romanboby

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 24/10/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15637000
Gemiddelde tier7,360,000,000,00
Overwinningen752948,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren791550,62%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1931,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd336121,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd102420,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien96970,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht823,260,000,000,00
Veroveringspunten149920,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten53190,3400,0000,0000,00
Ervaring456,810,000,000,00
WN7796,080,000,000,00
WN8852,580,000,000,00
Totaal
Gevechten15637
Gemiddelde tier7,36
Overwinningen752948,15%
Verloren791550,62%
Gelijkstand1931,23%
Gevechten overleefd336121,49%
Tanks vernietigd102420,65
Gedood / dood ratio0,83
Gezien96970,62
Schade toegebracht823,26
Veroveringspunten149920,96
Verdedigingspunten53190,34
Ervaring456,81
WN7796,08
WN8852,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen250,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren250,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd250,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien30,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht471,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring312,000,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd250,00%
Tanks vernietigd20,50
Gedood / dood ratio1,00
Gezien30,75
Schade toegebracht471,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring312,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten32000
Overwinningen1650,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1546,88%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd412,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,2800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,320,000,000,00
Gezien290,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht299,880,000,000,00
Veroveringspunten361,1300,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring303,660,000,000,00
Totaal
Gevechten32
Overwinningen1650,00%
Verloren1546,88%
Gelijkstand13,13%
Gevechten overleefd412,50%
Tanks vernietigd90,28
Gedood / dood ratio0,32
Gezien290,91
Schade toegebracht299,88
Veroveringspunten361,13
Verdedigingspunten00,00
Ervaring303,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten703088
Overwinningen34849,50%00,00%337,50%337,50%
Verloren35550,50%00,00%562,50%562,50%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd24334,57%00,00%337,50%337,50%
Tanks vernietigd4200,6000,0060,7560,75
Gedood / dood ratio0,910,001,201,20
Gezien5700,8100,0070,8870,88
Schade toegebracht1.646,660,002.112,382.112,38
Veroveringspunten13561,9300,00415,13415,13
Verdedigingspunten26393,7500,0000,0000,00
Ervaring689,670,00485,50485,50
Totaal
Gevechten703
Overwinningen34849,50%
Verloren35550,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd24334,57%
Tanks vernietigd4200,60
Gedood / dood ratio0,91
Gezien5700,81
Schade toegebracht1.646,66
Veroveringspunten13561,93
Verdedigingspunten26393,75
Ervaring689,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten8
Overwinningen337,50%
Verloren562,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd337,50%
Tanks vernietigd60,75
Gedood / dood ratio1,20
Gezien70,88
Schade toegebracht2.112,38
Veroveringspunten415,13
Verdedigingspunten00,00
Ervaring485,50
Voorbije 30 dagen
Gevechten8
Overwinningen337,50%
Verloren562,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd337,50%
Tanks vernietigd60,75
Gedood / dood ratio1,20
Gezien70,88
Schade toegebracht2.112,38
Veroveringspunten415,13
Verdedigingspunten00,00
Ervaring485,50

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten40111112
Overwinningen820,00%436,36%436,36%541,67%
Verloren3280,00%763,64%763,64%758,33%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd820,00%654,55%654,55%650,00%
Tanks vernietigd160,4070,6470,6470,58
Gedood / dood ratio0,501,401,401,17
Gezien80,2010,0910,0910,08
Schade toegebracht1.591,182.152,182.152,182.095,83
Veroveringspunten290,7300,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring428,43689,73689,73724,92
Totaal
Gevechten40
Overwinningen820,00%
Verloren3280,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd820,00%
Tanks vernietigd160,40
Gedood / dood ratio0,50
Gezien80,20
Schade toegebracht1.591,18
Veroveringspunten290,73
Verdedigingspunten00,00
Ervaring428,43
Voorbije 24u
Gevechten11
Overwinningen436,36%
Verloren763,64%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd654,55%
Tanks vernietigd70,64
Gedood / dood ratio1,40
Gezien10,09
Schade toegebracht2.152,18
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring689,73
Voorbije 7 dagen
Gevechten11
Overwinningen436,36%
Verloren763,64%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd654,55%
Tanks vernietigd70,64
Gedood / dood ratio1,40
Gezien10,09
Schade toegebracht2.152,18
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring689,73
Voorbije 30 dagen
Gevechten12
Overwinningen541,67%
Verloren758,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd650,00%
Tanks vernietigd70,58
Gedood / dood ratio1,17
Gezien10,08
Schade toegebracht2.095,83
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring724,92
Anzeigen

Tanks (154)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
VK 30.01 (P)6596,61381166651,50%999,86
Object 268101439,2056476049,74%872,81
ISU-15281087,1843770147,50%999,85
T297820,1641257451,74%972,23
Super Hellcat 7567,0242856849,12%661,42
T110E5101330,0252552743,83%819,80
M10391161,9147550944,20%942,86
T3281087,3747942547,53%1179,26
Object 252U 81106,5262838551,17%1053,15
Object 70491354,3055036442,31%915,48
VK 45.02 (P) Ausf. A8824,6851635443,79%787,36
SU-1527713,5235932347,68%860,34
Leo7484,8540830841,56%509,34
T1 Heavy5223,2024525949,03%263,47
IS-7101380,2970525145,82%934,17
Progetto M40 mod. 65101117,7753023945,19%667,71
M66273,7426223545,53%201,89
SU-855400,8727822153,85%941,59
UDES 14 Alt 58545,0142121741,94%415,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5284,5926020153,23%671,87
M127727,6144819949,25%826,64
Char Futur 4 91188,0357419354,92%932,32
CS-67 Szakal111677,4177519050,53%1083,82
M446686,9635818654,30%1309,40
M-II-Y7841,2255117850,00%1041,46
M415451,1127416851,19%670,48
SU-1006725,8441516753,29%1415,37
M-III-Y8904,6960016750,30%884,57
Strv 103B101565,6563316048,13%944,49
Strv 746382,5637015349,67%532,28
M4A3(76)W Sherman 6559,7343415244,08%709,85
AMX 12 t6374,4138415148,34%820,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5416,4642714949,66%828,06
Tiger (P)7905,1051014753,06%1287,23
Prototipo Standard B9921,1250914344,76%630,29
CS-63101030,1364114145,39%564,36
T803111658,0381213447,01%928,42
LTP 3188,7021312856,25%904,61
P.44 Pantera8565,7040112537,60%400,56
P.43 ter7586,0950212150,41%758,94
UDES 0381232,4563112143,80%1212,09
M3 Lee4126,0815610748,60%262,89
Char de transition 6746,8647810755,14%1118,12
CS-538869,2158810042,00%947,51
IS-38695,605849951,52%608,60
Pawlack Tank6588,703999746,39%805,92
M-VI-Y91291,477559750,52%1089,43
Emil II91012,875589542,11%619,17
Ikv 90 Typ B7881,995299236,96%1033,73
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.462,141649239,13%0,79
CS-5991262,707598853,41%1145,71
M-V-Y101426,567228750,57%953,41
Ashigaru 101595,096058543,53%883,52
AMX 13 757336,983698441,67%464,10
UDES 169652,025048242,68%355,24
AMX ELC bis5212,832768145,68%543,77
Emil I81022,136767552,00%1027,55
KV-1S6561,153997149,30%828,78
P.43 bis6560,793677047,14%859,97
Patton the Tank 9768,945066648,48%621,85
SU-85B4268,912376460,94%679,92
M40/M438720,635195949,15%613,11
AMX 404203,212135848,28%651,36
Strv m/425326,503265446,30%752,17
Pz.Kpfw. 38 (t)398,061204837,50%87,24
M374291,352164854,17%980,19
Object 2579986,407584757,45%820,44
Ares 7581110,818454763,83%1310,49
Type 98 Ke-Ni3182,762094551,11%663,97
Ikv 65 Alt II6696,184504535,56%1008,37
GSOR the TANK 9889,826154461,36%812,66
M2 Medium Tank386,471464353,49%176,30
113 Beijing Opera 101152,404904233,33%619,14
Lago4214,833324151,22%591,38
KR-1111544,008434151,22%886,95
CS-447935,886104037,50%1138,79
IS7590,345563842,11%555,12
Valiant 5324,063313531,43%415,87
B.U.G.I.6600,064923154,84%922,76
Ikv 1035316,633153043,33%535,87
Strv 103-091240,646202846,43%820,47
M3 Stuart3152,962112759,26%550,81
AMX 383123,811602729,63%156,04
Bat.-Châtillon 12 t8270,073272748,15%287,76
T2 Medium Tank251,121012634,62%0,97
M7 Priest3196,041422536,00%279,99
VK 45.02 (P) Ausf. B9376,793932433,33%37,03
Durendal 101017,215732437,50%458,19
T-50-2 6321,643402250,00%692,60
Sturmpanzer II4129,621712161,90%384,70
ARL 446548,903502055,00%880,66
Vickers Medium Mk. II290,161081947,37%251,92
Kranvagn101474,326981942,11%882,37
M5 Stuart448,631801931,58%0,00
Matilda4263,173201850,00%619,55
Pz.Kpfw. 35 (t)252,121051723,53%0,00
Vickers Medium Mk. III3117,941631758,82%369,56
UDES 15/16101480,066531758,82%1100,62
Sturmpanzer I Bison3144,751261643,75%315,53
SU-76M4218,192021650,00%477,29
FV215b 10916,005301553,33%627,65
Gabler’s Destroyer 5249,404041540,00%429,70
Rheinmetall Skorpion G 8777,623711346,15%612,36
AMX M4 mle. 457333,173211258,33%341,51
T1 HMC2127,36941127,27%491,58
KV-15967,185351163,64%2367,21
SMV CC-64 Vipera 8660,003471145,45%474,95
Großtraktor - Krupp 3175,093141163,64%646,02
StuG IV 5305,183191127,27%464,94
ISU-122S 7595,102561020,00%562,27
Black Prince II 7544,22538944,44%485,54
M10 RBFM 5637,00559862,50%1225,43
Vickers Medium Mk. I123,5763771,43%261,00
Sav m/434435,86352771,43%1216,46
DS PZInż5653,14344757,14%1484,81
AT 25410,57360728,57%737,67
Fantôme 91048,29665757,14%990,06
Strv m/40L3181,33419683,33%645,23
T2071027,67814683,33%1599,06
Leichttraktor1112,67185666,67%546,86
T26E5 8815,00754683,33%942,59
Type 97 Te-Ke 2125,00259580,00%640,78
T7 Combat Car 257,2073520,00%8,65
TKS z n.k.m. 20 mm 275,25167425,00%124,03
T1 Cunningham135,2598425,00%3,10
Windhund 8636,25570475,00%601,91
M24E2 Super Chaffee 6262,75218425,00%420,69
Turtle Mk. I 81510,75842475,00%1643,26
Pz.Kpfw. II Ausf. D 227,0070425,00%0,00
Straussler V–4/40 3275,00278450,00%923,76
M4A3E8 Sherman61101,33839366,67%2258,32
FV230 Canopener10957,33562333,33%316,01
Pz.Sfl. IC 4311,33242333,33%817,57
AMX 13 (FL 11) 5224,33407333,33%497,50
Kolohousenka157,007020,00%17,25
MS-1187,5010720,00%216,34
T3 HMC2101,0014020,00%215,00
Maus10236,00671250,00%132,33
Pz.Kpfw. I282,002242100,00%348,95
T3E2 Medium Tank 3210,00182250,00%663,92
AMX ELC 901 6174,00382250,00%283,15
Renault Otsu10,00911100,00%261,00
M4A1 Sherman5101,007110,00%0,00
Hotchkiss H352193,003341100,00%1016,28
Loyd Gun Carriage2121,0010110,00%664,30
IS-M8394,006541100,00%391,35
AMR 35 2110,008310,00%225,55
Tiger 131 6951,0051010,00%1533,64
L-60 276,001501100,00%397,34
Light Mk. VIC 29,003010,00%0,00
Stitch 8974,0043410,00%758,79
FCM 2C 30,002741100,00%261,00
A7E3 30,004110,00%0,00
Chi-Go 7821,0032010,00%659,14

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 24/10/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/02/2026
Gestopt: 22/10/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 11/03/2025
Gestopt: 25/02/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/09/2013