masterQAT

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 16/01/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten239990097
Gemiddelde tier7,880,000,0010,41
Overwinningen1188949,54%00,00%00,00%5253,61%
Verloren1175949,00%00,00%00,00%3940,21%
Gelijkstand3511,46%00,00%00,00%66,19%
Gevechten overleefd605225,22%00,00%00,00%3232,99%
Tanks vernietigd174970,7300,0000,00850,88
Gedood / dood ratio0,970,000,001,31
Gezien221690,9200,0000,00880,91
Schade toegebracht1.124,940,000,002.301,30
Veroveringspunten324351,3500,0000,0050,05
Verdedigingspunten86460,3600,0000,0000,00
Ervaring577,970,000,00875,22
WN7973,150,000,001140,04
WN81209,850,000,001832,18
Totaal
Gevechten23999
Gemiddelde tier7,88
Overwinningen1188949,54%
Verloren1175949,00%
Gelijkstand3511,46%
Gevechten overleefd605225,22%
Tanks vernietigd174970,73
Gedood / dood ratio0,97
Gezien221690,92
Schade toegebracht1.124,94
Veroveringspunten324351,35
Verdedigingspunten86460,36
Ervaring577,97
WN7973,15
WN81209,85
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten97
Gemiddelde tier10,41
Overwinningen5253,61%
Verloren3940,21%
Gelijkstand66,19%
Gevechten overleefd3232,99%
Tanks vernietigd850,88
Gedood / dood ratio1,31
Gezien880,91
Schade toegebracht2.301,30
Veroveringspunten50,05
Verdedigingspunten00,00
Ervaring875,22
WN71140,04
WN81832,18
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten37000
Overwinningen616,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren3081,08%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,70%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd513,51%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,1900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,220,000,000,00
Gezien140,3800,0000,0000,00
Schade toegebracht215,780,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten50,1400,0000,0000,00
Ervaring83,320,000,000,00
Totaal
Gevechten37
Overwinningen616,22%
Verloren3081,08%
Gelijkstand12,70%
Gevechten overleefd513,51%
Tanks vernietigd70,19
Gedood / dood ratio0,22
Gezien140,38
Schade toegebracht215,78
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten50,14
Ervaring83,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten147000
Overwinningen7349,66%00,00%00,00%00,00%
Verloren7047,62%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand42,72%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4530,61%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd760,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien1781,2100,0000,0000,00
Schade toegebracht941,970,000,000,00
Veroveringspunten3242,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten5463,7100,0000,0000,00
Ervaring600,000,000,000,00
Totaal
Gevechten147
Overwinningen7349,66%
Verloren7047,62%
Gelijkstand42,72%
Gevechten overleefd4530,61%
Tanks vernietigd760,52
Gedood / dood ratio0,75
Gezien1781,21
Schade toegebracht941,97
Veroveringspunten3242,20
Verdedigingspunten5463,71
Ervaring600,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten197000
Overwinningen9648,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren9950,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,02%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6834,52%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1260,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,980,000,000,00
Gezien2191,1100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.680,170,000,000,00
Veroveringspunten1610,8200,0000,0000,00
Verdedigingspunten8494,3100,0000,0000,00
Ervaring770,820,000,000,00
Totaal
Gevechten197
Overwinningen9648,73%
Verloren9950,25%
Gelijkstand21,02%
Gevechten overleefd6834,52%
Tanks vernietigd1260,64
Gedood / dood ratio0,98
Gezien2191,11
Schade toegebracht1.680,17
Veroveringspunten1610,82
Verdedigingspunten8494,31
Ervaring770,82
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen120,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren480,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd240,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien20,4000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.262,800,000,000,00
Veroveringspunten153,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten10,2000,0000,0000,00
Ervaring383,600,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen120,00%
Verloren480,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd240,00%
Tanks vernietigd10,20
Gedood / dood ratio0,33
Gezien20,40
Schade toegebracht1.262,80
Veroveringspunten153,00
Verdedigingspunten10,20
Ervaring383,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (512)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Type 59 8810,82546259148,51%950,67
IS-6 81290,4565565253,68%1609,94
T34 8677,1639647143,95%549,92
Object 268101866,2954146248,05%1348,47
Object 70491270,6648741845,93%895,64
KV-48519,4743332843,60%368,80
G.W. Tiger9872,5938532345,51%756,39
AMX 50 Foch91379,3961531945,14%1054,21
AMX AC mle. 4881071,8850131848,11%1181,85
ISU-1528706,5936330144,19%521,78
IS-4101910,1565429847,99%1490,22
WZ-12091346,4159629147,77%1328,47
ST-I91198,6353029047,59%1006,86
S-517958,3839428549,47%1301,73
IS-38961,0851526953,90%1014,44
T499781,5951126247,71%1041,38
Hummel6676,6329124346,09%981,12
T-1506315,0031323646,19%321,47
G.W. E 100101409,2943723342,06%1266,99
M24 Chaffee5361,4050122853,95%1219,61
T26E4 SuperPershing 8600,5554321048,57%585,75
Manticore101179,0578920749,76%1480,17
Hotchkiss H352227,5231220660,19%1313,30
121101836,5461020646,12%1529,47
AMX 50 Foch (155) 101909,7665519451,55%1354,12
Ram II 5198,7024617746,33%280,87
G.W. Panther7948,1138717542,86%1039,86
Leopard 1102384,4476016045,63%1852,40
IS7523,0144415844,30%477,38
Grille5449,2925014843,24%839,60
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8901,4956414848,65%954,48
KV-26959,6255614660,27%1940,10
Excelsior 5541,6750514659,59%1217,67
A-447607,1539814350,35%799,34
Kpz. Erich Konzept I 92086,7085214254,23%1954,80
Strv S1 81136,5256113244,70%1041,06
M41 Walker Bulldog8621,6249513150,38%1067,28
Rheinmetall Skorpion 81296,2569613156,49%1342,93
T376462,4546813052,31%1219,83
SU-14-281189,5955112649,21%1375,79
Type 3 Chi-Nu Kai 5528,8147311956,30%1579,06
FCM 50 t 8660,8240511948,74%629,48
Progetto M35 mod. 46 81239,4175311748,72%1324,97
Grille 15101924,7270011058,18%1356,85
105 leFH18B2 5439,1927010743,93%682,74
AT-1287,751339750,52%180,70
KV-15201,232399541,05%143,80
FV4005 Stage II101619,066469452,13%1209,79
Sturmpanzer II4216,111619141,76%500,56
Jagdpanzer E 100101979,257159154,95%1383,11
Prototipo 6 81773,258899151,65%1720,33
T-34-28710,156398751,72%873,18
SU-54617,874078451,19%1694,88
AMX 50 B102482,348238246,34%1808,01
AMX 30 1er prototype91525,128028256,10%1510,04
T-1091237,536478042,50%1028,11
SU-1006300,782467948,10%327,86
Hirschkäfer112558,187387945,57%1635,19
SU-130PM 81339,006877651,32%1301,95
Progetto M40 mod. 65102256,479277560,00%2109,02
MS-1156,771327450,00%119,03
Bat.-Châtillon 25 t102052,957897451,35%1705,57
Object 25791421,237797452,70%1383,32
Lorraine 40 t 81174,386827452,70%1383,04
FV217 Badger102901,449177345,21%2245,74
Object 430 Version II91302,906887346,58%1126,51
E 50 Ausf. M101885,677427245,83%1440,19
AMX 50 12091600,207797153,52%1593,73
M5 Stuart464,852687145,07%49,75
Waffenträger auf Pz. IV91645,116297045,71%1188,30
AMX M4 mle. 5191639,118257054,29%1506,88
Object 268 Version 4101813,297377045,71%1236,28
Sturmpanzer I Bison3142,771406949,28%339,47
LHMTV8595,947516956,52%1114,88
SU-86611,753356850,00%746,90
M10 Wolverine5261,842636845,59%418,79
60TP Lewandowskiego101749,527016640,91%1147,09
Conqueror91664,127686538,46%1340,89
KV-37448,623576549,23%395,25
FV215b (183) 102174,057906558,46%1718,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5189,691936541,54%238,69
Controcarro 1 Mk. 291928,149106454,69%1935,49
Object 703 Version II 81074,777466448,44%1072,63
Vz. 55102342,589126254,84%1789,55
WZ-113G FT102348,118136254,84%1675,30
T-50555,002226237,10%0,64
Forest Spirit 81585,267986254,84%1596,29
Bat.-Châtillon Bourrasque 81287,568286264,52%1552,88
Concept No. 5101984,756556139,34%1363,25
ARL V396391,333636043,33%471,26
ISU-152K 81349,007176053,33%1482,35
Type 5 Ka-Ri 82086,578896053,33%2145,45
Strv 103B102115,628485862,07%1602,60
AMX 50 1008951,757025761,40%1100,29
Jagdtiger91431,327225754,39%1135,47
T9591725,538425757,89%1421,42
A-436656,495075749,12%1285,96
WZ-111G FT91986,918225658,93%1820,88
T110E5102320,369435657,14%1868,88
AMX 65 t8776,136445655,36%829,40
Object 705A101862,438125650,00%1403,10
Kampfpanzer 50 t 92083,959535660,71%1993,18
Emil II91668,898675556,36%1664,97
SU-1527379,802505552,73%354,00
Prototipo Standard B91588,277925552,73%1437,82
STB-1101720,277855552,73%1347,64
Ho-Ri 3102413,588555558,18%1878,13
212A91507,047265450,00%1363,31
Object 70591420,967665448,15%1257,37
Strv 103-091382,577085358,49%1264,53
Centurion Mk. 7/191828,748235345,28%1772,25
Ho-Ri 191978,468895261,54%1727,19
E 100102018,677925251,92%1467,21
Rhm.-Borsig Waffenträger81179,006045250,00%1133,69
AMX M4 mle. 54102373,989165255,77%2204,50
Dicker Max 6626,194145242,31%929,92
T-28473,041495145,10%52,25
Object 43091475,677945149,02%1276,14
T110E4102515,708995062,00%2240,64
Object 26391588,967235058,00%1324,89
GSOR 3301 AVR FS9578,638754961,22%862,00
Type 6891798,458784753,19%1601,52
M-VI-Y91619,918244746,81%1537,20
IS-3-II91433,967974753,19%1245,55
Sav m/434195,932174658,70%462,28
WZ-120-1G FT 81518,208284658,70%1821,89
P.44 Pantera81351,278114557,78%1824,07
50TP prototyp 81118,597514452,27%1202,29
XM551 Sheridan101052,706074443,18%999,69
T-44-100 Igrovoy 8751,336084344,19%697,73
Lansen C 81119,937154355,81%1294,69
T-34-17534,174374245,24%635,22
Škoda T 5091322,297814259,52%1212,60
Type 4 Heavy91557,578674264,29%1472,50
AMX 12 t6154,173194257,14%303,84
T-34-3 81313,109114266,67%1739,97
T-5491687,719284153,66%1975,45
Leopard Prototyp A91633,326714134,15%1413,55
FV601 Saladin81152,277824160,98%1540,64
K-91101906,887224143,90%1443,31
SU-855227,752404045,00%322,95
M36 Jackson6274,602604045,00%223,93
T3092109,778383951,28%1872,90
T-448866,266723948,72%1003,05
UDES 1691727,238723953,85%1829,94
Marder II3113,951583948,72%160,00
SU-85B4284,592213953,85%656,77
BZ-6891683,268303948,72%1655,16
M60 101676,058363961,54%1476,05
IS-2-II81195,107393948,72%1439,47
Char Futur 4 91539,057693953,85%1363,72
Type 6191453,767413850,00%1513,70
UDES 15/16102133,348533855,26%1674,66
FSV Scheme A7823,007443857,89%1347,76
HWK 30 8517,955613847,37%808,74
GSOR 1010 FB 81628,977933844,74%2018,83
T-345450,194753745,95%1236,01
Indien-Panzer81299,597903759,46%1781,64
Rheinmetall Panzerwagen101279,357883754,05%1504,32
Executor112610,168863754,05%1721,84
SU-100Y 6577,383323735,14%760,08
T1 Cunningham163,081463650,00%192,94
Type T-345202,473103641,67%291,00
DBV-152 102376,397353647,22%1479,05
Type 5 Heavy102166,149323557,14%1732,94
Cruiser Mk. III3164,342113542,86%645,79
WZ-111-1G FT81342,177863565,71%1537,92
Leopard 120 Verbessert112262,977163540,00%1559,56
Škoda T 56 81660,948633548,57%1536,90
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4216,211933438,24%314,12
TVP T 50/51101812,538643464,71%1624,09
SU-76M482,261283435,29%1,68
Type 64 6575,536583467,65%1592,92
IS-7102034,858473345,45%1783,05
CS-5991584,397803351,52%1563,02
Bat.-Châtillon 12 t8643,857053351,52%1150,90
BZ-176 81755,979513351,52%1803,78
SU-263249,061763243,75%580,94
M10391429,597083243,75%1188,23
Object 430U102377,539853271,88%1997,86
BT-7416,581473161,29%207,30
T-26236,65863148,39%67,96
Ho-Ri 281184,656843151,61%1356,09
BDR G1 B5193,483113158,06%269,69
E 5091685,328823154,84%1700,90
Marder 38T4365,974433167,74%1105,96
AMX ELC bis534,682513154,84%161,37
Kanonenjagdpanzer 105 81328,356843151,61%1349,96
Lion 101908,397353148,39%1521,01
CS-538990,477033053,33%1416,29
Wespe3160,571503040,00%343,04
Mäuschen91890,508713050,00%1764,95
GSOR 1006 Scheme 791580,238323056,67%1507,93
Löwe 81224,608513066,67%1402,07
Leichttraktor151,451012937,93%3,10
TNH T Vz. 5191768,458882962,07%1778,24
Controcarro 3 Minotauro101947,457662948,28%1286,82
FV4004 Conway91704,836532941,38%1303,60
AMX 13 105101480,977882941,38%1616,36
Turtle Mk. I 81867,1710392955,17%2241,42
VK 36.01 (H)6440,003152846,43%534,95
T-46325,07912828,57%0,00
Ferdinand81464,967302853,57%1528,72
BZ-75102060,797872850,00%1449,00
E 7591387,396132835,71%955,68
AMX 50 Foch B102111,397182860,71%1795,92
Bisonte C45 81261,047682853,57%1255,65
GSOR 1008 81545,217592850,00%1559,42
Emil I81563,417652740,74%1810,45
Kranvagn102208,939062762,96%1745,78
UDES 14 Alt 58918,636462748,15%1006,77
O-I6668,336622770,37%1213,14
AMX AC mle. 467437,564462751,85%437,16
Caliban 81029,416962744,44%916,97
Churchill III 5420,855762733,33%737,98
SU-18282,54982657,69%417,35
Type 4 Ju-To71249,777972653,85%1609,39
Škoda T 27 8898,006072642,31%935,15
AMX Canon d'assaut 105 81309,426372638,46%1260,26
FCM 36 Pak 40 3156,801652556,00%294,96
AMX 13 909762,046542540,00%993,90
T3 HMC2202,882372572,00%1041,75
Object 261101442,407052552,00%1154,28
Object 277101979,287142544,00%1572,74
Kunze Panzer 91415,847182548,00%1226,75
AE Phase I 91703,368692552,00%1554,47
T56 GMC3133,791672450,00%299,11
AMX M4 mle. 4571019,086922441,67%1370,88
BZ-16681091,887652454,17%1226,01
Super Conqueror101877,047432441,67%1279,29
Matilda IV 5209,043362454,17%379,55
T34 B 81250,587382450,00%1337,11
KR-1112077,177382433,33%1155,95
SMV CC-6781119,706972352,17%1165,43
VK 45.02 (P) Ausf. B91666,227732343,48%1470,86
Charioteer81523,877772356,52%1733,75
XM69 Hacker113087,3010162347,83%2443,45
Object 268 Version V 101445,306792352,17%953,08
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8908,047722352,17%1077,47
AMX M4 mle. 49 Liberté 81064,836432330,43%1002,38
Gryphon 102153,747212339,13%1111,43
SDP 60 Gonkiewicza92245,417862231,82%1881,09
AT 25348,053292254,55%796,42
Object 140101857,558262254,55%1693,38
Panhard AML Lynx 6x68462,735552245,45%569,22
T-100 LT101277,189662263,64%1763,70
Strv K 91620,238612254,55%1617,69
Caernarvon Action X 8839,866552250,00%834,01
Cobra 91604,328492259,09%1436,67
ShPTK-TVP 100 81315,367632245,45%1359,87
TNH 105/100081332,199622166,67%1729,63
M46 Patton91415,338372157,14%1470,99
KPz 3 Projekt 07 HK 91969,717282133,33%1735,11
AMX 67 Imbattable113117,769192142,86%2066,95
T54E191297,556802050,00%1069,84
Krupp-Steyr Waffenträger 7899,056162055,00%1379,89
T2881312,327161947,37%1193,23
Type 5781413,007731952,63%1347,82
Somua SAu 404144,632521957,89%293,13
M48A5 Patton101647,427681947,37%1286,64
Ares 8591526,637801942,11%1355,62
Taschenratte112253,689581952,63%1352,53
FV4202 8807,005711931,58%749,61
WZ-111 model 1-491375,177301838,89%1129,38
M3 Lee4153,891931838,89%287,88
M26 Pershing81268,118591866,67%1796,09
Centurion Mk. I81192,338431855,56%1677,94
T-4371209,229511855,56%2342,88
Type 71102011,898251838,89%1317,12
S35 CA5281,172571844,44%370,67
T698975,505601833,33%820,24
Jagdtiger Prototype 81310,177791855,56%1309,71
STA-2 81215,177731844,44%1500,31
Tortoise92801,179461838,89%2523,93
Ikv 1035150,881791747,06%147,29
VK 45.02 (P) Ausf. A81679,249301752,94%2134,79
Object 4168362,413821723,53%143,48
WZ-111 Alpine Tiger 81383,298321752,94%1573,97
A-20522,811301637,50%0,00
Progetto C50 mod. 6691492,007761643,75%1392,57
CS-63102070,318791668,75%1657,47
Sturer Emil7757,255671662,50%1081,67
ST-II101543,888261668,75%1116,71
KJPZ TIII Jäger 91782,136551637,50%1286,66
MBT-B 103154,259351643,75%2312,75
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81811,259341668,75%2504,01
FV4201 Chieftain Proto 91898,448911656,25%1967,40
Miel 81837,819631656,25%2089,79
AMX 13 757915,407591566,67%2054,72
T110E3102009,278351560,00%1487,16
Chieftain/T95 81066,937571540,00%1346,35
AMBT 81304,077451533,33%1403,80
Kampfpanzer 07 RH 8901,606731546,67%947,24
Sexton I 3232,802431553,33%727,13
VK 75.01 (K) 8800,007361560,00%826,72
ELC EVEN 90 8557,736601540,00%1003,30
Semovente M43 Bassotto6869,936671457,14%1452,32
CAV mod. 71112272,147801450,00%1621,33
T25 AT7817,935291435,71%910,73
BZ-5871481,509891457,14%2139,12
Hotchkiss EBR7540,005441435,71%1012,83
M-III-Y81321,936961428,57%1344,05
Object 274a 81542,0710261471,43%1907,48
K-91-PT 91927,078741464,29%1781,67
T-103 8915,436251442,86%818,22
122 TM 81569,508651450,00%1782,93
Pz.Kpfw. II255,311411346,15%51,28
53TP Markowskiego81076,628161369,23%1289,11
Panzerjäger I230,69851346,15%44,25
Alecto4215,772571346,15%433,71
Ho-Ri Shugo112313,388171346,15%1640,80
Chieftain Mk. 6 101564,157361338,46%877,30
Pz.Kpfw. VII101934,629061361,54%1669,36
VK 100.01 (P)81858,859891346,15%2298,52
Staghound Mk. III6702,385351346,15%1105,22
Lorraine 50 t 91519,777771346,15%1312,07
Serpente 91844,387061338,46%1160,67
Monkey King 101937,627901338,46%1551,94
Super Hellcat 7685,854931346,15%843,42
M4A1 Revalorisé 81532,388561353,85%1999,44
Fauteur111909,626311323,08%962,39
T1 HMC2106,581031225,00%341,64
Sexton II3121,251321241,67%271,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E3114,422091233,33%107,41
Centurion Action X102187,587911241,67%1605,68
Valentine AT4127,331411250,00%187,20
T25/271168,836301241,67%1710,04
Panhard EBR 10510548,924811233,33%311,40
M-V-Y102332,179851266,67%2057,57
UDES 03 Alt 3 92105,088151241,67%1991,19
TS-5 81222,007551258,33%1118,60
T78 61025,837851275,00%1623,00
D1227,641201136,36%0,00
M5A1 Stuart445,092111145,45%53,76
Pz.Kpfw. 38 (t)3100,732541154,55%231,39
Lorraine 39L AM3354,272581154,55%1281,56
SMV CC-567837,914731118,18%1028,64
WZ-111 model 5A102321,4510421181,82%1827,98
T404104,552081154,55%129,28
Type 3 Ju-Nu61239,008101145,45%1753,80
T57 Heavy102603,8210681163,64%2286,59
Pz.Sfl. IVc5438,003021154,55%946,21
FV4025 Contriver112468,738401145,45%1324,86
Vercingétorix 91588,457871154,55%1385,21
Renault FT 75 BS2163,001561050,00%985,20
Rinoceronte102286,308541060,00%1680,49
Progetto CC55 mod. 5481162,606821050,00%1024,80
M415584,903171040,00%772,53
Pz.Kpfw. III Ausf. J471,601721020,00%2,63
Lorraine 155 mle. 518940,406671050,00%871,72
T92 HMC101218,104251020,00%763,77
BZ-58-2 9868,807841070,00%673,82
Char Murat 91527,406661030,00%1270,93
TS-54 81072,207181040,00%914,72
AAT60 81480,109281070,00%1675,13
Pz.Kpfw. T 25 5352,103321060,00%896,39
Object 452K 101991,609211070,00%1601,76
M54 Renegade 81351,706751030,00%1502,91
WZ-111 Qilin 101900,107321050,00%1330,64
Somua SM 8964,207771060,00%1016,61
SFAC 105 81936,107441040,00%1877,80
T-34-856851,44742966,67%1715,66
50TP Tyszkiewicza9736,67408911,11%331,45
Maus101466,67864955,56%1097,75
SDP 58 Kilana81201,56753955,56%1413,90
T-34-2G FT71083,33597933,33%1301,54
Birch Gun4311,78252966,67%1332,19
PTZ-78112160,89825955,56%1191,23
Pz.Sfl. IVb4122,44117922,22%108,80
Panhard AMD 178B6664,67784977,78%2547,49
Schwertwal 101386,56640933,33%665,92
VK 168.01 (P) 81740,44854944,44%2191,28
WZ-114 91491,56751944,44%1173,94
StuG IV 5343,56299966,67%932,57
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5317,11504977,78%755,32
WZ-120G FT 91240,56743966,67%857,78
Type 59 First Warrior 8948,33570933,33%752,11
Vickers Medium Mk. II265,25103825,00%49,71
BT-2250,13128825,00%1,20
Caernarvon8664,50663850,00%628,09
Tiger II81176,50900875,00%1491,74
FV230 Canopener102503,00881850,00%1849,17
Ares 90 C112131,13776837,50%1274,77
T 54D 91425,75712837,50%1227,07
leKpz Borkenkäfer11835,50578837,50%563,00
Object 252U 81639,63847850,00%1685,57
BZ-72-1 102100,38892850,00%1669,25
IS-3A 81784,501189887,50%2024,45
M4A1 FL 10 6909,25774875,00%1640,30
D23142,86238785,71%557,39
AMX 40462,00189742,86%38,91
M2 Medium Tank353,86132742,86%23,60
T2 Medium Tank218,14159785,71%261,00
Pz.Kpfw. II Luchs44,7180728,57%0,00
Vz. 63P112552,71946742,86%1428,12
BZ-79113232,291143771,43%1978,21
Bat.-Châtillon 155 58101373,57666742,86%1113,11
Kampfpanzer 07 P(E) 102332,71996757,14%2028,08
AT-FV230 Breaker112912,71858742,86%2055,64
Char Mle. 75 9502,29688771,43%589,75
ISU-122-2 81149,71840771,43%1189,53
LT-432 8627,71644757,14%1200,69
56TP 81259,00948771,43%1504,20
CS-52 LIS 8832,00557728,57%595,99
Type 63 81268,00619714,29%1037,28
Wz. 64GC Bzyg 101722,00641728,57%886,98
Bofors Tornvagn 81341,86695728,57%1277,02
Charioteer Nomad 81926,00949771,43%2508,39
121B 101285,29624742,86%883,77
Pz.Kpfw. 35 (t)258,0078633,33%32,35
T207559,33689666,67%873,18
M75146,83252650,00%335,01
Bat.-Châtillon 25 t AP91922,671064683,33%2256,44
AMX 38326,1798616,67%0,39
CS-67 Szakal111343,50603633,33%681,93
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.425,17214666,67%240,17
K-2 81301,17883650,00%1591,26
XM57 81040,83647650,00%774,20
M6A2E1 81051,67592633,33%949,94
Vz. 68 Squall 8302,17668666,67%473,71
DZT-159 92034,171109666,67%2369,29
Object Kust 8681,67518650,00%499,71
T803112942,50853633,33%1943,97
B1421,20131540,00%11,08
Semovente M415542,405565100,00%1277,63
T28 Prototype81795,6010595100,00%2334,63
T-62A101887,60718540,00%1488,46
IS-2 shielded 71435,40825540,00%2064,20
XM66F 81731,60867560,00%1668,12
M-IV-Y 81702,001132580,00%2142,34
Vz. 58 Medvěd 91900,60970560,00%1489,54
Toro 91591,40900560,00%1519,87
AMX 13 57 7605,80619560,00%1177,72
Vickers Medium Mk. III336,25123450,00%81,30
Ikv 72397,00210475,00%273,19
FV215b 102935,751080475,00%3249,47
BV-111112736,501040475,00%1963,86
SDT-58 Vlkodav 92364,501029475,00%2617,76
Jagdpanther II8475,50388450,00%305,99
Tiger-Maus 92242,001162475,00%2351,66
Ares 758629,50588450,00%553,29
AltProto AMX 30 81075,75842475,00%1205,92
TL-7 9987,00802475,00%838,95
T-832 81201,25695425,00%983,49
SMV CC-64 Vipera 81109,75842450,00%1212,91
L-60 296,00224450,00%351,24
T7 Combat Car 274,002874100,00%352,08
Concept 1B 92346,251156475,00%2316,86
O-Ni71237,67912366,67%1432,66
CC-46 Pancernik 91729,00601333,33%1022,75
Renault FT AC225,6783366,67%219,71
Renault UE 573206,672243100,00%683,87
STK-2113232,3378930,00%1747,91
Challenger7549,33414333,33%418,21
AMX 30 B101306,00646333,33%838,29
GSOR the TANK 92264,67877366,67%2211,16
Windhund 8897,0024230,00%623,13
Object 590 91271,00525333,33%808,90
E 77 9488,6722230,00%98,65
M48A2 Räumpanzer 8513,6734830,00%275,38
Strv 81 8623,6751730,00%481,91
SU-122-44 7777,00554366,67%1069,91
WZ-111 model 6 8604,0031330,00%267,74
TT-130M 9722,33582333,33%320,45
113 Beijing Opera 101464,67751366,67%1081,04
Sentinelle 92499,0061130,00%1729,56
Kolohousenka1289,50310250,00%1539,74
Renault FT1102,008620,00%343,85
Ikv 65 Alt II6941,008082100,00%2125,00
NC 70 Błyskawica102510,501029250,00%2304,57
Achilles6770,00624250,00%1282,35
Object 752 91559,50752250,00%1115,05
ERAC 105 Proto 91237,0052220,00%1554,62
T54 Heavy Tank 91416,50757250,00%1066,34
TS-60 91257,5027420,00%716,32
H3 91909,0046220,00%1277,85
T-116 3365,00499250,00%1841,45
T-50-2 60,007120,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6371,0034020,00%755,23
TBT 92481,00825250,00%1881,15
Ashbringer 102597,50825250,00%1945,26
T1E6 230,001542100,00%261,00
T28 Concept 7626,50495250,00%709,24
BZ-74-1 81630,0011112100,00%1703,79
ISU-122S 71481,50781250,00%2249,32
T-54 first prototype 81437,00972250,00%1511,16
Bretagne Panther 6730,5044620,00%1274,52
BT-7 artillery 3209,506202100,00%882,75
King Tiger (Captured) 71450,5062320,00%1948,94
Nemesis 8872,50749250,00%984,05
FV226 Contradictious 8259,00487250,00%120,34
Yong Bing 9640,5033920,00%192,27
Rambo 91681,50888250,00%1733,17
M-VII-Y 91933,00836250,00%1376,81
Vickers Medium Mk. I10,001310,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2201,0012910,00%856,31
Vz. 71 Tesák10595,008151100,00%570,28
Panhard EBR 909620,0019710,00%556,79
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6502,007471100,00%1293,69
Object 283 91504,0011091100,00%1599,28
TS-6 92406,0010191100,00%2251,27
Patton the Tank 91186,009921100,00%1059,65
T42 8800,0010741100,00%989,81
T77 8373,008481100,00%348,13
Lätt Stridsfordon 120 90,0032610,00%0,00
SDP wz 66 Grom 82176,0048810,00%1661,71
EMIL 1951 81612,0043510,00%1244,93
Husarz 8654,0020610,00%292,21
Tetrarch 2110,0011810,00%327,84
LTP 30,001001100,00%261,00
Gonsalo 82622,00103410,00%4030,83
Fantôme 92984,0078010,00%3857,02

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 16/01/2023
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 16/01/2023
Gestopt: 24/12/2024