tomaslederer

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/03/2016

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten37090051508
Gemiddelde tier7,430,007,986,86
Overwinningen1806248,70%00,00%3262,75%25950,98%
Verloren1858450,11%00,00%1937,25%24548,23%
Gelijkstand4441,20%00,00%00,00%40,79%
Gevechten overleefd951925,66%00,00%1835,29%13125,79%
Tanks vernietigd265780,7200,00290,573230,64
Gedood / dood ratio0,960,000,880,86
Gezien388721,0500,00300,593700,73
Schade toegebracht859,670,00694,10684,84
Veroveringspunten648081,7500,00140,2710362,04
Verdedigingspunten205890,5600,00190,37910,18
Ervaring474,190,00434,57380,31
WN7919,060,00845,31803,74
WN81041,080,00770,94873,64
Totaal
Gevechten37090
Gemiddelde tier7,43
Overwinningen1806248,70%
Verloren1858450,11%
Gelijkstand4441,20%
Gevechten overleefd951925,66%
Tanks vernietigd265780,72
Gedood / dood ratio0,96
Gezien388721,05
Schade toegebracht859,67
Veroveringspunten648081,75
Verdedigingspunten205890,56
Ervaring474,19
WN7919,06
WN81041,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten51
Gemiddelde tier7,98
Overwinningen3262,75%
Verloren1937,25%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1835,29%
Tanks vernietigd290,57
Gedood / dood ratio0,88
Gezien300,59
Schade toegebracht694,10
Veroveringspunten140,27
Verdedigingspunten190,37
Ervaring434,57
WN7845,31
WN8770,94
Voorbije 30 dagen
Gevechten508
Gemiddelde tier6,86
Overwinningen25950,98%
Verloren24548,23%
Gelijkstand40,79%
Gevechten overleefd13125,79%
Tanks vernietigd3230,64
Gedood / dood ratio0,86
Gezien3700,73
Schade toegebracht684,84
Veroveringspunten10362,04
Verdedigingspunten910,18
Ervaring380,31
WN7803,74
WN8873,64
Gecreëerd op: 18/12/2011 22:43
Laatste gevecht: 20/09/2018 21:46
Laatste update: 23/09/2018 06:25

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1239000
Overwinningen60748,99%00,00%00,00%00,00%
Verloren59447,94%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand383,07%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd44435,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5490,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien14931,2100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.199,290,000,000,00
Veroveringspunten19931,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten7460,6000,0000,0000,00
Ervaring497,320,000,000,00
Totaal
Gevechten1239
Overwinningen60748,99%
Verloren59447,94%
Gelijkstand383,07%
Gevechten overleefd44435,84%
Tanks vernietigd5490,44
Gedood / dood ratio0,69
Gezien14931,21
Schade toegebracht1.199,29
Veroveringspunten19931,61
Verdedigingspunten7460,60
Ervaring497,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten156000
Overwinningen6038,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren8856,41%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand85,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4629,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd640,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,580,000,000,00
Gezien1210,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht935,040,000,000,00
Veroveringspunten2811,8000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1140,7300,0000,0000,00
Ervaring372,880,000,000,00
Totaal
Gevechten156
Overwinningen6038,46%
Verloren8856,41%
Gelijkstand85,13%
Gevechten overleefd4629,49%
Tanks vernietigd640,41
Gedood / dood ratio0,58
Gezien1210,78
Schade toegebracht935,04
Veroveringspunten2811,80
Verdedigingspunten1140,73
Ervaring372,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten44000
Overwinningen1738,64%00,00%00,00%00,00%
Verloren2761,36%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1329,55%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd220,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,710,000,000,00
Gezien410,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht351,800,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten100,2300,0000,0000,00
Ervaring175,430,000,000,00
Totaal
Gevechten44
Overwinningen1738,64%
Verloren2761,36%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1329,55%
Tanks vernietigd220,50
Gedood / dood ratio0,71
Gezien410,93
Schade toegebracht351,80
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten100,23
Ervaring175,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten769000
Overwinningen28737,32%00,00%00,00%00,00%
Verloren45959,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand232,99%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14318,60%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3490,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,560,000,000,00
Gezien10151,3200,0000,0000,00
Schade toegebracht661,730,000,000,00
Veroveringspunten12371,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten5750,7500,0000,0000,00
Ervaring415,910,000,000,00
Totaal
Gevechten769
Overwinningen28737,32%
Verloren45959,69%
Gelijkstand232,99%
Gevechten overleefd14318,60%
Tanks vernietigd3490,45
Gedood / dood ratio0,56
Gezien10151,32
Schade toegebracht661,73
Veroveringspunten12371,61
Verdedigingspunten5750,75
Ervaring415,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten553000
Overwinningen28852,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren23843,04%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand274,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd15528,03%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2340,4200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,590,000,000,00
Gezien5631,0200,0000,0000,00
Schade toegebracht589,500,000,000,00
Veroveringspunten15492,8000,0000,0000,00
Verdedigingspunten7651,3800,0000,0000,00
Ervaring466,180,000,000,00
Totaal
Gevechten553
Overwinningen28852,08%
Verloren23843,04%
Gelijkstand274,88%
Gevechten overleefd15528,03%
Tanks vernietigd2340,42
Gedood / dood ratio0,59
Gezien5631,02
Schade toegebracht589,50
Veroveringspunten15492,80
Verdedigingspunten7651,38
Ervaring466,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7850011
Overwinningen39650,45%00,00%00,00%763,64%
Verloren38048,41%00,00%00,00%436,36%
Gelijkstand91,15%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd29837,96%00,00%00,00%654,55%
Tanks vernietigd4520,5800,0000,0050,45
Gedood / dood ratio0,930,000,001,00
Gezien4540,5800,0000,00181,64
Schade toegebracht896,840,000,001.115,91
Veroveringspunten11521,4700,0000,00383,45
Verdedigingspunten9191,1700,0000,00171,55
Ervaring405,540,000,00538,18
Totaal
Gevechten785
Overwinningen39650,45%
Verloren38048,41%
Gelijkstand91,15%
Gevechten overleefd29837,96%
Tanks vernietigd4520,58
Gedood / dood ratio0,93
Gezien4540,58
Schade toegebracht896,84
Veroveringspunten11521,47
Verdedigingspunten9191,17
Ervaring405,54
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten11
Overwinningen763,64%
Verloren436,36%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd654,55%
Tanks vernietigd50,45
Gedood / dood ratio1,00
Gezien181,64
Schade toegebracht1.115,91
Veroveringspunten383,45
Verdedigingspunten171,55
Ervaring538,18

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten561044
Overwinningen28550,80%00,00%4100,00%4100,00%
Verloren26947,95%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand71,25%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17130,48%00,00%375,00%375,00%
Tanks vernietigd2120,3800,0010,2510,25
Gedood / dood ratio0,540,001,001,00
Gezien2820,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.089,180,001.786,001.786,00
Veroveringspunten6211,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten4240,7600,0000,0000,00
Ervaring459,480,00870,75870,75
Totaal
Gevechten561
Overwinningen28550,80%
Verloren26947,95%
Gelijkstand71,25%
Gevechten overleefd17130,48%
Tanks vernietigd2120,38
Gedood / dood ratio0,54
Gezien2820,50
Schade toegebracht1.089,18
Veroveringspunten6211,11
Verdedigingspunten4240,76
Ervaring459,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten4
Overwinningen4100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd375,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio1,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.786,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring870,75
Voorbije 30 dagen
Gevechten4
Overwinningen4100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd375,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio1,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.786,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring870,75
Anzeigen

Tanks (207)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Type 59 8896,65558582848,80%1112,51
105 leFH18B2 5702,38409197056,60%1646,93
IS-381079,24592115448,87%1150,94
T26E4 SuperPershing 8850,18508108450,00%1029,98
AMX 13 909598,4748193748,67%723,32
Bat.-Châtillon 155 58101453,0940863648,74%1238,50
Bat.-Châtillon 25 t101041,3048060046,33%650,35
Object 261101610,1940256844,72%1469,65
Bat.-Châtillon 155 5591339,7041554948,27%1439,57
VK 45.02 (P) Ausf. B91050,1853153040,00%810,76
Maus101303,9854752651,33%835,71
VK 45.02 (P) Ausf. A8647,4247350241,24%505,59
Škoda T 256571,9442647550,53%1105,35
AMX 50 12091111,2241238944,47%838,67
212A91461,9554638647,67%1448,37
T-1091136,1458537644,68%920,54
VK 30.01 (P)6241,6924236643,44%202,25
AMX 13 757300,5144236448,63%428,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5184,6922435941,23%227,05
IS-7101280,8150935642,98%856,52
Bat.-Châtillon 25 t AP9869,3157335449,44%753,49
M10391447,4260235050,00%1418,75
AMX 30 1er prototype91004,1642835046,29%758,31
Caernarvon81021,8269534851,72%1117,95
Conqueror91348,7759634650,29%1164,88
Type 4 Heavy91025,1350634046,18%764,80
KV-481106,7368933048,48%1378,03
Lorraine 155 mle. 5181262,0745032548,00%1389,46
Jagdtiger91548,8355232048,13%1277,49
KV-15324,2137531745,74%496,50
S-5171273,7344331349,20%1741,38
WZ-111 model 1-491131,1851930751,14%908,04
E 100101416,7149930046,67%1000,52
Centurion Mk. 7/191186,8348929841,95%922,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.455,0319229245,21%46,46
Tiger (P)7431,3641129139,18%285,42
Jagdpanther II81363,7447628646,50%1457,97
IS7749,2353628046,07%918,42
Crusader 5.5-in. SP7870,6438127650,72%1334,63
T28 Prototype81020,2052127354,58%1031,26
T1 Cunningham1120,6825827153,51%734,67
1108857,5944226654,14%925,69
Tiger II81062,3856624845,56%1155,01
E 7591246,3461624544,08%1036,49
Ikv 65 Alt II6641,9239023855,88%1166,06
T3281136,4660823545,53%1226,62
O-Ho81041,5748523354,94%1139,84
T698817,2645823048,70%942,63
Tiger I7798,6956222953,71%999,83
T25/27747,6137922944,98%953,01
STA-18624,8145222650,88%633,67
G.W. Panther71113,7338622544,89%1433,27
T-1506567,5547822144,80%819,61
AMX M4 mle. 457855,0851021251,42%1119,53
T54E191024,9148921044,29%744,90
T2971034,3759920747,34%1280,43
Centurion Mk. I81029,2560520452,45%1388,71
ST-I91418,4666120250,99%1372,66
AMX 50 10081030,0945620049,50%1043,88
Konštrukta T-34/1007680,5438019846,46%906,61
Black Prince7921,1665219853,03%1347,78
T-448719,9351419847,47%828,99
M18 Hellcat6610,9436119652,04%1018,50
TVP VTU Koncept8605,3342719545,64%599,53
AMX 12 t6184,2229617343,93%250,58
IS-271001,3353017251,16%1318,05
O-Ni7877,3648015757,96%1149,05
Jagdpanther71254,3858615655,77%2009,41
MT-256383,0141015549,03%1121,38
O-I6734,0941214848,65%1214,66
Hummel6860,2144914548,97%1273,36
T71 DA7388,7247513946,04%545,91
T2881016,1555113650,00%955,31
T309981,0742513140,46%574,09
Comet7827,7455912947,29%1297,50
Type 5 Chi-Ri7728,2958612649,21%1085,74
Matilda Black Prince 5463,1245112654,76%1338,56
Type 4 Chi-To6576,5655012546,40%1015,61
Jagdpanzer IV6716,2742712149,59%1490,55
M75355,9330912153,72%1306,01
Strv 746440,6534612050,83%648,71
Leo7719,7647212058,33%1106,14
T216288,3633212046,67%611,62
FV3046567,8930811845,76%918,80
Lorraine 155 mle. 507900,8452411560,00%1168,00
VK 30.02 (M)6511,7437711354,87%925,72
Pz.Kpfw. 38 (t)336,6812010944,04%22,93
Grille5537,4428110346,60%1130,51
KV-856820,7561210261,76%1527,37
Leichttraktor134,7010810054,00%112,31
T-437726,1643010047,00%1166,43
Type 586581,255479553,68%1161,46
KV-37812,953849444,68%895,39
45TP Habicha7736,114169253,26%817,72
M66679,755649150,55%1194,61
Škoda T 245425,403608744,83%1077,12
40TP Habicha6477,993218751,72%740,78
Type T-345382,513468547,06%1039,85
Panther7701,685028446,43%994,27
BDR G1 B5474,323448440,48%870,96
Type 3 Chi-Nu5346,454298346,99%851,44
P.43 bis6469,303458251,22%734,83
AMX 13 F3 AM6925,485818252,44%1441,25
Birch Gun4296,533007941,77%1018,59
Ikv 1035328,473777754,55%812,26
Ikv 90 Typ B7622,053437744,16%723,13
Pz.Sfl. IVc5470,523357754,55%1108,21
Cromwell6701,925797648,68%1372,54
T675461,123607650,00%1004,23
T1E6 2102,852287437,84%400,64
ARL 446543,524147343,84%847,69
Jagdpanzer E 100101526,324887350,68%1065,65
KV-26683,695677057,14%1193,22
T110E5101529,335876950,72%1099,15
T-28494,492156844,12%75,04
M5A1 Stuart4284,543196741,79%1065,44
Centurion Action X101268,554006738,81%754,33
AMX 40421,111906650,00%88,42
Type 1 Chi-He4266,983356536,92%745,44
Crusader5354,173816344,44%994,57
Churchill I5471,804395942,37%898,72
Sturer Emil7611,343865848,28%701,82
M3 Lee4132,682515752,63%331,67
AMX 50 B101153,804205435,19%611,90
M4 Sherman5401,803795145,10%923,65
Emil I8700,524455046,00%510,83
Strv m/425414,823424942,86%1045,97
FV215b 101177,444834839,58%691,83
Marder 38T4391,853014652,17%1072,35
IS-M8780,424634553,33%727,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4148,951494434,09%148,61
IS-4101528,935474440,91%1044,04
StuG III Ausf. G5424,073174344,19%869,54
P.435451,913514360,47%1355,83
Nashorn6817,334214358,14%1610,34
AT 25500,743643946,15%1184,03
14TP4214,822183847,37%749,73
ST vz. 394261,002663764,86%1044,50
T1 Heavy Tank5277,433203740,54%345,56
LT vz. 383174,612013650,00%702,33
B14103,262253545,71%127,34
VK 30.01 (H)5531,064533557,14%1166,20
Pz.Kpfw. 35 (t)238,911143240,63%0,00
Bishop5673,445463259,38%1701,88
25TP KSUST II5372,192983154,84%905,26
T-703209,872043043,33%726,01
LTP 3211,773752673,08%1214,19
Type 97 Chi-Ha3322,524672572,00%1535,00
KV-137744,206672552,00%1243,02
VK 20.01 (D)4166,522772572,00%571,03
SU-855452,213332466,67%1207,42
Wespe3216,791582433,33%596,19
Pz.Kpfw. II Ausf. G3181,712662458,33%809,68
T-46394,502192250,00%263,73
Churchill VII6649,596462268,18%1302,89
Somua SAu 404145,912802259,09%338,84
60G FT5225,622202161,90%443,17
T-345273,652492060,00%722,80
VK 36.01 (H)6121,402842035,00%3,10
M2 Medium Tank342,55932020,00%0,00
O-I Experimental5542,803962065,00%1126,44
G.W. Tiger (P)8922,653552045,00%958,98
Type 2597 Chi-Ha3246,373181942,11%860,80
Pz.Kpfw. II220,001021735,29%0,00
Chi-Ni2163,502141631,25%793,33
VK 30.01 (D)6368,004501662,50%608,57
D2331,641161435,71%0,00
BT-22157,382161353,85%875,93
T7 Combat Car 2113,152141361,54%669,18
AMX 38375,172021233,33%102,47
SU-76M3140,081591250,00%297,28
Pz.Kpfw. III/IV5354,453891145,45%952,33
Alecto4346,454221190,91%1157,18
Type 5 Heavy101260,005861070,00%854,97
Valentine AT3434,803261060,00%1971,34
T2 Medium Tank286,11145933,33%210,13
Type 95 Ha-Go2102,13109825,00%293,49
LTG7439,75266837,50%440,88
L-60 285,50256850,00%374,97
Vickers Mk. E Type B286,14175728,57%171,28
Cruiser Mk. I289,14100728,57%166,48
LT vz. 352305,67299650,00%2342,75
Sexton II358,6780633,33%0,00
Super Conqueror101266,00465650,00%684,90
Renault Otsu1148,00245580,00%1062,38
Cruiser Mk. II345,60151540,00%3,10
T-602146,00225580,00%824,64
AMX 30 B10695,60572580,00%492,64
SU-85B4236,50201425,00%367,25
M8A14196,75316450,00%392,00
43 M. Toldi III 3123,75278450,00%566,09
T-26282,33109333,33%182,06
Pz.Kpfw. II Luchs4311,003993100,00%1352,05
S35 CA5672,33599366,67%1611,45
AMX 13 10510606,0034830,00%270,26
Vickers Medium Mk. I181,50144250,00%305,61
Kolohousenka163,50142250,00%200,06
T1 HMC264,502322100,00%342,09
T56 GMC3196,00250250,00%584,09
T-505142,5014420,00%188,20
Pz.Kpfw. I217,00116250,00%73,60
Tetrarch 271,507520,00%90,42
StuG IV 5535,005042100,00%1497,71
BT-7 artillery 3168,00179250,00%758,65
TKS z n.k.m. 20 mm 220,00951100,00%261,00
Renault NC-31149,003271100,00%263,32
Valentine4346,002561100,00%1328,59

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/03/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/12/2015
Gestopt: 12/03/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/09/2015
Gestopt: 23/12/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/04/2015
Gestopt: 09/09/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/03/2015
Gestopt: 20/04/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/01/2015
Gestopt: 12/03/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/02/2014
Gestopt: 28/01/2015
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close