vigon69

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 15/06/2019

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten83876000
Gemiddelde tier6,350,000,000,00
Overwinningen4167149,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren4122549,15%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand9801,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2503329,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd627950,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,070,000,000,00
Gezien893571,0700,0000,0000,00
Schade toegebracht666,580,000,000,00
Veroveringspunten376160,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten749860,8900,0000,0000,00
Ervaring373,520,000,000,00
WN7976,730,000,000,00
WN81011,250,000,000,00
Totaal
Gevechten83876
Gemiddelde tier6,35
Overwinningen4167149,68%
Verloren4122549,15%
Gelijkstand9801,17%
Gevechten overleefd2503329,85%
Tanks vernietigd627950,75
Gedood / dood ratio1,07
Gezien893571,07
Schade toegebracht666,58
Veroveringspunten376160,45
Verdedigingspunten749860,89
Ervaring373,52
WN7976,73
WN81011,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen444,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren555,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd222,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,570,000,000,00
Gezien202,2200,0000,0000,00
Schade toegebracht682,560,000,000,00
Veroveringspunten586,4400,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring363,670,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen444,44%
Verloren555,56%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd222,22%
Tanks vernietigd40,44
Gedood / dood ratio0,57
Gezien202,22
Schade toegebracht682,56
Veroveringspunten586,44
Verdedigingspunten00,00
Ervaring363,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen741,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren952,94%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand15,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd423,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,1800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,230,000,000,00
Gezien140,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht665,820,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1327,7600,0000,0000,00
Ervaring301,060,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen741,18%
Verloren952,94%
Gelijkstand15,88%
Gevechten overleefd423,53%
Tanks vernietigd30,18
Gedood / dood ratio0,23
Gezien140,82
Schade toegebracht665,82
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten1327,76
Ervaring301,06
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten35000
Overwinningen1542,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren2057,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1028,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd210,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,840,000,000,00
Gezien691,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht533,490,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten50,1400,0000,0000,00
Ervaring296,340,000,000,00
Totaal
Gevechten35
Overwinningen1542,86%
Verloren2057,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1028,57%
Tanks vernietigd210,60
Gedood / dood ratio0,84
Gezien691,97
Schade toegebracht533,49
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten50,14
Ervaring296,34
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6378000
Overwinningen343053,78%00,00%00,00%00,00%
Verloren284644,62%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1021,60%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd218634,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd39220,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,940,000,000,00
Gezien122941,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht493,210,000,000,00
Veroveringspunten14120,2200,0000,0000,00
Verdedigingspunten97861,5300,0000,0000,00
Ervaring326,080,000,000,00
Totaal
Gevechten6378
Overwinningen343053,78%
Verloren284644,62%
Gelijkstand1021,60%
Gevechten overleefd218634,27%
Tanks vernietigd39220,61
Gedood / dood ratio0,94
Gezien122941,93
Schade toegebracht493,21
Veroveringspunten14120,22
Verdedigingspunten97861,53
Ervaring326,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten19000
Overwinningen947,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren1052,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd526,32%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd80,4200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,570,000,000,00
Gezien150,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht841,950,000,000,00
Veroveringspunten180,9500,0000,0000,00
Verdedigingspunten824,3200,0000,0000,00
Ervaring483,260,000,000,00
Totaal
Gevechten19
Overwinningen947,37%
Verloren1052,63%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd526,32%
Tanks vernietigd80,42
Gedood / dood ratio0,57
Gezien150,79
Schade toegebracht841,95
Veroveringspunten180,95
Verdedigingspunten824,32
Ervaring483,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten204000
Overwinningen9546,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren10651,96%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,47%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6933,82%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd940,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,700,000,000,00
Gezien3201,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht612,290,000,000,00
Veroveringspunten1180,5800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1600,7800,0000,0000,00
Ervaring303,740,000,000,00
Totaal
Gevechten204
Overwinningen9546,57%
Verloren10651,96%
Gelijkstand31,47%
Gevechten overleefd6933,82%
Tanks vernietigd940,46
Gedood / dood ratio0,70
Gezien3201,57
Schade toegebracht612,29
Veroveringspunten1180,58
Verdedigingspunten1600,78
Ervaring303,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen350,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren233,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand116,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd350,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien40,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht985,830,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,3300,0000,0000,00
Ervaring408,330,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen350,00%
Verloren233,33%
Gelijkstand116,67%
Gevechten overleefd350,00%
Tanks vernietigd30,50
Gedood / dood ratio1,00
Gezien40,67
Schade toegebracht985,83
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten20,33
Ervaring408,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (154)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
M18 Hellcat6802,304601985053,43%1570,98
Cromwell6664,66447410851,53%1395,61
Super Hellcat 7811,69465324649,94%1189,94
SU-263449,79241297960,46%1688,44
Škoda T 256638,22425226251,06%1290,13
G.W. Panther7833,17376208848,66%1023,80
Pz.Kpfw. 35 (t)2230,99229208654,75%1352,02
M40/M438846,35361197546,43%836,46
Tiger II8724,35357189544,96%630,14
VK 36.01 (H)6580,48366174149,80%933,03
Type 4 Chi-To6635,80380170147,21%1161,97
T3091009,99369164642,53%661,90
M127677,83350164247,93%798,95
E 759639,03330161738,53%298,52
E 10010359,92292150635,13%1,93
T92 HMC10818,14336149341,39%477,37
Hummel6664,48301149145,74%939,14
T110E410828,30345143341,94%333,10
T-284501,08329135455,24%1869,90
Centurion Mk. I8717,64391134145,41%740,23
T25/27910,17390126647,63%1346,99
Pz.Kpfw. III Ausf. J4235,66263113957,59%629,11
IS-38605,32343112042,41%428,80
M415555,66295111750,67%943,12
Pz.Kpfw. 38 (t)3329,48278107458,66%1470,40
Grille5643,55286106956,13%1623,97
M446643,03347103249,81%1077,21
T-34-856600,1435899450,50%1112,37
M53/M5591271,5237497945,25%1277,46
P.43 bis6657,7638786550,87%1242,56
T-437610,9638886148,78%854,96
G.W. Tiger (P)8655,4630483546,35%616,17
Tiger I7964,1244083050,24%1327,65
AMX 12 t6508,5838674450,40%1389,44
T-50-2 6394,9737173045,89%952,79
IS-710234,2229070731,54%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4192,5623463353,40%572,33
40TP Habicha6584,0334558349,57%1062,12
Ikv 65 Alt II6508,7928948147,82%798,73
T-448554,8635947142,46%505,80
VK 30.01 (D)6606,5540043548,74%1102,67
T28 Prototype81448,4845942548,24%1643,64
KV-856639,0934341548,43%1001,16
Crusader 5.5-in. SP7629,6740639147,31%802,83
M374467,1024436056,39%2136,32
FV3046383,5323235546,20%481,58
M7 Priest3521,7523934952,72%1854,72
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5358,8126032246,58%819,57
Conqueror Gun Carriage10792,2037229042,07%442,71
Ikv 90 Typ B7660,4933728944,64%798,89
Object 2579271,7830026532,45%0,00
T71 DA7487,4940026149,43%853,08
SU-54635,9925725947,10%1819,01
BT-22221,2621325853,49%1155,35
FV2078552,3139325151,00%491,34
T-345422,7927324251,24%1114,80
SU-861011,1537024151,04%1637,15
BT-74131,8916623249,57%307,75
KV-15566,2232823050,87%1237,13
Object 14010311,8633521837,16%18,81
Comet7715,2942718550,81%1112,85
IS7828,3239118048,33%993,93
T-50578,7822514451,39%115,02
45TP Habicha7462,8630914135,46%323,96
VK 30.01 (P)6472,1327612441,13%609,32
Centurion Action X10610,1837310740,19%208,86
Crusader6325,6126110151,49%915,81
53TP Markowskiego8260,173329847,96%115,14
Covenanter5177,912449747,42%414,58
AMX 13 757490,993719347,31%854,54
VK 30.02 (D)7274,393048941,57%157,20
LT vz. 383205,352177556,00%876,98
G.W. E 10010807,723677237,50%425,56
M3 Light 3127,561506844,12%418,20
STA-1834,662336442,19%57,79
M10 Wolverine5465,513146358,73%1210,50
Type 3 Chi-Nu5385,183136154,10%1024,18
ST vz. 394246,982085749,12%680,35
Cruiser Mk. IV4142,042375248,08%285,20
Bishop5226,201485030,00%224,86
M24E2 Super Chaffee 6456,174494652,17%1204,36
T404309,092284546,67%671,29
A-205108,001724062,50%304,25
Sturmpanzer II4327,851954052,50%1168,67
Leichttraktor113,33913650,00%82,83
CS-52 LIS 8379,884113345,45%212,12
BT-7 artillery 3343,163573243,75%1234,24
T2 Light Tank 274,602073056,67%229,36
Wespe3290,031612944,83%1027,40
Cruiser Mk. III3234,932282864,29%1185,53
Bat.-Châtillon 12 t8236,323292846,43%213,02
SU-14-28907,962842540,00%680,55
Konštrukta T-34/1007650,304272339,13%720,51
T56 GMC3141,301682050,00%320,24
LTP 3166,751532040,00%559,57
Ikv 723135,841481947,37%230,22
Centurion Mk. 7/19827,004471758,82%703,51
Birch Gun4144,291441735,29%266,43
Pz.Kpfw. II2112,812301687,50%496,78
T-262236,381761643,75%1093,15
Bat.-Châtillon 25 t AP9816,755901656,25%752,95
Black Prince II 797,383441650,00%105,41
Pz.Kpfw. III Ausf. E3291,202551560,00%1030,94
Gabler’s Destroyer 5101,732851553,33%160,92
Sturmpanzer I Bison3212,431731457,14%765,28
Type 5 Ke-Ho4287,144041457,14%1070,36
T1 Cunningham165,081051241,67%140,21
T-29 3295,583161283,33%1207,82
Pvlvv fm/42276,091021145,45%138,82
MS-1162,82831145,45%110,06
T7 Combat Car 263,0092119,09%39,51
Type 97 Te-Ke 2129,402041060,00%551,59
T3 HMC2189,201581040,00%686,89
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8141,502371030,00%0,00
T-54 first prototype 8118,602151010,00%0,00
Renault FT168,44112944,44%167,26
UDES 038156,33356933,33%0,95
TKS z n.k.m. 20 mm 2114,88236825,00%379,45
Type 98 Ke-Ni3313,00363825,00%1480,84
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6463,38480875,00%1196,23
Object 283 9122,75291825,00%0,00
Type 63 8279,71494757,14%205,28
Škoda T 245145,17146633,33%98,24
AMX 13 (FL 11) 5271,67454650,00%845,35
Vickers Medium Mk. I164,2096540,00%84,62
T-46325,0090540,00%6,01
T1E6 2166,80228580,00%861,39
Ikv 1035157,25135425,00%87,26
Strv S1 8108,25226425,00%0,00
Renault NC-31134,3370333,33%0,00
T-34 with L-11 464,33130333,33%0,00
KV-1SA 5452,67471333,33%664,21
Vickers Medium Mk. II228,5082250,00%90,63
Renault Otsu1100,50222250,00%297,80
Type 95 Ha-Go2386,00548250,00%1934,55
Sav m/434208,50169250,00%416,05
Type 3 Ju-Nu675,5012520,00%0,00
M60 10168,50372250,00%145,00
AMR 35 295,009420,00%158,60
Patton the Tank 9197,50301250,00%126,70
T-127 357,5088250,00%93,03
SU-100Y 60,00234250,00%116,70
Valiant 5356,50398250,00%624,12
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,00123250,00%88,26
43 M. Toldi III 3131,50179250,00%478,00
4TP167,0012310,00%59,64
SDP 44 Burza6459,003901100,00%691,45
T-116 3143,0012510,00%301,90
Pz.Sfl. IC 40,003331100,00%261,00
L-60 20,005910,00%0,00
MTLS-1G14 3273,002681100,00%1026,68
M16/43 Sahariano 352,0020110,00%0,00
Valentine II 4105,003061100,00%333,26
Light Mk. VIC 20,002710,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 15/06/2019
Rol: Commandant
Toegetreden: 15/06/2019
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/09/2018
Gestopt: 10/10/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/02/2015
Gestopt: 12/04/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/09/2017
Gestopt: 16/01/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/02/2015
Gestopt: 12/02/2015
Rol: Reservist
Toegetreden: 05/10/2014
Gestopt: 11/11/2014
Rol: Reservist
Toegetreden: 25/12/2015
Gestopt: 26/09/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 14/04/2015
Gestopt: 20/09/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/01/2018
Gestopt: 20/01/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 22/01/2018
Gestopt: 26/05/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/06/2018
Gestopt: 30/06/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/10/2014
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 01/05/2014