repentless_

clanlogo
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 24/09/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten75219076147
Gemiddelde tier7,890,009,849,93
Overwinningen3798150,49%00,00%3748,68%7349,66%
Verloren3598147,83%00,00%3748,68%7047,62%
Gelijkstand12571,67%00,00%22,63%42,72%
Gevechten overleefd2609634,69%00,00%2735,53%4933,33%
Tanks vernietigd685390,9100,00720,951430,97
Gedood / dood ratio1,400,001,471,46
Gezien550480,7300,00660,871240,84
Schade toegebracht1.191,150,001.891,121.984,90
Veroveringspunten740300,9800,00670,88670,46
Verdedigingspunten428340,5700,0000,0010,01
Ervaring548,110,00802,04836,88
WN71095,360,001057,511097,33
WN81356,610,002324,161932,18
Totaal
Gevechten75219
Gemiddelde tier7,89
Overwinningen3798150,49%
Verloren3598147,83%
Gelijkstand12571,67%
Gevechten overleefd2609634,69%
Tanks vernietigd685390,91
Gedood / dood ratio1,40
Gezien550480,73
Schade toegebracht1.191,15
Veroveringspunten740300,98
Verdedigingspunten428340,57
Ervaring548,11
WN71095,36
WN81356,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten76
Gemiddelde tier9,84
Overwinningen3748,68%
Verloren3748,68%
Gelijkstand22,63%
Gevechten overleefd2735,53%
Tanks vernietigd720,95
Gedood / dood ratio1,47
Gezien660,87
Schade toegebracht1.891,12
Veroveringspunten670,88
Verdedigingspunten00,00
Ervaring802,04
WN71057,51
WN82324,16
Voorbije 30 dagen
Gevechten147
Gemiddelde tier9,93
Overwinningen7349,66%
Verloren7047,62%
Gelijkstand42,72%
Gevechten overleefd4933,33%
Tanks vernietigd1430,97
Gedood / dood ratio1,46
Gezien1240,84
Schade toegebracht1.984,90
Veroveringspunten670,46
Verdedigingspunten10,01
Ervaring836,88
WN71097,33
WN81932,18
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten20000
Overwinningen1050,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1050,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd840,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd160,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,330,000,000,00
Gezien130,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.390,650,000,000,00
Veroveringspunten30,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring435,950,000,000,00
Totaal
Gevechten20
Overwinningen1050,00%
Verloren1050,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd840,00%
Tanks vernietigd160,80
Gedood / dood ratio1,33
Gezien130,65
Schade toegebracht1.390,65
Veroveringspunten30,15
Verdedigingspunten00,00
Ervaring435,95
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen120,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren480,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd240,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht840,800,000,000,00
Veroveringspunten316,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring198,800,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen120,00%
Verloren480,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd240,00%
Tanks vernietigd10,20
Gedood / dood ratio0,33
Gezien00,00
Schade toegebracht840,80
Veroveringspunten316,20
Verdedigingspunten00,00
Ervaring198,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten417000
Overwinningen15637,41%00,00%00,00%00,00%
Verloren25761,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand40,96%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11828,30%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2040,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,680,000,000,00
Gezien2490,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht460,830,000,000,00
Veroveringspunten2670,6400,0000,0000,00
Verdedigingspunten3320,8000,0000,0000,00
Ervaring234,120,000,000,00
Totaal
Gevechten417
Overwinningen15637,41%
Verloren25761,63%
Gelijkstand40,96%
Gevechten overleefd11828,30%
Tanks vernietigd2040,49
Gedood / dood ratio0,68
Gezien2490,60
Schade toegebracht460,83
Veroveringspunten2670,64
Verdedigingspunten3320,80
Ervaring234,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten34000
Overwinningen1544,12%00,00%00,00%00,00%
Verloren1750,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand25,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1338,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd210,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien401,1800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.127,210,000,000,00
Veroveringspunten742,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten892,6200,0000,0000,00
Ervaring622,470,000,000,00
Totaal
Gevechten34
Overwinningen1544,12%
Verloren1750,00%
Gelijkstand25,88%
Gevechten overleefd1338,24%
Tanks vernietigd210,62
Gedood / dood ratio1,00
Gezien401,18
Schade toegebracht1.127,21
Veroveringspunten742,18
Verdedigingspunten892,62
Ervaring622,47
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen1376,47%00,00%00,00%00,00%
Verloren423,53%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd741,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,200,000,000,00
Gezien90,5300,0000,0000,00
Schade toegebracht857,290,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten181,0600,0000,0000,00
Ervaring440,760,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen1376,47%
Verloren423,53%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd741,18%
Tanks vernietigd120,71
Gedood / dood ratio1,20
Gezien90,53
Schade toegebracht857,29
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten181,06
Ervaring440,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (236)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
IS-6 81290,77553567150,36%1497,19
STB-1101612,97550349846,31%1204,61
M18 Hellcat6874,94497292654,17%1833,93
M53/M5591218,81464260050,12%1154,15
Kampfpanzer 50 t 91656,47728258551,76%1416,87
T675668,65462246158,51%1945,14
VK 36.01 (H)6630,93441235651,99%1156,20
Bat.-Châtillon 155 5591030,01395211547,71%951,45
UDES 15/16101780,06647198550,78%1387,61
Bat.-Châtillon 155 58101026,96637159349,22%768,29
BZ-176 81613,16853150853,65%1640,07
Char Futur 4 91660,75663145048,41%1426,69
T4991180,61674134249,55%1729,45
Cobra 91993,50873125055,52%1954,74
KV-856883,29562124854,49%1694,65
Grille5648,27341124152,86%1573,93
STA-18935,31451116647,26%1116,10
IS-381306,99662115853,54%1620,20
T57 Heavy101867,1458299647,69%1373,84
T3091617,9747695549,42%1370,38
FV3046653,6133595454,30%1197,84
T26E5 Patriot 81067,9356095148,26%1209,74
GSOR 1008 81512,2276892851,51%1546,03
T-5491222,0762491548,85%1261,25
XM57 81763,0785289750,39%1770,95
Škoda T 5091465,4149485649,77%1303,57
Rinoceronte101783,7859284148,39%1296,50
Coccodrillo 102361,7485783652,51%1883,41
Type 6191349,5045279742,66%1142,87
Object 268 Version 4101827,1659070351,64%1318,19
Bat.-Châtillon Bourrasque 81456,0774369651,15%1726,24
T54E191565,0062358248,28%1473,96
IS-7101568,7855757751,13%1227,91
M41 Walker Bulldog8697,5943956650,88%1227,23
SU-263310,3717855149,91%882,01
Rhm.-Borsig Waffenträger81394,7750953849,81%1491,35
AMBT 81613,2181449753,32%1928,97
T6981119,2454049348,48%1429,78
Manticore10873,5369947846,86%889,98
T92 HMC101281,1043447346,30%998,99
Gonsalo 81517,6588446553,55%1716,97
TVP VTU Koncept8865,1840646045,00%1017,88
Waffenträger auf Pz. IV91548,7341544846,21%1185,08
M40/M4381063,9238243250,46%1282,73
T-62A101506,7250542647,89%1205,75
T-34-3 81198,0964841946,78%1373,72
Škoda T 56 81677,4579740849,02%1653,67
ELC EVEN 90 8582,0062240644,33%988,35
E 7591466,5964540553,09%1376,99
Object 452K 101999,4981539453,55%1577,32
ISU-15281324,7648137850,26%1462,45
Bat.-Châtillon 25 t101590,2944836544,66%1250,64
Lorraine 155 mle. 5181052,3538736354,55%1198,66
Progetto C50 mod. 6691372,5960935147,86%1214,93
T-1091306,7867234752,74%1248,94
T-448868,7656133548,66%1144,02
T-50594,8423432950,15%141,68
AE Phase I 91731,5877930150,50%1712,90
Tiger II81085,2667529947,83%1169,89
T28 Prototype81139,6445229050,00%1221,54
Progetto CC55 mod. 5481052,4345028945,67%1015,16
Bisonte C45 81709,7694728850,69%1982,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5223,1921328047,50%392,05
AMX 13 909684,3252127441,97%784,17
Stridsyxa 81571,0087026354,37%1662,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4185,3018525349,80%344,15
Bat.-Châtillon 12 t8692,7943525348,22%1162,86
T-832 81503,3886625151,79%1575,65
Bat.-Châtillon 25 t AP91304,3851525054,40%1339,71
M127850,2834824855,65%1228,76
Pz.Kpfw. 38 (t)3186,7219724648,78%592,67
Konštrukta T-34/1007770,4043524557,55%1196,02
M446633,7831023252,59%1151,15
T110E4101782,4945822544,00%1156,52
AMX 50 10081235,5149321550,70%1452,09
T71 DA7631,7751021350,23%1175,24
Type 5 Chi-Ri7763,6843921252,36%1125,93
Sturmpanzer II4152,9213021241,04%268,90
T-437804,7462720152,74%1310,20
SU-1527858,1339119646,43%1077,31
Panther7792,5842519446,39%1218,24
IS7847,5261318850,00%1131,67
Type 63 81287,5177018746,52%1366,17
E 100101943,4666318050,56%1573,66
Sturer Emil7960,0155117353,18%1379,77
Lorraine 155 mle. 507671,0933517054,71%829,84
AMX M4 mle. 457964,9549816756,29%1431,59
AMX 13 757604,5750316643,98%1074,57
T25/27917,8949215751,59%1430,50
Forest Spirit 81350,7973315750,96%1244,35
Charioteer Nomad 81170,0160014941,61%989,14
T376519,8038814748,30%1316,43
SU-54376,8420714449,31%934,16
Type 4 Chi-To6551,8739413754,74%1044,19
Black Prince7854,2447113751,82%1217,59
Škoda T 256554,7533113049,23%965,44
SU-1006720,4437512748,82%1251,51
AMX 13 F3 AM6534,3832312752,76%762,55
Tiger I71041,4854312350,41%1351,14
Type 586540,2438212353,66%1043,56
KV-15412,2430212059,17%851,45
T92 8717,5868312048,33%1267,89
Cromwell6582,6738011850,85%1197,54
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.470,4817011843,22%31,12
Nashorn6739,2543711852,54%1355,80
Ares 90 C111779,1376011844,07%1174,83
Pz.Kpfw. 35 (t)258,9914111751,28%133,44
Bishop5531,6528511349,56%1194,30
Somua SM 81350,5269311347,79%1385,12
AMX 12 t6508,1447311152,25%1337,20
VK 30.02 (M)6693,5039810955,05%1349,06
M415422,7625110644,34%510,36
Black Rock 112301,8193110452,88%1657,76
Hummel6571,2729210251,96%762,70
T216475,055719555,79%1376,67
Churchill VII6652,704028851,14%1196,98
Vz. 60S Dravec 102178,768028748,28%1260,27
AMX ELC bis5296,933038744,83%835,93
T1 Cunningham166,241348645,35%181,11
M-V-Y101878,417838651,16%1448,95
Super Hellcat 7807,384528656,98%1224,96
T-44-100 81197,617718550,59%1555,99
M75304,894338256,10%1187,65
Sturmpanzer I Bison332,43948149,38%84,35
ARL 446907,185598056,25%1938,67
BZT-70 102350,158327950,63%1486,92
M3 Light 365,441257853,85%176,94
StuG III Ausf. G5652,363587553,33%1726,22
Leichttraktor154,491096950,72%89,91
SU-76M499,061246850,00%97,34
Škoda T 245381,672826752,24%957,46
VK 16.02 Leopard5317,873296749,25%955,81
XM66F 81216,916966651,52%1164,58
Kolohousenka111,05586541,54%3,71
Vz. 64 Blesk8860,786826538,46%1277,41
SU-855336,922516445,31%601,38
T-284198,382116462,50%587,44
M5 Stuart4166,802666457,81%403,00
AMX 13 105 AM mle. 505375,892416353,97%740,84
M24 Chaffee5321,632936349,21%959,95
Carro d'assalto P.887755,873946246,77%832,68
43 M. Toldi III 321,31885935,59%5,26
T-463103,091355841,38%200,76
BDR G1 B5601,774595761,40%1343,29
Pz.Sfl. IVc5471,954215747,37%1028,89
Churchill I5491,093335648,21%961,97
T-26298,441285554,55%374,63
M48A5 Patton101526,956555540,00%958,39
AMX 105 AM mle. 474325,962385558,18%1192,41
Birch Gun4269,132335455,56%1026,78
VK 30.01 (H)5590,753805349,06%1430,59
Ares 90101563,067995358,49%1275,76
G.Pz. Mk. VI (e)28,73595143,14%48,91
KV-137556,325565058,00%864,22
Matilda4443,334124850,00%1374,32
Crusader6362,692944858,33%1133,87
Type 3 Chi-Nu5400,432864744,68%1001,69
Pz.Kpfw. II Luchs4206,382474744,68%573,87
S35 CA5544,983214454,55%1316,18
M8A14187,631844346,51%311,89
Renault FT1140,852694139,02%710,33
M2 Light226,851173953,85%123,21
SU-18290,64753930,77%279,27
Type T-345379,874613855,26%1055,88
AAT60 81414,537333450,00%1434,34
AMX 404320,003193243,75%1326,03
Covenanter5208,162633164,52%667,34
Type 5 Ke-Ho4220,172533046,67%607,33
Tiger 131 6607,533893050,00%824,01
M5A1 Stuart4265,333252748,15%780,79
M374364,931962733,33%1165,19
B14247,962762544,00%521,92
T1 Heavy5464,613822365,22%944,34
T28 Concept 71020,917122347,83%1477,94
Durchbruchswagen 24239,772452268,18%730,69
M7 Priest3219,292052166,67%661,88
Somua SAu 404159,841981957,89%344,04
StuG IV 5347,792511942,11%624,13
MS-1125,00721741,18%1,20
MT-25639,002441741,18%35,85
E 77 91892,128141741,18%1843,46
T56 GMC397,631401643,75%101,52
Renault UE 573161,471601546,67%349,17
Serpente 91468,938151560,00%1111,57
FV226 Contradictious 81662,369861464,29%1865,59
Pz.Kpfw. II Ausf. G3161,692231361,54%619,59
Type 2597 Chi-Ha3196,092191163,64%706,78
Marder 38T4430,274391163,64%1267,72
Cruiser Mk. III3226,903521040,00%1010,79
T-34 shielded 5228,88181837,50%243,03
T1E6 2114,00301862,50%544,44
DZT-159 91527,63974875,00%1595,71
A-20557,00333771,43%261,00
T3 HMC2120,14145742,86%333,25
CS-52 LIS 8562,57280714,29%296,82
Strv fm/21148,1773633,33%0,00
T-45 257,17155650,00%94,04
Hotchkiss H35285,00150520,00%132,03
T1 HMC291,40146560,00%460,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E3174,20207540,00%331,69
AMX 383183,20420560,00%608,98
Vickers Medium Mk. I1142,75297475,00%819,80
Lorraine 39L AM3157,00144450,00%379,78
L-60 242,00108450,00%105,41
Light Mk. VIC 296,502124100,00%536,39
LTP 3357,75431475,00%2222,43
Renault Otsu157,0075333,33%0,00
Vickers Medium Mk. III3197,67156333,33%610,28
AT-12145,67131333,33%369,77
SU-86400,33270366,67%555,89
Pz.Sfl. IC 4579,00308333,33%1489,93
T-29 3118,67181366,67%400,40
Matilda LVT 4359,67362333,33%604,58
Vz. 68 Squall 81170,33772366,67%1969,51
T7 Combat Car 257,6783333,33%10,44
IS-3A 81143,67780333,33%964,45
M3 Stuart3253,00361250,00%1105,53
TKS z n.k.m. 20 mm 210,509520,00%3,10
Renault NC-31185,50184250,00%301,71
Type 97 Te-Ke 2107,003012100,00%539,27
Black Prince II 71759,00101120,00%2202,95
T-50-2 60,002020,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,001762100,00%261,00
BT-2263,005410,00%33,26
D120,001011100,00%261,00
Marder II3112,007910,00%82,34
Universal Carrier 2-pdr2273,0015510,00%1027,27
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 643,007261100,00%122,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5130,0014910,00%6,19
T-116 343,001641100,00%261,00
Patton the Tank 91761,0051810,00%1686,08
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8758,0023910,00%501,68
A46 697,0011910,00%0,00
Saryuda 9234,0029310,00%0,00
Valiant 5516,0014810,00%786,72
BT-7 artillery 318,002410,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 24/09/2022
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 24/09/2022
Gestopt: 24/12/2024