robert_312

clanlogo
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 10/12/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten342770475
Gemiddelde tier7,510,009,258,89
Overwinningen1844453,81%00,00%375,00%3749,33%
Verloren1544345,05%00,00%125,00%3445,33%
Gelijkstand3901,14%00,00%00,00%45,33%
Gevechten overleefd987628,81%00,00%375,00%2128,00%
Tanks vernietigd364771,0600,0030,75650,87
Gedood / dood ratio1,490,003,001,20
Gezien433351,2600,0020,501141,52
Schade toegebracht1.155,610,001.575,751.312,76
Veroveringspunten662041,9300,0000,00400,53
Verdedigingspunten238810,7000,0000,0000,00
Ervaring570,360,00608,75562,65
WN71321,370,001120,451043,72
WN81657,850,001489,411540,76
Totaal
Gevechten34277
Gemiddelde tier7,51
Overwinningen1844453,81%
Verloren1544345,05%
Gelijkstand3901,14%
Gevechten overleefd987628,81%
Tanks vernietigd364771,06
Gedood / dood ratio1,49
Gezien433351,26
Schade toegebracht1.155,61
Veroveringspunten662041,93
Verdedigingspunten238810,70
Ervaring570,36
WN71321,37
WN81657,85
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten4
Gemiddelde tier9,25
Overwinningen375,00%
Verloren125,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd375,00%
Tanks vernietigd30,75
Gedood / dood ratio3,00
Gezien20,50
Schade toegebracht1.575,75
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring608,75
WN71120,45
WN81489,41
Voorbije 30 dagen
Gevechten75
Gemiddelde tier8,89
Overwinningen3749,33%
Verloren3445,33%
Gelijkstand45,33%
Gevechten overleefd2128,00%
Tanks vernietigd650,87
Gedood / dood ratio1,20
Gezien1141,52
Schade toegebracht1.312,76
Veroveringspunten400,53
Verdedigingspunten00,00
Ervaring562,65
WN71043,72
WN81540,76
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten94000
Overwinningen3941,49%00,00%00,00%00,00%
Verloren4952,13%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand66,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3234,04%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd830,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,340,000,000,00
Gezien2112,2400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.596,270,000,000,00
Veroveringspunten2252,3900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1781,8900,0000,0000,00
Ervaring426,260,000,000,00
Totaal
Gevechten94
Overwinningen3941,49%
Verloren4952,13%
Gelijkstand66,38%
Gevechten overleefd3234,04%
Tanks vernietigd830,88
Gedood / dood ratio1,34
Gezien2112,24
Schade toegebracht1.596,27
Veroveringspunten2252,39
Verdedigingspunten1781,89
Ervaring426,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten46000
Overwinningen2247,83%00,00%00,00%00,00%
Verloren2145,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand36,52%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2043,48%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd380,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,460,000,000,00
Gezien170,3700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.292,430,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten350,7600,0000,0000,00
Ervaring583,480,000,000,00
Totaal
Gevechten46
Overwinningen2247,83%
Verloren2145,65%
Gelijkstand36,52%
Gevechten overleefd2043,48%
Tanks vernietigd380,83
Gedood / dood ratio1,46
Gezien170,37
Schade toegebracht1.292,43
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten350,76
Ervaring583,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten22000
Overwinningen731,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren1568,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd418,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd200,9100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,110,000,000,00
Gezien221,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht512,230,000,000,00
Veroveringspunten391,7700,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring279,640,000,000,00
Totaal
Gevechten22
Overwinningen731,82%
Verloren1568,18%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd418,18%
Tanks vernietigd200,91
Gedood / dood ratio1,11
Gezien221,00
Schade toegebracht512,23
Veroveringspunten391,77
Verdedigingspunten00,00
Ervaring279,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten677000
Overwinningen42562,78%00,00%00,00%00,00%
Verloren24536,19%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand71,03%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd28041,36%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5740,8500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,450,000,000,00
Gezien5890,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht698,490,000,000,00
Veroveringspunten17432,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten4410,6500,0000,0000,00
Ervaring562,280,000,000,00
Totaal
Gevechten677
Overwinningen42562,78%
Verloren24536,19%
Gelijkstand71,03%
Gevechten overleefd28041,36%
Tanks vernietigd5740,85
Gedood / dood ratio1,45
Gezien5890,87
Schade toegebracht698,49
Veroveringspunten17432,57
Verdedigingspunten4410,65
Ervaring562,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten810000
Overwinningen45756,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren33741,60%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand161,98%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd30737,90%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7100,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,410,000,000,00
Gezien12961,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.051,990,000,000,00
Veroveringspunten13891,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten32474,0100,0000,0000,00
Ervaring613,180,000,000,00
Totaal
Gevechten810
Overwinningen45756,42%
Verloren33741,60%
Gelijkstand161,98%
Gevechten overleefd30737,90%
Tanks vernietigd7100,88
Gedood / dood ratio1,41
Gezien12961,60
Schade toegebracht1.051,99
Veroveringspunten13891,71
Verdedigingspunten32474,01
Ervaring613,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten520000
Overwinningen30057,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren21340,96%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand71,35%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd20940,19%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4490,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,440,000,000,00
Gezien8371,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht891,780,000,000,00
Veroveringspunten14992,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten4890,9400,0000,0000,00
Ervaring453,770,000,000,00
Totaal
Gevechten520
Overwinningen30057,69%
Verloren21340,96%
Gelijkstand71,35%
Gevechten overleefd20940,19%
Tanks vernietigd4490,86
Gedood / dood ratio1,44
Gezien8371,61
Schade toegebracht891,78
Veroveringspunten14992,88
Verdedigingspunten4890,94
Ervaring453,77
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten46000
Overwinningen1839,13%00,00%00,00%00,00%
Verloren2860,87%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1328,26%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd250,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,760,000,000,00
Gezien972,1100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.355,570,000,000,00
Veroveringspunten450,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten290,6300,0000,0000,00
Ervaring286,280,000,000,00
Totaal
Gevechten46
Overwinningen1839,13%
Verloren2860,87%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1328,26%
Tanks vernietigd250,54
Gedood / dood ratio0,76
Gezien972,11
Schade toegebracht1.355,57
Veroveringspunten450,98
Verdedigingspunten290,63
Ervaring286,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (228)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon 25 t102193,02681221853,56%2383,94
AMX 13 9091002,40715198157,34%1833,21
KV-856862,11593196959,93%1812,74
M18 Hellcat6919,88609143259,85%2078,77
T92 HMC101625,43451115151,43%1745,12
T3 HMC2305,26328102658,87%1761,17
IS-7101738,4965073649,73%1479,87
IS-6 81558,1270171059,44%2235,07
Pz.Kpfw. II Luchs4434,9148766764,77%2297,78
IS-381120,9861964849,07%1322,65
T675465,1436762652,24%1074,52
T71 DA7778,5163361953,47%1894,03
M374436,2826153257,71%2041,72
Grille 15101850,4355551347,56%1236,23
T110E4102165,6761050851,38%1712,62
T-5491522,6663549156,01%1824,82
M53/M5591657,1952740754,05%2146,12
Rhm.-Borsig Waffenträger81854,1460739862,06%2540,93
AMX 50 B102017,3358838650,26%1810,81
T28 Prototype81447,3578536359,50%1887,63
M8A14315,1130536057,22%834,81
T-1091379,9669934248,25%1333,17
Waffenträger auf Pz. IV92094,5659533455,99%2203,31
E 25 71117,8161732453,70%1833,56
T-505137,9933131957,99%388,56
IS7820,6045628249,29%1085,85
FV38059895,6250527146,49%778,21
KV-26837,3348327054,07%1734,03
T3091751,5172226848,13%1636,41
AMX 50 12091899,2963626549,81%2084,84
Bat.-Châtillon 25 t AP91246,1556826453,41%1327,83
M10391658,3066425750,19%1810,18
AMX 50 10081505,9661825553,73%2084,34
M7 Priest3503,4628425455,91%1952,48
KV-15545,0335624949,80%1174,16
T-448916,4555222450,45%1333,49
T25/27791,5138522248,65%1142,27
Crusader 5.5-in. SP7955,4439422150,23%1615,73
M40/M4381451,5066022049,09%1833,14
Prototipo Standard B91083,5756120743,96%808,72
FV2078992,8241820746,86%1253,80
FV215b (183) 101804,9767320648,54%1309,56
Cromwell6810,3856820152,24%2039,77
ELC EVEN 90 8553,8560519649,49%1030,11
T9591819,3873518349,73%1654,47
SU-15271096,2861717256,40%1802,04
M127805,7152516748,50%1019,17
M446800,4151916758,08%1639,11
Centurion Mk. 7/19833,8055916643,98%576,70
Sturer Emil71224,1447516651,20%2064,42
LPT-67 Šelma9599,4253616248,15%721,58
UDES 0381202,0855215052,00%1300,12
Vz. 64 Blesk8420,5052414748,30%547,72
T57 Heavy102191,1759713951,08%1924,98
T-54 ltwt.9661,5057813947,48%818,33
Object 41681111,3766513662,50%1469,10
SU-14-28855,8554313548,89%788,20
T2971132,7973013452,24%1598,86
T54E192070,2170013462,69%2571,08
Ares 90101483,8162013449,25%1141,91
T110E3102232,8464812760,63%1882,80
SU-1006916,4867312656,35%2117,96
T6981435,3686612661,90%2202,51
Taschenratte112292,1979612540,80%1258,91
BZ-75102109,0375212454,03%1576,35
ISU-15281299,7960212350,41%1261,74
Object 140102045,2662212057,50%2101,16
FV3046687,4337711952,94%1350,98
AS-XX 40 t111759,3470611946,22%1245,25
Ho-Ri 191579,5261411845,76%1175,02
Nashorn6912,5145411655,17%1946,81
M66481,7733211446,49%626,82
T-437855,8271711453,51%1621,19
S-517856,7241811054,55%1142,20
AMX M4 mle. 4571026,4066611053,64%1557,13
AMX 13 757552,5466110946,79%1156,41
T328994,0568410850,93%1088,74
Strv 103B101848,3574210854,63%1338,79
T1 Heavy5451,2732210749,53%905,29
T110E5101764,5279810349,51%1348,43
Object 430 Version II91459,9071310357,28%1450,60
ARL 446678,0958910157,43%1389,09
Panhard EBR 909573,975269940,40%623,89
T2881592,507449847,96%1801,95
CS-63101442,107539755,67%1108,44
AMX 12 t6404,455819349,46%1041,75
Ho-Ri 281091,815129345,16%1035,28
T-345517,606389171,43%1870,14
Ikv 65 Alt II6863,364439150,55%1627,69
50TP Tyszkiewicza91198,556168947,19%906,50
AMX ELC bis5319,854818854,55%1131,60
Challenger7910,365158855,68%1140,64
Lorraine 155 mle. 518954,165328643,02%900,36
Ikv 90 Typ B71023,624288551,76%1476,60
Maus101945,139038458,33%1501,91
Charioteer81096,455238434,52%991,72
KV-371276,615778361,45%2071,29
AMX 13 105101216,836618246,34%1376,76
Ares 8591462,219198162,96%1559,66
T1 Cunningham194,711948058,75%501,99
Škoda T 256693,416008052,50%1408,78
Strv 103-091322,865937855,13%1131,43
Škoda T 177566,876337750,65%1214,11
Hotchkiss EBR7361,584937742,86%594,20
LTTB8623,996787746,75%1077,29
AMX 50 Foch91898,208377656,58%1635,59
P.44 Pantera81011,825987254,17%1237,88
T-284148,901927156,34%346,45
Panhard AMD 178B6246,383237142,25%483,90
M3 Lee4225,652226847,06%690,79
T56 GMC3124,781546830,88%192,68
AMX AC mle. 4881338,747426857,35%1524,18
60TP Lewandowskiego101722,617186749,25%1184,59
FV4004 Conway91715,017596752,24%1461,99
M24 Chaffee5384,605716555,38%1348,87
Dicker Max 61001,984696547,69%2260,06
Mäuschen91024,167026450,00%731,54
Comet7932,376416353,97%1776,12
CS-67 Szakal111666,068086254,84%1217,79
LTP 3176,503086055,00%854,69
212A91142,686645962,71%1039,10
Bishop5630,934865858,62%1455,85
A-4471039,767585863,79%1731,47
IS-2-II81029,486355843,10%1132,26
P.43 bis6543,263505752,63%972,38
Crusader6444,303785757,89%1663,13
53TP Markowskiego81013,186175742,11%1002,61
M415549,233185761,40%1033,30
Object 43091364,807435455,56%1264,77
BDR G1 B5488,005195362,26%1091,92
T216469,155195352,83%1401,95
KV-220-2 5759,197535263,46%1787,71
FCM 36 Pak 40 3339,353195154,90%868,78
Churchill I5626,534545156,86%1524,09
ARL V396728,734485150,98%1262,24
AMX 13 F3 AM6667,904085040,00%870,55
Ikv 1035594,804684959,18%1910,27
FV4005 Stage II101652,715884940,82%1041,11
Type 95 Ji-Ro6717,734694835,42%1009,85
VK 100.01 (P)8997,417004652,17%1008,53
Type 3 Chi-Nu5372,513824555,56%1130,72
Chi-To SP7939,315964540,00%838,95
Panhard AML Lynx 6x68578,316204548,89%952,10
Type 5 Ke-Ho4394,635194346,51%1457,99
AMX 65 t8840,025524238,10%716,62
P.43 ter7730,545534160,98%1155,10
M26 Pershing81392,598784160,98%1998,06
KV-137549,655734050,00%828,06
Char Futur 4 91661,417633946,15%1652,45
Lorraine 155 mle. 507704,665803847,37%752,61
Pz.Sfl. IVc5658,844373868,42%1838,38
Type 3 Chi-Nu Kai 5459,684903863,16%1441,73
T1E6 252,291153850,00%96,79
T-1506941,626553754,05%1850,67
Škoda T 245333,942263616,67%614,50
Vz. 71 Tesák101237,717853554,29%1639,65
SU-855356,124483461,76%872,98
T-463114,681423441,18%240,78
AMX 50 Foch B101985,417213452,94%1433,10
T1 HMC2240,251613250,00%1633,79
M2 Medium Tank3142,691873256,25%424,52
Bat.-Châtillon 12 t8453,914673243,75%579,98
Somua SAu 404424,292473158,06%1223,02
AMX AC mle. 4671198,676973046,67%1632,74
Type 64 6549,304953043,33%1382,66
M75443,285782958,62%2067,56
Ho-Ri 3102122,838392958,62%1486,37
Type 98 Ke-Ni3217,703752759,26%1015,73
MS-1139,62912650,00%79,10
Cobra 91357,357542661,54%1268,16
B14349,604202544,00%980,94
M5 Stuart4140,124302548,00%219,82
Centurion Action X101163,045752548,00%777,41
Type 62 7434,585142437,50%683,50
VK 30.01 (P)6714,886212458,33%1182,39
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5573,504212433,33%1551,16
DBV-152 101963,915752356,52%1323,10
Tiger (P)7695,437842382,61%990,08
45TP Habicha7930,097762272,73%1357,55
K-91101762,326412250,00%1379,51
Achilles6670,195172157,14%1287,01
Renault NC-311127,701322040,00%506,28
Leox 91698,746931957,89%1363,85
Vz. 44-171475,0010011866,67%2372,96
KV-48658,285581838,89%483,95
M46 Patton91094,886031752,94%919,75
Pz.Kpfw. 5581048,884851711,76%612,59
T803111247,738411553,33%722,09
TNH 105/10008917,575881450,00%1030,26
T2 Medium Tank2113,002241450,00%442,90
T7 Combat Car 295,142731457,14%408,81
AMX 40496,232611346,15%146,45
Churchill Gun Carrier6368,003581369,23%622,11
Birch Gun4211,922311241,67%660,33
Centurion Mk. I8429,913101127,27%222,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C3178,914211154,55%873,65
Vickers Medium Mk. I189,22113955,56%361,87
AT-1287,5687933,33%97,43
Super Hellcat 7557,22500955,56%679,47
113 Beijing Opera 101390,67504911,11%826,90
S35 CA5650,86486785,71%1414,82
Windhund 81489,14617728,57%1523,46
Panzerjäger I278,80108540,00%40,18
M22 Locust 3310,40472560,00%1489,26
BT-7 artillery 374,20143540,00%24,75
Leichttraktor117,2571450,00%82,83
T-262123,003604100,00%691,50
TS-5 8625,25531475,00%576,18
CS-5381018,00527333,33%1134,13
TOG II* 61041,33709366,67%1837,98
Renault FT147,00103250,00%84,67
M2 Light20,00120250,00%89,05
Cruiser Mk. I122,0065250,00%85,14
Ares 90 C112876,5011292100,00%2715,18
TS-54 81238,007062100,00%1157,76
T-127 3290,50453250,00%1033,34
AMX ELC 901 6483,00545250,00%1409,83
Pz.Kpfw. II Ausf. D 280,0018220,00%123,74
T 55A 91018,00562250,00%709,92
Kolohousenka10,002710,00%0,00
Strv fm/2110,001381100,00%261,00
GSOR the TANK 92216,0049710,00%2310,98
Rheinmetall Skorpion G 80,0020610,00%0,00
T2 Light Tank 20,001610,00%0,00
Light Mk. VIC 2143,0011810,00%476,56
T28 Concept 7311,0015810,00%118,81
StuG IV 5569,0032910,00%1026,03
Fantôme 93585,007981100,00%3698,54

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 10/12/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 10/12/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/09/2015
Gestopt: 19/10/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/10/2015
Gestopt: 22/11/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 26/04/2015
Gestopt: 26/08/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/08/2015
Gestopt: 16/09/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 21/08/2013
Gestopt: 24/04/2015