sprodp

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/03/2017

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7396123116474
Gemiddelde tier7,298,139,029,19
Overwinningen3668449,60%1460,87%6253,45%22046,41%
Verloren3637849,19%730,43%5143,97%24852,32%
Gelijkstand8991,22%28,70%32,59%61,27%
Gevechten overleefd2268830,68%1252,17%3832,76%14430,38%
Tanks vernietigd612630,83271,171020,883890,82
Gedood / dood ratio1,192,451,311,18
Gezien569430,77160,70650,562370,50
Schade toegebracht951,201.402,301.619,861.510,84
Veroveringspunten397660,54150,65400,343290,69
Verdedigingspunten379670,5100,00590,51640,14
Ervaring432,46502,70502,26509,31
WN7998,871342,871127,49892,64
WN81160,991548,861415,421158,74
Totaal
Gevechten73961
Gemiddelde tier7,29
Overwinningen3668449,60%
Verloren3637849,19%
Gelijkstand8991,22%
Gevechten overleefd2268830,68%
Tanks vernietigd612630,83
Gedood / dood ratio1,19
Gezien569430,77
Schade toegebracht951,20
Veroveringspunten397660,54
Verdedigingspunten379670,51
Ervaring432,46
WN7998,87
WN81160,99
Voorbije 24u
Gevechten23
Gemiddelde tier8,13
Overwinningen1460,87%
Verloren730,43%
Gelijkstand28,70%
Gevechten overleefd1252,17%
Tanks vernietigd271,17
Gedood / dood ratio2,45
Gezien160,70
Schade toegebracht1.402,30
Veroveringspunten150,65
Verdedigingspunten00,00
Ervaring502,70
WN71342,87
WN81548,86
Voorbije 7 dagen
Gevechten116
Gemiddelde tier9,02
Overwinningen6253,45%
Verloren5143,97%
Gelijkstand32,59%
Gevechten overleefd3832,76%
Tanks vernietigd1020,88
Gedood / dood ratio1,31
Gezien650,56
Schade toegebracht1.619,86
Veroveringspunten400,34
Verdedigingspunten590,51
Ervaring502,26
WN71127,49
WN81415,42
Voorbije 30 dagen
Gevechten474
Gemiddelde tier9,19
Overwinningen22046,41%
Verloren24852,32%
Gelijkstand61,27%
Gevechten overleefd14430,38%
Tanks vernietigd3890,82
Gedood / dood ratio1,18
Gezien2370,50
Schade toegebracht1.510,84
Veroveringspunten3290,69
Verdedigingspunten640,14
Ervaring509,31
WN7892,64
WN81158,74
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien22,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.409,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring72,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien22,00
Schade toegebracht1.409,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring72,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen112,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren787,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd112,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,3800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,430,000,000,00
Gezien81,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht913,380,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring133,130,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen112,50%
Verloren787,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd112,50%
Tanks vernietigd30,38
Gedood / dood ratio0,43
Gezien81,00
Schade toegebracht913,38
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring133,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000
Overwinningen1047,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren1047,62%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand14,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd942,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,920,000,000,00
Gezien70,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht493,950,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten170,8100,0000,0000,00
Ervaring258,240,000,000,00
Totaal
Gevechten21
Overwinningen1047,62%
Verloren1047,62%
Gelijkstand14,76%
Gevechten overleefd942,86%
Tanks vernietigd110,52
Gedood / dood ratio0,92
Gezien70,33
Schade toegebracht493,95
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten170,81
Ervaring258,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000
Overwinningen419,05%00,00%00,00%00,00%
Verloren1780,95%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd419,05%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,530,000,000,00
Gezien160,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht416,190,000,000,00
Veroveringspunten452,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring154,710,000,000,00
Totaal
Gevechten21
Overwinningen419,05%
Verloren1780,95%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd419,05%
Tanks vernietigd90,43
Gedood / dood ratio0,53
Gezien160,76
Schade toegebracht416,19
Veroveringspunten452,14
Verdedigingspunten00,00
Ervaring154,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen777,78%00,00%00,00%00,00%
Verloren222,22%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd444,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,200,000,000,00
Gezien70,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht929,780,000,000,00
Veroveringspunten475,2200,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring554,780,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen777,78%
Verloren222,22%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd444,44%
Tanks vernietigd10,11
Gedood / dood ratio0,20
Gezien70,78
Schade toegebracht929,78
Veroveringspunten475,22
Verdedigingspunten00,00
Ervaring554,78
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten499000
Overwinningen24448,90%00,00%00,00%00,00%
Verloren24448,90%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand112,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17134,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2950,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,900,000,000,00
Gezien3070,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht753,690,000,000,00
Veroveringspunten4991,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten8911,7900,0000,0000,00
Ervaring360,790,000,000,00
Totaal
Gevechten499
Overwinningen24448,90%
Verloren24448,90%
Gelijkstand112,20%
Gevechten overleefd17134,27%
Tanks vernietigd2950,59
Gedood / dood ratio0,90
Gezien3070,62
Schade toegebracht753,69
Veroveringspunten4991,00
Verdedigingspunten8911,79
Ervaring360,79
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen214,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren1285,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd321,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,0700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,090,000,000,00
Gezien110,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.093,360,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,1400,0000,0000,00
Ervaring56,360,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen214,29%
Verloren1285,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd321,43%
Tanks vernietigd10,07
Gedood / dood ratio0,09
Gezien110,79
Schade toegebracht1.093,36
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten20,14
Ervaring56,36
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (230)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
ISU-15281321,57470541750,10%1373,50
G.W. Panther7866,85434506850,16%1109,71
E 7591371,95559466849,55%1225,47
M18 Hellcat6777,88414420952,41%1493,04
Rhm.-Borsig Waffenträger81200,98440294648,57%1118,86
Tiger II8990,10449293547,50%1060,52
Lorraine 155 mle. 518999,29415280248,93%1198,07
IS-381111,96497275449,96%1304,33
T675555,95343273349,18%1281,57
Object 70491550,25504258850,27%1163,42
Pz.Kpfw. II Luchs4467,72401232056,34%2176,36
T54E191268,90530204447,36%1106,42
E 100101464,79584184446,26%1014,05
T-1091280,52499144448,68%1216,71
SU-1006707,97330124650,16%1275,76
SU-1527937,07399121150,87%1378,99
Waffenträger auf Pz. IV91420,55454114346,46%1086,73
Pz.Kpfw. T 25 5430,08372108152,17%1168,43
AMX ELC bis5275,55301101149,85%891,27
IS-7101336,3852695845,20%970,91
Grille 15101663,6454992048,48%1088,08
Char Futur 4 91328,2260185951,34%1091,26
M446689,1641382151,28%1267,54
Jagdpanzer E 100101621,0656980450,37%1030,54
FV3046578,6430372047,22%1027,23
Hummel6751,1431171050,14%1173,33
T376392,0535068049,56%1016,22
AMX 12 t6442,8237567051,19%1205,95
VK 16.02 Leopard5286,0130065452,91%913,68
M24 Chaffee5268,8931557053,51%895,47
T3091528,6052653647,01%1164,61
T57 Heavy101616,1657952447,14%1055,86
T25/27798,7041552350,86%1157,80
59-166318,9131247244,70%738,76
T297930,8144447150,96%1178,89
Tiger I7480,8831145346,36%414,92
IS7738,1438736849,18%918,70
Bat.-Châtillon 25 t101347,0254336549,32%983,93
O-I6597,4138435752,38%979,36
T328923,2546535448,87%1011,95
StuG III Ausf. G5308,3219234140,76%501,32
AMX 13 757589,8639933448,50%1220,84
SU-86834,3233832549,23%1150,00
Bat.-Châtillon 155 559935,4349831749,21%885,96
T110E4101705,9359530250,00%1131,55
M4A1 Sherman5139,2618528748,08%159,79
Ferdinand8946,4543728744,60%812,36
AMX 50 Foch91156,4654828646,15%769,18
Jagdpanther7783,0630828145,20%921,37
VK 30.01 (P)6449,9032627347,99%621,52
Grille5475,9523425851,16%1028,59
T28 Concept 7801,7945524652,03%1053,27
AE Phase I 91247,6063524151,45%1057,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5233,4523923851,68%491,84
Jagdpanzer IV6453,7527822649,56%743,59
VK 36.01 (H)6325,6526322646,46%357,66
T698881,6448421550,23%1081,75
KV-856481,7930621151,18%699,50
FV215b (183) 101268,1056920447,06%755,24
T1 Heavy5333,8426120346,31%486,30
SU-855312,7121819952,76%624,41
O-Ni7659,8044119753,30%803,71
M66461,6429419345,08%546,99
T216227,7531917956,42%539,68
T71 DA7462,4040017752,54%889,31
AMX 13 F3 AM6632,3634117446,55%944,58
Jagdtiger91329,1956917044,71%968,32
T28 Prototype8778,5146116751,50%747,53
M3 Lee4121,0615716648,80%245,91
Lorraine 155 mle. 507754,2336815952,20%998,31
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4127,7214815447,40%133,54
Cobra 91055,5662415142,38%692,43
Object 25791236,6860613752,55%1128,38
T-50-2 6356,1531213743,07%808,97
Bat.-Châtillon 12 t8519,4338313444,78%717,42
Sturer Emil7884,5737512554,40%1181,94
KV-15377,2327212048,33%672,24
T-345254,7321711146,85%520,93
Type T-345326,1726410950,46%838,23
SU-54450,1421810946,79%1079,04
M8A14251,0621410551,43%578,65
Kunze Panzer 9804,4255010448,08%601,74
A-20598,5217010245,10%115,09
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.434,1815710048,00%73,05
Nashorn6799,663779954,55%1383,33
SU-85B4255,822089053,33%595,70
AMX 13 105 AM mle. 505322,752038045,00%539,68
AMX 404162,411947150,70%476,29
AMX 13 909457,834557047,14%454,10
M75279,192626448,44%916,80
Maus101248,746736248,39%811,40
Bishop5499,343036157,38%1175,73
MKA 2357,523535855,17%1502,85
StuG IV 5367,882325836,21%652,77
BT-7473,931385745,61%66,00
VK 28.016158,553065556,36%337,55
Pz.Sfl. IVc5450,782825547,27%929,67
M5 Stuart480,221695431,48%1,22
T-284253,302235345,28%703,30
AMX 38381,201435145,10%48,44
SU-14-17735,634095150,98%997,81
Light Mk. VIC 295,201955054,00%413,62
T2 Medium Tank2147,021584740,43%606,22
Bat.-Châtillon 25 t AP91465,655374632,61%1278,43
M5A1 Stuart4232,202554546,67%710,36
Somua SAu 404296,962034533,33%642,78
D2395,371324355,81%225,64
O-I Experimental5378,373114348,84%549,40
SU-263170,071294148,78%326,84
SU-76M4107,831224037,50%30,45
T-116 3284,353174057,50%1270,41
40TP Habicha6471,163043842,11%644,76
Leichttraktor143,68983857,89%151,96
Birch Gun4191,491833756,76%619,84
43 M. Toldi III 3142,722253669,44%749,58
T-463100,031243540,00%173,34
Type 2597 Chi-Ha3172,472053458,82%593,82
M2 Medium Tank350,181243447,06%61,45
M60 101042,914623330,30%531,62
Renault UE 573229,352023148,39%688,92
S35 CA5511,264573158,06%1216,67
Wespe3211,701263036,67%590,51
Marder II3194,141692955,17%499,01
Bat.-Châtillon 155 58101063,705192766,67%1017,17
Pz.Kpfw. 38 (t)366,851432657,69%149,56
Pz.Kpfw. III Ausf. J475,501522650,00%90,63
Pz.Kpfw. III Ausf. E364,311532646,15%64,62
SU-130PM 81260,275632657,69%1224,70
Renault Otsu1191,962892552,00%905,71
25TP KSUST II5127,402012544,00%66,46
Ikv 65 Alt II6396,122952556,00%598,11
T-29 3293,202812540,00%913,18
O-Ho8372,584272441,67%151,99
T1 HMC2165,481502360,87%980,84
Pz.Kpfw. II2152,812212147,62%523,15
14TP4180,002182055,00%555,21
AMX AC mle. 488386,202912035,00%106,23
GSOR the TANK 9902,505752040,00%576,59
Type 3 Chi-Nu Kai 5315,853162060,00%777,03
Super Hellcat 7550,153662045,00%593,66
Tiger (P)7606,374681957,89%732,52
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6509,224061850,00%1153,22
LTP 3185,672161833,33%734,76
SU-18264,00621723,53%110,47
T56 GMC3144,351391741,18%270,45
Marder 38T4423,812711656,25%1058,05
AMX 105 AM mle. 474353,693051662,50%1280,60
Pz.Kpfw. II Ausf. D 241,882221668,75%256,09
113 Beijing Opera 101570,255641631,25%1004,31
Pz.Kpfw. 35 (t)2154,671381526,67%612,55
Cromwell6324,503361450,00%491,51
50TP Tyszkiewicza91291,437641478,57%1218,09
Sexton II3157,71951421,43%378,87
Panzerjäger I2100,571391471,43%397,42
MTLS-1G14 3402,793641442,86%1650,60
53TP Markowskiego8436,694611361,54%425,89
60TP Lewandowskiego101327,084811330,77%641,23
Chi-Ni2125,921581250,00%476,25
AT 86448,922951241,67%535,20
Fantôme 91237,506181241,67%907,82
ARL V396285,002081136,36%240,00
Mäuschen91718,277851163,64%1679,97
T-127 3244,362901172,73%987,20
T1E6 2100,821571154,55%355,52
BT-22122,901341040,00%365,33
Sturmpanzer I Bison3126,301161050,00%296,40
MS-1131,40861080,00%261,00
AMX 50 Foch (155) 101130,006861050,00%661,88
SU-100Y 6769,104381070,00%1309,83
T7 Combat Car 2104,601711030,00%276,07
Patton the Tank 9745,00446933,33%429,18
B1471,00168875,00%261,00
M2 Light2103,50183850,00%263,47
Ikv 1035143,38220862,50%277,38
T-262169,38194850,00%755,19
Löwe 8598,75678862,50%637,23
D12101,71145742,86%238,98
Sav m/43465,43128757,14%166,38
M37494,71124757,14%211,06
M3 Stuart3116,00199666,67%448,19
Excelsior 5253,33228633,33%209,23
Hotchkiss H352206,40209580,00%1041,26
Vickers Mk. E Type B264,80163560,00%184,31
Lorraine 39L AM3104,00197560,00%289,48
Renault FT AC2145,80206580,00%614,28
Type 97 Te-Ke 245,0090450,00%99,55
T3 HMC2137,75141475,00%634,23
Cruiser Mk. III376,75154450,00%175,13
Loyd Gun Carriage2152,50133450,00%892,85
K-91-PT 91574,00614450,00%1203,69
AMR 35 2170,75244450,00%763,42
Pz.Sfl. IC 4445,25342425,00%1214,35
M4A3(76)W Sherman 6421,50308450,00%513,43
TKS z n.k.m. 20 mm 290,672253100,00%478,03
T1 Cunningham136,67111366,67%218,72
FCM 36 Pak 40 3208,33155333,33%294,64
AMX AC mle. 467924,6717030,00%969,48
Vickers Medium Mk. I1141,002032100,00%843,14
Vickers Medium Mk. II236,501112100,00%261,00
Renault FT163,50712100,00%359,48
7TP2121,5010420,00%202,55
AT-12191,00223250,00%676,78
AT 25217,50184250,00%329,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5451,00511250,00%954,75
Object 283 9609,00309250,00%393,27
L-60 212,5017420,00%0,00
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8311,5012820,00%43,31
AMX 13 (FL 11) 5364,506252100,00%1262,47
Kolohousenka144,007510,00%0,00
Strv fm/211113,006910,00%352,85
Renault FT 75 BS2126,002731100,00%790,88
M15/423241,003051100,00%721,84
4TP1211,003661100,00%1206,38
Renault NC-31132,003410,00%0,00
10TP3383,004571100,00%1842,11
Crusader6429,004421100,00%1394,26
Pvlvv fm/422325,006561100,00%1602,71
Ikv 72379,005281100,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro268,003710,00%10,98
Covenanter5480,006151100,00%2244,95
SDP 44 Burza60,009010,00%0,00
SDP 40 Zadymka5510,0025610,00%947,52
Cruiser Mk. IV4239,002461100,00%740,53
SU-122A5276,002911100,00%627,86
VK 100.01 (P)81249,009421100,00%1250,94
Windhund 8291,006271100,00%261,00
KV-1SA 5755,0032210,00%1156,21
Matilda IV 5360,0033910,00%765,93
M16/43 Sahariano 3256,004321100,00%747,93
M3 Light 30,001841100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/03/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/03/2017
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 19/11/2014
Gestopt: 01/03/2017