vrabaChero

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/07/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3733402060
Gemiddelde tier8,580,0011,0011,00
Overwinningen2085955,87%00,00%1050,00%3050,00%
Verloren1607143,05%00,00%1050,00%3050,00%
Gelijkstand4041,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1166531,24%00,00%630,00%1931,67%
Tanks vernietigd431341,1600,00160,80601,00
Gedood / dood ratio1,680,001,141,46
Gezien612011,6400,00170,85520,87
Schade toegebracht2.133,380,003.116,303.058,30
Veroveringspunten137220,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten289350,7800,0000,0040,07
Ervaring863,730,00828,55878,60
WN71673,460,001136,761227,12
WN82722,550,002308,082715,00
Totaal
Gevechten37334
Gemiddelde tier8,58
Overwinningen2085955,87%
Verloren1607143,05%
Gelijkstand4041,08%
Gevechten overleefd1166531,24%
Tanks vernietigd431341,16
Gedood / dood ratio1,68
Gezien612011,64
Schade toegebracht2.133,38
Veroveringspunten137220,37
Verdedigingspunten289350,78
Ervaring863,73
WN71673,46
WN82722,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten20
Gemiddelde tier11,00
Overwinningen1050,00%
Verloren1050,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd630,00%
Tanks vernietigd160,80
Gedood / dood ratio1,14
Gezien170,85
Schade toegebracht3.116,30
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring828,55
WN71136,76
WN82308,08
Voorbije 30 dagen
Gevechten60
Gemiddelde tier11,00
Overwinningen3050,00%
Verloren3050,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1931,67%
Tanks vernietigd601,00
Gedood / dood ratio1,46
Gezien520,87
Schade toegebracht3.058,30
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten40,07
Ervaring878,60
WN71227,12
WN82715,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten309000
Overwinningen18158,58%00,00%00,00%00,00%
Verloren11938,51%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand92,91%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11236,25%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2230,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien2190,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.858,560,000,000,00
Veroveringspunten2710,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1760,5700,0000,0000,00
Ervaring852,800,000,000,00
Totaal
Gevechten309
Overwinningen18158,58%
Verloren11938,51%
Gelijkstand92,91%
Gevechten overleefd11236,25%
Tanks vernietigd2230,72
Gedood / dood ratio1,13
Gezien2190,71
Schade toegebracht1.858,56
Veroveringspunten2710,88
Verdedigingspunten1760,57
Ervaring852,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten100000
Overwinningen5656,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3939,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand55,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3232,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd810,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,190,000,000,00
Gezien1731,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht937,350,000,000,00
Veroveringspunten2902,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten320,3200,0000,0000,00
Ervaring695,380,000,000,00
Totaal
Gevechten100
Overwinningen5656,00%
Verloren3939,00%
Gelijkstand55,00%
Gevechten overleefd3232,00%
Tanks vernietigd810,81
Gedood / dood ratio1,19
Gezien1731,73
Schade toegebracht937,35
Veroveringspunten2902,90
Verdedigingspunten320,32
Ervaring695,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten73000
Overwinningen3953,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren3345,21%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,37%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2939,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd570,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,300,000,000,00
Gezien851,1600,0000,0000,00
Schade toegebracht654,140,000,000,00
Veroveringspunten1862,5500,0000,0000,00
Verdedigingspunten761,0400,0000,0000,00
Ervaring556,520,000,000,00
Totaal
Gevechten73
Overwinningen3953,42%
Verloren3345,21%
Gelijkstand11,37%
Gevechten overleefd2939,73%
Tanks vernietigd570,78
Gedood / dood ratio1,30
Gezien851,16
Schade toegebracht654,14
Veroveringspunten1862,55
Verdedigingspunten761,04
Ervaring556,52
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten105000
Overwinningen6864,76%00,00%00,00%00,00%
Verloren3735,24%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5451,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd920,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,800,000,000,00
Gezien820,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.234,690,000,000,00
Veroveringspunten2232,1200,0000,0000,00
Verdedigingspunten4163,9600,0000,0000,00
Ervaring756,300,000,000,00
Totaal
Gevechten105
Overwinningen6864,76%
Verloren3735,24%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd5451,43%
Tanks vernietigd920,88
Gedood / dood ratio1,80
Gezien820,78
Schade toegebracht1.234,69
Veroveringspunten2232,12
Verdedigingspunten4163,96
Ervaring756,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1987000
Overwinningen117559,13%00,00%00,00%00,00%
Verloren79740,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand150,75%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd66633,52%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd13490,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,020,000,000,00
Gezien24271,2200,0000,0000,00
Schade toegebracht929,300,000,000,00
Veroveringspunten18740,9400,0000,0000,00
Verdedigingspunten18350,9200,0000,0000,00
Ervaring627,390,000,000,00
Totaal
Gevechten1987
Overwinningen117559,13%
Verloren79740,11%
Gelijkstand150,75%
Gevechten overleefd66633,52%
Tanks vernietigd13490,68
Gedood / dood ratio1,02
Gezien24271,22
Schade toegebracht929,30
Veroveringspunten18740,94
Verdedigingspunten18350,92
Ervaring627,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten482000
Overwinningen34270,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren14029,05%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd24350,41%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2950,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,230,000,000,00
Gezien3430,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.606,670,000,000,00
Veroveringspunten2880,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1880,3900,0000,0000,00
Ervaring570,330,000,000,00
Totaal
Gevechten482
Overwinningen34270,95%
Verloren14029,05%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd24350,41%
Tanks vernietigd2950,61
Gedood / dood ratio1,23
Gezien3430,71
Schade toegebracht1.606,67
Veroveringspunten2880,60
Verdedigingspunten1880,39
Ervaring570,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (197)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Rheinmetall Skorpion G 82272,15999176656,68%3313,87
Bat.-Châtillon 25 t102885,28925163359,22%3150,57
leKpz M 41 90 mm GF 81624,421005161759,31%3857,68
FCM 50 t 81747,331007151561,19%2801,99
T110E5102611,12864110859,21%2419,79
M48A5 Patton103103,84960107557,21%3330,80
T-62A102789,8792882356,50%2964,87
Object 140102788,0990682354,43%2900,88
Type 64 6966,8682981055,80%2965,76
TVP T 50/51103113,2494278154,29%3124,48
T57 Heavy103031,6090162958,03%2902,36
Object 907 103126,07104761462,38%3131,73
Progetto M35 mod. 46 82320,33108660355,39%3314,91
XM551 Sheridan102188,7283757353,58%2937,43
Grille 15102979,1982255156,08%2518,43
M46 Patton92808,95105253058,11%3427,57
T-54 ltwt.91484,8981152254,79%2596,81
Panhard EBR 105102081,1589249054,08%2859,64
Strv 103B103119,7390148953,17%2805,59
M10391445,0952645953,16%1396,76
M4A1 Revalorisé 82168,82105844957,68%3618,89
113103139,2497043659,63%3425,25
T3281050,2750643151,04%1142,45
AMX 13 57 71479,41124140265,42%3836,61
T54E191763,1562539753,65%1861,68
WZ-111 model 5A103249,9892139556,46%3075,41
AMX 13 9091122,0175038452,08%1883,16
E 50 Ausf. M103123,0293238156,17%3110,37
AMX ELC bis5433,2044637754,91%1607,98
Cobra 93024,22105137051,62%3511,44
T-5491998,2691836857,88%2354,94
AMX 13 105102116,8483536050,56%2805,42
T4991680,1987835650,56%2823,03
UDES 15/16103434,79104235458,19%3666,72
AMX 13 757591,1344235148,15%1188,53
VK 72.01 (K) 103294,6492331556,51%2559,59
Bat.-Châtillon 25 t AP91697,3565331254,81%1900,88
Vz. 55103485,28100930953,40%3262,88
T 55A 92636,66105330659,48%3240,69
M40/M4381146,0144229647,97%1328,20
M127861,0135228850,00%1146,71
Super Conqueror103625,58113227863,67%3736,24
VK 45.02 (P) Ausf. A8869,8147627650,36%908,98
Leopard 120 Verbessert113091,0593827554,18%2576,84
T-22 medium 102926,37103527466,06%3181,56
T297733,3443825146,61%737,15
60TP Lewandowskiego103436,08101924157,68%3121,64
T71 DA7691,9248123449,57%1497,95
M56 Scorpion 71672,8295322855,26%3003,31
T6981265,1057822452,68%1890,34
T-100 LT101797,4688422252,25%2438,40
WZ-111 model 1-492736,25106321560,00%3309,84
Type 3 Chi-Nu Kai 5469,0742621551,16%1278,68
GSOR 1010 FB 82380,03112521260,85%3708,31
AMX 50 B103190,9388821050,48%2817,40
Tiger (P)7967,0648219550,26%1301,39
VK 30.01 (P)6492,0935719348,19%693,01
VK 45.02 (P) Ausf. B91739,0582818456,52%1849,24
Škoda T 5092835,50107518058,33%3381,23
Leopard 1103362,1095717853,37%2966,48
Object 260 103123,5398617751,41%3028,11
E 5093154,40122217168,42%4073,69
T25 Pilot Number 1 81974,42107916654,82%3192,71
FV4005 Stage II102606,0386116460,98%2441,35
M446576,9730616250,62%950,97
Concept 1B 93258,92122615956,60%3366,75
Char Futur 4 92912,39111515859,49%3399,61
M18 Hellcat6709,7241814847,30%1326,41
T1 Heavy5260,3321514641,10%261,49
ELC EVEN 90 81343,82106814656,85%3411,70
Strv S1 82168,9491414457,64%2684,07
M66339,9325414243,66%283,89
STB-1103088,1697514153,90%2944,23
XM69 Hacker113678,94105614055,00%2936,98
Škoda T 40 61072,4975214051,43%2339,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5182,1817713336,09%198,73
Coccodrillo 103028,70102812862,50%2510,90
Super Hellcat 71719,23109212372,36%3695,62
IS-3A Peregrine 82247,26111612250,00%2913,52
11081716,2992311858,47%2405,21
AE Phase I 92561,37107811860,17%3018,08
LTTB81000,7382411752,99%2005,69
Hirschkäfer112994,5678311345,13%2110,03
Maus103232,71102711260,71%3137,85
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61195,4497711062,73%4124,65
T216330,3134710648,11%746,72
M41 Walker Bulldog81007,7674510556,19%1879,22
Chieftain/T95 81518,0592210452,88%2325,50
M415450,0928810149,50%645,32
AS-XX 40 t113520,0410279456,38%3324,38
M26 Pershing81932,7810839172,53%3271,30
Pz.Kpfw. I Ausf. C3169,682549147,25%707,07
Conqueror93003,4711569055,56%3326,22
BT-7 artillery 3275,174069055,56%1203,91
Strv 103-092204,608478952,81%2315,38
M75238,472808956,18%829,50
M3 Lee4115,491658755,17%287,34
IS-271531,579268661,63%2475,54
T-832 82429,1411468554,12%2964,88
MT-256538,206118348,19%1618,45
T28 Concept 71139,077218357,83%1874,33
AMX 12 t6491,365108058,75%1526,89
T675505,443417949,37%1126,78
Kunze Panzer 92798,4910777360,27%3322,64
M47 Iron Arnie 82133,9410946956,52%3248,95
Prototipo Standard B92567,259146845,59%2743,99
T2071748,559996755,22%3230,10
Panther II81908,2810936767,16%3552,91
T3761356,9911576765,67%5424,50
M8A14193,922176645,45%306,84
TNH 105/100081813,029566450,00%2461,70
AMX 50 12092757,889056445,31%2930,68
White Dragon 81917,3310096454,69%2672,54
T-345439,034946361,90%1365,30
P.44 Pantera81683,978746346,03%2442,16
STA-2 81647,979956352,38%2482,94
AMX 50 10081827,858146243,55%2201,79
Ares 90103016,799146243,55%2646,38
TNH T Vz. 5192500,649755950,85%2609,07
Gryphon 103022,229355952,54%2385,67
Type 6192612,519815749,12%2930,58
UDES 0381931,748425750,88%2614,65
VK 30.02 (M)61165,469325657,14%2871,25
AMBT 82256,4610015450,00%2978,22
Vz. 68 Squall 81329,689035352,83%3017,72
M4A3E8 Sherman6786,196525273,08%1792,46
M374247,352065242,31%647,12
53TP Markowskiego81867,639755152,94%2344,01
AMX M4 mle. 54103755,0010495052,00%3537,26
XM57 82553,2411324961,22%3157,55
M24 Chaffee5918,269304645,65%5025,67
50TP Tyszkiewicza92887,7611334564,44%3545,54
AMX 404150,361944445,45%376,92
AMX Chasseur de chars 81039,664784450,00%1311,00
Panther71613,9811094358,14%3600,81
STA-181938,129994355,81%3264,40
Vz. 44-171523,198294346,51%2225,76
StuG IV 5379,432264238,10%762,94
Ikv 90 Typ B71473,437744042,50%2861,10
Type 5861267,439684062,50%3643,27
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.461,632184052,50%114,84
UDES 1692447,1310973966,67%2851,68
M4A1 Sherman5482,975453855,26%1324,89
M5 Stuart4190,322853850,00%398,27
M2 Medium Tank362,941063542,86%23,72
Konštrukta T-34/10071347,219333464,71%2762,30
KV-4 KTTS 81676,759833262,50%2187,00
Tiger-Maus 92954,0611923164,52%3530,10
A-205322,733283056,67%1204,37
Pz.Kpfw. 38 (t)373,591482948,28%66,99
T2 Medium Tank255,381322661,54%201,28
M7 Priest3113,361472564,00%292,39
Ikv 65 Alt II6869,966222556,00%1848,99
T803112558,849182548,00%1610,31
Type T-345816,257592462,50%3129,21
M53/M5591620,638262462,50%1855,87
Škoda T 2561237,8310851872,22%3546,08
VK 30.01 (H)5947,448701850,00%3304,81
AMX ELC 901 61100,619121855,56%3539,41
SU-100I 51037,617701861,11%2273,19
M3 Stuart3111,821531747,06%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 297,472671741,18%222,54
T1 HMC2109,441011643,75%425,45
TVP VTU Koncept81346,737221533,33%1512,94
45TP Habicha71740,4711331566,67%3507,42
T56 GMC3120,931471450,00%251,68
SU-26381,751131241,67%32,97
K-91-PT 92066,179001258,33%2130,06
KPz 3 Projekt 07 HK 92691,6410451154,55%3198,45
AMX 38394,701581050,00%140,14
Object 777 Version II 92963,671201966,67%3653,79
Pz.Kpfw. 35 (t)224,50119862,50%192,29
Škoda T 245835,00900887,50%2638,54
Type 3 Chi-Nu5873,57795757,14%2959,24
Ikv 10351094,57631757,14%3023,15
T3 HMC2208,173946100,00%1057,20
Type 97 Te-Ke 256,4083540,00%10,13
SU-18279,0093540,00%231,49
Durchbruchswagen 24872,80909540,00%4239,10
T7 Combat Car 258,60208580,00%276,72
M10 RBFM 51411,201000540,00%3993,42
Type 1 Chi-He4595,00435425,00%2139,82
Pz.Kpfw. 38 (K) 5951,75649425,00%1772,34
T1 Cunningham121,6791366,67%218,72
Leichttraktor132,67128366,67%228,77
Type 63 83435,671584366,67%6385,34
Vickers Medium Mk. I134,50802100,00%261,00
Hotchkiss H35221,00111250,00%73,08
AMX M4 mle. 457646,505382100,00%922,26
M24 Chaffee No. 594 51318,5014372100,00%6278,45
AMX 13 (FL 11) 5991,0011702100,00%5956,27
Kolohousenka180,006910,00%134,62
Renault FT10,001310,00%0,00
Progetto M40 mod. 65106148,0019821100,00%10518,84
Pz.Kpfw. I20,00951100,00%261,00
Pz.Kpfw. KW I (r) 51397,0087210,00%3693,98
43 M. Toldi III 3132,0015910,00%330,98

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/07/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/07/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/01/2021
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/06/2020
Gestopt: 14/12/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/12/2020
Gestopt: 08/01/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/04/2023
Gestopt: 12/07/2023
Rol: Reservist
Toegetreden: 17/04/2020
Gestopt: 03/05/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/04/2020
Gestopt: 13/04/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/12/2022
Gestopt: 11/04/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/05/2020
Gestopt: 24/05/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/01/2020
Gestopt: 02/03/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/09/2019
Gestopt: 21/11/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/01/2019
Gestopt: 26/08/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/09/2019
Gestopt: 14/09/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 28/08/2019
Gestopt: 03/09/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 07/04/2018
Gestopt: 29/09/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/10/2017
Gestopt: 21/03/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 12/09/2016
Gestopt: 05/10/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/08/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/01/2016
Gestopt: 01/08/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/12/2015
Gestopt: 30/12/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/01/2015
Gestopt: 29/11/2015