mircea44410

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/07/2018

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5330710107324
Gemiddelde tier8,1310,009,829,76
Overwinningen2500546,91%440,00%5450,47%16149,69%
Verloren2774852,05%550,00%5248,60%16250,00%
Gelijkstand5541,04%110,00%10,93%10,31%
Gevechten overleefd1109320,81%220,00%2321,50%7824,07%
Tanks vernietigd327470,6180,80770,722280,70
Gedood / dood ratio0,781,000,920,93
Gezien479550,9080,80850,792130,66
Schade toegebracht1.018,521.549,701.660,041.611,98
Veroveringspunten607911,14868,601541,442340,72
Verdedigingspunten174400,3300,0000,00890,27
Ervaring507,35620,30655,16571,18
WN7807,86749,51914,45898,19
WN8962,801010,591259,251238,92
Totaal
Gevechten53307
Gemiddelde tier8,13
Overwinningen2500546,91%
Verloren2774852,05%
Gelijkstand5541,04%
Gevechten overleefd1109320,81%
Tanks vernietigd327470,61
Gedood / dood ratio0,78
Gezien479550,90
Schade toegebracht1.018,52
Veroveringspunten607911,14
Verdedigingspunten174400,33
Ervaring507,35
WN7807,86
WN8962,80
Voorbije 24u
Gevechten10
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen440,00%
Verloren550,00%
Gelijkstand110,00%
Gevechten overleefd220,00%
Tanks vernietigd80,80
Gedood / dood ratio1,00
Gezien80,80
Schade toegebracht1.549,70
Veroveringspunten868,60
Verdedigingspunten00,00
Ervaring620,30
WN7749,51
WN81010,59
Voorbije 7 dagen
Gevechten107
Gemiddelde tier9,82
Overwinningen5450,47%
Verloren5248,60%
Gelijkstand10,93%
Gevechten overleefd2321,50%
Tanks vernietigd770,72
Gedood / dood ratio0,92
Gezien850,79
Schade toegebracht1.660,04
Veroveringspunten1541,44
Verdedigingspunten00,00
Ervaring655,16
WN7914,45
WN81259,25
Voorbije 30 dagen
Gevechten324
Gemiddelde tier9,76
Overwinningen16149,69%
Verloren16250,00%
Gelijkstand10,31%
Gevechten overleefd7824,07%
Tanks vernietigd2280,70
Gedood / dood ratio0,93
Gezien2130,66
Schade toegebracht1.611,98
Veroveringspunten2340,72
Verdedigingspunten890,27
Ervaring571,18
WN7898,19
WN81238,92
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23000
Overwinningen939,13%00,00%00,00%00,00%
Verloren1147,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand313,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd730,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd130,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,810,000,000,00
Gezien170,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.135,610,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten40,1700,0000,0000,00
Ervaring658,220,000,000,00
Totaal
Gevechten23
Overwinningen939,13%
Verloren1147,83%
Gelijkstand313,04%
Gevechten overleefd730,43%
Tanks vernietigd130,57
Gedood / dood ratio0,81
Gezien170,74
Schade toegebracht1.135,61
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten40,17
Ervaring658,22
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien42,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht61,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring68,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien42,00
Schade toegebracht61,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring68,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1632000
Overwinningen84251,59%00,00%00,00%00,00%
Verloren79048,41%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd61737,81%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd12520,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,230,000,000,00
Gezien12510,7700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.246,150,000,000,00
Veroveringspunten38462,3600,0000,0000,00
Verdedigingspunten65604,0200,0000,0000,00
Ervaring627,760,000,000,00
Totaal
Gevechten1632
Overwinningen84251,59%
Verloren79048,41%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd61737,81%
Tanks vernietigd12520,77
Gedood / dood ratio1,23
Gezien12510,77
Schade toegebracht1.246,15
Veroveringspunten38462,36
Verdedigingspunten65604,02
Ervaring627,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten615000
Overwinningen29247,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren25641,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand6710,89%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd26142,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3620,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,020,000,000,00
Gezien4860,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht591,400,000,000,00
Veroveringspunten6491,0600,0000,0000,00
Verdedigingspunten4610,7500,0000,0000,00
Ervaring350,180,000,000,00
Totaal
Gevechten615
Overwinningen29247,48%
Verloren25641,63%
Gelijkstand6710,89%
Gevechten overleefd26142,44%
Tanks vernietigd3620,59
Gedood / dood ratio1,02
Gezien4860,79
Schade toegebracht591,40
Veroveringspunten6491,06
Verdedigingspunten4610,75
Ervaring350,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (215)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
IS-381027,93463286547,36%1055,99
T-54 first prototype 8940,27670221549,75%1151,67
T-1091341,05559170747,57%1231,56
Progetto M40 mod. 65101579,19585130145,20%1068,98
T1 Heavy Tank5530,11392127453,14%1141,54
121B 101304,57581126643,68%853,50
Leopard 1101255,11569123044,47%763,27
Indien-Panzer8789,97395112344,97%826,96
IS7692,82348112045,54%766,27
Leopard Prototyp A91236,87634105348,62%993,71
T-34-85M 6712,28509101350,64%1086,58
TVP T 50/51101342,79555100143,56%857,43
STB-1101420,6258392345,40%966,55
Strv 103B101561,0555390649,12%996,44
IS-7101662,9467290148,39%1303,52
T-5491168,1167981049,01%1071,88
Rinoceronte101667,7559080344,46%1102,06
T25 Pilot Number 1 8842,4263079747,18%969,89
T376409,7440379147,16%971,19
Dicker Max 6606,5942076848,57%954,71
Kunze Panzer 91383,8654273046,85%1160,29
UDES 15/16101445,2958871748,12%1004,34
Škoda T 40 6601,3246571348,53%1028,06
M10391237,6549069250,29%1096,26
Type 4 Chi-To6403,6128568947,31%580,04
T110E5101481,3266067546,37%1055,69
Object 277101703,9362967045,82%1217,10
ShPTK-TVP 100 81095,7851367046,27%1023,42
M36 Jackson6632,8333765950,23%1008,14
Object 140101281,2861265342,42%868,91
Kranvagn101507,7559863241,14%913,53
E 7591389,6861858847,96%1189,62
Type 5 Chi-Ri7568,7634558746,85%694,91
T-34-856368,7226954550,28%546,71
Object 705A101695,3670853749,53%1229,80
Char Futur 4 91385,9357853345,40%1013,34
M41 Walker Bulldog8476,7438552744,02%643,22
T57 Heavy Tank101565,5959347039,36%956,64
VK 30.02 (D)7563,9036443043,49%635,15
Cruiser Mk. III3163,6017741752,52%748,12
T-448865,6265940348,64%1056,35
CS-63101473,4457839446,95%974,15
T297875,0843839250,51%993,40
Strv 103-091340,4257037041,62%954,45
VK 30.01 (D)6412,4229836149,86%628,00
T-62A101270,8857935844,69%867,56
FV215b 101360,9762133048,48%943,43
T328988,1743832545,54%1004,94
O-I6734,9841432350,46%1242,19
60TP Lewandowskiego101773,1967832047,81%1180,59
M48A5 Patton101420,6055030240,73%888,18
G.W. Tiger91107,7753928949,48%958,37
T499656,3853828444,01%728,10
UDES 038801,0043727841,01%591,18
Super Conqueror101429,3660926942,01%882,24
Škoda T 245337,4226926649,25%809,44
M4A3E8 Sherman6466,1431725548,24%764,31
Škoda T 5091211,0264225544,31%915,60
113 Beijing Opera 101419,1858725447,24%967,85
M4A1 Sherman5369,7026825046,00%810,40
Panzer 58 Mutz 8823,9047424043,33%851,93
AE Phase I 91429,6357223548,51%1199,89
E 100101369,5257923041,74%846,42
Type 3 Chi-Nu5315,2322822646,02%700,73
T-345178,1217522345,29%252,19
M53/M559841,4046022147,51%637,25
Leo7734,4848921749,31%1060,75
XM551 Sheridan10747,0850620943,54%598,30
AMX M4 mle. 49 Liberté 8971,1869820151,24%1055,99
G.W. E 100101022,0446519748,22%695,26
Grille 15101634,5948419046,32%1017,15
KV-137327,2728518744,39%283,18
Churchill I5238,2921718549,73%311,89
Pz.Kpfw. III/IV5214,0317718439,13%314,43
E 50 Ausf. M101428,2556818141,99%929,15
Centurion Action X101398,1053917746,33%982,23
T54E191338,7867317742,94%1160,18
Ikv 90 Typ B7624,1842016447,56%725,92
M46 Patton91086,3562016454,88%972,96
Emil I8915,1151016243,21%815,12
M40/M438903,5146315843,04%788,61
T207450,3834615450,65%502,75
M66398,7827915342,48%415,01
TVP VTU Koncept8727,1560114946,31%771,80
CS-538767,2557213941,73%824,22
G.W. Tiger (P)8976,8866413850,72%1084,03
Object 430U101366,9757813844,20%856,67
Object 25791386,9473413351,88%1284,04
Tiger II8963,2869813157,25%1061,06
T698832,5961513043,08%856,12
AMX 50 B101515,2156112841,41%934,35
T-804107,0015412745,67%194,95
Type 1 Chi-He4192,2120412645,24%413,37
Type 619991,5457712640,48%703,10
M26 Pershing8803,0845312553,60%952,01
T71 DA7553,9746412441,94%924,64
G.W. Panther7842,0362612052,50%967,77
Matilda4128,6615311845,76%129,17
AMX 30 B101261,5959111355,75%933,76
Konštrukta T-34/1007678,7657711246,43%940,63
UDES 14 Alt 581010,8766511249,11%1139,98
AMX M4 mle. 54101431,7961311245,54%856,68
Object 283 91130,2952011042,73%980,86
T-437735,8864410348,54%1162,20
M446669,2549810356,31%1092,56
Strv 746512,603579748,45%773,36
STA-18708,205239739,18%647,56
CS-5991108,005829745,36%850,08
M2 Medium Tank3137,671469634,38%273,64
Object 70591337,927539251,09%1147,09
Object 43091376,718069057,78%1217,99
M3 Lee4272,732358957,30%993,19
M24 Chaffee5240,152698848,86%645,70
T110E3101142,135338740,23%531,95
P.44 Pantera8839,925588648,84%874,39
Progetto CC55 mod. 5481198,277248656,98%1302,23
Centurion Mk. 7/191130,806038343,37%887,14
Vz. 55101682,985578237,80%998,26
UDES 169972,315507843,59%691,77
Strv 81 8794,744577846,15%855,68
Tiger I7861,386617754,55%1058,82
45TP Habicha7857,734797759,74%1174,19
53TP Markowskiego8852,934817244,44%784,89
Ikv 65 Alt II6523,254357244,44%777,55
Progetto C50 mod. 6691499,357767149,30%1359,52
O-I Experimental5547,823447153,52%1009,70
Vickers Medium Mk. III374,461256857,35%170,12
Škoda T 256466,524626740,30%644,26
P.43 ter7594,854986747,76%699,07
Type 97 Chi-Ha3155,921616648,48%372,89
Leichttraktor166,82906637,88%53,47
Hummel6629,055826459,38%919,71
Carro d'assalto P.887913,356986056,67%1191,96
VK 36.01 (H)6684,975175947,46%1080,56
T110E4101564,176155843,10%1021,35
Cruiser Mk. IV473,151325545,45%47,70
T28 Concept 7679,484925448,15%821,17
Covenanter5143,982125347,17%357,58
40TP Habicha6529,063195244,23%856,29
T309957,314045119,61%525,86
Pz.Sfl. IVb4111,181525040,00%81,08
Grille5412,224114948,98%758,87
ST vz. 394169,532024548,89%402,70
T-70377,611124438,64%21,85
VK 30.01 (H)5416,813624360,47%798,03
Churchill VII6231,431764230,95%106,23
LTP 3133,881444141,46%394,69
Strv m/425349,084604067,50%1018,03
Pz.Kpfw. II Luchs4146,491873938,46%247,73
Pz.Kpfw. II Ausf. G335,21993826,32%0,00
VK 20.01 (D)4117,461683751,35%209,55
Conqueror91091,714273528,57%696,98
T-45 2141,032183557,14%635,86
K-91101230,684783441,18%709,89
Emil II91207,334943342,42%855,63
Ikv 1035213,302883336,36%250,70
IS-M8859,216463351,52%867,12
Super Hellcat 7539,703203339,39%500,98
Vickers Medium Mk. I131,81673141,94%9,66
Type 95 Heavy4268,452233141,94%698,32
Cobra 91397,484632934,48%892,27
M5 Stuart4106,851992755,56%345,68
P.43 bis6587,694432642,31%928,81
Prototipo Standard B9853,006182650,00%572,00
TOG II* 6464,693012653,85%655,67
BT-7 artillery 3155,961702661,54%515,15
Lago4227,483102343,48%532,26
Durchbruchswagen 24206,182252245,45%411,72
Chi-Ni289,051522060,00%357,38
50TP Tyszkiewicza91207,795741931,58%750,44
K-91-PT 91345,584571942,11%966,29
Object 4168418,472671729,41%195,60
LT vz. 38381,471581553,33%192,11
T92 HMC10552,214861457,14%395,61
Pz.Kpfw. I229,93971442,86%41,09
Sav m/434274,313591346,15%592,20
T-60252,001131241,67%0,52
StuG IV 5352,253441250,00%772,02
M3 Stuart3112,001711050,00%295,83
Vickers Medium Mk. II2102,78115955,56%388,60
Pz.Kpfw. II257,89134944,44%33,50
AC 1 Sentinel 4172,78395966,67%601,38
MS-1115,0094862,50%190,38
M2 Light Tank296,57177757,14%299,21
T1 Cunningham10,0060666,67%219,71
Ikv 72381,33157650,00%100,37
M127502,00275650,00%455,04
Patton the Tank 9773,17511633,33%437,49
Light Mk. VIC 214,50106633,33%0,00
Strv m/40L355,00167540,00%3,42
Type 89 I-Go/Chi-Ro2131,20132540,00%358,58
T7 Combat Car 251,80115540,00%14,00
43 M. Toldi III 3142,60250540,00%482,48
T1 HMC277,50147475,00%424,61
Type 91 Heavy3143,2598425,00%208,92
T-50-2 6211,75173425,00%236,35
T-29 3250,50315425,00%718,74
Renault Otsu141,00125333,33%0,00
T2 Medium Tank265,67107366,67%293,59
LT vz. 352163,00231250,00%713,89
Pz.Kpfw. 35 (t)281,50109250,00%249,81
Universal Carrier 2-pdr256,50103250,00%79,88
L-60 270,003462100,00%348,79
Kolohousenka1158,002731100,00%886,57
Strv fm/211118,0016410,00%427,57
Fiat 3000160,008010,00%28,24
Type 97 Te-Ke 2255,0015510,00%1156,09
Cruiser Mk. I187,001731100,00%420,41
Wespe30,001910,00%0,00
AMR 35 281,008110,00%77,66
Kanonenjagdpanzer 105 8379,005251100,00%338,58
M16/43 Sahariano 3930,0073810,00%3027,25
Panther/M10 7392,005461100,00%533,93
Pz.Kpfw. II Ausf. D 234,006710,00%0,00
M10 RBFM 5364,0013710,00%395,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/07/2018
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 23/01/2018
Gestopt: 30/06/2018
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 15/02/2016
Gestopt: 19/01/2018