mateox12

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 24/11/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten48080373798
Gemiddelde tier7,838,708,708,49
Overwinningen2271647,25%1951,35%1951,35%4343,88%
Verloren2477451,53%1643,24%1643,24%5152,04%
Gelijkstand5901,23%25,41%25,41%44,08%
Gevechten overleefd964320,06%718,92%718,92%1313,27%
Tanks vernietigd273690,57140,38140,38390,40
Gedood / dood ratio0,710,470,470,46
Gezien373450,78401,08401,08960,98
Schade toegebracht961,821.202,461.202,461.155,92
Veroveringspunten502841,05521,41521,41690,70
Verdedigingspunten183110,3800,0000,0000,00
Ervaring476,47745,95745,95706,19
WN7785,81775,90775,90655,32
WN8961,021018,191018,19921,14
Totaal
Gevechten48080
Gemiddelde tier7,83
Overwinningen2271647,25%
Verloren2477451,53%
Gelijkstand5901,23%
Gevechten overleefd964320,06%
Tanks vernietigd273690,57
Gedood / dood ratio0,71
Gezien373450,78
Schade toegebracht961,82
Veroveringspunten502841,05
Verdedigingspunten183110,38
Ervaring476,47
WN7785,81
WN8961,02
Voorbije 24u
Gevechten37
Gemiddelde tier8,70
Overwinningen1951,35%
Verloren1643,24%
Gelijkstand25,41%
Gevechten overleefd718,92%
Tanks vernietigd140,38
Gedood / dood ratio0,47
Gezien401,08
Schade toegebracht1.202,46
Veroveringspunten521,41
Verdedigingspunten00,00
Ervaring745,95
WN7775,90
WN81018,19
Voorbije 7 dagen
Gevechten37
Gemiddelde tier8,70
Overwinningen1951,35%
Verloren1643,24%
Gelijkstand25,41%
Gevechten overleefd718,92%
Tanks vernietigd140,38
Gedood / dood ratio0,47
Gezien401,08
Schade toegebracht1.202,46
Veroveringspunten521,41
Verdedigingspunten00,00
Ervaring745,95
WN7775,90
WN81018,19
Voorbije 30 dagen
Gevechten98
Gemiddelde tier8,49
Overwinningen4343,88%
Verloren5152,04%
Gelijkstand44,08%
Gevechten overleefd1313,27%
Tanks vernietigd390,40
Gedood / dood ratio0,46
Gezien960,98
Schade toegebracht1.155,92
Veroveringspunten690,70
Verdedigingspunten00,00
Ervaring706,19
WN7655,32
WN8921,14
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten16000
Overwinningen637,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren956,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand16,25%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd531,25%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd100,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,910,000,000,00
Gezien60,3800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.592,500,000,000,00
Veroveringspunten140,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten392,4400,0000,0000,00
Ervaring514,500,000,000,00
Totaal
Gevechten16
Overwinningen637,50%
Verloren956,25%
Gelijkstand16,25%
Gevechten overleefd531,25%
Tanks vernietigd100,63
Gedood / dood ratio0,91
Gezien60,38
Schade toegebracht1.592,50
Veroveringspunten140,88
Verdedigingspunten392,44
Ervaring514,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen1058,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren741,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd635,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,3500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,550,000,000,00
Gezien60,3500,0000,0000,00
Schade toegebracht841,000,000,000,00
Veroveringspunten321,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring395,940,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen1058,82%
Verloren741,18%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd635,29%
Tanks vernietigd60,35
Gedood / dood ratio0,55
Gezien60,35
Schade toegebracht841,00
Veroveringspunten321,88
Verdedigingspunten00,00
Ervaring395,94
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht328,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring61,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht328,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring61,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2302000
Overwinningen104545,40%00,00%00,00%00,00%
Verloren124053,87%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand170,74%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd83436,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd15590,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,060,000,000,00
Gezien17480,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.199,220,000,000,00
Veroveringspunten58442,5400,0000,0000,00
Verdedigingspunten98054,2600,0000,0000,00
Ervaring508,760,000,000,00
Totaal
Gevechten2302
Overwinningen104545,40%
Verloren124053,87%
Gelijkstand170,74%
Gevechten overleefd83436,23%
Tanks vernietigd15590,68
Gedood / dood ratio1,06
Gezien17480,76
Schade toegebracht1.199,22
Veroveringspunten58442,54
Verdedigingspunten98054,26
Ervaring508,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten403000
Overwinningen19047,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren20049,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand133,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14235,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2420,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien2880,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht976,950,000,000,00
Veroveringspunten6541,6200,0000,0000,00
Verdedigingspunten8102,0100,0000,0000,00
Ervaring446,330,000,000,00
Totaal
Gevechten403
Overwinningen19047,15%
Verloren20049,63%
Gelijkstand133,23%
Gevechten overleefd14235,24%
Tanks vernietigd2420,60
Gedood / dood ratio0,93
Gezien2880,71
Schade toegebracht976,95
Veroveringspunten6541,62
Verdedigingspunten8102,01
Ervaring446,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten450000
Overwinningen23151,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren21347,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14832,89%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2820,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien2130,4700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.630,400,000,000,00
Veroveringspunten4521,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten3210,7100,0000,0000,00
Ervaring559,270,000,000,00
Totaal
Gevechten450
Overwinningen23151,33%
Verloren21347,33%
Gelijkstand61,33%
Gevechten overleefd14832,89%
Tanks vernietigd2820,63
Gedood / dood ratio0,93
Gezien2130,47
Schade toegebracht1.630,40
Veroveringspunten4521,00
Verdedigingspunten3210,71
Ervaring559,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (364)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Löwe 81114,94608726848,75%1232,44
EMIL 1951 81261,73711138850,29%1335,89
Tiger II81073,78459122048,44%1167,74
Rhm.-Borsig Waffenträger81332,37452109648,63%1420,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5308,83252105347,20%646,84
T-832 81260,51772102849,71%1184,90
E 100101590,6347389048,20%1209,04
Tiger I7797,8642982848,31%899,53
VK 45.02 (P) Ausf. B91299,4749273554,97%1204,72
E 7591125,7343461943,46%883,80
VK 36.01 (H)6502,1432254446,51%738,55
Spähpanzer Ru 2519632,9939351645,54%755,53
VK 30.02 (M)6511,6135649349,49%828,41
Pz.Sfl. IVc5442,6227248048,96%984,75
VK 100.01 (P)81287,0855546655,15%1641,46
StuG III Ausf. G5339,1123346345,79%632,51
Jagdtiger91497,1547644746,76%1244,91
AMX M4 mle. 49 Liberté 81287,1280941847,13%1453,80
G.W. Tiger (P)8939,3541140847,79%968,88
LTP 3129,7815839647,98%461,83
E 5091111,1344139345,29%881,06
Waffenträger auf Pz. IV91416,0447438843,04%1076,25
Grille 15101524,0147338040,26%930,80
T-1091128,2345236148,48%936,09
Jagdpanzer E 100101606,4242635545,07%1055,91
Jagdpanther II81099,4042634647,98%1082,33
Maus101651,5559834245,03%1158,96
T54E191146,2343234045,29%861,93
Jagdpanzer IV6374,9625333743,92%467,06
G.W. Tiger91213,8444732949,24%1041,51
Emil II91347,2048332048,44%1135,37
Prototipo Standard B91228,2342331846,23%1000,25
Sturer Emil7678,4033831543,49%763,36
AMX 50 12091194,2244730043,33%942,80
Leichttraktor162,0114729844,30%71,54
G.W. E 100101341,2344628948,79%1106,07
T71 DA7418,9533628841,67%591,87
Emil I81078,0747228547,37%1099,62
AMX 50 1008956,7642028145,20%912,91
T57 Heavy101683,4150527946,24%1127,27
Rheinmetall Panzerwagen10748,6751327945,16%630,23
T698987,5245226747,19%1155,52
Waffenträger auf E 100101896,7242925744,36%1256,49
Panther II8814,6141825448,43%916,32
CS-599950,3646525043,60%685,25
Jagdpanther7637,4036324844,35%704,27
IS-38788,8847424550,61%733,49
Progetto M40 mod. 65101559,8648124139,42%1022,28
TNH T Vz. 5191122,7749823441,88%779,87
VK 45.02 (P) Ausf. A8861,3541623445,30%842,04
53TP Markowskiego8931,6548421551,16%945,58
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.483,7316721244,34%52,01
G.W. Panther7509,9128020943,54%451,78
Ares 8591130,3357319844,95%821,90
50TP Tyszkiewicza91295,2848919554,87%1147,36
IS7763,4042518849,47%941,98
P.43 ter7693,0838418751,87%963,29
P.44 Pantera8853,4841618545,95%885,97
Leo7636,5140018247,25%774,23
Tiger (P)7802,4839718045,00%922,66
E 50 Ausf. M101365,7144517945,25%907,33
Leopard Prototyp A9799,7540217841,01%482,79
45TP Habicha7749,4239517247,09%913,39
AMX M4 mle. 457699,0439616552,12%865,78
Controcarro 1 Mk. 291258,3771216350,92%971,06
60TP Lewandowskiego101485,4655416243,83%906,14
BZ-75101514,0563416246,30%946,11
Kranvagn101618,6552816047,50%1062,23
Pz.Kpfw. 38 (t)399,4114716048,13%164,09
M26 Pershing8519,1840415743,31%417,10
P.43 bis6514,6234415251,97%852,35
40TP Habicha6502,9133115250,66%820,99
BZ-1668960,1755415048,00%971,68
BZ-6891195,5857214949,66%921,93
KV-856490,9033114748,98%723,40
Conqueror91423,4347114747,62%1184,60
LPT-67 Šelma9518,5548214545,52%478,04
HWK 128384,0139214553,10%512,21
Progetto C50 mod. 6691250,4456814450,00%1056,67
AMX M4 mle. 5191103,4460014452,08%849,81
Pz.Kpfw. VII101740,2151914149,65%1208,15
AMX 50 B101496,5862513944,60%943,11
FV38059758,0557913950,36%619,46
Bat.-Châtillon 25 t101509,8567213742,34%978,89
TNH 105/10008808,6044013636,76%670,82
Spähpanzer SP I C7449,9337013650,00%673,80
M-VI-Y91097,5253013442,54%849,25
Leopard 1101494,2767613346,62%1004,70
Object 430U101422,7067713246,21%969,73
CS-63101380,1865013143,51%838,84
Centurion Mk. 7/19813,6647513148,85%578,25
Centurion Mk. I8637,5042913137,40%526,35
AMX 65 t8833,6345613145,04%807,35
Bat.-Châtillon 12 t8434,0943213151,15%584,53
Panhard AML Lynx 6x68326,3142913145,04%344,70
Hummel6383,7025713048,46%415,69
Bat.-Châtillon 155 559902,8751113050,00%794,02
IS-3-II91169,2153513046,92%929,02
Panther7482,5033712944,19%523,86
UDES 038664,6942912744,88%482,13
Strv 103-091046,4849512644,44%724,13
M-III-Y8835,7955112650,00%793,93
IS-M8881,5156412543,20%800,35
T28 Prototype81037,8249612349,59%1086,72
Vz. 64 Blesk8418,8244212038,33%401,04
Super Conqueror101372,5050112045,83%848,66
T216210,6031111549,57%389,31
Ho-Ri 191148,8053911343,36%716,94
SMV CC-678826,4155910842,59%657,03
FV2078584,0453210742,06%470,34
CS-538620,5445410652,83%683,25
IS-7101648,9974710642,45%1065,59
FV4004 Conway91155,8147710642,45%823,29
Object 705A101625,6059910653,77%1229,04
Rinoceronte101437,8247410339,81%847,57
Sturmpanzer II4142,1613610342,72%232,51
Pz.Kpfw. II Luchs461,1117710241,18%17,30
Strv 103B101517,8372210055,00%966,10
T25/27688,074249952,53%849,45
Nashorn6680,343719842,86%1079,08
Panhard EBR 909403,384789845,92%353,40
Škoda T 256433,343389748,45%638,04
Ho-Ri 28666,384889743,30%499,96
VK 30.01 (P)6463,192849744,33%588,08
M10391013,685429734,02%650,57
T110E4101409,784819652,08%854,11
FV217 Badger101763,437789454,26%1130,97
Progetto CC55 mod. 5481252,006159252,17%1408,70
VK 28.016202,352719244,57%327,19
Pz.Kpfw. 35 (t)261,781379141,76%65,07
T9591235,306239146,15%850,38
BZ-587808,626609153,85%955,22
Strv 746440,743359060,00%768,16
WZ-111G FT91500,855518842,05%1024,72
Hotchkiss EBR7244,033558744,83%289,43
M18 Hellcat6447,292818545,88%558,85
VK 16.02 Leopard588,811988439,29%12,16
KV-15461,643678448,81%886,51
AE Phase I 91248,484908446,43%990,43
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4247,982028343,37%451,36
Bat.-Châtillon 25 t AP9723,773978334,94%380,70
ST-I91142,415458343,37%806,13
AMX M4 mle. 54101165,244988241,46%604,08
IS-2-II8932,705628257,32%1133,95
Carro d'assalto P.887686,964378149,38%765,37
T28 Concept 7876,354358155,56%1261,88
T328815,004827939,24%645,62
O-Ho8661,484307940,51%466,45
Caernarvon8794,444517843,59%680,70
SDP 60 Gonkiewicza91136,836057744,16%797,67
Type 4 Heavy91007,116177656,58%833,87
Charioteer8602,834677647,37%444,27
T110E5101733,288277452,70%1185,27
Object 70591528,266297444,59%1313,62
AMX 13 757506,904557360,27%1007,85
CS-447729,244097243,06%867,06
O-Ni7667,044747250,00%756,59
M46 Patton9739,924627233,33%363,09
Challenger7594,584037240,28%544,39
FV227 Conceiver81034,086677244,44%975,01
Pz.Kpfw. 5581102,747027241,67%763,87
ARL 446563,583057146,48%800,32
Vz. 44-17657,074907152,11%704,40
Vz. 55101413,505077035,71%713,23
Grille5280,942017048,57%453,27
T288992,735397047,14%965,71
Crusader 5.5-in. SP7420,403707042,86%364,87
T675403,782586947,83%709,30
M-II-Y7651,805556952,17%731,18
UDES 169790,755366541,54%486,93
Ares 7581009,226436543,08%947,14
FV229 Contender91545,388116549,23%1177,35
SDP 58 Kilana8972,146216443,75%849,43
WZ-111-1G FT81013,146036346,03%888,41
Pawlack Tank6512,033866346,03%634,75
Chrysler K GF 8681,985176250,00%587,02
UDES 14 Alt 58671,116026159,02%742,26
Comet7456,113476137,70%427,83
Churchill I5558,073676053,33%1208,90
T297959,725246046,67%1039,73
KV-26393,722746036,67%375,64
Churchill VII6738,025945848,28%1255,26
ISU-1528872,415895850,00%773,46
SDP 44 Burza6590,743445747,37%821,04
BDR G1 B5226,732375545,45%232,85
T-284101,111325437,04%28,74
T1 Heavy5451,412985446,30%727,07
Škoda T 177596,894985451,85%1133,28
M75172,812155451,85%454,10
Type 586387,774495349,06%553,64
Object 2579997,526735248,08%776,91
Semovente M43 Bassotto6302,843175145,10%256,84
Strv m/425228,141935038,00%323,02
LHMTV8318,864205044,00%310,93
Marder 38T4199,161904953,06%384,02
AMX 50 Foch (155) 101575,815174837,50%904,17
Tortoise9915,255144841,67%489,56
SMV CC-567560,134784738,30%500,59
FV224 Chopper7827,005904738,30%709,23
Controcarro 3 Minotauro101621,466474658,70%1045,20
Conqueror Gun Carriage10744,184154535,56%325,92
KV-37666,324244454,55%735,00
T110E3101193,434904452,27%703,10
Hirschkäfer111469,735764454,55%927,24
AT 158577,674644235,71%314,24
M24E2 Super Chaffee 6486,903614250,00%1244,94
Char Futur 4 91538,195164242,86%1257,87
T-437496,833734040,00%505,27
Bat.-Châtillon 155 5810848,034114045,00%555,79
Taschenratte112162,187964050,00%1168,66
P.435329,262473941,03%618,08
GSR 3301 Setter7273,054603953,85%451,04
Cromwell6383,452783834,21%477,15
1108548,115193745,95%387,39
T-448339,783243743,24%199,10
FV3046342,782103729,73%302,05
T-804218,052293743,24%687,26
FV230 Canopener101704,737073764,86%1251,22
O-I Experimental5315,222553641,67%347,38
43 M. Toldi III 355,031283652,78%180,53
SU-86344,863353551,43%340,54
KV-48506,693853554,29%438,86
Object 277101216,694703540,00%712,72
T71 CMCD7499,594623444,12%800,39
Stitch 81419,387053438,24%1192,53
Ikv 90 Typ B7525,733123351,52%578,17
KV-1S6476,913653369,70%879,11
Ikv 65 Alt II6413,253853259,38%701,89
AT 77419,382953234,38%228,57
Durchbruchswagen 24190,592073250,00%392,78
T-34-856313,523653141,94%359,77
VK 30.01 (H)5446,163273154,84%1023,22
O-I6420,292973138,71%470,48
Cavalier5297,482513141,94%481,08
Object 43091357,944863141,94%1065,41
WZ-111 Alpine Tiger 8966,215042948,28%945,30
S-517339,923912653,85%287,32
T207377,963872548,00%360,05
Black Prince7708,325772540,00%737,83
M127408,363782544,00%293,67
M41 Walker Bulldog8467,124372540,00%510,13
M5 Stuart437,961512454,17%129,50
T-1506470,294682454,17%672,11
Achilles6349,043882450,00%442,54
Škoda T 245320,392312343,48%645,89
M446387,834122360,87%568,39
AT 86372,004172166,67%608,49
ARL V396195,673172152,38%196,94
P26/404244,752622055,00%589,17
AMX 13 105 AM mle. 505208,201202020,00%153,45
FV215b 101036,703662030,00%522,41
T-345213,112481947,37%351,13
TVP VTU Koncept8608,474151947,37%599,50
AMX 12 t6370,843591952,63%861,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C371,741841952,63%194,95
FV4005 Stage II10974,005321952,63%615,82
Object 252U 81226,637311942,11%1018,82
Nergal 8933,375951947,37%758,09
14TP488,061401723,53%30,31
IS-410987,765661758,82%669,08
SDP 57 Gowika7957,257371668,75%1293,27
Valentine AT4336,752091650,00%921,52
AT 25229,691821631,25%266,31
AMX AC mle. 467368,063541637,50%217,31
Versuchspanzer 5791216,387541650,00%866,63
leKpz Borkenkäfer111208,445011637,50%952,81
T1 Cunningham186,271201533,33%271,38
Renault NC-31177,731311546,67%233,48
25TP KSUST II5111,201701540,00%10,63
Sav m/434172,472071533,33%183,48
Type 91 Heavy327,80921533,33%0,00
AMX ELC bis5139,072291546,67%244,52
G.Pz. Mk. VI (e)226,27611553,33%144,38
TOG II* 6607,273141540,00%774,53
Matilda4105,861751450,00%106,93
Sturmpanzer I Bison3137,001471442,86%257,47
Somua SAu 404167,641681457,14%348,65
AMX 105 AM mle. 474226,361511435,71%523,52
SU-122A5193,211891450,00%275,28
Type 95 Ji-Ro6306,383621346,15%291,99
Birch Gun4161,381631353,85%466,26
Object 777 Version II 91248,004651323,08%852,83
Pz.Kpfw. III Ausf. E3132,921811250,00%267,43
ST-II101094,584431241,67%591,75
AS-XX 40 t111522,924811241,67%835,18
TKS z n.k.m. 20 mm 269,361311154,55%246,09
WZ-111 model 1-491062,555341145,45%828,97
SU-14-28462,363871154,55%364,31
S35 CA5333,271611127,27%408,25
Panhard AMD 178B6101,452391136,36%0,00
T803111117,185681136,36%382,85
B.U.G.I.6402,902941050,00%485,98
FV215b (183) 101371,304141040,00%677,68
Leopard 120 Verbessert111247,705651050,00%785,01
VK 168.01 Mauerbrecher 8867,305631040,00%811,29
TS-5 81004,706211040,00%724,59
Somua SM 81502,007371050,00%1782,06
StuG IV 5212,22211955,56%389,23
M10 RBFM 5341,44271922,22%404,37
Chi-Go 7969,22735955,56%1296,69
Ikv 1035173,25326875,00%404,91
Semovente M415233,13163837,50%229,82
AMX 67 Imbattable112130,50723875,00%1406,35
AMR 35 258,3893850,00%115,81
Vickers Medium Mk. I162,1491742,86%87,80
Marder II3120,57187785,71%378,13
AMX 30 B10706,86353728,57%242,20
Concept No. 510834,71540742,86%345,78
Object 432U111366,57446742,86%666,94
Super Hellcat 7711,29393742,86%863,94
STA-18925,50602633,33%966,63
Ikv 723192,33135616,67%319,04
Strv 107-12111197,50619650,00%542,11
Bishop591,1793616,67%0,00
Pz.Kpfw. I212,5085633,33%0,00
Aufklärungspanzer Panther 733,83291666,67%261,00
Panhard EBR 10510766,33317616,67%677,25
T7 Combat Car 246,17127683,33%261,00
BT-7 artillery 323,00144683,33%261,00
M3 Stuart3114,60115540,00%206,28
BZ-79111660,00453540,00%669,52
M-V-Y101588,20398520,00%963,33
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6188,6023050,00%143,00
T-116 3139,20202580,00%563,69
Patton the Tank 91518,20781560,00%1359,49
Fantôme 91773,20794560,00%1892,94
SU-76G FT4166,25203450,00%188,38
NC 70 Błyskawica101467,00525450,00%872,71
T92 HMC10838,50535475,00%654,86
GSOR the TANK 9948,75719475,00%802,38
K-91-PT 9576,50483475,00%456,49
KV-1SA 5301,00463475,00%570,63
M56 Scorpion 7313,75308425,00%141,00
Konštrukta T-34/1007539,67270333,33%483,59
SU-1527276,67285333,33%73,26
Mitsu 1085557,00340366,67%939,20
SU-1018891,67693366,67%927,21
AT-FV230 Breaker111839,67640366,67%1172,13
SU-130PM 8225,67391333,33%0,00
T-29 332,00157366,67%255,11
Strv S1 8402,33359333,33%96,39
WZ-120-1G FT 8564,336663100,00%522,57
WZ-1317436,00441250,00%656,27
Type 2597 Chi-Ha3186,00252250,00%493,42
SU-5465,007920,00%0,00
UDES 15/16102054,50549250,00%1255,97
60G FT5129,504062100,00%261,00
Centurion Action X101397,006212100,00%1030,76
Ho-Ri 3101093,50811250,00%515,18
Loyd Gun Carriage2178,506420,00%949,48
Staghound Mk. III6192,50368250,00%162,41
T-50-2 60,008720,00%0,00
MTLS-1G14 361,50106250,00%105,41
KR-111957,5022120,00%291,01
Renault Otsu10,001010,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2273,002321100,00%1330,01
Type 5 Heavy10706,0041310,00%149,86
LTG7549,0022210,00%889,25
Ares 9010854,0029910,00%300,46
Tiger-Maus 9496,009991100,00%359,82
Windhund 8698,008941100,00%722,98
Pz.Sfl. IC 4474,005871100,00%1349,50
T-45 20,00831100,00%261,00
leKpz M 41 90 mm GF 89,0010210,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 24/11/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 24/11/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 12/05/2017
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/09/2016
Gestopt: 08/05/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/11/2014
Gestopt: 16/11/2014
Rol: Reservist
Toegetreden: 05/11/2019
Gestopt: 21/11/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/10/2019
Gestopt: 03/11/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/08/2014