michalE75

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten56258697645
Gemiddelde tier6,448,338,348,87
Overwinningen2775749,34%466,67%5455,67%32951,01%
Verloren2793849,66%233,33%4344,33%30447,13%
Gelijkstand5631,00%00,00%00,00%121,86%
Gevechten overleefd1383324,59%350,00%3536,08%17827,60%
Tanks vernietigd403340,7230,50820,854270,66
Gedood / dood ratio0,951,001,320,91
Gezien493420,8820,33650,674770,74
Schade toegebracht717,361.104,171.179,871.114,45
Veroveringspunten991861,7610,171421,467071,10
Verdedigingspunten212000,3840,67100,101120,17
Ervaring490,22762,50679,18630,02
WN7901,36960,161038,96835,09
WN8920,011106,901141,80921,69
Totaal
Gevechten56258
Gemiddelde tier6,44
Overwinningen2775749,34%
Verloren2793849,66%
Gelijkstand5631,00%
Gevechten overleefd1383324,59%
Tanks vernietigd403340,72
Gedood / dood ratio0,95
Gezien493420,88
Schade toegebracht717,36
Veroveringspunten991861,76
Verdedigingspunten212000,38
Ervaring490,22
WN7901,36
WN8920,01
Voorbije 24u
Gevechten6
Gemiddelde tier8,33
Overwinningen466,67%
Verloren233,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd350,00%
Tanks vernietigd30,50
Gedood / dood ratio1,00
Gezien20,33
Schade toegebracht1.104,17
Veroveringspunten10,17
Verdedigingspunten40,67
Ervaring762,50
WN7960,16
WN81106,90
Voorbije 7 dagen
Gevechten97
Gemiddelde tier8,34
Overwinningen5455,67%
Verloren4344,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3536,08%
Tanks vernietigd820,85
Gedood / dood ratio1,32
Gezien650,67
Schade toegebracht1.179,87
Veroveringspunten1421,46
Verdedigingspunten100,10
Ervaring679,18
WN71038,96
WN81141,80
Voorbije 30 dagen
Gevechten645
Gemiddelde tier8,87
Overwinningen32951,01%
Verloren30447,13%
Gelijkstand121,86%
Gevechten overleefd17827,60%
Tanks vernietigd4270,66
Gedood / dood ratio0,91
Gezien4770,74
Schade toegebracht1.114,45
Veroveringspunten7071,10
Verdedigingspunten1120,17
Ervaring630,02
WN7835,09
WN8921,69
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten67000
Overwinningen2334,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren4364,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,49%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2029,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd280,4200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien440,6600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.095,400,000,000,00
Veroveringspunten280,4200,0000,0000,00
Verdedigingspunten280,4200,0000,0000,00
Ervaring450,910,000,000,00
Totaal
Gevechten67
Overwinningen2334,33%
Verloren4364,18%
Gelijkstand11,49%
Gevechten overleefd2029,85%
Tanks vernietigd280,42
Gedood / dood ratio0,60
Gezien440,66
Schade toegebracht1.095,40
Veroveringspunten280,42
Verdedigingspunten280,42
Ervaring450,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten75000
Overwinningen3344,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3952,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand34,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1722,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd370,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,640,000,000,00
Gezien881,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht773,290,000,000,00
Veroveringspunten1972,6300,0000,0000,00
Verdedigingspunten100,1300,0000,0000,00
Ervaring593,320,000,000,00
Totaal
Gevechten75
Overwinningen3344,00%
Verloren3952,00%
Gelijkstand34,00%
Gevechten overleefd1722,67%
Tanks vernietigd370,49
Gedood / dood ratio0,64
Gezien881,17
Schade toegebracht773,29
Veroveringspunten1972,63
Verdedigingspunten100,13
Ervaring593,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten46000
Overwinningen2350,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2350,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1123,91%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd230,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,660,000,000,00
Gezien370,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht482,220,000,000,00
Veroveringspunten781,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten641,3900,0000,0000,00
Ervaring454,110,000,000,00
Totaal
Gevechten46
Overwinningen2350,00%
Verloren2350,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1123,91%
Tanks vernietigd230,50
Gedood / dood ratio0,66
Gezien370,80
Schade toegebracht482,22
Veroveringspunten781,70
Verdedigingspunten641,39
Ervaring454,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten118000
Overwinningen4638,98%00,00%00,00%00,00%
Verloren7261,02%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2319,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd410,3500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,430,000,000,00
Gezien930,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht711,810,000,000,00
Veroveringspunten1130,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten250,2100,0000,0000,00
Ervaring422,990,000,000,00
Totaal
Gevechten118
Overwinningen4638,98%
Verloren7261,02%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2319,49%
Tanks vernietigd410,35
Gedood / dood ratio0,43
Gezien930,79
Schade toegebracht711,81
Veroveringspunten1130,96
Verdedigingspunten250,21
Ervaring422,99
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1833000
Overwinningen86447,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren94851,72%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand211,15%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd50227,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7920,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien15400,8400,0000,0000,00
Schade toegebracht742,660,000,000,00
Veroveringspunten33791,8400,0000,0000,00
Verdedigingspunten56183,0600,0000,0000,00
Ervaring600,340,000,000,00
Totaal
Gevechten1833
Overwinningen86447,14%
Verloren94851,72%
Gelijkstand211,15%
Gevechten overleefd50227,39%
Tanks vernietigd7920,43
Gedood / dood ratio0,60
Gezien15400,84
Schade toegebracht742,66
Veroveringspunten33791,84
Verdedigingspunten56183,06
Ervaring600,34
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4483000
Overwinningen219749,01%00,00%00,00%00,00%
Verloren215548,07%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1312,92%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd133829,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd23220,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,740,000,000,00
Gezien38810,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht582,250,000,000,00
Veroveringspunten74361,6600,0000,0000,00
Verdedigingspunten28160,6300,0000,0000,00
Ervaring481,130,000,000,00
Totaal
Gevechten4483
Overwinningen219749,01%
Verloren215548,07%
Gelijkstand1312,92%
Gevechten overleefd133829,85%
Tanks vernietigd23220,52
Gedood / dood ratio0,74
Gezien38810,87
Schade toegebracht582,25
Veroveringspunten74361,66
Verdedigingspunten28160,63
Ervaring481,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten522000
Overwinningen22943,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren28454,41%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand91,72%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16932,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2460,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,700,000,000,00
Gezien3220,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.248,480,000,000,00
Veroveringspunten4600,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten5521,0600,0000,0000,00
Ervaring522,160,000,000,00
Totaal
Gevechten522
Overwinningen22943,87%
Verloren28454,41%
Gelijkstand91,72%
Gevechten overleefd16932,38%
Tanks vernietigd2460,47
Gedood / dood ratio0,70
Gezien3220,62
Schade toegebracht1.248,48
Veroveringspunten4600,88
Verdedigingspunten5521,06
Ervaring522,16
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (364)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-15499,59411292352,21%1099,82
O-I6805,37668229254,45%1397,13
T34 8969,02624212048,58%1025,96
Object 261101418,30667163449,33%1119,48
Pz.Kpfw. II2176,04290156051,54%926,87
Rhm.-Borsig Waffenträger81128,64623153849,67%998,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5395,40332152351,87%1040,40
Cromwell B 6589,76583118152,67%978,88
T3 HMC2235,51334117454,26%1159,19
T-1506614,21536116451,98%1013,77
Bat.-Châtillon 155 58101219,05557111549,24%1015,80
Matilda4386,1542888954,33%1277,65
M18 Hellcat6621,5551583250,84%1000,38
Alecto4291,5226582351,28%797,23
Cruiser Mk. III2153,8622076251,57%700,90
T376416,3651473850,54%1029,29
IS-381120,9768470650,14%1229,42
T1 Cunningham1154,5034264053,91%1025,66
T56 GMC3253,3733760650,83%848,72
FV3046492,2942359350,93%761,63
Type 5 Heavy101904,7978252449,05%1247,51
KV-856548,1245551948,75%796,18
T-463177,7620951753,19%805,14
T-1091265,7571145349,45%1100,46
T404386,1039444953,23%1064,73
TVP T 50/51101024,8456443743,94%557,35
IS7907,3365241650,00%1243,77
Tiger II8788,0755941243,20%686,96
ISU-15281006,6259741149,15%930,82
VK 36.01 (H)6559,5549340754,79%968,93
T110E4101581,3462640644,58%1009,30
SU-85B4343,4325440549,88%855,17
M8A14307,2935538950,64%804,30
Cruiser Mk. IV3147,5520138050,79%436,82
StuG III Ausf. G5345,4632436550,96%714,43
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4321,3431535153,56%884,64
T-34-85M 6663,7559334351,90%1059,81
AT-12165,2115833652,98%614,58
E 100101245,3658332839,02%715,97
T328981,4167331447,77%1022,55
Bat.-Châtillon 155 559963,8849631044,84%809,94
M53/M5591106,0664230247,68%960,43
FV215b (183) 101185,2356129343,34%670,46
FV4005 Stage II101343,5955329243,49%707,28
AMX 13 909662,9859529145,36%756,55
WZ-120-1G FT 81032,2766027748,38%861,81
Pz.Kpfw. 38 (t)3133,5516127446,72%324,19
T-284190,3320027153,14%506,72
Jagdpanzer E 100101457,6356427144,28%849,68
FV4202 8824,2466125246,83%861,01
Valentine AT3277,8725724654,07%1090,05
T3091234,9054724243,39%894,53
Pz.Kpfw. 35 (t)2100,8017224045,83%340,55
Pz.Kpfw. II Luchs490,0316223543,40%82,54
Pz.Kpfw. III Ausf. E396,0315922252,25%259,82
T-54 ltwt.9725,0557022044,55%779,76
T2881045,9859821947,49%1026,40
T499607,6753621642,59%627,93
Conqueror Gun Carriage101187,6956921346,48%904,31
Object 70491494,4966621245,75%1087,59
Bat.-Châtillon 25 t101187,0659121042,86%737,16
T-34-856588,3154420955,98%1157,88
Tiger I7791,7659420848,56%908,85
ARL 446573,8051920854,33%936,76
Matilda IV 5487,3156420755,56%1308,08
IS-4101317,1470220349,26%915,88
Progetto M35 mod. 46 8888,4062220143,28%729,75
AMX Chasseur de chars 8687,1558220144,78%664,22
Type 64 6363,7642219941,71%652,61
Conqueror91235,5164919647,96%972,95
T675411,9443519249,48%824,35
AMX 50 Foch (155) 101537,7261019143,46%933,78
Emil II91152,3568718949,21%930,34
Jagdtiger91347,2755718943,92%938,41
KV-37749,9557818646,24%825,24
AMX M4 mle. 457719,5860618655,38%928,75
Churchill I5280,5531017950,84%445,15
M40/M438955,6862917943,02%894,91
Object 268 Version 4101399,1866817147,37%722,25
Jagdpanther II81106,6662616751,50%1068,78
T28 Prototype81066,0256816251,85%1036,33
Waffenträger auf Pz. IV91140,1453115940,88%691,16
Dicker Max 6598,9251915960,38%1072,48
Škoda T 509975,8960315844,94%609,97
AMX 50 12091034,6251615744,59%696,83
VK 45.02 (P) Ausf. B91236,7868215745,22%1003,68
E 25 7711,8456115747,77%890,93
T57 Heavy Tank101248,7860815646,15%778,52
T-549891,2061815345,10%729,71
T92 HMC101306,3460315047,33%1038,33
Type 4 Heavy91141,0366414948,32%927,00
FV2078779,2846114943,62%738,07
M41 Walker Bulldog8518,5155514843,92%733,31
AMX 50 1008862,9956014540,00%692,39
KV-48871,2661014445,83%838,54
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4118,0018314247,89%260,48
S-517519,6140314045,71%441,03
121101197,7262213847,83%823,72
113101308,0560713237,88%767,92
Marder II3189,6120313054,62%513,68
T26E4 SuperPershing 81004,4371313046,92%1258,43
E 7591005,7759912940,31%702,51
Covenanter4130,8419812851,56%374,18
VK 45.02 (P) Ausf. A8958,5761712846,88%979,60
KV-26621,0256012757,48%1065,26
M2 Medium Tank3150,9522112649,21%494,61
Type 619991,7758812544,80%757,25
M10391179,0368712550,40%1010,99
AMX AC mle. 488845,1953712441,13%698,73
WZ-111 model 1-491129,3165512344,72%834,41
T110E5101223,8063512340,65%752,95
T54E191104,6161412144,63%820,16
T2 Medium Tank298,2814711943,70%291,41
212A9800,2147211742,74%507,24
Pz.Kpfw. III Ausf. J490,0315211538,26%48,85
Bat.-Châtillon 25 t AP9877,7861911551,30%750,30
ST-I91119,2163511444,74%816,26
Maus101573,8177510956,88%1153,42
Lorraine 155 mle. 518840,7543610737,38%724,87
WZ-1209955,8563710646,23%766,67
M10 Wolverine5186,4520710647,17%218,86
AMX 30 B101051,7757810643,40%615,30
Object 430 Version II91232,8473310653,77%1173,28
AMX AC mle. 467568,9846810558,10%702,08
Caernarvon8890,0262510339,81%793,43
AMX 50 B101391,8763510346,60%932,93
SU-76M3216,4919410357,28%682,40
Churchill VII6407,3243110249,02%555,90
Object 268101523,1858410243,14%896,01
T-28E with F-30 4434,1145010143,56%1125,74
SU-1527659,115099753,61%842,96
Cruiser Mk. II3145,802089756,70%571,50
BDR G1 B5286,653679548,42%444,41
Bat.-Châtillon 12 t8489,324859536,84%502,36
Progetto M40 mod. 65101363,006699451,06%765,67
IS-7101041,615699439,36%565,05
M3 Stuart3132,152469257,61%564,72
O-Ho81002,826948952,81%1037,96
T698766,095748947,19%766,98
Super Conqueror101433,866568742,53%821,17
Object 140101136,166298743,68%705,25
AMX 30 1er prototype9981,925748641,86%635,63
Strv 103-091050,255838446,43%628,38
M26 Pershing8924,887168460,71%1208,40
FV4004 Conway91205,996038446,43%899,63
SU-122-5491176,876508251,22%1035,51
Heavy Tank No. VI 6607,005518053,75%976,92
WZ-1328524,425437944,30%617,18
SU-1018939,375937941,77%922,68
SU-14-28889,745117748,05%895,47
VK 30.01 (P)6172,922337748,05%108,23
Charioteer8817,926017754,55%760,36
Grille 15101316,795317736,36%646,08
Konštrukta T-34/1007680,036007557,33%1021,41
T-448720,645757544,00%767,08
Object 263101615,656117546,67%1030,12
M2 Light Tank2157,713297364,38%796,42
T9591047,166137342,47%633,28
T-62A101040,796017349,32%692,44
Tortoise91136,496227354,79%827,57
Type 97 Chi-Ha3189,392607259,72%688,39
Pz.Kpfw. III/IV5193,311797140,85%288,77
Type 3 Chi-Nu5350,903547050,00%832,76
FV215b 101162,535307028,57%607,73
AMX 50 Foch91287,236507042,86%978,84
FV380591143,375956860,29%1171,69
T110E3101555,387196858,82%1069,16
Pz.Kpfw. VII101544,286026737,31%895,37
AT 25310,203216660,61%722,84
Chi-Ni2147,491956555,38%768,16
Type 2597 Chi-Ha3132,951856448,44%348,92
Sturmpanzer II4210,561496443,75%504,67
Strv 103B101303,096056448,44%723,30
AMX 65 t8696,115886446,88%647,27
SU-122-44 7930,636516451,56%1224,95
VK 16.02 Leopard5100,831826341,27%79,30
E 50 Ausf. M101240,496616344,44%828,11
MS-11109,852096235,48%401,96
SU-1006658,755056053,33%1167,03
Cruiser Mk. I299,971186041,67%233,36
A-204134,052215843,10%324,37
WZ-111 model 5A101476,907035846,55%992,33
M5 Stuart488,272095644,64%149,93
Object 4168720,435995646,43%698,34
AT 158854,095795341,51%697,68
Pz.Sfl. IVb4214,941575335,85%437,69
Emil I8944,716785253,85%930,42
T25/27737,085445242,31%981,96
STA-18619,185565149,02%623,22
TVP VTU Koncept8702,866125058,00%846,55
1108821,485975042,00%741,23
Valentine4200,102265048,00%693,84
SU-100M17892,726645056,00%1322,98
BT-2285,141444946,94%262,35
P.43 ter7635,656064955,10%857,79
Black Prince7596,845714948,98%631,12
T1E6 237,92944839,58%0,00
Prototipo Standard B9879,555384738,30%407,55
M374137,791354738,30%178,73
WZ-131G FT6569,513684727,66%726,11
Jagdpanzer IV6461,764114654,35%825,61
T-262121,311974560,00%580,43
P.43 bis6525,524454431,82%730,30
Kranvagn101352,366124436,36%751,98
Sturmpanzer I Bison352,64904450,00%81,06
BT-7 artillery 3207,893464447,73%1023,89
B14150,022794339,53%247,86
T-34-2G FT7619,865174344,19%660,84
Kanonenjagdpanzer 8656,655184344,19%582,29
P.44 Pantera8779,456204252,38%784,04
Lorraine 155 mle. 507676,334164233,33%586,58
Wespe3149,761364148,78%419,33
Leichttraktor193,532184055,00%390,84
M46 Patton91099,356144042,50%816,05
AMX 12 t6434,535733863,16%1106,92
A-447637,535233839,47%743,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C3116,112723844,74%349,38
T-50559,161913745,95%61,43
T1 HMC273,311113650,00%249,82
53TP Markowskiego8673,725713644,44%485,97
STB-1101008,815983644,44%605,63
Waffenträger auf E 100101260,005223540,00%617,42
Type 1 Chi-He4169,501853444,12%365,05
50TP Tyszkiewicza9867,245803441,18%395,47
M127596,214783447,06%632,42
WZ-111-1G FT8927,914873435,29%747,70
M5A1 Stuart4215,393143360,61%783,24
T-437643,454733345,45%857,57
Object 430U101556,977193345,45%991,69
Sexton I 3195,882733345,45%736,83
T297944,475603231,25%1008,20
Pz.Kpfw. II Ausf. G3101,841633234,38%203,36
Challenger7628,724973253,13%687,48
VK 100.01 (P)8972,816593240,63%762,12
SU-855236,811873151,61%369,97
Vickers Medium Mk. II279,031083154,84%261,85
Ikv 90 Typ B7547,654813141,94%589,15
AMX 13 F3 AM6527,974663151,61%692,34
AMX 13 757448,845293145,16%665,20
AMX 38390,651973164,52%374,64
E 509963,526193145,16%634,38
D23135,731763056,67%471,68
IS-27684,375543036,67%675,36
AT 77783,105783046,67%861,39
VK 28.016223,834442951,72%476,14
Vickers Medium Mk. I1107,001752860,71%567,08
60TP Lewandowskiego101412,827902864,29%985,64
Hotchkiss H352140,702622766,67%759,22
T207776,116652751,85%1159,15
Type 586375,004132737,04%473,63
O-Ni7650,504572623,08%530,76
Pz.Sfl. IVc5426,502822646,15%827,01
BT-7383,441422536,00%141,58
AMX 40486,561992548,00%203,81
UDES 038572,765432556,00%478,64
Jagdpanther7610,255252458,33%719,78
Crusader 5.5-in. SP7512,924032450,00%621,58
Marder 38T4176,352052356,52%340,31
M48A5 Patton101281,177582356,52%943,89
Object 430101291,357292343,48%842,42
Panther7532,004732236,36%527,47
Achilles6510,413842236,36%622,80
IS-M8467,144852142,86%238,66
Škoda T 245260,254022065,00%691,35
Leo7783,406222050,00%1121,08
VK 30.02 (M)6430,855762060,00%759,72
Rheinmetall Skorpion G 81038,305672040,00%719,67
M3 Lee4105,951231926,32%97,51
M36 Jackson6195,002951963,16%271,46
S35 CA5548,214811957,89%1263,51
Vickers Mk. E Type B2112,391661844,44%366,54
O-I Experimental5517,893961827,78%742,03
Renault FT AC2182,172281838,89%544,73
Strv m/42-57 Alt A.2 6352,173821838,89%317,07
Crusader5158,882551741,18%176,74
WZ-1317473,065521741,18%654,72
SU-54136,121871717,65%43,07
ARL V396435,123791747,06%610,63
Pz.Kpfw. I282,181791752,94%330,80
T7 Combat Car 2115,061781637,50%530,70
T28 Concept 7746,314931643,75%785,12
P.435234,872911533,33%353,49
Sturer Emil7629,933781533,33%567,17
T71 DA7248,734741540,00%205,00
Object 70591251,277341553,33%984,23
45TP Habicha7612,074861435,71%437,10
T1 Heavy Tank5380,573931442,86%655,59
Renault UE 573121,712091464,29%360,89
Panther II8427,795231435,71%247,75
VK 20.01 (D)4170,572251464,29%545,96
M446725,794761442,86%1040,87
Löwe 81075,505911428,57%975,85
Light Mk. VIC 2112,933011457,14%631,77
Lago4157,772121315,38%249,32
Panzerjäger I2148,151631346,15%426,64
M7 Priest3129,621621361,54%339,36
Universal Carrier 2-pdr2128,151081330,77%318,13
Tiger (P)7996,466991346,15%1370,25
FV217 Badger101031,855551353,85%562,26
MT-256217,153931346,15%420,22
AMX 50 Foch B101374,315261338,46%720,88
Object 25791462,857031338,46%1004,22
M66622,925721250,00%1024,51
Strv 746294,082991225,00%220,77
Vickers Medium Mk. III378,001411250,00%137,79
AMX 13 105 AM mle. 505429,333961250,00%757,51
SU-263201,002451258,33%537,01
Type 4 Chi-To6364,002821136,36%413,15
M75218,183631163,64%719,10
T-345361,804211040,00%892,58
M4A3E8 Sherman6343,702941020,00%353,01
Škoda T 256518,104921060,00%873,56
Type T-345251,803121050,00%496,33
Somua SAu 404186,102541040,00%296,54
Nashorn6497,203421030,00%483,97
T-60272,801501050,00%206,49
Caernarvon Action X 8999,606881050,00%962,54
Object 705A101233,78942977,78%867,75
43 M. Toldi III 3109,33302966,67%571,29
Lorraine 39L AM379,14127728,57%0,00
Bishop5431,86317728,57%847,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. A370,14184728,57%9,21
Spähpanzer SP I C7457,00422742,86%520,70
Type 3 Chi-Nu Kai 5193,29277742,86%244,35
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8689,29457728,57%420,86
ST vz. 394125,33241650,00%244,67
VK 30.01 (H)5280,83348650,00%421,47
60G FT5258,67311650,00%398,45
T21689,17466666,67%264,10
Renault FT116,2054540,00%0,27
Renault FT 75 BS255,6051520,00%38,94
M4 Sherman5374,80398540,00%722,11
Renault NC-31147,201405100,00%261,00
40TP Habicha6981,00729580,00%2072,30
M24 Chaffee5180,40345540,00%331,44
AMX 105 AM mle. 474213,40294560,00%730,49
StuG III Ausf. B473,00233540,00%0,00
Object 277101663,20669540,00%880,26
StuG IV 5119,40243560,00%211,91
Strv m/425409,50311425,00%1014,78
P26/404313,755054100,00%1044,50
D12117,75153450,00%489,24
Type 97 Te-Ke 250,50209450,00%104,31
Archer5605,75560475,00%1721,16
AMX ELC bis5109,50390475,00%318,40
LTP 356,50131425,00%0,00
Ikv 65 Alt II6373,6725230,00%386,76
59-16640,33339333,33%0,00
Fiat 3000187,50292250,00%362,13
Renault Otsu172,5012720,00%212,05
Sav m/434477,5038020,00%1591,27
Type 95 Heavy4157,5016920,00%273,74
T-45 2134,50210250,00%552,03
T2 Light Tank 215,5013420,00%0,00
Tetrarch 222,503220,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2134,50265250,00%592,98
Strv fm/21141,005610,00%0,00
Strv m/40L3174,0025510,00%516,23
Type 95 Ha-Go247,001271100,00%261,00
Durchbruchswagen 2434,009810,00%0,00
LTTB80,0011110,00%0,00
MKA 295,003301100,00%429,36
T-29 378,0023310,00%36,82
Valentine II 447,0013410,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/07/2018
Gestopt: 16/12/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/06/2018
Gestopt: 11/07/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 22/08/2015
Gestopt: 04/06/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 12/04/2015
Gestopt: 10/08/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/03/2015
Gestopt: 10/04/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/12/2014
Gestopt: 23/03/2015
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 30/05/2014
Gestopt: 04/12/2014
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close