sprodp

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/03/2017

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten73823087428
Gemiddelde tier7,290,009,349,21
Overwinningen3661349,60%00,00%4450,57%19244,86%
Verloren3631449,19%00,00%4248,28%23354,44%
Gelijkstand8961,21%00,00%11,15%30,70%
Gevechten overleefd2264530,67%00,00%3135,63%12328,74%
Tanks vernietigd611460,8300,00680,783480,81
Gedood / dood ratio1,190,001,211,14
Gezien568670,7700,00560,642090,49
Schade toegebracht949,900,001.447,341.483,34
Veroveringspunten397260,5400,00250,293340,78
Verdedigingspunten379080,5100,0000,00130,03
Ervaring432,340,00491,47505,48
WN7998,600,00913,57842,16
WN81160,420,001146,661125,18
Totaal
Gevechten73823
Gemiddelde tier7,29
Overwinningen3661349,60%
Verloren3631449,19%
Gelijkstand8961,21%
Gevechten overleefd2264530,67%
Tanks vernietigd611460,83
Gedood / dood ratio1,19
Gezien568670,77
Schade toegebracht949,90
Veroveringspunten397260,54
Verdedigingspunten379080,51
Ervaring432,34
WN7998,60
WN81160,42
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten87
Gemiddelde tier9,34
Overwinningen4450,57%
Verloren4248,28%
Gelijkstand11,15%
Gevechten overleefd3135,63%
Tanks vernietigd680,78
Gedood / dood ratio1,21
Gezien560,64
Schade toegebracht1.447,34
Veroveringspunten250,29
Verdedigingspunten00,00
Ervaring491,47
WN7913,57
WN81146,66
Voorbije 30 dagen
Gevechten428
Gemiddelde tier9,21
Overwinningen19244,86%
Verloren23354,44%
Gelijkstand30,70%
Gevechten overleefd12328,74%
Tanks vernietigd3480,81
Gedood / dood ratio1,14
Gezien2090,49
Schade toegebracht1.483,34
Veroveringspunten3340,78
Verdedigingspunten130,03
Ervaring505,48
WN7842,16
WN81125,18
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien22,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.409,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring72,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien22,00
Schade toegebracht1.409,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring72,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen112,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren787,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd112,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,3800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,430,000,000,00
Gezien81,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht913,380,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring133,130,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen112,50%
Verloren787,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd112,50%
Tanks vernietigd30,38
Gedood / dood ratio0,43
Gezien81,00
Schade toegebracht913,38
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring133,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000
Overwinningen1047,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren1047,62%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand14,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd942,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,920,000,000,00
Gezien70,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht493,950,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten170,8100,0000,0000,00
Ervaring258,240,000,000,00
Totaal
Gevechten21
Overwinningen1047,62%
Verloren1047,62%
Gelijkstand14,76%
Gevechten overleefd942,86%
Tanks vernietigd110,52
Gedood / dood ratio0,92
Gezien70,33
Schade toegebracht493,95
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten170,81
Ervaring258,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000
Overwinningen419,05%00,00%00,00%00,00%
Verloren1780,95%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd419,05%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,530,000,000,00
Gezien160,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht416,190,000,000,00
Veroveringspunten452,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring154,710,000,000,00
Totaal
Gevechten21
Overwinningen419,05%
Verloren1780,95%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd419,05%
Tanks vernietigd90,43
Gedood / dood ratio0,53
Gezien160,76
Schade toegebracht416,19
Veroveringspunten452,14
Verdedigingspunten00,00
Ervaring154,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen777,78%00,00%00,00%00,00%
Verloren222,22%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd444,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,200,000,000,00
Gezien70,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht929,780,000,000,00
Veroveringspunten475,2200,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring554,780,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen777,78%
Verloren222,22%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd444,44%
Tanks vernietigd10,11
Gedood / dood ratio0,20
Gezien70,78
Schade toegebracht929,78
Veroveringspunten475,22
Verdedigingspunten00,00
Ervaring554,78
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten499000
Overwinningen24448,90%00,00%00,00%00,00%
Verloren24448,90%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand112,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17134,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2950,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,900,000,000,00
Gezien3070,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht753,690,000,000,00
Veroveringspunten4991,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten8911,7900,0000,0000,00
Ervaring360,790,000,000,00
Totaal
Gevechten499
Overwinningen24448,90%
Verloren24448,90%
Gelijkstand112,20%
Gevechten overleefd17134,27%
Tanks vernietigd2950,59
Gedood / dood ratio0,90
Gezien3070,62
Schade toegebracht753,69
Veroveringspunten4991,00
Verdedigingspunten8911,79
Ervaring360,79
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen214,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren1285,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd321,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,0700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,090,000,000,00
Gezien110,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.093,360,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,1400,0000,0000,00
Ervaring56,360,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen214,29%
Verloren1285,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd321,43%
Tanks vernietigd10,07
Gedood / dood ratio0,09
Gezien110,79
Schade toegebracht1.093,36
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten20,14
Ervaring56,36
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (230)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
ISU-15281321,52470541550,10%1373,53
G.W. Panther7866,57434506250,12%1109,29
E 7591371,24560465349,60%1225,96
M18 Hellcat6777,85413420752,39%1493,33
Rhm.-Borsig Waffenträger81200,98440294648,57%1118,63
Tiger II8990,10449293547,50%1060,44
Lorraine 155 mle. 518999,29415280248,93%1198,55
IS-381111,96497275449,96%1304,38
T675556,02343273249,19%1281,69
Object 70491550,71504258250,31%1164,65
Pz.Kpfw. II Luchs4467,57401231756,32%2175,63
T54E191268,90530204447,36%1106,32
E 100101463,77584183946,22%1012,69
T-1091280,52499144448,68%1216,62
SU-1006707,97330124650,16%1275,70
SU-1527937,07399121150,87%1378,89
Waffenträger auf Pz. IV91420,65454114246,41%1086,42
Pz.Kpfw. T 25 5430,08372108152,17%1168,48
AMX ELC bis5275,46300101049,80%890,39
IS-7101336,3852695845,20%970,73
Grille 15101652,7854890848,35%1078,28
Char Futur 4 91318,5560085251,06%1074,55
M446689,1641382151,28%1267,33
Jagdpanzer E 100101617,0357478650,89%1034,16
FV3046578,6430372047,22%1027,14
Hummel6751,1431171050,14%1173,25
T376392,0535068049,56%1016,23
AMX 12 t6442,8237567051,19%1205,72
VK 16.02 Leopard5286,0130065452,91%913,51
M24 Chaffee5268,8931557053,51%896,00
T25/27798,7041552350,86%1157,86
T3091521,3052852047,12%1159,75
T57 Heavy101613,4057851746,62%1048,92
59-166318,9131247244,70%738,68
T297930,8144447150,96%1178,98
Tiger I7480,8831145346,36%415,36
IS7738,1438736849,18%918,93
O-I6597,4138435752,38%979,31
T328923,2546535448,87%1011,79
Bat.-Châtillon 25 t101352,1154835249,72%986,34
StuG III Ausf. G5308,3219234140,76%501,35
AMX 13 757589,8639933448,50%1220,84
SU-86834,3233832549,23%1149,90
Bat.-Châtillon 155 559935,4349831749,21%886,05
T110E4101708,9359529549,49%1126,66
M4A1 Sherman5139,2618528748,08%159,90
Ferdinand8946,4543728744,60%812,22
AMX 50 Foch91156,4654828646,15%769,18
Jagdpanther7783,0630828145,20%921,32
VK 30.01 (P)6449,9032627347,99%621,70
Grille5475,9523425851,16%1028,25
T28 Concept 7801,7945524652,03%1053,56
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5233,4523923851,68%491,83
AE Phase I 91250,6563823651,27%1062,52
Jagdpanzer IV6453,7527822649,56%743,29
VK 36.01 (H)6325,6526322646,46%357,60
T698881,6448421550,23%1081,68
KV-856481,7930621151,18%699,68
FV215b (183) 101268,1056920447,06%755,01
T1 Heavy5333,8426120346,31%486,39
SU-855312,7121819952,76%624,43
O-Ni7659,8044119753,30%803,83
M66461,6429419345,08%546,71
T216227,7531917956,42%539,54
T71 DA7462,4040017752,54%889,32
AMX 13 F3 AM6632,3634117446,55%944,30
Jagdtiger91329,1956917044,71%968,48
T28 Prototype8778,5146116751,50%747,45
M3 Lee4121,0615716648,80%246,44
Lorraine 155 mle. 507754,2336815952,20%997,99
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4127,7214815447,40%132,83
Cobra 91055,5662415142,38%692,23
Object 25791236,6860613752,55%1128,46
T-50-2 6356,1531213743,07%808,75
Bat.-Châtillon 12 t8519,4338313444,78%717,31
Sturer Emil7884,5737512554,40%1181,83
KV-15377,2327212048,33%672,25
T-345254,7321711146,85%521,00
Type T-345326,1726410950,46%838,46
SU-54450,1421810946,79%1079,46
M8A14251,0621410551,43%578,69
Kunze Panzer 9804,4255010448,08%601,73
A-20598,5217010245,10%115,55
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.434,1815710048,00%73,05
Nashorn6799,663779954,55%1383,03
SU-85B4255,822089053,33%595,19
AMX 13 105 AM mle. 505322,752038045,00%539,69
AMX 404162,411947150,70%479,69
AMX 13 909464,464546946,38%457,62
M75279,192626448,44%916,84
Bishop5499,343036157,38%1175,35
Maus101221,256935950,85%796,02
MKA 2357,523535855,17%1504,29
StuG IV 5367,882325836,21%652,93
BT-7473,931385745,61%66,05
VK 28.016158,553065556,36%337,60
Pz.Sfl. IVc5450,782825547,27%929,67
M5 Stuart480,221695431,48%1,23
T-284253,302235345,28%702,62
AMX 38381,201435145,10%49,88
SU-14-17735,634095150,98%997,76
Light Mk. VIC 295,201955054,00%412,97
T2 Medium Tank2147,021584740,43%606,55
Bat.-Châtillon 25 t AP91465,655374632,61%1278,63
M5A1 Stuart4232,202554546,67%710,33
Somua SAu 404296,962034533,33%642,46
D2395,371324355,81%225,73
O-I Experimental5378,373114348,84%548,65
SU-263170,071294148,78%326,66
SU-76M4107,831224037,50%30,61
T-116 3284,353174057,50%1270,42
40TP Habicha6471,163043842,11%645,17
Leichttraktor143,68983857,89%151,96
Birch Gun4191,491833756,76%619,72
43 M. Toldi III 3142,722253669,44%750,34
T-463100,031243540,00%173,62
Type 2597 Chi-Ha3172,472053458,82%593,82
M2 Medium Tank350,181243447,06%60,71
M60 101042,914623330,30%531,38
Renault UE 573229,352023148,39%689,57
S35 CA5511,264573158,06%1217,08
Wespe3211,701263036,67%589,30
Marder II3194,141692955,17%498,86
Pz.Kpfw. 38 (t)366,851432657,69%149,56
Pz.Kpfw. III Ausf. J475,501522650,00%90,63
Pz.Kpfw. III Ausf. E364,311532646,15%64,62
Renault Otsu1191,962892552,00%911,67
25TP KSUST II5127,402012544,00%65,98
Ikv 65 Alt II6396,122952556,00%598,11
T-29 3293,202812540,00%913,30
O-Ho8372,584272441,67%152,11
Bat.-Châtillon 155 5810915,635152470,83%865,20
T1 HMC2165,481502360,87%980,97
SU-130PM 81249,955702254,55%1190,13
Pz.Kpfw. II2152,812212147,62%524,10
14TP4180,002182055,00%557,16
AMX AC mle. 488386,202912035,00%106,27
GSOR the TANK 9902,505752040,00%576,29
Type 3 Chi-Nu Kai 5315,853162060,00%777,17
Super Hellcat 7550,153662045,00%593,62
Tiger (P)7606,374681957,89%732,58
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6509,224061850,00%1153,19
LTP 3185,672161833,33%735,55
SU-18264,00621723,53%109,97
T56 GMC3144,351391741,18%270,65
Marder 38T4423,812711656,25%1058,53
AMX 105 AM mle. 474353,693051662,50%1281,02
Pz.Kpfw. II Ausf. D 241,882221668,75%256,09
113 Beijing Opera 101570,255641631,25%1003,69
Pz.Kpfw. 35 (t)2154,671381526,67%612,69
Cromwell6324,503361450,00%491,55
50TP Tyszkiewicza91291,437641478,57%1218,24
Sexton II3157,71951421,43%378,94
Panzerjäger I2100,571391471,43%397,61
MTLS-1G14 3402,793641442,86%1652,84
53TP Markowskiego8436,694611361,54%425,93
60TP Lewandowskiego101327,084811330,77%641,15
Chi-Ni2125,921581250,00%476,15
AT 86448,922951241,67%535,05
Fantôme 91237,506181241,67%906,75
ARL V396285,002081136,36%240,18
Mäuschen91718,277851163,64%1679,65
T-127 3244,362901172,73%987,28
T1E6 2100,821571154,55%355,03
BT-22122,901341040,00%365,22
Sturmpanzer I Bison3126,301161050,00%296,63
MS-1131,40861080,00%261,00
AMX 50 Foch (155) 101130,006861050,00%662,81
SU-100Y 6769,104381070,00%1309,77
T7 Combat Car 2104,601711030,00%275,59
Patton the Tank 9745,00446933,33%428,71
B1471,00168875,00%261,00
M2 Light2103,50183850,00%263,83
Ikv 1035143,38220862,50%277,69
T-262169,38194850,00%753,40
Löwe 8598,75678862,50%637,32
D12101,71145742,86%239,57
Sav m/43465,43128757,14%166,38
M37494,71124757,14%210,95
M3 Stuart3116,00199666,67%449,26
Excelsior 5253,33228633,33%209,39
Hotchkiss H352206,40209580,00%1042,15
Vickers Mk. E Type B264,80163560,00%184,08
Lorraine 39L AM3104,00197560,00%289,41
Renault FT AC2145,80206580,00%614,40
Type 97 Te-Ke 245,0090450,00%99,55
T3 HMC2137,75141475,00%634,20
Cruiser Mk. III376,75154450,00%175,23
Loyd Gun Carriage2152,50133450,00%892,31
K-91-PT 91574,00614450,00%1203,45
AMR 35 2170,75244450,00%765,96
Pz.Sfl. IC 4445,25342425,00%1214,59
M4A3(76)W Sherman 6421,50308450,00%513,62
TKS z n.k.m. 20 mm 290,672253100,00%478,96
T1 Cunningham136,67111366,67%218,72
FCM 36 Pak 40 3208,33155333,33%294,51
AMX AC mle. 467924,6717030,00%969,51
Vickers Medium Mk. I1141,002032100,00%846,45
Vickers Medium Mk. II236,501112100,00%261,00
Renault FT163,50712100,00%358,99
7TP2121,5010420,00%203,80
AT-12191,00223250,00%676,57
AT 25217,50184250,00%329,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5451,00511250,00%955,34
Object 283 9609,00309250,00%393,32
L-60 212,5017420,00%0,00
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8311,5012820,00%43,35
AMX 13 (FL 11) 5364,506252100,00%1261,96
Kolohousenka144,007510,00%0,00
Strv fm/211113,006910,00%353,85
Renault FT 75 BS2126,002731100,00%791,17
M15/423241,003051100,00%721,82
4TP1211,003661100,00%1209,32
Renault NC-31132,003410,00%0,00
10TP3383,004571100,00%1844,02
Crusader6429,004421100,00%1394,28
Pvlvv fm/422325,006561100,00%1605,10
Ikv 72379,005281100,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro268,003710,00%10,53
Covenanter5480,006151100,00%2245,22
SDP 44 Burza60,009010,00%0,00
SDP 40 Zadymka5510,0025610,00%945,56
Cruiser Mk. IV4239,002461100,00%741,22
SU-122A5276,002911100,00%627,32
VK 100.01 (P)81249,009421100,00%1250,98
Windhund 8291,006271100,00%261,00
KV-1SA 5755,0032210,00%1156,97
Matilda IV 5360,0033910,00%766,45
M16/43 Sahariano 3256,004321100,00%747,53
M3 Light 30,001841100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/03/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/03/2017
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 19/11/2014
Gestopt: 01/03/2017