robertos323

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/08/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12033712128690
Gemiddelde tier7,076,926,557,43
Overwinningen6024050,06%650,00%5946,09%35651,59%
Verloren5890848,95%650,00%6853,13%32046,38%
Gelijkstand11890,99%00,00%10,78%142,03%
Gevechten overleefd2105217,49%325,00%1814,06%15923,04%
Tanks vernietigd792300,66191,581070,845130,74
Gedood / dood ratio0,802,110,970,97
Gezien1884311,57151,251801,417741,12
Schade toegebracht795,881.371,67927,591.032,97
Veroveringspunten810000,6700,00100,082390,35
Verdedigingspunten330380,2700,00170,13930,13
Ervaring484,78746,50610,75667,02
WN7951,331603,311046,071020,93
WN81024,361908,821246,971169,22
Totaal
Gevechten120337
Gemiddelde tier7,07
Overwinningen6024050,06%
Verloren5890848,95%
Gelijkstand11890,99%
Gevechten overleefd2105217,49%
Tanks vernietigd792300,66
Gedood / dood ratio0,80
Gezien1884311,57
Schade toegebracht795,88
Veroveringspunten810000,67
Verdedigingspunten330380,27
Ervaring484,78
WN7951,33
WN81024,36
Voorbije 24u
Gevechten12
Gemiddelde tier6,92
Overwinningen650,00%
Verloren650,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd325,00%
Tanks vernietigd191,58
Gedood / dood ratio2,11
Gezien151,25
Schade toegebracht1.371,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring746,50
WN71603,31
WN81908,82
Voorbije 7 dagen
Gevechten128
Gemiddelde tier6,55
Overwinningen5946,09%
Verloren6853,13%
Gelijkstand10,78%
Gevechten overleefd1814,06%
Tanks vernietigd1070,84
Gedood / dood ratio0,97
Gezien1801,41
Schade toegebracht927,59
Veroveringspunten100,08
Verdedigingspunten170,13
Ervaring610,75
WN71046,07
WN81246,97
Voorbije 30 dagen
Gevechten690
Gemiddelde tier7,43
Overwinningen35651,59%
Verloren32046,38%
Gelijkstand142,03%
Gevechten overleefd15923,04%
Tanks vernietigd5130,74
Gedood / dood ratio0,97
Gezien7741,12
Schade toegebracht1.032,97
Veroveringspunten2390,35
Verdedigingspunten930,13
Ervaring667,02
WN71020,93
WN81169,22
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten456000
Overwinningen18440,35%00,00%00,00%00,00%
Verloren25656,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand163,51%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12828,07%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2320,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,710,000,000,00
Gezien2080,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.350,290,000,000,00
Veroveringspunten1230,2700,0000,0000,00
Verdedigingspunten8241,8100,0000,0000,00
Ervaring521,230,000,000,00
Totaal
Gevechten456
Overwinningen18440,35%
Verloren25656,14%
Gelijkstand163,51%
Gevechten overleefd12828,07%
Tanks vernietigd2320,51
Gedood / dood ratio0,71
Gezien2080,46
Schade toegebracht1.350,29
Veroveringspunten1230,27
Verdedigingspunten8241,81
Ervaring521,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten453000
Overwinningen21447,24%00,00%00,00%00,00%
Verloren22449,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand153,31%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17037,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2010,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,710,000,000,00
Gezien4110,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht805,260,000,000,00
Veroveringspunten8051,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten8561,8900,0000,0000,00
Ervaring464,930,000,000,00
Totaal
Gevechten453
Overwinningen21447,24%
Verloren22449,45%
Gelijkstand153,31%
Gevechten overleefd17037,53%
Tanks vernietigd2010,44
Gedood / dood ratio0,71
Gezien4110,91
Schade toegebracht805,26
Veroveringspunten8051,78
Verdedigingspunten8561,89
Ervaring464,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten72000
Overwinningen3548,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren3650,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,39%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1926,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd340,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,640,000,000,00
Gezien881,2200,0000,0000,00
Schade toegebracht477,930,000,000,00
Veroveringspunten220,3100,0000,0000,00
Verdedigingspunten10,0100,0000,0000,00
Ervaring305,460,000,000,00
Totaal
Gevechten72
Overwinningen3548,61%
Verloren3650,00%
Gelijkstand11,39%
Gevechten overleefd1926,39%
Tanks vernietigd340,47
Gedood / dood ratio0,64
Gezien881,22
Schade toegebracht477,93
Veroveringspunten220,31
Verdedigingspunten10,01
Ervaring305,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen225,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren675,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien60,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht200,880,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring171,250,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen225,00%
Verloren675,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd20,25
Gedood / dood ratio0,25
Gezien60,75
Schade toegebracht200,88
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring171,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten488000
Overwinningen22045,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren26654,51%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,41%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13828,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2550,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,730,000,000,00
Gezien5061,0400,0000,0000,00
Schade toegebracht996,680,000,000,00
Veroveringspunten5471,1200,0000,0000,00
Verdedigingspunten17963,6800,0000,0000,00
Ervaring429,240,000,000,00
Totaal
Gevechten488
Overwinningen22045,08%
Verloren26654,51%
Gelijkstand20,41%
Gevechten overleefd13828,28%
Tanks vernietigd2550,52
Gedood / dood ratio0,73
Gezien5061,04
Schade toegebracht996,68
Veroveringspunten5471,12
Verdedigingspunten17963,68
Ervaring429,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4194000
Overwinningen201247,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren210950,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand731,74%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd122329,16%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd22360,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien45921,0900,0000,0000,00
Schade toegebracht674,900,000,000,00
Veroveringspunten50601,2100,0000,0000,00
Verdedigingspunten35760,8500,0000,0000,00
Ervaring406,900,000,000,00
Totaal
Gevechten4194
Overwinningen201247,97%
Verloren210950,29%
Gelijkstand731,74%
Gevechten overleefd122329,16%
Tanks vernietigd22360,53
Gedood / dood ratio0,75
Gezien45921,09
Schade toegebracht674,90
Veroveringspunten50601,21
Verdedigingspunten35760,85
Ervaring406,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2243000
Overwinningen101745,34%00,00%00,00%00,00%
Verloren120653,77%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand200,89%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd62727,95%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11620,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,720,000,000,00
Gezien11650,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.303,620,000,000,00
Veroveringspunten15140,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten14030,6300,0000,0000,00
Ervaring548,270,000,000,00
Totaal
Gevechten2243
Overwinningen101745,34%
Verloren120653,77%
Gelijkstand200,89%
Gevechten overleefd62727,95%
Tanks vernietigd11620,52
Gedood / dood ratio0,72
Gezien11650,52
Schade toegebracht1.303,62
Veroveringspunten15140,67
Verdedigingspunten14030,63
Ervaring548,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (489)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-15595,83422482055,02%1380,14
Type 64 6464,76479324251,02%1110,65
Škoda T 256568,87474305550,31%1018,95
Cromwell6610,59466261950,29%1170,19
T-44-100 8947,65614259450,85%1099,82
VK 36.01 (H)6774,99538239553,57%1406,17
T28 Concept 7870,23527228554,88%1271,58
Object 261101535,98611182551,12%1384,42
AMX Canon d'assaut 105 81139,72610177748,45%1149,10
Progetto M40 mod. 65101538,71665167248,21%1116,68
WZ-111 8960,73600163552,29%1083,48
FV2078957,40451153247,98%1141,42
Strv m/42-57 Alt A.2 6772,89555148050,47%1327,25
M40/M4381059,65619147452,37%1153,75
Object 4168936,97481141651,13%1113,48
Pz.Kpfw. I Ausf. C3324,99430117752,68%1827,41
M18 Hellcat6578,15376112350,58%900,14
T-54 ltwt.9696,19525109350,32%875,80
FV3046573,81358109050,92%985,39
IS-4101355,88569108347,74%908,01
Panther/M10 7823,93612106352,78%1289,17
M41 Walker Bulldog8598,92447100349,85%952,28
Spähpanzer Ru 2519639,4847999245,56%748,78
Matilda Black Prince 5487,4838095453,14%1294,68
SU-1018810,2044192948,98%789,46
Object 268101337,3945291845,32%787,77
Rhm.-Borsig Waffenträger8973,1441991546,34%838,89
Jagdpanzer E 100101494,3455389849,22%1000,31
IS7799,5243489649,11%1031,64
VK 45.02 (P) Ausf. A8953,5149787051,38%1038,99
AMX 50 1008970,3749285347,01%960,83
TS-5 81218,3371784053,57%1303,91
Conqueror Gun Carriage101548,5760383551,26%1410,30
ISU-15281214,8549082650,85%1277,89
O-I Experimental5606,9442680553,79%1236,33
T25 Pilot Number 1 8755,1459579649,87%850,88
Bishop5464,3329275852,37%1064,54
M53/M5591470,2156675048,40%1527,03
KV-856599,3539071451,40%953,18
M4A3E8 Thunderbolt VII 6750,9861670750,50%1402,91
Jagdpanther7710,2537170349,79%831,72
UDES 038941,5655670246,72%857,82
Object 263101332,6048764543,57%766,63
Object 70491594,7954064449,38%1270,13
T-50-2 6466,0552663450,16%1244,07
Pz.Kpfw. III Ausf. E3636,2740660555,54%2592,03
Škoda T 27 8941,7959159648,99%1072,96
Hotchkiss H352256,3835957860,55%1473,11
Crusader 5.5-in. SP7644,9434257851,56%913,04
SMV CC-567957,4561057750,95%1346,83
G.W. Tiger (P)81191,5959256954,31%1623,00
Emil I81073,1962756250,36%1176,40
T71 DA7577,0643854149,91%1127,45
T-437662,8142352152,98%1008,84
T-549952,9052451147,75%803,83
Object 430 Version II91064,3962550354,47%983,14
G.W. E 100101542,3862950152,69%1434,14
IS-38946,4649549647,38%934,86
T25/27632,1439048549,28%758,83
AMX 13 909745,1443247445,99%924,17
SU-86457,7928846944,99%495,39
SU-100M17663,5135146647,42%760,84
T-34-85M 6655,3754145153,22%1046,09
Crusader6320,6529044951,22%864,06
StuG III Ausf. G5287,6019944745,41%465,12
O-I6720,9644044554,83%1237,32
FCM 36 Pak 40 3738,9568444456,31%2384,58
KV-48825,2045544447,30%836,82
M4A3E2 Sherman Jumbo6593,8045844349,89%1147,07
AT 15A 7928,6863243053,26%1369,97
Comet7545,5138942846,73%687,77
T-62A101085,8848642342,79%685,89
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2194,9532742152,73%959,90
T2881075,0860541949,88%1059,51
STA-18635,4041141846,89%636,22
WZ-1328599,0546241251,46%921,43
M127915,3250441155,23%1380,96
T-100 LT10763,2651339546,08%748,61
ST-I91065,8250238946,27%824,09
Caernarvon Action X 8897,7062638248,95%908,13
SU-1006557,7230738053,95%926,58
M446659,0037338053,16%1203,37
Bat.-Châtillon 155 5591257,7856437951,19%1293,02
M24E2 Super Chaffee 6493,5650637149,87%1300,86
Tiger I7827,7945936949,59%988,28
IS-7101361,0860336847,28%962,98
LTTB8409,3937836151,25%585,55
T-284238,0221935750,42%638,12
Jagdpanzer IV6363,3423535744,26%458,48
T297969,4945135551,55%1187,61
KV-37746,1739234850,00%902,34
P.43 bis6643,1147334048,82%1154,59
T-109992,7049933946,90%808,16
T110E3101654,5968333653,87%1149,52
Type 5 Chi-Ri7563,1144133148,04%714,70
WZ-111 model 1-49950,2255033143,81%683,06
T328845,1948733051,21%862,58
SU-1527690,5034932947,11%869,61
Jagdtiger91222,7148232948,63%905,13
Dicker Max 6618,1238332943,47%927,83
212A91519,1572232454,63%1511,38
FV4004 Conway91261,0866032452,47%1075,69
Strv 103-091120,3654632147,98%840,56
SU-122-5491106,3457431950,47%933,12
Caernarvon8864,2557031850,00%855,38
FV380591110,1455531854,09%1046,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5219,3321831349,52%411,62
59-166304,1433930945,63%662,19
Strv 103B101471,4167930447,37%913,90
Jagdpanther II81000,6745030344,55%902,93
WZ-132A9647,5450629741,75%678,93
G.W. Tiger91477,6366229655,74%1497,32
Spähpanzer SP I C7533,7240729250,34%899,40
Object 268 Version 4101528,3756729244,52%944,59
Tiger (P)7794,4544429153,26%1045,56
Bat.-Châtillon 155 58101205,9761928749,83%947,26
A-447666,6042428151,25%951,44
M4A1 Sherman5520,1142027552,36%1433,96
Pz.Sfl. IVc5491,5130727549,82%1133,35
Bat.-Châtillon 12 t8678,5359427444,89%1119,37
MTLS-1G14 3466,3360027356,41%2110,31
Tiger II8840,5544527046,67%802,23
T28 Prototype8865,1850327045,19%758,78
T698854,5254326752,81%996,25
AMX 13 757445,8739826046,92%728,89
Progetto M35 mod. 46 81039,9864926046,92%1055,75
T-1506342,3625125943,63%337,55
MT-256277,3230625745,14%577,06
AMX M4 mle. 457594,4440925646,48%592,46
AMX 12 t6313,1332225450,00%652,21
SU-855317,0520625146,22%573,38
Panhard EBR 75 (FL 10) 8562,5356725049,20%790,70
Type 3 Chi-Nu Kai 5361,4834424344,44%808,57
P.43 ter7752,4148624151,45%1132,29
Emil II91086,0160724042,92%787,78
Bat.-Châtillon 25 t AP9961,6553923946,44%822,24
Type 586507,4734523545,53%850,77
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4189,1415822742,73%285,35
Durchbruchswagen 24397,6434622551,11%1224,05
Lorraine 155 mle. 507967,0249822450,45%1415,21
G.W. Panther7693,2630721745,62%749,33
T-703485,8539921758,99%2169,41
IS-3-II91246,4267021747,47%1037,77
Panhard EBR 909574,5852921652,78%703,02
TOG II* 6624,9736721445,33%934,04
IS-27803,8945821148,34%957,76
AMX 50 12091028,8849721046,19%771,16
AMX 65 t8611,2654520751,21%544,98
Bretagne Panther 6775,6061020552,68%1331,30
Type T-345353,2429720447,55%889,62
VK 45.02 (P) Ausf. B91153,2263120248,51%993,59
M24 Chaffee5227,7130420250,50%621,27
Sturer Emil7684,0135320243,56%816,63
UDES 1691216,0567920055,50%1134,88
VK 16.02 Leopard5167,1027120049,50%355,60
Panther II8617,1650620047,50%592,48
Object 430U101544,7552220042,00%1056,89
Konštrukta T-34/1007594,7244919750,76%777,53
ARL 446529,6433719743,65%718,32
VK 30.01 (D)6444,0340019545,13%672,14
AMX ELC bis5113,5829219546,15%162,69
T-345292,3526519445,88%629,69
WZ-1317479,0945619453,09%874,18
M5 Stuart4243,1831419448,45%568,15
StuG IV 5333,9525219447,42%697,61
O-Ho8832,4863519145,55%748,77
Hummel6522,6630318951,32%726,98
T216340,5135018950,26%802,24
Type 4 Heavy91157,1168918252,75%974,78
VK 30.01 (P)6400,7529018250,00%518,32
1108642,2254117747,46%547,15
T376356,2933117744,07%768,36
Char Futur 4 91429,1263017549,14%1163,84
Ikv 65 Alt II6495,6836917447,13%778,13
AMX 30 1er prototype91076,9067517450,00%909,99
WZ-111-1G FT8832,7250917243,02%708,92
Nashorn6591,3334917247,09%913,65
AMX M4 mle. 5191076,3048417251,74%809,41
Tetrarch 2162,4421617248,84%722,53
Centurion Mk. 7/19808,3254817151,46%620,58
Ikv 90 Typ B7665,8343016955,03%895,02
SU-14-281230,9464516852,38%1535,12
M26 Pershing8631,2659616755,09%678,28
Lorraine 155 mle. 5181058,9663716750,30%1238,89
Kranvagn101169,3647516543,03%677,34
Conqueror91132,9364316546,06%833,54
Centurion Mk. I8613,7557216350,31%623,58
T54E191283,4663216250,00%1145,28
M75305,9226116144,10%947,64
CS-5991154,8064516145,34%994,60
WZ-111G FT91417,8364416149,69%1116,47
Super Conqueror101448,3162116142,86%918,31
M46 Patton9803,9353415940,25%504,80
Pz.Kpfw. II2194,1530815850,00%802,31
KV-26407,9832715749,04%531,16
Type 5 Ke-Ho4237,7830115457,14%745,47
LHMTV8504,0749915145,70%710,20
IS-M8937,2666415048,67%978,02
Object 70591410,3562515052,00%1248,63
T499727,2361914950,34%947,12
Type 619967,6358714852,03%777,46
SU-14-17789,5959414850,00%1099,75
Type 4 Chi-To6478,1340014751,02%817,52
M10 Wolverine5356,1526514752,38%702,38
T26E5 8850,4360514753,74%952,15
Sherman Firefly6475,8346613949,64%789,10
T-34-2G FT7782,2956113950,36%1034,32
AT 1581025,2248713946,76%1046,31
E 5091204,8165713551,85%1055,83
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4122,2819513452,24%267,87
UDES 14 Alt 58886,4748313148,09%957,94
KV-137425,8932813046,92%471,01
Ikv 1035387,4345412852,34%911,81
WZ-131G FT6456,8134012850,78%646,01
VK 100.01 (P)8867,3469412755,12%924,88
25TP KSUST II5386,5230512453,23%891,31
Super Hellcat 7918,6259212349,59%1378,84
P.44 Pantera8865,9853112245,08%936,49
Type 5 Heavy101741,5271112248,36%1134,05
AMX AC mle. 488868,4459012248,36%829,64
Waffenträger auf Pz. IV91449,0463612245,90%1112,15
Panther7685,1461812152,89%1088,50
Prototipo Standard B9983,3956012043,33%686,21
VK 30.02 (M)6512,3742512061,67%922,34
ARL V396411,7031011952,10%605,59
Object 705A101503,0764111955,46%1072,57
M-III-Y8969,9459611942,02%939,01
AMX 13 F3 AM6746,6460211851,69%1256,21
SU-85B4281,5619011838,14%525,84
BT-7 artillery 3284,5436711858,47%1181,62
50TP Tyszkiewicza9966,2662611745,30%651,99
O-Ni7866,9763211746,15%1055,82
40TP Habicha6593,8954511662,93%1225,20
Type 2597 Chi-Ha3286,5528311551,30%1087,30
Windhund 8913,4261311554,78%907,67
M66541,8241011455,26%730,01
Challenger7789,0050411443,86%946,04
Rheinmetall Panzerwagen10602,5849911145,05%459,38
Leopard Prototyp A9922,5462711048,18%664,99
AMX M4 mle. 49 8922,4161211047,27%964,26
IS-2-II8860,9263210953,21%887,84
VK 30.01 (H)5534,7846310854,63%1400,71
Churchill I5461,7739310850,00%884,31
Black Prince7550,8449510846,30%552,48
Valentine3233,1625510850,00%767,55
BDR G1 B5540,0935010845,37%1001,66
Panhard AMD 178B6298,0643610852,78%735,57
Hotchkiss EBR7448,2647810849,07%826,04
Mäuschen91194,2169810551,43%1040,11
Somua SAu 404218,9620510442,31%388,52
SU-54243,6815410333,98%354,66
AT 86377,5042010348,54%475,88
AMX AC mle. 467607,2240210249,02%708,23
Pz.Kpfw. 38 (t)3161,2116510148,51%424,77
T9591036,4564810151,49%731,95
M1039951,4459110140,59%635,42
VK 28.016270,7433410151,49%658,89
Object 140101003,6355810145,54%631,21
Löwe 8814,3169210151,49%767,95
FV4202 8823,7464710148,51%964,19
M4A1 FL 10 6628,2450510149,50%959,47
Object 244 6848,7357510047,00%1275,22
A-205164,172149948,48%392,44
A-436425,323579942,42%609,57
Valentine II 4321,543529847,96%1121,29
T14 5653,205859656,25%1428,55
T1 Heavy5450,073389652,08%868,34
Type 3 Ho-Ni III5565,483959643,75%1143,08
Charioteer8872,055719651,04%874,48
Grant4259,802579552,63%789,14
Grille5385,242559347,31%741,44
Tortoise91291,407529156,04%970,70
Pz.Kpfw. 35 (t)243,551158941,57%9,24
T404393,612768955,06%1090,42
Type 95 Ji-Ro6809,955178843,18%1304,23
Sherman III5304,243348852,27%720,26
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8932,694488854,55%1078,05
M2 Light2246,934258757,47%1203,78
SU-122A5312,842048644,19%538,56
Type 97 Te-Ke 2139,881908550,59%619,49
T57 Heavy101294,396778452,38%897,93
Sexton I 3453,353728445,24%1791,10
Strv 746418,733638348,19%640,74
T-26288,481178243,90%229,27
AMX 50 Foch91615,837168246,34%1366,31
T-34-17711,426288154,32%1028,12
45TP Habicha7794,125618155,56%1056,93
Leopard 1101066,046038141,98%593,07
Object 268 Version V 101264,165408040,00%648,23
LTP 3194,292388052,50%870,56
Type 3 Chi-Nu5330,003987950,63%787,25
T-46374,201287951,90%149,27
Pz.Kpfw. III/IV5296,533257953,16%721,59
Pz.Kpfw. II Luchs4170,882277848,72%469,18
FV601 Saladin8788,856467856,41%931,65
GSOR 3301 AVR FS9524,225417839,74%503,93
GSR 3301 Setter7378,274617843,59%601,96
Pz.Sfl. IVb4294,252287755,84%944,80
CS-538843,706247648,68%1053,11
Matilda IV 5429,413737653,95%1107,82
53TP Markowskiego8876,126147347,95%820,79
DS PZInż5507,033957138,03%941,92
T56 GMC3159,691507139,44%325,59
FSV Scheme A7779,316187149,30%1110,19
ST vz. 394311,343237050,00%1018,98
Churchill VII6542,164017041,43%804,28
Alecto4227,742066546,15%468,91
AT 25349,192686440,63%621,05
Carro d'assalto P.887783,234786145,90%946,55
Pz.Kpfw. VII101445,935586147,54%914,15
M10 RBFM 5589,814515952,54%1223,89
T3091020,166035844,83%663,02
Pz.Kpfw. III Ausf. J4185,622045839,66%246,00
Škoda T 245305,383765650,00%713,13
T92 8495,984545541,82%655,08
T1E6 245,52905429,63%1,29
T207701,066285360,38%1028,49
FV215b (183) 101394,425165337,74%775,66
T7 Combat Car 2170,892375339,62%665,30
Excalibur 6588,624295242,31%720,38
Object 260 101123,045065236,54%509,66
S35 CA5416,202915040,00%678,23
Marder 38T4301,262705060,00%785,47
FV217 Badger101237,006204948,98%709,34
Panhard AML Lynx 6x68522,065474942,86%748,46
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6438,415094951,02%991,94
T78 6850,005414942,86%1169,26
Chrysler K GF 8918,576634746,81%860,67
60G FT5260,242824652,17%405,67
T95/FV4201 Chieftain 101361,076174537,78%651,93
T 55A 9922,715844546,67%700,64
T-505103,022764346,51%136,60
LT vz. 352184,122114245,24%829,04
Matilda4396,503844254,76%1211,08
B14231,542534148,78%560,98
M36 Jackson6504,224994151,22%717,19
Archer5290,202854136,59%411,61
SU-263121,281104037,50%80,91
WZ-1209748,856673964,10%701,13
M3 Lee4164,052103951,28%459,38
Heavy Tank No. VI 6399,854593953,85%537,27
SU-100Y 6640,775153948,72%981,09
Škoda T 509899,536453852,63%707,54
M5A1 Stuart4111,322253852,63%222,25
AMX 105 AM mle. 474273,922033844,74%776,54
M4 Improved 5396,643953650,00%923,52
M415428,742693455,88%622,53
14TP4259,422633333,33%706,40
WZ-132-110498,524783327,27%224,46
T110E4101359,275073354,55%876,37
Bat.-Châtillon 25 t101115,425353138,71%601,08
Covenanter5183,453373141,94%403,13
AT 77824,326963164,52%1150,17
Stuart I-IV3169,732423056,67%602,73
MS-1154,731313053,33%133,86
AMX 50 B101405,475683046,67%909,97
T2 Light Tank 273,231493046,67%129,57
Valiant 5694,777423053,33%1671,44
43 M. Toldi III 3160,272843063,33%847,87
T-602142,382972958,62%610,50
Churchill Gun Carrier6243,002782832,14%140,39
Renault UE 573185,151672744,44%413,42
Staghound Mk. III6626,355762657,69%1206,27
Light Mk. VIC 291,851662653,85%365,68
Panther mit 8,8 cm L/71 8825,695102646,15%838,98
XM551 Sheridan101039,364592528,00%856,84
Lansen C 81131,566432552,00%1341,32
SU-122-44 7867,644892552,00%1091,28
Sav m/434121,082782458,33%231,80
Wespe3121,631362441,67%232,36
LT vz. 383139,961662339,13%316,06
T3 HMC2213,351662326,09%769,70
T26E4 SuperPershing 8906,435352343,48%838,47
IS-2 shielded 7906,225752339,13%957,99
AMX 404146,822822259,09%460,04
T-45 2235,773062250,00%1141,77
T95E2 8574,553952236,36%405,18
D23179,811622128,57%510,40
SU-76M4130,101382157,14%257,18
AE Phase I 91255,864972133,33%964,07
Cruiser Mk. IV4281,453122065,00%1039,03
E 50 Ausf. M101161,706092045,00%696,62
Chi-Go 7904,056862055,00%1124,56
M3 Stuart3239,212861963,16%1133,74
M22194,742581963,16%1027,84
60TP Lewandowskiego101720,116741942,11%1044,18
SU-18235,05601926,32%0,00
T-34 shielded 5461,536121963,16%1216,22
leKpz M 41 90 mm GF 8440,423851942,11%528,15
Pz.Kpfw. T 15 3171,792731936,84%551,10
Vickers Medium Mk. III373,941331838,89%18,77
Cruiser Mk. II2257,332391855,56%1143,53
Type 98 Ke-Ni3254,533471752,94%1056,17
WZ-111 model 5A101397,355231747,06%865,70
Kunze Panzer 91424,246421747,06%1211,95
T26E3 Eagle 7 7755,475831764,71%1033,48
Convert. Medium Tank T3 3497,065501643,75%1671,41
Marder II3227,501871435,71%574,02
SU-85I 5783,236601353,85%1807,55
Ikv 72382,751631266,67%258,99
M2 Medium Tank3143,001771250,00%371,91
Cruiser Mk. III3100,001811266,67%433,54
Pvlvv fm/42271,451751181,82%282,07
WZ-113G FT101107,553611118,18%429,29
Pz.Sfl. IC 4424,553431127,27%1374,92
T-29 3294,273641136,36%889,61
M16/43 Sahariano 3586,737091163,64%1971,63
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5406,184601136,36%840,62
Strv fm/211124,801531020,00%478,91
Sexton II3136,301761080,00%610,22
STB-110904,006601060,00%683,04
Maus101168,905941050,00%701,35
BT-2276,11131955,56%238,63
Type 1 Chi-He4212,22232966,67%655,54
Sturmpanzer I Bison3245,44315955,56%941,42
Leichttraktor129,8946911,11%0,33
AMX 383151,67338955,56%428,38
T34 B 81059,33719966,67%1424,94
Strv m/382146,25186850,00%524,21
T1 Cunningham124,3886862,50%182,87
SU-76G FT4396,50526875,00%1068,35
Renault FT AC2107,38160875,00%443,22
BT-7420,8694742,86%38,18
Vickers Mk. E Type B295,14176757,14%318,49
M7 Priest3203,00269742,86%388,50
Pz.Kpfw. II Ausf. G3277,14320771,43%1397,48
Somua S353169,57188742,86%274,51
Object 777 Version II 91061,00443742,86%625,54
Škoda T 45 7683,29445742,86%701,03
Type 97 Chi-Ha3297,83321683,33%1316,05
Lorraine 39L AM3158,17159666,67%542,40
Object 907 101471,50577633,33%827,59
Lorraine 50 t 91095,33447616,67%798,84
Krupp-Steyr Waffenträger 7774,67480650,00%831,71
Fiat 30001158,00149540,00%628,30
Renault NC-3110,0026520,00%0,00
T1 HMC298,40122540,00%295,50
AT-1252,4091540,00%2,19
M3G FT3170,20256540,00%282,86
VK 168.01 Mauerbrecher 8529,80451520,00%287,14
L-60 266,80229560,00%296,81
Excelsior 5801,80616520,00%1540,32
M56 Scorpion 7585,80502520,00%594,05
AMX 13 (FL 11) 593,20292540,00%19,77
Vickers Medium Mk. I151,25157475,00%269,87
Kolohousenka1112,25148425,00%365,84
Vickers Medium Mk. II254,5078425,00%0,55
M14/41299,50181475,00%364,44
Type 95 Heavy4224,75145425,00%455,37
T-26G FT2172,75294475,00%691,05
SARL 42484,25168475,00%263,51
T-804154,75171425,00%358,76
KV-1S6354,00443475,00%669,11
ST-II101505,25653475,00%1096,26
VK 168.01 (P) 8622,00595450,00%513,80
Primo Victoria 81455,50695425,00%2001,62
T-54 first prototype 8861,50295425,00%874,07
Renault Otsu1119,00453333,33%346,34
Sturmpanzer II4322,00313333,33%1036,47
Cruiser Mk. I1109,0097333,33%315,48
T2 Medium Tank251,33110333,33%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2131,67184366,67%512,41
SU-130PM 8790,33493333,33%473,61
M4A3(76)W Sherman 6530,33389333,33%562,59
Pz.Kpfw. T 25 5165,6720030,00%124,93
FV201 (A45) 7856,00684333,33%941,21
Type 95 Ha-Go243,003702100,00%261,00
Type 91 Heavy3175,50152250,00%425,84
Panzerwagen 39 3410,00573250,00%1966,42
Loyd Gun Carriage2289,002762100,00%2296,03
G.Pz. Mk. VI (e)2110,00129250,00%527,10
Object 430101214,507852100,00%937,21
AMR 35 2175,504452100,00%898,55
M4A1 Revalorisé 80,00476250,00%141,03
Chi-Ni2308,004621100,00%1920,51
Strv m/40L386,0013810,00%24,76
Renault FT 75 BS2203,006810,00%915,45
Lago4313,0022210,00%896,58
Strv m/425170,009510,00%148,79
Leo7635,008971100,00%1069,41
Panzerjäger I2241,003161100,00%1182,31
T92 HMC10578,008610,00%185,65
Pz.Kpfw. I212,001471100,00%261,00
M48A5 Patton100,0043410,00%0,00
T-116 3395,006861100,00%2164,03
Kanonenjagdpanzer 105 80,006081100,00%261,00
STA-2 8420,0019510,00%208,65
Strv S1 81088,0040210,00%860,77
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5218,0015010,00%190,42

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/08/2021
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 05/08/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 03/03/2015
Gestopt: 04/08/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/02/2015
Gestopt: 01/03/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/08/2014
Gestopt: 01/02/2015