moimoi12_FIN

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/11/2018

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1774410196466
Gemiddelde tier7,588,808,468,40
Overwinningen1070060,30%550,00%12764,80%31467,38%
Verloren691838,99%550,00%6734,18%14731,55%
Gelijkstand1260,71%00,00%21,02%51,07%
Gevechten overleefd692939,05%330,00%8442,86%20343,56%
Tanks vernietigd271271,53202,003691,888501,82
Gedood / dood ratio2,512,863,293,23
Gezien263931,49151,504062,077791,67
Schade toegebracht1.897,182.753,202.404,622.556,44
Veroveringspunten48720,2700,00160,08280,06
Verdedigingspunten260811,4700,00400,203810,82
Ervaring843,711.014,301.036,171.090,31
WN72022,962049,932202,492264,46
WN83247,213530,304036,933855,60
Totaal
Gevechten17744
Gemiddelde tier7,58
Overwinningen1070060,30%
Verloren691838,99%
Gelijkstand1260,71%
Gevechten overleefd692939,05%
Tanks vernietigd271271,53
Gedood / dood ratio2,51
Gezien263931,49
Schade toegebracht1.897,18
Veroveringspunten48720,27
Verdedigingspunten260811,47
Ervaring843,71
WN72022,96
WN83247,21
Voorbije 24u
Gevechten10
Gemiddelde tier8,80
Overwinningen550,00%
Verloren550,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd330,00%
Tanks vernietigd202,00
Gedood / dood ratio2,86
Gezien151,50
Schade toegebracht2.753,20
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.014,30
WN72049,93
WN83530,30
Voorbije 7 dagen
Gevechten196
Gemiddelde tier8,46
Overwinningen12764,80%
Verloren6734,18%
Gelijkstand21,02%
Gevechten overleefd8442,86%
Tanks vernietigd3691,88
Gedood / dood ratio3,29
Gezien4062,07
Schade toegebracht2.404,62
Veroveringspunten160,08
Verdedigingspunten400,20
Ervaring1.036,17
WN72202,49
WN84036,93
Voorbije 30 dagen
Gevechten466
Gemiddelde tier8,40
Overwinningen31467,38%
Verloren14731,55%
Gelijkstand51,07%
Gevechten overleefd20343,56%
Tanks vernietigd8501,82
Gedood / dood ratio3,23
Gezien7791,67
Schade toegebracht2.556,44
Veroveringspunten280,06
Verdedigingspunten3810,82
Ervaring1.090,31
WN72264,46
WN83855,60
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen3100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd133,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht945,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten5317,6700,0000,0000,00
Ervaring1.240,330,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen3100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd10,33
Gedood / dood ratio0,50
Gezien00,00
Schade toegebracht945,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten5317,67
Ervaring1.240,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien33,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.346,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring160,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien33,00
Schade toegebracht1.346,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring160,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten53000
Overwinningen3362,26%00,00%00,00%00,00%
Verloren2037,74%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3056,60%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd450,8500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,960,000,000,00
Gezien921,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.234,740,000,000,00
Veroveringspunten1322,4900,0000,0000,00
Verdedigingspunten3857,2600,0000,0000,00
Ervaring650,230,000,000,00
Totaal
Gevechten53
Overwinningen3362,26%
Verloren2037,74%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3056,60%
Tanks vernietigd450,85
Gedood / dood ratio1,96
Gezien921,74
Schade toegebracht1.234,74
Veroveringspunten1322,49
Verdedigingspunten3857,26
Ervaring650,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten41000
Overwinningen1946,34%00,00%00,00%00,00%
Verloren1946,34%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand37,32%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1639,02%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd320,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,280,000,000,00
Gezien380,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.737,100,000,000,00
Veroveringspunten521,2700,0000,0000,00
Verdedigingspunten741,8000,0000,0000,00
Ervaring775,050,000,000,00
Totaal
Gevechten41
Overwinningen1946,34%
Verloren1946,34%
Gelijkstand37,32%
Gevechten overleefd1639,02%
Tanks vernietigd320,78
Gedood / dood ratio1,28
Gezien380,93
Schade toegebracht1.737,10
Veroveringspunten521,27
Verdedigingspunten741,80
Ervaring775,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen466,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren116,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand116,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd116,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien50,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.529,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring864,170,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen466,67%
Verloren116,67%
Gelijkstand116,67%
Gevechten overleefd116,67%
Tanks vernietigd30,50
Gedood / dood ratio0,60
Gezien50,83
Schade toegebracht1.529,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring864,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (143)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
LTTB81127,80679110456,70%2677,29
AMX Chasseur de chars 81814,4587886157,84%3293,38
FV4202 82162,69126480867,08%3936,64
Object 140103529,25111680760,22%4050,09
STB-1102980,1986880358,90%3183,23
Pz.Kpfw. II Luchs4507,2850262564,96%2660,14
Strv 103B103538,6697758359,69%3323,51
T-54 ltwt.91766,1394056559,47%3585,39
STA-181346,8558355152,09%2108,17
FV3046665,9838552555,24%1318,32
T25 Pilot Number 1 81763,80110346863,68%3017,68
Type 6192022,0061743451,15%2368,56
Centurion Action X103492,19105542560,24%4050,38
Spähpanzer Ru 25192165,46104741258,50%4849,73
Object 430U103997,64119040966,75%4100,42
Super Conqueror103685,84113036567,40%3668,83
Strv 103-092464,5170130259,60%2479,27
T-345720,9947628756,79%2808,25
Škoda T 40 61130,3375428161,57%2887,87
T 55A 93549,13133224868,15%5259,07
SU-130PM 82420,58107023565,53%2915,89
Centurion Mk. 7/192761,9183122860,96%3762,68
T92 81631,56113420662,14%4287,96
BT-7 artillery 3297,6136020453,92%1684,52
Type 5 Chi-Ri71128,4054818755,08%2144,95
Conqueror93468,62130017770,62%4885,83
M18 Hellcat6959,5244217045,29%1925,46
KV-8561007,0455516753,89%2046,90
M41 HMC5758,2061216663,86%1487,56
Object 43093021,82121416061,88%3441,03
MT-256468,6337815846,84%1396,31
T2 Light Tank 2433,5882215678,85%3879,63
UDES 0382021,7175915058,67%2838,51
T-5492589,67110615059,33%3746,35
TVP T 50/51103665,35107213863,77%3892,43
Škoda T 5093412,13124213662,50%4477,07
Panther/M10 71811,39110713664,71%4229,32
AMX 13 9092460,13116613067,69%5745,05
Cruiser Mk. III2282,8933712360,98%1819,55
Type 4 Chi-To6950,6165912060,00%2435,35
Centurion Mk. I82006,38113411564,35%3758,55
T-100 LT102542,0288711056,36%4196,70
Type 3 Chi-Nu5577,8038910556,19%2080,25
Ikv 90 Typ B71376,285999966,67%2603,15
KV-15621,734628958,43%1607,22
Type 64 61420,0210818853,41%5863,85
T-4482408,2213378675,58%4891,49
Ikv 65 Alt II61151,865518560,00%2777,79
AMX 13 105102854,2210468565,88%3777,71
Caernarvon82430,5011878460,71%3832,11
Bat.-Châtillon 12 t81878,9012338166,67%5213,60
AMX 13 7571907,2911768062,50%6620,63
Spähpanzer SP I C71584,1011878071,25%4332,97
Bishop5539,443967861,54%1472,21
T-50-2 61231,7010707675,00%4732,40
Matilda4574,704117462,16%2454,02
Comet71388,4110557462,16%2996,94
TVP VTU Koncept81866,3810457358,90%3252,29
Churchill I5561,244786761,19%1421,70
Rheinmetall Skorpion G 82307,0010546764,18%2919,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4427,683336653,03%1277,50
T3 HMC2333,823806157,38%2009,20
Black Prince71332,089826068,33%2216,72
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5604,973736041,67%1756,33
Konštrukta T-34/10071698,7610405862,07%3546,02
T675681,213805844,83%1746,41
Type 1 Chi-He4376,403035552,73%1515,63
Challenger71920,6911655276,92%3700,24
Charioteer82179,1610045174,51%3022,36
M4A1 Revalorisé 82244,7611304658,70%3626,67
BT-22139,111894454,55%705,85
Cromwell61080,609684365,12%2921,46
T1 Cunningham1202,953244264,29%1559,80
Pz.Kpfw. II2356,054574266,67%2924,74
VK 28.016868,388914252,38%2893,15
Škoda T 2561500,2711284163,41%4110,75
AMX ELC bis51006,958494067,50%4723,24
Panhard AMD 178B61277,6910243966,67%4677,68
BT-73201,742623860,53%1140,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4325,502843857,89%1051,08
T-127 3345,274013756,76%1645,64
Ikv 1035789,195893669,44%2917,98
Panzerjäger I2203,612293661,11%883,75
T-284380,543823562,86%1629,14
ARL V3961014,556313348,48%1996,37
VK 16.02 Leopard5579,315992965,52%2500,27
Somua SM 82173,5911382955,17%2663,59
A-204214,612572846,43%827,82
Churchill VII61343,579362853,57%2977,37
M5 Stuart4232,072692835,71%867,82
AMX 12 t61344,759472860,71%6158,61
Archer5994,828282875,00%3473,16
M2 Light Tank2306,223712737,04%1946,29
Type 97 Chi-Ha3348,742812744,44%1501,59
Achilles61263,548102661,54%2884,16
Löwe 81770,9211862676,92%2440,14
T28 Concept 71534,739472657,69%3058,76
LT-432 82037,6812002556,00%5198,30
Crusader5825,788412378,26%3348,49
Vickers Medium Mk. III3270,482272147,62%1097,05
Škoda T 245997,399501872,22%4221,12
Covenanter4566,836801866,67%3286,21
Marder II3243,001801838,89%577,09
BDR G1 B51167,449991883,33%3115,72
AMX M4 mle. 4571308,537991747,06%1778,94
Somua SAu 404400,565031662,50%1462,39
T-463217,132641573,33%1149,07
M24 Chaffee5462,363831457,14%1660,56
S35 CA51141,438761464,29%3374,33
M446751,505581442,86%1042,18
Lago4397,383301353,85%1608,34
M3 Stuart3175,171971241,67%646,20
ARL 4461324,589441258,33%3270,28
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3326,912681136,36%1347,94
T82 HMC4358,274981172,73%1461,11
StuG IV 5798,275421145,45%2230,72
Universal Carrier 2-pdr2176,201921070,00%862,87
Valentine4906,44867966,67%7069,90
M8A14558,75677875,00%2222,11
T1 HMC269,86138771,43%383,86
T-262265,14260757,14%1565,25
T26E3 Eagle 7 71357,14860742,86%1933,53
Vickers Medium Mk. II2134,40195580,00%729,81
Strv m/40L3407,60420560,00%2027,73
ST vz. 394729,40954580,00%4494,71
Type 5 Ke-Ho4330,40282520,00%1072,93
T-29 3299,504594100,00%1449,64
MTLS-1G14 3505,50665475,00%3044,37
LTP 3361,0023140,00%2035,17
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2177,00438475,00%1200,71
Strv m/382278,33322333,33%1818,62
Sturmpanzer I Bison3157,33105366,67%517,65
Valentine II 4141,67393366,67%487,16
M5A1 Stuart41482,5017692100,00%17612,26
Vickers Medium Mk. I1219,002731100,00%1499,44
Chi-Ni2610,0012731100,00%6656,70
Pvlvv fm/422274,004741100,00%1721,79
Ikv 723177,002451100,00%634,88
Leichttraktor1188,0019310,00%1111,51
Type 97 Te-Ke 299,002271100,00%583,79
Sav m/434473,0032310,00%1550,51
MS-11156,0013310,00%764,50
Pz.Kpfw. I Ausf. C3396,004741100,00%2987,29

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/11/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 07/09/2018
Gestopt: 25/10/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 01/05/2018
Gestopt: 31/08/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/12/2017
Gestopt: 29/04/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/02/2017
Gestopt: 03/05/2017
Rol: Commandant
Toegetreden: 31/07/2014
Gestopt: 20/02/2017
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close