old_Garry

clanlogo
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 12/07/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4111319121575
Gemiddelde tier8,469,689,069,34
Overwinningen2104851,20%736,84%5545,45%29150,61%
Verloren1950547,44%1263,16%6553,72%27648,00%
Gelijkstand5601,36%00,00%10,83%81,39%
Gevechten overleefd1621639,44%421,05%4738,84%24542,61%
Tanks vernietigd320670,7890,471000,834300,75
Gedood / dood ratio1,290,601,351,30
Gezien142070,3500,00140,121120,19
Schade toegebracht1.340,061.718,001.590,521.598,55
Veroveringspunten210130,51150,79190,161730,30
Verdedigingspunten160830,3900,001311,082480,43
Ervaring627,54452,53483,11657,03
WN7976,42535,64964,10928,85
WN81466,331218,181566,031498,35
Totaal
Gevechten41113
Gemiddelde tier8,46
Overwinningen2104851,20%
Verloren1950547,44%
Gelijkstand5601,36%
Gevechten overleefd1621639,44%
Tanks vernietigd320670,78
Gedood / dood ratio1,29
Gezien142070,35
Schade toegebracht1.340,06
Veroveringspunten210130,51
Verdedigingspunten160830,39
Ervaring627,54
WN7976,42
WN81466,33
Voorbije 24u
Gevechten19
Gemiddelde tier9,68
Overwinningen736,84%
Verloren1263,16%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd421,05%
Tanks vernietigd90,47
Gedood / dood ratio0,60
Gezien00,00
Schade toegebracht1.718,00
Veroveringspunten150,79
Verdedigingspunten00,00
Ervaring452,53
WN7535,64
WN81218,18
Voorbije 7 dagen
Gevechten121
Gemiddelde tier9,06
Overwinningen5545,45%
Verloren6553,72%
Gelijkstand10,83%
Gevechten overleefd4738,84%
Tanks vernietigd1000,83
Gedood / dood ratio1,35
Gezien140,12
Schade toegebracht1.590,52
Veroveringspunten190,16
Verdedigingspunten1311,08
Ervaring483,11
WN7964,10
WN81566,03
Voorbije 30 dagen
Gevechten575
Gemiddelde tier9,34
Overwinningen29150,61%
Verloren27648,00%
Gelijkstand81,39%
Gevechten overleefd24542,61%
Tanks vernietigd4300,75
Gedood / dood ratio1,30
Gezien1120,19
Schade toegebracht1.598,55
Veroveringspunten1730,30
Verdedigingspunten2480,43
Ervaring657,03
WN7928,85
WN81498,35
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen1100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht2.647,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring1.284,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht2.647,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.284,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten105000
Overwinningen5249,52%00,00%00,00%00,00%
Verloren5047,62%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,86%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4139,05%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd670,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,050,000,000,00
Gezien390,3700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.244,690,000,000,00
Veroveringspunten1010,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten3393,2300,0000,0000,00
Ervaring669,170,000,000,00
Totaal
Gevechten105
Overwinningen5249,52%
Verloren5047,62%
Gelijkstand32,86%
Gevechten overleefd4139,05%
Tanks vernietigd670,64
Gedood / dood ratio1,05
Gezien390,37
Schade toegebracht1.244,69
Veroveringspunten1010,96
Verdedigingspunten3393,23
Ervaring669,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten30000
Overwinningen826,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren2273,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd723,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,3000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,390,000,000,00
Gezien280,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht708,200,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten190,6300,0000,0000,00
Ervaring503,170,000,000,00
Totaal
Gevechten30
Overwinningen826,67%
Verloren2273,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd723,33%
Tanks vernietigd90,30
Gedood / dood ratio0,39
Gezien280,93
Schade toegebracht708,20
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten190,63
Ervaring503,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten231000
Overwinningen10545,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren11851,08%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand83,46%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7130,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1350,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,840,000,000,00
Gezien1420,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht713,110,000,000,00
Veroveringspunten2521,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten2801,2100,0000,0000,00
Ervaring463,500,000,000,00
Totaal
Gevechten231
Overwinningen10545,45%
Verloren11851,08%
Gelijkstand83,46%
Gevechten overleefd7130,74%
Tanks vernietigd1350,58
Gedood / dood ratio0,84
Gezien1420,61
Schade toegebracht713,11
Veroveringspunten2521,09
Verdedigingspunten2801,21
Ervaring463,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (229)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon 155 58101447,95616482250,10%1241,77
M53/M5591715,74726337651,78%1826,13
Object 261101668,91657289151,44%1444,89
212A91798,59751240253,46%1741,90
T92 HMC101807,69637235750,66%1732,75
Conqueror Gun Carriage101769,85671197553,82%1652,65
G.W. E 100101764,21689187452,03%1628,99
M40/M4381405,96684170553,08%1642,83
G.W. Panther71126,40701130953,02%1491,72
Bat.-Châtillon 155 5591309,59469115950,22%1354,09
IS-2 71131,97701106354,66%1613,74
Lorraine 155 mle. 5181241,5164165351,30%1392,38
105 leFH18B2 5978,9656053957,33%2162,91
Bat.-Châtillon Bourrasque 8993,5662052547,43%977,88
Pz.Kpfw. T 25 5498,8649551053,14%1413,76
SU-14-281358,2570249351,72%1645,02
FV3046697,1045441555,18%1308,27
T71 DA7559,2554438645,08%975,29
E 25 7879,2157536648,63%1236,95
T26E4 SuperPershing 8971,1966536149,03%1138,71
Taschenratte112246,4989132145,17%1245,75
1108977,9856029451,36%1065,56
Jagdpanther II81329,9655528046,43%1403,99
FV201 (A45) 71004,5069127855,40%1485,14
O-Ho81224,2266927753,07%1398,79
SU-85I 5533,8442626450,00%1107,40
EMIL 1951 81235,4267726048,46%1200,36
SU-130PM 81321,1366925645,31%1201,38
FV380591346,5167323548,94%1399,10
AMX 13 F3 AM6760,2550522855,26%1124,45
Tiger II81172,4463122453,57%1402,27
Crusader 5.5-in. SP7785,6153522251,80%1240,66
G.W. Tiger91705,1269921949,77%1682,82
Grille5661,2652320453,92%1694,16
Type 4 Heavy91173,0165920347,29%969,40
E 7591347,0869220150,75%1123,76
T698968,7954218548,11%1106,31
FV20781005,5063416547,27%1107,45
G.W. Tiger (P)81253,5870316154,66%1587,12
T-448744,2357015847,47%829,32
M446684,6352115754,78%1095,12
T110E4101913,9770515347,71%1290,49
Ho-Ri 3101443,0748515038,00%772,42
Heavy Tank No. VI 6772,8359414054,29%1381,03
Lorraine 155 mle. 507708,4347013850,00%789,07
Object 777 Version II 91481,9564413249,24%1210,81
Jagdpanther7789,4152412846,09%934,46
O-Ni71124,2964112650,00%1577,47
AMX M4 mle. 457955,4756712655,56%1358,28
M127910,3458612653,17%1151,05
T25/27745,9251612559,20%1019,93
AMX 50 1008946,2158612346,34%858,21
T3091194,0657412043,33%829,69
Strv 103B101399,9048612040,00%736,51
Maus101645,6774711243,75%1034,03
E 100101662,3572211252,68%1232,25
T-34-856566,7053110856,48%1093,03
Centurion Mk. I8769,9861110452,88%942,39
Comet7717,0360810254,90%1130,28
SU-14-17927,926239852,04%1271,67
O-I6931,915609749,48%1733,06
Tiger I7959,276579349,46%1244,76
IS-27839,185818955,06%1054,97
StuG III Ausf. G5462,353218846,59%994,65
Škoda T 256562,845458751,72%1069,15
Strv 107-12111682,947888558,82%1009,78
Type 6891651,808068551,76%1415,86
Jagdpanzer IV6683,074278447,62%1175,83
T28 Prototype81078,675768438,10%971,09
Jagdtiger91469,016378154,32%1208,26
T216418,095548052,50%1123,02
AMX 13 105 AM mle. 505325,602637855,13%573,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5435,503507646,05%1092,92
T25 Pilot Number 1 8797,395567643,42%810,87
T-437774,805747562,67%1311,72
VK 36.01 (H)6575,715037247,22%837,63
Cromwell6581,935617147,89%1033,68
AMX 105 AM mle. 474265,101837145,07%788,65
Type 586556,335577058,57%1064,38
Type 5781195,345697037,14%1007,39
T-345356,493006955,07%933,44
SU-86647,784256949,28%849,13
M18 Hellcat6586,064556543,08%825,61
M75296,953186450,00%962,30
T-127 3306,983986342,86%1070,30
ARL 446673,185396139,34%1058,05
T675455,894246139,34%874,44
FV4005 Stage II101166,754726144,26%695,09
Spähpanzer SP I C7652,226076045,00%1162,18
Hummel6806,535695955,93%1189,68
T54E19982,106135945,76%695,34
Jagdpanzer E 100101322,725745860,34%882,63
M5A1 Stuart4139,912135650,00%303,82
WZ-111 model 5A101339,546415641,07%728,33
M4A1 Sherman5347,332995547,27%725,77
VK 16.02 Leopard5185,763335552,73%458,54
T803111837,416525425,93%886,69
Pz.Kpfw. 5581399,757935352,83%1173,63
BDR G1 B5448,044825255,77%867,56
M4A3E8 Sherman6588,865264951,02%1162,03
AMX 50 12091320,436424944,90%1006,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4183,372354942,86%447,85
Strv 746713,895514751,06%1296,01
WZ-111 model 1-491047,607104755,32%866,43
Type 71101932,497524755,32%1362,25
T-804248,912784768,09%1075,60
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4295,522364652,17%686,62
T207828,615644454,55%1120,71
Type T-345350,953864362,79%1045,00
Covenanter5218,422594362,79%710,31
T110E5101699,476834341,86%1069,69
B14205,622574242,86%354,85
M5 Stuart4169,482324240,48%253,11
Char Futur 4 91220,556064252,38%1062,68
M415358,902654151,22%478,10
Crusader6378,324313868,42%1238,22
Prototipo Standard B91246,135603839,47%824,65
Vz. 60S Dravec 101952,119003860,53%1271,66
FV4004 Conway91029,165473842,11%721,27
SU-54308,243703754,05%707,19
Strv m/425566,745053540,00%1611,42
SU-122A5390,033883554,29%812,62
Škoda T 245423,094033464,71%1288,39
WZ-111-1G FT81177,316833246,88%1173,93
Bishop5495,254353250,00%1034,44
AE Phase I 91319,816333243,75%1090,17
Ikv 1035388,484183158,06%888,33
Strv 103-091517,137423167,74%1309,60
Pz.Kpfw. 38 (t)3105,501503043,33%146,54
Lorraine 39L AM3144,301723070,00%481,35
Birch Gun4235,002942850,00%810,99
Marder II3225,682122536,00%510,82
VK 28.016506,684942552,00%1591,67
Ares 758925,967092544,00%884,80
Vz. 64 Blesk8316,464332450,00%344,97
O-I Experimental5837,546342445,83%1864,62
Pz.Kpfw. II Luchs4179,002622450,00%535,58
Ikv 65 Alt II6472,834212356,52%709,19
Sturmpanzer II4318,043892347,83%972,29
Cruiser Mk. IV4153,182052240,91%249,43
T-703117,101572138,10%197,71
HWK 128550,295232133,33%584,63
M3 Stuart3210,552152045,00%710,45
Charioteer8963,835951844,44%874,04
VK 30.02 (D)7906,386171637,50%1248,23
ST vz. 394322,673441560,00%1092,55
Type 3 Ju-Nu6969,536741540,00%1326,65
M10391348,077071540,00%1182,52
P.44 Pantera8655,933961435,71%466,52
M24E2 Super Chaffee 6328,713841450,00%767,95
Cobra 91004,576071450,00%734,97
D23248,233731361,54%950,91
VK 30.02 (M)6859,316741353,85%1465,98
Löwe 8670,235061330,77%439,28
LT vz. 383231,672301250,00%901,71
M8A14360,4253512100,00%1172,03
KV-26560,924251233,33%677,18
Pz.Kpfw. 35 (t)2114,001451136,36%327,34
T3281373,006401118,18%1265,68
Type 2597 Chi-Ha3129,181901145,45%260,57
Type 4 Ju-To7893,455331145,45%859,45
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6472,914771163,64%1165,87
Sav m/434144,202921060,00%313,73
KV-15486,504691050,00%884,98
Pz.Kpfw. I Ausf. C3110,902041030,00%305,15
Panzerjäger I2135,11135944,44%302,91
Cruiser Mk. III3112,56134944,44%296,70
T82 HMC4179,00171933,33%313,59
Lago4475,13529862,50%2023,87
Vickers Mk. E Type B285,63138862,50%300,85
Mitsu 1085575,75371837,50%753,11
Carro da Combattimento 45 t 101176,50489825,00%541,55
StuG IV 5186,50221812,50%169,06
Object 265T 91253,38637862,50%1028,14
Leo7398,29359714,29%298,96
Type 95 Heavy4361,71397742,86%1079,80
VK 30.01 (P)6940,43726757,14%1716,74
T-50-2 6590,71565771,43%1684,72
Vickers Medium Mk. I1167,33156633,33%791,66
Sexton II3248,67277666,67%1293,37
T56 GMC3126,67245650,00%260,57
SU-263100,83226633,33%17,06
G.Pz. Mk. VI (e)2148,83326650,00%901,28
Windhund 8785,33638666,67%764,62
43 M. Toldi III 3106,33275650,00%375,59
T1 Cunningham131,2075540,00%0,00
Renault FT 75 BS2235,60198540,00%1674,53
D1248,40146560,00%177,20
BT-7 artillery 3267,40393560,00%1055,09
M2 Light2129,75291475,00%559,30
GSOR the TANK 91087,00517425,00%835,66
AMX ELC 901 6275,00247425,00%396,95
Fantôme 9544,257794100,00%445,83
Sturmpanzer I Bison3375,67480366,67%1508,65
Leichttraktor137,0053333,33%0,00
Black Prince II 71267,00910366,67%1519,61
L-60 2272,006663100,00%1921,98
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8665,67484333,33%406,83
Renault FT146,00107250,00%84,37
MS-11126,001822100,00%701,20
SU-182102,00211250,00%447,33
T3 HMC2114,00240250,00%332,27
Archer5112,008320,00%0,00
T-602235,003402100,00%1248,27
Patton the Tank 9811,00670250,00%585,82
T26E3 Eagle 7 71597,00880250,00%2115,05
Kolohousenka1145,002501100,00%842,71
Strv fm/211278,006781100,00%1939,93
Fiat 3000158,001611100,00%281,80
Renault Otsu184,006810,00%118,97
M14/4120,008210,00%0,00
M15/42347,007210,00%0,00
Renault NC-31134,001591100,00%261,00
P.435309,004591100,00%831,19
A-2051036,0049410,00%3954,11
M3 Lee4696,009111100,00%3336,62
T-34-2G FT71836,0079110,00%2892,71
Universal Carrier 2-pdr248,003910,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4126,008010,00%86,47
T-34 shielded 5231,0020310,00%247,46
T-29 3361,005361100,00%1525,18
Tiger 131 6891,0028910,00%1041,26
Škoda T 45 71493,0051010,00%1451,44
MTLS-1G14 3502,009651100,00%3074,42
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4368,0031810,00%620,20
KV-220-2 5229,0015510,00%125,52
T78 688,004921100,00%264,10
Churchill Crocodile 6564,006841100,00%765,17
Chi-Go 71080,0024810,00%953,22

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 12/07/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 12/07/2024
Gestopt: 24/12/2024