rexdanny

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten382280143399
Gemiddelde tier7,910,008,248,86
Overwinningen2109755,19%00,00%7149,65%23258,15%
Verloren1660843,44%00,00%6948,25%16140,35%
Gelijkstand5231,37%00,00%32,10%61,50%
Gevechten overleefd1341035,08%00,00%3927,27%13634,09%
Tanks vernietigd447981,1700,001811,274841,21
Gedood / dood ratio1,810,001,741,84
Gezien559231,4600,002201,544711,18
Schade toegebracht1.546,450,001.684,691.931,48
Veroveringspunten384761,0100,00800,561540,39
Verdedigingspunten349290,9100,002932,053210,80
Ervaring670,560,00938,52935,54
WN71548,880,001640,791565,74
WN82218,150,002545,432396,92
Totaal
Gevechten38228
Gemiddelde tier7,91
Overwinningen2109755,19%
Verloren1660843,44%
Gelijkstand5231,37%
Gevechten overleefd1341035,08%
Tanks vernietigd447981,17
Gedood / dood ratio1,81
Gezien559231,46
Schade toegebracht1.546,45
Veroveringspunten384761,01
Verdedigingspunten349290,91
Ervaring670,56
WN71548,88
WN82218,15
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten143
Gemiddelde tier8,24
Overwinningen7149,65%
Verloren6948,25%
Gelijkstand32,10%
Gevechten overleefd3927,27%
Tanks vernietigd1811,27
Gedood / dood ratio1,74
Gezien2201,54
Schade toegebracht1.684,69
Veroveringspunten800,56
Verdedigingspunten2932,05
Ervaring938,52
WN71640,79
WN82545,43
Voorbije 30 dagen
Gevechten399
Gemiddelde tier8,86
Overwinningen23258,15%
Verloren16140,35%
Gelijkstand61,50%
Gevechten overleefd13634,09%
Tanks vernietigd4841,21
Gedood / dood ratio1,84
Gezien4711,18
Schade toegebracht1.931,48
Veroveringspunten1540,39
Verdedigingspunten3210,80
Ervaring935,54
WN71565,74
WN82396,92
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten123000
Overwinningen6956,10%00,00%00,00%00,00%
Verloren5141,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,44%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4939,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd780,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,050,000,000,00
Gezien640,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.354,650,000,000,00
Veroveringspunten2722,2100,0000,0000,00
Verdedigingspunten2031,6500,0000,0000,00
Ervaring583,420,000,000,00
Totaal
Gevechten123
Overwinningen6956,10%
Verloren5141,46%
Gelijkstand32,44%
Gevechten overleefd4939,84%
Tanks vernietigd780,63
Gedood / dood ratio1,05
Gezien640,52
Schade toegebracht1.354,65
Veroveringspunten2722,21
Verdedigingspunten2031,65
Ervaring583,42
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen535,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren857,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand17,14%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd535,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,1400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,220,000,000,00
Gezien211,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht547,430,000,000,00
Veroveringspunten70,5000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring211,860,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen535,71%
Verloren857,14%
Gelijkstand17,14%
Gevechten overleefd535,71%
Tanks vernietigd20,14
Gedood / dood ratio0,22
Gezien211,50
Schade toegebracht547,43
Veroveringspunten70,50
Verdedigingspunten00,00
Ervaring211,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen1058,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren741,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1058,82%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd100,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,430,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht396,470,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten30,1800,0000,0000,00
Ervaring271,120,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen1058,82%
Verloren741,18%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1058,82%
Tanks vernietigd100,59
Gedood / dood ratio1,43
Gezien00,00
Schade toegebracht396,47
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten30,18
Ervaring271,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten430000
Overwinningen18242,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren23554,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand133,02%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13832,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3220,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,100,000,000,00
Gezien1810,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht827,860,000,000,00
Veroveringspunten4661,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten4220,9800,0000,0000,00
Ervaring334,480,000,000,00
Totaal
Gevechten430
Overwinningen18242,33%
Verloren23554,65%
Gelijkstand133,02%
Gevechten overleefd13832,09%
Tanks vernietigd3220,75
Gedood / dood ratio1,10
Gezien1810,42
Schade toegebracht827,86
Veroveringspunten4661,08
Verdedigingspunten4220,98
Ervaring334,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten187000
Overwinningen10556,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren7942,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,60%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7942,25%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1190,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,100,000,000,00
Gezien1660,8900,0000,0000,00
Schade toegebracht875,130,000,000,00
Veroveringspunten11936,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten2471,3200,0000,0000,00
Ervaring472,300,000,000,00
Totaal
Gevechten187
Overwinningen10556,15%
Verloren7942,25%
Gelijkstand31,60%
Gevechten overleefd7942,25%
Tanks vernietigd1190,64
Gedood / dood ratio1,10
Gezien1660,89
Schade toegebracht875,13
Veroveringspunten11936,38
Verdedigingspunten2471,32
Ervaring472,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten251000
Overwinningen14156,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren10642,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand41,59%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11445,42%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2330,9300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,700,000,000,00
Gezien1540,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.534,650,000,000,00
Veroveringspunten3001,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten3321,3200,0000,0000,00
Ervaring511,390,000,000,00
Totaal
Gevechten251
Overwinningen14156,18%
Verloren10642,23%
Gelijkstand41,59%
Gevechten overleefd11445,42%
Tanks vernietigd2330,93
Gedood / dood ratio1,70
Gezien1540,61
Schade toegebracht1.534,65
Veroveringspunten3001,20
Verdedigingspunten3321,32
Ervaring511,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (214)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T-100 LT101461,48867256058,16%2322,75
Ferdinand81687,64589214653,12%2213,96
Jagdpanzer E 100102638,62603183154,12%2386,06
GSOR 1008 82338,951018181761,47%3383,01
T-50-2 6765,44711164761,38%3109,38
AMX 13 57 71160,69867163959,98%3083,04
ELC EVEN 90 81171,31911150460,24%3291,08
Type 59 81268,12649148952,72%2001,11
E 50 Ausf. M102133,88594144552,73%2070,59
Cobra 92684,35961110160,58%3314,49
Strv 103B102791,86725104158,31%2702,28
Grille 15102842,6378274957,14%2467,21
M4A1 Revalorisé 81680,3073664456,83%2617,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5420,3632663650,79%1110,04
KV-26999,1856560757,99%2135,93
Leopard 1102871,2181258354,20%2812,95
FV4005 Stage II102359,8765257456,62%2198,91
Bat.-Châtillon 155 5591491,6461953651,68%1703,03
E 100102707,2891051756,87%2438,73
G.W. Tiger91288,0547250344,73%1254,01
Jagdtiger91680,2648945146,56%1560,81
Jagdpanther7613,8332343846,35%718,17
Bat.-Châtillon 155 58101504,3066243852,51%1372,82
Strv S1 82204,9992643660,32%3092,39
IS-381562,7860343255,09%2131,58
Manticore101550,7994140361,04%2326,98
E 7592410,78101537063,78%3007,65
E 5091672,3661036253,04%1859,09
G.W. Panther71154,2445035748,74%1718,45
IS-7102351,6375733455,99%2144,90
KV-856893,2447532358,20%1929,88
Pz.Kpfw. II2113,2619331653,48%376,78
Lorraine 155 mle. 5181464,4757331553,97%1962,84
Hummel6604,3830630845,13%874,23
T1 Cunningham1249,9642230655,56%2212,33
M53/M5591661,0172530254,30%1709,62
MT-256233,1341928748,08%536,72
Jagdpanzer IV6451,4526727948,75%740,40
Panther II81170,0863927149,45%1722,91
Grille5421,9324926448,48%845,75
T-1091532,6769226050,38%1507,10
AMX 12 t6423,6840624050,83%1073,94
Lorraine 155 mle. 507851,0936521747,93%1085,84
Marder II3221,6219321652,78%618,00
FV217 Badger102555,9890919261,98%2450,71
Progetto M40 mod. 65102747,5987618760,43%2770,06
StuG III Ausf. G5305,9220118245,05%506,07
Object 261101833,1876616751,50%1516,34
Panther7959,5148016655,42%1580,96
T-505138,3732316647,59%290,65
AMX 13 F3 AM6694,2532715850,00%1022,06
IS71098,4354614456,94%1773,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4213,4520814250,00%429,30
SU-122-44 71296,8472914257,75%2207,75
VK 36.01 (H)6543,3135913449,25%874,30
Leopard Prototyp A92480,13100113260,61%2873,72
Tortoise92888,57111712958,14%3202,27
Tiger I71574,4368812250,82%2596,28
M40/M4381333,7968111641,38%1403,25
SMV CC-6782209,24111310963,30%3401,57
Emil II92662,47108910752,34%2944,92
AMX AC mle. 4881960,3094910757,94%2540,36
Wespe3167,981349740,21%424,93
M446664,673669655,21%1111,16
SMV CC-5671535,997059555,79%2683,75
Type T-345521,973859457,45%1808,17
Churchill I5612,464049350,54%1504,87
Tiger II81448,097339353,76%1898,60
Strv 103-092508,299019153,85%2802,53
M415657,543288956,18%1223,07
T-284220,852258754,02%619,97
Type 6191733,698138545,88%1785,46
Rhm.-Borsig Waffenträger82047,517618065,00%2881,32
AMX ELC bis5311,384207848,72%1020,86
VK 30.02 (D)7803,406027753,25%1187,65
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4108,921687737,66%103,36
AMX 13 757597,114807145,07%1156,29
Charioteer81719,547366851,47%2384,51
KV-15368,463726560,00%753,23
T-463128,521596456,25%457,88
AMX 50 Foch92329,059866456,25%2318,86
Sturmpanzer I Bison3122,431205853,45%307,28
Pz.Kpfw. III Ausf. J4102,381725844,83%46,50
Emil I81656,958555759,65%2068,47
T675526,274045265,38%1374,76
T2071564,1810905160,78%3323,88
Pz.Sfl. IVc5554,083725139,22%1144,18
Prototipo Standard B91562,657224946,94%1393,69
M5A1 Stuart4291,883264948,98%1019,76
Controcarro 1 Mk. 292097,657214946,94%1982,00
O-I Experimental5838,204974959,18%2047,99
Ares 7581848,379544948,98%2579,94
Pz.Kpfw. 38 (t)351,601374852,08%100,86
Leichttraktor156,541204647,83%71,29
Churchill VII6773,174534663,04%1678,64
UDES 0381507,827534551,11%1825,64
T1 HMC2147,301434450,00%836,94
SU-26391,39904434,09%3,42
S-517627,544104158,54%728,69
Pz.Kpfw. III Ausf. E346,881134035,00%0,23
LTTB81092,977833951,28%2458,63
AE Phase I 91972,928223842,11%1841,82
FV215b 102099,766833754,05%1626,63
Waffenträger auf Pz. IV91806,786783745,95%1501,87
SU-855495,313173655,56%1306,70
VK 16.02 Leopard5324,673803652,78%1075,32
Pz.Kpfw. II Luchs4138,581703641,67%270,62
AMX 50 10081169,497313565,71%1570,22
M374237,711993548,57%681,24
Panhard EBR 909808,176353554,29%1255,53
Object 277102190,236703542,86%1515,21
Panhard AMD 178B6759,767393464,71%2840,56
O-I6897,334773357,58%1694,74
Kranvagn102301,228413250,00%1697,59
AMX 404189,972443243,75%583,42
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2282,913003246,88%893,24
Lago4493,713913164,52%1959,08
Strv m/425743,875753164,52%2640,40
SU-18290,71883138,71%284,48
Valentine3298,162663151,61%1166,99
Indien-Panzer81220,236243050,00%1582,85
LHMTV8925,909713066,67%2161,04
BT-7463,241342948,28%91,00
Type 95 Heavy4448,793452850,00%1690,35
Strv 746961,046732751,85%2186,42
T56 GMC3229,782222755,56%779,45
FV4004 Conway91822,507442450,00%1771,51
AMX 38369,701242352,17%116,27
T404141,271682236,36%93,16
BDR G1 B5456,295112157,14%839,40
SU-85B4394,953262152,38%1021,90
Pz.Kpfw. 5581958,2510822070,00%2074,76
Renault UE 573156,741391936,84%264,31
Nashorn61024,634871942,11%1744,01
Panzerjäger I224,00791855,56%125,58
Ikv 65 Alt II6770,175391844,44%1373,61
SU-76M4117,501421838,89%64,03
T25 AT71044,227031855,56%1491,95
T 55A 91834,067251850,00%1878,33
B14156,591401717,65%172,98
Vz. 64 Blesk8765,885431741,18%984,01
P.43 bis61311,389551668,75%3897,81
Sturmpanzer II443,441091662,50%223,70
GSOR 3301 AVR FS9679,007911546,67%882,17
T-3451074,365721471,43%4064,25
P.435670,716411442,86%2318,77
Type 1 Chi-He4366,713801428,57%1189,55
Type 97 Chi-Ha3293,433991464,29%1068,92
G.W. E 100101002,144621435,71%555,37
STB-1102037,924241323,08%1335,97
Škoda T 245620,675421266,67%2089,70
WZ-1328249,084231225,00%104,98
VK 28.016511,675601250,00%1781,78
Renault FT 75 BS287,641431190,91%532,53
M2 Light271,551491145,45%75,47
ARL 446688,453661136,36%1001,06
T3 HMC245,731111154,55%121,80
Covenanter5263,452141136,36%708,72
Marder 38T4419,553641163,64%1374,74
D23360,003441070,00%1729,80
MS-1136,00741060,00%164,03
Pz.Kpfw. 35 (t)233,2267922,22%0,00
Leo71431,89815955,56%2621,43
P.44 Pantera81352,89719955,56%1646,75
M5 Stuart4127,67319955,56%232,91
AT 771328,44871966,67%2309,76
114 SP2 102046,56649966,67%1446,60
M10 RBFM 5980,11729955,56%2478,78
T-54 ltwt.91675,7512058100,00%2792,05
Dicker Max 6489,25331862,50%815,72
M15/423418,00524771,43%1750,00
AT-12179,29121742,86%521,16
Sturer Emil71314,71616757,14%1930,23
T28 Concept 71207,14662757,14%1717,38
BT-2286,33156666,67%396,47
P26/404642,33661666,67%2466,23
Sav m/434411,67363666,67%1345,71
Ikv 1035173,67230666,67%392,85
Semovente M43 Bassotto6734,83492633,33%1090,00
M75474,00521650,00%2049,71
Renault FT AC2175,33207650,00%629,46
SU-100M17909,33519650,00%1204,29
Panhard AML Lynx 6x68960,17865666,67%1875,49
StuG IV 5590,00310633,33%1425,84
M2 Medium Tank384,206150,00%44,73
BT-7 artillery 3163,80320560,00%537,00
SU-1006984,00652450,00%1954,94
T-4481070,50512425,00%1163,81
Type 586394,75370475,00%705,47
T2 Medium Tank2129,25170475,00%705,37
Semovente M4151256,75824425,00%3843,71
M18 Hellcat6527,75388475,00%991,13
Sherman VC Firefly 61465,5010634100,00%3532,24
M3 Stuart3105,003393100,00%414,64
Type 2597 Chi-Ha3354,67315333,33%1533,33
Hotchkiss EBR7653,00610366,67%1615,05
Matilda IV 5282,0016930,00%411,93
Chi-Ni2139,503612100,00%736,48
Strv m/40L3145,00160250,00%345,04
Lorraine 39L AM3233,00130250,00%665,90
AT 86361,504982100,00%581,18
SU-1018693,5026620,00%536,42
LTG7831,5010542100,00%2099,46
Vickers Medium Mk. I1108,0010410,00%360,83
Renault FT1219,0019410,00%1427,58
Hotchkiss H352843,009811100,00%9851,27
P.43 ter71871,0013341100,00%4412,35
T-2620,001151100,00%261,00
Valentine AT4137,002291100,00%386,65
Object 777 Version II 92446,0013201100,00%2709,50
Pz.Sfl. IC 4986,0050910,00%4032,39
T1E6 20,001910,00%0,00
Super Hellcat 7527,006691100,00%684,50
WZ-120-1G FT 8445,0019410,00%147,81

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 13/08/2024
Gestopt: 31/08/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 13/08/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/09/2014
Gestopt: 29/11/2014
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/03/2023
Gestopt: 05/04/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/06/2015
Gestopt: 31/07/2015
Rol: Commandant
Toegetreden: 12/12/2020
Gestopt: 06/01/2022
Rol: Reservist
Toegetreden: 08/04/2023
Gestopt: 23/05/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/08/2014
Gestopt: 30/11/2014