marecki22

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 01/03/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten64969757385
Gemiddelde tier8,079,719,269,58
Overwinningen3060747,11%228,57%2543,86%17946,49%
Verloren3360951,73%571,43%3256,14%20352,73%
Gelijkstand7531,16%00,00%00,00%30,78%
Gevechten overleefd1417921,82%114,29%1221,05%8121,04%
Tanks vernietigd435100,6730,43330,582330,61
Gedood / dood ratio0,860,500,730,77
Gezien817701,2640,57851,494641,21
Schade toegebracht900,81835,71958,601.180,04
Veroveringspunten1181411,8200,002714,759362,43
Verdedigingspunten176230,2700,0000,00470,12
Ervaring608,51485,71624,89671,64
WN7836,52297,30683,43753,91
WN8941,20368,77843,80916,38
Totaal
Gevechten64969
Gemiddelde tier8,07
Overwinningen3060747,11%
Verloren3360951,73%
Gelijkstand7531,16%
Gevechten overleefd1417921,82%
Tanks vernietigd435100,67
Gedood / dood ratio0,86
Gezien817701,26
Schade toegebracht900,81
Veroveringspunten1181411,82
Verdedigingspunten176230,27
Ervaring608,51
WN7836,52
WN8941,20
Voorbije 24u
Gevechten7
Gemiddelde tier9,71
Overwinningen228,57%
Verloren571,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd114,29%
Tanks vernietigd30,43
Gedood / dood ratio0,50
Gezien40,57
Schade toegebracht835,71
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring485,71
WN7297,30
WN8368,77
Voorbije 7 dagen
Gevechten57
Gemiddelde tier9,26
Overwinningen2543,86%
Verloren3256,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1221,05%
Tanks vernietigd330,58
Gedood / dood ratio0,73
Gezien851,49
Schade toegebracht958,60
Veroveringspunten2714,75
Verdedigingspunten00,00
Ervaring624,89
WN7683,43
WN8843,80
Voorbije 30 dagen
Gevechten385
Gemiddelde tier9,58
Overwinningen17946,49%
Verloren20352,73%
Gelijkstand30,78%
Gevechten overleefd8121,04%
Tanks vernietigd2330,61
Gedood / dood ratio0,77
Gezien4641,21
Schade toegebracht1.180,04
Veroveringspunten9362,43
Verdedigingspunten470,12
Ervaring671,64
WN7753,91
WN8916,38
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten172000
Overwinningen4626,74%00,00%00,00%00,00%
Verloren11466,28%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand126,98%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5330,81%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd890,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien1210,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.343,090,000,000,00
Veroveringspunten2451,4200,0000,0000,00
Verdedigingspunten3472,0200,0000,0000,00
Ervaring494,430,000,000,00
Totaal
Gevechten172
Overwinningen4626,74%
Verloren11466,28%
Gelijkstand126,98%
Gevechten overleefd5330,81%
Tanks vernietigd890,52
Gedood / dood ratio0,75
Gezien1210,70
Schade toegebracht1.343,09
Veroveringspunten2451,42
Verdedigingspunten3472,02
Ervaring494,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten718000
Overwinningen28539,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren41157,24%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand223,06%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd22230,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4120,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien11061,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht911,690,000,000,00
Veroveringspunten17262,4000,0000,0000,00
Verdedigingspunten17822,4800,0000,0000,00
Ervaring541,240,000,000,00
Totaal
Gevechten718
Overwinningen28539,69%
Verloren41157,24%
Gelijkstand223,06%
Gevechten overleefd22230,92%
Tanks vernietigd4120,57
Gedood / dood ratio0,83
Gezien11061,54
Schade toegebracht911,69
Veroveringspunten17262,40
Verdedigingspunten17822,48
Ervaring541,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten97000
Overwinningen3536,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren5859,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand44,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3131,96%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd510,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien590,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht471,530,000,000,00
Veroveringspunten2953,0400,0000,0000,00
Verdedigingspunten2762,8500,0000,0000,00
Ervaring375,220,000,000,00
Totaal
Gevechten97
Overwinningen3536,08%
Verloren5859,79%
Gelijkstand44,12%
Gevechten overleefd3131,96%
Tanks vernietigd510,53
Gedood / dood ratio0,77
Gezien590,61
Schade toegebracht471,53
Veroveringspunten2953,04
Verdedigingspunten2762,85
Ervaring375,22
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen847,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren952,94%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd635,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,3500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,550,000,000,00
Gezien90,5300,0000,0000,00
Schade toegebracht363,940,000,000,00
Veroveringspunten492,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten90,5300,0000,0000,00
Ervaring406,350,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen847,06%
Verloren952,94%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd635,29%
Tanks vernietigd60,35
Gedood / dood ratio0,55
Gezien90,53
Schade toegebracht363,94
Veroveringspunten492,88
Verdedigingspunten90,53
Ervaring406,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten752000
Overwinningen36748,80%00,00%00,00%00,00%
Verloren38551,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd29539,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5480,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,200,000,000,00
Gezien5170,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.058,610,000,000,00
Veroveringspunten21132,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten40815,4300,0000,0000,00
Ervaring792,070,000,000,00
Totaal
Gevechten752
Overwinningen36748,80%
Verloren38551,20%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd29539,23%
Tanks vernietigd5480,73
Gedood / dood ratio1,20
Gezien5170,69
Schade toegebracht1.058,61
Veroveringspunten21132,81
Verdedigingspunten40815,43
Ervaring792,07
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6802000
Overwinningen267339,30%00,00%00,00%00,00%
Verloren394157,94%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1882,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd192328,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd39090,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien86071,2700,0000,0000,00
Schade toegebracht771,850,000,000,00
Veroveringspunten151762,2300,0000,0000,00
Verdedigingspunten77001,1300,0000,0000,00
Ervaring487,890,000,000,00
Totaal
Gevechten6802
Overwinningen267339,30%
Verloren394157,94%
Gelijkstand1882,76%
Gevechten overleefd192328,27%
Tanks vernietigd39090,57
Gedood / dood ratio0,80
Gezien86071,27
Schade toegebracht771,85
Veroveringspunten151762,23
Verdedigingspunten77001,13
Ervaring487,89
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten916000
Overwinningen31133,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren59464,85%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand111,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd23225,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5580,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien12321,3400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.619,230,000,000,00
Veroveringspunten6190,6800,0000,0000,00
Verdedigingspunten10861,1900,0000,0000,00
Ervaring546,010,000,000,00
Totaal
Gevechten916
Overwinningen31133,95%
Verloren59464,85%
Gelijkstand111,20%
Gevechten overleefd23225,33%
Tanks vernietigd5580,61
Gedood / dood ratio0,82
Gezien12321,34
Schade toegebracht1.619,23
Veroveringspunten6190,68
Verdedigingspunten10861,19
Ervaring546,01
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (585)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Object 261101335,14677298449,97%1142,24
Bat.-Châtillon Bourrasque 81142,90700188648,09%1299,69
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4685,71824139454,09%2119,54
Spähpanzer Ru 2519551,07569111443,63%621,95
Progetto M35 mod. 46 81049,8566697946,58%1164,54
IS-381023,7967992947,90%1114,33
Bat.-Châtillon 155 58101075,0966179749,81%838,29
Löwe 81142,8378176852,08%1370,11
IS-6 8877,2064776648,30%876,04
T-1506717,7258675851,06%1208,78
AMX 13 909641,6859073345,84%805,70
Rheinmetall Skorpion G 81074,8162657846,71%1067,76
Cromwell6379,7145753945,83%562,86
T-1091202,6270253947,31%1127,78
ELC EVEN 90 8544,2656953844,98%890,09
T92 8504,1562852747,25%819,90
Strv 103B101649,2065251648,45%1134,08
T57 Heavy101568,6264851044,71%1043,01
T-54 ltwt.9798,9665449548,89%1129,85
Manticore10688,6268049248,98%658,82
T-100 LT10881,0865047742,98%918,25
WZ-1328583,4161447349,47%903,95
Bat.-Châtillon 25 t101420,9767946145,99%1107,75
E 100101349,6566845041,11%862,97
Type 64 6402,0251344250,00%900,89
Panther mit 8,8 cm L/71 8514,2747543636,47%365,35
VK 45.02 (P) Ausf. B9879,2760840845,10%658,79
T-5491009,8068140648,77%967,86
T92 HMC101372,9060939744,58%1150,72
LT-432 8660,5866938752,20%1198,24
M53/M5591071,9162538249,74%1021,88
STG Guard 8982,8264538044,74%1107,18
GSOR 1008 81151,8765936445,60%1106,58
AMX 50 Foch B101409,7663536344,35%863,69
Strv 103-091626,6271334948,42%1385,43
VK 45.02 (P) Ausf. A8664,5050734840,80%531,74
Panhard EBR 75 (FL 10) 8540,7759634847,99%783,74
Bat.-Châtillon 155 559997,7862334744,96%890,20
Maus101336,0072134346,65%899,09
M10391061,5067133849,70%932,73
FV4005 Stage II101269,5453633636,61%761,52
WZ-120-1G FT 81109,7173033252,11%1188,76
AMX 13 57 7683,2572333152,87%1311,25
Rheinmetall Panzerwagen10912,1363733044,55%909,79
G.W. E 100101210,6565132247,83%934,79
Jagdpanzer E 100101633,9164332245,96%1103,34
WZ-132A9678,5056532145,48%784,97
VK 100.01 (P)81004,6070531051,94%1140,94
T-54 first prototype 8476,3646930636,60%308,57
T25 Pilot Number 1 8854,6567130445,07%1036,56
A-436506,0658430253,97%995,10
AMX 30 1er prototype9935,9860229443,54%714,94
T499584,3259528845,49%680,05
Centurion Mk. 7/19997,5664228747,04%830,95
M40/M438784,6548528643,36%746,85
T71 DA7523,9254628646,15%967,06
Tiger II8623,9849628241,13%481,68
Jagdtiger91511,5371527652,54%1289,38
Object 43091294,3374927552,73%1239,39
Type 4 Heavy91259,5068527243,01%1097,49
CS-52 LIS 8966,8364726246,56%1048,55
Strv S1 81196,9864626248,09%1158,43
E 759872,6657826040,00%562,38
Bat.-Châtillon 25 t AP9771,2659425442,91%571,83
Conqueror91109,9664925143,82%867,25
Leopard Prototyp A9950,5465224851,21%763,11
AMX 50 10081011,0969024751,01%1129,71
T328870,9067524550,61%934,67
Conqueror Gun Carriage101270,0561223646,61%1083,10
IS-7101491,9772223342,06%1043,15
AMX 50 12091250,2065523146,32%1085,69
SU-1018818,8058722946,72%776,37
Panhard EBR 10510506,3160522946,72%395,20
Chrysler K GF 81038,6870722950,22%1129,58
T 55A 91262,0171322946,72%1181,51
T9591435,3172222546,67%1138,76
M41 Walker Bulldog8441,5251822544,00%558,50
Lorraine 155 mle. 518814,9561122448,66%809,87
Tiger (P)7474,3346322340,81%368,35
212A91373,5070822148,87%1364,18
KV-48643,3455021942,92%539,45
AMX 12 t6262,6437821837,16%409,63
Jagdpanther II8877,1057721843,12%766,01
T26E4 SuperPershing 8730,4759321841,74%712,21
WZ-1209694,2056121740,55%434,53
Leopard 1101424,0166121651,39%1057,01
ST-I9929,5162221347,89%712,01
FV38059974,3160620845,19%829,37
VK 30.01 (P)6247,8835620742,51%166,98
M46 Patton91251,9272420753,14%1253,96
T-50-2 6567,1067120553,66%1704,11
T110E3101542,3158220439,22%864,85
Tiger I7599,6449520341,87%556,22
Škoda T 27 8939,1461720345,32%1100,26
Object 4168598,4054319942,21%502,66
T14 5231,7433219641,84%220,90
Comet7311,1839319034,21%194,44
Object 430U101294,1267519040,53%863,86
Grille 15101308,1460718948,68%855,58
IS7597,7252318844,15%649,11
M127539,4345118751,34%600,06
M48A5 Patton101280,3666318543,24%868,91
SU-130PM 81103,7264118444,02%995,48
WZ-1317302,6146018242,31%360,65
G.W. Tiger91405,6863818242,86%1363,99
M54 Renegade 81189,0476918255,49%1295,08
T110E5101351,6870818046,67%934,42
E 50 Ausf. M101390,5169218046,67%1016,30
Vz. 55101427,4167017943,58%927,18
SU-14-281092,6365917949,72%1331,52
50TP prototyp 81084,1776217853,93%1279,65
Centurion Mk. I8611,7256117846,63%637,27
Char Futur 4 91451,5670117748,59%1266,81
Lorraine 40 t 8973,4165817750,85%1136,82
Object 252U Defender 81159,9875017651,70%1285,66
SU-14-17825,7063817252,91%1233,15
Object 26391008,5060317248,26%706,92
Charioteer8986,4862516744,91%1009,02
G.W. Tiger (P)81064,7766616650,00%1310,83
UDES 0381359,1068216548,48%1422,30
AMX 50 B101521,5267016342,33%1037,99
Valentine II 4536,1370516350,92%2203,84
Pudel 6645,9860615950,94%1153,22
FV230 Canopener101128,7762315938,36%536,77
T297744,4565215854,43%867,04
M26 Pershing8861,0165215843,67%989,88
Lorraine 155 mle. 507605,8449715249,34%664,58
Spähpanzer SP I C7461,9245715244,74%700,04
KV-37649,6350914840,54%624,30
AMX AC mle. 488785,3152414439,58%618,13
AMX 13 757306,4346714348,95%450,20
T-345271,5737214147,52%581,40
ISU-152K 8945,2158614145,39%914,90
O-Ho8986,5368514042,86%1015,05
Panhard EBR 909587,2165113749,64%752,63
T110E4101242,4362713643,38%690,54
AMX 65 t8729,7460213548,15%711,19
Crusader697,6720813340,60%19,66
Caernarvon8719,7362813248,48%666,55
FV217 Badger101371,5966413145,04%785,07
Concept No. 5101248,8464913145,80%792,91
Centurion Action X101470,6573513054,62%1247,17
BZ-75101487,4271912748,82%1015,19
Sturer Emil7531,6544312544,80%572,13
IS-4101385,0268712446,77%929,10
T2881054,5473312453,23%1113,80
Black Prince7600,1353612338,21%565,17
VK 28.01699,1232012342,28%50,33
Ikv 90 Typ B7608,5647012243,44%670,04
WZ-111-1G FT8775,6654212245,90%688,36
SU-100M17672,9453812244,26%768,84
T-34-85M 6715,7264212252,46%1151,25
FV215b 101455,0366712044,17%988,98
UDES 1691012,8461611943,70%850,85
Object 70491487,3465911945,38%1079,20
AMX Canon d'assaut 105 8901,4659511942,86%794,62
Jagdpanther7584,6650911849,15%702,48
Super Conqueror101431,5469411744,44%1006,68
59-166138,2330711634,48%75,40
G.W. Panther7765,6056611541,74%781,14
Ares 90101178,6171411546,96%773,92
T-448794,4066111446,49%967,52
LTTB8473,9661011356,64%816,89
Pz.Kpfw. II2204,8142511256,25%934,22
Crusader 5.5-in. SP7553,8753611247,32%704,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5134,0929411145,05%124,92
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4322,0937511050,91%818,12
T-34-2G FT7750,0560911054,55%1036,34
AMX M4 mle. 457611,9157210950,46%744,74
AMX M4 mle. 54101270,6860810633,96%649,03
Char Mle. 75 9729,0859510645,28%795,99
TVP VTU Koncept8667,4556610546,67%731,58
Ikv 65 Alt II6415,5341710445,19%589,91
Panther II8791,8158110441,35%876,72
T216188,3235410437,50%210,02
KV-856266,5235110345,63%227,49
M446436,0635910343,69%528,00
Object 274a 81051,9673110348,54%1222,59
Ho-Ri 3101605,7866110248,04%964,21
T698731,0158210143,56%746,97
MT-256157,6538910134,65%167,28
Object 140101218,6166910146,53%867,30
Taschenratte111705,6687510150,50%950,62
AMX 13 F3 AM6365,2940310051,00%416,43
Strv m/42-57 Alt A.2 6674,2460310050,00%1175,29
60TP Lewandowskiego101486,837229952,53%1021,42
leKpz M 41 90 mm 8523,755419949,49%797,92
VK 75.01 (K) 8899,066889745,36%907,78
Pz.Kpfw. II Luchs4158,783069639,58%336,59
E 5091106,366899651,04%954,30
AE Phase I 91031,275709637,50%654,74
Object 780 101309,756369540,00%721,03
P.43 bis6660,966499363,44%1429,21
T7 Combat Car 289,841499345,16%261,68
CS-538788,015649235,87%859,48
M75127,002599243,48%204,00
M5A1 Stuart463,091799142,86%30,41
Kanonenjagdpanzer 105 8879,136319157,14%877,67
ARL 446456,194839046,67%681,27
Churchill VII6409,724549047,78%555,66
IS-M8841,986319046,67%877,22
Object 277101403,836429037,78%898,63
STA-18811,306508952,81%1045,69
CS-63101142,766088941,57%649,38
T25 AT7423,124348943,82%345,14
AMX 50 Foch91457,587238948,31%1244,04
Hotchkiss EBR7394,574998953,93%721,66
Kampfpanzer 07 RH 8781,226048947,19%904,85
P.43 ter7802,886918854,55%1364,20
ShPTK-TVP 100 8933,696418848,86%890,84
T207749,916748756,32%1156,34
SU-1006382,773948641,86%420,59
Type T-345157,502948643,02%181,73
Cobra 91139,025518534,12%734,78
UDES 14 Alt 58931,356348450,00%1041,47
Object 70591210,797268446,43%1098,73
Achilles6476,514708351,81%771,79
Hummel6502,324318243,90%604,84
T54E191094,666368245,12%849,49
Object 430 Version II91116,606508241,46%944,87
53TP Markowskiego8800,066788158,02%884,29
O-Ni7858,946848154,32%1160,08
Controcarro 3 Minotauro101400,565738132,10%719,95
M4A3E2 Sherman Jumbo6500,635568154,32%994,25
KV-1S6302,153498148,15%346,57
HWK 30 8580,695118135,80%794,74
M5 Stuart462,642678043,75%36,86
KV-15338,563808033,75%491,94
WZ-113G FT101404,006437847,44%742,23
Challenger7886,966347853,85%1287,25
A-447642,836847772,73%1081,62
Rhm.-Borsig Waffenträger8961,615617749,35%854,96
EMIL 1951 81066,126687647,37%1055,81
IS-3A 81087,677197643,42%985,99
AMX 13 105101028,926587544,00%1081,88
Prototipo Standard B91361,646957444,59%1269,58
M36 Jackson6340,193717445,95%354,65
Panhard AML Lynx 6x68368,704987341,10%406,11
Object 703 Version II 81009,326887346,58%936,50
Excelsior 5550,776097352,05%1142,42
AMX AC mle. 467679,565117251,39%894,32
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.454,732147055,71%141,56
Type 71101316,347987061,43%956,82
AMX M4 mle. 5191167,536577044,29%792,79
LTP 368,641397038,57%45,14
T-832 81201,576906942,03%1056,06
Progetto M40 mod. 65101343,626746848,53%1016,70
Kranvagn101282,206626640,91%760,66
AMX 40481,262326642,42%60,09
50TP Tyszkiewicza9968,026706550,77%761,26
E 75 TS 81084,487906453,13%1322,56
Škoda T 40 6489,975146446,88%822,36
Jagdpanzer IV6526,085086350,79%882,36
K-91101200,876426339,68%760,80
Heavy Tank No. VI 6679,975856353,97%1056,64
TS-5 81064,977546352,38%1084,14
P.44 Pantera81113,687626259,68%1572,83
STB-1101437,106926245,16%1104,06
Object 705A101385,737316251,61%978,90
LHMTV8535,245266237,10%683,62
DBV-152 101436,445766137,70%676,49
60G FT5327,283266152,46%583,35
Panther7715,106566060,00%1217,95
TVP T 50/51101072,446055944,07%633,82
45TP Habicha7664,986395957,63%871,40
Leo7673,194995740,35%836,45
Emil I8927,586195745,61%900,96
Controcarro 1 Mk. 291085,966595747,37%754,20
FV3046384,884545754,39%592,55
Object 268101301,965365735,09%628,82
VK 30.02 (M)6434,334385738,60%559,59
105 leFH18B2 5556,774005635,71%890,73
Pz.Sfl. IVc5305,303025637,50%446,40
WZ-132-110866,956245545,45%783,51
AMX M4 mle. 49 8834,096385549,09%871,40
Churchill I5228,943665455,56%351,41
Renault G15262,743565446,30%552,89
FV4202 8695,816075347,17%730,73
StuG III Ausf. G5272,253375250,00%448,20
KV-26818,275885244,23%1272,23
XM551 Sheridan10906,696315244,23%875,48
Strv 107-12111520,497465156,86%896,23
Object 268 Version 4101298,907175154,90%822,15
IS-3-II91181,226615042,00%853,39
Rinoceronte101456,676384946,94%931,04
Strv m/425364,634064841,67%874,08
Škoda T 256664,835754850,00%1273,61
Type 5 Heavy101335,718054862,50%921,52
SU-86689,835614850,00%925,89
WZ-131G FT6526,425004854,17%857,79
Object 268 Version V 101185,526424850,00%739,87
T28 Concept 7770,386014843,75%986,78
M22 Locust 3140,211744748,94%389,61
SU-1527749,265404645,65%987,49
AMX ELC bis552,762544645,65%76,22
Bisonte C45 81076,766414636,96%900,07
GSR 3301 Setter7426,385654551,11%844,63
Somua SM 81042,676734542,22%909,30
SDP 58 Kilana81157,454944452,27%1197,58
Matilda4111,982224355,81%173,90
M4A1 Sherman5421,704574344,19%1119,97
Vickers Medium Mk. III348,701034334,88%0,00
WZ-111 model 5A101102,636574341,86%656,25
ARL V396305,493874351,16%404,90
XM57 81269,007994362,79%1313,31
Object 777 Version II 91245,096144330,23%966,63
Kunze Panzer 91334,777684351,16%1373,10
M415228,172584242,86%152,60
AMX 50 Foch (155) 101253,105854242,86%757,94
MTLS-1G14 3329,815134254,76%1564,37
M374192,712154141,46%415,71
Ho-Ri 28661,344834136,59%454,03
T-28444,701964045,00%51,16
1108619,905784042,50%455,98
Vz. 71 Tesák10577,235244032,50%316,47
Somua SAu 404189,082424035,00%258,29
T28 Prototype81214,536894050,00%1283,26
SU-855287,053303941,03%449,73
M661036,857903966,67%2114,00
P.435338,974183948,72%838,99
O-I6634,266153964,10%1164,63
ISU-15281016,906813953,85%1113,19
Archer5250,443213943,59%346,96
CS-447943,587143857,89%1713,08
AT 77795,266263860,53%1042,25
M18 Hellcat6438,584143839,47%508,17
T77 8979,766763852,63%1025,88
M56 Scorpion 7646,006233865,79%899,87
Type 619983,116323644,44%791,10
Type 5 Chi-Ri7860,976483545,71%1284,07
Grille5269,743573554,29%483,93
S35 CA5264,003023548,57%370,96
Sexton I 3465,544263545,71%1599,91
IS-27564,005303450,00%573,46
Bishop5441,294503455,88%992,08
AMX 30 B10917,656453450,00%637,14
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8892,386563450,00%1019,55
Emil II9985,247053357,58%837,43
Nashorn6674,035023354,55%1169,01
Executor111272,126273345,45%652,14
leKpz M 41 90 mm GF 8613,765833339,39%939,89
Matilda IV 5496,884973336,36%1166,02
WZ-111 model 1-49721,584983132,26%348,90
Pz.Kpfw. 38 (t)389,681483138,71%63,70
Type 4 Ju-To7966,136403145,16%1073,58
Pz.Kpfw. VII101180,005783132,26%599,37
VK 30.01 (H)5405,974803053,33%935,57
12110947,805403036,67%465,48
Pz.Sfl. IVb4299,003793053,33%870,52
T-45 2155,933243040,00%577,54
TKS z n.k.m. 20 mm 2140,312722944,83%625,80
Konštrukta T-34/1007772,456082958,62%1223,31
O-I Experimental5505,034602941,38%802,76
Versuchspanzer 5791423,247292941,38%1085,31
AT 15A 7999,907552958,62%1541,46
Krupp-Steyr Waffenträger 7858,905582948,28%1118,42
NC 70 Błyskawica101206,616732853,57%745,40
Type 578948,937572860,71%989,35
T-62A101232,756452842,86%778,30
SU-122A5373,794272867,86%856,76
TOG II* 6608,575722857,14%962,90
P26/404173,112522737,04%209,84
Ikv 1035239,193652755,56%468,74
Type 586522,676052762,96%1118,80
SDP 60 Gonkiewicza91327,227062755,56%1032,03
Marder 38T4325,303142737,04%630,15
IS-2-II8974,336652751,85%1099,95
T-28E with F-30 4443,815002762,96%1203,18
Type 689933,046452650,00%651,92
T675276,964182669,23%626,51
M-VI-Y9699,086262650,00%463,47
KPz 3 Projekt 07 HK 91001,315772642,31%643,02
Covenanter561,201402540,00%6,49
FV2078818,886782548,00%850,19
M60 101141,367312564,00%934,60
Waffenträger auf Pz. IV91124,365392540,00%711,34
HWK 128505,205262548,00%690,13
M10 Wolverine5201,253302458,33%356,22
AT 25255,463122445,83%418,45
AT 86636,215302445,83%1054,63
GSOR 1006 Scheme 79520,965612454,17%335,65
GSOR the TANK 9981,335312433,33%663,53
Lorraine 50 t 9943,425702437,50%668,61
AMR 35 2256,884182454,17%1462,66
SU-100Y 6681,885712458,33%1125,16
Super Hellcat 7530,005042458,33%753,92
Type 2597 Chi-Ha352,741342356,52%141,21
Carro da Combattimento 45 t 101705,788862369,57%1342,54
Churchill III 5204,743962356,52%293,39
Lago4151,323272254,55%361,63
SMV CC-678416,274272236,36%157,89
AMX 38350,591792236,36%1,31
Cruiser Mk. IV4115,271442259,09%261,65
Birch Gun4167,773282250,00%459,31
Pz.Kpfw. I Ausf. C345,862292245,45%56,64
Lion 101183,864642218,18%627,04
M3 Stuart358,761972142,86%31,80
Type 4 Chi-To6569,816762180,95%1182,00
VK 16.02 Leopard564,483522152,38%134,74
FV215b (183) 101062,905682147,62%570,99
T25/27835,436352166,67%1241,81
Bat.-Châtillon 12 t8476,485162152,38%700,36
Object 283 91007,294872123,81%715,40
Cromwell B 6550,295762142,86%767,98
A-205186,402472040,00%397,00
T3091633,307672055,00%1490,14
FV227 Conceiver8498,205752060,00%485,06
T-29 3257,103682045,00%846,75
UDES 15/16101516,476471947,37%1020,93
Alecto4318,634171963,16%898,24
StuG IV 5284,633091931,58%441,16
Vz. 60S Dravec 101472,568501861,11%922,68
T404203,333061838,89%284,51
BZ-689832,006261844,44%541,66
M4 Improved 5381,285011866,67%1117,15
122 TM 8787,946331861,11%816,46
Škoda T 245393,354491752,94%992,45
Sav m/434252,354081758,82%699,69
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6446,355041747,06%1031,37
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2223,293551741,18%975,48
121B 101364,717111747,06%974,53
Leichttraktor1109,382551643,75%319,73
Semovente M43 Bassotto6565,944861643,75%776,76
SMV CC-567764,066421643,75%872,82
CS-599950,885961643,75%650,76
Chieftain/T95 8875,138141662,50%1253,69
Leopard 120 Verbessert111842,318891662,50%1512,85
M4A1 Revalorisé 8767,386871656,25%755,58
Valentine3187,532901546,67%508,09
LPT-67 Šelma9477,204681526,67%372,15
SDP 57 Gowika71079,805801553,33%1620,65
Universal Carrier 2-pdr291,601131560,00%288,63
Pz.Sfl. IC 4441,805761560,00%1756,67
Excalibur 6576,675311560,00%913,96
SU-76G FT4189,502421442,86%178,07
Pz.Kpfw. 5581287,008201450,00%1084,92
T-34-85 Rudy 6844,866091450,00%1501,52
Strv 746309,856031384,62%569,68
M24 Chaffee5135,084271361,54%369,02
Waffenträger auf E 100101209,625741338,46%549,47
M-III-Y8661,085951338,46%455,86
M-V-Y10855,387111361,54%601,79
K-91-PT 91303,627151353,85%1147,23
TT-130M 91436,317411346,15%1278,44
Type 3 Chi-Nu5319,083321241,67%721,60
Type 1 Chi-He4406,673801250,00%1230,11
Chi-To SP7882,927501283,33%1045,17
Type 95 Ji-Ro6753,504721241,67%1150,84
Pz.Kpfw. I242,331801241,67%32,96
T-116 3360,923971241,67%1576,69
Pz.Kpfw. T 25 5468,336931266,67%1455,83
Bretagne Panther 6421,504561250,00%529,15
A25 Harry Hopkins I 4428,585411250,00%1197,49
M10 RBFM 5386,924311266,67%736,48
Turán III prototípus 5566,507061266,67%1677,63
Object 265T 9875,004741216,67%439,86
KR-1111629,087111241,67%807,22
WZ-111G FT91325,096021145,45%860,00
FV601 Saladin8564,184971136,36%408,94
Kpz. 3 GST Turm 81017,645961145,45%804,42
L-60 2101,732821136,36%309,35
T26E5 8994,737161145,45%959,18
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5455,735721163,64%1370,64
112 8679,006911154,55%708,34
T1 Cunningham170,202931050,00%253,34
Ikv 72383,202251070,00%261,00
Vz. 64 Blesk8412,703711050,00%508,83
TS-60 91108,405731030,00%651,39
MKA 2204,902951040,00%583,34
KV-220-2 5457,305641050,00%671,80
Pz.Kpfw. T 15 3298,104641050,00%1468,60
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6659,605071030,00%1002,98
M3 Lee4130,00307977,78%435,81
MS-11227,11186933,33%1189,21
T56 GMC3115,44319977,78%400,13
Type 3 Ho-Ni III5335,11349944,44%457,58
SU-263145,11226955,56%323,91
CS-67 Szakal111395,00701944,44%818,75
Panhard AMD 178B6349,56434933,33%751,61
Gorilla11761,67690955,56%362,90
TS-6 91303,78802955,56%1017,10
M3 Light 3150,22191922,22%445,54
A46 6644,89661955,56%2178,36
M2 Medium Tank362,38149812,50%3,05
M3G FT3102,00226850,00%133,54
Renault FT AC2105,63182837,50%186,91
Valentine AT461,63236887,50%261,00
M8A14153,75234837,50%118,73
IS-2 shielded 7976,75819875,00%1512,44
TS-54 8703,00404812,50%443,97
M24E2 Super Chaffee 6407,63604875,00%1250,62
AC 1 Sentinel 4222,38289837,50%453,28
Panther/M10 7851,63710850,00%1406,78
KV-4 KTTS 8328,13613875,00%314,12
Pz.Kpfw. 35 (t)286,14115728,57%193,11
T-46369,14145742,86%44,98
BZ-1668832,29617757,14%786,38
Pz.Kpfw. II Ausf. G341,29206742,86%26,29
Durchbruchswagen 24162,71320771,43%432,06
SARL 424275,86411771,43%949,14
VK 168.01 Mauerbrecher 8792,00758771,43%832,67
Toro 9939,57832771,43%851,06
Sherman VC Firefly 6686,29620757,14%1290,69
Buryan 91355,57728742,86%848,28
Škoda T 5091022,33681666,67%969,03
Type 95 Heavy4114,67276650,00%198,21
AT 158461,17479633,33%184,03
IS-2M 7666,33459616,67%588,17
Lansen C 81003,50621633,33%988,39
BT-7 artillery 3238,33353633,33%647,81
M4A1 FL 10 6700,67798683,33%1339,45
Vickers Medium Mk. II246,4097560,00%179,76
BT-7424,20137540,00%12,47
Vickers Mk. E Type B244,00127560,00%166,74
T1 Heavy5188,40369580,00%347,60
Renault UE 573156,00175540,00%243,33
ST-II101229,00861580,00%931,79
FV229 Contender9929,609255100,00%807,81
Kpz. Erich Konzept I 91089,60656560,00%884,33
Windhund 8876,60700560,00%797,02
Hirschkäfer111011,40823580,00%577,04
AM 39 Gendron-Somua 2171,40251520,00%475,38
M4A3E8 Thunderbolt VII 6937,40701540,00%1738,22
T78 61190,60851540,00%2028,02
Nergal 8701,40623560,00%606,77
7TP2112,003344100,00%437,10
Somua S35378,50284450,00%66,86
Jagdpanzer E 90 91261,25589450,00%872,53
T-34 with L-11 4386,25560475,00%1484,67
KV-1SA 5726,75734450,00%1462,08
Škoda T 45 7816,75351425,00%774,09
Matilda Black Prince 5665,25654450,00%1856,57
Stitch 81110,00681450,00%958,53
Valiant 51007,25962475,00%3272,14
Vickers Medium Mk. I1154,672723100,00%1023,96
M2 Light220,00192366,67%237,07
Sexton II383,332883100,00%333,37
Cruiser Mk. III3132,002323100,00%639,54
Gabler’s Destroyer 5177,6722030,00%243,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51053,00877366,67%3769,41
Patton the Tank 91212,67339333,33%1086,11
M16/43 Sahariano 3436,007383100,00%1544,47
TBT 91761,33689333,33%1103,44
T1E6 254,00133366,67%244,94
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8230,67512366,67%261,00
Churchill Crocodile 6625,00570366,67%848,01
SU-100I 5666,00443333,33%896,34
LT vz. 3520,005020,00%0,00
BT-2213,50126250,00%84,37
SU-54276,002782100,00%663,79
Marder II3170,0017720,00%284,02
FCM 362121,504222100,00%545,03
Black Prince II 71377,50974250,00%2368,65
Strv 81 8313,50543250,00%228,48
KV-5 8990,00736250,00%861,47
Char de transition 6788,50514250,00%1319,44
AMX 13 (FL 11) 5604,50608250,00%2563,91
43 M. Toldi III 341,002742100,00%261,00
Chi-Go 7267,00402250,00%140,50
Fantôme 91567,0010492100,00%1617,93
OCP Peacekeeper 9953,50713250,00%698,01
Kolohousenka150,002691100,00%261,00
Strv fm/211120,0012010,00%392,90
Renault FT130,001291100,00%261,00
LT vz. 38339,006810,00%0,00
4TP1127,003751100,00%706,20
14TP495,0014710,00%61,00
FCM 36 Pak 40 3208,007410,00%287,50
Pvlvv fm/42268,002071100,00%263,23
M7 Priest3189,0018910,00%233,41
T2 Medium Tank294,008410,00%220,90
T3 HMC2106,003301100,00%484,33
Vz. 63P11987,0013710,00%267,49
BZ-58-2 92458,0012111100,00%2789,62
T 54D 9805,0042610,00%399,96
Convert. Medium Tank T3 3419,0031210,00%1507,26
T-34 shielded 5193,0016510,00%161,58
M4A3(76)W Sherman 6444,0025110,00%403,56
Saryuda 9478,0047310,00%74,19
AMX ELC 901 60,008410,00%0,00
Projet Louis 92177,0014641100,00%4729,27
T26E3 Eagle 7 71129,0010101100,00%1735,22
A7E3 353,0015510,00%0,00
Chaffee Camouflaged 5116,0021910,00%0,12
Black Rock 111224,0042510,00%422,31

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 01/03/2020
Rol: Commandant
Toegetreden: 01/03/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Commandant
Toegetreden: 14/12/2015
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 14/12/2015
Gestopt: 16/04/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/11/2015
Gestopt: 10/12/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/10/2015
Gestopt: 07/10/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/04/2018
Gestopt: 28/04/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 30/04/2018
Gestopt: 15/06/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 18/06/2018
Gestopt: 29/02/2020