pavexp

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/01/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten40247002
Gemiddelde tier8,080,000,0010,00
Overwinningen2210454,92%00,00%00,00%150,00%
Verloren1776044,13%00,00%00,00%150,00%
Gelijkstand3830,95%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1084026,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd398650,9900,0000,0010,50
Gedood / dood ratio1,360,000,000,50
Gezien480121,1900,0000,0021,00
Schade toegebracht1.615,880,000,001.904,50
Veroveringspunten349090,8700,0000,0000,00
Verdedigingspunten196430,4900,0000,0000,00
Ervaring719,440,000,00748,50
WN71388,720,000,00873,94
WN82049,260,000,000,00
Totaal
Gevechten40247
Gemiddelde tier8,08
Overwinningen2210454,92%
Verloren1776044,13%
Gelijkstand3830,95%
Gevechten overleefd1084026,93%
Tanks vernietigd398650,99
Gedood / dood ratio1,36
Gezien480121,19
Schade toegebracht1.615,88
Veroveringspunten349090,87
Verdedigingspunten196430,49
Ervaring719,44
WN71388,72
WN82049,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten2
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen150,00%
Verloren150,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,50
Gedood / dood ratio0,50
Gezien21,00
Schade toegebracht1.904,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring748,50
WN7873,94
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten299000
Overwinningen14046,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren14648,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand134,35%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10836,12%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2110,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,100,000,000,00
Gezien2340,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.763,520,000,000,00
Veroveringspunten2930,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten3941,3200,0000,0000,00
Ervaring606,740,000,000,00
Totaal
Gevechten299
Overwinningen14046,82%
Verloren14648,83%
Gelijkstand134,35%
Gevechten overleefd10836,12%
Tanks vernietigd2110,71
Gedood / dood ratio1,10
Gezien2340,78
Schade toegebracht1.763,52
Veroveringspunten2930,98
Verdedigingspunten3941,32
Ervaring606,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten29000
Overwinningen1034,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren1965,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd827,59%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd130,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,620,000,000,00
Gezien200,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht849,720,000,000,00
Veroveringspunten10,0300,0000,0000,00
Verdedigingspunten582,0000,0000,0000,00
Ervaring426,480,000,000,00
Totaal
Gevechten29
Overwinningen1034,48%
Verloren1965,52%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd827,59%
Tanks vernietigd130,45
Gedood / dood ratio0,62
Gezien200,69
Schade toegebracht849,72
Veroveringspunten10,03
Verdedigingspunten582,00
Ervaring426,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen342,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren457,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd342,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd71,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,750,000,000,00
Gezien10,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht794,860,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring484,570,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen342,86%
Verloren457,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd342,86%
Tanks vernietigd71,00
Gedood / dood ratio1,75
Gezien10,14
Schade toegebracht794,86
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring484,57
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten54000
Overwinningen1425,93%00,00%00,00%00,00%
Verloren4074,07%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1120,37%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd260,4800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien290,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht463,890,000,000,00
Veroveringspunten1112,0600,0000,0000,00
Verdedigingspunten210,3900,0000,0000,00
Ervaring273,810,000,000,00
Totaal
Gevechten54
Overwinningen1425,93%
Verloren4074,07%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1120,37%
Tanks vernietigd260,48
Gedood / dood ratio0,60
Gezien290,54
Schade toegebracht463,89
Veroveringspunten1112,06
Verdedigingspunten210,39
Ervaring273,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten751000
Overwinningen36748,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren37149,40%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand131,73%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd28738,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5910,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,270,000,000,00
Gezien7701,0300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.181,450,000,000,00
Veroveringspunten16092,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten15032,0000,0000,0000,00
Ervaring624,230,000,000,00
Totaal
Gevechten751
Overwinningen36748,87%
Verloren37149,40%
Gelijkstand131,73%
Gevechten overleefd28738,22%
Tanks vernietigd5910,79
Gedood / dood ratio1,27
Gezien7701,03
Schade toegebracht1.181,45
Veroveringspunten16092,14
Verdedigingspunten15032,00
Ervaring624,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1141000
Overwinningen66758,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren45439,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand201,75%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd52045,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9820,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,580,000,000,00
Gezien7640,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.162,090,000,000,00
Veroveringspunten12571,1000,0000,0000,00
Verdedigingspunten9010,7900,0000,0000,00
Ervaring665,440,000,000,00
Totaal
Gevechten1141
Overwinningen66758,46%
Verloren45439,79%
Gelijkstand201,75%
Gevechten overleefd52045,57%
Tanks vernietigd9820,86
Gedood / dood ratio1,58
Gezien7640,67
Schade toegebracht1.162,09
Veroveringspunten12571,10
Verdedigingspunten9010,79
Ervaring665,44
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten146000
Overwinningen8054,79%00,00%00,00%00,00%
Verloren6544,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,68%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5537,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1080,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,190,000,000,00
Gezien790,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.767,970,000,000,00
Veroveringspunten1721,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1340,9200,0000,0000,00
Ervaring672,990,000,000,00
Totaal
Gevechten146
Overwinningen8054,79%
Verloren6544,52%
Gelijkstand10,68%
Gevechten overleefd5537,67%
Tanks vernietigd1080,74
Gedood / dood ratio1,19
Gezien790,54
Schade toegebracht1.767,97
Veroveringspunten1721,18
Verdedigingspunten1340,92
Ervaring672,99
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (356)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Rheinmetall Skorpion G 81990,1278696757,60%2525,43
T4991125,7670872153,68%1755,92
E 100102628,2379965557,10%2538,27
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81482,0479965256,60%2071,65
IS-7102219,4575164451,09%1964,94
T26E4 SuperPershing 81601,1591064057,97%2515,16
STB-1102307,4875863854,23%2269,24
M53/M5591584,5654258549,40%1689,52
WZ-111 81524,1879354555,60%1982,27
IS-381064,9048951547,96%1207,14
Spähpanzer Ru 25191233,2262748851,23%1983,09
Cromwell6862,6070147857,74%2036,74
T110E5102572,3883147458,44%2394,29
Type 6191591,4967946547,10%1540,39
Bat.-Châtillon Bourrasque 82020,08104446161,39%2739,55
AMX Chasseur de chars 81378,8683244758,17%2164,71
IS7770,0847444650,45%1017,32
M4A1 Revalorisé 81868,3387644257,47%2892,02
ISU-15281329,7145943549,89%1469,71
T92 HMC101768,3352643050,70%1648,75
T-1091366,9160042647,18%1261,36
Leopard 1102642,4577139458,12%2516,80
Panhard EBR 75 (FL 10) 81256,8193437060,54%2720,60
Tiger II81204,1762334450,29%1428,51
M10391753,6477533752,52%1746,46
Pz.Kpfw. I Ausf. C3135,6326233447,60%524,16
SU-130PM 82150,2888332657,06%2559,12
SU-122-5491977,5074330850,97%2161,61
Löwe 82015,35104230859,74%2867,98
Centurion Action X102375,9882030660,46%2321,36
Object 70492024,0166430148,84%1689,00
T110E4102549,9469830150,50%2066,91
TVP T 50/51102682,4285029257,53%2830,23
AMX 50 12091910,5570528753,66%2064,88
T-5492011,4889328356,54%2385,33
T3092180,1475728258,51%2275,73
WZ-12091879,3878828160,50%2130,80
T-34-281047,8468427252,57%1504,43
FV215b 102780,5581026753,93%2626,97
AMX 50 B102576,3575026253,82%2320,79
Type 4 Heavy91879,9376126058,85%1911,86
M40/M4381334,9058925153,39%1604,77
Centurion Mk. 7/191862,3065025051,60%2042,66
T57 Heavy102702,5581324857,66%2437,64
T-54 ltwt.91186,9275424555,92%1967,52
Bat.-Châtillon 12 t81233,4483124359,67%2820,80
T-44-100 81623,3985724257,02%2420,12
SU-100Y 6976,7858024052,50%1846,45
KV-856557,7639123945,19%810,96
E 7591635,2374423751,48%1561,45
FV4005 Stage II102378,9670723653,81%1988,88
Object 261102025,9768823554,89%1850,09
Leopard Prototyp A91803,0875123452,99%1799,76
AMX 50 10081609,4564523356,22%2197,77
T28 Prototype81588,2677723157,58%1787,04
S-517977,0848223050,43%1126,23
SU-14-281449,4462222859,21%1744,04
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6645,4550922355,61%1236,55
Conqueror92112,6976821652,31%2165,86
M41 Walker Bulldog81030,8483921460,28%2428,07
T54E191867,7184221063,33%2074,48
WZ-111 model 1-492805,23107020862,02%3270,94
Škoda T 5092444,7988320653,88%2992,22
FV4202 81567,7090920560,49%2673,38
T14 5494,3349420349,26%1028,44
TVP VTU Koncept81412,8867620149,25%2294,97
FV20781285,4553120051,50%1527,24
SU-1527714,2145219946,73%855,88
Type 5 Heavy102867,1691119959,80%2417,30
212A91592,9458219752,28%1635,13
STA-181052,3866419647,45%1326,21
Object 140102659,9989119258,33%2736,40
KV-481453,9980118960,32%1963,96
SU-1006653,3639518850,00%1097,67
M127872,7346418650,00%1089,03
Tiger I7887,2757818049,44%1165,46
Centurion Mk. I81432,1279618058,33%2294,80
Type 5 Chi-Ri7816,5264017850,56%1334,05
121102496,5177517855,62%2430,90
AMX 13 7571383,1378717669,32%4072,75
Strv 103-092406,9482817254,07%2402,61
Waffenträger auf Pz. IV92453,7478716957,99%2485,15
SU-10181443,0268816452,44%1905,94
KV-26685,4947715842,41%1036,99
Grille 15102629,6678315859,49%2249,72
Crusader 5.5-in. SP71024,2757615460,39%1839,47
Emil II92287,0792315158,94%2477,20
KV-15303,9924815143,71%439,97
T2971267,5771514851,35%1826,94
SU-100M171128,6059214848,65%1655,77
ST-I92080,4782314362,24%2225,91
Object 263102412,9268814354,55%2020,96
Object 703 Version II 81913,03104414355,94%2450,42
T-34-17880,0165414046,43%1271,95
FV380591489,8476513958,27%1618,76
Spähpanzer SP I C71234,7568713952,52%2832,73
SU-855317,6225713849,28%605,05
Comet71007,8461213748,91%1808,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5282,7428713747,45%610,66
Type 3 Chi-Nu5275,8723913549,63%633,81
WZ-111 model 5A103216,8195513466,42%3143,64
AMX M4 mle. 4571248,9368413454,48%1862,79
T25/271128,0565712958,14%1869,35
AMX M4 mle. 54103063,0799512857,03%2579,26
Vz. 55102894,3490912653,97%2309,51
Emil I82008,26103312565,60%2977,65
ShPTK-TVP 100 81989,19100012457,26%2806,03
IS-4102710,4689412259,84%2557,65
VK 36.01 (H)6630,0838112146,28%984,40
IS-3-II92382,06104512063,33%2670,62
O-Ho81645,4880711952,10%2217,17
Pz.Kpfw. T 25 5573,3954611957,98%1680,81
ARL 446684,6047111843,22%1052,69
VK 100.01 (P)81867,2372211852,54%2520,75
Type 586778,0460611650,86%1606,92
Bat.-Châtillon 25 t AP91838,3683111559,13%2165,74
SU-85B4281,7923411441,23%564,46
XM551 Sheridan101596,4369311351,33%2036,59
WZ-120-1G FT 81828,1482811064,55%2162,39
M46 Patton92207,6987810955,96%2444,08
Bat.-Châtillon 25 t102513,1887710750,47%2332,36
Object 268102181,9362710550,48%1660,41
Type 4 Chi-To6540,6140110438,46%858,42
T-34-85M 61355,5182010260,78%2657,09
Rhm.-Borsig Waffenträger82073,0889110165,35%2433,59
IS-M81909,9297510156,44%2578,08
Caernarvon81455,2984410060,00%1844,14
UDES 0382039,288989958,59%2740,33
Object 70592183,728669761,86%2389,96
Char Mle. 75 91695,218589756,70%2688,02
T-284161,141709650,00%353,42
Crusader6250,832729547,37%597,87
O-Ni71322,728069567,37%2103,54
11081583,397859458,51%1952,61
Churchill III 5493,125909257,61%1035,16
Object 430U102668,609358857,95%2388,49
IS-271464,337658751,72%2318,04
O-I61142,435948760,92%2381,07
M26 Pershing81519,598998768,97%2480,51
FV3046794,525268755,17%1494,94
Concept 1B 92730,8111628565,88%2670,05
Konštrukta T-34/10071482,999738365,06%3266,94
M18 Hellcat6553,604878351,81%853,75
122 TM 81944,229508356,63%2535,70
113102864,658838263,41%2910,24
FV4004 Conway92151,327678149,38%1982,52
TNH T Vz. 5192476,0111098066,25%2945,13
M415386,263108048,75%526,37
Tiger (P)71587,998907960,76%2761,63
M446634,924197948,10%996,13
leKpz M 41 90 mm GF 81288,207997955,70%2841,50
Ikv 90 Typ B71321,626897852,56%2184,57
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4128,821997853,85%321,37
Super Conqueror102880,039057663,16%2942,81
Leo71458,099267456,76%2719,50
Type 1 Chi-He4236,362357354,79%691,62
T376640,045967363,01%1962,47
Charlemagne 82093,0110307367,12%2376,65
SU-122-44 71381,607487363,01%2270,60
Object 268 Version 4102349,756857250,00%1778,52
FV230 Canopener103161,639997252,78%2532,02
MT-256471,875897152,11%1367,53
Prototipo Standard B92148,639467057,14%2436,57
TOG II* 6925,105997048,57%1707,93
Maus102744,409516755,22%2499,58
Covenanter5160,412206653,03%400,63
Object 277102857,338926650,00%2486,73
LTTB81031,927526457,81%2206,95
T803113331,8610496453,13%2429,19
T1 Heavy5602,675026353,97%1248,16
Rheinmetall Panzerwagen101943,959616358,73%2721,83
Object 43092324,8410076355,56%2711,96
T34 B 81783,697886258,06%2569,32
KR-1113618,0810545947,46%2821,33
E 5092330,409605870,69%2646,81
Sturer Emil71269,386415858,62%1700,55
M24 Chaffee5363,673705747,37%1104,28
AMX 13 105101841,378945754,39%2438,11
AMX M4 mle. 5192850,2912175666,07%3676,45
Churchill VII6972,206975552,73%2154,19
Dicker Max 6950,076125561,82%1962,38
Ikv 65 Alt II61010,206235446,30%1940,96
O-I Experimental5976,726555459,26%2232,20
Bishop5778,694395448,15%1874,79
Ares 90102539,878775352,83%2141,66
P.44 Pantera81775,219195253,85%2836,00
Progetto M40 mod. 65102598,857845251,92%2124,22
Black Prince71173,588795267,31%1867,48
T9592472,659985263,46%2360,95
Object 260 102735,128715263,46%2389,74
Object 705A102522,618165158,82%2025,56
TNH 105/100081610,269355058,00%2259,45
Object 430 Version II92138,6810265064,00%2754,02
KV-371483,599094951,02%2345,31
SU-76M4130,961384944,90%151,76
M48A5 Patton102315,808164948,98%1765,80
IS-2-II81969,659334953,06%2637,25
BDR G1 B5615,525584852,08%1346,49
M374195,402184736,17%386,17
CS-63102660,629814770,21%2408,93
Charioteer81502,287414753,19%1652,96
Panhard AML Lynx 6x681262,098264751,06%2556,90
T28 Concept 71000,326374761,70%1586,97
Strv 746938,916984658,70%2218,05
AMX 12 t6845,766724650,00%2481,10
T675346,893584654,35%684,68
T2881935,449684566,67%2676,32
AMX 13 9091317,208244461,36%2314,94
Kranvagn102907,269274358,14%2741,17
Pz.Kpfw. 38 (t)3112,811374355,81%280,58
T-1506996,776184355,81%1755,31
Jagdtiger92386,4810014264,29%2334,15
VK 28.016638,766334257,14%1958,67
Monkey King 102610,489264261,90%2712,23
Somua SM 82101,1210334257,14%2745,08
Škoda T 256937,107604163,41%2302,69
T2071494,399194153,66%2460,32
Panther II81543,208274148,78%2188,09
Caernarvon Action X 81592,638204153,66%2118,94
Pz.Sfl. IVc5590,003964052,50%1500,32
T25 Pilot Number 1 81952,159904052,50%3443,79
Object 41681580,858443951,28%2143,99
T 55A 91966,337763948,72%2005,84
M4A3E8 Sherman61080,187943855,26%2771,64
Ikv 1035563,923843850,00%1449,91
Jagdpanther71571,327253850,00%2689,98
M66597,334913641,67%757,83
Type T-345401,174533652,78%1164,24
Valentine II 4514,677643669,44%2706,64
Škoda T 245782,036823452,94%2833,34
Type 97 Chi-Ha3158,241733450,00%401,42
50TP Tyszkiewicza92414,9710123461,76%2299,71
Nashorn61189,298283479,41%2602,94
Strv m/425780,855323366,67%3073,34
Jagdpanzer IV61293,246823357,58%3087,49
M5A1 Stuart4111,333223351,52%215,57
T-4481712,5510183366,67%2967,90
VK 45.02 (P) Ausf. A82232,2410493342,42%3078,46
Achilles61113,767673357,58%2629,94
Turtle Mk. I 82384,0912673366,67%3534,04
FV226 Contradictious 81975,7010003360,61%2454,23
Churchill I5950,718543167,74%2559,23
VK 30.01 (P)61064,907883170,97%2241,34
StuG III Ausf. G5757,004523053,33%2071,94
60TP Lewandowskiego103013,509983056,67%2572,31
Conqueror Gun Carriage101617,075633046,67%1273,30
T-100 LT101359,239793076,67%1744,59
XM66F 81541,638543053,33%1520,30
Lorraine 40 t 82156,609273050,00%3018,73
T-345700,976952972,41%2532,89
53TP Markowskiego81919,4810902968,97%2739,27
T3281317,697082941,38%1461,41
Challenger71990,7610622979,31%3501,46
Strv 103B102466,436532846,43%1655,77
M4A1 Sherman5851,636382762,96%3048,66
T-46388,461332653,85%230,28
VK 16.02 Leopard5385,735712657,69%1277,54
Type 95 Heavy4245,842432556,00%723,59
Pz.Kpfw. II Luchs4419,645832552,00%1662,60
E 50 Ausf. M102483,209192576,00%2155,18
LT-432 8931,165512564,00%1769,05
LHMTV81160,449472560,00%2493,89
M8A14179,653242352,17%325,63
Type 3 Chi-Nu Kai 5551,355042347,83%1492,24
Lansen C 81866,839212347,83%2612,76
T-26257,361222245,45%63,07
Marder 38T41089,365592259,09%4125,47
T1 HMC2135,141452157,14%741,76
Valentine AT4227,001782147,62%539,66
Archer5653,485032157,14%1821,08
AMX ELC bis5650,297682157,14%2948,52
P.435515,254962035,00%1393,32
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4566,855572050,00%1577,63
Type 63 81686,3010162065,00%2087,08
AMX M4 mle. 49 81333,507662045,00%1644,62
Leichter Kpz. 70 (K) 81314,958841963,16%2122,49
VK 45.02 (P) Ausf. B92738,7212621877,78%3480,15
Chrysler K GF 81336,229061883,33%1567,75
A-4471611,0010741770,59%3479,04
Pz.Kpfw. 35 (t)2105,311711656,25%472,30
Semovente M43 Bassotto6998,196291656,25%1700,78
Valentine3636,946301687,50%3571,29
Universal Carrier 2-pdr2110,751121643,75%241,00
Heavy Tank No. VI 61339,447771631,25%2534,01
M56 Scorpion 71161,007711662,50%2048,76
BT-7 artillery 3195,812461643,75%607,79
P.43 bis6921,607201560,00%2143,00
T-28E with F-30 4686,336931586,67%2210,66
TL-1 LPC 81468,806841540,00%1855,42
AT-1282,931001450,00%145,03
GSR 3301 Setter7849,939361464,29%2659,07
StuG IV 5391,713361464,29%1010,19
Object 252U 82493,5411141361,54%3027,41
ST vz. 394466,005611241,67%1700,99
A-205504,755931250,00%1932,47
M2 Medium Tank390,581091225,00%74,97
LTP 3160,582531250,00%616,15
Matilda4433,456071172,73%1310,53
P26/404551,366641181,82%2180,33
Matilda Black Prince 5695,364921127,27%1844,46
Marder II3282,502311040,00%885,67
HWK 1281021,506361030,00%1504,00
KV-220-2 5835,208651070,00%1834,55
D23260,67376944,44%977,62
T1 Cunningham194,11204944,44%399,74
Pz.Kpfw. I242,56134955,56%163,24
STA-2 81504,331148977,78%2658,59
T26E5 81673,781176966,67%2328,91
Cruiser Mk. IV496,50193825,00%30,09
T110E3101877,25676850,00%1337,74
Panhard AMD 178B6462,75496862,50%1534,88
Vickers Medium Mk. III3330,29360742,86%1283,53
Type 2597 Chi-Ha3219,86383757,14%759,52
T3 HMC252,2985728,57%0,03
T-29 3233,71446785,71%903,41
Renault FT149,67163683,33%279,39
P.43 ter71172,00725666,67%1784,99
Chieftain/T95 81171,33823650,00%1568,77
Object 283 91796,83982683,33%1911,90
Super Hellcat 7949,33688650,00%1358,66
Durendal 102577,17718633,33%1553,77
Renault NC-31149,2088540,00%0,00
Vickers Mk. E Type B27,00110580,00%261,00
Sav m/434507,20321540,00%1320,54
B1424,25155450,00%97,90
Leichttraktor169,5098450,00%155,06
T2 Medium Tank2270,75288475,00%1709,02
T56 GMC3151,75268450,00%352,57
Cruiser Mk. III3123,50174450,00%419,32
Jagdpanzer E 100101885,75490425,00%1271,66
L-60 2221,50459450,00%1086,65
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4500,00367425,00%1035,70
Light Mk. VIC 2141,25304450,00%614,76
Chi-Ni298,33230366,67%462,15
D1263,002293100,00%283,85
MS-11133,67154366,67%693,11
T-602142,67166333,33%403,92
Object 25791359,00822366,67%1176,46
43 M. Toldi III 346,67151333,33%0,00
Vickers Medium Mk. I149,0069250,00%78,28
TKS z n.k.m. 20 mm 2226,00174250,00%1218,30
T-45 290,0014220,00%150,78
Pz.Kpfw. II Ausf. D 269,0011320,00%53,71
Kolohousenka189,007410,00%181,02
Vickers Medium Mk. II20,001251100,00%261,00
Renault Otsu136,001231100,00%261,00
Pvlvv fm/4220,002010,00%0,00
Renault FT AC20,0001100,00%261,00
AM 39 Gendron-Somua 20,001591100,00%261,00
T-50-2 6845,0073810,00%3250,98
MKA 20,003610,00%0,00
AC 1 Sentinel 4314,004801100,00%1007,81
Tetrarch 229,001271100,00%261,00
T7 Combat Car 295,002651100,00%473,99
M10 RBFM 5690,006321100,00%1447,84
Turán III prototípus 5234,003951100,00%516,10

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/01/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/01/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 22/06/2018
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/06/2019
Gestopt: 04/01/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 11/03/2019
Gestopt: 02/06/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/03/2018
Gestopt: 14/06/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/11/2017
Gestopt: 14/03/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/07/2017
Gestopt: 27/09/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/05/2017
Gestopt: 29/06/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/04/2017
Gestopt: 29/05/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/10/2017
Gestopt: 23/11/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 05/01/2020
Gestopt: 21/04/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/02/2017
Gestopt: 22/04/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/01/2017
Gestopt: 13/02/2017
Rol: Commandant
Toegetreden: 13/10/2016
Gestopt: 27/12/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/04/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/03/2016
Gestopt: 23/04/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/02/2016
Gestopt: 13/03/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/08/2015
Gestopt: 18/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/04/2014
Gestopt: 02/08/2015