rexdanny

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten380850130256
Gemiddelde tier7,910,009,089,21
Overwinningen2102655,21%00,00%8968,46%16162,89%
Verloren1653943,43%00,00%4030,77%9235,94%
Gelijkstand5201,37%00,00%10,77%31,17%
Gevechten overleefd1337135,11%00,00%6247,69%9737,89%
Tanks vernietigd446171,1700,001441,113031,18
Gedood / dood ratio1,810,002,121,91
Gezien557031,4600,001200,922510,98
Schade toegebracht1.545,930,001.897,022.069,34
Veroveringspunten383961,0100,0000,00740,29
Verdedigingspunten346360,9100,00240,18280,11
Ervaring669,550,00972,07933,87
WN71548,490,001455,721494,65
WN82216,660,002154,932265,66
Totaal
Gevechten38085
Gemiddelde tier7,91
Overwinningen2102655,21%
Verloren1653943,43%
Gelijkstand5201,37%
Gevechten overleefd1337135,11%
Tanks vernietigd446171,17
Gedood / dood ratio1,81
Gezien557031,46
Schade toegebracht1.545,93
Veroveringspunten383961,01
Verdedigingspunten346360,91
Ervaring669,55
WN71548,49
WN82216,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten130
Gemiddelde tier9,08
Overwinningen8968,46%
Verloren4030,77%
Gelijkstand10,77%
Gevechten overleefd6247,69%
Tanks vernietigd1441,11
Gedood / dood ratio2,12
Gezien1200,92
Schade toegebracht1.897,02
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten240,18
Ervaring972,07
WN71455,72
WN82154,93
Voorbije 30 dagen
Gevechten256
Gemiddelde tier9,21
Overwinningen16162,89%
Verloren9235,94%
Gelijkstand31,17%
Gevechten overleefd9737,89%
Tanks vernietigd3031,18
Gedood / dood ratio1,91
Gezien2510,98
Schade toegebracht2.069,34
Veroveringspunten740,29
Verdedigingspunten280,11
Ervaring933,87
WN71494,65
WN82265,66
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten123000
Overwinningen6956,10%00,00%00,00%00,00%
Verloren5141,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,44%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4939,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd780,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,050,000,000,00
Gezien640,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.354,650,000,000,00
Veroveringspunten2722,2100,0000,0000,00
Verdedigingspunten2031,6500,0000,0000,00
Ervaring583,420,000,000,00
Totaal
Gevechten123
Overwinningen6956,10%
Verloren5141,46%
Gelijkstand32,44%
Gevechten overleefd4939,84%
Tanks vernietigd780,63
Gedood / dood ratio1,05
Gezien640,52
Schade toegebracht1.354,65
Veroveringspunten2722,21
Verdedigingspunten2031,65
Ervaring583,42
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen535,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren857,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand17,14%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd535,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,1400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,220,000,000,00
Gezien211,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht547,430,000,000,00
Veroveringspunten70,5000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring211,860,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen535,71%
Verloren857,14%
Gelijkstand17,14%
Gevechten overleefd535,71%
Tanks vernietigd20,14
Gedood / dood ratio0,22
Gezien211,50
Schade toegebracht547,43
Veroveringspunten70,50
Verdedigingspunten00,00
Ervaring211,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen1058,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren741,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1058,82%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd100,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,430,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht396,470,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten30,1800,0000,0000,00
Ervaring271,120,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen1058,82%
Verloren741,18%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1058,82%
Tanks vernietigd100,59
Gedood / dood ratio1,43
Gezien00,00
Schade toegebracht396,47
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten30,18
Ervaring271,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten430000
Overwinningen18242,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren23554,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand133,02%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13832,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3220,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,100,000,000,00
Gezien1810,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht827,860,000,000,00
Veroveringspunten4661,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten4220,9800,0000,0000,00
Ervaring334,480,000,000,00
Totaal
Gevechten430
Overwinningen18242,33%
Verloren23554,65%
Gelijkstand133,02%
Gevechten overleefd13832,09%
Tanks vernietigd3220,75
Gedood / dood ratio1,10
Gezien1810,42
Schade toegebracht827,86
Veroveringspunten4661,08
Verdedigingspunten4220,98
Ervaring334,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten187000
Overwinningen10556,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren7942,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,60%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7942,25%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1190,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,100,000,000,00
Gezien1660,8900,0000,0000,00
Schade toegebracht875,130,000,000,00
Veroveringspunten11936,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten2471,3200,0000,0000,00
Ervaring472,300,000,000,00
Totaal
Gevechten187
Overwinningen10556,15%
Verloren7942,25%
Gelijkstand31,60%
Gevechten overleefd7942,25%
Tanks vernietigd1190,64
Gedood / dood ratio1,10
Gezien1660,89
Schade toegebracht875,13
Veroveringspunten11936,38
Verdedigingspunten2471,32
Ervaring472,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten251000
Overwinningen14156,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren10642,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand41,59%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11445,42%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2330,9300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,700,000,000,00
Gezien1540,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.534,650,000,000,00
Veroveringspunten3001,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten3321,3200,0000,0000,00
Ervaring511,390,000,000,00
Totaal
Gevechten251
Overwinningen14156,18%
Verloren10642,23%
Gelijkstand41,59%
Gevechten overleefd11445,42%
Tanks vernietigd2330,93
Gedood / dood ratio1,70
Gezien1540,61
Schade toegebracht1.534,65
Veroveringspunten3001,20
Verdedigingspunten3321,32
Ervaring511,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (213)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T-100 LT101465,20868255058,24%2331,75
Ferdinand81687,64589214653,12%2213,74
Jagdpanzer E 100102638,62603183154,12%2385,18
GSOR 1008 82338,951018181761,47%3382,85
T-50-2 6765,44711164761,38%3108,85
AMX 13 57 71160,69867163959,98%3083,26
ELC EVEN 90 81172,44911149860,28%3292,05
Type 59 81268,12649148952,72%2000,89
E 50 Ausf. M102133,88594144552,73%2070,34
Cobra 92683,42960109660,68%3305,45
Strv 103B102791,86725104158,31%2701,82
Grille 15102846,8378374357,20%2475,05
M4A1 Revalorisé 81680,3073664456,83%2618,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5420,3632663650,79%1109,99
KV-26999,1856560757,99%2136,02
Leopard 1102874,5781358254,30%2819,48
FV4005 Stage II102365,3465156956,41%2203,92
Bat.-Châtillon 155 5591491,6461953651,68%1703,73
E 100102707,2891051756,87%2438,54
G.W. Tiger91288,0547250344,73%1254,02
Jagdtiger91680,2648945146,56%1560,75
Jagdpanther7613,8332343846,35%718,24
Bat.-Châtillon 155 58101503,5466343652,75%1358,02
Strv S1 82204,9992643660,32%3092,16
IS-381562,7860343255,09%2131,56
Manticore101550,8994339661,36%2332,92
E 7592410,78101537063,78%3007,48
E 5091672,3661036253,04%1859,06
G.W. Panther71154,2445035748,74%1718,24
IS-7102351,6375733455,99%2143,87
KV-856893,2447532358,20%1929,68
Pz.Kpfw. II2113,2619331653,48%377,23
Lorraine 155 mle. 5181464,4757331553,97%1963,04
Hummel6604,3830630845,13%874,03
T1 Cunningham1249,9642230655,56%2213,54
M53/M5591661,0172530254,30%1709,50
MT-256233,1341928748,08%536,71
Jagdpanzer IV6451,4526727948,75%740,54
Panther II81170,0863927149,45%1722,95
Grille5421,9324926448,48%845,71
T-1091532,6769226050,38%1507,06
AMX 12 t6423,6840624050,83%1073,79
Lorraine 155 mle. 507851,0936521747,93%1085,89
Marder II3221,6219321652,78%618,04
FV217 Badger102555,9890919261,98%2449,04
Progetto M40 mod. 65102747,5987618760,43%2769,57
StuG III Ausf. G5305,9220118245,05%506,07
Panther7959,5148016655,42%1580,99
T-505138,3732316647,59%290,59
Object 261101831,2577316252,47%1524,45
AMX 13 F3 AM6694,2532715850,00%1021,95
IS71098,4354614456,94%1773,50
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4213,4520814250,00%428,63
SU-122-44 71296,8472914257,75%2207,61
VK 36.01 (H)6543,3135913449,25%874,38
Leopard Prototyp A92480,13100113260,61%2873,59
Tortoise92888,57111712958,14%3201,99
Tiger I71574,4368812250,82%2597,12
M40/M4381333,7968111641,38%1403,22
SMV CC-6782209,24111310963,30%3401,36
Emil II92662,47108910752,34%2945,07
AMX AC mle. 4881960,3094910757,94%2541,14
Wespe3167,981349740,21%424,89
M446664,673669655,21%1111,11
SMV CC-5671535,997059555,79%2683,47
Type T-345521,973859457,45%1808,13
Churchill I5612,464049350,54%1504,79
Tiger II81448,097339353,76%1898,56
Strv 103-092508,299019153,85%2802,26
M415657,543288956,18%1222,84
T-284220,852258754,02%620,16
Type 6191733,698138545,88%1785,39
Rhm.-Borsig Waffenträger82047,517618065,00%2881,08
AMX ELC bis5311,384207848,72%1020,76
VK 30.02 (D)7803,406027753,25%1187,48
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4108,921687737,66%103,59
AMX 13 757597,114807145,07%1156,22
Charioteer81719,547366851,47%2384,63
KV-15368,463726560,00%753,23
T-463128,521596456,25%457,87
AMX 50 Foch92329,059866456,25%2318,88
Sturmpanzer I Bison3122,431205853,45%305,86
Pz.Kpfw. III Ausf. J4102,381725844,83%46,50
Emil I81656,958555759,65%2068,46
T675526,274045265,38%1374,66
Pz.Sfl. IVc5554,083725139,22%1143,90
Prototipo Standard B91562,657224946,94%1393,58
M5A1 Stuart4291,883264948,98%1020,13
Controcarro 1 Mk. 292097,657214946,94%1981,70
O-I Experimental5838,204974959,18%2047,99
Pz.Kpfw. 38 (t)351,601374852,08%100,86
Leichttraktor156,541204647,83%71,44
Churchill VII6773,174534663,04%1678,45
UDES 0381507,827534551,11%1826,15
T1 HMC2147,301434450,00%837,08
SU-26391,39904434,09%3,43
S-517627,544104158,54%728,57
Pz.Kpfw. III Ausf. E346,881134035,00%0,23
LTTB81092,977833951,28%2458,86
AE Phase I 91972,928223842,11%1841,54
FV215b 102099,766833754,05%1626,61
Waffenträger auf Pz. IV91806,786783745,95%1501,73
SU-855495,313173655,56%1306,59
VK 16.02 Leopard5324,673803652,78%1075,52
Pz.Kpfw. II Luchs4138,581703641,67%270,78
AMX 50 10081169,497313565,71%1570,15
M374237,711993548,57%681,14
Panhard EBR 909808,176353554,29%1255,59
Object 277102190,236703542,86%1515,16
Panhard AMD 178B6759,767393464,71%2842,03
O-I6897,334773357,58%1694,76
Kranvagn102301,228413250,00%1697,51
AMX 404189,972443243,75%586,56
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2282,913003246,88%894,58
Lago4493,713913164,52%1962,35
Strv m/425743,875753164,52%2640,54
SU-18290,71883138,71%284,79
Valentine3298,162663151,61%1166,29
Indien-Panzer81220,236243050,00%1582,75
LHMTV8925,909713066,67%2160,55
BT-7463,241342948,28%91,00
Type 95 Heavy4448,793452850,00%1695,09
Strv 746961,046732751,85%2186,35
T56 GMC3229,782222755,56%779,72
FV4004 Conway91822,507442450,00%1771,55
AMX 38369,701242352,17%117,11
T404141,271682236,36%93,22
BDR G1 B5456,295112157,14%839,31
SU-85B4394,953262152,38%1021,63
Renault UE 573156,741391936,84%263,99
Nashorn61024,634871942,11%1743,76
Panzerjäger I224,00791855,56%125,58
Ikv 65 Alt II6770,175391844,44%1373,69
SU-76M4117,501421838,89%64,23
T25 AT71044,227031855,56%1491,79
T 55A 91834,067251850,00%1878,14
B14156,591401717,65%174,24
Vz. 64 Blesk8765,885431741,18%985,09
P.43 bis61311,389551668,75%3897,45
Sturmpanzer II443,441091662,50%223,70
Pz.Kpfw. 5581974,9410771668,75%2041,85
GSOR 3301 AVR FS9679,007911546,67%882,18
T-3451074,365721471,43%4063,89
P.435670,716411442,86%2317,26
Type 1 Chi-He4366,713801428,57%1191,89
Type 97 Chi-Ha3293,433991464,29%1068,42
G.W. E 100101002,144621435,71%555,36
STB-1102037,924241323,08%1335,92
Škoda T 245620,675421266,67%2089,89
WZ-1328249,084231225,00%105,00
VK 28.016511,675601250,00%1781,20
Renault FT 75 BS287,641431190,91%532,11
M2 Light271,551491145,45%75,61
ARL 446688,453661136,36%1000,94
T3 HMC245,731111154,55%121,80
Covenanter5263,452141136,36%708,53
Marder 38T4419,553641163,64%1374,96
D23360,003441070,00%1729,04
MS-1136,00741060,00%164,93
Pz.Kpfw. 35 (t)233,2267922,22%0,00
Leo71431,89815955,56%2621,44
P.44 Pantera81352,89719955,56%1646,76
M5 Stuart4127,67319955,56%233,72
AT 771328,44871966,67%2309,64
114 SP2 102046,56649966,67%1446,29
M10 RBFM 5980,11729955,56%2477,54
T2071134,881113887,50%2263,25
T-54 ltwt.91675,7512058100,00%2791,97
Dicker Max 6489,25331862,50%815,67
M15/423418,00524771,43%1748,22
AT-12179,29121742,86%521,93
Sturer Emil71314,71616757,14%1930,18
T28 Concept 71207,14662757,14%1717,34
BT-2286,33156666,67%397,58
P26/404642,33661666,67%2467,63
Sav m/434411,67363666,67%1348,13
Ikv 1035173,67230666,67%392,91
Semovente M43 Bassotto6734,83492633,33%1089,23
M75474,00521650,00%2049,77
Renault FT AC2175,33207650,00%628,71
SU-100M17909,33519650,00%1204,29
Panhard AML Lynx 6x68960,17865666,67%1875,46
StuG IV 5590,00310633,33%1425,96
M2 Medium Tank384,206150,00%44,78
BT-7 artillery 3163,80320560,00%536,90
SU-1006984,00652450,00%1954,86
T-4481070,50512425,00%1163,77
Type 586394,75370475,00%705,47
T2 Medium Tank2129,25170475,00%705,81
Semovente M4151256,75824425,00%3846,03
M18 Hellcat6527,75388475,00%991,12
Sherman VC Firefly 61465,5010634100,00%3531,90
M3 Stuart3105,003393100,00%415,33
Type 2597 Chi-Ha3354,67315333,33%1532,84
Hotchkiss EBR7653,00610366,67%1615,03
Matilda IV 5282,0016930,00%412,09
Chi-Ni2139,503612100,00%737,82
Strv m/40L3145,00160250,00%345,00
Lorraine 39L AM3233,00130250,00%665,78
AT 86361,504982100,00%581,14
SU-1018693,5026620,00%536,41
LTG7831,5010542100,00%2099,81
Vickers Medium Mk. I1108,0010410,00%361,00
Renault FT1219,0019410,00%1427,95
Hotchkiss H352843,009811100,00%9855,19
P.43 ter71871,0013341100,00%4412,68
T-2620,001151100,00%261,00
Valentine AT4137,002291100,00%386,94
Object 777 Version II 92446,0013201100,00%2709,06
Pz.Sfl. IC 4986,0050910,00%4030,65
T1E6 20,001910,00%0,00
Super Hellcat 7527,006691100,00%684,46
WZ-120-1G FT 8445,0019410,00%147,78

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 13/08/2024
Gestopt: 31/08/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 13/08/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/09/2014
Gestopt: 29/11/2014
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/03/2023
Gestopt: 05/04/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/06/2015
Gestopt: 31/07/2015
Rol: Commandant
Toegetreden: 12/12/2020
Gestopt: 06/01/2022
Rol: Reservist
Toegetreden: 08/04/2023
Gestopt: 23/05/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/08/2014
Gestopt: 30/11/2014