robertos323

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/08/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12043459133681
Gemiddelde tier7,078,687,477,51
Overwinningen6028350,05%2644,07%5843,61%33949,78%
Verloren5896048,96%3152,54%7354,89%33148,60%
Gelijkstand11910,99%23,39%21,50%111,62%
Gevechten overleefd2107117,50%1322,03%2418,05%15622,91%
Tanks vernietigd793170,66410,691240,935230,77
Gedood / dood ratio0,800,891,141,00
Gezien1885561,57601,021821,377611,12
Schade toegebracht796,231.256,291.198,961.058,35
Veroveringspunten811270,671001,691270,951680,25
Verdedigingspunten330380,2700,00170,13270,04
Ervaring484,90642,07625,23657,89
WN7951,42817,881077,72995,77
WN81024,52935,801186,811143,71
Totaal
Gevechten120434
Gemiddelde tier7,07
Overwinningen6028350,05%
Verloren5896048,96%
Gelijkstand11910,99%
Gevechten overleefd2107117,50%
Tanks vernietigd793170,66
Gedood / dood ratio0,80
Gezien1885561,57
Schade toegebracht796,23
Veroveringspunten811270,67
Verdedigingspunten330380,27
Ervaring484,90
WN7951,42
WN81024,52
Voorbije 24u
Gevechten59
Gemiddelde tier8,68
Overwinningen2644,07%
Verloren3152,54%
Gelijkstand23,39%
Gevechten overleefd1322,03%
Tanks vernietigd410,69
Gedood / dood ratio0,89
Gezien601,02
Schade toegebracht1.256,29
Veroveringspunten1001,69
Verdedigingspunten00,00
Ervaring642,07
WN7817,88
WN8935,80
Voorbije 7 dagen
Gevechten133
Gemiddelde tier7,47
Overwinningen5843,61%
Verloren7354,89%
Gelijkstand21,50%
Gevechten overleefd2418,05%
Tanks vernietigd1240,93
Gedood / dood ratio1,14
Gezien1821,37
Schade toegebracht1.198,96
Veroveringspunten1270,95
Verdedigingspunten170,13
Ervaring625,23
WN71077,72
WN81186,81
Voorbije 30 dagen
Gevechten681
Gemiddelde tier7,51
Overwinningen33949,78%
Verloren33148,60%
Gelijkstand111,62%
Gevechten overleefd15622,91%
Tanks vernietigd5230,77
Gedood / dood ratio1,00
Gezien7611,12
Schade toegebracht1.058,35
Veroveringspunten1680,25
Verdedigingspunten270,04
Ervaring657,89
WN7995,77
WN81143,71
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten456000
Overwinningen18440,35%00,00%00,00%00,00%
Verloren25656,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand163,51%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12828,07%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2320,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,710,000,000,00
Gezien2080,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.350,290,000,000,00
Veroveringspunten1230,2700,0000,0000,00
Verdedigingspunten8241,8100,0000,0000,00
Ervaring521,230,000,000,00
Totaal
Gevechten456
Overwinningen18440,35%
Verloren25656,14%
Gelijkstand163,51%
Gevechten overleefd12828,07%
Tanks vernietigd2320,51
Gedood / dood ratio0,71
Gezien2080,46
Schade toegebracht1.350,29
Veroveringspunten1230,27
Verdedigingspunten8241,81
Ervaring521,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten453000
Overwinningen21447,24%00,00%00,00%00,00%
Verloren22449,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand153,31%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17037,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2010,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,710,000,000,00
Gezien4110,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht805,260,000,000,00
Veroveringspunten8051,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten8561,8900,0000,0000,00
Ervaring464,930,000,000,00
Totaal
Gevechten453
Overwinningen21447,24%
Verloren22449,45%
Gelijkstand153,31%
Gevechten overleefd17037,53%
Tanks vernietigd2010,44
Gedood / dood ratio0,71
Gezien4110,91
Schade toegebracht805,26
Veroveringspunten8051,78
Verdedigingspunten8561,89
Ervaring464,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten72000
Overwinningen3548,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren3650,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,39%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1926,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd340,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,640,000,000,00
Gezien881,2200,0000,0000,00
Schade toegebracht477,930,000,000,00
Veroveringspunten220,3100,0000,0000,00
Verdedigingspunten10,0100,0000,0000,00
Ervaring305,460,000,000,00
Totaal
Gevechten72
Overwinningen3548,61%
Verloren3650,00%
Gelijkstand11,39%
Gevechten overleefd1926,39%
Tanks vernietigd340,47
Gedood / dood ratio0,64
Gezien881,22
Schade toegebracht477,93
Veroveringspunten220,31
Verdedigingspunten10,01
Ervaring305,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen225,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren675,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien60,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht200,880,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring171,250,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen225,00%
Verloren675,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd20,25
Gedood / dood ratio0,25
Gezien60,75
Schade toegebracht200,88
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring171,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten488000
Overwinningen22045,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren26654,51%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,41%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13828,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2550,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,730,000,000,00
Gezien5061,0400,0000,0000,00
Schade toegebracht996,680,000,000,00
Veroveringspunten5471,1200,0000,0000,00
Verdedigingspunten17963,6800,0000,0000,00
Ervaring429,240,000,000,00
Totaal
Gevechten488
Overwinningen22045,08%
Verloren26654,51%
Gelijkstand20,41%
Gevechten overleefd13828,28%
Tanks vernietigd2550,52
Gedood / dood ratio0,73
Gezien5061,04
Schade toegebracht996,68
Veroveringspunten5471,12
Verdedigingspunten17963,68
Ervaring429,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4194000
Overwinningen201247,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren210950,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand731,74%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd122329,16%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd22360,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien45921,0900,0000,0000,00
Schade toegebracht674,900,000,000,00
Veroveringspunten50601,2100,0000,0000,00
Verdedigingspunten35760,8500,0000,0000,00
Ervaring406,900,000,000,00
Totaal
Gevechten4194
Overwinningen201247,97%
Verloren210950,29%
Gelijkstand731,74%
Gevechten overleefd122329,16%
Tanks vernietigd22360,53
Gedood / dood ratio0,75
Gezien45921,09
Schade toegebracht674,90
Veroveringspunten50601,21
Verdedigingspunten35760,85
Ervaring406,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2243000
Overwinningen101745,34%00,00%00,00%00,00%
Verloren120653,77%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand200,89%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd62727,95%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11620,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,720,000,000,00
Gezien11650,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.303,620,000,000,00
Veroveringspunten15140,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten14030,6300,0000,0000,00
Ervaring548,270,000,000,00
Totaal
Gevechten2243
Overwinningen101745,34%
Verloren120653,77%
Gelijkstand200,89%
Gevechten overleefd62727,95%
Tanks vernietigd11620,52
Gedood / dood ratio0,72
Gezien11650,52
Schade toegebracht1.303,62
Veroveringspunten15140,67
Verdedigingspunten14030,63
Ervaring548,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (490)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-15595,83422482055,02%1380,15
Type 64 6464,76479324251,02%1110,79
Škoda T 256568,87474305550,31%1018,96
Cromwell6610,59466261950,29%1170,18
T-44-100 8947,65614259450,85%1099,87
VK 36.01 (H)6774,99538239553,57%1406,23
T28 Concept 7870,23527228554,88%1271,33
Object 261101536,26611182651,10%1384,22
AMX Canon d'assaut 105 81140,95611177948,51%1151,55
Progetto M40 mod. 65101537,57665168448,16%1115,89
WZ-111 8960,73600163552,29%1083,48
FV2078957,40451153247,98%1141,49
Strv m/42-57 Alt A.2 6772,89555148050,47%1326,97
M40/M4381059,65619147452,37%1153,73
Object 4168936,97481141651,13%1113,51
Pz.Kpfw. I Ausf. C3327,68431119352,47%1840,65
M18 Hellcat6578,15376112350,58%900,09
T-54 ltwt.9696,19525109350,32%875,83
FV3046573,81358109050,92%985,40
IS-4101355,88569108347,74%908,06
Panther/M10 7823,93612106352,78%1289,09
M41 Walker Bulldog8598,92447100349,85%952,23
Spähpanzer Ru 2519639,4847999245,56%748,78
Matilda Black Prince 5487,4838095453,14%1294,52
SU-1018810,2044192948,98%789,45
Object 268101337,3945291845,32%787,78
Rhm.-Borsig Waffenträger8973,1441991546,34%838,96
Jagdpanzer E 100101494,3455389849,22%1000,32
IS7799,5243489649,11%1031,69
VK 45.02 (P) Ausf. A8953,5149787051,38%1039,05
AMX 50 1008970,3749285347,01%960,68
TS-5 81218,3371784053,57%1303,82
Conqueror Gun Carriage101548,5760383551,26%1410,39
ISU-15281214,8549082650,85%1277,94
O-I Experimental5606,9442680553,79%1235,96
T25 Pilot Number 1 8755,1459579649,87%850,91
Bishop5464,3329275852,37%1064,55
M53/M5591470,2156675048,40%1526,99
KV-856599,3539071451,40%952,94
M4A3E8 Thunderbolt VII 6750,9861670750,50%1402,40
UDES 038939,6655570646,60%853,55
Jagdpanther7710,2537170349,79%831,70
Object 263101332,6048764543,57%766,63
Object 70491594,7954064449,38%1270,21
T-50-2 6466,0552663450,16%1244,17
Pz.Kpfw. III Ausf. E3639,5540861755,11%2606,62
Škoda T 27 8941,7959159648,99%1072,98
Hotchkiss H352256,3835957860,55%1472,66
Crusader 5.5-in. SP7644,9434257851,56%913,08
SMV CC-567957,4561057750,95%1346,50
G.W. Tiger (P)81191,5959256954,31%1623,03
Emil I81073,1962756250,36%1176,39
T71 DA7577,0643854149,91%1127,44
T-437662,8142352152,98%1008,82
T-549952,9052451147,75%803,77
Object 430 Version II91064,3962550354,47%982,94
G.W. E 100101542,3862950152,69%1433,23
IS-38946,4649549647,38%934,90
T25/27632,1439048549,28%758,79
AMX 13 909745,1443247445,99%923,97
SU-86457,7928846944,99%495,37
SU-100M17663,5135146647,42%760,84
T-34-85M 6655,3754145153,22%1046,06
Crusader6320,6529044951,22%864,02
StuG III Ausf. G5287,6019944745,41%465,04
O-I6720,9644044554,83%1237,34
FCM 36 Pak 40 3738,9568444456,31%2385,16
KV-48825,2045544447,30%836,79
M4A3E2 Sherman Jumbo6593,8045844349,89%1147,09
AT 15A 7928,6863243053,26%1369,77
Comet7545,5138942846,73%687,81
T-62A101093,7348842442,92%694,85
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2194,9532742152,73%959,68
T2881075,0860541949,88%1059,53
STA-18635,4041141846,89%636,17
WZ-1328599,0546241251,46%921,42
M127915,3250441155,23%1380,89
T-100 LT10763,2651339546,08%748,57
ST-I91065,8250238946,27%824,11
Caernarvon Action X 8898,7862538348,83%909,92
SU-1006557,7230738053,95%926,50
M446659,0037338053,16%1203,48
Bat.-Châtillon 155 5591257,7856437951,19%1293,09
M24E2 Super Chaffee 6493,5650637149,87%1300,81
Tiger I7827,7945936949,59%987,87
IS-7101361,0860336847,28%963,04
LTTB8409,3937836151,25%585,64
T-284238,0221935750,42%638,38
Jagdpanzer IV6363,3423535744,26%458,52
T297969,4945135551,55%1187,57
KV-37746,1739234850,00%902,29
P.43 bis6643,1147334048,82%1154,62
T-109992,7049933946,90%808,18
T110E3101654,5968333653,87%1149,54
Type 5 Chi-Ri7563,1144133148,04%714,73
WZ-111 model 1-49950,2255033143,81%683,03
FV4004 Conway91266,0966033152,27%1082,69
T328845,1948733051,21%862,61
SU-1527690,5034932947,11%869,68
Jagdtiger91222,7148232948,63%904,91
Dicker Max 6618,1238332943,47%927,77
Strv 103B101470,3968432548,00%933,02
212A91519,1572232454,63%1511,66
Strv 103-091120,3654632147,98%840,52
SU-122-5491106,3457431950,47%933,12
Caernarvon8864,2557031850,00%855,38
FV380591110,1455531854,09%1046,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5219,3321831349,52%411,63
59-166304,1433930945,63%662,28
Jagdpanther II81000,6745030344,55%902,72
WZ-132A9647,5450629741,75%678,96
G.W. Tiger91477,6366229655,74%1497,23
Object 268 Version 4101528,6956629444,22%941,66
Spähpanzer SP I C7533,7240729250,34%899,47
Tiger (P)7794,4544429153,26%1045,55
Bat.-Châtillon 155 58101205,9761928749,83%947,44
A-447666,6042428151,25%951,51
M4A1 Sherman5520,1142027552,36%1433,33
Pz.Sfl. IVc5491,5130727549,82%1133,43
Bat.-Châtillon 12 t8678,5359427444,89%1119,31
MTLS-1G14 3466,3360027356,41%2109,62
Tiger II8840,5544527046,67%802,28
T28 Prototype8865,1850327045,19%758,82
T698854,5254326752,81%996,33
AMX 13 757445,8739826046,92%728,89
Progetto M35 mod. 46 81039,9864926046,92%1055,76
T-1506342,3625125943,63%337,48
MT-256277,3230625745,14%577,08
AMX M4 mle. 457594,4440925646,48%592,40
AMX 12 t6313,1332225450,00%652,29
SU-855317,0520625146,22%573,18
Panhard EBR 75 (FL 10) 8562,5356725049,20%789,88
Type 3 Chi-Nu Kai 5361,4834424344,44%808,56
P.43 ter7752,4148624151,45%1132,27
Emil II91086,0160724042,92%787,72
Bat.-Châtillon 25 t AP9961,6553923946,44%822,13
Type 586507,4734523545,53%850,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4189,1415822742,73%285,99
Durchbruchswagen 24397,6434622551,11%1223,61
Lorraine 155 mle. 507967,0249822450,45%1415,29
G.W. Panther7693,2630721745,62%749,30
T-703485,8539921758,99%2169,93
IS-3-II91246,4267021747,47%1037,41
Panhard EBR 909574,5852921652,78%703,01
TOG II* 6624,9736721445,33%934,05
IS-27803,8945821148,34%957,82
AMX 50 12091028,8849721046,19%771,01
AMX 65 t8611,2654520751,21%544,71
Object 430U101537,5152920642,72%1056,12
Bretagne Panther 6775,6061020552,68%1331,21
Type T-345353,2429720447,55%889,58
VK 45.02 (P) Ausf. B91153,2263120248,51%993,57
M24 Chaffee5227,7130420250,50%620,94
Sturer Emil7684,0135320243,56%816,76
UDES 1691216,0567920055,50%1134,78
VK 16.02 Leopard5167,1027120049,50%355,57
Panther II8617,1650620047,50%592,52
Konštrukta T-34/1007594,7244919750,76%777,40
ARL 446529,6433719743,65%718,28
VK 30.01 (D)6444,0340019545,13%672,17
AMX ELC bis5113,5829219546,15%162,63
T-345292,3526519445,88%629,64
WZ-1317479,0945619453,09%874,13
M5 Stuart4243,1831419448,45%566,39
StuG IV 5333,9525219447,42%697,46
O-Ho8832,4863519145,55%748,62
Hummel6522,6630318951,32%726,97
T216340,5135018950,26%802,07
Type 4 Heavy91157,1168918252,75%974,59
VK 30.01 (P)6400,7529018250,00%518,20
1108642,2254117747,46%547,19
T376356,2933117744,07%768,35
Char Futur 4 91429,1263017549,14%1163,86
Ikv 65 Alt II6495,6836917447,13%778,07
AMX 30 1er prototype91076,9067517450,00%909,93
WZ-111-1G FT8832,7250917243,02%708,82
Nashorn6591,3334917247,09%913,72
AMX M4 mle. 5191076,3048417251,74%809,44
Tetrarch 2162,4421617248,84%722,44
Centurion Mk. 7/19808,3254817151,46%620,58
Ikv 90 Typ B7665,8343016955,03%895,99
SU-14-281230,9464516852,38%1535,09
M26 Pershing8631,2659616755,09%678,28
Lorraine 155 mle. 5181058,9663716750,30%1239,04
Kranvagn101169,3647516543,03%677,31
Conqueror91132,9364316546,06%833,51
Centurion Mk. I8613,7557216350,31%623,56
T54E191283,4663216250,00%1145,26
M75305,9226116144,10%947,50
CS-5991154,8064516145,34%994,57
WZ-111G FT91417,8364416149,69%1116,55
Super Conqueror101448,3162116142,86%918,31
M46 Patton9803,9353415940,25%504,86
Pz.Kpfw. II2194,1530815850,00%801,46
KV-26407,9832715749,04%531,16
Type 5 Ke-Ho4237,7830115457,14%745,31
LHMTV8504,0749915145,70%709,91
IS-M8937,2666415048,67%977,53
Object 70591410,3562515052,00%1248,72
T499727,2361914950,34%946,91
Type 619967,6358714852,03%777,48
SU-14-17789,5959414850,00%1099,75
Type 4 Chi-To6478,1340014751,02%818,53
M10 Wolverine5356,1526514752,38%702,31
T26E5 8850,4360514753,74%952,27
Sherman Firefly6475,8346613949,64%789,05
T-34-2G FT7782,2956113950,36%1034,14
AT 1581025,2248713946,76%1046,43
E 5091204,8165713551,85%1055,95
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4122,2819513452,24%267,70
UDES 14 Alt 58886,4748313148,09%957,87
KV-137425,8932813046,92%471,06
Ikv 1035387,4345412852,34%910,96
WZ-131G FT6456,8134012850,78%645,76
VK 100.01 (P)8867,3469412755,12%924,90
25TP KSUST II5386,5230512453,23%890,88
Super Hellcat 7918,6259212349,59%1378,76
P.44 Pantera8865,9853112245,08%936,60
Type 5 Heavy101741,5271112248,36%1134,17
AMX AC mle. 488868,4459012248,36%829,59
Waffenträger auf Pz. IV91449,0463612245,90%1112,22
Panther7685,1461812152,89%1088,52
Prototipo Standard B9983,3956012043,33%686,22
VK 30.02 (M)6512,3742512061,67%922,17
ARL V396411,7031011952,10%605,42
Object 705A101503,0764111955,46%1072,59
M-III-Y8969,9459611942,02%939,07
AMX 13 F3 AM6746,6460211851,69%1256,39
SU-85B4281,5619011838,14%525,98
BT-7 artillery 3284,5436711858,47%1180,64
50TP Tyszkiewicza9966,2662611745,30%651,83
O-Ni7866,9763211746,15%1055,73
40TP Habicha6593,8954511662,93%1224,99
Type 2597 Chi-Ha3286,5528311551,30%1087,69
Windhund 8913,4261311554,78%907,54
M66541,8241011455,26%730,04
Challenger7789,0050411443,86%946,03
Rheinmetall Panzerwagen10602,5849911145,05%459,32
Leopard Prototyp A9922,5462711048,18%664,93
AMX M4 mle. 49 8922,4161211047,27%964,22
IS-2-II8860,9263210953,21%887,84
VK 30.01 (H)5534,7846310854,63%1400,67
Churchill I5461,7739310850,00%884,29
Black Prince7550,8449510846,30%552,39
Valentine3233,1625510850,00%768,00
BDR G1 B5540,0935010845,37%1001,69
Panhard AMD 178B6298,0643610852,78%735,49
Hotchkiss EBR7448,2647810849,07%825,25
Mäuschen91194,2169810551,43%1040,24
Somua SAu 404218,9620510442,31%388,42
SU-54243,6815410333,98%354,58
AT 86377,5042010348,54%475,94
AMX AC mle. 467607,2240210249,02%708,12
Pz.Kpfw. 38 (t)3161,2116510148,51%424,65
T9591036,4564810151,49%731,80
M1039951,4459110140,59%635,43
VK 28.016270,7433410151,49%658,67
Object 140101003,6355810145,54%631,11
Löwe 8814,3169210151,49%767,98
FV4202 8823,7464710148,51%964,08
M4A1 FL 10 6628,2450510149,50%959,42
Object 244 6848,7357510047,00%1275,42
A-205164,172149948,48%392,34
A-436425,323579942,42%609,61
Valentine II 4321,543529847,96%1121,07
T14 5653,205859656,25%1427,75
T1 Heavy5450,073389652,08%868,24
Type 3 Ho-Ni III5565,483959643,75%1142,51
Charioteer8872,055719651,04%874,45
Grant4259,802579552,63%788,16
Grille5385,242559347,31%741,38
Tortoise91291,407529156,04%970,67
Pz.Kpfw. 35 (t)243,551158941,57%9,24
T404393,612768955,06%1090,64
Type 95 Ji-Ro6809,955178843,18%1303,72
Sherman III5304,243348852,27%720,00
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8932,694488854,55%1078,03
M2 Light2246,934258757,47%1203,04
SU-122A5312,842048644,19%538,68
Object 268 Version V 101301,025488640,70%678,97
Type 97 Te-Ke 2139,881908550,59%619,41
T57 Heavy101294,396778452,38%897,92
Sexton I 3453,353728445,24%1790,84
Strv 746418,733638348,19%639,85
T-26288,481178243,90%230,27
AMX 50 Foch91615,837168246,34%1366,32
T-34-17711,426288154,32%1028,04
45TP Habicha7794,125618155,56%1056,86
Leopard 1101066,046038141,98%593,11
LTP 3194,292388052,50%870,25
Type 3 Chi-Nu5330,003987950,63%787,17
T-46374,201287951,90%149,29
Pz.Kpfw. III/IV5296,533257953,16%720,37
Pz.Kpfw. II Luchs4170,882277848,72%469,09
FV601 Saladin8788,856467856,41%930,86
GSOR 3301 AVR FS9524,225417839,74%503,99
GSR 3301 Setter7378,274617843,59%601,89
Pz.Sfl. IVb4294,252287755,84%944,70
CS-538843,706247648,68%1052,14
Matilda IV 5429,413737653,95%1107,78
53TP Markowskiego8876,126147347,95%820,82
DS PZInż5507,033957138,03%941,66
T56 GMC3159,691507139,44%325,67
FSV Scheme A7779,316187149,30%1109,98
ST vz. 394311,343237050,00%1017,88
Churchill VII6542,164017041,43%804,16
Alecto4227,742066546,15%468,64
AT 25349,192686440,63%620,90
Carro d'assalto P.887783,234786145,90%946,35
Pz.Kpfw. VII101445,935586147,54%914,17
M10 RBFM 5589,814515952,54%1223,46
T3091020,166035844,83%663,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4185,622045839,66%245,30
Škoda T 245305,383765650,00%713,10
T92 8495,984545541,82%654,86
T1E6 245,52905429,63%1,28
T207701,066285360,38%1028,37
FV215b (183) 101394,425165337,74%775,67
T7 Combat Car 2170,892375339,62%666,35
Excalibur 6588,624295242,31%720,36
Object 260 101123,045065236,54%509,74
S35 CA5416,202915040,00%678,00
Marder 38T4301,262705060,00%785,35
FV217 Badger101237,006204948,98%709,42
Panhard AML Lynx 6x68522,065474942,86%747,84
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6438,415094951,02%991,86
T78 6850,005414942,86%1169,90
Chrysler K GF 8918,576634746,81%860,63
60G FT5260,242824652,17%405,91
T95/FV4201 Chieftain 101361,076174537,78%652,27
T 55A 9922,715844546,67%700,57
T-505103,022764346,51%136,63
LT vz. 352184,122114245,24%829,65
Matilda4396,503844254,76%1211,03
B14231,542534148,78%559,25
M36 Jackson6504,224994151,22%717,06
Archer5290,202854136,59%411,68
SU-263121,281104037,50%80,96
WZ-1209748,856673964,10%701,09
M3 Lee4164,052103951,28%459,31
Heavy Tank No. VI 6399,854593953,85%537,18
SU-100Y 6640,775153948,72%980,91
Škoda T 509899,536453852,63%707,55
M5A1 Stuart4111,322253852,63%222,32
AMX 105 AM mle. 474273,922033844,74%776,48
M4 Improved 5396,643953650,00%922,98
M415428,742693455,88%623,60
14TP4259,422633333,33%706,05
WZ-132-110498,524783327,27%224,30
T110E4101359,275073354,55%876,48
Bat.-Châtillon 25 t101115,425353138,71%601,12
Covenanter5183,453373141,94%402,95
AT 77824,326963164,52%1150,17
Stuart I-IV3169,732423056,67%602,96
MS-1154,731313053,33%133,73
AMX 50 B101405,475683046,67%909,74
T2 Light Tank 273,231493046,67%129,29
Valiant 5694,777423053,33%1670,87
43 M. Toldi III 3160,272843063,33%847,57
T-602142,382972958,62%608,09
Churchill Gun Carrier6243,002782832,14%140,15
Renault UE 573185,151672744,44%412,99
Staghound Mk. III6626,355762657,69%1204,62
Light Mk. VIC 291,851662653,85%365,80
Panther mit 8,8 cm L/71 8825,695102646,15%838,93
XM551 Sheridan101039,364592528,00%856,75
Lansen C 81131,566432552,00%1341,21
SU-122-44 7867,644892552,00%1091,11
Sav m/434121,082782458,33%231,34
Wespe3121,631362441,67%232,80
LT vz. 383139,961662339,13%315,87
T3 HMC2213,351662326,09%769,57
T26E4 SuperPershing 8906,435352343,48%838,45
IS-2 shielded 7906,225752339,13%957,93
AMX 404146,822822259,09%459,54
T-45 2235,773062250,00%1141,30
T95E2 8574,553952236,36%405,32
D23179,811622128,57%510,66
SU-76M4130,101382157,14%257,17
AE Phase I 91255,864972133,33%964,03
Cruiser Mk. IV4281,453122065,00%1038,30
E 50 Ausf. M101161,706092045,00%696,71
Chi-Go 7904,056862055,00%1122,72
M3 Stuart3239,212861963,16%1132,96
M22194,742581963,16%1027,04
60TP Lewandowskiego101720,116741942,11%1044,26
SU-18235,05601926,32%0,00
T-34 shielded 5461,536121963,16%1215,63
leKpz M 41 90 mm GF 8440,423851942,11%528,08
Pz.Kpfw. T 15 3171,792731936,84%551,00
Vickers Medium Mk. III373,941331838,89%18,92
Cruiser Mk. II2257,332391855,56%1143,08
Type 98 Ke-Ni3254,533471752,94%1055,46
WZ-111 model 5A101397,355231747,06%865,77
Kunze Panzer 91424,246421747,06%1211,89
T26E3 Eagle 7 7755,475831764,71%1032,95
Convert. Medium Tank T3 3497,065501643,75%1669,67
Marder II3227,501871435,71%573,84
SU-85I 5783,236601353,85%1808,41
Ikv 72382,751631266,67%258,98
M2 Medium Tank3143,001771250,00%371,69
Cruiser Mk. III3100,001811266,67%433,50
Pvlvv fm/42271,451751181,82%282,14
WZ-113G FT101107,553611118,18%429,50
Pz.Sfl. IC 4424,553431127,27%1374,86
T-29 3294,273641136,36%889,35
M16/43 Sahariano 3586,737091163,64%1972,33
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5406,184601136,36%840,65
Strv fm/211124,801531020,00%478,06
Sexton II3136,301761080,00%610,50
STB-110904,006601060,00%683,05
Maus101168,905941050,00%701,45
Object 907 101429,305721030,00%836,74
BT-2276,11131955,56%238,76
Type 1 Chi-He4212,22232966,67%655,00
Sturmpanzer I Bison3245,44315955,56%940,87
Leichttraktor129,8946911,11%0,33
AMX 383151,67338955,56%425,45
T34 B 81059,33719966,67%1424,47
Strv m/382146,25186850,00%524,41
T1 Cunningham124,3886862,50%182,87
SU-76G FT4396,50526875,00%1068,49
Renault FT AC2107,38160875,00%443,22
BT-7420,8694742,86%38,18
Vickers Mk. E Type B295,14176757,14%318,54
M7 Priest3203,00269742,86%388,42
Pz.Kpfw. II Ausf. G3277,14320771,43%1397,06
Somua S353169,57188742,86%274,09
Object 777 Version II 91061,00443742,86%626,34
Škoda T 45 7683,29445742,86%701,18
Type 97 Chi-Ha3297,83321683,33%1316,50
Lorraine 39L AM3158,17159666,67%542,29
K-91-PT 91172,17760650,00%934,74
Lorraine 50 t 91095,33447616,67%798,49
Krupp-Steyr Waffenträger 7774,67480650,00%831,54
Fiat 30001158,00149540,00%628,23
Renault NC-3110,0026520,00%0,00
T1 HMC298,40122540,00%295,63
AT-1252,4091540,00%2,19
M3G FT3170,20256540,00%282,50
VK 168.01 Mauerbrecher 8529,80451520,00%287,27
L-60 266,80229560,00%297,21
Excelsior 5801,80616520,00%1540,43
M56 Scorpion 7585,80502520,00%594,00
AMX 13 (FL 11) 593,20292540,00%19,72
Vickers Medium Mk. I151,25157475,00%269,50
Kolohousenka1112,25148425,00%364,82
Vickers Medium Mk. II254,5078425,00%0,54
M14/41299,50181475,00%364,33
Type 95 Heavy4224,75145425,00%454,81
T-26G FT2172,75294475,00%690,18
SARL 42484,25168475,00%263,51
T-804154,75171425,00%358,61
KV-1S6354,00443475,00%669,35
ST-II101505,25653475,00%1096,18
VK 168.01 (P) 8622,00595450,00%513,82
Primo Victoria 81455,50695425,00%2001,57
T-54 first prototype 8861,50295425,00%874,13
Renault Otsu1119,00453333,33%345,75
Sturmpanzer II4322,00313333,33%1036,03
Cruiser Mk. I1109,0097333,33%315,64
T2 Medium Tank251,33110333,33%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2131,67184366,67%512,33
SU-130PM 8790,33493333,33%473,62
M4A3(76)W Sherman 6530,33389333,33%562,42
Pz.Kpfw. T 25 5165,6720030,00%124,88
FV201 (A45) 7856,00684333,33%941,35
Type 95 Ha-Go243,003702100,00%261,00
Type 91 Heavy3175,50152250,00%426,78
Panzerwagen 39 3410,00573250,00%1966,44
Loyd Gun Carriage2289,002762100,00%2297,29
G.Pz. Mk. VI (e)2110,00129250,00%526,33
Object 430101214,507852100,00%937,21
AMR 35 2175,504452100,00%897,27
M4A1 Revalorisé 80,00476250,00%141,03
Chi-Ni2308,004621100,00%1920,27
Strv m/40L386,0013810,00%24,76
Renault FT 75 BS2203,006810,00%916,05
Lago4313,0022210,00%895,56
Strv m/425170,009510,00%148,74
Leo7635,008971100,00%1069,27
Panzerjäger I2241,003161100,00%1181,89
T92 HMC10578,008610,00%185,70
Pz.Kpfw. I212,001471100,00%261,00
M48A5 Patton100,0043410,00%0,00
T-116 3395,006861100,00%2163,94
Kanonenjagdpanzer 105 80,006081100,00%261,00
STA-2 8420,0019510,00%208,59
Strv S1 81088,0040210,00%860,72
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5218,0015010,00%190,40

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/08/2021
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 05/08/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 03/03/2015
Gestopt: 04/08/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/02/2015
Gestopt: 01/03/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/08/2014
Gestopt: 01/02/2015