manocro

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 20/06/2019

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten79795000
Gemiddelde tier9,210,000,000,00
Overwinningen4035950,58%00,00%00,00%00,00%
Verloren3835048,06%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10861,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2109826,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd838841,0500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,430,000,000,00
Gezien1016131,2700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.615,090,000,000,00
Veroveringspunten284880,3600,0000,0000,00
Verdedigingspunten462590,5800,0000,0000,00
Ervaring627,010,000,000,00
WN71237,210,000,000,00
WN81732,260,000,000,00
Totaal
Gevechten79795
Gemiddelde tier9,21
Overwinningen4035950,58%
Verloren3835048,06%
Gelijkstand10861,36%
Gevechten overleefd2109826,44%
Tanks vernietigd838841,05
Gedood / dood ratio1,43
Gezien1016131,27
Schade toegebracht1.615,09
Veroveringspunten284880,36
Verdedigingspunten462590,58
Ervaring627,01
WN71237,21
WN81732,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten25000
Overwinningen1352,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1040,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand28,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd728,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien160,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht2.028,200,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring693,640,000,000,00
Totaal
Gevechten25
Overwinningen1352,00%
Verloren1040,00%
Gelijkstand28,00%
Gevechten overleefd728,00%
Tanks vernietigd150,60
Gedood / dood ratio0,83
Gezien160,64
Schade toegebracht2.028,20
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring693,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten34000
Overwinningen1852,94%00,00%00,00%00,00%
Verloren1647,06%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1235,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd160,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,730,000,000,00
Gezien631,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht957,240,000,000,00
Veroveringspunten10,0300,0000,0000,00
Verdedigingspunten371,0900,0000,0000,00
Ervaring577,790,000,000,00
Totaal
Gevechten34
Overwinningen1852,94%
Verloren1647,06%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1235,29%
Tanks vernietigd160,47
Gedood / dood ratio0,73
Gezien631,85
Schade toegebracht957,24
Veroveringspunten10,03
Verdedigingspunten371,09
Ervaring577,79
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten19000
Overwinningen736,84%00,00%00,00%00,00%
Verloren1052,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand210,53%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd736,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,250,000,000,00
Gezien150,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht685,000,000,000,00
Veroveringspunten402,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten371,9500,0000,0000,00
Ervaring344,530,000,000,00
Totaal
Gevechten19
Overwinningen736,84%
Verloren1052,63%
Gelijkstand210,53%
Gevechten overleefd736,84%
Tanks vernietigd150,79
Gedood / dood ratio1,25
Gezien150,79
Schade toegebracht685,00
Veroveringspunten402,11
Verdedigingspunten371,95
Ervaring344,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten18000
Overwinningen422,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren1477,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd316,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd80,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,530,000,000,00
Gezien251,3900,0000,0000,00
Schade toegebracht795,060,000,000,00
Veroveringspunten50,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten150,8300,0000,0000,00
Ervaring343,610,000,000,00
Totaal
Gevechten18
Overwinningen422,22%
Verloren1477,78%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd316,67%
Tanks vernietigd80,44
Gedood / dood ratio0,53
Gezien251,39
Schade toegebracht795,06
Veroveringspunten50,28
Verdedigingspunten150,83
Ervaring343,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2150000
Overwinningen115453,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren93443,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand622,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd83038,60%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd18950,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,440,000,000,00
Gezien37231,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.203,060,000,000,00
Veroveringspunten30111,4000,0000,0000,00
Verdedigingspunten97964,5600,0000,0000,00
Ervaring643,830,000,000,00
Totaal
Gevechten2150
Overwinningen115453,67%
Verloren93443,44%
Gelijkstand622,88%
Gevechten overleefd83038,60%
Tanks vernietigd18950,88
Gedood / dood ratio1,44
Gezien37231,73
Schade toegebracht1.203,06
Veroveringspunten30111,40
Verdedigingspunten97964,56
Ervaring643,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten327000
Overwinningen13440,98%00,00%00,00%00,00%
Verloren18757,19%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,83%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7924,16%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2060,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien5421,6600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.028,390,000,000,00
Veroveringspunten640,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten6642,0300,0000,0000,00
Ervaring413,190,000,000,00
Totaal
Gevechten327
Overwinningen13440,98%
Verloren18757,19%
Gelijkstand61,83%
Gevechten overleefd7924,16%
Tanks vernietigd2060,63
Gedood / dood ratio0,83
Gezien5421,66
Schade toegebracht1.028,39
Veroveringspunten640,20
Verdedigingspunten6642,03
Ervaring413,19
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (123)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon 25 t101986,746551758951,29%1943,58
T92 HMC101599,69517613148,52%1605,55
T-62A101847,18655477948,96%1740,45
T110E4102400,85690457451,53%2165,76
AMX 13 9091031,37683455054,11%1879,12
WZ-111 81345,47746410053,80%1845,34
Object 261101845,40587289747,77%2040,34
T26E4 SuperPershing 81054,88700286647,66%1439,90
T57 Heavy102151,71649268551,17%1963,71
FV215b (183) 101802,65579230949,37%1354,98
E 100101968,17691218553,09%1816,85
M40/M4381399,14576171049,65%1886,46
T-5491102,42670145847,12%1116,59
Object 70492033,9468298451,12%1952,82
IS-4102038,9069098053,27%1847,63
Grille 15101819,0453995648,12%1256,05
T-1091696,6371995049,05%1937,01
Object 268102076,1464591947,88%1686,83
Panhard EBR 10510909,8054265850,46%967,72
Rhm.-Borsig Waffenträger81542,9457963253,01%1830,12
T 55A 91631,8972959752,76%1797,98
ISU-15281128,6453657847,58%1174,80
T499959,2967748052,08%1410,85
Type 6191552,1768846352,92%1637,91
SU-14-281159,5948045441,85%1345,43
212A91630,6361144448,20%1833,31
T-448566,3152944048,64%636,20
Bat.-Châtillon 25 t AP91082,6662243647,94%1097,13
T-54 ltwt.9885,9355342348,94%1363,75
T-34-856338,9030439548,61%492,22
T3091600,1266238351,44%1502,63
AMX 30 1er prototype91573,5455038255,24%1681,53
T-345156,5620032245,03%200,03
Conqueror91556,6669631451,27%1491,72
WZ-111 model 1-491539,1764828952,60%1689,69
SU-1527682,5944128350,18%923,67
Caernarvon81179,3766226846,64%1424,92
STB-1101621,6763126251,53%1363,62
IS7722,4657825452,36%972,50
Object 252U Defender 81291,3277125453,94%1601,80
T-437461,8944624548,98%596,81
E 7591557,0272024252,07%1626,75
T54E191666,4970823156,28%1815,38
11081327,7160122950,66%1689,98
IS-7101692,7460822752,42%1365,88
BT-22124,1014022447,77%452,40
IS-38965,3161522349,33%1129,55
WZ-12091473,5760722248,20%1501,58
MT-256179,6550521952,51%385,03
M1271199,7856421650,93%1708,52
Tiger II81350,2073321553,95%1843,75
SU-86914,3647521351,17%1513,87
TVP T 50/51101803,8460619549,74%1599,83
113101734,5367819442,27%1530,12
SU-54530,7723118845,74%1390,05
AMX 30 B101410,3466418845,21%1136,62
WZ-1328647,8157618546,49%989,87
T698824,1561318550,27%976,45
M41 Walker Bulldog8947,9857518549,73%2171,87
Type 5 Chi-Ri7872,8656018253,30%1472,99
Waffenträger auf Pz. IV91702,4654818256,59%1490,55
Tortoise91758,4556818253,30%1575,77
Super Conqueror101535,5763718143,09%1079,20
STA-181258,2478016755,69%1957,54
T25/27802,4652016054,38%1237,20
T71 DA7717,0866615150,99%1526,42
A-20575,2617314748,30%93,37
SU-1006593,9445014252,11%1021,74
Tiger I7874,3360814051,43%1132,39
SU-855302,4331813555,56%615,88
KV-15489,9246512847,66%985,26
SU-263175,8312012443,55%331,69
IS-271266,1369811957,14%2006,44
Sturer Emil71104,7252811649,14%1490,15
T-505144,4344111559,13%418,21
Black Prince7668,0555411440,35%704,32
T28 Prototype81328,5360811050,00%1500,43
BT-7446,071099950,51%108,96
WZ-1317392,775419352,69%671,52
T28 Concept 71100,995439365,59%1778,76
TVP VTU Koncept8869,425408651,16%1049,00
KV-137488,173518144,44%640,75
M18 Hellcat6597,465108061,25%1137,78
AT 771089,596277554,67%1606,42
Konštrukta T-34/1007899,704207139,44%1395,29
AT 1581262,906326952,17%1502,45
M415885,304946653,03%1706,70
Type T-345387,924086650,00%1061,99
AMX 13 757350,784546045,00%538,91
VK 36.01 (H)6420,964965354,72%618,12
Type 586441,044565149,02%703,90
T-284109,452664948,98%152,97
MS-1155,241224261,90%210,03
T1 Cunningham1135,623353458,82%842,57
Churchill VII6751,005413444,12%1365,65
AMX Chasseur de chars 8935,827283455,88%1371,36
Škoda T 5091962,765883348,48%2004,61
SU-18287,69852937,93%277,08
T376626,797042958,62%2029,92
M7 Priest3410,333352755,56%1335,94
T216223,784042744,44%365,00
Type 4 Heavy9922,725602540,00%575,03
Churchill I5291,213782441,67%383,15
M374328,052852263,64%1262,67
AMX 12 t6176,062961729,41%155,58
IS-5 (Object 730) 8790,696361656,25%826,43
T-463147,422231216,67%420,88
Leichttraktor121,90601040,00%0,00
FV217 Badger10999,40338520,00%353,52
M60 10962,00475450,00%568,28
Object 260 102238,75639475,00%1611,85
StuG IV 5624,75410475,00%1764,73
Fiat 3000113,50932100,00%261,00
T1 HMC2164,00176250,00%836,80
105 leFH18B2 5657,00280250,00%1204,08
Type 5 Heavy10674,5026420,00%130,86
T-262102,50235250,00%335,54
T-50-2 6630,506052100,00%2248,55
Vickers Medium Mk. I1146,004021100,00%909,89
Renault Otsu1538,007601100,00%4597,61
WZ-132A948,0023110,00%0,00
T-116 3152,003351100,00%601,46
TOG II* 6690,006101100,00%1036,49

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 20/06/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 20/06/2019
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Commandant
Toegetreden: 20/09/2014
Gestopt: 08/10/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/10/2015
Gestopt: 01/02/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/04/2016
Gestopt: 09/07/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/10/2015
Gestopt: 02/02/2016
Rol: Commandant
Toegetreden: 23/02/2012
Gestopt: 08/10/2015