staffsergeant76

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 01/09/2013

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten49199030116
Gemiddelde tier6,950,007,977,54
Overwinningen2274846,24%00,00%1756,67%6152,59%
Verloren2580552,45%00,00%1343,33%5547,41%
Gelijkstand6461,31%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd829416,86%00,00%516,67%1815,52%
Tanks vernietigd252000,5100,00100,33410,35
Gedood / dood ratio0,620,000,400,42
Gezien512271,0400,00481,601271,09
Schade toegebracht586,270,00636,20614,54
Veroveringspunten632871,2900,00301,00440,38
Verdedigingspunten163630,3300,0000,0000,00
Ervaring444,800,00627,17596,78
WN7670,160,00745,41650,17
WN8634,590,00689,66568,76
Totaal
Gevechten49199
Gemiddelde tier6,95
Overwinningen2274846,24%
Verloren2580552,45%
Gelijkstand6461,31%
Gevechten overleefd829416,86%
Tanks vernietigd252000,51
Gedood / dood ratio0,62
Gezien512271,04
Schade toegebracht586,27
Veroveringspunten632871,29
Verdedigingspunten163630,33
Ervaring444,80
WN7670,16
WN8634,59
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten30
Gemiddelde tier7,97
Overwinningen1756,67%
Verloren1343,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd516,67%
Tanks vernietigd100,33
Gedood / dood ratio0,40
Gezien481,60
Schade toegebracht636,20
Veroveringspunten301,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring627,17
WN7745,41
WN8689,66
Voorbije 30 dagen
Gevechten116
Gemiddelde tier7,54
Overwinningen6152,59%
Verloren5547,41%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1815,52%
Tanks vernietigd410,35
Gedood / dood ratio0,42
Gezien1271,09
Schade toegebracht614,54
Veroveringspunten440,38
Verdedigingspunten00,00
Ervaring596,78
WN7650,17
WN8568,76
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten54000
Overwinningen2851,85%00,00%00,00%00,00%
Verloren2240,74%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand47,41%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2037,04%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd230,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,680,000,000,00
Gezien60,1100,0000,0000,00
Schade toegebracht864,220,000,000,00
Veroveringspunten771,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten70,1300,0000,0000,00
Ervaring465,110,000,000,00
Totaal
Gevechten54
Overwinningen2851,85%
Verloren2240,74%
Gelijkstand47,41%
Gevechten overleefd2037,04%
Tanks vernietigd230,43
Gedood / dood ratio0,68
Gezien60,11
Schade toegebracht864,22
Veroveringspunten771,43
Verdedigingspunten70,13
Ervaring465,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen555,56%00,00%00,00%00,00%
Verloren333,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand111,11%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd333,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien20,2200,0000,0000,00
Schade toegebracht372,560,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring388,000,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen555,56%
Verloren333,33%
Gelijkstand111,11%
Gevechten overleefd333,33%
Tanks vernietigd20,22
Gedood / dood ratio0,33
Gezien20,22
Schade toegebracht372,56
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring388,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd22,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht912,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring145,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd22,00
Gedood / dood ratio2,00
Gezien00,00
Schade toegebracht912,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring145,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten71000
Overwinningen2839,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren4157,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,82%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2129,58%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd250,3500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien540,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht472,060,000,000,00
Veroveringspunten1592,2400,0000,0000,00
Verdedigingspunten100,1400,0000,0000,00
Ervaring333,960,000,000,00
Totaal
Gevechten71
Overwinningen2839,44%
Verloren4157,75%
Gelijkstand22,82%
Gevechten overleefd2129,58%
Tanks vernietigd250,35
Gedood / dood ratio0,50
Gezien540,76
Schade toegebracht472,06
Veroveringspunten1592,24
Verdedigingspunten100,14
Ervaring333,96
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten58000
Overwinningen2339,66%00,00%00,00%00,00%
Verloren3458,62%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,72%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1017,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd320,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien591,0200,0000,0000,00
Schade toegebracht741,280,000,000,00
Veroveringspunten260,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten1382,3800,0000,0000,00
Ervaring421,380,000,000,00
Totaal
Gevechten58
Overwinningen2339,66%
Verloren3458,62%
Gelijkstand11,72%
Gevechten overleefd1017,24%
Tanks vernietigd320,55
Gedood / dood ratio0,67
Gezien591,02
Schade toegebracht741,28
Veroveringspunten260,45
Verdedigingspunten1382,38
Ervaring421,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen969,23%00,00%00,00%00,00%
Verloren430,77%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd753,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,8500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,830,000,000,00
Gezien20,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht503,080,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,1500,0000,0000,00
Ervaring276,460,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen969,23%
Verloren430,77%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd753,85%
Tanks vernietigd110,85
Gedood / dood ratio1,83
Gezien20,15
Schade toegebracht503,08
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten20,15
Ervaring276,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (566)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Type 59 8812,43547312446,93%927,54
Churchill III 5486,98668226148,52%919,77
KV-5 81008,81594193848,97%1141,84
Ram II 5417,6441098153,01%1106,38
M10391074,1343354247,23%911,44
BT-7 artillery 3187,4026352945,94%554,58
T1 Cunningham1152,0226552153,74%954,36
Panther/M10 7520,4944050445,83%631,22
Leopard Prototyp A9746,1038149942,69%444,10
IS-7101342,9551847847,49%989,17
T-109965,4257746544,30%757,59
IS-2 shielded 7475,3545644446,62%391,47
Object 70491500,5849141951,55%1220,33
AMX 50 12091267,2559341743,65%1054,62
E 7591224,8250637044,59%1046,86
AMX 50 10081055,4547736340,77%1070,44
WZ-1209879,3841935048,86%729,06
T-448416,0144634341,69%291,60
E 5091006,9960833446,11%805,51
AMX 13 909417,6845332343,96%382,19
FV4202 8429,1144732143,61%318,30
T28 Prototype8926,0841431747,00%908,01
KV-26412,6335731244,87%516,47
Super Hellcat 7267,0035930642,81%127,82
Tiger II81024,8457530547,54%1123,05
WZ-111 model 1-49863,8458830142,52%557,86
11081056,9854630048,67%1252,30
Centurion Mk. I8734,0257029946,49%836,38
T-50-2 6160,1633029942,47%176,16
G.W. Tiger (P)8771,4135429547,80%799,62
IS-381038,6162529451,36%1217,95
Rheinmetall Skorpion 8478,0647629042,07%234,76
KV-48937,9053927349,82%1055,98
Type 586576,3636827250,37%1184,81
T-34-28681,0446027042,96%685,37
T328993,5065526049,23%1101,34
Indien-Panzer8805,2051425845,35%887,04
T698820,6342224643,90%839,61
KV-15252,5223723543,40%295,58
ST-I91176,4549722744,93%977,63
Hotchkiss EBR7143,1333322539,11%20,26
T7 Combat Car 2115,7821921741,94%381,64
Panther II8889,4553021652,31%1158,73
Pz.Kpfw. II Luchs4106,4619821546,98%189,55
Tiger I7799,7647320951,67%963,10
T1 Heavy5320,1526720845,67%452,92
AMX M4 mle. 457803,1539220647,09%1001,54
Panther7623,2436920446,57%850,01
Panhard AMD 178B6132,1824220343,35%127,44
T110E5101432,2548320139,80%960,64
IS-27945,8356120046,50%1249,02
T-437594,3640919753,30%850,64
T25/27720,0538619745,69%883,13
Tetrarch 2119,4818719552,31%488,80
Hummel6724,9332519343,52%984,52
AMX 13 757432,7843719348,70%751,21
M66407,7727919241,15%386,33
G.W. Panther7765,1538219248,44%882,72
Rhm.-Borsig Waffenträger8486,6345418842,02%241,00
T-116 396,5520218752,41%262,79
M10 RBFM 5390,7443218747,06%589,06
AMX 50 B101242,1346018141,44%723,01
T-34-17723,3443118050,00%1147,08
T297697,2356618051,11%791,83
IS-2-II8388,5946318041,11%181,41
E 25 7252,1542517748,59%162,88
Type 5 Chi-Ri7667,5238317648,86%1000,99
T-29 3173,3521517644,89%406,74
122 TM 8662,1656117643,18%511,36
IS7607,9252417343,35%644,54
Char Murat 9834,8358917344,51%534,60
Tiger 131 6488,4354517350,29%634,83
SU-1527680,3845117250,58%852,14
E 100101322,8149017247,67%893,70
Grille5511,8833817048,82%1088,79
T-1506516,1546216746,11%720,56
Matilda IV 5234,6931416644,58%358,07
KV-37687,4252716349,08%783,88
ARL 446622,5538716246,91%997,92
StuG IV 5291,1126215945,91%567,72
Centurion Action X101180,8846315759,24%896,39
Caernarvon8435,8245115441,56%233,47
Bretagne Panther 6424,2346115443,51%489,56
Leo7348,6040915338,56%245,89
T54E19709,4357615247,37%460,51
Panhard AML Lynx 6x68120,3938315241,45%47,40
LTP 3136,8522914944,30%437,71
M127723,7736114744,22%839,29
Comet7490,0239614348,25%658,67
T71 DA7452,8841114050,71%752,08
Type 619526,8055613847,83%295,75
Jagdpanther7597,0234013846,38%645,06
CS-538350,1643613836,23%149,26
T309660,9648613740,15%286,02
BDR G1 B5232,3523213638,97%175,72
AMX 12 t6392,4736513557,78%1062,98
O-Ho8269,0143513439,55%24,81
VK 16.02 Leopard590,6516213342,11%41,38
ELC EVEN 90 8250,7046513345,11%248,28
M24E2 Super Chaffee 6233,9440313246,97%439,42
VK 30.02 (D)7662,3941312949,61%979,07
O-Ni7428,9438912848,44%350,60
KV-856502,7044112640,48%618,05
ISU-1528926,7949912638,10%741,42
FV3046424,8029412653,17%655,88
SU-1006489,2932212544,80%712,58
E 50 Ausf. M101452,0045312540,00%969,28
Churchill VII6612,7438312346,34%996,11
M18 Hellcat6501,9536112352,03%822,76
Nashorn6480,8527712245,90%642,71
60G FT5233,0318811947,06%303,06
Emil II9818,9457611843,22%467,35
60TP Lewandowskiego101195,2663411840,68%616,06
Pz.Sfl. IVc5323,5825911855,08%661,46
AMX 65 t8416,5244211737,61%174,88
Black Prince7756,8350211546,96%949,63
Jagdpanzer IV6591,9338711449,12%1045,24
ISU-152K 8451,5652711451,75%324,52
B14171,9817711346,02%285,29
S-517477,6437211343,36%374,13
Centurion Mk. 7/191087,4260411342,48%896,44
Crusader6210,1426911251,79%473,94
T-34-85 Rudy 6393,2343911241,07%430,14
M4A1 FL 10 6299,7141611244,64%248,01
Tiger (P)7362,5341311145,95%243,82
GSOR 1006 Scheme 79468,1749811142,34%160,16
O-I6714,7839811053,64%1218,25
KV-1SA 5385,4048511050,91%635,28
T-284190,1721810954,13%481,10
Type 4 Chi-To6481,5839210850,00%855,59
Achilles6224,0029710743,93%155,07
VK 45.02 (P) Ausf. A8415,3048910543,81%225,81
AE Phase I 9700,6260210549,52%461,24
Cromwell6460,6833610451,92%808,68
M446591,1433510448,08%1023,08
M3 Lee4133,1616910354,37%346,64
VK 28.016136,2129310343,69%150,18
Ikv 65 Alt II6336,8329110059,00%511,32
53TP Markowskiego8465,114769938,38%216,09
Type T-345461,313369858,16%1543,28
M-IV-Y 8645,485399840,82%447,45
STG 8420,854599841,84%246,02
P.43 bis6225,722999738,14%114,03
Char Futur 4 9723,735829746,39%425,18
Pz.Kpfw. III Ausf. J4125,281789445,74%126,56
11310915,785599352,69%620,29
UDES 038469,294339240,22%227,70
SU-76G FT4177,101969250,00%216,17
Bat.-Châtillon 12 t8176,203499250,00%141,84
StuG III Ausf. G5447,283019052,22%1025,86
P.435120,222149044,44%82,75
Prototipo Standard B9599,815849053,33%399,68
Škoda T 509521,975648952,81%327,33
Sturer Emil7388,793668948,31%366,41
T216360,723508950,56%914,08
Waffenträger auf Pz. IV9651,424978942,70%301,26
T-127 3181,582458851,14%604,83
LHMTV8219,094378741,38%119,51
ShPTK-TVP 100 8552,444948735,63%289,09
M5A1 Stuart4185,922008643,02%434,54
leKpz M 41 90 mm 8184,364008644,19%96,88
UDES 14 Alt 58369,984588543,53%205,15
Controcarro 1 Mk. 29657,425808448,81%376,70
BZ-689706,525728344,58%402,50
M48A2 Räumpanzer 8361,894548340,96%147,61
Ferdinand8419,964038235,37%117,75
VK 45.02 (P) Ausf. B9626,026018144,44%349,46
Škoda T 245311,632588052,50%780,90
Emil I8544,454768036,25%281,20
Pz.Kpfw. III/IV5193,532448053,75%387,50
Charioteer8424,513967939,24%172,18
Tortoise9798,035927943,04%380,56
Progetto CC55 mod. 548562,015277850,00%430,11
VK 30.01 (P)6412,423427852,56%566,24
GSOR 3301 AVR FS9249,014347738,96%69,63
SU-855296,643047647,37%531,67
50TP prototyp 8562,795537646,05%402,76
Object 430 Version II9517,354897536,00%208,18
M-VI-Y9542,445177541,33%240,43
IS-3-II9686,605457538,67%317,49
GSOR 1008 8610,415257546,67%390,41
VK 36.01 (H)6582,155357452,70%941,96
Škoda T 256253,623257352,05%323,94
M41 Walker Bulldog8165,013737334,25%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6206,053527345,21%273,86
TL-1 LPC 8470,215527350,68%408,44
Kanonenjagdpanzer 105 8372,614577142,25%151,95
Strv 746239,963067041,43%174,89
14TP429,961557048,57%103,22
Pz.Kpfw. II267,091237037,14%21,85
Progetto C50 mod. 669780,835677041,43%462,53
WZ-132A9400,194817040,00%262,13
HWK 128197,094157041,43%76,80
Object 283 9669,845587040,00%404,60
UDES 169591,045426942,03%306,64
M75247,572596946,38%745,15
Type 4 Heavy9616,194966835,29%233,51
Spähpanzer SP I C7175,073816746,27%123,35
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4159,792156651,52%417,34
IS-M8331,864516640,91%108,63
Type 3 Chi-Nu5391,554246553,85%1101,04
Ikv 90 Typ B7272,483326533,85%90,58
M415407,052766558,46%663,29
WZ-111G FT9649,095286541,54%260,29
Chrysler K GF 8502,005356440,63%312,40
TVP VTU Koncept8251,174116346,03%114,68
Churchill I5465,443516352,38%979,15
Conqueror9557,954776328,57%175,34
L-60 278,701976342,86%201,15
40TP Habicha6150,372736243,55%55,58
Bishop5345,902386243,55%562,21
Bofors Tornvagn 8545,025366248,39%388,49
T-50542,821976152,46%122,77
B.U.G.I.6331,753475940,68%289,43
59-166184,103715949,15%323,46
LPT-67 Šelma9386,884715944,07%284,93
Spähpanzer Ru 2519423,295135942,37%360,85
A46 6165,153505944,07%252,12
T3 HMC2245,432485850,00%1207,72
Ho-Ri 19729,785555846,55%375,77
CS-599572,525465848,28%335,19
KV-137378,724535844,83%385,81
FV227 Conceiver8659,125345839,66%471,79
KV-1 shielded 5352,885425856,90%579,64
T-34-2G FT7255,463755641,07%79,03
Alecto491,451535651,79%108,83
M-III-Y8370,164295632,14%107,95
Valentine AT474,041375554,55%140,39
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5319,982705549,09%758,48
AMX 50 Foch9690,635475442,59%332,43
T-549279,234865345,28%87,30
AT 158548,434905341,51%319,88
Type 689663,155415341,51%283,51
Strv m/42-57 Alt A.2 6353,793785335,85%307,50
Type 1 Chi-He4259,443925263,46%863,85
TNH 105/10008463,314755238,46%249,25
Strv 103-09584,503695219,23%182,95
Strv m/42586,021765143,14%47,93
LTTB8171,943665133,33%5,74
LT-432 8210,354675145,10%154,19
Pz.Kpfw. II Ausf. D 282,332335147,06%194,53
Ho-Ri 28602,725165044,00%464,14
Pz.Sfl. IC 4161,003385054,00%360,73
Light Mk. VIC 299,482105052,00%408,93
Konštrukta T-34/1007150,372934946,94%90,28
TNH T Vz. 519965,216074843,75%633,34
Carro d'assalto P.887416,044564837,50%254,19
Bat.-Châtillon 25 t AP9424,314244829,17%104,85
VK 100.01 (P)8544,066004856,25%484,04
P26/404123,981614753,19%183,68
Valentine3289,493534761,70%1270,81
Mäuschen9734,405754740,43%381,13
Strv S1 8362,134654746,81%170,07
Churchill Crocodile 6581,776194755,32%799,17
M374261,541974654,35%845,62
Vz. 64 Blesk8223,393424630,43%57,08
Jagdtiger9687,614744636,96%254,30
FV224 Chopper7572,375074636,96%405,48
Obsidian 8785,786694645,65%798,22
AMR 35 264,701274634,78%19,80
Pudel 6385,964714546,67%485,11
M5 Stuart478,891914548,89%82,29
AMX M4 mle. 519909,116084540,00%505,94
T78 6498,964484537,78%463,91
Covenanter5184,802954445,45%408,91
AMX AC mle. 488311,053904434,09%31,43
Heavy Tank No. VI 6479,415134445,45%579,93
Fantôme 9777,396494454,55%586,55
ST vz. 394239,052294351,16%720,25
Lago4200,332214348,84%502,99
Wespe3123,161354348,84%297,80
Object 4309797,936244341,86%474,95
SMV CC-64 Vipera 8674,124944341,86%458,01
SU-85B4184,262444250,00%302,30
M10 Wolverine5197,712334242,86%190,72
Type 95 Ji-Ro6343,023704247,62%378,38
S35 CA5255,452574235,71%249,60
Ares 758786,297024252,38%783,88
Pz.Kpfw. 558786,316534257,14%617,79
AMX 404212,953444141,46%671,02
Type 97 Te-Ke 271,371214139,02%82,10
SDP 58 Kilana8479,804924148,78%307,71
Marder 38T4389,292734146,34%991,89
Pawlack Tank6414,294914153,66%511,50
K-91-PT 9593,985034139,02%258,81
Lorraine 50 t 9552,635074139,02%228,05
Dicker Max 6486,053074139,02%612,02
STA-18291,383484042,50%122,11
CS-447386,454524042,50%318,36
Char de transition 6520,654734042,50%603,80
T-54 first prototype 8283,403934030,00%50,79
Type 95 Heavy4217,412473958,97%656,02
M53/M559503,494993946,15%291,25
Panhard EBR 909145,184343943,59%54,68
25TP KSUST II5117,001843855,26%152,95
T-46394,891373836,84%132,62
M2 Medium Tank375,391393852,63%120,48
AT 77427,455103847,37%332,68
T-54 ltwt.9337,534283834,21%159,57
Object 7059877,036553844,74%617,44
DS PZInż5194,082413727,03%139,35
M56 Scorpion 7366,974613743,24%264,16
SDP 44 Burza6445,753813644,44%532,44
WZ-111-1G FT8604,194973650,00%472,02
FV601 Saladin8225,944533647,22%109,65
Cromwell B 6243,834363650,00%246,06
Renault NC-31140,11933542,86%21,60
SDP 60 Gonkiewicza9726,605743551,43%439,67
BZ-1668612,575483548,57%529,37
FV4005 Stage II10601,314303531,43%136,19
Lion 10599,345233537,14%187,12
SMV CC-678550,885193444,12%364,14
M46 Patton9306,535073447,06%107,07
A-447278,564073435,29%132,50
Object 4168365,765013450,00%278,14
FV201 (A45) 7464,245263452,94%495,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4282,551943351,52%617,70
Vz. 44-17551,945613351,52%554,74
212A9552,036103363,64%462,90
MT-256154,642973333,33%141,82
43 M. Toldi III 398,972203351,52%369,26
121B 10730,095183342,42%320,51
Type 2597 Chi-Ha3154,971443234,38%333,66
Type 3 Ho-Ni III5261,562923246,88%358,27
Type 4 Ju-To7561,095773259,38%629,75
T-26296,841383138,71%251,06
O-I Experimental5641,325363132,26%1176,66
Marder II3220,231923141,94%547,94
SDP 57 Gowika7506,104893148,39%495,01
FV215b (183) 10828,396153151,61%463,20
Object 244 6436,194773138,71%336,97
45TP Habicha7336,773403026,67%141,40
Cruiser Mk. II2164,631983050,00%632,65
G.W. Tiger9583,134903043,33%332,07
Bat.-Châtillon 155 559520,574473030,00%218,91
SMV CC-567380,284492944,83%282,42
T2 Medium Tank285,171432955,17%318,56
Leopard 110728,794492941,38%314,66
LTG7335,664302937,93%368,23
M3 Stuart3240,672802755,56%1024,55
D23112,741622751,85%270,11
MKA 295,811932748,15%171,66
WZ-1317178,154232650,00%183,01
Škoda T 177345,815472665,38%651,44
Type 3 Ju-Nu6596,545862661,54%857,41
AMX 13 (FL 11) 5178,154332665,38%517,14
Chi-To SP7373,844462552,00%246,93
SDP 40 Zadymka5269,842852548,00%395,82
FV38059532,445632540,00%259,96
M-II-Y7351,164432536,00%147,96
Kunze Panzer 9465,844732536,00%117,43
Caliban 8429,164472532,00%152,88
Pz.Kpfw. 38 (t)3185,081942450,00%618,18
M26 Pershing8255,674202429,17%16,85
BZ-587558,385902454,17%613,47
SU-100M17266,613282334,78%60,91
SU-2-122 5250,613812352,17%441,68
TS-54 8564,916382356,52%461,11
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8968,094692356,52%1120,09
GSR 3301 Setter784,392942326,09%0,00
TT-130M 91006,227062352,17%804,58
Pz.Kpfw. III Ausf. E3113,231492254,55%239,23
AT 2563,001392231,82%0,58
AT 86166,682572227,27%2,61
Object 2639840,955912250,00%551,11
AMX 38347,141642142,86%29,09
AltProto AMX 30 8446,524862138,10%204,49
Loza's M4-A2 Sherman 6272,193882138,10%220,07
TOG II* 6578,433412157,14%944,02
P.43 ter7152,853582055,00%160,95
Semovente M43 Bassotto6439,004082045,00%468,44
T404380,304592070,00%1170,79
Object 26810768,753412025,00%228,67
T-832 8608,455322040,00%322,02
56TP 8717,905472045,00%524,28
TKS z n.k.m. 20 mm 2144,844021973,68%818,37
LT vz. 383132,792241942,11%314,62
T56 GMC3101,791961963,16%280,20
WZ-131G FT690,212921963,16%237,48
ARMT 5379,054911952,63%726,29
Pz.Kpfw. KW I (r) 5443,375571942,11%507,89
M3G FT3132,781471833,33%137,03
Cruiser Mk. IV4195,172021838,89%415,41
Crusader 5.5-in. SP7211,672711827,78%14,40
Challenger7225,003311833,33%0,74
Nemesis 8415,723911827,78%164,52
Strv m/40L3123,711681741,18%199,41
AMX 50 Foch (155) 10661,413951723,53%163,19
AEC Armoured Car5306,123281747,06%488,12
M-V-Y10769,066721752,94%436,19
T-34 with L-11 4164,474181752,94%431,73
M4-85 5225,594061747,06%323,96
Valiant 5225,293731747,06%301,28
Cobra 9500,005091747,06%220,61
T1 HMC2248,811831662,50%1810,97
P.44 Pantera8129,383371631,25%0,00
Maus10966,197231656,25%557,39
Lorraine 155 mle. 518309,883631631,25%46,60
ARL V396120,503411662,50%236,86
M60 10629,694631631,25%182,73
EMIL 1951 8699,385941656,25%651,14
Turán III prototípus 5351,005551662,50%895,72
WZ-1328207,003521526,67%40,27
Type 578865,537121560,00%878,21
Staghound Mk. III6253,534121566,67%415,75
FSV Scheme A7272,934201546,67%193,80
M4A3E8 Fury 6229,402891526,67%141,84
M15/423196,931661435,71%395,38
Type 97 Chi-Ha3235,294191471,43%1005,66
SU-76M4156,572101428,57%191,00
Mitsu 1085494,364801464,29%956,43
SU-1018335,075111457,14%262,21
Versuchspanzer 579826,296881450,00%531,95
Object 777 Version II 9518,145871450,00%260,88
AC 4 Experimental 6287,074211464,29%459,50
Sherman VC Firefly 6194,643241442,86%79,18
Pz.Kpfw. 35 (t)2112,381461330,77%394,55
Kranvagn10870,695961353,85%516,16
Semovente M415201,922281330,77%137,58
IS-410571,385691353,85%299,06
Super Conqueror10529,384811338,46%111,40
T-103 8561,004971346,15%383,75
Type 1 Ho-Ni II 4200,773751361,54%342,22
12110676,426041250,00%362,78
Type 91 Heavy3155,331721258,33%453,73
FV4004 Conway9867,755001233,33%448,03
T499124,583391216,67%0,00
T-34 shielded 5411,254911241,67%776,81
VK 168.01 (P) 8573,256891250,00%499,42
FV4201 Chieftain Proto 9578,084501233,33%201,88
T1E6 2148,921711233,33%540,42
Cruiser Mk. I1126,451101127,27%412,87
FV215b 10612,825711145,45%263,24
M40/M438264,094151145,45%88,03
T288277,913341127,27%2,85
BZ-58-2 91252,737431163,64%1015,91
Object 430U10707,556071154,55%416,94
Tiger-Maus 9929,455861145,45%536,74
TS-60 9798,734661127,27%365,58
Rheinmetall Skorpion G 8764,363391154,55%702,23
T-45 2208,453411136,36%796,55
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4394,096471145,45%790,15
T-26G FT285,50991040,00%33,77
IS-6 8621,205801050,00%475,21
AMX 13 10510300,704171030,00%18,38
FV229 Contender9688,304411020,00%256,14
Ares 859544,604941030,00%181,80
E 75 TS 8242,405551060,00%228,80
SU-100Y 6493,105021060,00%759,52
T-34-85M 6362,104731050,00%384,55
M4A1 Revalorisé 8502,703311010,00%284,60
Type 64 6376,004611040,00%702,90
10TP3109,44167955,56%305,09
Lorraine 155 mle. 50775,44220922,22%0,04
Cruiser Mk. III395,33155955,56%315,98
FV2078540,78486944,44%442,53
XM66F 8708,67611955,56%645,22
Object 268 Version V 101374,89557944,44%752,93
FV226 Contradictious 81265,00960988,89%1340,75
D1257,25188875,00%264,09
Leichttraktor118,2574850,00%82,83
Felice 9838,25436825,00%492,02
FV217 Badger10667,63554862,50%391,35
CS-52 LIS 8415,75477837,50%185,92
KR-1111009,63500812,50%316,02
Chi-Ni2158,43216742,86%591,07
Strv m/382118,86195742,86%300,71
Vickers Mk. E Type B2141,14237785,71%701,23
MS-1134,4397757,14%139,32
Bat.-Châtillon 25 t10462,29522742,86%133,90
Type 89 I-Go/Chi-Ro281,00121757,14%204,09
Universal Carrier 2-pdr240,14137757,14%140,17
T959302,86351728,57%2,72
Black Prince II 7518,43429714,29%359,97
Nergal 8404,71385728,57%101,80
Vickers Medium Mk. I198,17171683,33%553,93
LT vz. 352100,00229666,67%454,91
7TP2106,0095633,33%127,87
Pvlvv fm/42276,00178666,67%302,74
STB-1101055,33662650,00%694,35
WZ-111 model 5A10693,83681666,67%447,94
M4A3(76)W Sherman 6488,17505633,33%538,53
M24 Chaffee No. 594 5233,00390633,33%336,21
Lago M38 3413,33483633,33%1038,68
113 Beijing Opera 10409,17464650,00%153,69
Rambo 9702,33536633,33%299,57
Fiat 3000158,2095520,00%27,40
TVP T 50/5110254,00320520,00%0,00
Rinoceronte10777,60363520,00%229,56
Vz. 71 Tesák10165,00378540,00%45,00
AMX AC mle. 467329,40483560,00%363,45
T110E3101294,00726560,00%877,76
GSOR the TANK 9545,40359520,00%204,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5336,00540580,00%774,80
M16/43 Sahariano 3197,20358540,00%296,06
T92 8393,80549560,00%611,38
A25 Harry Hopkins I 4130,80248520,00%87,82
L6/40289,75226475,00%321,22
Hotchkiss H35233,00108425,00%1,06
Progetto M40 mod. 6510848,00606450,00%454,85
Panzerjäger I2140,00257475,00%598,62
Jagdpanzer E 10010944,2519540,00%330,12
AMX M4 mle. 54101048,25656450,00%547,17
Object 705A10948,7535640,00%370,76
Object 590 9456,25384425,00%98,17
Patton the Tank 9493,25703475,00%431,70
Matilda LVT 480,50193425,00%0,00
FV1066 Senlac 8290,50540450,00%366,17
Manticore10562,0036140,00%321,11
SU-100I 5543,50447425,00%747,08
Strv fm/21151,671953100,00%272,76
Vickers Medium Mk. II265,0091333,33%50,08
AMX 13 105 AM mle. 50580,67176333,33%0,00
AT-12359,33282366,67%1440,53
Type 7110392,00369333,33%0,00
T57 Heavy10406,6739630,00%3,10
Gabler’s Destroyer 5276,00516366,67%733,56
K-9110351,67741366,67%261,00
Convert. Medium Tank T3 3114,6725830,00%87,84
M3 Light 369,6714430,00%36,70
Object 168 German 8568,00390333,33%320,76
OCP Peacekeeper 91019,67602333,33%528,28
Kolohousenka187,50190250,00%250,54
Renault FT13,501620,00%0,00
Renault Otsu1245,505102100,00%1525,59
Type 5 Heavy10612,5037520,00%108,28
CS-6310601,008482100,00%400,47
Controcarro 3 Minotauro10822,5031920,00%236,27
Ho-Ri 310654,00604250,00%258,06
WZ-113G FT100,007422100,00%261,00
Object 26110873,00550250,00%561,74
BZ-75101823,50899250,00%1123,81
T110E4100,00449250,00%140,05
T376775,00586250,00%2035,64
Panhard EBR 10510192,0028820,00%0,00
Concept No. 510469,50507250,00%175,78
Pz.Kpfw. VII101991,00886250,00%1437,00
XM551 Sheridan10448,50540250,00%345,57
KPz 3 Projekt 07 HK 9386,00489250,00%171,70
Object 752 9556,00633250,00%242,34
Char Mle. 75 9704,50680250,00%688,30
Jagdpanzer E 90 9385,50490250,00%131,38
IT-3 4235,50406250,00%630,98
Pz.Kpfw. 35 R 2239,0022320,00%428,01
Pz.Kpfw. M 15 3209,505232100,00%784,83
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2207,0033920,00%471,47
AC 1 Sentinel 4205,0027620,00%392,32
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5229,0021320,00%213,97
Stridsyxa 8142,5028220,00%0,00
WZ-114 9807,00573250,00%504,04
Gonsalo 8782,50751250,00%653,54
4TP184,001971100,00%429,81
Ikv 723101,001421100,00%284,72
Strv 103B101211,0029410,00%477,48
UDES 15/16100,0013710,00%0,00
Panzerwagen 39 3109,0017910,00%177,10
NC 70 Błyskawica100,009031100,00%261,00
G.W. E 100101293,009441100,00%1006,05
M48A5 Patton100,006571100,00%261,00
VK 30.02 (M)6227,009510,00%116,15
Grille 15100,007251100,00%261,00
Object 27710490,0034710,00%55,68
FV225 Collector 9767,0010471100,00%548,59
T3E2 Medium Tank 3279,005581100,00%1110,39
Vickers 6 ton 2126,0028110,00%172,14
AMR P.103 252,002721100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 01/09/2013
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 01/09/2013
Gestopt: 24/12/2024