olodiator

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten52713017190
Gemiddelde tier8,140,008,247,68
Overwinningen2622849,76%00,00%635,29%8946,84%
Verloren2588149,10%00,00%1164,71%9952,11%
Gelijkstand6041,15%00,00%00,00%21,05%
Gevechten overleefd1463527,76%00,00%317,65%5931,05%
Tanks vernietigd451220,8600,0090,531470,77
Gedood / dood ratio1,180,000,641,12
Gezien564161,0700,0080,471090,57
Schade toegebracht1.310,720,00966,00966,11
Veroveringspunten1028531,9500,00362,122461,29
Verdedigingspunten205430,3900,0000,001590,84
Ervaring677,740,00530,06619,53
WN71102,170,00504,64908,57
WN81417,480,00676,281071,92
Totaal
Gevechten52713
Gemiddelde tier8,14
Overwinningen2622849,76%
Verloren2588149,10%
Gelijkstand6041,15%
Gevechten overleefd1463527,76%
Tanks vernietigd451220,86
Gedood / dood ratio1,18
Gezien564161,07
Schade toegebracht1.310,72
Veroveringspunten1028531,95
Verdedigingspunten205430,39
Ervaring677,74
WN71102,17
WN81417,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten17
Gemiddelde tier8,24
Overwinningen635,29%
Verloren1164,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd317,65%
Tanks vernietigd90,53
Gedood / dood ratio0,64
Gezien80,47
Schade toegebracht966,00
Veroveringspunten362,12
Verdedigingspunten00,00
Ervaring530,06
WN7504,64
WN8676,28
Voorbije 30 dagen
Gevechten190
Gemiddelde tier7,68
Overwinningen8946,84%
Verloren9952,11%
Gelijkstand21,05%
Gevechten overleefd5931,05%
Tanks vernietigd1470,77
Gedood / dood ratio1,12
Gezien1090,57
Schade toegebracht966,11
Veroveringspunten2461,29
Verdedigingspunten1590,84
Ervaring619,53
WN7908,57
WN81071,92
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten485000
Overwinningen22847,01%00,00%00,00%00,00%
Verloren22546,39%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand326,60%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd19039,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3210,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien3530,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.553,500,000,000,00
Veroveringspunten11082,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten6161,2700,0000,0000,00
Ervaring663,790,000,000,00
Totaal
Gevechten485
Overwinningen22847,01%
Verloren22546,39%
Gelijkstand326,60%
Gevechten overleefd19039,18%
Tanks vernietigd3210,66
Gedood / dood ratio1,09
Gezien3530,73
Schade toegebracht1.553,50
Veroveringspunten11082,28
Verdedigingspunten6161,27
Ervaring663,79
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten49000
Overwinningen1836,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren2959,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand24,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1224,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd250,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,680,000,000,00
Gezien491,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht873,470,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten641,3100,0000,0000,00
Ervaring492,240,000,000,00
Totaal
Gevechten49
Overwinningen1836,73%
Verloren2959,18%
Gelijkstand24,08%
Gevechten overleefd1224,49%
Tanks vernietigd250,51
Gedood / dood ratio0,68
Gezien491,00
Schade toegebracht873,47
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten641,31
Ervaring492,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht17,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring57,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht17,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring57,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten27000
Overwinningen518,52%00,00%00,00%00,00%
Verloren2281,48%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd622,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien110,4100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.042,300,000,000,00
Veroveringspunten471,7400,0000,0000,00
Verdedigingspunten70,2600,0000,0000,00
Ervaring303,190,000,000,00
Totaal
Gevechten27
Overwinningen518,52%
Verloren2281,48%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd622,22%
Tanks vernietigd140,52
Gedood / dood ratio0,67
Gezien110,41
Schade toegebracht1.042,30
Veroveringspunten471,74
Verdedigingspunten70,26
Ervaring303,19
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1832000
Overwinningen107658,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren70538,48%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand512,78%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd73139,90%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10830,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,980,000,000,00
Gezien17910,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht971,210,000,000,00
Veroveringspunten64373,5100,0000,0000,00
Verdedigingspunten24741,3500,0000,0000,00
Ervaring661,640,000,000,00
Totaal
Gevechten1832
Overwinningen107658,73%
Verloren70538,48%
Gelijkstand512,78%
Gevechten overleefd73139,90%
Tanks vernietigd10830,59
Gedood / dood ratio0,98
Gezien17910,98
Schade toegebracht971,21
Veroveringspunten64373,51
Verdedigingspunten24741,35
Ervaring661,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten258000
Overwinningen12548,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren12950,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand41,55%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8332,17%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1520,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,870,000,000,00
Gezien2250,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.111,610,000,000,00
Veroveringspunten4141,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten5342,0700,0000,0000,00
Ervaring510,920,000,000,00
Totaal
Gevechten258
Overwinningen12548,45%
Verloren12950,00%
Gelijkstand41,55%
Gevechten overleefd8332,17%
Tanks vernietigd1520,59
Gedood / dood ratio0,87
Gezien2250,87
Schade toegebracht1.111,61
Veroveringspunten4141,60
Verdedigingspunten5342,07
Ervaring510,92
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen538,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren861,54%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,3100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien161,2300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.537,380,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring552,380,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen538,46%
Verloren861,54%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd17,69%
Tanks vernietigd40,31
Gedood / dood ratio0,33
Gezien161,23
Schade toegebracht1.537,38
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring552,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (220)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81189,01696431849,93%1411,80
Löwe 81220,52751350049,97%1427,74
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81268,95767266650,08%1536,78
E 100101835,24683139745,60%1451,82
Maus102115,95797134151,68%1775,55
Rheinmetall Skorpion G 81347,42710134049,93%1366,03
IS-6 81281,01765133952,73%1479,30
Tiger I7755,43526124948,76%893,14
FV215b (183) 102047,99667117743,67%1598,31
T26E5 81434,62870112550,58%1826,01
T57 Heavy Tank101887,7768496245,43%1354,08
T110E3102248,7776495553,19%1722,08
AMX M4 mle. 49 81247,4579190450,11%1399,48
AMX Chasseur de chars 81055,6472687450,46%1389,96
T-54 ltwt.9754,1366879447,98%976,11
E 7591146,4063678446,81%965,39
IS-381264,3875376653,13%1512,38
KV-37832,7762476652,09%1026,31
Jagdpanzer E 100102060,8069169849,28%1512,91
T110E4102076,8273169251,45%1606,20
WZ-120-1G FT 81615,8487068553,87%1816,03
M53/M5591521,0169765753,42%1622,39
Tiger II8914,2059959544,87%942,59
Waffenträger auf E 100102391,2171859449,66%1790,29
AT 77998,6864458851,19%1283,03
Rhm.-Borsig Waffenträger81610,0875753450,19%1717,85
T110E5102032,8577348150,52%1713,53
T698750,5957347743,82%783,74
IS-7101711,8771146349,24%1383,84
AMX 50 Foch B102607,1882543155,22%2260,38
BT-73145,9721838850,26%606,94
VK 30.01 (P)6327,9130438643,01%394,17
AMX 50 Foch (155) 101977,9966537445,19%1411,61
Pudel 6951,4075036352,89%2130,66
AMX 50 10081189,7072436254,70%1323,63
AMX 50 B102039,7370234646,53%1535,93
Object 260 101676,5068734345,19%1213,62
T26E4 SuperPershing 81121,1278234150,73%1545,40
WZ-12091090,6469131546,98%973,69
VK 45.02 (P) Ausf. B91877,3685130754,40%1980,97
Bat.-Châtillon 25 t101930,0874330649,67%1627,85
M66652,4155530553,77%1172,13
ST-I91828,1386428553,33%1903,52
Progetto M35 mod. 46 81496,5776428450,70%1742,00
T92 HMC101662,7058128249,29%1532,03
Object 268 Version 4102567,6582828054,64%1813,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5261,2331726647,74%528,03
T-1091296,5073326156,32%1228,35
Tiger (P)7669,3947726047,31%735,13
T 55A 91367,4669925947,10%1248,93
ISU-15281219,9860925146,22%1144,79
Tortoise91283,0257425143,03%1019,13
Jagdtiger92151,4287024459,43%2070,34
T297955,2766424251,65%1123,68
T71 DA7591,1968523850,00%1138,89
WZ-111 model 1-491625,4273523346,35%1627,31
Pz.Kpfw. 38 (t)3171,0822123152,81%572,97
Object 907 102100,9976922545,78%1632,56
Covenanter4106,1018222246,40%214,26
SU-100Y 6842,0063822256,31%1588,16
121101473,6761621541,40%981,03
Spähpanzer Ru 2519711,4973020850,00%979,88
Object 70491763,0572120648,06%1324,05
Waffenträger auf Pz. IV91927,7374119944,22%1770,54
AMX 50 12091450,6467819549,23%1285,51
VK 36.01 (H)6555,3651118848,94%930,89
KV-48935,6665918851,06%1113,44
T-5491370,8773718146,41%1504,32
KV-856854,8466217960,34%1664,96
SU-122-44 71301,5073617356,07%2124,44
VK 45.02 (P) Ausf. A81366,2181117053,53%1816,48
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4130,6819416756,29%397,92
IS-4101574,4966316640,96%1112,53
113101693,9163116337,42%1142,91
T-34-28720,3457616244,44%796,70
Object 263102093,0174515854,43%1597,71
AT 86607,7453815653,21%1085,32
FV3046531,4246315354,90%914,81
Type 64 61267,8997515259,87%4531,36
KV-15345,9726415143,05%560,05
SU-10181172,0365114643,84%1276,66
AMX AC mle. 4881092,9060014544,83%1135,58
T54E191202,0671514552,41%1109,64
T28 Concept 7965,8869514562,76%1487,86
Object 140101510,5663714138,30%1006,67
IS71172,8478213857,97%1934,38
Škoda T 5092013,4885013253,03%1865,38
LTTB8437,6452913250,76%630,42
Škoda T 40 6903,7867113251,52%1869,83
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4226,7829913051,54%534,96
Sherman Firefly6719,7755313043,85%1313,80
T3281095,0373012751,97%1271,22
Ferdinand81221,1369112249,18%1242,39
IS-271149,0970412140,50%1484,26
VK 100.01 (P)81295,9379712054,17%1542,29
T28 Prototype81285,3171811748,72%1476,59
Object 70592197,0292911757,26%2191,92
T9591746,0677311357,52%1523,91
Grille 15101611,4957211339,82%1042,71
Crusader5174,5717011242,86%246,01
T3091634,8873611250,89%1327,44
Pz.Kpfw. VII102568,1884911153,15%2077,88
11081046,9967710951,38%1231,89
T1 Cunningham1157,7031110842,59%936,16
WZ-111 model 5A102282,7280410755,14%1934,67
T499431,6460910451,92%474,49
AMX 13 757373,745119741,24%494,79
M10391372,477789756,70%1410,42
AT 158883,945739549,47%831,99
AMX 13 909404,894959337,63%287,68
T-4481262,857719153,85%1885,86
AMX 12 t6160,974409151,65%261,95
T-1506424,624019148,35%553,94
FV217 Badger102415,028188957,30%1909,00
M374285,892728850,00%1011,14
Cromwell6519,804658534,12%799,27
SU-122-5491654,407298551,76%1658,09
Leichttraktor148,611108446,43%47,84
IS-M81628,828788250,00%2053,12
SU-15271024,546528051,25%1586,12
M41 HMC5793,204638056,25%1331,60
Crusader 5.5-in. SP7701,366038048,75%940,89
T-262131,171677565,33%704,12
T2881499,078097456,76%1942,05
Alecto4181,752507352,05%378,17
Pz.Kpfw. I Ausf. C3120,333037252,78%458,06
T-34-85M 6742,565287250,00%1283,26
T-284249,032206960,87%852,67
TVP VTU Koncept81022,577066749,25%1289,69
SU-100M17900,185696541,54%1130,18
MT-256240,804326544,62%470,64
M75144,053146451,56%357,66
Object 705A101992,487046445,31%1376,55
T-34-17695,385956350,79%1035,21
M7 Priest3416,623136350,79%1337,36
M41 Walker Bulldog8518,656006347,62%797,19
M127877,704966045,00%1051,33
M18 Hellcat6892,386996055,00%1858,66
TVP T 50/51101533,256575757,89%1178,92
Pz.Sfl. IVc5358,213375639,29%597,95
M40/M4381159,876745567,27%1385,52
StuG IV 5480,824445550,91%1296,52
AMX 50 Foch91369,677035451,85%1212,82
T-46379,961585147,06%167,15
AMX AC mle. 467751,165274946,94%928,38
T25/27956,827094961,22%1559,07
T376406,335634862,50%1088,51
Object 268101884,575944740,43%1146,36
AMX ELC bis5130,934534365,12%395,84
50TP prototyp 8899,105074238,10%652,61
Object 43091959,338664261,90%1908,49
ARL 446681,615584151,22%1165,91
StuG III Ausf. G5243,652294032,50%264,96
T25 AT71029,456644050,00%1529,66
KV-26696,796473966,67%1370,10
Pz.Kpfw. 35 (t)2100,861353545,71%344,10
BDR G1 B5347,493323531,43%485,58
AT 25312,773753545,71%592,46
Challenger7791,603223531,43%869,35
M10 Wolverine5506,324553145,16%1155,05
T1 Heavy Tank5341,634123053,33%579,48
SU-10061094,937793060,00%2441,94
Marder II3101,671623023,33%60,35
Type 3 Chi-Nu5168,072822857,14%344,10
Bat.-Châtillon 12 t8524,005272740,74%682,68
SU-855325,283812556,00%673,08
M5 Stuart482,882422544,00%111,93
Bat.-Châtillon 25 t AP91390,647512556,00%1328,53
Cruiser Mk. IV3111,402372548,00%240,14
Nashorn6536,724422548,00%767,43
Vickers Medium Mk. I145,651102360,87%175,73
M3 Stuart394,961822334,78%181,41
A-204152,951862055,00%573,57
T3 HMC2203,952722045,00%833,70
IS-3A 81235,106452025,00%1240,88
Valentine AT3181,322681957,89%555,18
M36 Jackson6640,223881822,22%1048,38
M2 Light Tank2219,534271758,82%1236,19
Type 1 Chi-He4292,873441546,67%877,60
AMX M4 mle. 457949,936361546,67%1162,57
T216180,273571540,00%234,00
Heavy Tank No. VI 6856,077671471,43%1705,37
Panzerjäger I278,771381353,85%165,21
Marder 38T4297,694151353,85%718,97
TOG II* 6982,156911369,23%1821,19
Sturer Emil7739,645531163,64%1076,95
M3 Lee4154,402391050,00%366,17
AMX 105 AM mle. 474130,401641040,00%175,97
S35 CA5282,22307944,44%351,67
B14206,50340825,00%498,06
Vickers Medium Mk. III3160,63173850,00%525,65
Cruiser Mk. III262,25146837,50%40,54
T1 HMC2119,33234666,67%660,25
T7 Combat Car 2152,00274666,67%963,39
leKpz M 41 90 mm 8335,00335650,00%344,39
Lorraine 39L AM3142,2010250,00%192,75
T2 Medium Tank2226,80253520,00%1115,06
T56 GMC3138,20202520,00%252,18
7TP270,25134450,00%131,90
Universal Carrier 2-pdr2284,50383475,00%1453,58
G.Pz. Mk. VI (e)2110,7512440,00%582,17
LTP 3190,50299450,00%794,97
TKS z n.k.m. 20 mm 269,6792333,33%171,70
4TP1108,0010630,00%428,80
Type 97 Te-Ke 2127,33271366,67%720,26
Pz.Kpfw. I254,6712530,00%59,94
Type 3 Chi-Nu Kai 5338,33520366,67%898,16
M4A1 Revalorisé 8384,3324430,00%115,56
Matilda4117,509920,00%59,20
BT-22246,002272100,00%1401,78
Light Mk. VIC 2135,50191250,00%744,67
Fiat 30001274,0043510,00%2239,92
Renault FT 75 BS20,001381100,00%261,00
10TP30,003210,00%0,00
AMX 4040,00410,00%0,00
T675659,008221100,00%1789,64
MTLS-1G14 3324,0033210,00%1423,82
KV-220-2 5416,0030610,00%535,27
Tetrarch 2187,0020810,00%867,79
E 25 71264,008001100,00%1968,91

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/03/2018
Gestopt: 21/03/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 06/02/2018
Gestopt: 10/03/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/12/2017
Gestopt: 29/12/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/10/2017
Gestopt: 26/10/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/09/2017
Gestopt: 20/09/2017
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 29/08/2013
Gestopt: 12/06/2017
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close