ms262

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/11/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten996030102507
Gemiddelde tier8,770,009,439,50
Overwinningen5114651,35%00,00%5654,90%26051,28%
Verloren4722647,41%00,00%4544,12%24347,93%
Gelijkstand12311,24%00,00%10,98%40,79%
Gevechten overleefd2697227,08%00,00%3029,41%13727,02%
Tanks vernietigd941100,9400,00850,834050,80
Gedood / dood ratio1,300,001,181,09
Gezien1234791,2400,001771,747741,53
Schade toegebracht1.502,970,001.539,911.606,59
Veroveringspunten582310,5800,001671,642830,56
Verdedigingspunten262310,2600,0000,0010,00
Ervaring742,800,00789,34800,05
WN71176,320,001156,551072,99
WN81611,740,001621,311576,59
Totaal
Gevechten99603
Gemiddelde tier8,77
Overwinningen5114651,35%
Verloren4722647,41%
Gelijkstand12311,24%
Gevechten overleefd2697227,08%
Tanks vernietigd941100,94
Gedood / dood ratio1,30
Gezien1234791,24
Schade toegebracht1.502,97
Veroveringspunten582310,58
Verdedigingspunten262310,26
Ervaring742,80
WN71176,32
WN81611,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten102
Gemiddelde tier9,43
Overwinningen5654,90%
Verloren4544,12%
Gelijkstand10,98%
Gevechten overleefd3029,41%
Tanks vernietigd850,83
Gedood / dood ratio1,18
Gezien1771,74
Schade toegebracht1.539,91
Veroveringspunten1671,64
Verdedigingspunten00,00
Ervaring789,34
WN71156,55
WN81621,31
Voorbije 30 dagen
Gevechten507
Gemiddelde tier9,50
Overwinningen26051,28%
Verloren24347,93%
Gelijkstand40,79%
Gevechten overleefd13727,02%
Tanks vernietigd4050,80
Gedood / dood ratio1,09
Gezien7741,53
Schade toegebracht1.606,59
Veroveringspunten2830,56
Verdedigingspunten10,00
Ervaring800,05
WN71072,99
WN81576,59
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten585000
Overwinningen26044,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren30451,97%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand213,59%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd18731,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3720,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien3530,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.700,710,000,000,00
Veroveringspunten4640,7900,0000,0000,00
Verdedigingspunten6011,0300,0000,0000,00
Ervaring701,480,000,000,00
Totaal
Gevechten585
Overwinningen26044,44%
Verloren30451,97%
Gelijkstand213,59%
Gevechten overleefd18731,97%
Tanks vernietigd3720,64
Gedood / dood ratio0,93
Gezien3530,60
Schade toegebracht1.700,71
Veroveringspunten4640,79
Verdedigingspunten6011,03
Ervaring701,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten240000
Overwinningen10845,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren11849,17%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand145,83%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd9037,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1630,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien1480,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.285,300,000,000,00
Veroveringspunten2741,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten4681,9500,0000,0000,00
Ervaring640,400,000,000,00
Totaal
Gevechten240
Overwinningen10845,00%
Verloren11849,17%
Gelijkstand145,83%
Gevechten overleefd9037,50%
Tanks vernietigd1630,68
Gedood / dood ratio1,09
Gezien1480,62
Schade toegebracht1.285,30
Veroveringspunten2741,14
Verdedigingspunten4681,95
Ervaring640,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten96000
Overwinningen4748,96%00,00%00,00%00,00%
Verloren4748,96%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4344,79%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd710,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,340,000,000,00
Gezien640,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht823,060,000,000,00
Veroveringspunten670,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten3203,3300,0000,0000,00
Ervaring543,060,000,000,00
Totaal
Gevechten96
Overwinningen4748,96%
Verloren4748,96%
Gelijkstand22,08%
Gevechten overleefd4344,79%
Tanks vernietigd710,74
Gedood / dood ratio1,34
Gezien640,67
Schade toegebracht823,06
Veroveringspunten670,70
Verdedigingspunten3203,33
Ervaring543,06
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten73000
Overwinningen3446,58%00,00%00,00%00,00%
Verloren3953,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2939,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd490,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,110,000,000,00
Gezien520,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.221,710,000,000,00
Veroveringspunten2533,4700,0000,0000,00
Verdedigingspunten2643,6200,0000,0000,00
Ervaring757,490,000,000,00
Totaal
Gevechten73
Overwinningen3446,58%
Verloren3953,42%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2939,73%
Tanks vernietigd490,67
Gedood / dood ratio1,11
Gezien520,71
Schade toegebracht1.221,71
Veroveringspunten2533,47
Verdedigingspunten2643,62
Ervaring757,49
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1227000
Overwinningen59348,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren60449,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand302,44%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd43135,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7860,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,990,000,000,00
Gezien11190,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.142,860,000,000,00
Veroveringspunten14431,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten19971,6300,0000,0000,00
Ervaring657,630,000,000,00
Totaal
Gevechten1227
Overwinningen59348,33%
Verloren60449,23%
Gelijkstand302,44%
Gevechten overleefd43135,13%
Tanks vernietigd7860,64
Gedood / dood ratio0,99
Gezien11190,91
Schade toegebracht1.142,86
Veroveringspunten14431,18
Verdedigingspunten19971,63
Ervaring657,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten458000
Overwinningen22148,25%00,00%00,00%00,00%
Verloren22950,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand81,75%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16435,81%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2880,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,980,000,000,00
Gezien3220,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.711,810,000,000,00
Veroveringspunten3240,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten3330,7300,0000,0000,00
Ervaring673,110,000,000,00
Totaal
Gevechten458
Overwinningen22148,25%
Verloren22950,00%
Gelijkstand81,75%
Gevechten overleefd16435,81%
Tanks vernietigd2880,63
Gedood / dood ratio0,98
Gezien3220,70
Schade toegebracht1.711,81
Veroveringspunten3240,71
Verdedigingspunten3330,73
Ervaring673,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (445)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Panhard EBR 105101117,46711289950,12%1341,17
Progetto M35 mod. 46 81556,11875276454,09%1988,07
TVP T 50/51102047,47760238250,00%1793,89
T-44-100 81327,77846207854,33%1855,26
Jagdpanzer E 100101975,04687181751,07%1571,83
Panhard EBR 75 (FL 10) 8848,39762178853,64%1530,13
Bat.-Châtillon 25 t101922,55747177150,99%1696,58
AMX 13 909841,81706161651,92%1315,19
Object 261101577,03649157349,71%1500,70
T-100 LT101292,70772156253,27%1664,15
Škoda T 56 81900,59948147454,07%2017,19
IS-7101675,65714131349,20%1335,86
AMX 13 105101488,23694121148,06%1784,07
Object 140101848,16753117448,30%1573,99
Bat.-Châtillon Bourrasque 81548,75886112653,55%1906,55
WZ-111 81242,82791109553,24%1604,49
M41 Walker Bulldog8636,89682109252,56%1172,58
FV215b (183) 101986,41682109048,72%1512,29
Grille 15102150,71670108546,82%1694,60
T26E4 SuperPershing 81272,36834106252,92%1831,86
T-54 ltwt.91055,79792105453,70%1818,11
Progetto M40 mod. 65102085,94769103351,40%1719,39
Leopard 1102015,9372799649,20%1632,45
AMX 50 B101800,7467999246,07%1371,14
Strv 103B102227,8874592250,11%1779,44
T110E5102002,7678988851,46%1696,62
T110E4102253,7072480648,14%1787,14
Object 430U102082,9881678752,86%1786,45
Conqueror Gun Carriage101580,1663476252,76%1538,74
Object 268 Version 4102347,5883774755,15%2017,15
Jagdtiger91644,5670271948,26%1400,36
Kranvagn102098,2879171851,25%1828,78
STB-1101797,0673871348,39%1427,72
ELC EVEN 90 8845,1678870551,06%1722,13
Maus102222,2786269353,82%1959,01
Cromwell6820,3270868554,01%1886,96
Super Conqueror102066,6081167752,29%1697,68
Emil II92026,0289166453,16%2097,67
AMX Chasseur de chars 81111,0672165144,85%1482,27
LTTB8691,1271363950,55%1257,42
T3281398,9684962555,68%1784,75
T57 Heavy102222,9976961848,54%1781,58
T 55A 91630,2880059251,69%1654,77
IS-381352,9878059150,42%1611,16
Manticore101190,6570857550,09%1372,95
T92 HMC101688,6461856251,42%1785,91
60TP Lewandowskiego102087,6381055052,73%1663,18
FV4005 Stage II101831,6766854851,64%1425,76
WZ-111 model 5A102074,0678353849,26%1719,33
FV217 Badger102142,0878753351,03%1655,16
AMX 50 10081097,8863152846,97%1169,43
121101642,6171552251,15%1394,41
E 100102199,5080751555,73%1958,40
Vz. 55102403,5683751349,90%1908,56
M40/M4381260,4662850749,11%1563,03
SU-130PM 81656,6279949249,19%1834,81
Vickers MBT Mk. 3 102190,1778749252,03%1842,11
Škoda T 256967,6876948055,63%2143,28
K-91101825,1874847348,84%1517,37
TS-5 81714,3393547256,14%1987,30
T-1091278,7368647046,38%1148,63
FV380591155,4553944747,65%1155,31
ShPTK-TVP 100 81460,3379744651,79%1611,87
Kampfpanzer 50 t 91949,2594544155,56%1799,28
Object 260 101976,2678943948,75%1455,05
T-5491458,5978443353,35%1625,26
WZ-111 model 1-491476,3274641447,34%1423,28
SU-14-281043,9955841450,00%1175,96
TOG II* 6766,8658140849,51%1381,40
T-34-28705,3052639344,27%793,90
AMX 50 12091266,3463239348,35%1079,22
WZ-12091035,0667738350,65%965,93
M53/M5591456,2360837751,19%1659,08
FV215b 101868,9172037045,41%1551,84
M18 Hellcat6687,7456336956,64%1216,27
Object 279 early 102402,5288736748,50%1556,63
UDES 15/16102002,1676535548,17%1519,40
Kanonenjagdpanzer 105 81407,8878135448,59%1659,11
AMX Canon d'assaut 105 81715,2686835451,98%1994,53
212A91197,3959035352,69%1204,95
Object 907 102057,9788135154,99%1715,77
Emil I81578,6487334956,73%2097,05
Bat.-Châtillon 25 t AP91068,1064934349,27%1039,73
XM57 81781,1084533951,33%1782,97
AMX M4 mle. 54102248,3283333753,71%1778,05
Tortoise92122,4187333351,35%1819,22
Jagdpanther II81137,2661532948,02%1150,61
Object 263102090,6671532745,57%1588,68
AMX 50 Foch B102121,9274732250,93%1640,03
Concept 1B 92170,3398632156,70%1966,27
FV2078836,2452331951,72%1041,69
T-34-85M 61192,8690931458,92%2370,66
Type 5 Heavy102319,4884831151,45%1789,14
Type 64 6730,2774929553,22%2181,40
Vz. 71 Tesák101290,3380129451,70%1529,37
M10391424,8671627950,18%1335,91
Leopard Prototyp A91788,3382527955,91%1809,69
Conqueror91669,0879627754,15%1634,98
M4A1 FL 10 61154,5192527763,18%2407,08
Centurion Action X101723,5772727549,09%1449,68
VK 100.01 (P)81425,5185527558,91%1813,54
Type 586641,2957826249,62%1270,55
Vz. 64 Blesk8900,6173225946,72%1616,22
KV-856604,7451625844,19%943,07
Turtle Mk. I 81708,0395125854,26%1955,15
Object 277102062,1180025751,36%1688,43
M46 Patton KR 81220,8985525554,12%1760,62
Cobra 91874,6486225252,78%1838,30
E 75 TS 81503,3082625152,19%1783,63
M446788,7757225050,80%1401,63
Rheinmetall Panzerwagen101226,4875825052,00%1449,47
T28 Prototype81139,8064424952,61%1226,40
Controcarro 3 Minotauro102018,2682124656,10%1529,45
T92 8597,8767824546,94%1027,16
Strv 103-091767,9078624152,70%1748,83
M48A5 Patton101900,3273124146,47%1464,76
Type 6191769,1078424049,17%1885,73
AMX 50 Foch92103,7584123954,39%2173,83
BZ-75102193,3385322554,22%1691,96
T-34-17677,0256322446,43%899,93
AE Phase I 91823,9488521854,59%1883,24
T-448981,5769821752,07%1338,81
Crusader 5.5-in. SP7683,6651621450,93%867,09
T3091577,7469721249,06%1430,21
ARL 446587,0050421047,62%948,34
E 50 Ausf. M101886,9873320945,45%1495,03
IS7873,5458020850,00%1169,89
AMX M4 mle. 457810,3361020748,31%1025,71
T-15061287,8383520654,37%2569,01
SU-14-17768,5052420149,75%1036,24
T2971051,7070419348,19%1327,75
CS-63102079,1682019354,40%1853,03
1108994,7867919051,05%1109,84
Object 430 Version II91668,3181918854,79%1804,27
T77 81573,5180618748,66%1713,65
M127853,4253118651,61%1120,05
T71 DA7474,7358818648,92%870,06
Škoda T 5091761,3881218154,70%1796,26
Ho-Ri 3102336,1674218048,89%1663,57
AMX 13 757387,9847317940,78%544,51
113102043,1084017856,74%2012,82
T28 Concept 7986,6665917653,98%1478,50
Type 4 Heavy91806,3579617548,00%1770,59
Bisonte C45 81550,7091417552,57%1711,01
T216242,8842017441,95%439,84
T54E191732,7479317451,72%1776,09
DBV-152 102325,8574217251,16%1567,18
Char Futur 4 91956,3587217152,63%1810,38
SU-122-5491480,1268617051,18%1394,60
Caernarvon81022,0267016748,50%1112,76
Ares 90101760,9475516748,50%1272,76
STA-18975,9867016450,00%1276,26
UDES 0381485,4474516355,83%1690,82
Jagdpanther7692,9749016248,77%802,19
T110E3102421,5681516256,17%1879,98
Centurion Mk. 7/191518,8872316154,04%1471,02
T499675,1862516148,45%849,08
TVP VTU Koncept8968,0365815350,33%1337,70
Tiger II81186,7572215353,59%1452,76
Bat.-Châtillon 12 t8978,7279415352,29%1985,87
T25/27728,3054515250,66%959,66
Mäuschen91566,7770814943,62%1392,28
Object 705A101997,8574614846,62%1577,56
Object 43091786,9789414860,14%1914,83
E 7591655,4682714653,42%1729,29
Waffenträger auf Pz. IV92123,3373014448,61%1964,82
Konštrukta T-34/1007937,7671314358,04%1618,24
FV3046494,3540814050,00%800,63
Object 777 Version II 92005,0297414059,29%2081,87
Rhm.-Borsig Waffenträger81592,8772713852,90%1609,85
VK 30.02 (D)7985,3067913650,00%1754,52
Bat.-Châtillon 155 58101194,3862713647,79%934,30
Indien-Panzer81060,6167013647,06%1340,59
Leo7885,4772813463,43%1570,58
Object 70591678,8576013450,75%1632,27
IS-4101947,8683713353,38%1606,99
AT 1581418,3278713147,33%1537,82
Jagdpanzer IV6524,4246613050,77%917,87
50TP Tyszkiewicza91912,6487013049,23%2114,09
T-832 81632,2986113045,38%1658,49
53TP Markowskiego81609,4586312954,26%2165,58
SU-10181219,7366812847,66%1482,18
Rinoceronte102135,4974412741,73%1568,46
Pz.Kpfw. VII102252,1785112758,27%1949,28
Type 5 Chi-Ri7799,7466012555,20%1357,38
Prototipo Standard B91849,1079412550,40%1932,38
T78 61288,6286212557,60%2236,34
Type 4 Chi-To6631,3756212349,59%1236,52
AMX 12 t6295,9247612052,50%678,10
Object 41681208,2972411952,10%1515,76
AMX ELC bis5190,1836011945,38%426,85
Panhard AML Lynx 6x68687,8662411747,01%1263,03
Kampfpanzer 07 P(E) 101786,6878011748,72%1338,76
Centurion Mk. I81022,3564411442,11%1249,96
BDR G1 B5414,1244211449,12%742,49
G.W. E 100101716,9774611453,51%1669,67
T-50-2 6664,0773810854,63%1957,43
T25 Pilot Number 1 81171,0674510845,37%1590,94
SU-1006942,7066210758,88%1873,77
FV230 Canopener102185,9184310550,48%1617,63
Challenger71263,8175110459,62%1941,47
Strv 746802,8166510353,40%1637,62
Panhard EBR 909733,1869010344,66%1031,94
Comet7884,4067210147,52%1528,15
T-437836,9564510151,49%1333,88
GSOR 3301 AVR FS9905,5373310154,46%1410,69
IS-271057,4676710060,00%1591,68
Tiger (P)71155,268119960,61%1794,09
G.W. Tiger (P)81383,257159946,46%1846,01
Object 252U 81603,589049856,12%1934,90
AMBT 81730,479119756,70%2351,86
IS-3A Peregrine 81587,009129753,61%1710,69
M4A3E8 Sherman6969,887149549,47%2080,68
Charioteer81557,667659549,47%1848,16
O-Ho81512,528089450,00%1734,46
Lorraine 155 mle. 5181208,157669453,19%1602,95
Bishop5296,443159347,31%494,20
AMX M4 mle. 5192065,359129362,37%2122,62
Black Prince7866,047389254,35%1265,85
O-Ni71290,668299157,14%2103,61
Type T-345364,514469053,33%1072,42
SU-86469,983969044,44%505,75
AMX AC mle. 4881514,167869055,56%1856,77
Type 71102146,189058959,55%1716,89
AMX 65 t81380,988028855,68%1808,37
T-34-856654,805738751,72%1223,42
Hotchkiss EBR7614,436578758,62%1424,40
M4A3(76)W Sherman 61108,578758754,02%2104,06
P.44 Pantera81319,128208660,47%1820,50
Ikv 90 Typ B7992,536478552,94%1435,61
T803112113,139118452,38%1499,88
UDES 1691659,998248258,54%1694,44
SU-100M171044,576448251,22%1431,87
Sturer Emil7992,835518243,90%1233,30
Bat.-Châtillon 155 5591261,587348058,75%1276,27
FV4004 Conway91681,197727956,96%1681,98
M66712,786067856,41%1132,33
T1 Heavy5601,975877855,13%1310,55
G.W. Tiger91519,347077750,65%1513,28
G.W. Panther7982,237397759,74%1337,01
AMX 30 B101577,136247742,86%1117,85
T26E5 81291,218507650,00%1597,71
Churchill VII6537,054727550,67%865,29
Concept No. 5102081,758637565,33%1693,48
Ikv 65 Alt II6814,996077350,68%1554,47
A-4471001,717107356,16%1650,87
Panther II81256,087287146,48%1589,46
T675363,283267143,66%641,33
AS-XX 40 t112193,498637150,70%1703,64
WZ-120-1G FT 81773,729177156,34%2058,63
UDES 14 Alt 581299,817207047,14%1601,75
KV-15460,235277065,71%1044,17
Durendal 102050,518276956,52%1503,81
StuG III Ausf. G5372,543816755,22%838,29
HWK 128820,697526753,73%1640,87
LHMTV81048,757306752,24%2008,43
IS-M81469,238616660,61%2046,54
Caliban 81324,207726648,48%1564,99
Tiger I71081,037066450,00%1494,90
Churchill I5493,805126450,00%1090,91
AT 771230,008236457,81%1788,27
45TP Habicha71390,038746360,32%2394,05
Waffenträger auf E 100101879,687546360,32%1283,42
VK 45.02 (P) Ausf. B91675,958086253,23%1788,27
ARL V396793,385436155,74%1431,17
Ares 90 C112109,548396149,18%1416,74
T-284188,472856046,67%391,79
AMX AC mle. 467912,955586041,67%1282,33
Chimera 81646,539235954,24%1999,74
50TP prototyp 81374,678615858,62%1637,36
Lorraine 155 mle. 507981,867075856,90%1325,41
Škoda T 27 81511,118395749,12%1976,40
CS-538972,886285644,64%1212,83
T9592234,569065558,18%2135,53
SU-122A5414,583885558,18%1030,24
Pz.Sfl. IVc5333,933225453,70%671,63
Hummel6900,537285356,60%1472,33
P.43 ter71101,157395246,15%2133,78
B14206,043305150,98%459,28
Type 5781612,318755152,94%1945,71
E 5091759,537875149,02%1596,01
ISU-152K 81663,278065149,02%1955,11
VK 45.02 (P) Ausf. A81553,888375046,00%2077,46
AMX M4 mle. 49 Liberté 81027,247825058,00%1234,69
T-345397,474464946,94%999,14
VK 30.01 (D)6573,905264944,90%1039,61
GSR 3301 Setter7716,406104843,75%1569,88
KV-481231,788374669,57%1748,60
M75209,073674461,36%732,95
ST-I91445,238274461,36%1345,87
Marder 38T4343,113624450,00%849,11
Light Mk. VIC 2112,572254436,36%380,96
VK 30.01 (H)5859,496734365,12%2331,91
VK 30.01 (P)6704,865874247,62%1214,30
CS-52 LIS 81487,458714254,76%1992,18
AMX 404240,203714037,50%813,69
M5A1 Stuart4154,753194045,00%350,29
Object 268102591,587524047,50%1830,88
ASTRON Rex 105 mm 81626,057973941,03%1648,31
Versuchspanzer 5791494,597013941,03%1013,60
Matilda4288,503413844,74%699,03
Škoda T 245469,135343865,79%1506,00
StuG III Ausf. B4201,892773834,21%261,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5178,243253748,65%281,48
ST-II101485,846523740,54%938,10
EMIL 1951 81671,389223748,65%2039,04
Type 3 Chi-Nu5445,114243644,44%1139,99
AMX 13 F3 AM6716,445753647,22%1093,63
A-436886,648713677,78%2433,95
Achilles6973,337253666,67%2060,95
Pz.Kpfw. 5581693,198933647,22%1609,61
VK 36.01 (H)6867,977243554,29%1672,77
Vz. 60S Dravec 102216,408703551,43%1437,44
FV4202 81240,978083548,57%1759,65
Panzer 58 Mutz 8933,436803554,29%1180,96
CS-5991800,747433444,12%1637,06
Taschenratte111867,688933455,88%1079,95
KV-220-2 5795,948523363,64%1872,02
M3 Lee4225,723073253,13%751,08
Pz.Kpfw. III/IV5318,063883234,38%692,32
ISU-15281161,137323262,50%1367,99
P.43 bis6829,395823151,61%1666,10
M8A14287,423743154,84%743,31
Birch Gun4170,942723161,29%610,51
XM69 Hacker112388,038333043,33%1439,10
BZ-79112188,628142944,83%1283,80
M54 Renegade 81689,389472962,07%2115,03
Panther71055,797492850,00%1859,61
M60 102347,149682867,86%2197,47
IS-5 (Object 730) 8964,818252774,07%1239,86
Super Hellcat 71139,527172751,85%1906,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4214,353392646,15%477,73
IS-2M 71368,127492634,62%1600,94
Black Rock 111580,886972634,62%855,95
M5 Stuart4131,843842560,00%292,42
WZ-131G FT6792,004672532,00%1085,61
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6748,727162548,00%2181,05
Kunze Panzer 91602,206972540,00%1438,94
KR-1112180,368572548,00%1280,38
WZ-1328693,885882445,83%1075,45
Type 2597 Chi-Ha3198,462222450,00%611,89
T-34-2G FT7949,256452450,00%1388,27
IS-3-II91082,835472425,00%738,52
IS-2 shielded 71425,889822479,17%2319,07
Turán III prototípus 5466,794892466,67%1323,57
Ikv 1035300,133092326,09%483,82
WZ-132-1101098,046082343,48%972,00
M-V-Y101713,486722339,13%1073,85
Progetto CC55 mod. 5481329,918012254,55%1405,31
T2881672,418612254,55%2166,60
TKS z n.k.m. 20 mm 247,671962152,38%140,21
WZ-111-1G FT81230,146982152,38%1239,07
AMX 38380,852442060,00%183,81
Nergal 81466,608452050,00%1736,32
AMX 13 105 AM mle. 505472,213881952,63%1019,70
VK 30.02 (M)6837,637641963,16%2015,62
Churchill Crocodile 61368,3710401963,16%2620,49
T-463140,062741844,44%433,84
XM551 Sheridan101210,337811855,56%1385,28
AltProto AMX 30 81215,897071838,89%1305,62
Leichttraktor1179,183911764,71%1073,60
Type 97 Te-Ke 2107,712061741,18%289,99
SU-76M4607,184441764,71%1863,46
Dicker Max 6361,763751747,06%403,27
D23144,443381681,25%577,68
Nashorn6523,313911643,75%677,95
Type 1 Chi-He4573,605131560,00%2054,81
Leopard 120 Verbessert112565,868891457,14%2235,42
Fauteur111826,867961450,00%1055,09
P.435673,466221361,54%2341,85
Vickers Medium Mk. I1238,923441241,67%1568,11
M2 Medium Tank3137,752691258,33%439,91
T3 HMC2150,082471250,00%538,61
Marder II3155,582331250,00%311,96
M46 Patton91626,088211258,33%1675,32
STK-2111760,257781241,67%865,05
Vickers Medium Mk. III3189,273551154,55%702,68
Lion 102037,187321145,45%1467,91
Vz. 58 Medvěd 92341,1810361163,64%2478,32
Excalibur 6764,456341163,64%1251,16
T1 Cunningham1132,402491030,00%676,94
P26/404364,604921070,00%1068,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3248,603471040,00%711,79
VK 168.01 Mauerbrecher 81495,407271040,00%1710,07
Type 3 Chi-Nu Kai 5436,005361060,00%1182,74
STA-2 81207,308111050,00%1502,04
FV1066 Senlac 8740,906101030,00%1116,65
T-54 first prototype 81088,006921040,00%1242,87
D1292,78178933,33%169,80
105 leFH18B2 5695,33571966,67%1427,31
SU-15271327,00844977,78%2095,74
Progetto C50 mod. 6691279,44664933,33%942,42
T-262171,11301955,56%815,08
K-91-PT 92007,00973966,67%2173,41
Pz.Sfl. IC 4364,22362944,44%998,54
T2 Medium Tank287,75144825,00%187,56
121B 101295,25606837,50%799,00
M3 Stuart3152,14365757,14%565,40
MS-1176,14215771,43%409,60
T56 GMC3107,14173742,86%132,57
Lorraine 50 t 91211,71486714,29%753,51
STG Guard 81209,29760757,14%1409,40
StuG IV 5418,71396728,57%848,69
Gryphon 101498,71671742,86%741,72
Hotchkiss H35278,17197616,67%93,99
M2 Light2159,67252616,67%465,40
Pz.Kpfw. III Ausf. E372,17268683,33%261,00
GSOR the TANK 9877,83480633,33%500,45
Windhund 81395,00828666,67%1773,74
M3 Light 30,33207666,67%261,00
Tetrarch 2112,67133616,67%285,36
43 M. Toldi III 3223,50456683,33%1129,74
TT-130M 92230,80995560,00%2519,96
Vickers Medium Mk. II2123,50452475,00%679,85
Sav m/434110,50160425,00%17,89
Executor112440,00889450,00%1386,83
XM66F 81579,50883475,00%1859,71
T-34 with L-11 4380,75604475,00%1397,17
Patton the Tank 91439,00702450,00%1303,46
M24E2 Super Chaffee 6291,5017440,00%452,61
M22 Locust 3416,75575425,00%1836,93
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8873,75661450,00%994,62
Valiant 5725,50726475,00%1675,26
Somua SM 82060,001170475,00%2799,61
Pz.Kpfw. II2203,67314333,33%683,26
Vickers Mk. E Type B2251,00220333,33%1061,05
TS-60 92016,00895366,67%1916,95
T-45 248,33194333,33%0,00
AMX ELC 901 6456,00545366,67%1292,30
Renault FT1133,5014820,00%544,67
Renault NC-311106,00160250,00%397,08
Panzerjäger I2221,00432250,00%824,09
KV-1SA 5682,00759250,00%1296,68
VK 168.01 (P) 8954,00734250,00%942,58
Heavy Tank No. VI 6230,0022520,00%73,85
A46 6605,00571250,00%1785,38
BT-7 artillery 3208,0013920,00%549,97
4TP131,001641100,00%261,00
Pvlvv fm/422116,002611100,00%459,80
Ikv 723315,006081100,00%1150,15
Object 26391047,009571100,00%794,60
ERAC 105 Proto 9784,008341100,00%984,78
T-29 3632,008551100,00%2867,34
MTLS-1G14 3735,0065610,00%4618,62
Char de transition 60,0011110,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/11/2025
Rol: Reservist
Toegetreden: 03/11/2024
Gestopt: 19/04/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 06/11/2023
Gestopt: 21/05/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/04/2022
Gestopt: 16/07/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/08/2023
Gestopt: 30/10/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/01/2021
Gestopt: 15/02/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/11/2021
Gestopt: 11/03/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/12/2018
Gestopt: 02/04/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 26/07/2021
Gestopt: 27/08/2021
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 29/08/2021
Gestopt: 30/10/2021
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 16/02/2021
Gestopt: 25/07/2021
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 06/04/2019
Gestopt: 06/01/2021
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 21/08/2016
Gestopt: 10/12/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 26/07/2021
Gestopt: 28/08/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/03/2016
Gestopt: 18/08/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/07/2014
Gestopt: 09/03/2016