master42

clanlogo
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 07/03/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten10359035145961
Gemiddelde tier8,1810,349,899,52
Overwinningen4824046,57%1234,29%5739,31%42944,64%
Verloren5400052,13%2365,71%8659,31%51853,90%
Gelijkstand13501,30%00,00%21,38%141,46%
Gevechten overleefd2456323,71%411,43%2819,31%22022,89%
Tanks vernietigd519520,50120,34640,444250,44
Gedood / dood ratio0,660,390,550,57
Gezien899800,87471,341581,099761,02
Schade toegebracht782,74547,91937,93927,47
Veroveringspunten469040,4500,00460,324300,45
Verdedigingspunten308290,3000,0030,02160,02
Ervaring515,06543,49607,92632,01
WN7652,49292,26468,40550,21
WN8696,19156,11557,00635,14
Totaal
Gevechten103590
Gemiddelde tier8,18
Overwinningen4824046,57%
Verloren5400052,13%
Gelijkstand13501,30%
Gevechten overleefd2456323,71%
Tanks vernietigd519520,50
Gedood / dood ratio0,66
Gezien899800,87
Schade toegebracht782,74
Veroveringspunten469040,45
Verdedigingspunten308290,30
Ervaring515,06
WN7652,49
WN8696,19
Voorbije 24u
Gevechten35
Gemiddelde tier10,34
Overwinningen1234,29%
Verloren2365,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd411,43%
Tanks vernietigd120,34
Gedood / dood ratio0,39
Gezien471,34
Schade toegebracht547,91
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring543,49
WN7292,26
WN8156,11
Voorbije 7 dagen
Gevechten145
Gemiddelde tier9,89
Overwinningen5739,31%
Verloren8659,31%
Gelijkstand21,38%
Gevechten overleefd2819,31%
Tanks vernietigd640,44
Gedood / dood ratio0,55
Gezien1581,09
Schade toegebracht937,93
Veroveringspunten460,32
Verdedigingspunten30,02
Ervaring607,92
WN7468,40
WN8557,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten961
Gemiddelde tier9,52
Overwinningen42944,64%
Verloren51853,90%
Gelijkstand141,46%
Gevechten overleefd22022,89%
Tanks vernietigd4250,44
Gedood / dood ratio0,57
Gezien9761,02
Schade toegebracht927,47
Veroveringspunten4300,45
Verdedigingspunten160,02
Ervaring632,01
WN7550,21
WN8635,14
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten304000
Overwinningen11136,51%00,00%00,00%00,00%
Verloren18661,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand72,30%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7223,68%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd750,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,320,000,000,00
Gezien3141,0300,0000,0000,00
Schade toegebracht982,160,000,000,00
Veroveringspunten2410,7900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1830,6000,0000,0000,00
Ervaring567,770,000,000,00
Totaal
Gevechten304
Overwinningen11136,51%
Verloren18661,18%
Gelijkstand72,30%
Gevechten overleefd7223,68%
Tanks vernietigd750,25
Gedood / dood ratio0,32
Gezien3141,03
Schade toegebracht982,16
Veroveringspunten2410,79
Verdedigingspunten1830,60
Ervaring567,77
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten35000
Overwinningen1028,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren2571,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd617,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,2600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,310,000,000,00
Gezien240,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht683,510,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten180,5100,0000,0000,00
Ervaring378,890,000,000,00
Totaal
Gevechten35
Overwinningen1028,57%
Verloren2571,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd617,14%
Tanks vernietigd90,26
Gedood / dood ratio0,31
Gezien240,69
Schade toegebracht683,51
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten180,51
Ervaring378,89
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren6100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien30,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht209,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring56,170,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen00,00%
Verloren6100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien30,50
Schade toegebracht209,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring56,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3778000
Overwinningen186349,31%00,00%00,00%00,00%
Verloren191450,66%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,03%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd121432,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd18250,4800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,710,000,000,00
Gezien46761,2400,0000,0000,00
Schade toegebracht852,010,000,000,00
Veroveringspunten50671,3400,0000,0000,00
Verdedigingspunten116193,0800,0000,0000,00
Ervaring732,550,000,000,00
Totaal
Gevechten3778
Overwinningen186349,31%
Verloren191450,66%
Gelijkstand10,03%
Gevechten overleefd121432,13%
Tanks vernietigd18250,48
Gedood / dood ratio0,71
Gezien46761,24
Schade toegebracht852,01
Veroveringspunten50671,34
Verdedigingspunten116193,08
Ervaring732,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten65430015
Overwinningen264340,39%00,00%00,00%16,67%
Verloren377557,70%00,00%00,00%1493,33%
Gelijkstand1251,91%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd165125,23%00,00%00,00%16,67%
Tanks vernietigd23320,3600,0000,0040,27
Gedood / dood ratio0,480,000,000,29
Gezien58890,9000,0000,00140,93
Schade toegebracht755,080,000,001.643,07
Veroveringspunten52820,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten68761,0500,0000,0015310,20
Ervaring512,790,000,00292,47
Totaal
Gevechten6543
Overwinningen264340,39%
Verloren377557,70%
Gelijkstand1251,91%
Gevechten overleefd165125,23%
Tanks vernietigd23320,36
Gedood / dood ratio0,48
Gezien58890,90
Schade toegebracht755,08
Veroveringspunten52820,81
Verdedigingspunten68761,05
Ervaring512,79
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten15
Overwinningen16,67%
Verloren1493,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd16,67%
Tanks vernietigd40,27
Gedood / dood ratio0,29
Gezien140,93
Schade toegebracht1.643,07
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten15310,20
Ervaring292,47

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten35860017
Overwinningen162745,37%00,00%00,00%211,76%
Verloren191753,46%00,00%00,00%1588,24%
Gelijkstand421,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd88024,54%00,00%00,00%211,76%
Tanks vernietigd11540,3200,0000,0040,24
Gedood / dood ratio0,430,000,000,27
Gezien28010,7800,0000,00241,41
Schade toegebracht1.114,810,000,00908,18
Veroveringspunten13070,3600,0000,0000,00
Verdedigingspunten8690,2400,0000,00181,06
Ervaring671,490,000,00334,12
Totaal
Gevechten3586
Overwinningen162745,37%
Verloren191753,46%
Gelijkstand421,17%
Gevechten overleefd88024,54%
Tanks vernietigd11540,32
Gedood / dood ratio0,43
Gezien28010,78
Schade toegebracht1.114,81
Veroveringspunten13070,36
Verdedigingspunten8690,24
Ervaring671,49
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten17
Overwinningen211,76%
Verloren1588,24%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd211,76%
Tanks vernietigd40,24
Gedood / dood ratio0,27
Gezien241,41
Schade toegebracht908,18
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten181,06
Ervaring334,12
Anzeigen

Tanks (448)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Tiger I7702,33399369548,17%786,40
FV380591098,96632283047,95%1025,46
Object 261101286,38671275049,78%1058,34
VK 36.01 (H)6421,47308260549,14%572,90
TS-5 8891,55680257651,13%826,58
AMX 13 909552,77507219746,43%621,66
Jagdpanther7736,19337194446,91%899,31
M10391092,48466175544,67%881,71
212A91230,20670172149,04%1085,61
T328693,28424160044,25%582,49
Object 268101239,07597134945,14%686,99
WZ-111 8895,29625134848,96%953,05
Hummel6738,50348133550,71%1137,38
T92 HMC101173,20640127750,51%953,24
M53/M5591124,35655127349,88%1025,43
Progetto M35 mod. 46 8724,76572121343,28%596,64
59-166247,65408119248,83%506,58
Bat.-Châtillon 155 58101003,77659118050,59%756,47
G.W. E 100101192,66662114050,88%954,85
Jagdpanther II81026,54474112846,19%972,69
T110E5101177,78524110442,12%690,12
Jagdtiger91196,12567107847,59%864,94
Leopard Prototyp A9814,96571106144,30%521,74
G.W. Tiger91156,19672101850,98%1042,12
FV217 Badger10978,48616100046,90%508,05
Bat.-Châtillon 25 t AP9847,2846997744,93%643,21
Cromwell6456,1739494350,58%807,21
T297594,2934091747,00%568,17
WZ-111G FT91261,1764489648,10%884,37
T-100 LT10507,0460087844,42%365,48
AMX 13 757204,3629386548,55%234,53
WZ-113G FT101260,7660878045,26%649,96
T110E4101046,2757777642,27%519,54
Spähpanzer Ru 2519495,7054375046,27%518,40
FV3046619,3837374449,73%1107,01
Ho-Ri 191265,3163774047,43%870,22
M40/M4381003,7563270648,87%1044,08
G.W. Tiger (P)8986,0961270047,71%1093,76
T28 Prototype8788,8453668143,91%641,18
Jagdpanzer E 100101313,5356068044,71%797,33
Centurion Action X10862,4057065541,98%432,90
SU-14-281001,5759465049,85%1126,24
Ho-Ri 3101374,2060161843,37%703,36
Bat.-Châtillon 25 t101051,5353360041,83%633,71
Manticore10548,4058057042,11%371,77
Controcarro 1 Mk. 291111,3463856346,36%786,99
Controcarro 3 Minotauro101258,7163056045,71%667,89
T309577,6550455741,11%229,96
AMX 50 Foch9971,7162855549,91%687,50
M41 Walker Bulldog8359,3050653445,51%415,39
ISU-1528899,0548853145,76%784,22
Conqueror Gun Carriage101177,3458853043,21%798,59
WZ-1328456,3149652044,42%537,79
Centurion Mk. 7/19782,0256650943,42%525,94
Bat.-Châtillon 155 559943,7261050347,12%802,75
Leopard 110805,4456048942,13%359,63
Tortoise91005,6462246750,54%686,59
Crusader 5.5-in. SP7687,1935946148,59%961,54
M66256,8024045941,18%129,38
Jagdpanzer IV6249,7520943743,25%214,30
AMX 13 10510557,4754942439,62%343,75
WZ-111 model 1-49917,8262242347,04%690,26
Rheinmetall Panzerwagen10514,9755442140,14%292,26
WZ-111-1G FT8927,0454340841,18%773,82
WZ-1317344,5544540450,00%522,05
Grille 15101235,6961140447,03%680,61
Object 26391017,6159740347,89%702,06
SU-855440,2428240246,27%969,64
T-109919,4259739247,96%717,20
AMX AC mle. 488806,5752438746,51%717,26
FV2078790,1442337448,66%822,40
WZ-1209832,6857937348,26%650,36
Type 619773,2654936944,44%515,69
STA-18670,3151936344,90%684,73
SU-1006578,5937536253,59%1004,40
Lorraine 155 mle. 518795,7556536142,66%694,57
T499465,2051035145,30%433,59
Tiger II8875,1963434953,58%942,62
Object 70491266,4258234647,69%878,14
AMX M4 mle. 49 8684,9162234445,35%593,80
WZ-132-110607,0859334346,06%453,47
SU-86580,0738234247,95%764,75
SU-1018744,2450334243,27%637,83
Dicker Max 6590,0843633544,18%897,34
E 759978,6160832143,61%705,03
Type 4 Heavy9828,4360531947,96%581,71
IS-38996,3063631448,09%1042,68
AT 158836,4357931352,40%806,55
T1 Heavy5148,5117330638,24%11,25
T959969,7859730443,09%573,78
Škoda T 509644,7651329738,72%293,83
M48A5 Patton10877,7559529741,75%444,37
AMX 50 Foch B101005,6357829642,23%488,43
T-54 ltwt.9438,7454529645,61%400,68
G.W. Panther7718,5451329251,03%792,71
SU-1527712,1940828844,10%829,65
Type 4 Chi-To6453,2940328744,95%689,82
T376313,4845428047,86%667,92
SMV CC-678722,9555927645,29%588,54
AMX 12 t698,1820027447,81%107,32
M127729,2853727247,43%835,54
Type T-345348,8927227146,86%855,03
Type 5 Chi-Ri7568,7445826644,74%705,52
Comet7557,4150826350,95%769,41
KV-856546,5244426246,18%797,97
AMX 30 1er prototype9633,7353025940,54%335,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. H599,3116525942,08%34,85
SU-14-17618,6741825750,97%822,73
Strv 103B10839,6255825243,65%339,86
Lorraine 155 mle. 507655,4453523747,68%699,48
Emil II9841,7955023639,83%492,64
Grille5458,8922123648,73%911,83
Emil I8706,2457823549,36%629,48
1108827,7960723349,79%863,76
WZ-132A9437,9450523139,83%330,93
Centurion Mk. I8680,3054923050,00%762,75
T28 Concept 7822,4062122853,95%1179,23
TVP VTU Koncept8480,8554622453,57%487,77
LTTB8275,8148022344,39%258,05
Jagdpanzer 38(t) Hetzer468,3812122142,08%26,43
SU-100M17753,0945222144,80%895,59
Object 268 Version 410924,2653122138,01%388,46
Type 586463,7439721842,66%738,14
AMX AC mle. 467651,2241221844,95%723,26
T34 B 8629,8553521143,13%527,65
StuG III Ausf. G5177,8116021042,86%158,29
M446589,0049521049,05%1006,23
Strv 103-09614,5948720943,54%279,11
AT 86532,6936020746,86%829,45
O-Ho8551,5858820153,73%480,42
STB-110736,1255819940,70%317,00
FV4004 Conway9734,8351219743,15%419,58
T92 8240,4145519737,56%137,28
Conqueror9660,0355819541,54%330,39
11310989,1555719536,92%502,03
M26 Pershing8432,0947719539,49%257,71
Leo7555,4754019151,31%738,21
UDES 038479,8243519143,46%275,63
Panhard AML Lynx 6x68243,7144318744,39%194,55
IS7734,1048418146,96%875,46
IS-27748,9449918146,41%853,39
Waffenträger auf Pz. IV9643,2746317839,89%251,87
Progetto C50 mod. 669901,1461617445,40%622,42
Prototipo Standard B9734,5155217341,62%413,43
Ho-Ri 28809,0858117350,29%745,37
Object 4168447,5646817240,12%283,91
P.44 Pantera8439,3447517142,11%288,94
Panhard EBR 10510374,7652016838,69%145,12
T25/27509,4448816651,81%606,70
T-34-17567,4248616548,48%729,72
Crusader6278,3324616448,17%674,22
S35 CA5485,3229916349,69%1056,31
AT 77694,0342116144,72%706,30
T110E310996,6456816041,88%463,34
KV-15443,9436515654,49%931,90
M46 Patton9564,8654315442,86%287,34
Challenger7514,8844814944,30%473,99
T288566,3851714847,30%382,27
UDES 169713,2559014644,52%431,64
DBV-152 101164,4656914140,43%525,06
O-Ni7637,2054113948,92%679,03
Object 14010773,9960513942,45%381,31
M3 Lee453,3013013847,83%79,44
UDES 14 Alt 58499,4152013847,83%401,13
T26E5 Patriot 8609,2057313839,86%460,43
60TP Lewandowskiego101020,9663513740,88%507,30
CS-63101115,9466513745,99%662,30
Charioteer8613,8847213737,23%375,34
50TP Tyszkiewicza9721,0760013543,70%415,49
AMX M4 mle. 519770,9456913542,22%408,01
Spähpanzer SP I C7543,4352213545,93%886,03
Tiger (P)7686,8656613345,11%723,86
Progetto M40 mod. 6510988,5861113244,70%549,93
T-34-2G FT7669,5851313252,27%820,58
IS-710987,0966113043,85%598,36
Konštrukta T-34/1007574,5852912952,71%783,27
ARL V396532,3037012849,22%880,21
VK 100.01 (P)8745,5462612749,61%689,48
Panther II8535,3150412544,80%450,08
LTG7343,3146712546,40%479,10
Sturmpanzer II4158,8413812347,15%335,16
E 509687,7561912349,59%466,02
M24 Chaffee5255,0744912251,64%756,99
Object 7059737,9259212244,26%439,49
Progetto CC55 mod. 548568,4050211941,18%360,62
UDES 15/1610858,7059411947,06%458,13
Caernarvon8516,0450411838,98%298,73
WZ-131G FT6417,7037211742,74%488,17
121101086,7361811643,97%698,07
MT-256242,7539411642,24%502,82
121B 10807,3159411546,96%440,67
53TP Markowskiego8637,1055111441,23%505,01
Ikv 65 Alt II6441,0140211443,86%599,22
AMX 50 B101005,0559211340,71%492,99
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.439,3217811354,87%134,01
StuG IV 5265,7729011342,48%444,99
M18 Hellcat6346,8137811145,95%396,59
M56 Scorpion 7523,4049910949,54%559,73
TVP T 50/5110862,7957710842,59%444,43
AMX 50 1008536,2654410851,85%450,78
AMX 13 F3 AM6484,0841610846,30%609,69
CS-599584,5755310840,74%290,26
AMX 65 t8398,1447010844,44%219,63
IS-M8467,6350310844,44%305,14
GSOR 3301 AVR FS9325,2154310849,07%279,19
GSR 3301 Setter7213,2542410843,52%228,01
Rinoceronte10924,0761310745,79%505,93
VK 45.02 (P) Ausf. A8428,2750610740,19%215,65
VK 45.02 (P) Ausf. B9655,1060510547,62%424,34
Panhard EBR 909335,4053410343,69%247,98
M415433,8038110151,49%657,69
O-I6563,2246010142,57%801,92
Škoda T 256397,354619954,55%661,29
Rhm.-Borsig Waffenträger8567,524909551,58%432,38
Hotchkiss EBR7261,164399546,32%339,74
Object 274a 8583,266249550,53%533,24
Kunze Panzer 9829,825519540,00%503,73
Object 268 Version V 10826,315659548,42%403,66
T207466,015139345,16%498,37
T2 Medium Tank257,281079345,16%69,96
LT-432 8359,405489344,09%403,85
Object 430 Version II9675,955559243,48%405,27
CS-538392,614319036,67%211,73
M5A1 Stuart4172,942338955,06%489,83
M4A3E8 Sherman6469,565428848,86%791,83
Type 97 Chi-Ha3201,612348750,57%572,12
Maus101005,237348750,57%617,25
AMX 40475,901528445,24%63,36
P.43 bis6324,464058346,99%383,79
IS-2-II8334,994628343,37%134,56
Black Prince7478,514968246,34%418,56
AMX 50 1209408,104808144,44%145,50
E 10010856,115918040,00%390,53
Marder II372,571197946,84%49,68
Bishop5468,943067949,37%1025,52
Strv 746337,684077842,31%364,23
Object 277101017,086687852,56%657,31
AMX M4 mle. 5410742,885707742,86%290,39
TNH 105/10008595,415587646,05%486,34
45TP Habicha7497,764947545,33%463,87
Sturer Emil7371,204227554,67%380,35
Carro da Combattimento 45 t 101127,086247440,54%581,00
Churchill VII6389,234167335,62%400,32
VK 28.016204,614007245,83%397,17
XM551 Sheridan10329,625487146,48%169,27
E 50 Ausf. M10732,965806947,83%388,70
FV215b 10906,495746738,81%443,31
P.43 ter7495,805466662,12%700,01
O-I Experimental5463,864696650,00%840,95
KV-37477,674816646,97%394,62
Leichttraktor18,32786553,85%116,51
BDR G1 B5312,863566546,15%418,50
SDP 58 Kilana8759,675036439,06%494,21
Super Conqueror10901,086306445,31%489,06
40TP Habicha6305,983926349,21%408,25
Pz.Kpfw. 38 (t)344,321046338,10%0,86
NC 70 Błyskawica10866,005256339,68%341,86
Achilles6438,814486352,38%687,54
M2 Medium Tank323,181086250,00%87,48
SU-85B4255,211936238,71%407,86
Alecto4235,972506253,23%548,69
Panhard AMD 178B6165,053716245,16%228,60
SDP 60 Gonkiewicza91183,255906134,43%692,18
Hirschkäfer111090,435556134,43%409,06
ARL 446316,143945945,76%330,20
WZ-111 model 5A10827,345735940,68%369,14
Mäuschen9735,445755738,60%385,75
T77 8721,675815745,61%590,84
leKpz Borkenkäfer11601,005995637,50%316,35
Sturmpanzer I Bison369,151055450,00%91,16
AMX M4 mle. 457524,444725440,74%457,06
LHMTV8280,485935459,26%404,22
Object 430U10991,386585246,15%542,70
Type 5 Heavy10975,296025141,18%412,32
Carro d'assalto P.887505,485934862,50%641,46
Type 689842,426524850,00%555,89
VK 30.02 (M)6304,454044744,68%337,71
MS-1113,50554636,96%0,00
FV4005 Stage II10357,544124634,78%0,00
T-549606,875504540,00%334,57
T-34-856405,344704452,27%649,41
Kampfpanzer 07 P(E) 10675,846324443,18%293,58
Panther7370,475264353,49%410,54
KV-48343,664604143,90%148,09
IS-3-II9620,455574047,50%337,40
Covenanter5174,362243948,72%404,97
SU-54254,682113865,79%614,96
Pz.Kpfw. 35 (t)219,95723737,84%0,00
AT 25331,832813652,78%696,82
Cobra 9727,695613641,67%380,67
Felice 9853,695933545,71%603,44
BZ-689805,435553537,14%406,94
T-34-28338,474893452,94%275,42
LPT-67 Šelma9419,715343444,12%333,31
Bat.-Châtillon 12 t8259,094163438,24%161,43
Type 2597 Chi-Ha3129,061633348,48%303,18
Type 578601,615113342,42%396,51
Object 705A10962,275283327,27%412,11
KV-137402,095363253,13%487,74
T1 Cunningham18,52633148,39%61,41
Object 907 101200,816883148,39%753,15
FV230 Canopener10933,977083148,39%468,21
Kranvagn101016,136133043,33%565,81
Ikv 90 Typ B7366,933843046,67%316,37
Valentine3154,832243060,00%525,99
M5 Stuart4527,774433046,67%1548,98
Patton the Tank 9656,036423056,67%568,05
Archer5288,592812941,38%391,81
TNH T Vz. 519742,935252828,57%311,54
DS PZInż5198,123012642,31%179,78
Vz. 5510973,086312450,00%538,63
ST-I9724,386732450,00%470,43
Pz.Kpfw. VII10928,175272433,33%346,89
AMX 38363,911522339,13%4,60
PTZ-78111413,306792343,48%619,35
M-III-Y8442,005762356,52%377,73
Leopard 120 Verbessert11931,135522330,43%345,55
T-50-2 6238,485042347,83%446,88
TOG II* 6654,305522365,22%1277,75
LTP 3107,041252334,78%225,52
T54E19685,735882250,00%448,92
T-62A10642,955382138,10%240,88
BZ-587348,753872030,00%140,47
M10 RBFM 5263,252872030,00%236,48
Type 4 Ju-To7565,534921942,11%443,30
KV-1S6279,473831957,89%388,72
Object 2579769,425461942,11%438,90
K-9110731,113821915,79%254,66
AT-FV230 Breaker11766,115141926,32%165,76
SFAC 105 8779,675441850,00%536,62
SU-263173,471801752,94%378,20
BZ-1668539,535051747,06%385,83
T57 Heavy10949,354671717,65%350,46
FV227 Conceiver8457,124701735,29%195,74
Vickers MBT Mk. 3 10732,125591747,06%373,89
D2362,881011637,50%0,65
D1244,881161643,75%34,09
Vz. 44-17482,385061631,25%317,58
M-II-Y7277,634241650,00%171,43
Super Hellcat 7398,004361650,00%400,16
CS-447428,474451546,67%402,65
IS-410774,275811540,00%289,03
FV601 Saladin8205,533591526,67%3,10
TS-6 9971,675491526,67%532,55
Valentine AT4197,431751442,86%376,38
Renault UE 57394,931451457,14%183,97
Chi-To SP7701,624321323,08%528,19
Type 3 Ju-Nu6436,384691353,85%468,57
AMX ELC bis5150,314041353,85%347,40
Fantôme 91008,855311338,46%723,76
Panzerjäger I210,501031275,00%261,00
Cruiser Mk. IV4165,421661233,33%284,63
BZ-7510822,676471241,67%325,01
HWK 128357,006681275,00%598,42
FSV Scheme A7367,254511241,67%280,56
Windhund 8560,334641241,67%306,18
IS-3A Peregrine 8932,006081233,33%595,03
AMX ELC 901 6214,334221241,67%293,72
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6512,506111266,67%936,21
AMX Chasseur de chars 8824,755161241,67%956,53
Pawlack Tank6373,274651145,45%379,80
T7 Combat Car 261,911281145,45%100,60
T-46387,601581060,00%276,81
VK 30.01 (P)6118,903591080,00%261,00
Vz. 60S Dravec 101327,507731050,00%687,93
SDP 57 Gowika7377,504531070,00%435,88
Kpz. Erich Konzept I 91256,205421030,00%797,63
Pz.Kpfw. 558780,806171050,00%499,78
STA-2 8435,706351070,00%530,80
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8421,005351050,00%367,33
ISU-122S 71224,707271070,00%2151,82
T-54 first prototype 8677,506711060,00%759,47
AMX Canon d'assaut 105 8990,205581040,00%812,55
Somua SM 8964,605681030,00%697,48
WZ-120-1G FT 8681,004791040,00%435,65
112 8528,706691060,00%493,27
Vickers Medium Mk. I1137,67176966,67%800,36
T-284152,11182933,33%191,69
Taschenratte111103,22894955,56%534,87
Kanonenjagdpanzer 105 8419,11412933,33%125,26
Alembic 8949,67585933,33%711,43
Löwe 8697,44606944,44%601,07
Hotchkiss H35282,88170875,00%393,70
Vickers Mk. E Type B269,3899825,00%38,91
Vz. 64 Blesk829,13258825,00%0,00
Cruiser Mk. III3173,38152825,00%580,10
Somua SAu 404110,25130850,00%121,16
E 65 Zwilling 8857,63578837,50%465,60
T-34594,14322742,86%39,13
Chi-Ni252,57130728,57%3,10
M2 Light258,86162757,14%153,75
B.U.G.I.685,1416370,00%0,00
Ares 758358,57476742,86%169,37
Object 780 10715,71628742,86%257,67
T1E6 228,2978742,86%30,41
M3 Stuart369,17148650,00%96,97
Renault FT128,67103650,00%83,60
14TP4236,50278650,00%678,91
SU-182270,00318633,33%2116,53
T698602,17436633,33%401,92
Ashigaru 10944,00604650,00%458,42
A-447135,20281520,00%0,00
Durendal 10710,20549540,00%226,35
Škoda T 245255,50349475,00%726,70
Type 3 Chi-Nu5238,50314425,00%360,05
Type 97 Te-Ke 2152,50271475,00%868,14
T-26255,75132475,00%274,15
SU-76M4146,75140450,00%233,19
Cruiser Mk. II2105,7599425,00%200,25
Mitsu 10851054,75752475,00%2484,65
Staghound Mk. III6522,75517450,00%845,45
Char de transition 6951,75700450,00%1709,33
Renault NC-311101,00186366,67%554,47
T-50596,3314230,00%40,48
M-V-Y10726,67417333,33%202,18
GSOR the TANK 91214,67753366,67%1123,89
Ram II 5793,33697333,33%2078,94
Gryphon 101409,0037830,00%636,56
Renault Otsu150,502262100,00%261,00
M4A1 Sherman5119,5014820,00%18,88
Type 1 Chi-He4226,004412100,00%710,37
Churchill I599,5014520,00%0,00
Cruiser Mk. I1100,00126250,00%354,59
Semovente M41528,50237250,00%111,42
Renault FT AC2137,502252100,00%603,69
Universal Carrier 2-pdr2136,00194250,00%441,87
Waffenträger auf E 100100,0026520,00%0,00
ARMT 5377,00467250,00%712,58
XM69 Hacker116,00638250,00%159,48
KV-1SA 5452,00505250,00%749,16
SU-100Y 6435,0023720,00%385,14
Light Mk. VIC 250,502402100,00%261,00
Chrysler K 8584,00605250,00%438,86
Strv m/38274,004921100,00%324,15
A-2050,004110,00%0,00
Škoda T 17757,005961100,00%264,10
Panzerwagen 39 3236,0028210,00%676,62
T56 GMC3145,003511100,00%516,56
SDP 44 Burza60,009610,00%0,00
Type 3 Ho-Ni III5601,005581100,00%1379,95
Type 95 Ji-Ro60,003771100,00%261,00
T-1506165,004371100,00%261,00
T71 CMCD70,0017310,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6731,008691100,00%1610,56
Pz.Sfl. IC 479,004501100,00%264,10
Excalibur 6313,004791100,00%427,87
T-28E with F-30 4235,0019110,00%327,66
Churchill Crocodile 6548,0039010,00%482,05

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Diplomaat
Toegetreden: 07/03/2021
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 07/03/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/07/2015
Gestopt: 19/01/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/05/2015
Gestopt: 22/07/2015
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 22/01/2016
Gestopt: 07/11/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 15/11/2017
Gestopt: 19/03/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 22/03/2020
Gestopt: 04/03/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 15/11/2017
Gestopt: 19/03/2020