partizans80

clanlogo
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 19/05/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3834601764
Gemiddelde tier6,870,009,299,50
Overwinningen1879249,01%00,00%529,41%2843,75%
Verloren1911249,84%00,00%1270,59%3656,25%
Gelijkstand4421,15%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd916023,89%00,00%317,65%1625,00%
Tanks vernietigd253330,6600,0090,53490,77
Gedood / dood ratio0,870,000,641,02
Gezien364440,9500,00130,76400,63
Schade toegebracht786,460,001.323,291.291,47
Veroveringspunten364140,9500,0080,4780,13
Verdedigingspunten175070,4600,0000,00130,20
Ervaring432,250,00360,18518,70
WN7887,470,00533,81757,73
WN8970,050,00820,34911,87
Totaal
Gevechten38346
Gemiddelde tier6,87
Overwinningen1879249,01%
Verloren1911249,84%
Gelijkstand4421,15%
Gevechten overleefd916023,89%
Tanks vernietigd253330,66
Gedood / dood ratio0,87
Gezien364440,95
Schade toegebracht786,46
Veroveringspunten364140,95
Verdedigingspunten175070,46
Ervaring432,25
WN7887,47
WN8970,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten17
Gemiddelde tier9,29
Overwinningen529,41%
Verloren1270,59%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd317,65%
Tanks vernietigd90,53
Gedood / dood ratio0,64
Gezien130,76
Schade toegebracht1.323,29
Veroveringspunten80,47
Verdedigingspunten00,00
Ervaring360,18
WN7533,81
WN8820,34
Voorbije 30 dagen
Gevechten64
Gemiddelde tier9,50
Overwinningen2843,75%
Verloren3656,25%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1625,00%
Tanks vernietigd490,77
Gedood / dood ratio1,02
Gezien400,63
Schade toegebracht1.291,47
Veroveringspunten80,13
Verdedigingspunten130,20
Ervaring518,70
WN7757,73
WN8911,87
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten54000
Overwinningen1018,52%00,00%00,00%00,00%
Verloren4175,93%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand35,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd611,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,1700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,190,000,000,00
Gezien310,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht729,780,000,000,00
Veroveringspunten1332,4600,0000,0000,00
Verdedigingspunten10,0200,0000,0000,00
Ervaring262,650,000,000,00
Totaal
Gevechten54
Overwinningen1018,52%
Verloren4175,93%
Gelijkstand35,56%
Gevechten overleefd611,11%
Tanks vernietigd90,17
Gedood / dood ratio0,19
Gezien310,57
Schade toegebracht729,78
Veroveringspunten1332,46
Verdedigingspunten10,02
Ervaring262,65
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren5100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd120,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien40,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht196,800,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring77,000,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen00,00%
Verloren5100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd120,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien40,80
Schade toegebracht196,80
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring77,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd21,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht666,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring98,000,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd21,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien00,00
Schade toegebracht666,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring98,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten106000
Overwinningen5450,94%00,00%00,00%00,00%
Verloren5148,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,94%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4542,45%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd650,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,070,000,000,00
Gezien570,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht977,580,000,000,00
Veroveringspunten1481,4000,0000,0000,00
Verdedigingspunten5345,0400,0000,0000,00
Ervaring572,020,000,000,00
Totaal
Gevechten106
Overwinningen5450,94%
Verloren5148,11%
Gelijkstand10,94%
Gevechten overleefd4542,45%
Tanks vernietigd650,61
Gedood / dood ratio1,07
Gezien570,54
Schade toegebracht977,58
Veroveringspunten1481,40
Verdedigingspunten5345,04
Ervaring572,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten717000
Overwinningen28239,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren41457,74%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand212,93%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd21830,40%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4160,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien4960,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht811,470,000,000,00
Veroveringspunten8941,2500,0000,0000,00
Verdedigingspunten11021,5400,0000,0000,00
Ervaring377,150,000,000,00
Totaal
Gevechten717
Overwinningen28239,33%
Verloren41457,74%
Gelijkstand212,93%
Gevechten overleefd21830,40%
Tanks vernietigd4160,58
Gedood / dood ratio0,83
Gezien4960,69
Schade toegebracht811,47
Veroveringspunten8941,25
Verdedigingspunten11021,54
Ervaring377,15
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000
Overwinningen942,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren1257,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd29,52%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,580,000,000,00
Gezien110,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.234,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten190,9000,0000,0000,00
Ervaring370,670,000,000,00
Totaal
Gevechten21
Overwinningen942,86%
Verloren1257,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd29,52%
Tanks vernietigd110,52
Gedood / dood ratio0,58
Gezien110,52
Schade toegebracht1.234,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten190,90
Ervaring370,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (342)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T404614,30378325054,58%1772,80
KV-856494,27313122746,78%683,37
T34 8839,27448119146,60%813,90
Jagdpanzer IV6958,13544117752,68%1900,89
T14 5397,99355113248,50%681,33
T-54 first prototype 81008,3269095651,78%1379,74
IS-38886,5241273145,83%865,09
T28 Prototype8891,9943756345,29%839,75
M18 Hellcat6556,3134655445,31%843,01
T3091089,9843754041,30%738,42
Rhm.-Borsig Waffenträger81116,1245253154,80%1132,56
T110E4101471,7042851244,34%912,32
StuG IV 5404,8930050748,92%918,37
Strv 103B101558,2456149849,40%1004,21
T9591377,3356843950,80%1087,62
WZ-1209964,3941243546,90%833,31
T-1506677,5538842751,05%1115,64
IS7548,3732442543,76%535,99
M53/M5591153,9641442442,69%971,17
SU-1006834,7643440551,36%1434,27
WZ-1328459,6537840445,05%552,00
M40/M4381092,7455638152,23%1119,44
Object 261101219,9560537750,93%1009,73
T-34-28597,3336036842,12%553,61
Tortoise91432,3570436549,04%1100,15
Waffenträger auf Pz. IV91501,2247135742,30%1188,63
WZ-111-1G FT81032,0341235344,76%1017,67
WZ-111G FT91640,3947834548,12%1354,28
WZ-111 model 1-491192,2750634446,22%968,91
T-284195,1319234347,81%445,80
T25/27638,9836832149,84%795,73
Controcarro 3 Minotauro101597,1262631150,80%1006,93
WZ-1317292,0936530647,06%404,03
T288940,0642129843,62%817,38
WZ-132A9523,1537927238,97%453,86
Charioteer8714,3836826842,54%554,44
Type T-345381,7726726445,83%961,34
Type 586524,4735126347,15%897,38
FV215b (183) 101289,7844025641,02%741,24
SU-1018916,9347024351,03%944,31
T297763,9540023745,15%802,38
Cromwell6410,4333323347,21%640,49
T-34-17652,7939322749,78%890,09
Sturer Emil7679,4736222752,42%902,94
SU-130PM 81194,8462222143,89%1057,85
AT 158902,2056421852,29%861,55
Bat.-Châtillon 12 t8833,6574821856,88%1895,45
Challenger7659,9038320647,09%741,60
KV-15225,9925919947,24%267,77
Charioteer Nomad 8968,6650619645,92%813,08
Ho-Ri 3101691,3863419248,44%1044,47
1108833,2144518845,21%782,38
T328739,1354518654,30%714,78
IS-27611,9839717948,60%645,69
Controcarro 1 Mk. 291308,4664417348,55%1033,31
Archer5451,9828716550,30%1009,64
Super Hellcat 7808,8255116449,39%1170,69
M127940,7467216351,53%1285,18
T-34-2G FT7795,4937815945,91%1025,43
59-166173,4530115754,78%347,77
T28 Concept 7662,0541915052,00%827,28
Ferdinand81030,4248714553,10%987,27
Excalibur 6837,2562814548,97%1276,45
T216146,5725714346,15%182,71
Ikv 90 Typ B7696,5041814147,52%888,24
BT-7456,9113214050,00%106,42
VK 100.01 (P)8986,6752814047,14%1022,31
A-20588,9820613250,00%124,09
G.W. Tiger (P)81097,4858213246,97%1284,20
WZ-113G FT101394,8253313046,92%750,50
AT 86547,8940212962,02%1030,57
AT 77780,1345712949,61%922,21
AMX AC mle. 467739,4441512853,91%982,28
Object 70491355,6557312759,06%1087,95
Strv 103-091330,9151812652,38%1059,39
T-345214,3421812544,00%358,54
T-54 ltwt.9356,5141612445,97%284,52
Achilles6525,8532712353,66%893,43
S-517863,2550512251,64%1086,84
Nashorn6596,1831612243,44%909,47
WZ-131G FT6487,9429712149,59%723,93
FV4004 Conway91177,9954412048,33%972,10
Ikv 65 Alt II6576,1938111953,78%1021,68
Object 43091553,2990311957,98%1560,46
T-549729,8051211750,43%577,70
ARL 446562,2138811548,70%832,87
SU-14-28970,9650311447,37%1024,95
SU-100M17884,0946311061,82%1229,55
M446753,6756511055,45%1286,59
T1 Heavy5469,5435810946,79%888,05
Object 26391080,2852910953,21%854,86
T-34-856580,9047910853,70%1088,14
Leichttraktor180,2715910849,07%215,76
50TP Tyszkiewicza91509,8463310850,93%1447,34
Pz.Sfl. IVc5293,0820910735,51%381,23
O-Ni7685,1642810549,52%714,15
M66728,8246910253,92%1195,61
Type 5781521,538709850,00%1827,96
Object 268 Version 4101241,545249844,90%709,49
AMX M4 mle. 457647,483889744,33%647,02
121B 101658,236809750,52%1361,89
T71 DA7430,564049653,13%815,09
Spähpanzer Ru 2519615,836119451,06%746,76
Marder 38T4312,432459052,22%725,62
T-45 2174,022488956,18%841,20
SDP 60 Gonkiewicza91445,476788843,18%1076,93
Mäuschen91674,957788562,35%1817,55
ISU-1528875,934158041,25%647,61
AT 25287,112717946,84%528,88
Ho-Ri 191489,746307852,56%1184,35
M1039919,014277651,32%756,96
AMX AC mle. 488935,075387646,05%891,25
Jagdpanzer E 100101351,354797548,00%839,65
FV2078860,575207536,00%773,87
O-I6633,634787352,05%1019,84
T110E3101635,796217358,90%1167,11
Tetrarch 2115,192227356,16%463,39
SDP 58 Kilana81269,677797259,72%1380,19
Leo7701,584647149,30%961,51
Ikv 1035227,182327157,75%448,52
CS-538518,454627142,25%433,24
UDES 038943,404117040,00%797,75
M10 RBFM 5531,394057055,71%1020,66
Hummel6624,514346953,62%875,32
BDR G1 B5383,633086749,25%614,41
Tiger (P)7729,634866752,24%872,78
AMX 50 Foch (155) 101369,314646741,79%758,93
FV217 Badger101280,204686643,94%718,48
Crusader6291,002726555,38%804,07
53TP Markowskiego81081,066666556,92%1243,49
M5A1 Stuart480,312066451,56%109,47
M415380,443086450,00%525,19
Pz.Kpfw. III Ausf. E3135,021556448,44%265,22
60G FT5439,892656456,25%921,75
T3 HMC2174,811736346,03%649,29
AMX 50 1008574,193386237,10%327,77
SU-1527628,953406140,98%660,78
60TP Lewandowskiego101781,795326142,62%1061,88
45TP Habicha7928,105246050,00%1178,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5352,053016041,67%710,70
AMX 13 757797,298025962,71%2294,88
M10 Wolverine5355,573715848,28%689,23
M75184,774055761,40%595,92
M374227,041725650,00%623,94
SMV CC-678999,256285648,21%920,31
O-I Experimental5331,523165657,14%530,90
K-91-PT 91174,295875648,21%921,54
M3 Lee4190,672455451,85%540,97
Ho-Ri 28894,444645438,89%725,32
BT-2245,34855337,74%0,00
UDES 169776,094855347,17%569,61
IS-7101401,506255253,85%1017,64
Spähpanzer SP I C7158,374475248,08%113,59
TNH 105/10008830,886775147,06%825,67
AMX 13 F3 AM6756,243985150,98%1083,66
T-46387,041204948,98%179,14
Crusader 5.5-in. SP7812,156254843,75%1035,77
Emil I8857,685084744,68%746,92
AT-1292,911164755,32%239,63
Object 430 Version II91079,837164753,19%954,98
Strv m/425207,631964639,13%259,83
CS-5991082,986544652,17%977,13
G.W. Panther7951,706784660,87%1237,20
T1 Cunningham197,161564548,89%427,17
Valentine3303,022804566,67%1270,14
Object 41681012,676594557,78%1215,77
Grille5434,053104450,00%879,16
T207959,124844360,47%1454,26
Semovente M43 Bassotto6787,404674346,51%1176,97
T-109789,584534353,49%617,40
Grille 15101214,704134348,84%730,67
Sexton I 3244,232364358,14%826,34
Strv 746600,734424165,85%1227,55
SDP 44 Burza6757,614544136,59%1148,32
Covenanter5150,152164050,00%338,68
T-448634,745533946,15%613,94
Jagdtiger91014,955213948,72%689,37
B14226,822293847,37%494,19
SU-76G FT4254,532153863,16%536,82
T-262100,651313745,95%323,13
T56 GMC3144,351673754,05%365,63
Renault UE 573243,411823740,54%640,73
BZ-587552,814983743,24%479,85
Lago4252,472533669,44%866,93
FV3046457,643563641,67%616,72
AMX 50 Foch B101111,224933644,44%566,32
MS-11108,341663548,57%421,44
ARL V396614,494993545,71%1168,31
UDES 14 Alt 58695,355653452,94%671,67
Jagdpanther7933,186323363,64%1331,81
NC 70 Błyskawica101581,975033339,39%925,76
Konštrukta T-34/1007441,724473234,38%389,82
T-29 3175,251853237,50%363,54
Type 64 6287,064043148,39%511,65
M2 Medium Tank3164,171762931,03%446,46
SU-86618,794592941,38%699,38
Sav m/434330,863152867,86%1066,88
Vz. 44-17473,045482853,57%447,48
SU-85B4440,613372850,00%1134,08
SU-855400,524052759,26%952,69
AMX 404123,441802748,15%270,35
25TP KSUST II5479,653762642,31%953,35
AMX 13 105 AM mle. 505360,002812657,69%783,06
Type 91 Heavy3159,121162626,92%277,42
Lorraine 155 mle. 507706,316122653,85%844,36
Pz.Kpfw. T 25 5404,423412653,85%1021,02
T 55A 91078,627152646,15%876,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4222,242432556,00%593,22
AMX 12 t6746,138372462,50%2962,55
Marder II3226,631722445,83%519,68
Alecto4226,922092450,00%465,58
Type 2597 Chi-Ha3154,221812334,78%332,67
SMV CC-567621,355352343,48%664,17
M5 Stuart482,573752352,17%113,07
Char Futur 4 9951,395952352,17%687,86
P26/404482,952462240,91%1167,89
M7 Priest3121,501552254,55%247,88
Sturmpanzer II4289,452992245,45%862,64
Type 3 Ju-Nu61014,327512268,18%1662,88
Renault Otsu140,81752128,57%0,00
SU-76M4170,382112152,38%332,31
VK 30.01 (P)6910,148042171,43%1836,46
T25 AT7902,625852142,86%1100,46
S35 CA5420,812932152,38%791,90
Object 430U101309,717492161,90%1060,39
HWK 128130,954332157,14%194,45
Pawlack Tank6765,006862152,38%1315,75
14TP4287,002832055,00%1022,25
Pz.Kpfw. II280,901522045,00%131,31
Object 283 91275,406012050,00%1298,40
Renault NC-31165,321111942,11%105,64
40TP Habicha6617,475461963,16%1247,91
Semovente M415694,744291957,89%1644,57
SDP 40 Zadymka5628,374661963,16%1359,70
Maus101203,005681942,11%614,29
SU-263165,891191931,58%216,49
SU-122A5427,843421942,11%793,34
MT-25655,262281936,84%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3119,681411957,89%287,45
T-103 8916,584311936,84%668,42
D23206,831931850,00%716,19
Type 1 Chi-He4285,173061844,44%694,29
Type 95 Heavy4164,562031838,89%278,76
Somua SAu 404255,892591850,00%564,71
Pz.Kpfw. II Ausf. G394,331271844,44%138,67
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6294,563131838,89%412,55
Matilda4586,004931747,06%1801,78
Ikv 723268,532181741,18%691,00
SU-54104,711351747,06%106,36
Pz.Kpfw. II Luchs463,591851729,41%0,28
AMX 13 (FL 11) 586,762241717,65%0,00
WZ-120-1G FT 81046,944541747,06%838,52
Renault FT139,251201656,25%141,92
StuG III Ausf. G5416,505091668,75%1103,05
Type 3 Ho-Ni III5576,692931650,00%1130,61
212A9873,004711631,25%500,50
T6981017,007191656,25%1194,09
Object 2579950,634941637,50%651,05
Vickers Medium Mk. I181,471611560,00%357,18
Pz.Kpfw. III Ausf. J4116,401761560,00%215,65
Object 777 Version II 91122,675451540,00%724,32
121101136,144561428,57%568,78
AMX 383112,432081457,14%272,68
SDP 57 Gowika7970,865661442,86%1077,02
StuG III Ausf. B4225,642331435,71%326,23
T7 Combat Car 278,861531464,29%375,21
P.43 bis6706,462861323,08%1051,91
T2 Medium Tank266,38871338,46%74,73
Panzerjäger I2160,751131225,00%398,69
Cruiser Mk. II2125,251601258,33%458,67
Valentine AT4248,582201241,67%490,27
AMX ELC bis5529,004221241,67%1980,86
M-II-Y7531,253931250,00%487,38
Windhund 8683,084541258,33%602,87
SU-100Y 6838,005011266,67%1460,55
AE Phase I 9750,084081233,33%405,08
Strv 107-12112050,095541136,36%1136,53
Type 95 Ji-Ro6463,913001145,45%537,76
Lorraine 155 mle. 518789,556191163,64%814,59
Ares 758563,822991118,18%356,18
ISU-122S 7677,273601145,45%764,27
TKS z n.k.m. 20 mm 286,701251020,00%210,43
Hotchkiss H35252,301341050,00%73,08
Comet7360,203071040,00%283,87
Universal Carrier 2-pdr2154,602121080,00%712,23
T675304,104451070,00%702,25
Object 252U 81375,908591070,00%1472,87
Strv S1 8818,403531040,00%558,80
Chaffee Camouflaged 5168,702611020,00%124,52
M3G FT3257,11243977,78%807,30
Renault FT AC2118,33129966,67%435,38
112 8709,67394944,44%533,62
M3 Stuart3142,00227850,00%447,15
Vickers Mk. E Type B296,75132837,50%169,74
Sturmpanzer I Bison3181,25175875,00%674,32
Type 97 Te-Ke 2121,75147812,50%359,99
Cruiser Mk. IV460,63107825,00%0,00
Chi-To SP7674,86411757,14%642,91
Mitsu 1085344,71420785,71%599,62
AEC Armoured Car5209,29291771,43%425,08
Pvlvv fm/422114,50179650,00%370,44
M8A14211,50321650,00%378,37
Durchbruchswagen 2478,67157650,00%101,60
SU-18270,80120560,00%342,37
CS-447846,80696560,00%1407,40
BT-7 artillery 3209,80248540,00%615,56
Škoda T 256223,25385475,00%378,63
D12192,75153425,00%701,15
Jagdpanther II8822,75310425,00%494,13
T1E6 27,0074450,00%94,64
Light Mk. VIC 282,5096425,00%162,79
Pz.Kpfw. II Ausf. D 247,50363475,00%261,00
Straussler V–4/40 3392,75325475,00%1356,98
Strv fm/21157,33115333,33%44,98
10TP3471,67357333,33%1634,87
M2 Light2161,00291333,33%507,04
BZ-7510753,67461333,33%230,06
Type 4 Ju-To7620,00480333,33%479,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5258,674743100,00%546,40
Convert. Medium Tank T3 3326,0024330,00%794,25
T-34 shielded 5648,33491333,33%1448,94
Lorraine 40 t 8897,3335130,00%635,35
Kolohousenka1124,00138250,00%516,16
Chi-Ni2118,501622100,00%576,11
LT vz. 3830,00144250,00%114,92
Progetto M40 mod. 65101393,5018920,00%675,52
Cruiser Mk. I195,00106250,00%302,26
WZ-111 model 5A10702,508232100,00%453,74
Cruiser Mk. III387,00174250,00%219,11
T26E4 SuperPershing 8279,5030220,00%39,07
Pz.Sfl. IC 4458,50520250,00%1386,58
SU-85I 51468,00876250,00%3828,42
43 M. Toldi III 3107,00205250,00%364,65
LT vz. 352358,006241100,00%2220,48
Strv m/382153,002461100,00%721,27
Strv m/40L30,00971100,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2171,002271100,00%765,81
FV4005 Stage II10406,0017810,00%0,00
FCM 36289,002641100,00%403,39
Gabler’s Destroyer 5288,005541100,00%765,85
GSOR the TANK 9524,005501100,00%467,07
Stridsyxa 80,0010710,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 19/05/2021
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 19/05/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/01/2016
Gestopt: 11/02/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/12/2017
Gestopt: 28/12/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 20/02/2016
Gestopt: 24/12/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/02/2017
Gestopt: 28/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/12/2016
Gestopt: 23/01/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 19/02/2018
Gestopt: 23/03/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/10/2020
Gestopt: 07/11/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/01/2021
Gestopt: 26/01/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/04/2020
Gestopt: 05/10/2020
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 03/01/2021
Gestopt: 15/01/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/12/2015
Gestopt: 27/01/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/05/2015
Gestopt: 06/12/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/03/2015
Gestopt: 04/05/2015