nonek10

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 03/01/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten482650386
Gemiddelde tier7,820,0010,009,72
Overwinningen2363748,97%00,00%133,33%3945,35%
Verloren2419250,12%00,00%266,67%4653,49%
Gelijkstand4360,90%00,00%00,00%11,16%
Gevechten overleefd987920,47%00,00%00,00%1517,44%
Tanks vernietigd331290,6900,0020,67530,62
Gedood / dood ratio0,860,000,670,75
Gezien570501,1800,0000,00760,88
Schade toegebracht1.056,840,001.560,331.400,21
Veroveringspunten346780,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten163220,3400,0000,0000,00
Ervaring488,940,00450,33559,22
WN7953,590,00526,65736,31
WN81166,690,001485,751026,10
Totaal
Gevechten48265
Gemiddelde tier7,82
Overwinningen2363748,97%
Verloren2419250,12%
Gelijkstand4360,90%
Gevechten overleefd987920,47%
Tanks vernietigd331290,69
Gedood / dood ratio0,86
Gezien570501,18
Schade toegebracht1.056,84
Veroveringspunten346780,72
Verdedigingspunten163220,34
Ervaring488,94
WN7953,59
WN81166,69
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten3
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd20,67
Gedood / dood ratio0,67
Gezien00,00
Schade toegebracht1.560,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring450,33
WN7526,65
WN81485,75
Voorbije 30 dagen
Gevechten86
Gemiddelde tier9,72
Overwinningen3945,35%
Verloren4653,49%
Gelijkstand11,16%
Gevechten overleefd1517,44%
Tanks vernietigd530,62
Gedood / dood ratio0,75
Gezien760,88
Schade toegebracht1.400,21
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring559,22
WN7736,31
WN81026,10
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten57000
Overwinningen1729,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren3968,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,75%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1017,54%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd200,3500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,430,000,000,00
Gezien320,5600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.286,110,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten90,1600,0000,0000,00
Ervaring323,490,000,000,00
Totaal
Gevechten57
Overwinningen1729,82%
Verloren3968,42%
Gelijkstand11,75%
Gevechten overleefd1017,54%
Tanks vernietigd200,35
Gedood / dood ratio0,43
Gezien320,56
Schade toegebracht1.286,11
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten90,16
Ervaring323,49
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen133,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren266,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien51,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht648,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring449,000,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien51,67
Schade toegebracht648,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring449,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen457,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren342,86%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd114,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien30,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht653,710,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring423,140,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen457,14%
Verloren342,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd114,29%
Tanks vernietigd50,71
Gedood / dood ratio0,83
Gezien30,43
Schade toegebracht653,71
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring423,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen120,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren480,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,200,000,000,00
Gezien20,4000,0000,0000,00
Schade toegebracht336,400,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring169,800,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen120,00%
Verloren480,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,20
Gedood / dood ratio0,20
Gezien20,40
Schade toegebracht336,40
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring169,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten219000
Overwinningen10146,12%00,00%00,00%00,00%
Verloren11753,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,46%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8940,64%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1420,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien1740,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.130,460,000,000,00
Veroveringspunten5652,5800,0000,0000,00
Verdedigingspunten9684,4200,0000,0000,00
Ervaring488,840,000,000,00
Totaal
Gevechten219
Overwinningen10146,12%
Verloren11753,42%
Gelijkstand10,46%
Gevechten overleefd8940,64%
Tanks vernietigd1420,65
Gedood / dood ratio1,09
Gezien1740,79
Schade toegebracht1.130,46
Veroveringspunten5652,58
Verdedigingspunten9684,42
Ervaring488,84
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten49000
Overwinningen1734,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren2959,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand36,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1530,61%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,910,000,000,00
Gezien280,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht898,120,000,000,00
Veroveringspunten380,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten561,1400,0000,0000,00
Ervaring315,610,000,000,00
Totaal
Gevechten49
Overwinningen1734,69%
Verloren2959,18%
Gelijkstand36,12%
Gevechten overleefd1530,61%
Tanks vernietigd310,63
Gedood / dood ratio0,91
Gezien280,57
Schade toegebracht898,12
Veroveringspunten380,78
Verdedigingspunten561,14
Ervaring315,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (302)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T110E3101970,84543218350,11%1422,14
Conqueror91435,33534204249,80%1299,38
T71 DA7554,18430164046,95%1037,58
T14 5502,50434135553,80%1086,80
STG Guard 81178,10563110750,95%1437,44
KV-856746,69437103850,87%1356,14
FV215b 101664,9652398046,94%1350,98
T54E191458,3253795148,69%1358,31
T57 Heavy101758,0454090046,44%1294,19
IS-381215,9453179252,02%1465,97
T698982,5750778750,95%1226,77
T-832 81461,3973377753,02%1649,63
T2971140,6755274257,41%1682,39
AMX M4 mle. 49 Liberté 81244,2765673553,47%1582,32
Super Conqueror101735,5559572546,48%1262,26
G.W. Tiger (P)81030,6738071047,75%1248,97
Caernarvon8767,5242964744,67%705,59
T9591617,5957862153,46%1382,44
Black Prince7643,5938759043,73%701,64
Rhm.-Borsig Waffenträger81255,4243458247,08%1260,34
G.W. Tiger91193,7440652146,07%1005,89
AE Phase I 91572,8663051752,61%1480,23
Comet7528,2637751346,78%680,75
M47 Iron Arnie 81259,1471345952,72%1486,19
T-34-17844,4246345851,53%1338,18
60TP Lewandowskiego102003,4764245348,79%1523,62
Object 277101671,7559744048,18%1241,89
121B 101679,4465444048,64%1333,78
Type 586519,7238342050,48%943,36
Panhard EBR 10510661,7445241143,07%535,50
O-I6796,6645739857,04%1517,73
WZ-1328521,2144639349,36%768,94
T-34-3 81210,8762139247,70%1494,19
T2881071,3550535745,94%1060,46
Churchill VII6447,4427535434,46%549,00
T25 AT7665,8535333448,80%751,50
T-62A101401,6753832449,07%1110,99
VK 45.02 (P) Ausf. B91400,2359532253,73%1403,23
G.W. E 100101198,0147431844,97%899,47
Cromwell6369,3424830336,63%463,53
VK 168.01 Mauerbrecher 81071,0760930156,15%1328,48
Crusader6160,1418630039,00%197,79
G.W. Panther7897,9337828849,65%1142,80
IS7833,4745327347,99%1057,31
Sturer Emil7825,1637127350,92%1147,37
Centurion Mk. 7/191392,2959527051,11%1303,36
Waffenträger auf Pz. IV91449,9949527047,04%1071,94
Nashorn6659,9733426749,44%1059,31
Tortoise91819,7965925951,35%1539,87
Vz. 55101665,3660825744,36%1079,46
VK 45.02 (P) Ausf. A8937,8545925444,88%909,12
KV-15444,0233824952,21%870,89
59-166308,7234324449,59%710,62
Type 4 Heavy91221,4861424251,24%1065,79
Churchill I5262,6223523650,85%391,86
Object 43091396,7963323151,08%1291,72
T-4481020,8753023046,96%1335,31
Object 777 Version II 91584,6166122948,91%1469,25
Dicker Max 6636,1233822648,23%1063,43
IS-5 (Object 730) 81113,6955322648,67%1228,03
Type 3 Chi-Nu Kai 5390,1134222352,02%1031,42
Somua SM 81344,5867621850,46%1436,95
STB-1101533,2364121550,23%1171,24
Panhard EBR 909486,2852221448,13%533,28
Škoda T 5091087,0950521139,34%786,65
O-Ho81015,7954420854,81%1088,40
Char Futur 4 91406,1658020748,79%1103,69
Škoda T 256538,0237920650,49%1024,16
M36 Jackson6389,6326720348,28%481,39
Covenanter5109,1916919744,16%124,17
Controcarro 1 Mk. 291592,0866119349,74%1328,49
50TP Tyszkiewicza91674,2269418551,35%1558,26
WZ-1317592,7945118446,20%1216,18
E 7591630,0871118153,04%1547,74
Leopard Prototyp A91328,5560618146,96%1114,89
O-Ni7908,4648218049,44%1104,27
WZ-111 model 1-491355,7160917846,63%1131,03
T26E5 Patriot 81030,7463817752,54%1190,32
M10 Wolverine5325,3026517252,91%618,24
T-5491125,7758616646,99%995,20
Pz.Kpfw. VII101641,6763116653,01%1234,16
Centurion Mk. I8787,4151316248,77%875,88
Hummel6529,7529115938,36%575,67
Tiger (P)7839,3345315944,03%1011,71
Type 5 Heavy101813,0162915853,16%1244,00
Prototipo Standard B91284,6269015247,37%1103,76
MT-256284,2232715250,66%718,37
FV3046477,1729514944,30%707,04
SU-1006547,8334714348,25%832,33
Bat.-Châtillon 12 t8627,3447014046,43%984,94
M75250,1733613949,64%806,88
TVP T 50/51101387,6548913842,03%912,26
IS-27686,8240413839,13%701,42
T376496,8743413850,72%1409,30
Pz.Sfl. IVc5327,9225113445,52%594,89
ELC EVEN 90 8580,4349513444,03%906,93
Type 6191052,1759213355,64%945,18
UDES 1691390,7659212743,31%1239,26
T-1091236,9059012347,15%1207,06
Object 25791574,1862212147,93%1554,22
P.44 Pantera8900,2049412047,50%1017,92
T-1506566,8743311952,94%929,13
T216185,7632211945,38%279,11
FV217 Badger101755,3664311748,72%1190,12
T1 Heavy5253,8625411646,55%306,71
Vz. 64 Blesk8532,9344911643,97%649,79
M48A5 Patton101551,6669611651,72%1136,80
M60 101473,6552211645,69%992,44
Grille5453,2422611449,12%878,94
StuG IV 5370,1924411341,59%780,62
STA-18678,9849711144,14%674,87
AMX 13 757719,9552710960,55%1683,21
WZ-111 model 5A101878,6255910941,28%1343,54
KV-26844,5646610950,46%1466,65
Tiger I7910,5648810859,26%1280,58
T28 Concept 7814,3644710760,75%1224,02
WZ-132A9555,4146210645,28%563,44
KV-371076,0056410657,55%1501,52
SU-130PM 81265,6356810644,34%1126,41
Type T-345237,9425710545,71%459,97
Concept 1B 91785,5269710344,66%1263,71
M66458,6534110153,47%578,70
Hotchkiss EBR7399,9742410149,50%723,14
Škoda T 245317,372639937,37%617,39
TNH T Vz. 5191692,637579841,84%1503,05
AMX 13 909769,515349747,42%1046,45
AT 25235,682429743,30%320,28
50TP prototyp 81263,887099444,68%1436,92
AT 86573,873649452,13%964,33
VK 100.01 (P)81261,166729253,26%1596,14
Sturmpanzer II4204,031658750,57%547,88
Excelsior 5476,374288755,17%1025,15
Pz.Kpfw. III Ausf. J474,741658551,76%106,36
KR-1112178,448438549,41%1577,55
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5241,832488458,33%547,62
Konštrukta T-34/1007500,983878340,96%527,85
IS-7101771,997478355,42%1340,33
VK 30.01 (P)6357,202888345,78%393,78
Cruiser Mk. III361,651398348,19%78,61
T-34-856520,464448151,85%948,93
SMV CC-678990,996458144,44%971,49
AMX 50 Foch (155) 101430,685458150,62%934,63
Valentine3102,941367937,97%92,45
T404256,892017945,57%487,18
Panhard AML Lynx 6x68274,323607847,44%280,34
TNH 105/100081141,577157746,75%1316,23
TVP VTU Koncept8662,624287647,37%714,74
Coccodrillo 101588,055947653,95%1095,02
M24 Chaffee5265,782817643,42%694,89
M5A1 Stuart4119,762687549,33%232,87
Leopard 1101730,136377552,00%1304,73
SU-855278,692037443,24%447,38
AT 1581050,325157250,00%1033,70
T-284204,212027147,89%463,84
Progetto M40 mod. 65101436,535607050,00%1007,91
Type 3 Chi-Nu5375,342586732,84%886,14
M18 Hellcat6420,663166550,77%589,19
CS-538758,255096450,00%953,62
M5 Stuart4107,202426442,19%53,02
O-I Experimental5581,703726457,81%1148,69
SDP 58 Kilana81159,255596443,75%1103,54
Cruiser Mk. IV477,591406443,75%34,28
SU-1018725,775166248,39%645,09
Tiger II81040,705956150,82%1132,21
AMX 50 1008898,934825940,68%757,57
FV215b (183) 101476,545425952,54%959,09
M446617,274395961,02%1162,15
Kunze Panzer 91410,685925959,32%1361,83
Kampfpanzer 50 t 91419,025675937,29%1038,16
IS-2-II8997,435215855,17%1141,33
Panzer 58 Mutz 8865,785115437,04%863,93
LTG7467,253825345,28%744,41
Ikv 1035390,382755248,08%838,64
Alecto4185,792225250,00%348,80
Charioteer8656,634475150,98%566,27
Obsidian 81094,657154847,92%1290,81
Pz.Kpfw. 35 (t)297,341574734,04%259,56
53TP Markowskiego8930,115304746,81%942,86
UDES 038515,003994742,55%311,03
SU-100M17852,684274751,06%1014,77
ASTRON Rex 105 mm 81063,795154746,81%1011,73
SU-85B4217,282444654,35%442,09
T-345320,713194560,00%868,10
Pz.Kpfw. III/IV5222,002044542,22%356,93
Bishop5281,332234540,00%366,01
M127715,454354447,73%767,64
Crusader 5.5-in. SP7617,932964445,45%714,59
Type 5 Chi-Ri7569,764404153,66%770,95
Marder 38T4280,333764047,50%622,44
Challenger7709,533984047,50%883,37
M3 Lee4254,823633956,41%933,49
Mäuschen91120,185073842,11%764,30
40TP Habicha6524,945193661,11%950,15
AT 771126,695913672,22%1719,04
Cobra 91544,537673666,67%1643,29
T-463125,801673554,29%419,83
Type 1 Chi-He4190,521993348,48%430,54
AMX 12 t6310,504233259,38%791,98
Cruiser Mk. II269,681213138,71%36,42
M-V-Y101480,876513148,39%940,44
Ikv 65 Alt II6549,874143056,67%931,65
WZ-114 91386,236083043,33%1226,37
VK 30.02 (M)6480,103162931,03%685,52
P.435331,463712835,71%629,49
Ferdinand8679,705302751,85%512,70
Projet Louis 9985,005372755,56%1267,01
E 100101660,735452634,62%1005,77
Light Mk. VIC 270,241792138,10%105,60
BT-7 artillery 387,481522138,10%52,62
43 M. Toldi III 387,381392128,57%130,93
Strv 746423,053052040,00%499,47
TOG II* 6504,903172045,00%579,82
Sav m/434120,161421936,84%50,69
Pz.Kpfw. 38 (t)358,631231942,11%13,76
T3281046,896211936,84%876,75
Ares 7581110,945381850,00%1226,19
Object 430U102225,815981650,00%2029,16
Type 2597 Chi-Ha317,93901540,00%0,00
M3 Stuart361,931971464,29%226,71
Škoda T 177474,144611457,14%941,56
Birch Gun4159,291611442,86%343,88
M4A3(76)W Sherman 6733,503481428,57%985,04
ST vz. 394221,692751353,85%641,71
T207605,774331361,54%876,00
Type 4 Chi-To6690,776001392,31%1571,85
SMV CC-567522,625851353,85%604,94
T56 GMC370,46961346,15%44,95
King Tiger (Captured) 71119,086041353,85%1578,33
Vickers Medium Mk. I118,17491225,00%0,00
Type 97 Chi-Ha370,251431233,33%2,55
AMX 404170,752291233,33%404,75
M2 Medium Tank375,251881250,00%97,36
AMX ELC bis5158,252341241,67%266,01
Pz.Kpfw. IV Ausf. A362,081011250,00%79,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4189,252841275,00%605,50
Valentine AT474,911671181,82%261,42
Windhund 81265,644971136,36%1011,97
Leo7589,005161070,00%874,00
M26 Pershing8465,205471060,00%497,50
T7 Combat Car 235,301111040,00%18,13
45TP Habicha7644,11441911,11%610,64
Vz. 44-171213,22815955,56%1911,97
Centurion Action X101484,33712977,78%1144,14
Renault Otsu176,00130837,50%84,40
Ikv 90 Typ B7332,75475850,00%294,46
LPT-67 Šelma9817,13700875,00%1120,89
Tetrarch 275,7565812,50%101,13
Lago4136,29262771,43%402,10
Ikv 723123,71109728,57%91,59
SU-76M491,86118728,57%3,10
Object 283 91630,43981785,71%1722,06
Object 252U 81447,71523742,86%1307,40
MTLS-1G14 3198,14231742,86%552,11
Char de transition 6950,86723771,43%1882,87
Leichttraktor1108,33232650,00%402,92
Cruiser Mk. I1159,50201666,67%849,09
Universal Carrier 2-pdr285,33135650,00%179,48
Panhard AMD 178B6178,17359666,67%448,33
Convert. Medium Tank T3 313,50115666,67%223,70
Kanonenjagdpanzer 105 8802,33494650,00%668,75
Valiant 542,17151666,67%249,96
Super Hellcat 7892,50485650,00%1205,54
M415317,00292580,00%477,79
T-437700,40509560,00%1129,41
Marder II30,0085560,00%163,13
M41 Walker Bulldog8521,40336520,00%677,11
Pz.Sfl. IC 482,40251540,00%22,48
LTP 382,40160560,00%303,94
Großtraktor - Krupp 3116,60221560,00%322,66
Pz.Kpfw. II Ausf. D 284,40129540,00%139,62
Sturmpanzer I Bison395,00151450,00%158,22
Pz.Kpfw. III Ausf. E315,5067425,00%0,00
AMX 105 AM mle. 474291,25250450,00%923,75
Churchill Crocodile 61361,25651450,00%2048,41
Strv fm/21184,67212333,33%230,19
B.U.G.I.60,00123333,33%0,00
T-2620,001683100,00%261,00
Object 703 Version II 8494,33445366,67%446,94
T-45 258,33214333,33%3,28
WZ-120-1G FT 81013,00549333,33%989,54
Renault FT13,003020,00%2,31
B1480,007720,00%1,50
Type 97 Te-Ke 223,004820,00%0,00
MS-1127,00892100,00%261,00
SDP 40 Zadymka5306,50201250,00%427,94
Maus10914,0023420,00%329,71
T-29 3135,50194250,00%300,58
L-60 216,5063250,00%104,56
Kolohousenka183,001651100,00%422,19
D230,001331100,00%261,00
Strv m/4250,006910,00%0,00
Renault NC-31127,001131100,00%261,00
P.43 bis6302,004431100,00%517,74
ARL 446480,005311100,00%752,39
Lorraine 39L AM30,001910,00%0,00
Panzerjäger I20,001001100,00%261,00
S35 CA5478,0013210,00%705,53
GSOR the TANK 91786,0050910,00%1263,67
AMR 35 20,005010,00%0,00
T-50-2 60,008210,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6122,007910,00%28,75
T 55A 93884,0017851100,00%6153,72

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 03/01/2021
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 03/01/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/05/2016
Gestopt: 17/09/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/01/2015
Gestopt: 18/02/2016
Rol: Reservist
Toegetreden: 04/12/2016
Gestopt: 15/08/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 06/01/2018
Gestopt: 30/12/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/01/2015
Gestopt: 18/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/10/2014
Gestopt: 28/11/2014