oKAMELo

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/10/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4427155203907
Gemiddelde tier8,228,859,459,26
Overwinningen2099647,43%3258,18%11456,16%48253,14%
Verloren2262951,11%2036,36%8340,89%40444,54%
Gelijkstand6461,46%35,45%62,96%212,32%
Gevechten overleefd1204527,21%2545,45%7737,93%33436,82%
Tanks vernietigd326070,74651,182571,2710451,15
Gedood / dood ratio1,012,172,041,82
Gezien353100,80480,871300,645940,65
Schade toegebracht1.180,141.829,132.230,962.141,62
Veroveringspunten549821,24160,292831,3914611,61
Verdedigingspunten117830,2710,02200,10880,10
Ervaring624,91906,05899,04887,50
WN7905,741403,091436,781345,96
WN81159,481884,082044,651948,99
Totaal
Gevechten44271
Gemiddelde tier8,22
Overwinningen2099647,43%
Verloren2262951,11%
Gelijkstand6461,46%
Gevechten overleefd1204527,21%
Tanks vernietigd326070,74
Gedood / dood ratio1,01
Gezien353100,80
Schade toegebracht1.180,14
Veroveringspunten549821,24
Verdedigingspunten117830,27
Ervaring624,91
WN7905,74
WN81159,48
Voorbije 24u
Gevechten55
Gemiddelde tier8,85
Overwinningen3258,18%
Verloren2036,36%
Gelijkstand35,45%
Gevechten overleefd2545,45%
Tanks vernietigd651,18
Gedood / dood ratio2,17
Gezien480,87
Schade toegebracht1.829,13
Veroveringspunten160,29
Verdedigingspunten10,02
Ervaring906,05
WN71403,09
WN81884,08
Voorbije 7 dagen
Gevechten203
Gemiddelde tier9,45
Overwinningen11456,16%
Verloren8340,89%
Gelijkstand62,96%
Gevechten overleefd7737,93%
Tanks vernietigd2571,27
Gedood / dood ratio2,04
Gezien1300,64
Schade toegebracht2.230,96
Veroveringspunten2831,39
Verdedigingspunten200,10
Ervaring899,04
WN71436,78
WN82044,65
Voorbije 30 dagen
Gevechten907
Gemiddelde tier9,26
Overwinningen48253,14%
Verloren40444,54%
Gelijkstand212,32%
Gevechten overleefd33436,82%
Tanks vernietigd10451,15
Gedood / dood ratio1,82
Gezien5940,65
Schade toegebracht2.141,62
Veroveringspunten14611,61
Verdedigingspunten880,10
Ervaring887,50
WN71345,96
WN81948,99
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen228,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren571,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd114,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien40,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.781,570,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring641,000,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen228,57%
Verloren571,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd114,29%
Tanks vernietigd30,43
Gedood / dood ratio0,50
Gezien40,57
Schade toegebracht1.781,57
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring641,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren4100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien41,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht245,250,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring59,000,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen00,00%
Verloren4100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio0,25
Gezien41,00
Schade toegebracht245,25
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring59,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.144,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring95,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.144,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring95,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten30880083
Overwinningen117538,05%00,00%00,00%4351,81%
Verloren188561,04%00,00%00,00%4048,19%
Gelijkstand280,91%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd82426,68%00,00%00,00%2833,73%
Tanks vernietigd16240,5300,0000,00650,78
Gedood / dood ratio0,720,000,001,18
Gezien25890,8400,0000,00470,57
Schade toegebracht1.328,040,000,002.061,78
Veroveringspunten49401,6000,0000,00490,59
Verdedigingspunten79572,5800,0000,003944,75
Ervaring552,040,000,00907,72
Totaal
Gevechten3088
Overwinningen117538,05%
Verloren188561,04%
Gelijkstand280,91%
Gevechten overleefd82426,68%
Tanks vernietigd16240,53
Gedood / dood ratio0,72
Gezien25890,84
Schade toegebracht1.328,04
Veroveringspunten49401,60
Verdedigingspunten79572,58
Ervaring552,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten83
Overwinningen4351,81%
Verloren4048,19%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2833,73%
Tanks vernietigd650,78
Gedood / dood ratio1,18
Gezien470,57
Schade toegebracht2.061,78
Veroveringspunten490,59
Verdedigingspunten3944,75
Ervaring907,72

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2151214776
Overwinningen115653,74%1152,38%2757,45%4255,26%
Verloren97645,37%1047,62%2042,55%3444,74%
Gelijkstand190,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd82538,35%628,57%2042,55%3242,11%
Tanks vernietigd17270,80140,67390,83690,91
Gedood / dood ratio1,300,931,441,57
Gezien10100,47110,52130,28280,37
Schade toegebracht1.958,161.872,242.091,282.152,14
Veroveringspunten14130,66110,52140,30430,57
Verdedigingspunten11430,53130,62130,28130,17
Ervaring903,25898,00983,62947,63
Totaal
Gevechten2151
Overwinningen115653,74%
Verloren97645,37%
Gelijkstand190,88%
Gevechten overleefd82538,35%
Tanks vernietigd17270,80
Gedood / dood ratio1,30
Gezien10100,47
Schade toegebracht1.958,16
Veroveringspunten14130,66
Verdedigingspunten11430,53
Ervaring903,25
Voorbije 24u
Gevechten21
Overwinningen1152,38%
Verloren1047,62%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd628,57%
Tanks vernietigd140,67
Gedood / dood ratio0,93
Gezien110,52
Schade toegebracht1.872,24
Veroveringspunten110,52
Verdedigingspunten130,62
Ervaring898,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten47
Overwinningen2757,45%
Verloren2042,55%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2042,55%
Tanks vernietigd390,83
Gedood / dood ratio1,44
Gezien130,28
Schade toegebracht2.091,28
Veroveringspunten140,30
Verdedigingspunten130,28
Ervaring983,62
Voorbije 30 dagen
Gevechten76
Overwinningen4255,26%
Verloren3444,74%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3242,11%
Tanks vernietigd690,91
Gedood / dood ratio1,57
Gezien280,37
Schade toegebracht2.152,14
Veroveringspunten430,57
Verdedigingspunten130,17
Ervaring947,63
Anzeigen

Tanks (335)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
M6A2E1 8865,31561208443,95%826,69
ShPTK-TVP 100 81265,16736137047,96%1312,57
Grille 15101754,15627133546,22%1147,92
Bat.-Châtillon Bourrasque 81094,39724129150,04%1210,19
AMX M4 mle. 49 Liberté 81029,51670115648,18%1151,10
Char Futur 4 91462,14699109247,16%1217,87
Bat.-Châtillon 155 58101224,6068591851,20%994,70
Lorraine 40 t 81175,3369491446,83%1347,27
Mars 81381,8777269246,68%1455,46
Super Hellcat 7698,3648368950,80%911,88
T-103 81290,6772868547,45%1401,26
FV1066 Senlac 8472,2557268146,11%698,24
SU-130PM 81792,1685064252,96%1895,35
ELC EVEN 90 8539,1774457551,83%1032,00
STG Guard 8972,6548751342,88%978,76
KV-37567,9938051044,71%530,38
Toro 91852,2786849548,48%1695,74
DBV-152 102833,9481649051,84%2041,75
Predatore 92157,5386040845,59%1911,59
WZ-120G FT 92272,4186940748,16%1872,34
P.44 Pantera8748,3246640142,14%757,35
KV-48512,4638540142,14%340,49
Stridsyxa 81717,7190939352,93%1887,13
Cromwell6660,8852338150,66%1293,64
Škoda T 256510,2236236943,63%826,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5157,6719136744,96%185,89
Progetto M40 mod. 65101425,1358936540,27%932,69
T-34-3 81005,7564836343,80%1066,41
IS-2-II8644,4340835044,00%514,40
IS-4101322,2357034246,20%822,97
Leopard 1101907,1571833945,72%1375,82
Object 261101657,4377732653,68%1470,01
TVP T 50/51101539,7966232440,74%1124,88
ST-I9740,4243731847,48%476,17
KV-15389,1827330943,04%652,68
T-1506387,8329030345,54%475,11
M53/M5591022,2147829246,23%896,97
IS-3-II9867,6147029044,83%573,00
KV-856448,2531328145,55%569,81
Ares 90101813,5577028043,57%1317,80
M40/M438951,9144327845,32%950,20
53TP Markowskiego8693,9641426342,97%579,09
AMX 50 Foch (155) 101548,5461126346,01%941,09
Bat.-Châtillon 25 t102054,2979926250,38%1745,39
Centurion Action X101851,6780725850,39%1513,44
KB-52 91992,6489625551,37%1743,83
IS7613,8043625150,60%689,26
UDES 15/16102025,1180024448,36%1514,38
M4A3(76)W Sherman 6811,1773924053,75%1450,98
Prototipo Standard B9941,8841223735,86%548,83
STB-1101989,4182623149,78%1596,83
M48A5 Patton101674,0675522148,42%1208,02
T3091138,7744421844,50%793,41
Object 140102044,0479321747,47%1625,92
K-91101756,3378021254,25%1339,87
CS-63101880,5581021153,55%1631,34
T110E4102087,3270621042,86%1380,82
T92 HMC101284,3265220252,97%1121,66
Vz. 55102540,8390020151,24%1915,26
IS-38537,4239419635,71%293,92
T-50-2 6289,9640619444,85%575,05
M26 Pershing8566,7835419233,33%405,02
Vz. 71 Tesák10786,8265418540,00%643,76
Controcarro 3 Minotauro101407,7566517842,70%776,42
G.W. E 100101351,6067917847,75%1150,65
StuG III Ausf. G5245,6619417647,16%389,90
Caernarvon Action X 8931,8673317350,29%1087,17
M4A3E2 Sherman Jumbo6516,4941216946,75%855,97
Cobra 91209,1466016841,67%878,03
M127791,1140616645,78%870,70
T-4481066,1169216145,34%1341,23
FV215b (183) 102033,9775315451,30%1522,60
Waffenträger auf Pz. IV91447,5557115350,33%1081,45
M-V-Y102143,0189614847,30%1714,14
E 65 Zwilling 81820,5098614852,03%1777,05
Strv 746607,9038314746,94%1033,54
Jagdpanzer IV6303,7926814142,55%311,15
Ares 7581394,0283314049,29%1602,05
P.43 bis6472,5836013943,17%651,89
60TP Lewandowskiego101608,3167313847,10%1001,87
UDES 14 Alt 58715,7049113742,34%688,30
P.43 ter7561,3938313551,85%729,41
Bat.-Châtillon 155 5591085,6373813552,59%1057,45
FV217 Badger102125,6582013146,56%1471,31
45TP Habicha7606,9839912850,00%616,14
Centurion Mk. 7/191141,5766512843,75%922,59
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4129,1317712842,19%202,24
Škoda T 5091130,8862712545,60%913,54
Object 268 Version V 101869,7367012447,58%1284,72
Jagdpanther7636,9334212349,59%702,14
SDP 58 Kilana81080,4357312240,16%938,60
Bat.-Châtillon 25 t AP91106,0668412147,93%1038,29
M46 Patton9980,7559912141,32%707,42
FV230 Canopener102247,2193012152,89%1779,76
Durendal 102247,1983512153,72%1735,69
T207586,7542411847,46%688,66
Jagdtiger91463,2572211749,57%1173,45
Ho-Ri 3102178,9267711743,59%1368,81
CS-52 LIS 81521,5482911551,30%1789,43
Leo7578,0146911446,49%733,61
40TP Habicha6387,7930911449,12%556,82
T78 61146,9279211455,26%1844,91
Object 4168610,2238311341,59%485,71
UDES 1691058,5463711244,64%825,87
121B 101455,4873111051,82%1111,03
Jagdpanzer E 100101932,3672110951,38%1355,51
T57 Heavy102027,8877810949,54%1462,51
Controcarro 1 Mk. 291373,5065210844,44%1016,41
G.W. Tiger91219,1870310847,22%1197,82
T-284232,5121110656,60%669,35
Type 6891326,5874010648,11%1020,81
Versuchspanzer 5792152,8998310550,48%2177,73
Type 4 Heavy9982,1363510444,23%658,43
SDP 60 Gonkiewicza91285,1969310450,00%965,82
Ares 8591586,4088810255,88%1567,40
Progetto C50 mod. 6691175,1669110146,53%909,05
Leopard Prototyp A91185,8556710154,46%976,37
Bat.-Châtillon 12 t8645,1064610045,00%1088,54
T25/27695,834429848,98%820,76
Conqueror91354,417709651,04%1112,67
CS-538833,635739640,63%887,22
Indien-Panzer8887,075669639,58%905,09
Kranvagn101889,527769545,26%1370,29
Vz. 64 Blesk8462,236009556,84%697,16
Lorraine 155 mle. 518878,116149543,16%805,89
LPT-67 Šelma9536,006309451,06%606,65
T28 Prototype81043,656059444,68%978,32
Pz.Kpfw. 5582154,9910929457,45%2447,01
M661183,588279356,99%2090,15
SMV CC-6781050,636419251,09%1134,45
M446593,383479244,57%863,17
T54E191394,527599149,45%1224,14
M10 Wolverine5473,192969053,33%993,80
Ho-Ri 191515,626668942,70%1162,43
Type 71102037,017858943,82%1465,75
E 7591783,218168946,07%1626,64
Object 430U101821,307828747,13%1360,27
GSOR the TANK 91389,007278647,67%1274,52
Super Conqueror102099,718848550,59%1570,67
Carro da Combattimento 45 t 102079,887748545,88%1557,72
E 100102141,949188457,14%1772,04
A-447574,204788252,44%761,13
Rhm.-Borsig Waffenträger81084,286628258,54%1081,17
Emil II91242,337628154,32%1089,00
Type 5781113,727198149,38%1115,21
Kunze Panzer 91051,725827935,44%811,33
T-5491219,817557848,72%1142,62
T110E3102348,558447852,56%1634,32
Emil I81118,266987744,16%1108,14
NC 70 Błyskawica102109,138307754,55%1595,51
Type 5 Heavy101934,678007648,68%1301,79
Windhund 81489,757187651,32%1533,67
Mäuschen91336,848107553,33%1176,28
AE Phase I 91329,437207541,33%1057,36
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4285,812037352,05%716,91
Maus102020,347917338,36%1425,60
Ferdinand8771,124797347,95%611,49
CS-5991545,867907354,79%1545,85
G.W. Tiger (P)81061,647707357,53%1306,91
TVP VTU Koncept8495,863697234,72%327,82
SMV CC-567709,645877244,44%762,03
M18 Hellcat6556,723736957,97%890,63
FV229 Contender91825,519256956,52%1673,00
T95/FV4201 Chieftain 102215,688246942,03%1328,48
M10391365,017196842,65%1108,31
M4A1 Sherman5441,162836749,25%1037,64
M415427,973376659,09%670,47
Sturer Emil7602,094166633,33%511,10
Object 25791042,686896643,94%765,58
SDP 57 Gowika7830,835516544,62%915,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5437,775536456,25%1067,96
TS-6 91555,737026440,63%1183,72
Object 430 Version II9687,464376334,92%345,62
FV227 Conceiver81109,138156355,56%1336,88
ST-II101453,706686140,98%882,90
Vz. 60S Dravec 102301,429295957,63%1517,04
BZ-75102204,399165957,63%1747,58
Ho-Ri 281018,076555848,28%1031,19
212A91369,817495848,28%1304,16
Fantôme 91472,797795853,45%1497,58
Rinoceronte101973,687765743,86%1394,71
BZT-70 101957,458735556,36%1232,42
BZ-16681221,327975356,60%1483,93
T82 HMC4180,422085352,83%487,03
Progetto CC55 mod. 5481021,776575246,15%946,32
AMX 13 757635,126695158,82%1440,52
Strv m/425389,202425048,00%824,13
50TP Tyszkiewicza9786,385015042,00%450,60
Caernarvon81255,028055048,00%1514,96
Semovente M43 Bassotto6812,505295042,00%1197,74
Object 43091547,187505044,00%1317,29
BZ-6891579,827114940,82%1201,76
25TP KSUST II5229,022364839,58%271,28
G.W. Panther7784,346114746,81%837,24
Cavalier5303,302624742,55%483,25
T803112044,499344751,06%1369,95
Škoda T 245365,892424445,45%833,29
Centurion Mk. I8772,186664456,82%890,35
14TP4115,001954245,24%198,73
IS-7101680,076514238,10%1067,57
P.435319,202924148,78%735,06
Valiant 5313,683244148,78%478,48
M4A3E8 Sherman6491,483184047,50%797,86
T18 HMC366,231114047,50%108,29
T3281018,467543948,72%1087,42
M5 Stuart450,181723941,03%11,96
Saryuda 92247,749543966,67%2119,73
M24 Chaffee5107,742033850,00%175,09
T110E5101683,426303834,21%939,28
T6981010,688123868,42%1315,33
Pz.Kpfw. 38 (t)3140,051533748,65%342,63
Type 6191598,848583754,05%1661,41
CS-447884,056693748,65%1223,28
Carro d'assalto P.887883,976163644,44%1087,52
BT-7 artillery 3320,693543661,11%1245,46
Konštrukta T-34/1007251,112263528,57%85,86
VK 100.01 (P)81092,868363557,14%1341,65
M374209,322633450,00%573,94
Tiger II81175,916363435,29%1004,18
T-29 3414,243733461,76%1504,64
O-Ho81048,276173333,33%908,51
Chi-To SP7957,736853357,58%1063,72
T-1091111,847033243,75%936,73
T1E6 267,031173250,00%139,99
Churchill Crocodile 6838,726423237,50%1118,66
SU-14-28902,816073138,71%740,52
AMX 38397,061423138,71%54,90
M-II-Y71330,009313060,00%1938,11
P26/404179,832432944,83%268,19
T-463100,481342955,17%295,19
AMX 13 F3 AM6647,146032962,07%952,06
Nashorn6509,414412955,17%769,85
Object 277101877,528302948,28%1490,35
FV224 Chopper71198,288392951,72%1583,18
ST vz. 394327,962232846,43%897,30
Type 4 Ju-To71078,577192850,00%1316,55
T-116 3192,432572842,86%585,78
M7 Priest390,151332759,26%241,17
VK 30.02 (D)7705,046092638,46%967,69
T56 GMC3106,541482650,00%180,36
Type 3 Ju-Nu6821,926902650,00%1277,35
BZ-587847,697252646,15%1047,79
M-III-Y81692,969152650,00%1861,51
T2971303,329172572,00%1707,93
O-Ni71081,128142564,00%1407,67
SDP 44 Burza6586,755252458,33%923,30
Lorraine 155 mle. 507882,226352347,83%1029,76
AMX 40490,051422231,82%60,40
Type 97 Te-Ke 2168,232292218,18%592,18
Pz.Sfl. IC 4319,182972254,55%965,89
Lago4401,862262142,86%1143,83
Škoda T 177765,197632157,14%1810,57
O-I6733,526132152,38%1215,11
B.U.G.I.6454,304472040,00%522,57
Comet7553,006352070,00%892,45
AMX ELC bis575,001592020,00%3,10
XM69 Hacker112119,956472025,00%1201,84
Type 95 Ji-Ro6525,474821963,16%813,57
Tiger 131 61657,8411071963,16%3396,76
AMX 12 t6683,227771872,22%2362,59
T-437979,677471850,00%1594,51
Rheinmetall Skorpion G 8496,724511838,89%229,10
L-60 267,831301833,33%96,21
TKS z n.k.m. 20 mm 2119,761931735,29%352,90
STA-18888,247221758,82%1077,73
T404194,411831752,94%335,00
KV-26193,182211752,94%163,81
T-45 2255,653261752,94%1138,44
Chi-Go 71420,4710021764,71%2281,81
10TP3136,941741643,75%353,40
VK 30.01 (P)6256,442641662,50%357,87
KR-1112203,257431625,00%1311,65
M3 Stuart374,932971566,67%272,90
M14/41297,731581540,00%106,91
Kampfpanzer 67101914,408151546,67%1318,76
Pz.Kpfw. 35 (t)2100,691081330,77%267,20
Mitsu 1085476,624011330,77%587,88
Tiger (P)7735,696541346,15%881,62
M-VI-Y91291,159181361,54%1325,08
Black Prince71022,758091258,33%1555,10
T-34-856678,646681163,64%1317,73
KV-137108,002881145,45%62,01
M24E2 Super Chaffee 6203,452681145,45%309,06
T26E3 Eagle 7 71401,919281163,64%2211,82
T-26257,201541070,00%276,53
Semovente M415415,104251070,00%927,10
TS-60 9761,805031030,00%359,79
SU-100Y 6880,903811060,00%1354,51
Chrysler K 8762,304721060,00%792,58
M10 RBFM 5493,404191030,00%701,13
WZ-120-1G FT 8810,705721050,00%658,33
SDP 40 Zadymka5451,22387955,56%897,08
T6 Medium4281,78194944,44%461,62
Black Rock 111760,33928955,56%1069,98
Hotchkiss H35278,75128850,00%185,47
AMR 35 281,0066714,29%102,96
Patton the Tank 91856,14990771,43%2160,73
LT vz. 352108,1784650,00%330,83
Tiger I71116,00756666,67%1456,85
M15/423270,83312683,33%907,24
7TP297,3385616,67%98,59
Leichttraktor157,3350616,67%10,83
SU-86428,83383666,67%570,27
LT vz. 383167,002295100,00%650,73
Churchill VII6563,60630580,00%1051,49
Somua SAu 404362,00240520,00%704,57
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 660,60229520,00%0,00
T28 Concept 71334,20993560,00%2295,57
AMX ELC 901 6669,40767580,00%2306,57
M2 Light2212,00368425,00%621,13
T1 HMC279,5080450,00%278,50
Pawlack Tank61138,751150475,00%2533,34
FCM 2C 3545,758134100,00%1760,01
T1 Cunningham178,33217333,33%240,90
Type 3 Chi-Nu5421,33603366,67%1281,61
VK 36.01 (H)61438,671053366,67%3210,05
T1 Heavy5515,67515366,67%1093,42
AMX 13 105 AM mle. 505304,00274333,33%343,80
VK 28.01667,67131333,33%0,00
Somua S35325,002813100,00%261,00
Object 283 91712,67627333,33%1529,48
Strv fm/21197,00100250,00%340,52
Matilda4597,006942100,00%1770,35
Grille588,00216250,00%118,48
T3E2 Medium Tank 3293,50679250,00%1324,19
AMX 13 (FL 11) 5377,00462250,00%965,34
M4A1 FL 10 61332,50822250,00%2329,17
Hummel6913,0010381100,00%1527,82
Renault FT142,001101100,00%261,00
Renault NC-311123,002541100,00%667,33
MS-11308,006011100,00%2192,71
Convert. Medium Tank T3 3240,006541100,00%823,45
KV-1SA 5212,0031210,00%125,87
AM 39 Gendron-Somua 283,003211100,00%303,95
LTP 3329,005621100,00%1793,89

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/10/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/08/2026
Gestopt: 08/10/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/08/2026
Gestopt: 14/08/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 28/06/2026
Gestopt: 05/08/2026
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 03/12/2025
Gestopt: 28/06/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/10/2025
Gestopt: 02/12/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/09/2025
Gestopt: 30/10/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/08/2025
Gestopt: 05/09/2025
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 04/12/2024
Gestopt: 20/08/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/12/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 10/11/2024
Gestopt: 04/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/10/2024
Gestopt: 09/11/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/09/2024
Gestopt: 24/10/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 25/04/2022
Gestopt: 18/08/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 22/12/2020
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/04/2022
Gestopt: 22/04/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/02/2014
Gestopt: 20/12/2020