tornado20

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten201120623
Gemiddelde tier6,520,007,507,91
Overwinningen943846,93%00,00%466,67%1356,52%
Verloren1048152,11%00,00%233,33%1043,48%
Gelijkstand1930,96%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd424821,12%00,00%116,67%313,04%
Tanks vernietigd108010,5400,0020,3390,39
Gedood / dood ratio0,680,000,400,45
Gezien161720,8000,0050,83170,74
Schade toegebracht618,930,00982,50610,48
Veroveringspunten160310,8000,0000,00110,48
Verdedigingspunten55540,2800,0000,0000,00
Ervaring412,370,00671,83599,65
WN7701,320,00904,54655,83
WN8738,480,001042,69541,30
Totaal
Gevechten20112
Gemiddelde tier6,52
Overwinningen943846,93%
Verloren1048152,11%
Gelijkstand1930,96%
Gevechten overleefd424821,12%
Tanks vernietigd108010,54
Gedood / dood ratio0,68
Gezien161720,80
Schade toegebracht618,93
Veroveringspunten160310,80
Verdedigingspunten55540,28
Ervaring412,37
WN7701,32
WN8738,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten6
Gemiddelde tier7,50
Overwinningen466,67%
Verloren233,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd116,67%
Tanks vernietigd20,33
Gedood / dood ratio0,40
Gezien50,83
Schade toegebracht982,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring671,83
WN7904,54
WN81042,69
Voorbije 30 dagen
Gevechten23
Gemiddelde tier7,91
Overwinningen1356,52%
Verloren1043,48%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd313,04%
Tanks vernietigd90,39
Gedood / dood ratio0,45
Gezien170,74
Schade toegebracht610,48
Veroveringspunten110,48
Verdedigingspunten00,00
Ervaring599,65
WN7655,83
WN8541,30
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen450,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren450,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd337,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien70,8800,0000,0000,00
Schade toegebracht2.524,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring779,000,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen450,00%
Verloren450,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd337,50%
Tanks vernietigd40,50
Gedood / dood ratio0,80
Gezien70,88
Schade toegebracht2.524,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring779,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen133,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren266,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien51,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht319,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring359,000,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien51,67
Schade toegebracht319,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring359,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen116,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren583,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien61,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht407,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring159,170,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen116,67%
Verloren583,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd20,33
Gedood / dood ratio0,33
Gezien61,00
Schade toegebracht407,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring159,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23000
Overwinningen1460,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren834,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand14,35%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd730,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,880,000,000,00
Gezien100,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht297,130,000,000,00
Veroveringspunten944,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring349,570,000,000,00
Totaal
Gevechten23
Overwinningen1460,87%
Verloren834,78%
Gelijkstand14,35%
Gevechten overleefd730,43%
Tanks vernietigd140,61
Gedood / dood ratio0,88
Gezien100,43
Schade toegebracht297,13
Veroveringspunten944,09
Verdedigingspunten00,00
Ervaring349,57
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7762000
Overwinningen389750,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren386549,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd312340,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd53950,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,160,000,000,00
Gezien53790,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.162,810,000,000,00
Veroveringspunten255953,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten307663,9600,0000,0000,00
Ervaring784,000,000,000,00
Totaal
Gevechten7762
Overwinningen389750,21%
Verloren386549,79%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd312340,23%
Tanks vernietigd53950,70
Gedood / dood ratio1,16
Gezien53790,69
Schade toegebracht1.162,81
Veroveringspunten255953,30
Verdedigingspunten307663,96
Ervaring784,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2069000
Overwinningen102049,30%00,00%00,00%00,00%
Verloren100548,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand442,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd82539,87%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd13210,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,060,000,000,00
Gezien13380,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht984,310,000,000,00
Veroveringspunten30021,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten15680,7600,0000,0000,00
Ervaring567,310,000,000,00
Totaal
Gevechten2069
Overwinningen102049,30%
Verloren100548,57%
Gelijkstand442,13%
Gevechten overleefd82539,87%
Tanks vernietigd13210,64
Gedood / dood ratio1,06
Gezien13380,65
Schade toegebracht984,31
Veroveringspunten30021,45
Verdedigingspunten15680,76
Ervaring567,31
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten513000
Overwinningen23445,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren26451,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand152,92%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17433,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3530,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,040,000,000,00
Gezien2950,5800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.727,580,000,000,00
Veroveringspunten5831,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten3730,7300,0000,0000,00
Ervaring680,440,000,000,00
Totaal
Gevechten513
Overwinningen23445,61%
Verloren26451,46%
Gelijkstand152,92%
Gevechten overleefd17433,92%
Tanks vernietigd3530,69
Gedood / dood ratio1,04
Gezien2950,58
Schade toegebracht1.727,58
Veroveringspunten5831,14
Verdedigingspunten3730,73
Ervaring680,44
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (226)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
IS-6 81020,3264093650,53%1040,98
IS-38905,0452475547,42%896,53
T34 8947,5146473743,42%953,61
IS7645,3137768445,91%707,51
T-109973,2950464142,59%719,51
T-1506614,6543761752,51%987,05
KV-15333,9527059048,31%544,45
FCM 50 t 8751,5943854943,35%684,28
Jagdpanzer E 100101610,2758752243,10%999,53
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4192,4418047148,20%341,69
Object 252U 81242,4073541053,90%1315,00
Somua SM 81120,4273340254,23%1142,58
KV-856363,8529538948,59%437,23
O-I6697,4748737853,44%1225,13
M41 Walker Bulldog8408,0649730252,32%569,55
IS-7101381,0562230046,00%966,72
T1 Cunningham187,5015028342,40%309,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5206,9921326450,38%398,62
SU-130PM 8894,2057626350,57%774,34
VK 36.01 (H)6343,1426726042,31%347,47
105 leFH18B2 5548,4443725048,00%1010,01
Jagdpanzer IV6271,5525323839,92%217,39
T499506,5047722440,18%437,32
XM551 Sheridan10882,8153520241,09%793,27
StuG III Ausf. G5147,4817619947,24%133,03
Cromwell6448,9643119845,96%716,42
Jagdpanther7519,2036919344,56%468,54
Hummel6427,9425819140,84%424,37
Pz.Kpfw. 38 (t)376,4212718949,74%87,80
SU-855324,5523218753,48%645,97
Jagdtiger91434,6260518245,60%1101,55
T-5491250,9870418050,00%1271,60
Jagdpanther II81037,8657117845,51%974,68
G.W. Panther7545,0339217243,02%493,56
LTTB8488,5552816746,71%715,63
WZ-120-1G FT 8964,3759416445,12%866,13
Emil I8946,5664716349,08%922,15
Tiger I7668,7247215850,00%737,86
Pz.Kpfw. I Ausf. C3131,6320414840,54%431,92
E 25 7685,8747814748,98%822,37
FV4202 8730,4859914347,55%773,47
G.W. Tiger (P)8937,8056514245,77%1042,79
ISU-1528791,0950314139,72%574,85
T-28495,8114013846,38%79,12
KV-26375,6435413850,00%478,07
T26E5 8911,7067613853,62%1008,02
O-Ho8515,5345713645,59%363,55
Super Hellcat 7533,5247513250,76%624,68
LTP 3146,6817612953,49%596,65
Progetto M35 mod. 46 8908,4161311944,54%864,47
SU-76M477,1110511338,05%2,65
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.465,1215911145,05%46,58
Grille5353,2325410638,68%489,19
M36 Jackson6387,2128310646,23%463,61
Matilda4112,4217110156,44%182,56
M10 Wolverine5330,8324610147,52%589,42
AT 25263,532699846,94%458,15
T376286,104179847,96%583,46
O-Ni7893,235809452,13%1042,13
M3 Lee4103,211369143,96%132,65
T-46338,571068851,14%106,52
M24 Chaffee5202,003628550,59%514,65
BT-7486,761208245,12%86,42
Covenanter591,341568252,44%138,44
SU-85B4186,311878143,21%240,97
AMX ELC bis5193,493608148,15%457,36
Alecto4161,931888051,25%285,65
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8906,407278058,75%1157,66
M8A14221,222217852,56%450,95
E 75 TS 81059,586857851,28%1112,26
Crusader6160,932217432,43%183,98
Emil II9954,865937241,67%623,59
Tiger II8928,236227147,89%895,84
Bat.-Châtillon Bourrasque 8690,115307145,07%560,50
A-20561,421736955,07%156,08
T-345119,971626639,39%37,56
M4A1 Revalorisé 8598,535046646,97%555,15
Cruiser Mk. III375,861276546,15%135,05
T675209,282336543,08%224,10
Leo7563,845046440,63%660,41
M374194,621716038,33%430,73
M2 Medium Tank366,491195949,15%79,21
T3 HMC290,471115735,09%143,14
Caernarvon Action X 8730,305875747,37%685,66
O-I Experimental5559,964635635,71%916,22
Type 5 Ke-Ho4129,362135550,91%257,44
T56 GMC3160,781915565,45%545,32
Sturmpanzer II4141,121465131,37%197,36
AMX 404210,442965044,00%643,68
Valentine AT4134,841525044,00%160,66
Object 25791301,617204944,90%1127,90
SU-1006401,422454843,75%469,22
AT-1225,67614634,78%0,00
Strv 746588,965344546,67%1136,86
Comet7413,845254568,89%633,77
G.W. Tiger91188,385884546,67%939,05
Panhard EBR 75 (FL 10) 8328,424754546,67%329,86
MT-256276,273554438,64%518,61
M415247,261834334,88%113,30
Object 277101177,775984346,51%737,12
Vickers Medium Mk. III393,431454052,50%203,77
Sturmpanzer I Bison353,93994047,50%70,20
Pz.Kpfw. II Luchs491,802174045,00%108,34
SU-26377,35964042,50%40,61
Object 140101030,135374040,00%573,58
B14120,971513938,46%64,98
Type 3 Chi-Nu5146,261913847,37%191,59
Type 98 Ke-Ni3138,001703847,37%403,64
Rheinmetall Skorpion 8829,274983740,54%587,85
M3 Stuart361,831223537,14%0,46
Renault Otsu1101,741273138,71%245,63
T404346,163033174,19%995,78
Type 95 Heavy4252,273523053,33%802,49
M5 Stuart469,832373050,00%93,06
E 759834,735853046,67%523,15
AT 86178,072462941,38%33,74
Object 252U Defender 81089,726342941,38%899,85
Pz.Kpfw. 35 (t)242,50942835,71%0,19
T-26264,50982842,86%76,53
Object 703 Version II 8601,116692860,71%574,48
AMX Canon d'assaut 105 8948,546302850,00%954,05
MS-1180,581292650,00%258,17
Škoda T 40 6450,654152646,15%667,00
Type 97 Te-Ke 233,13942458,33%175,30
D23154,431852339,13%357,84
Vickers Mk. E Type B270,831182339,13%49,46
Type 2597 Chi-Ha343,221022330,43%0,27
LT vz. 383100,092352245,45%209,00
SU-5459,451182250,00%136,33
AC 4 Experimental 6374,643792240,91%423,88
BT-2253,101002133,33%0,00
Strv m/425209,602262055,00%431,66
IS-3A 81114,807212050,00%1104,39
P.43 bis6307,583011936,84%256,27
T1 HMC235,84781936,84%3,07
Cruiser Mk. IV462,891271947,37%65,68
M4A1 FL 10 6764,796191936,84%1192,70
ST vz. 39480,672341844,44%46,12
Cruiser Mk. I154,441001844,44%44,93
Pz.Kpfw. I235,281211844,44%58,82
StuG IV 5318,893201861,11%709,35
Turán III prototípus 5349,063941844,44%722,70
Panzer 58 Mutz 8900,615621838,89%852,85
AMX 383111,532821758,82%284,83
LTG7504,065641764,71%1034,88
T-50-2 6408,714961752,94%998,90
T7 Combat Car 295,591431758,82%411,04
Sav m/434224,203261560,00%540,33
SU-18278,13981560,00%404,78
Type 91 Heavy3139,672181546,67%290,46
Patton the Tank 9559,534541546,67%330,87
M24E2 Super Chaffee 6263,533701533,33%441,19
M6A2E1 8981,275811546,67%1004,79
Light Mk. VIC 270,131751560,00%309,86
Ikv 65 Alt II6419,933991450,00%537,88
43 M. Toldi III 3101,432341442,86%303,39
M2 Light242,231051330,77%0,61
Churchill I515,461181330,77%0,00
AMX 12 t6267,083531361,54%609,49
Lago4204,422671250,00%511,39
Ikv 1035253,422571233,33%347,89
E 100101303,834301216,67%673,57
D1236,271131154,55%126,00
Panzerjäger I2120,001181136,36%231,39
T2 Medium Tank285,641431154,55%313,60
Universal Carrier 2-pdr283,821161145,45%131,34
STA-2 8431,826031154,55%403,09
Vickers Medium Mk. II240,301191070,00%261,48
Strv m/40L3120,902401040,00%177,05
P.435220,003111040,00%339,95
Chrysler K 8449,303991040,00%218,95
Vickers Medium Mk. I161,7588825,00%69,80
Kranvagn101124,25498837,50%559,20
Leichttraktor185,50222850,00%257,42
AC 1 Sentinel 4280,00350825,00%782,19
Ikv 723105,00201742,86%75,75
Cruiser Mk. II215,1485728,57%0,00
Black Prince II 7815,71654757,14%923,60
Pz.Sfl. IC 4192,57244742,86%325,11
Fantôme 9853,86484728,57%524,38
Renault FT147,3389666,67%233,45
40TP Habicha6571,67482683,33%1114,60
Type 89 I-Go/Chi-Ro2123,33210633,33%261,51
Marder II3103,00149650,00%139,32
FCM 362147,50218650,00%527,86
T-29 3101,50162633,33%73,03
Type 97 Chi-Ha3196,20232580,00%749,25
T-34-856352,20452560,00%602,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3141,20228560,00%401,79
StuG III Ausf. B4322,00246540,00%672,18
Gabler’s Destroyer 5253,40308540,00%508,35
ST-II10930,00662580,00%612,56
Pz.Kpfw. II Ausf. D 242,6020150,00%0,00
BT-7 artillery 3201,00197520,00%577,07
Renault FT 75 BS262,2575450,00%176,58
M4 Improved 5296,50284425,00%467,98
AMR 35 286,502444100,00%383,93
T-116 3132,75267450,00%390,50
Chi-Ni2112,67124333,33%294,25
LT vz. 35297,33239333,33%206,22
TKS z n.k.m. 20 mm 297,00137333,33%233,73
14TP4109,00174333,33%100,53
25TP KSUST II5777,33400333,33%2092,31
M75215,33329333,33%564,23
G.W. E 10010899,3322630,00%463,61
L-60 2135,00302366,67%757,43
KV-220-2 5431,6735430,00%552,42
T78 6617,33439333,33%594,37
Type 95 Ha-Go275,001622100,00%337,09
Renault NC-3110,0047250,00%84,37
M7 Priest3171,00170250,00%348,27
Panhard AMD 178B6152,0025020,00%138,67
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 686,0010420,00%0,00
Object 283 9510,506532100,00%460,29
AM 39 Gendron-Somua 240,509420,00%0,00
MKA 284,002892100,00%307,13
MTLS-1G14 3117,50175250,00%277,99
Vz. 58 Medvěd 9861,50494250,00%485,32
Kolohousenka181,003410,00%140,25
Strv fm/2110,004210,00%0,00
Strv m/38272,002181100,00%306,37
Pvlvv fm/4220,003610,00%0,00
M5A1 Stuart40,001001100,00%261,00
IS-2-II8223,0023310,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5124,0026410,00%0,00
Matilda Black Prince 5414,0031510,00%816,36

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 08/12/2018
Gestopt: 09/11/2025
Rol: Reservist
Toegetreden: 08/12/2018
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/05/2015
Gestopt: 26/09/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 17/10/2016
Gestopt: 16/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/09/2016
Gestopt: 14/10/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 19/11/2017
Gestopt: 06/12/2018