3762,80
Renault FT 75 BS20,00911100,00%261,00
7TP2109,003411100,00%399,46
Pz.Kpfw. II2122,0014110,00%253,51
SU-182158,007110,00%656,16
M37445,001291100,00%261,00
Pz.Kpfw. I2156,0030410,00%524,09
ST-II101347,009351100,00%871,84
Black Prince II 70,0020110,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5215,005521100,00%451,56
T-116 390,0025110,00%88,87
HWK 30 80,0010710,00%0,00
MTLS-1G14 3664,008761100,00%2967,41
T1E6 232,002510,00%0,00
LTP 3279,006721100,00%1543,18
AMX ELC 901 6264,0035410,00%370,15
Valiant 5529,0033610,00%812,75
BT-7 artillery 3555,008541100,00%2421,06
Pz.Kpfw. III Ausf. K 51013,0010471100,00%3716,79
AMX Canon d'assaut 105 81222,0047610,00%1235,52

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/02/2015
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/02/2015
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/12/2013
Gestopt: 13/10/2024