pitkosji

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 30/12/2013

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten51278356256
Gemiddelde tier7,058,678,238,20
Overwinningen2474748,26%133,33%2544,64%11645,31%
Verloren2596650,64%266,67%3053,57%13251,56%
Gelijkstand5651,10%00,00%11,79%83,13%
Gevechten overleefd1349526,32%00,00%916,07%4818,75%
Tanks vernietigd320840,6320,67250,451270,50
Gedood / dood ratio0,850,670,530,61
Gezien417090,8100,00330,591560,61
Schade toegebracht758,25576,33991,00926,34
Veroveringspunten667061,3000,0000,00250,10
Verdedigingspunten280480,5500,0000,0000,00
Ervaring518,67450,67628,04621,45
WN7823,24334,05603,87619,14
WN8923,66207,46685,80668,10
Totaal
Gevechten51278
Gemiddelde tier7,05
Overwinningen2474748,26%
Verloren2596650,64%
Gelijkstand5651,10%
Gevechten overleefd1349526,32%
Tanks vernietigd320840,63
Gedood / dood ratio0,85
Gezien417090,81
Schade toegebracht758,25
Veroveringspunten667061,30
Verdedigingspunten280480,55
Ervaring518,67
WN7823,24
WN8923,66
Voorbije 24u
Gevechten3
Gemiddelde tier8,67
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd20,67
Gedood / dood ratio0,67
Gezien00,00
Schade toegebracht576,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring450,67
WN7334,05
WN8207,46
Voorbije 7 dagen
Gevechten56
Gemiddelde tier8,23
Overwinningen2544,64%
Verloren3053,57%
Gelijkstand11,79%
Gevechten overleefd916,07%
Tanks vernietigd250,45
Gedood / dood ratio0,53
Gezien330,59
Schade toegebracht991,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring628,04
WN7603,87
WN8685,80
Voorbije 30 dagen
Gevechten256
Gemiddelde tier8,20
Overwinningen11645,31%
Verloren13251,56%
Gelijkstand83,13%
Gevechten overleefd4818,75%
Tanks vernietigd1270,50
Gedood / dood ratio0,61
Gezien1560,61
Schade toegebracht926,34
Veroveringspunten250,10
Verdedigingspunten00,00
Ervaring621,45
WN7619,14
WN8668,10
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten18000
Overwinningen738,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren1161,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd527,78%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,2800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,380,000,000,00
Gezien231,2800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.036,560,000,000,00
Veroveringspunten70,3900,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring425,500,000,000,00
Totaal
Gevechten18
Overwinningen738,89%
Verloren1161,11%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd527,78%
Tanks vernietigd50,28
Gedood / dood ratio0,38
Gezien231,28
Schade toegebracht1.036,56
Veroveringspunten70,39
Verdedigingspunten00,00
Ervaring425,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen116,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren583,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd116,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,200,000,000,00
Gezien101,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht481,170,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring142,170,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen116,67%
Verloren583,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd116,67%
Tanks vernietigd10,17
Gedood / dood ratio0,20
Gezien101,67
Schade toegebracht481,17
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring142,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten41000
Overwinningen2151,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren2048,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1434,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd170,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,630,000,000,00
Gezien250,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht754,340,000,000,00
Veroveringspunten80,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1694,1200,0000,0000,00
Ervaring567,830,000,000,00
Totaal
Gevechten41
Overwinningen2151,22%
Verloren2048,78%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1434,15%
Tanks vernietigd170,41
Gedood / dood ratio0,63
Gezien250,61
Schade toegebracht754,34
Veroveringspunten80,20
Verdedigingspunten1694,12
Ervaring567,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten203000
Overwinningen10250,25%00,00%00,00%00,00%
Verloren9948,77%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,99%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7938,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1040,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,840,000,000,00
Gezien1710,8400,0000,0000,00
Schade toegebracht641,290,000,000,00
Veroveringspunten1920,9500,0000,0000,00
Verdedigingspunten1610,7900,0000,0000,00
Ervaring393,950,000,000,00
Totaal
Gevechten203
Overwinningen10250,25%
Verloren9948,77%
Gelijkstand20,99%
Gevechten overleefd7938,92%
Tanks vernietigd1040,51
Gedood / dood ratio0,84
Gezien1710,84
Schade toegebracht641,29
Veroveringspunten1920,95
Verdedigingspunten1610,79
Ervaring393,95
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen114,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren685,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd228,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien81,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht729,710,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring168,860,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen114,29%
Verloren685,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd228,57%
Tanks vernietigd20,29
Gedood / dood ratio0,40
Gezien81,14
Schade toegebracht729,71
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring168,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (418)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5324,26278175249,20%771,77
T34 81005,11606173049,36%1111,21
StuG III Ausf. G5468,37296125248,64%1101,30
Progetto M35 mod. 46 8977,39615120345,14%944,08
E 25 7785,7053991046,70%1010,91
50TP prototyp 81158,5572990451,77%1277,40
KV-15533,6637488749,49%1151,03
Cromwell6522,2940985852,45%975,14
Somua SM 81099,6268670649,29%1035,66
T-34-856338,1724960743,00%417,98
Object 252U 81105,7270459848,49%1103,09
T-549892,8453851845,56%759,37
Pz.Kpfw. T 25 5409,3939949951,50%1045,93
T-345147,8620649547,68%195,29
AMX M4 mle. 49 Liberté 8972,6267048444,63%987,21
WZ-1317392,8944047950,10%642,61
T3091381,1565642944,52%1074,84
Rheinmetall Skorpion G 81089,5663642648,36%1088,87
T-34-85 Rudy 6716,6360339954,39%1249,98
M18 Hellcat6704,9155638751,68%1236,99
KV-26731,0958338552,99%1281,69
Tiger (P)7756,8839838547,79%879,63
Centurion Mk. 7/191003,5152238139,11%721,62
VK 45.02 (P) Ausf. B91079,6351138144,09%852,60
T-1091086,0748137544,53%904,70
AMX 13 909575,7555337441,98%644,73
Škoda T 256600,6151937345,58%1014,76
Strv S1 81087,2057836547,95%996,00
Pudel 6642,4858436249,45%1056,07
IS7709,9244931552,06%887,09
IS-38882,2445430846,43%865,04
Škoda T 40 6625,4152830250,33%1152,76
WZ-1328518,5652929843,29%658,43
VK 45.02 (P) Ausf. A8858,8042129548,14%872,70
AT 15A 7781,8264028452,82%1110,44
Type 6191122,4660628244,68%906,31
VK 30.01 (P)6282,2523228045,36%260,25
G.W. Tiger (P)8985,0467028053,21%1069,10
Char Futur 4 91444,7566028042,50%1110,81
Centurion Mk. I8793,3245427448,54%941,45
T-448710,8941627249,63%873,92
IS-7101365,1360327045,93%948,90
WZ-1209899,6157926442,42%693,77
Dicker Max 6654,7548825146,22%1092,40
CS-52 LIS 81002,7269924854,84%1121,72
ISU-1528984,8754124445,90%872,90
Ferdinand8979,1250124346,50%920,10
T28 Prototype8995,1062324148,96%1009,10
S-517653,8944724049,17%728,52
Strv m/42-57 Alt A.2 6737,9759023651,69%1189,09
T-34-85M 6828,0868523251,72%1356,79
Object 430 Version II91161,2567822849,56%1095,45
E 5091048,6063622548,00%825,74
Jagdtiger91257,6565422351,12%985,30
STA-18853,2461721650,00%1075,57
SU-1018700,3453121345,54%606,15
AMX 12 t6429,5751220852,88%1096,92
Object 703 Version II 81080,1371720849,52%1062,86
KV-48854,4659220749,76%915,56
Maus101366,0463020644,17%872,13
SU-14-28915,9752020549,76%1004,47
Lorraine 155 mle. 518849,1459920545,37%785,65
Type 4 Heavy91078,8166520450,98%859,71
KV-137406,9129120449,02%468,53
T297998,4866520247,03%1217,94
105 leFH18B2 5541,8147719759,90%1125,82
KV-856726,3155419749,24%1214,19
T-437576,4838919545,64%790,65
A-20534,4414019447,94%89,70
212A91125,9361919448,97%946,37
59-166232,1827719244,79%445,50
FV4202 8939,6163619148,17%1122,97
Tiger I7768,0752418750,27%873,94
T9591168,8063618747,59%791,44
King Tiger (Captured) 7974,1168418747,06%1230,29
FV380591070,0060218542,70%943,26
M4A1 FL 10 6689,6457118547,57%1014,84
FV2078850,0754918047,78%960,54
E 7591292,0471317953,63%1238,86
40TP Habicha6581,8147717549,71%1010,07
Comet7578,8842417349,13%817,10
T78 6839,1058217350,29%1168,36
ST-I91249,1373517151,46%1143,97
WZ-120-1G FT 8954,3464716847,62%924,21
SU-122-44 7841,3959716651,20%1066,61
Leo7571,3254416552,73%799,23
Object 4168729,4551316440,85%663,05
AMX 13 757422,9855116249,38%725,85
53TP Markowskiego81004,6161516137,27%998,97
Chi-To SP71072,7370615853,16%1225,75
Tiger II81056,9269315754,14%1165,85
B.U.G.I.6779,6958815652,56%1367,79
Emil I8871,9967515455,84%932,20
TVP VTU Koncept8719,7159915153,64%855,82
Charioteer8772,1654015044,00%644,97
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4111,9913814847,30%88,33
T-54 ltwt.9662,1957314741,50%710,66
Light Mk. VIC 2109,0922814745,58%437,69
Panhard EBR 75 (FL 10) 8284,7546614646,58%253,34
Progetto CC55 mod. 5481077,3068114447,92%1063,46
FV3046467,8836514444,44%641,37
T26E4 SuperPershing 8835,0266314346,15%950,54
Panther II8850,3357914247,89%977,65
KV-37902,2751214152,48%1167,85
AMX 30 1er prototype9855,4256714042,86%572,86
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.451,7114413946,04%55,77
Crusader6236,7322013847,10%500,29
O-Ho81000,3765313745,26%1033,98
Heavy Tank No. VI 6869,6367013650,74%1433,09
T25/27721,6753913447,01%940,78
T288970,2058013240,91%871,23
T-62A101098,3056513240,91%689,00
Type 5 Ka-Ri 81065,2458113239,39%773,58
T207731,3559813049,23%972,88
Churchill Gun Carrier6403,5336813043,85%513,05
LTTB8487,6153912944,96%700,85
Crusader 5.5-in. SP7693,0546212853,91%1030,27
WZ-111 Alpine Tiger 8930,3963012738,58%875,88
1108975,5267412653,17%1069,51
T-1506514,1533712653,97%772,55
T1E6 2110,7216512649,21%386,99
Progetto C50 mod. 6691363,5373412548,80%1222,77
Ikv 90 Typ B7659,1646512548,00%798,32
E 100101328,4457612437,90%792,96
Centurion Action X101322,0161412343,90%910,56
AMX M4 mle. 457638,6354912150,41%784,81
FV229 Contender91003,4867012045,83%665,84
Type T-345310,4523211943,70%674,57
Challenger7597,0351611943,70%625,56
Konštrukta T-34/1007654,4255011850,00%925,11
P.43 bis6498,4046511848,31%772,98
Type 586673,9456111846,61%1287,00
Jagdpanzer E 100101460,3065511850,85%970,48
M40/M4381093,5269211656,90%1254,88
Lorraine 40 t 8765,3155311546,09%720,37
M-II-Y7905,6164111439,47%1122,18
UDES 038934,9855811348,67%882,11
SDP 57 Gowika7923,1259711353,10%1184,41
Type 5 Chi-Ri7569,9854011051,82%791,92
G.W. Panther7743,6361011053,64%888,72
Leopard Prototyp A91054,8355810940,37%754,81
Type 4 Chi-To6444,9243810851,85%756,17
Sturer Emil7633,0746210848,15%776,36
Indien-Panzer8695,2054910743,93%671,24
45TP Habicha7817,8561510650,94%1038,45
Conqueror91099,3565510642,45%771,39
M127791,2563510654,72%999,24
Caernarvon8905,9367410353,40%989,10
SDP 58 Kilana81007,6962210251,96%956,53
AE Phase I 91454,4675810250,00%1326,63
Ho-Ri 191420,6161310141,58%919,82
Pz.Kpfw. 38 (t)350,8411410046,00%48,13
T28 Concept 71021,3666210051,00%1406,58
SU-1527752,465359950,51%1002,66
AMX AC mle. 488940,035209937,37%785,37
T26E5 8831,896789945,45%908,88
SU-855417,963419847,96%866,15
SU-1006650,595109850,00%1103,86
Rhm.-Borsig Waffenträger8954,495779848,98%827,54
IS-M8775,245719841,84%651,42
P.43 ter7612,614979745,36%769,18
IS-27857,616239747,42%1095,04
M26 Pershing8939,857039656,25%1225,19
T1 Cunningham1106,092299553,68%547,72
Churchill VII6535,855159548,42%836,65
SU-100M17719,285329545,26%857,55
Panther7703,456089349,46%1128,11
Churchill I5421,234689350,54%779,86
Ikv 65 Alt II6619,314849352,69%1061,56
Excelsior 5424,855289354,84%809,38
Strv 746538,044429235,87%876,52
M446644,144869047,78%1071,71
Škoda T 5091079,626398943,82%810,54
Type 1 Chi-He4277,183088848,86%741,68
A-447720,925698847,73%988,99
WZ-111 model 1-49989,296488742,53%766,73
Emil II91314,396978748,28%1102,50
Prototipo Standard B9920,695288739,08%538,52
VK 30.02 (D)7699,785848743,68%947,45
AMX ELC bis5259,743818751,72%823,77
Pz.Sfl. IVc5490,543638755,17%1083,68
UDES 14 Alt 58722,035528645,35%706,99
FV4004 Conway9959,275208639,53%573,30
Type 3 Chi-Nu5340,752848554,12%863,20
Black Prince7662,796618562,35%847,53
O-I Experimental5618,345218544,71%1184,83
Excalibur 6635,145418552,94%865,22
AT 158815,116358452,38%749,72
VK 36.01 (H)6289,772148338,55%218,04
SU-130PM 81034,366678351,81%903,94
SU-100Y 6848,475658344,58%1411,81
IS-2-II8838,255878148,15%830,51
ARL 446494,184687953,16%717,47
CS-538689,825827948,10%733,33
M4A3E8 Sherman6503,634427838,46%756,64
O-Ni7998,157747860,26%1445,66
XM57 81247,426537843,59%991,66
Škoda T 177423,594537640,79%625,30
Type 3 Chi-Nu Kai 5390,874127648,68%983,17
M24 Chaffee5218,273267533,33%510,98
VK 30.02 (M)6557,414807544,00%935,33
Object 140101168,726317546,67%778,93
Pz.Kpfw. 5581047,017597455,41%850,85
AT 77703,116227262,50%865,66
Hummel6662,345207153,52%1049,60
M3 Light 358,31967135,21%1,41
T3281014,246837051,43%1135,62
ARL V396455,134107050,00%692,46
T25 Pilot Number 1 8701,245987042,86%749,63
P.44 Pantera8824,875976952,17%896,29
SMV CC-678752,714996937,68%551,14
FSV Scheme A7531,585056949,28%626,23
M6A2E1 8887,237166960,87%972,27
Super Hellcat 7794,365996953,62%1101,68
AMX 50 1008893,506006852,94%849,63
T675280,493766854,41%530,50
T376372,444726845,59%765,32
Type 64 6310,633816836,76%469,57
Škoda T 245394,104016747,76%965,44
T1 Heavy5516,895566659,09%1157,98
MT-256179,613946656,06%396,03
ELC EVEN 90 8421,835466650,00%653,00
Kranvagn101663,316786443,75%1108,41
50TP Tyszkiewicza91221,116726448,44%937,52
SMV CC-567897,295566334,92%1095,84
A-436454,715296361,90%906,24
FV227 Conceiver8629,335316339,68%437,19
E 65 Zwilling 81114,766996349,21%877,40
TNH T Vz. 5191232,066836248,39%908,46
AMX AC mle. 467650,534576243,55%743,36
Tortoise91467,797746250,00%1088,50
AMX 13 F3 AM6627,925406150,82%833,87
StuG IV 5364,493426150,82%844,21
M66674,735646053,33%1031,78
Achilles6548,055206048,33%857,60
Panhard AMD 178B6188,273446040,00%259,04
FCM 36 Pak 40 3300,033725955,93%834,98
Matilda IV 5450,865435954,24%1160,09
25TP KSUST II5333,913915855,17%704,67
Strv 103-091128,435075832,76%716,74
O-I6694,886065848,28%1200,31
BDR G1 B5396,904245843,10%620,36
60G FT5323,053495855,17%607,30
FV224 Chopper7900,576635850,00%960,61
M41 Walker Bulldog8402,745595756,14%591,71
FV601 Saladin8556,824465733,33%342,63
M415462,383235642,86%585,99
Type 4 Ju-To7894,506265646,43%1009,98
Ho-Ri 28809,765585545,45%726,79
Cobra 9997,475655538,18%599,44
T-284337,872515455,56%1145,36
Type 5781076,576665450,00%1085,00
Nashorn6592,194355438,89%783,65
Jagdpanzer E 90 91132,896375444,44%705,25
CS-447874,816405349,06%1365,09
Covenanter5136,111845350,94%275,02
Strv m/425372,984095250,00%926,77
Ikv 1035361,314145259,62%933,09
Pz.Kpfw. III/IV5329,943515257,69%903,65
Type 95 Ji-Ro6539,414345145,10%768,42
WZ-131G FT6715,594815145,10%1116,48
Matilda Black Prince 5291,533465152,94%617,59
VK 28.016414,284895052,00%1175,39
Staghound Mk. III6512,184894951,02%809,46
P.435326,464054856,25%813,32
VK 30.01 (H)5351,173764738,30%628,21
TNH 105/100081228,707234746,81%1380,14
Lorraine 155 mle. 507844,366884757,45%1069,16
Archer5308,113514755,32%620,76
Bishop5333,783784658,70%698,82
BT-7412,841054564,44%236,23
SDP 44 Burza6869,365864557,78%1687,50
T698690,845754551,11%693,39
GSR 3301 Setter7198,623584533,33%137,44
M5A1 Stuart4206,772084440,91%543,78
VK 100.01 (P)8852,117194452,27%833,51
Object 2639986,726194351,16%711,89
Type 3 Ju-Nu6662,265534250,00%898,44
Object 70491499,106754254,76%1135,00
Prototipo 6 8905,836594259,52%757,51
Semovente M43 Bassotto6627,224674146,34%878,54
UDES 169872,956574158,54%764,73
VK 30.01 (D)6590,495354153,66%1095,83
AMX 50 1209796,084754035,00%402,03
Bat.-Châtillon 12 t8427,505024047,50%590,05
Carro d'assalto P.887933,287423958,97%1344,20
Semovente M415507,773983956,41%1081,45
AMX 65 t8762,235453935,90%646,75
M4A1 Sherman5413,134573847,37%1017,07
14TP4131,542863748,65%305,31
Object 777 Version II 91380,227043745,95%1094,88
SDP 40 Zadymka5607,064023647,22%1246,07
P26/404370,603763554,29%971,57
Grille5479,744913562,86%1021,35
M3 Lee4248,563623455,88%894,63
S35 CA5573,715103455,88%1328,69
Type 97 Te-Ke 2102,092103354,55%401,64
T-34-2G FT7949,795883351,52%1298,23
Leichttraktor17,66823256,25%137,56
Vz. 44-17801,396843151,61%965,69
DS PZInż5585,293873138,71%1083,50
Hotchkiss EBR7354,265323154,84%624,82
Lago4194,903263046,67%448,04
IS-4101686,278623066,67%1471,64
SU-76G FT4348,733583050,00%711,96
Pz.Sfl. IVb4328,403143043,33%993,41
Pawlack Tank6804,576263053,33%1325,58
Object 70591061,707133060,00%923,69
ST vz. 394305,523462944,83%847,88
BZ-587851,416252951,72%943,36
Caliban 8589,795632951,72%496,24
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3230,213042944,83%439,78
10TP3170,392682850,00%532,09
AMX 404198,543422860,71%700,92
T-50-2 6251,864942850,00%500,07
Churchill III 5374,076312864,29%797,23
SFAC 105 8823,544842835,71%466,43
Pz.Kpfw. 35 (t)234,59822740,74%1,75
Pz.Kpfw. II Luchs4224,153572748,15%684,83
BZ-1668999,966392650,00%967,13
AMX 50 Foch (155) 101532,775912642,31%940,65
T-463166,801582540,00%492,68
Type 95 Heavy4254,833442458,33%818,71
VK 16.02 Leopard5273,294112454,17%800,36
IS-3-II91011,007052450,00%718,48
T7 Combat Car 2159,212612454,17%785,92
LTP 3134,132372458,33%548,09
BT-2225,43732365,22%218,09
60TP Lewandowskiego101589,306192339,13%909,98
FV4005 Stage II10902,435262347,83%488,11
Object 430U101062,786582352,17%725,95
Ares 758914,006912360,87%1167,13
Type 2597 Chi-Ha3193,861712240,91%505,74
Obsidian 8956,956682147,62%987,13
Type 3 Ho-Ni III5477,053652055,00%911,18
Type 62 7284,175071850,00%428,99
TKS z n.k.m. 20 mm 2113,822231735,29%358,47
Valentine II 4279,944481764,71%1071,45
Mitsu 1085758,945481656,25%1455,50
Vz. 55101781,476361533,33%999,95
Kunze Panzer 91159,875791540,00%884,22
SDP wz 66 Grom 8682,474611533,33%356,95
DBV-152 101066,716141457,14%563,45
Object 268 Version 4101486,797641464,29%1128,37
TOG II* 6423,214351450,00%525,67
AEC Armoured Car5425,623811369,23%913,78
FV230 Canopener101194,627281346,15%599,56
Tiger-Maus 91246,006271338,46%790,39
LT vz. 383124,502551258,33%446,41
Pz.Kpfw. II Ausf. G3158,003181250,00%533,61
Chi-Ni258,361141127,27%14,81
MS-111,91921172,73%261,00
M3G FT3247,453201154,55%666,21
M22 Locust 3166,002331145,45%454,95
Pz.Kpfw. III Ausf. E393,201771030,00%24,40
Type 89 I-Go/Chi-Ro289,101221020,00%103,08
T56 GMC330,101091010,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6237,103991060,00%465,97
Kanonenjagdpanzer 105 8678,004831050,00%560,19
Tiger 131 6554,205381040,00%634,14
Löwe 8887,206721040,00%733,72
Cromwell B 6669,406711060,00%1393,66
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8870,805631040,00%828,14
ISU-122S 71189,806091040,00%1513,99
Chrysler K 8588,004001010,00%366,48
M4A1 Revalorisé 8745,006241050,00%806,24
Panzer 58 Mutz 8738,806191050,00%835,20
112 8593,606631060,00%578,53
T110E3101612,44660955,56%1052,54
Spähpanzer SP I C7535,56614955,56%1014,41
Vz. 58 Medvěd 91278,89707944,44%947,79
Chi-Go 7510,89694988,89%618,81
Type 97 Chi-Ha391,88131825,00%47,06
T-26G FT2144,75197850,00%356,73
Leopard 1101218,50708862,50%859,96
M10 RBFM 5449,75369837,50%644,92
Cruiser Mk. IV485,71140771,43%261,00
M46 Patton9306,86514757,14%205,85
T110E410927,43562757,14%541,46
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8472,43556757,14%418,22
Vickers Medium Mk. I176,5082633,33%161,96
Cruiser Mk. III377,33117650,00%171,81
CS-599533,17297616,67%170,99
Object 261101158,17623650,00%897,38
Object 752 91088,33800666,67%848,52
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4230,00306616,67%315,09
121B 101403,83701650,00%1054,18
7TP2201,80268540,00%511,04
Bat.-Châtillon 25 t AP9578,00387520,00%240,31
AMX 50 Foch91386,00458520,00%856,26
VK 75.01 (K) 81262,2049050,00%1135,00
Kolohousenka1114,259640,00%364,61
Strv fm/211117,5015040,00%419,95
Renault Otsu1104,75247475,00%518,13
Primo Victoria 8226,25402450,00%125,77
T-127 3119,25238475,00%421,83
BT-7 artillery 3235,00258475,00%934,27
Fiat 30001123,33374366,67%602,54
4TP1139,33196333,33%435,07
Patton the Tank 9390,00445333,33%77,30
MTLS-1G14 3135,33191333,33%268,76
KV-220-2 5740,67742366,67%1619,66
Renault FT170,50256250,00%234,47
Pz.Kpfw. II256,50249250,00%88,24
Vickers Mk. E Type B2112,00166250,00%327,89
Type 91 Heavy3295,004972100,00%1225,85
T3 HMC2114,50164250,00%326,02
M8A14455,00572250,00%1091,18
MKA 2253,0023020,00%727,36
T-45 2125,50240250,00%470,45
Pz.Kpfw. II Ausf. D 213,002272100,00%261,00
43 M. Toldi III 3130,00202250,00%518,54
Renault NC-311129,001791100,00%700,60
Hotchkiss H352213,003511100,00%993,91
AMX 383186,004451100,00%612,99
Durchbruchswagen 240,001691100,00%261,00
Kampfpanzer 07 P(E) 101159,0011110,00%510,79
T26E3 Eagle 7 71167,009831100,00%1857,16

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 30/12/2013
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 30/12/2013
Gestopt: 24/12/2024